kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

intervju

Stranica 17 / 24. Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 20 ... 24  Next

Go down

intervju - Page 17 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 16.03.15 10:09

iluzija je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ispade ovo tema o bosni i bosancima ... moja teorije je da bosna u biti nit ne postoji ... izmisle je svako toliko i koliko vidim, nikad kraja tom izmišljanju ... nikako ju smisliti do kraja
eh da, tako je to po tebi. a  kako bi bilo da procitas povjest. intervju - Page 17 1523192931

pa rekoh da sam pročitala ... al ti bi da čitam samo o bosni van šireg konteksta da ti bosna bude ko pametni citat ... jebat ga kad ne čitam tako intervju - Page 17 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 17 Empty Re: intervju

Postaj  pizda 16.03.15 10:24

iluzija je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ispade ovo tema o bosni i bosancima ... moja teorije je da bosna u biti nit ne postoji ... izmisle je svako toliko i koliko vidim, nikad kraja tom izmišljanju ... nikako ju smisliti do kraja
eh da, tako je to po tebi. a  kako bi bilo da procitas povjest. intervju - Page 17 1523192931

povjest je jako zajebata stvar, bas kad pomislis da se proslost ne moze mjenjat a ono, najednom se promjeni i bude sasvim kontra onog sto si dotad znao. Povijest je pogotovo omiljen predmet na balkanu, sve vise se mjesaju dva predmeta, povijest i kemia...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

intervju - Page 17 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 16.03.15 10:26

Klikam na temu i stizem na par stranica unazad, jer je duze vremena nisam otvarala.  Listam dalje sa odlukom da odvalim jedno:"Udri Lusi! Sta on tebi tako!" i onda naidjem na okrsaj izmedju Gliste i Sare i umalo ne padoh sa stolice. Sad mi je jasno zasto se Sara odjavila.

Psujem vas obe u sebi i suzdrzavam se od nekih drugih komentara da ne bih napravila jos gore.

Neka Pipika obrise tih par postova. Tudje privatne stvari, ne trebamo to citati. Bolje je tako.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 17 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 16.03.15 10:30

cat_claw je napisao/la:Klikam na temu i stizem na par stranica unazad, jer je duze vremena nisam otvarala.  Listam dalje sa odlukom da odvalim jedno:"Udri Lusi! Sta on tebi tako!" i onda naidjem na okrsaj izmedju Gliste i Sare i umalo ne padoh sa stolice. Sad mi je jasno zasto se Sara odjavila.

Psujem vas obe u sebi i suzdrzavam se od nekih drugih komentara da ne bih napravila jos gore.

Neka Pipika obrise tih par postova. Tudje privatne stvari, ne trebamo to citati. Bolje je tako.

niti slučajno brisati !!! ... nije sara ništa napisala što već sama nisam pisala po forumu nego je samo sve to uobličila u svoju percepciju i neka to tu i stoji ... neka se vidi tko je tko, jel, i nek svak stoji iza onog šta je napisao   ... sad ti napisah tamo o tome poduži post o krađi misli, poezije i svega ostalog pa i iskustava ... intervju - Page 17 1425538829

a kome to nije apetitlih čitati, nek preskače ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 17 Empty Re: intervju

Postaj  pizda 16.03.15 10:31

cat_claw je napisao/la:Klikam na temu i stizem na par stranica unazad, jer je duze vremena nisam otvarala.  Listam dalje sa odlukom da odvalim jedno:"Udri Lusi! Sta on tebi tako!" i onda naidjem na okrsaj izmedju Gliste i Sare i umalo ne padoh sa stolice. Sad mi je jasno zasto se Sara odjavila.

Psujem vas obe u sebi i suzdrzavam se od nekih drugih komentara da ne bih napravila jos gore.

Neka Pipika obrise tih par postova. Tudje privatne stvari, ne trebamo to citati. Bolje je tako.

neka ljudi citaju, bit ce vise traceva... intervju - Page 17 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

intervju - Page 17 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 16.03.15 10:32

pizda je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Klikam na temu i stizem na par stranica unazad, jer je duze vremena nisam otvarala.  Listam dalje sa odlukom da odvalim jedno:"Udri Lusi! Sta on tebi tako!" i onda naidjem na okrsaj izmedju Gliste i Sare i umalo ne padoh sa stolice. Sad mi je jasno zasto se Sara odjavila.

Psujem vas obe u sebi i suzdrzavam se od nekih drugih komentara da ne bih napravila jos gore.

