kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hipohondrija

Stranica 13 / 13. Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Go down

hipohondrija  - Page 13 Empty Re: hipohondrija

Postaj  Gost 11.12.14 12:33

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

inače, nekako sam tada mislila da je pravilo da svak tko stavi svoju sliku na avatar daje pravo da se ista koristi u trojmetu ... tako je bilo sa alhambrom, sa komšinicom, sa svima ... al dobro, sad mi je jasno čije neću koristiti ... ko šta rekoh, nije mi bila nikada namjera nekoga uvrijediti nego nasmijati ... al jebatga, to moš samo sa onima koji imaju sličan smisao za humor ko i ti

pa normalno da mos koristit, druga je stvar sto ste se ti i Cat posvadjale i dogovorno ste odustale od medjusobne zajebancie...hipohondrija  - Page 13 684758713

pa kad nije zajebancija ako se samo jedan smije ... nisam ja ko ti kad namjerno i svjesno rasplačeš zingara i nije te briga kako je njemu hipohondrija  - Page 13 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

hipohondrija  - Page 13 Empty Re: hipohondrija

Postaj  pizda 11.12.14 12:36

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

inače, nekako sam tada mislila da je pravilo da svak tko stavi svoju sliku na avatar daje pravo da se ista koristi u trojmetu ... tako je bilo sa alhambrom, sa komšinicom, sa svima ... al dobro, sad mi je jasno čije neću koristiti ... ko šta rekoh, nije mi bila nikada namjera nekoga uvrijediti nego nasmijati ... al jebatga, to moš samo sa onima koji imaju sličan smisao za humor ko i ti

pa normalno da mos koristit, druga je stvar sto ste se ti i Cat posvadjale i dogovorno ste odustale od medjusobne zajebancie...hipohondrija  - Page 13 684758713

pa kad nije zajebancija ako se samo jedan smije ... nisam ja ko ti kad namjerno i svjesno rasplačeš zingara i nije te briga kako je njemu hipohondrija  - Page 13 1523192931

ja cigu drzim ko malo vode na dlanu i to zato jer je bosanac iz Kaknja. Kakanj jako volim ijako nikad nisam bijo tamo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

hipohondrija  - Page 13 Empty Re: hipohondrija

Postaj  Gost 11.12.14 12:38

pizda je napisao/la:

ja cigu drzim ko malo vode na dlanu i to zato jer je bosanac iz Kaknja. Kakanj jako volim ijako nikad nisam bijo tamo...

ti i cigo imate posebnu rubriku u mom trojmetu ... bit će te najzaljubitiji forumski par hipohondrija  - Page 13 1523192931 ko joko ono i john lennon i stalno ćete pjevati u duetu "imagine" ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

hipohondrija  - Page 13 Empty Re: hipohondrija

Postaj  pizda 11.12.14 12:40

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ja cigu drzim ko malo vode na dlanu i to zato jer je bosanac iz Kaknja. Kakanj jako volim ijako nikad nisam bijo tamo...

ti i cigo imate posebnu rubriku u mom trojmetu ... bit će te najzaljubitiji forumski par hipohondrija  - Page 13 1523192931  ko joko ono i john lennon i stalno ćete pjevati u duetu "imagine"  ...  

nije to cigina muzika, stavi mu "Legende" i rastopit ce se ko govno na kisi...hipohondrija  - Page 13 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

hipohondrija  - Page 13 Empty Re: hipohondrija

Postaj  Gost 11.12.14 12:41

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ja cigu drzim ko malo vode na dlanu i to zato jer je bosanac iz Kaknja. Kakanj jako volim ijako nikad nisam bijo tamo...

ti i cigo imate posebnu rubriku u mom trojmetu ... bit će te najzaljubitiji forumski par hipohondrija  - Page 13 1523192931  ko joko ono i john lennon i stalno ćete pjevati u duetu "imagine"  ...  

nije to cigina muzika, stavi mu "Legende" i rastopit ce se ko govno na kisi...hipohondrija  - Page 13 684758713

a ne ne ne ... to će on u duetu sa anabelom pjevati

Gost
Gost


[Vrh] Go down

hipohondrija  - Page 13 Empty Re: hipohondrija

Postaj  pizda 11.12.14 12:42

kišna glista je napisao/la:

a ne ne ne ... to će on u duetu sa anabelom pjevati

stvarno, di je ta zena, jel pise na onom svom "solitario" forumu?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

hipohondrija  - Page 13 Empty Re: hipohondrija

Postaj  Gost 11.12.14 12:44

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

a ne ne ne ... to će on u duetu sa anabelom pjevati

stvarno, di je ta zena, jel pise na onom svom "solitario" forumu?

