kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

intervju

Stranica 9 / 24. Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 24  Next

Go down

intervju - Page 9 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 02.03.15 3:42

saritica je napisao/la:ma salim se. hebe mi se za njih. a angelina je najljepsa. niko nije ko ona.
je ,,u pravu si,,,,poprave je polijepa bez sisa,,daj nemoj mi kvariti vizualni dozivljaj:intervju - Page 9 1619348112) intervju - Page 9 167558484

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 9 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 02.03.15 3:42

saritica je napisao/la:ma salim se. hebe mi se za njih. a angelina je najljepsa. niko nije ko ona.
je ,,u pravu si,,,,poprave je polijepa bez sisa,,daj nemoj mi kvariti vizualni dozivljaj:intervju - Page 9 1619348112) intervju - Page 9 167558484
Kaje ovo,,dvapu je dvaput,,,hahahhahahhahaahaahhahahahhahaaha... intervju - Page 9 1354420400 intervju - Page 9 3776795594 intervju - Page 9 2733991369


Zadnja promjena: zingaro; 02.03.15 3:43; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 9 Empty Re: intervju

Postaj  iluzija 02.03.15 3:42

zingaro je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
u jednoj od svojih plahti si rekao da si otisao, jer si skuzio da se situacija nece promjeniti ni za 100 godina. pa kako ocekujes da se nesto promjeni, a razmisljas na taj nacin i podrzavas one koji se deklariraju kao cetnici, polazu zakletve i slicno. to isto vazi za sve koji se deklariraju  vahabijama, ustasama i slicno. trebas makar tolerirati , a kamoli  voljeti sve jednako, pa mozda se onda nesto promjeni. takvim nacinom razmisljanja, ne mozes naci mir ma gdje zivio.
jesi ti sigurna da znash o chemu pishesh ??Chuj tolerirari ili makar voljeti jednako,,,Bog te jebo,,,trchi odma kod psihica ,,,po ljekice,,,ajme lude zene ,,je l' to tebi tako dodje zbog nedostatka kurtza  intervju - Page 9 1354420400 intervju - Page 9 3776795594 intervju - Page 9 2733991369
da sigurna sam u ovo o cemu pisem. ti bi palio sandzaklije, ubio bi se ako ti je porijeklo muslimansko, a tvrdis da su srbi turci. pa ako su turci, onda ti je porijeklo muslimansko. intervju - Page 9 11484130 da, trebas nauciti tolerirati i voljeti sve zivo u univerzumu. ako to nisi u stanju, ma gdje pobjegnes, bit ces ljut na druge, a i na sebe. kome nedostaje sex  vidi se iz tvojih erotckih mastarija . intervju - Page 9 11484130
Pa vidim ,,dobavezala si se,,malo bi na Floridu dzabalesku,,,plus toga ,,,davno sam ti napisao,,,glupa si ko kuratz,,,tamo gdje trebash osjetiti zajebanciju ti si ozbiljna,,,a tamo gdje trebash biti ozbiljna ti si glupa,,,skraceno,,,ti ne kuzish po kurtza:intervju - Page 9 1619348112)Tebi je vazno tko ej musliman a tko srb in ili hrvat,,,e to je tochka koja te chini,,,totale upglu,, intervju - Page 9 1354420400 intervju - Page 9 3776795594 intervju - Page 9 2733991369
na Floridi, moja prijateljica ima kucu. kada god sam bila, nije mi dala da platim. koliko sam cula,  sada je tamo  jeftinije kupiti kucu zbog onoga sa zagadjenom vodom. mozda upravo to i ucinim. intervju - Page 9 11484130 ne zajebajes se ti. znam te ja kada si pisao  iste stvari, ali jako ozbiljan. meni je svejedno tko je koje religije ili nacionalnosti. ja sam mjesanka. ali ne dam pljuvanje po Bosni.