Neka Pipika obrise tih par postova. Tudje privatne stvari, ne trebamo to citati. Bolje je tako.

neka ljudi citaju, bit ce vise traceva... intervju - Page 17 1523192931

jedva čekam .... intervju - Page 17 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 17 Empty Re: intervju

Postaj  iluzija 16.03.15 10:34

zingaro je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ispade ovo tema o bosni i bosancima ... moja teorije je da bosna u biti nit ne postoji ... izmisle je svako toliko i koliko vidim, nikad kraja tom izmišljanju ... nikako ju smisliti do kraja
Kusturicu sam izabrao  (njegove mi umjetnichke filmotovrine nikako ne leze,,shto ne znachi da to nije dobro) jer vec dugo godina pratim njegovo djelovanje na internacionalnoj sceni na kojoj je shvaceniji na pravi nacin deset puta od balkanske vukojebine koja se ponasa po kliseu,,ako nije nase vjere ili nacije onda je automatski smece,,A shta ta vukojebina zna o vjeri i naciji,,Isus je razapet na krizu zbog svojih uvjerenja da bi ovcama pokazao kako se treba samoposhtivati i kako zivjeti u skladu sa etikom i moralom,Avaj,,,,te ovce su sve to pretumbale i prilagodile svojim materijanim interesima,,te ovce se krizaju ,,idu u crkvu,,,ostavljaju priloge onima koji su krshcanstvo pretvorili u posao od kojeg dobro zive...placaju oproshtenje grijeha,,onima koji su umislili da su bogovi,da nije tih ovaca ne bi bilo ni tih bolesnika koji misle da za par kuna ,,,mogu se oprostiti grijesi, Tako ti je i ovdje,,Dosadilo mi chitanje djidji midji spike  pa rekoh da vidim shto ljudi stvarno misle,,kakvi su,,,,shto ih muchi osim kurca i jebavanja i krenem sa temom INTERVJU chachkati vijuge uspavanim ujama  i mudzahedinkama..Ovdje chetnika i nema osim Pizde,,tak da mi je glupo spominjati tu svojtu ...I shta da priham dalje,,pa iz avijona se vidi kako su te dvije krmahitze ponijele nazadni odgoj iz svoje vlastite obitelji.Njihovo ponashanje je simetrichno sa onim shto su nauchile od svojih ocheva..Ne smijesh ti drugachije misliti dok ti to drugi ne naredi,,i onda kazu Sarajevo je neshto posebno,,,mamu im jebem polit benzinom i zapalit,,da se taj primitivni duh ne shiri okolo:))) Za tu selendru se nikada ne bi chulo da nije bilo Kuste i Neleta,,intervju - Page 17 2343104142 intervju - Page 17 2343104142 intervju - Page 17 1354420400 intervju - Page 17 3776795594 intervju - Page 17 2733991369
ti si lazljivac i muljator! a bogme si, i cetnik, eto to je istina. izabrao si Kustu i Neleta , jer pljuju po Sarajlijama, i inace po Bih-a. vec sam naglasila, da je u raji ima i muslimana, i krscana i zidova, roma itd. i nitko od njih ne zamjera npr Kusti sto je promjenio religiju, naciju , mjesto boravka, ime....sve je to njegovo demokratsko pravo.... niti netko zamjera Neletu sto se preserava sa cetnistvom, jer to je njegovo pravo da se deklarira kako zeli....... ono sto se zamjera Kusti da je pio votku sa Milosevicem i odobravao granatiranje bas u vrijeme dok su granate ubijale raju sa kojom je odrastao i njegovu rodbinu..... a Neletu se zamjera sto je lagao da je protjeran, a pobjegao je prije nego je zapucalo.....

istina je da si cetnik, jer, sam  si spominjao da si isao na Ravnu goru na neki skup, a tamo se skupljaju cetnici. i mislio si da nece proikuziti, kada si napisao mokra gora.... ima takvih poput tebe i ovdje na Niagari.... sve neke demkrate, otisli jer su skuzili da nece nikada biti mir, a u kancelarijama im slika Milosevica, a kod jednog cak i Draza....  citam te godinama, i znam kako razmisljas. no, nikada nisam reagirala, jer me zaboli cosak tko si. ali, posto si poceo srati i velicati nekoga tko pjuje moje, e nisam izdrzala da ne odgovorim. jer, ti znas, ja i ne pisem ovdje, samo citam, i tracam sa popom, ali morala sam ti odgovoriti.
Sarajevo i jeste posebno, jer ima ono sto vama nacionalistima fali,.... ima dusu....... imala sam prelijepo djetinjstvo i mladost, dok nisu nacionalisti se dojebali preko gora i http://www.erotskeprice.info/dola, i udri po nevinim civilima i raji. Neleta van granica SFRJ nitko i ne pozna, a bogme unutar tih granica, nitko vise ne moze da ga prepozna, bio raja  a postao supak, bio Titin pionir, a postao nakon polaganja zakletve  ponosni  cetnicki vojvoda....ni Nemanju ne mogu prepoznati. bio je poznat prije u svijetu , a sada upitaj nekog van granica o njemu, nitko da se sjeti da je cuo o njemu.  intervju - Page 17 1523192931 nego, reci nam jesi li ti polagao zakletvu za vojvodu. ako je mogao slinavi Brne, mozes vala i ti. utipkala sam u google polaganje zakletve za cetnickog vojvodu, na Romaniji, i prepoznala sam podosta njih koji su prije bili raja. oni  sada slobodno setaju po Sarajevu, ali cak ni srbi iz Sarajeva ih ne prihvataju. pun je klinac Sarajlijama i islamskih, i srpskih nacionalista.