nemam pojma ... nisam to otvarala stoljećima ... možda ima vip ekipu i zaključato pa se ludo zabavlja al da nitko ne vidi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

hipohondrija  - Page 13 Empty Re: hipohondrija

Postaj  pizda 11.12.14 13:06

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

a ne ne ne ... to će on u duetu sa anabelom pjevati

stvarno, di je ta zena, jel pise na onom svom "solitario" forumu?

nemam pojma ... nisam to otvarala stoljećima ... možda ima vip ekipu i zaključato pa se ludo zabavlja al da nitko ne vidi

vjerovatno je zakljucato i za vip ekipu pa se sama zabavlja ko luda... hipohondrija  - Page 13 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

hipohondrija  - Page 13 Empty Re: hipohondrija

Postaj  Gost 11.12.14 13:14

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

a ne ne ne ... to će on u duetu sa anabelom pjevati

stvarno, di je ta zena, jel pise na onom svom "solitario" forumu?

nemam pojma ... nisam to otvarala stoljećima ... možda ima vip ekipu i zaključato pa se ludo zabavlja al da nitko ne vidi

vjerovatno je zakljucato i za vip ekipu pa se sama zabavlja ko luda... hipohondrija  - Page 13 1523192931

pa to mi je skroz moguće ... nako zabavnoj ženi nikad ne može bit dosadno pa i kad je sama sa sobom ... već zamišljam koje ludilo zabave to moraju biti ... postovi frcaju na sve strane a u pozadini legende mijauču

Gost
Gost


[Vrh] Go down

hipohondrija  - Page 13 Empty Re: hipohondrija

Postaj  Gost 11.12.14 14:45

btw je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Sta su gromaci? Recite meni neukoj.

to ti je jedna vrsta paradajza

Zajebavas, a? hipohondrija  - Page 13 30caqzl Ne zvuci kao paradajz. Zvuci kao neka gromada zemlje. hipohondrija  - Page 13 30caqzl Odoh ja guglati...
a piČke gliste...  hipohondrija  - Page 13 3114667799

kato, gromače su naslagan kamen...u primorju je zemlja prepuna kamena i prilikom obrade njiva taj kamen se vadi i slaže u suhozide (suhozid-naslagan kamen bez vezivnog tkiva, odnosno malte) ili samo u gomile, odnosno gromače

najljepše gromače su iznad marine kremik (kod primoštena), jer vinogradi babića izgledaju poput čipke hipohondrija  - Page 13 684758713

hipohondrija  - Page 13 2z4b9e0

vještiji su od tog izvađenog kamena pravili bunje (u dalmacij)i, odnosno kažune (u istri)... to su ti male kućice za ostavljanje alata i eventualno skrivanje pred kišom (ako su bile veće) 

bunje na braču (škrip)
hipohondrija  - Page 13 Fx4By0R

bunja u unutrašnjosti dalmaciije

hipohondrija  - Page 13 2HXGfwz

istarski kažun

hipohondrija  - Page 13 SvFoska_13032014_06

u istri su rađeni suhozidi na rimski način (širina zida do 50 cm), jer je kamen plosnat i uzak, odnosno može se lijepo slagati u suhozid... vlasnik zida bi ostavljao male slijepe prozore s unutrašnje strane zida koji su bili pokazatelji vlasništva zida (na čijoj je zemlji napravljen) kako se nasljednici u budućnosti ne bi sporili...
hipohondrija  - Page 13 Suhozid%20u%20Galizani

u dalmaciji su uglavnom zidovi rađeni na grčki način (najčešći vez u unutrašnjosti dalmacije i po otocima)... veće kamenje je naslagano jedno na drugo (samo jedan red) i puno su uži nego u istri
hipohondrija  - Page 13 0000452655_l_0_n0vap2

naravno, nije svugdje isti način slaganja gromača, sve ovisi o tlu i kulturnom naslijeđu...
u nekim mjestima na braču (okolica milne i škrip kod splitske) su ti suhozidi međaši bili toliko široki da su ujedno bili i pristupne staze do svake parcele hipohondrija  - Page 13 684758713