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

intervju - Page 9 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 02.03.15 3:43

a sta cu ti ja. u mojim ocima ta zena je prekrasna, a to sto tebi nije - pa sta ja tu mogu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 9 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 02.03.15 3:44

iluzija je napisao/la:
saritica je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Evo recmo saritica,,chetnikusha kakve nema,,a vam se folira da je rvatica,, intervju - Page 9 1354420400 intervju - Page 9 3776795594 intervju - Page 9 2733991369
a ne ne. nisam.  intervju - Page 9 11484130
ps. eno ti tvog cetnika serbedzije upravo sad na tv - princ kuragin... iluzijo, gledas li ti ovu serijicu dje rade glumi
Serbedzija nije cetnik, nego je po nacionalnosti srbin, i normalno je da se tako deklarira. svako ima pravo da voli svoje i bude sto jeste. no,  on je uvijek bio Titin pionir, i nikada nije  preuvelicavao svoju nacionalnost  u odnosu na ostale, niti je koga ponizavao ili podcjenjivao. jednako je tolerirao sve.  Nele je polagao za cetnickog vojvodu, i pricao je kao radikal, pljuvao po raji,  i  naglo  je  postao  veliki vjernik,  ali sada bi da to ponisti, jer je prije lagao da nije nacionalista, i da je ateista.  intervju - Page 9 1523192931 ne gledam te serije. nekako su mi privlacniji filmovi Spartak i ostalo.
ma jasta je nego cetnik. bio i osto. a nele... uh. gadan slucaj.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 9 Empty Re: intervju

Postaj  iluzija 02.03.15 3:46

saritica je napisao/la:a sta cu ti ja. u mojim ocima ta zena je prekrasna, a to sto tebi nije - pa sta ja tu mogu
velikim srbima se ne svidja Andjelina, ali srbima u Sarajevu se svidja. ona je prekrasna u svakom pogledu. sada je kopiraju svi i pomazu siromasnima, usvajaju djecu.... a ona je to radila iz ciste ljudskosti i milosrdja.

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

intervju - Page 9 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 02.03.15 3:46

iluzija je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
jesi ti sigurna da znash o chemu pishesh ??Chuj tolerirari ili makar voljeti jednako,,,Bog te jebo,,,trchi odma kod psihica ,,,po ljekice,,,ajme lude zene ,,je l' to tebi tako dodje zbog nedostatka kurtza  intervju - Page 9 1354420400 intervju - Page 9 3776795594 intervju - Page 9 2733991369
da sigurna sam u ovo o cemu pisem. ti bi palio sandzaklije, ubio bi se ako ti je porijeklo muslimansko, a tvrdis da su srbi turci. pa ako su turci, onda ti je porijeklo muslimansko. intervju - Page 9 11484130 da, trebas nauciti tolerirati i voljeti sve zivo u univerzumu. ako to nisi u stanju, ma gdje pobjegnes, bit ces ljut na druge, a i na sebe. kome nedostaje sex  vidi se iz tvojih erotckih mastarija . intervju - Page 9 11484130
Pa vidim ,,dobavezala si se,,malo bi na Floridu dzabalesku,,,plus toga ,,,davno sam ti napisao,,,glupa si ko kuratz,,,tamo gdje trebash osjetiti zajebanciju ti si ozbiljna,,,a tamo gdje trebash biti ozbiljna ti si glupa,,,skraceno,,,ti ne kuzish po kurtza:intervju - Page 9 1619348112)Tebi je vazno tko ej musliman a tko srb in ili hrvat,,,e to je tochka koja te chini,,,totale upglu,, intervju - Page 9 1354420400 intervju - Page 9 3776795594 intervju - Page 9 2733991369
na Floridi, moja prijateljica ima kucu. kada god sam bila, nije mi dala da platim. koliko sam cula,  sada je tamo  jeftinije kupiti kucu zbog onoga sa zagadjenom vodom. mozda upravo to i ucinim. intervju - Page 9 11484130 ne zajebajes se ti. znam te ja kada si pisao  iste stvari, ali jako ozbiljan. meni je svejedno tko je koje religije ili nacionalnosti. ja sam mjesanka. ali ne dam pljuvanje po Bosni.
Lazesh ko zadnja kuja,,dodushe ,,svjestan sam toga da bi za dobar kuratz sve dala:intervju - Page 9 1619348112)shto je pohvalno z ajednu zenu,,,cijenim takve,,,jer mogu srecu nac u mojim gacama...al opet,,,ti kazem,,,ti po kurtza ne kuzish,, intervju - Page 9 1354420400 intervju - Page 9 3776795594 intervju - Page 9 2733991369

