kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

intervju

Stranica 16 / 24. Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 24  Next

Go down

intervju - Page 16 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 15.03.15 6:22

pa jeste vi konji? jeste l vi svjesni da vam ni esco nije ravan? ako nemanja ima batinu presjecenu na panju, zasto ne bi i muslosrbici tako nastajali? ha ja. metoda reverznog suneta.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 16 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 15.03.15 6:23

intervju - Page 16 1354420400 intervju - Page 16 1354420400 intervju - Page 16 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 16 Empty Re: intervju

Postaj  proba 15.03.15 6:38

saritica je napisao/la:intervju - Page 16 1354420400 intervju - Page 16 1354420400 intervju - Page 16 3776795594
fato ,,,šuti,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, cigo drka
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

intervju - Page 16 Empty Re: intervju

Postaj  iluzija 15.03.15 9:23

kišna glista je napisao/la:jesu ovo oni tekstovi-igre koje moraš pogledat pa tri prve riječi koje vidiš opisuju tebe i kakav si ? ako jeste, onda je moj rezultat:

drina, kontradiktoran, ban
nisu, bar ne kod mene. na sta sam god prvo naletila na netu, samo neka je u naslovu 'bogumili, ili bosna',  stavila sam, pa neka lipsa citajuci. intervju - Page 16 11484130 bude li me i dalje ljutio, stavit cu mu 10-tak plahti , pa neka mu prisjedne preseravanje. fazon ce biti  ako bude htjeo razgovarati o napisanom, onda ima ja da lipsam citajuci. ma looool  hahahhahahaha

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

intervju - Page 16 Empty Re: intervju

Postaj  iluzija 15.03.15 9:25

neka cita, pa u pauzi neka drka, a bez yaya ce ionako ostati. intervju - Page 16 1523192931

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

intervju - Page 16 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 15.03.15 10:00

ispade ovo tema o bosni i bosancima ... moja teorije je da bosna u biti nit ne postoji ... izmisle je svako toliko i koliko vidim, nikad kraja tom izmišljanju ... nikako ju smisliti do kraja

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 16 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 15.03.15 10:15

jednom davno sam naletila na jednu knjigu o povijesti bosne al se ne mogu više sjetiti njenog naziva ni autora ... al, meni je to bilo sasvim dovoljno informacija što se tiče povijesti bosne ... i nakon toga mogu zamisliti samo različite varijacije na istu temu a to mi se ne da ni čitati nit razmišljati o tome ... jedini koji su mi ostali u lijepom sjećanju zbog svojih svjetonazora i načina na koji su živjeli su bogumili ... nakon njih je valjda nastala jedna sasvim drugačija vrsta prebivatelja u bosni koje bih jedino mogla nazvati vragumili i čista su suprotnost bogumilima .... što bi đura iz nadralista reko, razlika je draaaaastičnaa ... čudo jedno kako se može pitom gen pogubiti u moru onih divljih intervju - Page 16 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 16 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 15.03.15 19:50

kišna glista je napisao/la:ispade ovo tema o bosni i bosancima ... moja teorije je da bosna u biti nit ne postoji ... izmisle je svako toliko i koliko vidim, nikad kraja tom izmišljanju ... nikako ju smisliti do kraja
lancun do lancuna
o bosni se niže
što se više piše
istina je bliže  intervju - Page 16 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 16 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 16.03.15 4:41