eto supak, ti nastavi srati, a ovo je zadnje sto sam ti odgovorila. idem te tracati na nasem forumu, pa ti sizi.  intervju - Page 17 1523192931

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

intervju - Page 17 Empty Re: intervju

Postaj  iluzija 16.03.15 10:35

iluzija je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ispade ovo tema o bosni i bosancima ... moja teorije je da bosna u biti nit ne postoji ... izmisle je svako toliko i koliko vidim, nikad kraja tom izmišljanju ... nikako ju smisliti do kraja
Kusturicu sam izabrao  (njegove mi umjetnichke filmotovrine nikako ne leze,,shto ne znachi da to nije dobro) jer vec dugo godina pratim njegovo djelovanje na internacionalnoj sceni na kojoj je shvaceniji na pravi nacin deset puta od balkanske vukojebine koja se ponasa po kliseu,,ako nije nase vjere ili nacije onda je automatski smece,,A shta ta vukojebina zna o vjeri i naciji,,Isus je razapet na krizu zbog svojih uvjerenja da bi ovcama pokazao kako se treba samoposhtivati i kako zivjeti u skladu sa etikom i moralom,Avaj,,,,te ovce su sve to pretumbale i prilagodile svojim materijanim interesima,,te ovce se krizaju ,,idu u crkvu,,,ostavljaju priloge onima koji su krshcanstvo pretvorili u posao od kojeg dobro zive...placaju oproshtenje grijeha,,onima koji su umislili da su bogovi,da nije tih ovaca ne bi bilo ni tih bolesnika koji misle da za par kuna ,,,mogu se oprostiti grijesi, Tako ti je i ovdje,,Dosadilo mi chitanje djidji midji spike  pa rekoh da vidim shto ljudi stvarno misle,,kakvi su,,,,shto ih muchi osim kurca i jebavanja i krenem sa temom INTERVJU chachkati vijuge uspavanim ujama  i mudzahedinkama..Ovdje chetnika i nema osim Pizde,,tak da mi je glupo spominjati tu svojtu ...I shta da priham dalje,,pa iz avijona se vidi kako su te dvije krmahitze ponijele nazadni odgoj iz svoje vlastite obitelji.Njihovo ponashanje je simetrichno sa onim shto su nauchile od svojih ocheva..Ne smijesh ti drugachije misliti dok ti to drugi ne naredi,,i onda kazu Sarajevo je neshto posebno,,,mamu im jebem polit benzinom i zapalit,,da se taj primitivni duh ne shiri okolo:))) Za tu selendru se nikada ne bi chulo da nije bilo Kuste i Neleta,,intervju - Page 17 2343104142 intervju - Page 17 2343104142 intervju - Page 17 1354420400 intervju - Page 17 3776795594 intervju - Page 17 2733991369
ti si lazljivac i muljator! a bogme si, i cetnik, eto to je istina. izabrao si Kustu i Neleta , jer pljuju po Sarajlijama, i inace po Bih-a. vec sam naglasila, da je u raji ima i muslimana, i krscana i zidova, roma itd. i nitko od njih ne zamjera npr Kusti sto je promjenio religiju, naciju , mjesto boravka, ime....sve je to njegovo demokratsko pravo.... niti netko zamjera Neletu sto se preserava sa cetnistvom, jer to je njegovo pravo da se deklarira kako zeli....... ono sto se zamjera Kusti da je pio votku sa Milosevicem i odobravao granatiranje bas u vrijeme dok su granate ubijale raju sa kojom je odrastao i njegovu rodbinu..... a Neletu se zamjera sto je lagao da je protjeran, a pobjegao je prije nego je zapucalo.....