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 9 Empty Re: intervju

Postaj  iluzija 02.03.15 3:47

saritica je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
saritica je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Evo recmo saritica,,chetnikusha kakve nema,,a vam se folira da je rvatica,, intervju - Page 9 1354420400 intervju - Page 9 3776795594 intervju - Page 9 2733991369
a ne ne. nisam.  intervju - Page 9 11484130
ps. eno ti tvog cetnika serbedzije upravo sad na tv - princ kuragin... iluzijo, gledas li ti ovu serijicu dje rade glumi
Serbedzija nije cetnik, nego je po nacionalnosti srbin, i normalno je da se tako deklarira. svako ima pravo da voli svoje i bude sto jeste. no,  on je uvijek bio Titin pionir, i nikada nije  preuvelicavao svoju nacionalnost  u odnosu na ostale, niti je koga ponizavao ili podcjenjivao. jednako je tolerirao sve.  Nele je polagao za cetnickog vojvodu, i pricao je kao radikal, pljuvao po raji,  i  naglo  je  postao  veliki vjernik,  ali sada bi da to ponisti, jer je prije lagao da nije nacionalista, i da je ateista.  intervju - Page 9 1523192931 ne gledam te serije. nekako su mi privlacniji filmovi Spartak i ostalo.
ma jasta je nego cetnik. bio i osto. a nele... uh. gadan slucaj.
ne, nije cetnik i to tvrdim. poznajem ga osobno. predvodio nas je na protestima protiv rata.  no, mozda je i on prolupao zadnjih godina, ali ne vjerujem.

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

intervju - Page 9 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 02.03.15 3:50

saritica je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
saritica je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Evo recmo saritica,,chetnikusha kakve nema,,a vam se folira da je rvatica,, intervju - Page 9 1354420400 intervju - Page 9 3776795594 intervju - Page 9 2733991369
a ne ne. nisam.  intervju - Page 9 11484130
ps. eno ti tvog cetnika serbedzije upravo sad na tv - princ kuragin... iluzijo, gledas li ti ovu serijicu dje rade glumi
Serbedzija nije cetnik, nego je po nacionalnosti srbin, i normalno je da se tako deklarira. svako ima pravo da voli svoje i bude sto jeste. no,  on je uvijek bio Titin pionir, i nikada nije  preuvelicavao svoju nacionalnost  u odnosu na ostale, niti je koga ponizavao ili podcjenjivao. jednako je tolerirao sve.  Nele je polagao za cetnickog vojvodu, i pricao je kao radikal, pljuvao po raji,  i  naglo  je  postao  veliki vjernik,  ali sada bi da to ponisti, jer je prije lagao da nije nacionalista, i da je ateista.  intervju - Page 9 1523192931 ne gledam te serije. nekako su mi privlacniji filmovi Spartak i ostalo.
ma jasta je nego cetnik. bio i osto. a nele... uh. gadan slucaj.
jes ti vidla kako on u onom intervjuju brzo daje odgovore i misli brzo,,fakat kao da mi je neshto u rodu,,al jebaji ga,,kad govori budalama koji ga ne kontaju,,,Bog te jebo,,ispred vremena je 20 godina,,,chovjek dokazo,,,dokumentiro,,,al aj ti objasni idotima koji ne vide prst pred okom,,,,recmo ko Iluzija,,glupa tupa,,nit je jebi nit je kuci vodi,,,zalijepila se za dvije rijechi,,chetnik i kuratz,,,to joj je domet,,Jedno pitanje za tebe,,kako se moresh druzit sa takvima   intervju - Page 9 1354420400 intervju - Page 9 3776795594 intervju - Page 9 2733991369

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 9 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 02.03.15 3:54

iluzija je napisao/la:
saritica je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
saritica je napisao/la:
a ne ne. nisam.  intervju - Page 9 11484130
ps. eno ti tvog cetnika serbedzije upravo sad na tv - princ kuragin... iluzijo, gledas li ti ovu serijicu dje rade glumi
Serbedzija nije cetnik, nego je po nacionalnosti srbin, i normalno je da se tako deklarira. svako ima pravo da voli svoje i bude sto jeste. no,  on je uvijek bio Titin pionir, i nikada nije  preuvelicavao svoju nacionalnost  u odnosu na ostale, niti je koga ponizavao ili podcjenjivao. jednako je tolerirao sve.  Nele je polagao za cetnickog vojvodu, i pricao je kao radikal, pljuvao po raji,  i  naglo  je  postao  veliki vjernik,  ali sada bi da to ponisti, jer je prije lagao da nije nacionalista, i da je ateista.  intervju - Page 9 1523192931 ne gledam te serije. nekako su mi privlacniji filmovi Spartak i ostalo.
ma jasta je nego cetnik. bio i osto. a nele... uh. gadan slucaj.
ne, nije cetnik i to tvrdim. poznajem ga osobno. predvodio nas je na protestima protiv rata.  no, mozda je i on prolupao zadnjih godina, ali ne vjerujem.
pa glupacho sjebata,,pogledaj onaj intervju sa razumijevanjem,,jer ovako se samo deklarirash da si glupa ko kuratz,,,Bog te jebo ludu,,,imash li ti imalo mozga,,ponavljam,,pogledaj onaj intervju koji je dao bosanskoj TV..ap onda komentiraj,,ja bi tebe u duboko zamrzavanje...majketi ,,,koja zena luda,,,to josh nsiam vidijo u svom zivotu,, intervju - Page 9 167558484