kišna glista je napisao/la:ispade ovo tema o bosni i bosancima ... moja teorije je da bosna u biti nit ne postoji ... izmisle je svako toliko i koliko vidim, nikad kraja tom izmišljanju ... nikako ju smisliti do kraja
Tema je bila zamishljena kao doprinos osebujnim pojedincima koji iskacu iz nametnutog klisea kojeg danas stvaraju razni mediji u sluzbi interesnih skupina u ova smutna vremena.Oni svojim razmisljanjem  postaju jeretici i otpadnici mase koja nastoji da sve utopi u svoju percepciju dozivljavanja socijalno drustveno politichkih zbivanja u odredjenom vremenu i prostoru.Masa u stvarnom zivotu kao i u virtualnom svijetu uglavnom je predvodjena raznim psihopatama i mediokritetima koji manipuliraju  osjecajima ovaca kojima je jedina svrha zivota  na zalost ,,samo blejanje.Oni koji se usude drugachije razmishljati razapinju se vec izmishljenim metodama poznatim kroz stoljeca koje i dan danas koriste bez srama i trunke savjesti da bi nekoga "ponizili" i sveli ga na svoju debilnu razinu. .Lazi ,,izmishljotine ,,podmetanja i ostale primitivne metode koje su nauchili kroz kucni odgoj uglavnom  pushe oni bez mozga jer je takvima teshko samostano razmishljati iz straha  da od toga ne dobiju rak na mozgu.Moja fascinacija Andricem nije slucajna jer oni koji poznaju njegovu biografiju znaju kroz shto je sve proshao da ostane i bude ono shto je cijeli svijet prepoznao osim jebene balkanske zabokrechine.Taj primitivni endemski duh koji zivi na tim prostorima josh iz antichkih vremena natjeche se  svojom agresivnom destruktivnoshcu sa kreativnim i vizionarskim shvacanjima na gore opisane nachine,Dakle..oni koji su se usudili podignuti srednji palac toj masi za njihovo dobro ..nisu mogli nista drugo ni ochekivati nego lavez pasa na lancima..Nemoj misliti da ti podilazim ali cijenim tvoj osebujan stav i prilaz svemu o chemu razmishljash i ne samo tvoj,,ali onaj papagajski ne podnosim iz dna moje dushe.Ne podnosim to choporashenje koje podrazumijeva gubljenje svoga indentiteta i svoga stava da bi se dopalo choporu i njegovom vodji.Kusturicu sam izabrao  (njegove mi umjetnichke filmotovrine nikako ne leze,,shto ne znachi da to nije dobro) jer vec dugo godina pratim njegovo djelovanje na internacionalnoj sceni na kojoj je shvaceniji na pravi nacin deset puta od balkanske vukojebine koja se ponasa po kliseu,,ako nije nase vjere ili nacije onda je automatski smece,,A shta ta vukojebina zna o vjeri i naciji,,Isus je razapet na krizu zbog svojih uvjerenja da bi ovcama pokazao kako se treba samoposhtivati i kako zivjeti u skladu sa etikom i moralom,Avaj,,,,te ovce su sve to pretumbale i prilagodile svojim materijanim interesima,,te ovce se krizaju ,,idu u crkvu,,,ostavljaju priloge onima koji su krshcanstvo pretvorili u posao od kojeg dobro zive...placaju oproshtenje grijeha,,onima koji su umislili da su bogovi,da nije tih ovaca ne bi bilo ni tih bolesnika koji misle da za par kuna ,,,mogu se oprostiti grijesi, Tako ti je i ovdje,,Dosadilo mi chitanje djidji midji spike  pa rekoh da vidim shto ljudi stvarno misle,,kakvi su,,,,shto ih muchi osim kurca i jebavanja i krenem sa temom INTERVJU chachkati vijuge uspavanim ujama  i mudzahedinkama..Ovdje chetnika i nema osim Pizde,,tak da mi je glupo spominjati tu svojtu .Slova teme se josh nisu ni osushila a ona krmachitza Amra izleti,,sve to benzinom i uzgati.Prvo shto mi ej palo na pamet,,zajebava se,,potpaljuje,,shto je svakako dobrodoshlo da razna gamad koja se krije pokaze svoj trag,,Narafski,,prihvatim igru i ljutom travom na ranu,,,kad tam ,,prtz,,,zenska ozbiljna,,,Kontam si,,,chek malo,,pa ne moze jedan akademski gdradjanin  biti toliko iskljuchiv,,to pravo valjda pripada meni koji nema ni osnovnu shkolu,Elem,,ona kanadska funjara koja je poklopac svih lonaca na svim forumima koja se zgadila i desnima i lijevima i budalama i normalnima,,skochi iza nje ko malo majmunche sa bananom,,Reko bog te jebo,,vidi uspavanih mudzahedinki,,intervju - Page 16 1619348112 Ajd dobro ,,priznajem da mi je Amra simpa jer mi lichi na mog zingica papagaja,,sva se uzelenila,,a shtiklitze joj vuki na zuto zeleno shto reflektira plavim,,daklem koliko toliko se kuzi u farbe,,,al ona sarajevska kravetina se ne kuzi ni u pranje sudja a kamo li u nehsto drugo,,Zamislim si stvorenje koje po cijeli bogovetni dan visi na Fejsu i na deset drugih foruma,,ajme ,,ludijone,,a saritica joj vjeruje i druzi se sa njom ..naivna ovca,,jer dok smo se onomad ja i ona kao fol jedno drugom dopadali javno,,,ta mi se krmachitza upucavala nevidjeno i bezobrazno,,Bog te jebo,,,tipichno bosanski,,,frendica sam ti dok ti ne preotmem dragog,,Dodushe mene je to zabavljalo pa sam joj ostavio nadu da bi moglo nehsto biti,,(da mi je vidjeti to mushko tko to jebe nagradijo bi ga  svim pochastima koja postoje za zivjeti sa kretenushom) koji normalan mushkarac bi to mogo jebaqt osim Pizde,,on ijonako kupi samo mrvitze sa stola..I shta da priham dalje,,pa iz avijona se vidi kako su te dvije krmahitze ponijele nazadni odgoj iz svoje vlastite obitelji.Njihovo ponashanje je simetrichno sa onim shto su nauchile od svojih ocheva..Ne smijesh ti drugachije misliti dok ti to drugi ne naredi,,i onda kazu Sarajevo je neshto posebno,,,mamu im jebem polit benzinom i zapalit,,da se taj primitivni duh ne shiri okolo:))) Za tu selendru se nikada ne bi chulo da nije bilo Kuste i Neleta,,intervju - Page 16 2343104142 intervju - Page 16 2343104142 intervju - Page 16 1354420400 intervju - Page 16 3776795594 intervju - Page 16 2733991369

