kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 6 / 40. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.03.15 12:54

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:biće to sve dobro...ako hoda Wajter raport - Page 6 684758713

sjećam se koliko puta sam ja kao dijete opalila svom snagom malim prstom negdje ... boli ko vrag al na kraju prođe ... Wajter raport - Page 6 684758713

ma moj mlađi na košarci često ozlijedi palčeve, čak do te mjere da kad skine čarapu vidi kako mu je i nokat prelomljen popola. naravno, poplavi mu i šepa po čitav dan, al na kraju bude samo natučeno

tako je meni na odbojci palac izletio iz zgloba ... trener došo, vidio i povuko, bez da me išta pita Wajter raport - Page 6 1523192931 jest da sam mu tada sve svece skidala sa neba al sad mi drago ... da me slao po doturima, nikad kraja ... ovako on to sredio u sekundi

neki dan je umro taj moj trener iz odbojke ... dobrica neki al živac za popizdit ... u trenu bi se zbog gluposti i sitnice zacrvenio ko paprika al tako valjda svi treneri, užive se previše u taj natjecateljski duh a mi bili nako porpilično slaba ekipa ... kakav je bio još je dugo poživio i na kraju umro od onoga što su svi i predviđali ... visokog tlaka i moždanog

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.03.15 13:01

kišna glista je napisao/la:

tako je meni na odbojci palac izletio iz zgloba ... trener došo, vidio i povuko, bez da me išta pita Wajter raport - Page 6 1523192931 jest da sam mu tada sve svece skidala sa neba al sad mi drago ... da me slao po doturima, nikad kraja ... ovako on to sredio u sekundi


mojim dečkima često svašta izletalo na treninzima, mlađem prsti na rukama nekoliko puta, starijem rame isto nekoliko puta...i sve su si odmah sami vraćali, jer su znali da dok je tako zagrijano da će najprije vratit...i tako je i bilo.
ovo s ramenom starijeg je već postalo ozbiljno, pa je nakon tri godine od prvog izlijetanja ipak otišao ortopedu, koji je učinio artroskopiju i utvrdio da je oštećenje zgloba prilično, jer fali čitav jedan komadić hrskavice, koja se tko zna kad odvalila i samljela unutra, pa ga fino i operirao. izvadio mu komadić hrskavice iz kuka i ugradio u rame. sad je rame dobro i stabilno, ali s tom rukom ipak nema radijus okretanja u ramenu kao sa onom drugom. al, bar mu više ne izleće.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 11.03.15 13:06

danas sreo zenu od jednog frenda i kaze mi da su mu usadili umjetni kuk. Jebote, kud prije, cetrdesetak godina ima...?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.03.15 13:09

pizda je napisao/la:danas sreo zenu od jednog frenda i kaze mi da su mu usadili umjetni kuk. Jebote, kud prije, cetrdesetak godina ima...?

bit će ti toga sve više ... ljudi prestanu koristiti tijelo u svrhe u koje je tijelo dizajnirano i onda se čude što rano propada ... mi smo po prirodi hodači a sve manje ljudi hoda Wajter raport - Page 6 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.03.15 13:11

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

tako je meni na odbojci palac izletio iz zgloba ... trener došo, vidio i povuko, bez da me išta pita Wajter raport - Page 6 1523192931 jest da sam mu tada sve svece skidala sa neba al sad mi drago ... da me slao po doturima, nikad kraja ... ovako on to sredio u sekundi


mojim dečkima često svašta izletalo na treninzima, mlađem prsti na rukama nekoliko puta, starijem rame isto nekoliko puta...i sve su si odmah sami vraćali, jer su znali da dok je tako zagrijano da će najprije vratit...i tako je i bilo.
ovo s ramenom starijeg je već postalo ozbiljno, pa je nakon tri godine od prvog izlijetanja ipak otišao ortopedu, koji je učinio artroskopiju i utvrdio da je oštećenje zgloba prilično, jer fali čitav jedan komadić hrskavice, koja se tko zna kad odvalila i samljela unutra, pa ga fino i operirao. izvadio mu komadić hrskavice iz kuka i ugradio u rame. sad je rame dobro i stabilno, ali s tom rukom ipak nema radijus okretanja u ramenu kao sa onom drugom. al, bar mu više ne izleće.