istina je da si cetnik, jer, sam  si spominjao da si isao na Ravnu goru na neki skup, a tamo se skupljaju cetnici. i mislio si da nece prokuziti, kada si napisao mokra gora.... ima takvih poput tebe i ovdje na Niagari.... sve neke demkrate, otisli jer su skuzili da nece nikada biti mir, a u kancelarijama im slika Milosevica, a kod jednog cak i Draza....  citam te godinama, i znam kako razmisljas. no, nikada nisam reagirala, jer me zaboli cosak tko si. ali, posto si poceo srati i velicati nekoga tko pjuje moje, e nisam izdrzala da ne odgovorim. jer, ti znas, ja i ne pisem ovdje, samo citam, i tracam sa popom, ali morala sam ti odgovoriti.
Sarajevo i jeste posebno, jer ima ono sto vama nacionalistima fali,.... ima dusu....... imala sam prelijepo djetinjstvo i mladost, dok nisu nacionalisti se dojebali preko gora i http://www.erotskeprice.info/dola, i udri po nevinim civilima i raji. Neleta van granica SFRJ nitko i ne pozna, a bogme unutar tih granica, nitko vise ne moze da ga prepozna, bio raja  a postao supak, bio Titin pionir, a postao nakon polaganja zakletve  ponosni  cetnicki vojvoda....ni Nemanju ne mogu prepoznati. bio je poznat prije u svijetu , a sada upitaj nekog van granica o njemu, nitko da se sjeti da je cuo o njemu.  intervju - Page 17 1523192931 nego, reci nam jesi li ti polagao zakletvu za vojvodu. ako je mogao slinavi Brne, mozes vala i ti. utipkala sam u google polaganje zakletve za cetnickog vojvodu, na Romaniji, i prepoznala sam podosta njih koji su prije bili raja. oni  sada slobodno setaju po Sarajevu, ali cak ni srbi iz Sarajeva ih ne prihvataju. pun je klinac Sarajlijama i islamskih, i srpskih nacionalista.

eto supak, ti nastavi srati, a ovo je zadnje sto sam ti odgovorila. idem te tracati na nasem forumu, pa ti sizi.  intervju - Page 17 1523192931

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

intervju - Page 17 Empty Re: intervju

Postaj  iluzija 16.03.15 10:36

iluzija je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ispade ovo tema o bosni i bosancima ... moja teorije je da bosna u biti nit ne postoji ... izmisle je svako toliko i koliko vidim, nikad kraja tom izmišljanju ... nikako ju smisliti do kraja
Kusturicu sam izabrao  (njegove mi umjetnichke filmotovrine nikako ne leze,,shto ne znachi da to nije dobro) jer vec dugo godina pratim njegovo djelovanje na internacionalnoj sceni na kojoj je shvaceniji na pravi nacin deset puta od balkanske vukojebine koja se ponasa po kliseu,,ako nije nase vjere ili nacije onda je automatski smece,,A shta ta vukojebina zna o vjeri i naciji,,Isus je razapet na krizu zbog svojih uvjerenja da bi ovcama pokazao kako se treba samoposhtivati i kako zivjeti u skladu sa etikom i moralom,Avaj,,,,te ovce su sve to pretumbale i prilagodile svojim materijanim interesima,,te ovce se krizaju ,,idu u crkvu,,,ostavljaju priloge onima koji su krshcanstvo pretvorili u posao od kojeg dobro zive...placaju oproshtenje grijeha,,onima koji su umislili da su bogovi,da nije tih ovaca ne bi bilo ni tih bolesnika koji misle da za par kuna ,,,mogu se oprostiti grijesi, Tako ti je i ovdje,,Dosadilo mi chitanje djidji midji spike  pa rekoh da vidim shto ljudi stvarno misle,,kakvi su,,,,shto ih muchi osim kurca i jebavanja i krenem sa temom INTERVJU chachkati vijuge uspavanim ujama  i mudzahedinkama..Ovdje chetnika i nema osim Pizde,,tak da mi je glupo spominjati tu svojtu ...I shta da priham dalje,,pa iz avijona se vidi kako su te dvije krmahitze ponijele nazadni odgoj iz svoje vlastite obitelji.Njihovo ponashanje je simetrichno sa onim shto su nauchile od svojih ocheva..Ne smijesh ti drugachije misliti dok ti to drugi ne naredi,,i onda kazu Sarajevo je neshto posebno,,,mamu im jebem polit benzinom i zapalit,,da se taj primitivni duh ne shiri okolo:))) Za tu selendru se nikada ne bi chulo da nije bilo Kuste i Neleta,,intervju - Page 17 2343104142 intervju - Page 17 2343104142 intervju - Page 17 1354420400 intervju - Page 17 3776795594 intervju - Page 17 2733991369
ti si lazljivac i muljator! a bogme si, i cetnik, eto to je istina. izabrao si Kustu i Neleta , jer pljuju po Sarajlijama, i inace po Bih-a. vec sam naglasila, da je u raji ima i muslimana, i krscana i zidova, roma itd. i nitko od njih ne zamjera npr Kusti sto je promjenio religiju, naciju , mjesto boravka, ime....sve je to njegovo demokratsko pravo.... niti netko zamjera Neletu sto se preserava sa cetnistvom, jer to je njegovo pravo da se deklarira kako zeli....... ono sto se zamjera Kusti da je pio votku sa Milosevicem i odobravao granatiranje bas u vrijeme dok su granate ubijale raju sa kojom je odrastao i njegovu rodbinu..... a Neletu se zamjera sto je lagao da je protjeran, a pobjegao je prije nego je zapucalo.....