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 16 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 16.03.15 5:23

buuu! štas mi ovo sve nadrobio, maike ti mile ... i sad bih ja ko trebala nešto odgovorit na ovo što već nisam do sada intervju - Page 16 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 16 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 16.03.15 5:29

kišna glista je napisao/la:buuu! štas mi ovo sve nadrobio, maike ti mile ... i sad bih ja ko trebala nešto odgovorit na ovo što već nisam do sada intervju - Page 16 3114667799
Pa bar tebi to nije problem,kolko sam skuzijo,,totalka si rjechita,,a i mene kad krene,,imash vaki odgovor,,plus toga,ako ti se ne zdopada,,zaobidjesh,,,,barem ja tako radim,,chitam samo ono shto mi dodje na mail..ostalo preskachem,,tak mi je produktivnije...ha ja intervju - Page 16 167558484

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 16 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 16.03.15 5:34

zingaro je napisao/la:Reko bog te jebo,,vidi uspavanih mudzahedinki,,intervju - Page 16 1619348112

kolko sam ja vidjela do sada, ovdje ti nema takvih ... mislim, uspavatih ... svi vječito budni i samo se čeka kad će neka pikanterija izletiti za koju će se moći uhvatiti ne bil doživjeli da doživljaj da im se nešto u životu i događa intervju - Page 16 1523192931 intervju - Page 16 1523192931 intervju - Page 16 1523192931

što se kusturice tiče, velim ti, od mene naj puno očekivat jer ne pratim njegov opus nit ga mislim sad početi pratiti a i tema o osviještenim balkancima koji su se izdignuli iznad mase a balkan im stalno u ustima i pod prstima mi iskreno, na uši izlazi ... da su mi to drage teme, pisala bih na vipu a ne ovdje

zajebavat mogu uvijek sa čoporom, bez njega i narafski, da sam samo ja tu vođa ... ne vidim uopće ikog drugog koji bi to znao biti intervju - Page 16 1523192931

jebote čopor i vođe čopora intervju - Page 16 3791038771 intervju - Page 16 3791038771 intervju - Page 16 3791038771 di ti to vidiš ??? bit će kad gledaš iz velike udaljenosti tebi i mi ovdje na balkanu izgledamo ko kinezi, svi isti !