uf, zato ja ne volim sport u tako ozbiljnim razmjerima nego više kao razonodu ... imaš po krku djece koja zbog karatea već sa 16 invalidi i istrošenih koljena ... ne valja ne kretanje, ne valja ni pretjerano forsiranje ... treba sve umjereno ... tako mi je bilo drago kad mi se mala ispisala sa baleta i sa atletike ... sad treniraju obje više iz zabave i rekreativno a ne forsiraju se

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 11.03.15 13:16

kišna glista je napisao/la:

uf, zato ja ne volim sport u tako ozbiljnim razmjerima nego više kao razonodu ... imaš po krku djece koja zbog karatea već sa 16 invalidi i istrošenih koljena ... ne valja ne kretanje, ne valja ni pretjerano forsiranje ... treba sve umjereno ... tako mi je bilo drago kad mi se mala ispisala sa baleta i sa atletike ... sad treniraju obje više iz zabave i rekreativno a ne forsiraju se

to je isforsirano i neprirodno jer se koriste stalno jedni te isti dijelovi tijela. Evo ti Janice, danas je vise na stakama nego li sto normalno hoda...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.03.15 13:20

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

uf, zato ja ne volim sport u tako ozbiljnim razmjerima nego više kao razonodu ... imaš po krku djece koja zbog karatea već sa 16 invalidi i istrošenih koljena ... ne valja ne kretanje, ne valja ni pretjerano forsiranje ... treba sve umjereno ... tako mi je bilo drago kad mi se mala ispisala sa baleta i sa atletike ... sad treniraju obje više iz zabave i rekreativno a ne forsiraju se

to je isforsirano i neprirodno jer se koriste stalno jedni te isti dijelovi tijela. Evo ti Janice, danas je vise na stakama nego li sto normalno hoda...

ma to je profi sport...
moji dečki su rekreativci, ali ako igraš za neki klub, onda su i napori veći, treninzi češći...igraš ligu, cup ili bilo šta, a svima je u cilju biti bolji

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.03.15 13:22

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

uf, zato ja ne volim sport u tako ozbiljnim razmjerima nego više kao razonodu ... imaš po krku djece koja zbog karatea već sa 16 invalidi i istrošenih koljena ... ne valja ne kretanje, ne valja ni pretjerano forsiranje ... treba sve umjereno ... tako mi je bilo drago kad mi se mala ispisala sa baleta i sa atletike ... sad treniraju obje više iz zabave i rekreativno a ne forsiraju se

to je isforsirano i neprirodno jer se koriste stalno jedni te isti dijelovi tijela. Evo ti Janice, danas je vise na stakama nego li sto normalno hoda...

ma jasno ... i nemreš trošit više i brže nego tijelo obnavlja snage ... al da se to danas radi već sa djecom, to mi je grozno ... sa najboljim prijateljem koji je trener atletike sam se jednom skoro posvadila kad mi je rekao da je dio treninga forsiranje tijela do te mjere da djeca dobiju upalu mišića i to ne malu nego tako da ne mogu micati i mala mi išla u školu doslovno plačući  i u bolovima a nije razmaženo dijete ... i temperaturu je razvila tada ... al sam sredila to tako da sam razgovarala sa malom i rekla joj da prekine sa tim što je i učinila ... preveć je tu nekih novih metoda koje nisu nikad ranije držale vodu a nadobudnih trenera na sve strane Wajter raport - Page 6 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.03.15 13:24

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

uf, zato ja ne volim sport u tako ozbiljnim razmjerima nego više kao razonodu ... imaš po krku djece koja zbog karatea već sa 16 invalidi i istrošenih koljena ... ne valja ne kretanje, ne valja ni pretjerano forsiranje ... treba sve umjereno ... tako mi je bilo drago kad mi se mala ispisala sa baleta i sa atletike ... sad treniraju obje više iz zabave i rekreativno a ne forsiraju se

to je isforsirano i neprirodno jer se koriste stalno jedni te isti dijelovi tijela. Evo ti Janice, danas je vise na stakama nego li sto normalno hoda...