istina je da si cetnik, jer, sam  si spominjao da si isao na Ravnu goru na neki skup, a tamo se skupljaju cetnici. i mislio si da nece prokuziti, kada si napisao mokra gora.... ima takvih poput tebe i ovdje na Niagari.... sve neke demkrate, otisli jer su skuzili da nece nikada biti mir, a u kancelarijama im slika Milosevica, a kod jednog cak i Draza....  citam te godinama, i znam kako razmisljas. no, nikada nisam reagirala, jer me zaboli cosak tko si. ali, posto si poceo srati i velicati nekoga tko pjuje moje, e nisam izdrzala da ne odgovorim. jer, ti znas, ja i ne pisem ovdje, samo citam, i tracam sa popom, ali morala sam ti odgovoriti.
Sarajevo i jeste posebno, jer ima ono sto vama nacionalistima fali,.... ima dusu....... imala sam prelijepo djetinjstvo i mladost, dok nisu nacionalisti se dojebali preko gora i dola, i udri po nevinim civilima i raji. Neleta van granica SFRJ nitko i ne pozna, a bogme unutar tih granica, nitko vise ne moze da ga prepozna, bio raja  a postao supak, bio Titin pionir, a postao nakon polaganja zakletve  ponosni  cetnicki vojvoda....ni Nemanju ne mogu prepoznati. bio je poznat prije u svijetu , a sada upitaj nekog van granica o njemu, nitko da se sjeti da je cuo o njemu.  intervju - Page 17 1523192931 nego, reci nam jesi li ti polagao zakletvu za vojvodu. ako je mogao slinavi Brne, mozes vala i ti. utipkala sam u google polaganje zakletve za cetnickog vojvodu, na Romaniji, i prepoznala sam podosta njih koji su prije bili raja. oni  sada slobodno setaju po Sarajevu, ali cak ni srbi iz Sarajeva ih ne prihvataju. pun je klinac Sarajlijama i islamskih, i srpskih nacionalista.

eto supak, ti nastavi srati, a ovo je zadnje sto sam ti odgovorila. idem te tracati na nasem forumu, pa ti sizi.  intervju - Page 17 1523192931

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

intervju - Page 17 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 16.03.15 10:36

kišna glista je napisao/la:

niti slučajno brisati !!! ... nije sara ništa napisala što već sama nisam pisala po forumu nego je samo sve to uobličila u svoju percepciju i neka to tu i stoji ... neka se vidi tko je tko, jel, i nek svak stoji iza onog šta je napisao   ... sad ti napisah tamo o tome poduži post o krađi misli, poezije i svega ostalog pa i iskustava ... intervju - Page 17 1425538829

Mislila sam da je sve to iz vase privatne prepiske, sorry, jer nista od tog napisano nisam ranije videla. Ni ono sto si ti njoj napisala, a tek ne ono sto je ona tebi. Ne mogu protiv tvoje volje, ali da sam ja moderator obrisala bih sve.
Sad je bolje da vise nista ne komentarisem, pa neka padne tema ili neka bar te tekstove sakriju neki drugi postovi.

Uf...


Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 17 Empty Re: intervju

Postaj  pizda 16.03.15 10:37

iluzija je napisao/la:

eto supak, ti nastavi srati, a ovo je zadnje sto sam ti odgovorila. idem te tracati na nasem forumu, pa ti sizi.  intervju - Page 17 1523192931

ja imam ciginu sliku sa kokardom kako plese zikino kolo skupa s Nemanjom, Neletom, i Radetom...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

intervju - Page 17 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 16.03.15 10:43

Proba ih je slikao kad su zajedno isli na Ravnu goru....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 17 Empty Re: intervju

Postaj  pizda 16.03.15 10:45

cat_claw je napisao/la:Proba ih je slikao kad su zajedno isli na Ravnu goru....