Znaci, glomaci su neke kamencine i stiene. Ma prava si Bitvice! hipohondrija  - Page 13 2dt2dz8 Fala vi, gospojice. hipohondrija  - Page 13 F24sqg

Gost
Gost


[Vrh] Go down

hipohondrija  - Page 13 Empty Re: hipohondrija

Postaj  Gost 11.12.14 14:46

Setih se sad onih tvojih prekrasnih kamenih kucica, koje si slikala svuda po Istri i Dalmaciji...hipohondrija  - Page 13 1zouo36

I ove fotke sada su iz te kolekcije?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

hipohondrija  - Page 13 Empty Re: hipohondrija

Postaj  Gost 11.12.14 14:53

btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:pa napisao sam joj da je gromaca, kamencina. Samo sto Cat to ignorira...hipohondrija  - Page 13 684758713

je, a vidiš, moje sve čita i još odgovori ... umjesto obrnuto hipohondrija  - Page 13 1619348112  
i pokušava s tobom uspostaviti normalan kontakt... al jebeš glistu zlopamtilo, ne da se ona smekšati...gromačo jedna  hipohondrija  - Page 13 3601362807


Nemas pojma! hipohondrija  - Page 13 F24sqg Ne pokusavam apsolutno nista. Tek odgovaram na postove. A kako ona i Pipika najvise pisu, na njih najcesce i nailazima. Nemam cak ni pojma ko je spomenuo rec "gromac". Pipika ili Glista? Nisam nikog direktno citirala, tek onako uletela i procitala i pitala. Nista specijalno.
Cim vidis da nakon svega s njom sasvim normalno razgovaram trebalo biti jasno da mi je bila i ostala beznacajna. Tako da nema nikakvog govora o bilo kakvom trudu. Kod mene i od mene obicno najebu samo oni koji su mi dragi. Ali to samo nakon sto ja najebem kod njih. hipohondrija  - Page 13 30caqzl

Salu na stranu, ja sam uvek za normalnu komunikaciju. Svadje me dave.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

hipohondrija  - Page 13 Empty Re: hipohondrija

Postaj  Gost 11.12.14 14:58

Btw Kisna, sta bi sa onim dogovorom o nezajebavanju i nespominjanju? hipohondrija  - Page 13 30caqzl

I dokle vise ta kuknjava o trojme i mojoj slici? Pa imas drugih ljudi, koji bi se rado zezali na taj nacin, pa uzmi njihove slike, jebote. hipohondrija  - Page 13 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

hipohondrija  - Page 13 Empty Re: hipohondrija

Postaj  Gost 11.12.14 15:41

cat_claw je napisao/la:Btw Kisna, sta bi sa onim dogovorom o nezajebavanju i nespominjanju? hipohondrija  - Page 13 30caqzl

I dokle vise ta kuknjava o trojme i mojoj slici? Pa imas drugih ljudi, koji bi se rado zezali na taj nacin, pa uzmi njihove slike, jebote. hipohondrija  - Page 13 30caqzl

pa htjela sam ja o paradajzu al kad nitko neće ... hipohondrija  - Page 13 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

hipohondrija  - Page 13 Empty Re: hipohondrija

Postaj  Yehudi 11.12.14 16:29

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

inače, nekako sam tada mislila da je pravilo da svak tko stavi svoju sliku na avatar daje pravo da se ista koristi u trojmetu ... tako je bilo sa alhambrom, sa komšinicom, sa svima ... al dobro, sad mi je jasno čije neću koristiti ... ko šta rekoh, nije mi bila nikada namjera nekoga uvrijediti nego nasmijati ... al jebatga, to moš samo sa onima koji imaju sličan smisao za humor ko i ti

pa normalno da mos koristit, druga je stvar sto ste se ti i Cat posvadjale i dogovorno ste odustale od medjusobne zajebancie...hipohondrija  - Page 13 684758713
Ma sve su to zajebancije ( ponekad i medjunarodne) ali moramo uzeti u obzir da smo svi iz istog plemena
 a  time i u rodu ( više-manje) Tako da se ne tribamo ljutiti jedni na druge chak ako nekome  i upadne.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

hipohondrija  - Page 13 Empty Re: hipohondrija

Postaj  Gost 12.12.14 8:45

cat_claw je napisao/la:

Znaci, glomaci su neke kamencine i stiene. Ma prava si Bitvice! hipohondrija  - Page 13 2dt2dz8 Fala vi, gospojice. hipohondrija  - Page 13 F24sqg

gRomačE kato, gromače... hipohondrija  - Page 13 3111943984

blagodarim milostiva...  hipohondrija  - Page 13 3601362807

Gost
Gost


[Vrh] Go down

hipohondrija  - Page 13 Empty Re: hipohondrija

Postaj  Gost 12.12.14 8:50

cat_claw je napisao/la:Setih se sad onih tvojih prekrasnih kamenih kucica, koje si slikala svuda po Istri i Dalmaciji...hipohondrija  - Page 13 1zouo36

I ove fotke sada su iz te kolekcije?
samo bunje su moje fotke, jer ih nisam našla na netu, pa sam ubacila svoje....
 
kamene kućice sam slikala u vrijeme dok sam se bavila gradnjom, adaptacijom i prodajom nekretnina... znaš ono, fotkaš prebaciš na komp i sutra opet isto...imam ih tonu, neke foldere još nisam ni pregledala... inače moj omiljeni motiv za fotke je voda... i sakralni objekti... pogotovo napuštene crkvice, a njih je puna istra... hipohondrija  - Page 13 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

hipohondrija  - Page 13 Empty Re: hipohondrija

Postaj  Gost 12.12.14 8:52

cat_claw je napisao/la:



Nemas pojma! hipohondrija  - Page 13 F24sqg 
i men se čini da nemam poima  hipohondrija  - Page 13 3601362807

Gost
Gost


[Vrh] Go down

hipohondrija  - Page 13 Empty Re: hipohondrija

Postaj  Gost 12.12.14 14:00

btw je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:

Znaci, glomaci su neke kamencine i stiene. Ma prava si Bitvice! hipohondrija  - Page 13 2dt2dz8 Fala vi, gospojice. hipohondrija  - Page 13 F24sqg

gRomačE kato, gromače... hipohondrija  - Page 13 3111943984

blagodarim milostiva...  hipohondrija  - Page 13 3601362807


A #ß$%*  gRRRomach. hipohondrija  - Page 13 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

hipohondrija  - Page 13 Empty Re: hipohondrija

Postaj  Gost 12.12.14 14:02

btw je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Setih se sad onih tvojih prekrasnih kamenih kucica, koje si slikala svuda po Istri i Dalmaciji...hipohondrija  - Page 13 1zouo36

I ove fotke sada su iz te kolekcije?
samo bunje su moje fotke, jer ih nisam našla na netu, pa sam ubacila svoje....
 
kamene kućice sam slikala u vrijeme dok sam se bavila gradnjom, adaptacijom i prodajom nekretnina... znaš ono, fotkaš prebaciš na komp i sutra opet isto...imam ih tonu, neke foldere još nisam ni pregledala... inače moj omiljeni motiv za fotke je voda... i sakralni objekti... pogotovo napuštene crkvice, a njih je puna istra... hipohondrija  - Page 13 684758713


Mogla bi ih srediti i izadati knjigu fotografija sa kratkim opisima i istorijatom. hipohondrija  - Page 13 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

hipohondrija  - Page 13 Empty Re: hipohondrija

Postaj  Gost 12.12.14 14:47

kišna glista je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Btw Kisna, sta bi sa onim dogovorom o nezajebavanju i nespominjanju? hipohondrija  - Page 13 30caqzl

I dokle vise ta kuknjava o trojme i mojoj slici? Pa imas drugih ljudi, koji bi se rado zezali na taj nacin, pa uzmi njihove slike, jebote. hipohondrija  - Page 13 30caqzl

pa htjela sam ja o paradajzu al kad nitko neće ... hipohondrija  - Page 13 1523192931