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 9 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 02.03.15 3:55

zato sto neko brzo misli to znaci da nije cetnik???? kakva je veza???? 
iluzija je sasvim ok. gledaj ti sebe radije i svoje mane i slabosti prije nego drugima prikeljis kojekakve epitetete. s kime se ja druzim ili ne druzim, zbilja nije tvoje da me pitas. u svakom slucaju bolja je od tvog izbora forumaskog kokosinjca tipa eva i tempera i slicno. tak da... sve su ovo suplje pricice... je l tako?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 9 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 02.03.15 3:56

iluzija je napisao/la:
saritica je napisao/la:a sta cu ti ja. u mojim ocima ta zena je prekrasna, a to sto tebi nije - pa sta ja tu mogu
velikim srbima se ne svidja Andjelina, ali srbima u Sarajevu se svidja. ona je prekrasna u svakom pogledu. sada je kopiraju svi i pomazu siromasnima, usvajaju djecu.... a ona je to radila iz ciste ljudskosti i milosrdja.
Velikim muslimanima je Ivo Andric nocna mora,,ajd u pichku materinu,,,vrati se svojim korijenima ili odjebi u tursku,,,pa ja,,simplesis:))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 9 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 02.03.15 4:01

saritica je napisao/la:zato sto neko brzo misli to znaci da nije cetnik???? kakva je veza???? 
iluzija je sasvim ok. gledaj ti sebe radije i svoje mane i slabosti prije nego drugima prikeljis kojekakve epitetete. s kime se ja druzim ili ne druzim, zbilja nije tvoje da me pitas. u svakom slucaju bolja je od tvog izbora forumaskog kokosinjca tipa eva i tempera i slicno. tak da... sve su ovo suplje pricice... je l tako?
A shta ti krmachitze znash kako su nastali chetnici,,,u usporedbi sa ustashama i "rvatskim cvijecem" koej je najvishe zlochina napravilo a pripisuje se hrvatima,,chetnici su bili mila majka osim za muslimane,,, a jebo te sad ste me navukle na glupu matricu razmishljanja,,,ovdje kochim,,pa nisam ja glup ko vas dvije,,,da se takvim trivijalni stvarima bavim,,,Bog te jebo,,,podlegla si isto matrici razmishljanja kao i ova mudzahedinka,,,uvukla ti se ko fol kao nfrendica,,a sutra bi ti zabila noz u ledja,,,pojebala bi se sa tvojim muzem,,,de bona,,odje bi ej,,,vidish da je parazit:))) kome fali kurtza:LOL intervju - Page 9 3776795594 intervju - Page 9 2733991369

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 9 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 02.03.15 4:03

hahaha.. joj koje gluposti. jebo li vas i cetnik i balijica. meni je ovo smijesno. jebem i bosnu i hrvatsku i sve odreda. i tita i cetnike i drazu i tudjmana i sve. loooooooooool. mislim stvarno ono, tema je za

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 9 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 02.03.15 4:08

hebga, mr bates is gone. a peder osta suhog kurtza

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 9 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 02.03.15 4:29

saritica je napisao/la:hahaha.. joj koje gluposti. jebo li vas i cetnik i balijica. meni je ovo smijesno. jebem i bosnu i hrvatsku i sve odreda. i tita i cetnike i drazu i tudjmana i sve. loooooooooool. mislim stvarno ono, tema je za
Ajd konachno da si skontala,,jebo te,,vec deset minuta mi komp blokiran,,chim otipkash CIA ,,odma se upali onaj njihov program,,,a ja im ovim putem poruchjem da mi se napushe kurtza,,,mamu im jebem slugansku,,usput mi i obama more poduvat,,,bog te jebo,,,zivimo u demokraiji tipa KGBeja,, intervju - Page 9 424959984 intervju - Page 9 424959984 intervju - Page 9 424959984 intervju - Page 9 424959984