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 16 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 16.03.15 5:37

kišna glista je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Reko bog te jebo,,vidi uspavanih mudzahedinki,,intervju - Page 16 1619348112

kolko sam ja vidjela do sada, ovdje ti nema takvih ... mislim, uspavatih ... svi vječito budni i samo se čeka kad će neka pikanterija izletiti za koju će se moći uhvatiti ne bil doživjeli da doživljaj da im se nešto u životu i događa intervju - Page 16 1523192931 intervju - Page 16 1523192931 intervju - Page 16 1523192931

što se kusturice tiče, velim ti, od mene naj puno očekivat jer ne pratim njegov opus nit ga mislim sad početi pratiti a i tema o osviještenim balkancima koji su se izdignuli iznad mase a balkan im stalno u ustima i pod prstima  mi iskreno, na uši izlazi ... da su mi to drage teme, pisala bih na vipu a ne ovdje

zajebavat mogu uvijek sa čoporom, bez njega i narafski, da sam samo ja tu vođa ... ne vidim uopće ikog drugog koji bi to znao biti intervju - Page 16 1523192931

jebote čopor i vođe čopora intervju - Page 16 3791038771  intervju - Page 16 3791038771  intervju - Page 16 3791038771  di ti to vidiš ??? bit će kad gledaš iz velike udaljenosti tebi i mi ovdje na balkanu izgledamo ko kinezi, svi isti !
ma jebo te chopor,,tak je isplativije,,nemoj si umishljati da imash takve sposobnosti intervju - Page 16 1367709913 intervju - Page 16 1367709913

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 16 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 16.03.15 5:42


Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 16 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 16.03.15 5:44

zingaro je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:buuu! štas mi ovo sve nadrobio, maike ti mile ... i sad bih ja ko trebala nešto odgovorit na ovo što već nisam do sada intervju - Page 16 3114667799
Pa bar tebi to nije problem,kolko sam skuzijo,,totalka si rjechita,,a i mene kad krene,,imash vaki odgovor,,plus toga,ako ti se ne zdopada,,zaobidjesh,,,,barem ja tako radim,,chitam samo ono shto mi dodje na mail..ostalo preskachem,,tak mi je produktivnije...ha ja intervju - Page 16 167558484

ma pročitala ofrlje pa vidim da si po starom običaju nakupuso sve i svaštaa ... u istom i kusturica i ambra i meho i pizda i čopori ... al sad sam se sjetila nečeg što će ti možda biti smiješno ... davno davno sam na vipu znala naletiti na neke tvoje postove gdje si se prepucavao sa desničarima ... ti im uvališ ovakav neki kupus a njima odma očnjaci zabijele i krene hajka ... ha ha ha ... majke mi, al nakon toga sam dugo vjerovala da si nečiji klon pod kojim se zajebava neki ozbiljniji forumaš koji si na taj način da malo oduška intervju - Page 16 3114667799 intervju - Page 16 3114667799 intervju - Page 16 3114667799 a i to sa sarom kad je krenulo na ovom forumu, isto, dugo mi trebalo da prihvatim da ju nisi bezobrazno ostavio pred oltarom ko u onom filmu sa misis robinzon nego sve bilo virtualno ... tko će vjerovati da ozbiljni odrasli ljudi mogu tako ozbiljno glumit kojekakve ljubomore u virtuali ... ni ti nisi baš čist u glavi glede toga ... sad tek vidim da i ti ozbiljno o upucavanjima i ljubomorama i otimanju jedan drugog na foooorumuuuuu ha ha ha ha

jebote, pa kako tek izgleda onda uživo sa vama nekima kad ste virtualno tako ljubomorni jedni na druge ? neb ja ni blizu takvima ... jebote, ako išta mrzim onda su to ljubomore ... otkud nekom pravo ikoga svojatati na taj način ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 16 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 16.03.15 5:50

ma fulala si i stanicu i deset km pruge,,aj bok,,osho sam u ponjave,,a i ova mashina me ijebem,shteka forumm,,jebo te,,meni spochitavash drobljenje,,a tvoja mashta drobi tristo na sat intervju - Page 16 167558484 intervju - Page 16 225923490
Pitanje,,kako na nekog mosh bit virtualno ljubomoran..??