Proba je tamo ovlasteni vodic... intervju - Page 17 1523192931
Ima i kod nas Ravna gora, u Gorskom Kotaru, banda cetnicka...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

intervju - Page 17 Empty Re: intervju

Postaj  iluzija 16.03.15 10:47

kišna glista je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ispade ovo tema o bosni i bosancima ... moja teorije je da bosna u biti nit ne postoji ... izmisle je svako toliko i koliko vidim, nikad kraja tom izmišljanju ... nikako ju smisliti do kraja
eh da, tako je to po tebi. a  kako bi bilo da procitas povjest. intervju - Page 17 1523192931

pa rekoh da sam pročitala ... al ti bi da čitam samo o bosni van šireg konteksta da ti bosna bude ko pametni citat ... jebat ga kad ne čitam tako intervju - Page 17 1523192931
ako si procitala Tzigino, a moje nisi, onda  nisi fer.  i nego sta  si mislila o cemu ce Tzigo pisati, a stavio ovaj naslov. ta nece valjda o tome da dan i noc drka na virtualnu susjedu... dopizdio je svima sa tom temom. nazdere se bamlji, a od njih se dize ona stvar, pa ima samo nekoliko   izbora: zivotinjski   drkati dok se ne onesvjesti, ili  pisati o djidji midji prc prc, ili biti ljut sto toga nema u real, pa kao i svi mi koji imamo slabo seksa, preseravati se politicki. intervju - Page 17 3111943984

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

intervju - Page 17 Empty Re: intervju

Postaj  pizda 16.03.15 10:55

iluzija je napisao/la:

ako si procitala Tzigino, a moje nisi, onda  nisi fer.  i nego sta  si mislila o cemu ce Tzigo pisati, a stavio ovaj naslov. ta nece valjda o tome da dan i noc drka na virtualnu susjedu... dopizdio je svima sa tom temom. nazdere se bamlji, a od njih se dize ona stvar, pa ima samo nekoliko   izbora: zivotinjski   drkati dok se ne onesvjesti, ili  pisati o djidji midji prc prc, ili biti ljut sto toga nema u real, pa kao i svi mi koji imamo slabo seksa, preseravati se politicki. intervju - Page 17 3111943984

cigi se od silnog klorofila kurac dize jedino kad ide kod vulkanizera. Onda iskoristi guzvu pa ga uvali u onu hidrauliku. Jest da mu bude prljav ali mu bude liepo...


Zadnja promjena: pizda; 16.03.15 10:55; ukupno mijenjano 1 put.
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

intervju - Page 17 Empty Re: intervju

Postaj  iluzija 16.03.15 10:55

cat_claw je napisao/la:Klikam na temu i stizem na par stranica unazad, jer je duze vremena nisam otvarala.  Listam dalje sa odlukom da odvalim jedno:"Udri Lusi! Sta on tebi tako!" i onda naidjem na okrsaj izmedju Gliste i Sare i umalo ne padoh sa stolice. Sad mi je jasno zasto se Sara odjavila.

Psujem vas obe u sebi i suzdrzavam se od nekih drugih komentara da ne bih napravila jos gore.

Neka Pipika obrise tih par postova. Tudje privatne stvari, ne trebamo to citati. Bolje je tako.
 a ovo je tema gdje Tzigo zajebava Sarajlije i inace bosance, i velica ona dva izdajnicka supka.   a one napisale  o sasvim drugim stvarima. kriv je Tzigo jer hoce na silu da ga netko podrzi, pa kukumavci, prosi za paznju....... kud bas da se zakace na ovoj temi, progutalo mi sve ono sto sam Tzigi  napisala. a bilo je ti jako pametnih stvari. kako bi tek pizdio da je to procitao.  intervju - Page 17 1523192931

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

intervju - Page 17 Empty Re: intervju

Postaj  iluzija 16.03.15 10:58

pizda je napisao/la:
iluzija je napisao/la:

eto supak, ti nastavi srati, a ovo je zadnje sto sam ti odgovorila. idem te tracati na nasem forumu, pa ti sizi.  intervju - Page 17 1523192931

ja imam ciginu sliku sa kokardom kako plese zikino kolo skupa s Nemanjom, Neletom, i Radetom...
ma to je bez veze. imas li onu gdje im pusi, e to bi bilo ono pravo. intervju - Page 17 1523192931