Jebo te,,pricham sa ljudima koji rade u vojsci,,,ono,,zinem od chuda,,kad kazu ovdje ce biti sranja,,,,gradjanski rat,,ja nako naivan ne kontam,,,na koju foru,,al opet,,slusham bijelce kako mrze crnce i naoruzavaju se,,pa malo fali da bukne,,,kazu mi imash oruzje,,,reko nemam ,,koji ce mi kurac,,kazu,,ti si budala,,mozda jesam,,,ali sve mi se chini da cu sve prodat dok je josh vrijeme i zgibat u kostariku,,jebo te ludog svijeta,,


Zadnja promjena: zingaro; 02.03.15 4:35; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 9 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 02.03.15 4:32

jao zaprosio ju je. kako je to divno. joj kako su mi slatki. a bakice dvije su odbile jebace i ostati ce tako njih dvije frendice same i uzivati jedna u drugoj... joj koje sranje od serije a opet simpa mi... jebo li te cetnik zingaro da te jebo. dosta vise tih prica. eno vidim deportirati ce 300 cetnika iz amrike

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 9 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 02.03.15 4:38

saritica je napisao/la:jao zaprosio ju je. kako je to divno. joj kako su mi slatki. a bakice dvije su odbile jebace i ostati ce tako njih dvije frendice same i uzivati jedna u drugoj... joj koje sranje od serije a opet simpa mi... jebo li te cetnik zingaro da te jebo. dosta vise tih prica. eno vidim deportirati ce 300 cetnika iz amrike
pa shta fali,,to rade sa namjerom da ochiste muslimane i rvate sa balkana:intervju - Page 9 1619348112) Al,,samo da objasnim puchanstvu koje ovo chita,,Sara laze ko zadnja kuja,,,vracaju deset srba a ostalo su muslici i rvati,,,I onda kazesh ,,,kako ja manipuliram,,,fakju:))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 9 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 02.03.15 4:40

Saritize,,jedno javno pitanje,da li bi ti meni dozvolila da ti se parkiram medju nozitze:))) intervju - Page 9 167558484 intervju - Page 9 1619348112 intervju - Page 9 1354420400 intervju - Page 9 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 9 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 02.03.15 4:43

znas i sam da manipuliras naivne i jadne zenskice koje sreces na internetu. to je dokazana i opcepoznata cinjenica. predstavljas se ovako i onako i svakako nekako i onda mucis zrtve. ha ja. a to za rat ovdje - sta god dragi bog da covjeku u zivotu sa time se mora nosit kako najbolje zna i umije. meni ne pada na pamet unaprijed unistavati svoj zivot razmisljanjima tipa sta ce bit i kako ce bit. snaci cu se ja uvijek kakvo god vrijeme da dodje... neka dodje. laku noc. odo ja malo jesti. i ovako sam puno pred TV-om provela. ajde laku noc i tebi a i iluziji ako je jos uvijek tu negdje... pusa iz usa.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 9 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 02.03.15 4:45

zingaro je napisao/la:Saritize,,jedno javno pitanje,da li bi ti meni dozvolila da ti se parkiram medju nozitze:))) intervju - Page 9 167558484 intervju - Page 9 1619348112 intervju - Page 9 1354420400 intervju - Page 9 3776795594
hahaha. dragi moj zingaro - proso je voz. sorry, ne bih ti dozvolila pa da je ne znam sta u pitanju. sjebo si me nekoliko puta i sto je dosta dosta je ba. pecaj ti i dalje - ima puno ribe u internetskom oceanu. pa ja. aj sad zbilja odo papati malo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 9 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 02.03.15 4:53