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 16 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 16.03.15 6:00

zingaro je napisao/la:ma fulala si i stanicu i deset km pruge,,aj bok,,osho sam u ponjave,,a i ova mashina me ijebem,shteka forumm,,jebo te,,meni spochitavash drobljenje,,a tvoja mashta drobi tristo na sat intervju - Page 16 167558484 intervju - Page 16 225923490
Pitanje,,kako na nekog mosh bit virtualno ljubomoran..??

pa ne možeš ... kako možeš biti u reali na nekog ljubomoran ? isto pitanje i isti odgovor osim u slučajevima kad si suludo daješ za pravo nekog svojatati a to je, brate, nemoguće ... nemreš bit vlasnik psu ako ti on to ne dozvoli a kamoli čovjeku intervju - Page 16 1523192931


Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 16 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 16.03.15 6:26

slusaj ti mexicko balinska funjaro, a da se ja tebi malo matere balinske najebem ovako virtualno, a moze I u zivo ako treba picka li ti materina. sto si onda kog kurca bila ljubomorna na tvog muza virtualno jebavanje sa madjaricom, koje je onda preraslo I u pravu aferu. kako to da si mogla biti ljubomorna na to jebo li ti bog mater. a ti zingaro, zadnje si djubre bio I ostao. siris nekakvu toboz sirinu I siroke poglede, a toliko uskogrudosti I predrasuda nigdje nisam vidjela - osudjujes debele ljude a I sam imas debljinu u obitelji, kao da je to nesto za osudjivati. ajde poklopi se I suti, internetski zaodnice koji nalazis ranjive duse po virtuali I lazes im sve - od bracnoga stanja, godina, osjecaja pa na dalje.  sta ti imas nekome govoriti kakav je I sa kime se ko druzi. pogledaj ti s kime si to ti I te toje virtualne kurve i opajdare sa kojima se se skupa izivljavao na moj racun. goni se u kurac. a ti glisto, ej, ne daj boze da mi na oci dodjes - potabacu cu te ko malog majmuna. hocu, boga mi, picka li ti materina ciganska. ti ces nekome goviriti nesto. tebe je prvu muz ostavio zbog internetske kurvetine. e da si stogod valjala ne bi ti se to desilo, pa se ti sada misli.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 16 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 16.03.15 6:42

ma picka li ti materina bolesna, ti se zbilja ne mos od nekog otkaciti, jebo ti bog mater mahalsku, kurvo smrdljiva, moras ti kopat I spominjati, ne znas ti pustiti bog to jebo odvratnu, jebala ti dija rod I porod, da ti jebala, jebo te I kiki, I lasta, I dromsi I metilda I cat a uskoro I btw. mrs u picku materinu. samo da si mi blize - boga mi, razbila bih ti to malo picke samo tako. al sreca pa je samo virtuala. imam ja ljek za taka govna. lako cemo. odjebi zauvijek smdljiva droljo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 16 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 16.03.15 7:05

de ba krmačice odjebi ko šta i jesi ... sad je i meni sasvim jasno otkud taj nagli preobrat kod tebe bijo preko noći od cvrkutanja kako sam krasna i divna i uzor pa odjednom postala neprijatelj broj jedan a svo vrijeme si znala kakvo mišljenje imam o svemu jer sam ga uvijek otvoreno i iznosila .... al lagala si dok si mogla i dok ti nije para kroz uši počela izlaziti ne zbog mene, nego zbog sebe ... ti samu sebe ne podnosiš intervju - Page 16 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 16 Empty Re: intervju

Postaj  pizda 16.03.15 8:39

bog te mazo, sto je Sari da se odlogirala?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

intervju - Page 16 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 16.03.15 8:52

pizda je napisao/la:bog te mazo, sto je Sari da se odlogirala?

otišla šetat cukicu intervju - Page 16 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 16 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 16.03.15 9:45

pizda je napisao/la:bog te mazo, sto je Sari da se odlogirala?