ma to je profi sport...
moji dečki su rekreativci, ali ako igraš za neki klub, onda su i napori veći, treninzi češći...igraš ligu, cup ili bilo šta, a svima je u cilju biti bolji

i to me zabole ... mala mi stalno pobire neke pehae i medalje u stolnom tenisu al kad god ide na natjecanje, imam sa njom razgovor da joj iz glave izbacim presing i da joj usadim da je to igra i nek se ide igrati a ne opterećivati pobjedama ... valjda joj zato i ide tako ... ode se dijete igrati pa je opuštena i refleksi sami odrade svoje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 11.03.15 14:40

Dan je fantastičan  Wajter raport - Page 6 1572297657

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 11.03.15 15:59

Yehudi je napisao/la:Dan je fantastičan  Wajter raport - Page 6 1572297657
Je kurac.  Oblacno je. Kazu da ce druga marcana bura al puno slabija od prve
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 11.03.15 16:01

Citavo jutro nema vode, stan mi je vec cili usran od rucka. Nema naznaka da ce uskoro doci. Wajter raport - Page 6 2758896589
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 11.03.15 17:21

još bure?
kme kme
al bolje i bura nego kiša.....

ovdje neko neodređeno vrijeme može bit i bura,a i kiša
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.03.15 20:36

pizda je napisao/la:danas sreo zenu od jednog frenda i kaze mi da su mu usadili umjetni kuk. Jebote, kud prije, cetrdesetak godina ima...?


jedna moja poznanica ugradila je oba nova kuka u razmaku od 6 mjeseci. kazala mi je da više skoro nije mogla hodati od bolova, klečeći takoreći se kretala ... nakon kompletnog oporavka rekla mi je da se osjećala ko nova, što u biti i jeste bila. i danas ju vidim sretnu i veselu. operacije je imala sa cca 35, kada sam ja rodila .... i mene nešto slično uskoro čeka, pogoršava mi se situacija sa križima. nešto slično išijasu, samo što išijas ide živcom sa stražnje strane noge a meni ono tipično, suprotno išijasu, od jedne točke u križima, preko kuka i prepone istovremeno  ( refleks valjda, nadam se ) pa naprijed do stopala. to me zna iznenada zaboliti da sve zvijezde vidim a najčešće mi se događa iza određene ure, iza 5-6 popodne, cca, kada sam već pomalo i umorna a počelo je bolovima u križima kada sam bila u drugom stanju. naravno, kada skinem ovih nekoliko zimskih kila, budem mnogo, mnogo bolje ... Wajter raport - Page 6 684758713 od jedne fizioterapeutice toplo mi je preporućen lovran, no ja sam za sebe jako lijena po pitanju doktora tj. ne uspijevam pronaći vremena za preglede ... 

uglavnom, da se više krećemo, vježbamo, šećemo .... ni ku*ac nam ne bi bio ....  Wajter raport - Page 6 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.03.15 20:39

taja je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:Dan je fantastičan  Wajter raport - Page 6 1572297657
Je kurac.  Oblacno je. Kazu da ce druga marcana bura al puno slabija od prve


ta prva marčana bura ionako nije bila normalna , stoga bi druga i trebala biti podnošljivija ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 12.03.15 8:47

vecinom vedro ali ima i oblaka, 9 stupnjeva ali cim je bura odmah je hladnije...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.03.15 8:55

pizda je napisao/la:vecinom vedro ali ima i oblaka, 9 stupnjeva ali cim je bura odmah je hladnije...


i tebi dobar dan ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 12.03.15 9:02

lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:vecinom vedro ali ima i oblaka, 9 stupnjeva ali cim je bura odmah je hladnije...

i tebi dobar dan ...