saritica je napisao/la:znas i sam da manipuliras naivne i jadne zenskice koje sreces na internetu. to je dokazana i opcepoznata cinjenica. predstavljas se ovako i onako i svakako nekako i onda mucis zrtve. ha ja. a to za rat ovdje - sta god dragi bog da covjeku u zivotu sa time se mora nosit kako najbolje zna i umije. meni ne pada na pamet unaprijed unistavati svoj zivot razmisljanjima tipa sta ce bit i kako ce bit. snaci cu se ja uvijek kakvo god vrijeme da dodje... neka dodje. laku noc. odo ja malo jesti. i ovako sam puno pred TV-om provela. ajde laku noc i tebi a i iluziji ako je jos uvijek tu negdje... pusa iz usa.
Sad bi te najradje opalijo shakon u glavu,,nikad to nisam radio,,ali jebaji ga ti si si umislila,,tko sam ja da te razuvjerim,,ja kad volim,,,voli cijelim srcem,,kad mi neshto smrdi ,,odmaknem se iako boli,,,idem dalje,,trazeci srodnu dushu koju vjerojatno nikada necu naci,,,ali ja vjerujem u chuda ..vjerujem u onu prichi sa Olimpa,,kad je bog Zeus brao jabuke i iz dosade sjeko ih na dvije polovice bacajuci ih na zemlju,,,govoreci,,neka od svake jabuke koju razrezah na pola ,,,budu ljudska bica jeno zensko a drugo mushko,,,i kada se nadju,,neka to bude savrshena ljubav,,sjecash se te priche??Jebaji ga,,naletish na drugu polovicu i mislish da ste dio iste jabuke ispostavi se da je berba bila prije par godina nakon tvog rodjenja,,tak da,,bash poprave glupo ,,objashnjavati,,zivimo brzo,,i svi bi neshto na brzinu ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 9 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 02.03.15 5:01

saritica je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Saritize,,jedno javno pitanje,da li bi ti meni dozvolila da ti se parkiram medju nozitze:))) intervju - Page 9 167558484 intervju - Page 9 1619348112 intervju - Page 9 1354420400 intervju - Page 9 3776795594
hahaha. dragi moj zingaro - proso je voz. sorry, ne bih ti dozvolila pa da je ne znam sta u pitanju. sjebo si me nekoliko puta i sto je dosta dosta je ba. pecaj ti i dalje - ima puno ribe u internetskom oceanu. pa ja. aj sad zbilja odo papati malo
Meni je vazno da se ti na ovo pitanje smijesh od srca,,,to mi je znak da necesh vishe na forumu optuzivat i pljuvat po mojoj malenkosti,,kao shto si to radila onomad,,Da se razumijemo,,ne predbacujem ti i ne osudjujem te,,divno je shvatitit da je to proshlo vrijeme,,i da si indiferentna prema tim dogadjajima,,inache da nije tako imao bi griznju savjesti,,, intervju - Page 9 3214182331

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 9 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 02.03.15 5:02

ma super. sretno u trazenju. probaj malo iskreniji biti pa mozda i nadjes. 
evo ja papam makaronice i pocele mi moje golden girls...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 9 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 02.03.15 5:05

zingaro je napisao/la:
saritica je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Saritize,,jedno javno pitanje,da li bi ti meni dozvolila da ti se parkiram medju nozitze:))) intervju - Page 9 167558484 intervju - Page 9 1619348112 intervju - Page 9 1354420400 intervju - Page 9 3776795594
hahaha. dragi moj zingaro - proso je voz. sorry, ne bih ti dozvolila pa da je ne znam sta u pitanju. sjebo si me nekoliko puta i sto je dosta dosta je ba. pecaj ti i dalje - ima puno ribe u internetskom oceanu. pa ja. aj sad zbilja odo papati malo
Meni je vazno da se ti na ovo pitanje smijesh od srca,,,to mi je znak da necesh vishe na forumu optuzivat i pljuvat po mojoj malenkosti,,kao shto si to radila onomad,,Da se razumijemo,,ne predbacujem ti i ne osudjujem te,,divno je shvatitit da je to proshlo vrijeme,,i da si indiferentna prema tim dogadjajima,,inache da nije tako imao bi griznju savjesti,,, intervju - Page 9 3214182331
a cuj, sranje je bilo maximalno. kazes lazna ocekivanja sjebu ljude. naravno. kad se covjeku nesto lazno pod laznim premisama servira to onda nemre na dobro izaci. mogo si ti lijepo, a mos i jos uvijek sa muskim rodom o talasanjima zabokrecine, jabukama i slicno, pa onda ljudi ne bi imal ocekivanja. doduse mozda i bi ako su bezbeli.. hahahaha... aj fala bogu da je proslost.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 9 Empty Re: intervju

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 24. Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 24  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.