žena se posramila onih gadosti šta je napisala intervju - Page 16 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 16 Empty Re: intervju

Postaj  iluzija 16.03.15 10:02

kišna glista je napisao/la:ispade ovo tema o bosni i bosancima ... moja teorije je da bosna u biti nit ne postoji ... izmisle je svako toliko i koliko vidim, nikad kraja tom izmišljanju ... nikako ju smisliti do kraja
eh da, tako je to po tebi. a  kako bi bilo da procitas povjest. intervju - Page 16 1523192931

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

intervju - Page 16 Empty Re: intervju

Postaj  iluzija 16.03.15 10:04

zingaro je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ispade ovo tema o bosni i bosancima ... moja teorije je da bosna u biti nit ne postoji ... izmisle je svako toliko i koliko vidim, nikad kraja tom izmišljanju ... nikako ju smisliti do kraja
Tema je bila zamishljena kao doprinos osebujnim pojedincima koji iskacu iz nametnutog klisea kojeg danas stvaraju razni mediji u sluzbi interesnih skupina u ova smutna vremena.Oni svojim razmisljanjem  postaju jeretici i otpadnici mase koja nastoji da sve utopi u svoju percepciju dozivljavanja socijalno drustveno politichkih zbivanja u odredjenom vremenu i prostoru.Masa u stvarnom zivotu kao i u virtualnom svijetu uglavnom je predvodjena raznim psihopatama i mediokritetima koji manipuliraju  osjecajima ovaca kojima je jedina svrha zivota  na zalost ,,samo blejanje.Oni koji se usude drugachije razmishljati razapinju se vec izmishljenim metodama poznatim kroz stoljeca koje i dan danas koriste bez srama i trunke savjesti da bi nekoga "ponizili" i sveli ga na svoju debilnu razinu. .Lazi ,,izmishljotine ,,podmetanja i ostale primitivne metode koje su nauchili kroz kucni odgoj uglavnom  pushe oni bez mozga jer je takvima teshko samostano razmishljati iz straha  da od toga ne dobiju rak na mozgu.Moja fascinacija Andricem nije slucajna jer oni koji poznaju njegovu biografiju znaju kroz shto je sve proshao da ostane i bude ono shto je cijeli svijet prepoznao osim jebene balkanske zabokrechine.Taj primitivni endemski duh koji zivi na tim prostorima josh iz antichkih vremena natjeche se  svojom agresivnom destruktivnoshcu sa kreativnim i vizionarskim shvacanjima na gore opisane nachine,Dakle..oni koji su se usudili podignuti srednji palac toj masi za njihovo dobro ..nisu mogli nista drugo ni ochekivati nego lavez pasa na lancima..Nemoj misliti da ti podilazim ali cijenim tvoj osebujan stav i prilaz svemu o chemu razmishljash i ne samo tvoj,,ali onaj papagajski ne podnosim iz dna moje dushe.Ne podnosim to choporashenje koje podrazumijeva gubljenje svoga indentiteta i svoga stava da bi se dopalo choporu i njegovom vodji.Kusturicu sam izabrao  (njegove mi umjetnichke filmotovrine nikako ne leze,,shto ne znachi da to nije dobro) jer vec dugo godina pratim njegovo djelovanje na internacionalnoj sceni na kojoj je shvaceniji na pravi nacin deset puta od balkanske vukojebine koja se ponasa po kliseu,,ako nije nase vjere ili nacije onda je automatski smece,,A shta ta vukojebina zna o vjeri i naciji,,Isus je razapet na krizu zbog svojih uvjerenja da bi ovcama pokazao kako se treba samoposhtivati i kako zivjeti u skladu sa etikom i moralom,Avaj,,,,te ovce su sve to pretumbale i prilagodile