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

intervju - Page 17 Empty Re: intervju

Postaj  pizda 16.03.15 11:02

iluzija je napisao/la:
 a ovo je tema gdje Tzigo zajebava Sarajlije i inace bosance, i velica ona dva izdajnicka supka.   a one napisale  o sasvim drugim stvarima. kriv je Tzigo jer hoce na silu da ga netko podrzi, pa kukumavci, prosi za paznju....... kud bas da se zakace na ovoj temi, progutalo mi sve ono sto sam Tzigi  napisala. a bilo je ti jako pametnih stvari. kako bi tek pizdio da je to procitao.  intervju - Page 17 1523192931

cigo najvise popizdi na tebe jer ga ubijes argumentima...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

intervju - Page 17 Empty Re: intervju

Postaj  pizda 16.03.15 11:03

iluzija je napisao/la:
pizda je napisao/la:
iluzija je napisao/la:

eto supak, ti nastavi srati, a ovo je zadnje sto sam ti odgovorila. idem te tracati na nasem forumu, pa ti sizi.  intervju - Page 17 1523192931

ja imam ciginu sliku sa kokardom kako plese zikino kolo skupa s Nemanjom, Neletom, i Radetom...
ma to je bez veze. imas li onu gdje im pusi, e to bi bilo ono pravo. intervju - Page 17 1523192931

to imas na jubitu pod nazivom "Rade Serbedzija - Live in Florida"...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

intervju - Page 17 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 16.03.15 11:48

cat_claw je napisao/la:Klikam na temu i stizem na par stranica unazad, jer je duze vremena nisam otvarala.  Listam dalje sa odlukom da odvalim jedno:"Udri Lusi! Sta on tebi tako!" i onda naidjem na okrsaj izmedju Gliste i Sare i umalo ne padoh sa stolice. Sad mi je jasno zasto se Sara odjavila.

bolje da je nema...svako malo dolazi isključivo da nekog vrijeđa
svojim upisima žena se legitimirala do gole kože...može ona srat u deminutivima kolko hoće, rijetko je ljigava .. do koštane srži.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 17 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 16.03.15 11:52

iluzija je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ispade ovo tema o bosni i bosancima ... moja teorije je da bosna u biti nit ne postoji ... izmisle je svako toliko i koliko vidim, nikad kraja tom izmišljanju ... nikako ju smisliti do kraja
eh da, tako je to po tebi. a  kako bi bilo da procitas povjest. intervju - Page 17 1523192931

pa rekoh da sam pročitala ... al ti bi da čitam samo o bosni van šireg konteksta da ti bosna bude ko pametni citat ... jebat ga kad ne čitam tako intervju - Page 17 1523192931
ako si procitala Tzigino, a moje nisi, onda  nisi fer.  i nego sta  si mislila o cemu ce Tzigo pisati, a stavio ovaj naslov. ta nece valjda o tome da dan i noc drka na virtualnu susjedu... dopizdio je svima sa tom temom. nazdere se bamlji, a od njih se dize ona stvar, pa ima samo nekoliko   izbora: zivotinjski   drkati dok se ne onesvjesti, ili  pisati o djidji midji prc prc, ili biti ljut sto toga nema u real, pa kao i svi mi koji imamo slabo seksa, preseravati se politicki. intervju - Page 17 3111943984

joj lusi, nisam ja pročitala ni tvoje ni cigino ... odavno preskačem ozbiljne razgovore na temu prebrojavanja krvnih zrnaca intervju - Page 17 1523192931 sjeci me di sam najtanja al ne mogu više o tome ozbiljno ni pričati ni pisati a bogami ni čitati ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 17 Empty Re: intervju

Postaj  iluzija 16.03.15 12:00

kišna glista je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
eh da, tako je to po tebi. a  kako bi bilo da procitas povjest. intervju - Page 17 1523192931

pa rekoh da sam pročitala ... al ti bi da čitam samo o bosni van šireg konteksta da ti bosna bude ko pametni citat ... jebat ga kad ne čitam tako intervju - Page 17 1523192931
ako si procitala Tzigino, a moje nisi, onda  nisi fer.  i nego sta  si mislila o cemu ce Tzigo pisati, a stavio ovaj naslov. ta nece valjda o tome da dan i noc drka na virtualnu susjedu... dopizdio je svima sa tom temom. nazdere se bamlji, a od njih se dize ona stvar, pa ima samo nekoliko   izbora: zivotinjski   drkati dok se ne onesvjesti, ili  pisati o djidji midji prc prc, ili biti ljut sto toga nema u real, pa kao i svi mi koji imamo slabo seksa, preseravati se politicki. intervju - Page 17 3111943984

joj lusi, nisam ja pročitala ni tvoje ni cigino ... odavno preskačem ozbiljne razgovore na temu prebrojavanja krvnih zrnaca intervju - Page 17 1523192931  sjeci me di sam najtanja al ne mogu više o tome ozbiljno ni pričati ni pisati a bogami ni čitati ...
gdje ce ti dusa, a toliko smo se on i ja trudili.  ;-))))))))))))) intervju - Page 17 3111943984