A samo ti je Bitvica rekla da ti je avatar liep... hipohondrija  - Page 13 34zehjp
Mogla si se fino zahvaliti i drzati se dogovora, zbog kojeg si poslednjeg puta glumila Terminatora i pretila mi i cascavala me epitetima kao sto su: licemerje, ljigavost, hipokrizija, malogradjanstina i ko zna sta sve ne. hipohondrija  - Page 13 30caqzl Zar se nisi prethodnih dana na vajteru vec dovoljno iskukala glede te tematike i moje fucking fotke? hipohondrija  - Page 13 30caqzl

Inace, ovako je bilo i prethodni put... hipohondrija  - Page 13 34zehjp

Te si malo glumila da me ne primecujes, te malo imala potrebu objasniti neke dogadjaje u kojima je Cat ucestvovala, a koje si vec toooooliko puta objasnila i pretresla do u najsitnije detalje, plus ´vaka-´naka Cat, standardni nastup i tekstovi tipa:"Glista vs Antiglista"  (Antiglista je neko ko nesto radi drugacije od Gliste, samim tim pogresno.  Antigliste mogu biti: rodjaci, razni susedi, kolege, forumasi (Catica!!! hipohondrija  - Page 13 30caqzl), javne licnosti,  bilo koje druge stvarne ili imaginarne osobe. Glista ne postoji bez Antigliste i njihova je veza veoma bliska ),  a kad ja onda pomislim da se dogovor o nespominjanju vise ne vazi i prokomentarisem tebe, ti onda pretis i na mene bacas drvlje i kamenje.

Pa je l sad taj dogovor vazi ili ne vazi, jebogati?  hipohondrija  - Page 13 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

hipohondrija  - Page 13 Empty Re: hipohondrija

Postaj  Yehudi 12.12.14 17:12

cat_claw je napisao/la:
btw je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Setih se sad onih tvojih prekrasnih kamenih kucica, koje si slikala svuda po Istri i Dalmaciji...hipohondrija  - Page 13 1zouo36

I ove fotke sada su iz te kolekcije?
samo bunje su moje fotke, jer ih nisam našla na netu, pa sam ubacila svoje....
 
kamene kućice sam slikala u vrijeme dok sam se bavila gradnjom, adaptacijom i prodajom nekretnina... znaš ono, fotkaš prebaciš na komp i sutra opet isto...imam ih tonu, neke foldere još nisam ni pregledala... inače moj omiljeni motiv za fotke je voda... i sakralni objekti... pogotovo napuštene crkvice, a njih je puna istra... hipohondrija  - Page 13 684758713


Mogla bi ih srediti i izadati knjigu fotografija sa kratkim opisima i istorijatom. hipohondrija  - Page 13 1zouo36
I steći planetarnu slavu.............ući u anale

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

hipohondrija  - Page 13 Empty Re: hipohondrija

Postaj  Yehudi 12.12.14 17:25

cat_claw je napisao/la:
btw je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

to ti je jedna vrsta paradajza

Zajebavas, a? hipohondrija  - Page 13 30caqzl Ne zvuci kao paradajz. Zvuci kao neka gromada zemlje. hipohondrija  - Page 13 30caqzl Odoh ja guglati...
a piČke gliste...  hipohondrija  - Page 13 3114667799

kato, gromače su naslagan kamen...u primorju je zemlja prepuna kamena i prilikom obrade njiva taj kamen se vadi i slaže u suhozide (suhozid-naslagan kamen bez vezivnog tkiva, odnosno malte) ili samo u gomile, odnosno gromače

najljepše gromače su iznad marine kremik (kod primoštena), jer vinogradi babića izgledaju poput čipke hipohondrija  - Page 13 684758713

hipohondrija  - Page 13 2z4b9e0


Znaci, glomaci su neke kamencine i stiene. Ma prava si Bitvice! hipohondrija  - Page 13 2dt2dz8 Fala vi, gospojice. hipohondrija  - Page 13 F24sqg
Slika gori (ali iz drugoga kuta) nalazi se u zgradi UN već 30 God. ( još od Tite)
 Inače se ti "zidovi" ovdi zovu -mocire- .
 istarski su -kažuni- ovdi nepoznati. Mocire su tanje, gradjevina nema( osim iz doba Rima ili ono šta su Turci izgradili..............................to je tako rodijaci.
 Ako netko misli da nije tako, neka mi dokaže. hipohondrija  - Page 13 3084372643

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

hipohondrija  - Page 13 Empty Re: hipohondrija

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 13 / 13. Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.