svojim materijanim interesima,,te ovce se krizaju ,,idu u crkvu,,,ostavljaju priloge onima koji su krshcanstvo pretvorili u posao od kojeg dobro zive...placaju oproshtenje grijeha,,onima koji su umislili da su bogovi,da nije tih ovaca ne bi bilo ni tih bolesnika koji misle da za par kuna ,,,mogu se oprostiti grijesi, Tako ti je i ovdje,,Dosadilo mi chitanje djidji midji spike  pa rekoh da vidim shto ljudi stvarno misle,,kakvi su,,,,shto ih muchi osim kurca i jebavanja i krenem sa temom INTERVJU chachkati vijuge uspavanim ujama  i mudzahedinkama..Ovdje chetnika i nema osim Pizde,,tak da mi je glupo spominjati tu svojtu .Slova teme se josh nisu ni osushila a ona krmachitza Amra izleti,,sve to benzinom i uzgati.Prvo shto mi ej palo na pamet,,zajebava se,,potpaljuje,,shto je svakako dobrodoshlo da razna gamad koja se krije pokaze svoj trag,,Narafski,,prihvatim igru i ljutom travom na ranu,,,kad tam ,,prtz,,,zenska ozbiljna,,,Kontam si,,,chek malo,,pa ne moze jedan akademski gdradjanin  biti toliko iskljuchiv,,to pravo valjda pripada meni koji nema ni osnovnu shkolu,Elem,,ona kanadska funjara koja je poklopac svih lonaca na svim forumima koja se zgadila i desnima i lijevima i budalama i normalnima,,skochi iza nje ko malo majmunche sa bananom,,Reko bog te jebo,,vidi uspavanih mudzahedinki,,intervju - Page 16 1619348112 Ajd dobro ,,priznajem da mi je Amra simpa jer mi lichi na mog zingica papagaja,,sva se uzelenila,,a shtiklitze joj vuki na zuto zeleno shto reflektira plavim,,daklem koliko toliko se kuzi u farbe,,,al ona sarajevska kravetina se ne kuzi ni u pranje sudja a kamo li u nehsto drugo,,Zamislim si stvorenje koje po cijeli bogovetni dan visi na Fejsu i na deset drugih foruma,,ajme ,,ludijone,,a saritica joj vjeruje i druzi se sa njom ..naivna ovca,,jer dok smo se onomad ja i ona kao fol jedno drugom dopadali javno,,,ta mi se krmachitza upucavala nevidjeno i bezobrazno,,Bog te jebo,,,tipichno bosanski,,,frendica sam ti dok ti ne preotmem dragog,,Dodushe mene je to zabavljalo pa sam joj ostavio nadu da bi moglo nehsto biti,,(da mi je vidjeti to mushko tko to jebe nagradijo bi ga  svim pochastima koja postoje za zivjeti sa kretenushom) koji normalan mushkarac bi to mogo jebaqt osim Pizde,,on ijonako kupi samo mrvitze sa stola..I shta da priham dalje,,pa iz avijona se vidi kako su te dvije krmahitze ponijele nazadni odgoj iz svoje vlastite obitelji.Njihovo ponashanje je simetrichno sa onim shto su nauchile od svojih ocheva..Ne smijesh ti drugachije misliti dok ti to drugi ne naredi,,i onda kazu Sarajevo je neshto posebno,,,mamu im jebem polit benzinom i zapalit,,da se taj primitivni duh ne shiri okolo:))) Za tu selendru se nikada ne bi chulo da nije bilo Kuste i Neleta,,intervju - Page 16 2343104142 intervju - Page 16 2343104142 intervju - Page 16 1354420400 intervju - Page 16 3776795594 intervju - Page 16 2733991369
ma ja, samo ti djidji midjaj. evo ti moje misljenje u par recenica . vrlo je poucno!  intervju - Page 16 11484130 : http://www.erotskeprice.info/

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

intervju - Page 16 Empty Re: intervju

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 16 / 24. Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 24  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.