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

intervju - Page 17 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 16.03.15 12:01

iluzija je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

pa rekoh da sam pročitala ... al ti bi da čitam samo o bosni van šireg konteksta da ti bosna bude ko pametni citat ... jebat ga kad ne čitam tako intervju - Page 17 1523192931
ako si procitala Tzigino, a moje nisi, onda  nisi fer.  i nego sta  si mislila o cemu ce Tzigo pisati, a stavio ovaj naslov. ta nece valjda o tome da dan i noc drka na virtualnu susjedu... dopizdio je svima sa tom temom. nazdere se bamlji, a od njih se dize ona stvar, pa ima samo nekoliko   izbora: zivotinjski   drkati dok se ne onesvjesti, ili  pisati o djidji midji prc prc, ili biti ljut sto toga nema u real, pa kao i svi mi koji imamo slabo seksa, preseravati se politicki. intervju - Page 17 3111943984

joj lusi, nisam ja pročitala ni tvoje ni cigino ... odavno preskačem ozbiljne razgovore na temu prebrojavanja krvnih zrnaca intervju - Page 17 1523192931  sjeci me di sam najtanja al ne mogu više o tome ozbiljno ni pričati ni pisati a bogami ni čitati ...
gdje ce ti dusa, a toliko smo se on i ja trudili.  ;-))))))))))))) intervju - Page 17 3111943984

ako ikako mogu birati, ja bih među bogumile intervju - Page 17 11484130 trudite se vi i dalje ... nikome to ne smeta ... glavno da je vama to zabavno

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 17 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 16.03.15 23:08

kako smo spomenuli bogumile sjetih se mak dizdara i njegovog kamenog spavača ... i išla ga ponovo čitati ... eto, mense to jako sviđa a i da izdvojim jednu koja je malo prigodnija za ovaj forum intervju - Page 17 11484130

SLOVO O SMIJEHU
(Kako ga je izgovorio Mravac tisuću četirista
pet desetog ljeta dva na deseti dan februara
u Dubrovniku)
Nekad davno ja ti bijah pa se smijah
Vijah i vikah i ijah i ikah i kah i ah
Osmijavah nasmijavah zasmijavah
I sve oha i sve eha I ne spavah od smijeha
Kad se smijah tim se grijah
Sve u svemu kad se smijah tad i bijah
Onda smijeh posta grijeh
Grešni grijeh Grešni smijeh
Pa tad smijač smijulji se Smiješno smije
Preko mice Kradimice Ne u lice Jer se krije
Al od grijeha čuj ti smijeha posta smijeh
Grijeh smijeha Smijeh grijeha
Opet sada ko nekada smijač može da se smije
Smije smijehom smije grijehom
Te se opet osmijavam nasmijavam zasmijavam
Od smijeha od tog grijeha i ne spavam
Od svih kvaka ponajviše smijeh kvači
I od griješnog i od smiješnog smijeh je jači
Kad se smijah tad i bijah
Pa se smijem Tim se grijem Tim se bijem

I na kraju Možda ja to samo snijem
Kako smijem kako smijem
O tom grijehu
O tom smijehu?

a i skroz mi paše uz onaj  jedan moj stari banksy avatar ...
intervju - Page 17 AMH_3453-1

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 17 Empty Re: intervju

Postaj  Yehudi 17.03.15 8:18

cat_claw je napisao/la:Klikam na temu i stizem na par stranica unazad, jer je duze vremena nisam otvarala.  Listam dalje sa odlukom da odvalim jedno:"Udri Lusi! Sta on tebi tako!" i onda naidjem na okrsaj izmedju Gliste i Sare i umalo ne padoh sa stolice. Sad mi je jasno zasto se Sara odjavila.



Neka Pipika obrise tih par postova. Tudje privatne stvari, ne trebamo to citati. Bolje je tako.

  Ne brisati dok i ja ne pročitam. intervju - Page 17 1523192931

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

intervju - Page 17 Empty Re: intervju

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 17 / 24. Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 20 ... 24  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.