oj Lastis Wajter raport - Page 6 684758713, sta ne radis ili su vam na poslu dali pristup internatu? Wajter raport - Page 6 11484130
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.03.15 9:31

pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:vecinom vedro ali ima i oblaka, 9 stupnjeva ali cim je bura odmah je hladnije...

i tebi dobar dan ...

oj Lastis Wajter raport - Page 6 684758713, sta ne radis ili su vam na poslu dali pristup internatu? Wajter raport - Page 6 11484130


na poslu napokon moj ured ima pristup internetu ali ga prolistam samo za vrijeme marende. ne logiram se nigdje jer se sve prati. moj posao je takav da se gleda dnevni obujam učinjenog pa su nam internet stavili zlu netrebalo za neku adresu dobavljača i za mail. jbt, do nedavno nam nisu dali ni mail a uvelike je kolegicama olakšalo poslovanje. 
meni je svejedno jer ja mailove ne volim, samo nužno. ostalo ti ja riješavam postarinski, telefonom, faksom ili golubom pismonošom ...... 


pročitam ja kultne pod marendom redovno ali ne želim pisati jer ne želim da mi itko išta prigovori na poslu.


ja sam ti uzela 2 dana slobodno pa smo curica i ja jučer i danas kod kuće ali kao nadobudni radnik sutra ( petek ouyeeeeeeeee  Wajter raport - Page 6 3111943984  ) ću ići na posao .... 

koliko god kod mene u firmi neke stvari funkcioniraju kao u radnom logoru  ( a jbg, kapitalizam drugačije ne funkcionira ) , s druge strane možemo bez beda na bolovanje, uzimati slobodne dane, na banci bez jebemti dobiti neku kredu itd ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 12.03.15 9:39

lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:vecinom vedro ali ima i oblaka, 9 stupnjeva ali cim je bura odmah je hladnije...

i tebi dobar dan ...

oj Lastis Wajter raport - Page 6 684758713, sta ne radis ili su vam na poslu dali pristup internatu? Wajter raport - Page 6 11484130


na poslu napokon moj ured ima pristup internetu ali ga prolistam samo za vrijeme marende. ne logiram se nigdje jer se sve prati. moj posao je takav da se gleda dnevni obujam učinjenog pa su nam internet stavili zlu netrebalo za neku adresu dobavljača i za mail. jbt, do nedavno nam nisu dali ni mail a uvelike je kolegicama olakšalo poslovanje. 
meni je svejedno jer ja mailove ne volim, samo nužno. ostalo ti ja riješavam postarinski, telefonom, faksom ili golubom pismonošom ...... 


pročitam ja kultne pod marendom redovno ali ne želim pisati jer ne želim da mi itko išta prigovori na poslu.


ja sam ti uzela 2 dana slobodno pa smo curica i ja jučer i danas kod kuće ali kao nadobudni radnik sutra ( petek ouyeeeeeeeee  Wajter raport - Page 6 3111943984  ) ću ići na posao .... 

koliko god kod mene u firmi neke stvari funkcioniraju kao u radnom logoru  ( a jbg, kapitalizam drugačije ne funkcionira ) , s druge strane možemo bez beda na bolovanje, uzimati slobodne dane, na banci bez jebemti dobiti neku kredu itd ....

jos je to super kako je drugdje po rvackoj, odu ljudi na bolovanje i kad se vrate nemaju vise posla.
Vis, sad si me podsjetila da bi i ja morao baciti pogled na mailove, ni ja nemam tu naviku pa mi jebu sve po spisku jer cekaju mjesec dana odgovor. Budale, nek zovu telefonom i za cas posla rjeseno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.03.15 10:12

pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:

i tebi dobar dan ...

oj Lastis Wajter raport - Page 6 684758713, sta ne radis ili su vam na poslu dali pristup internatu? Wajter raport - Page 6 11484130


na poslu napokon moj ured ima pristup internetu ali ga prolistam samo za vrijeme marende. ne logiram se nigdje jer se sve prati. moj posao je takav da se gleda dnevni obujam učinjenog pa su nam internet stavili zlu netrebalo za neku adresu dobavljača i za mail. jbt, do nedavno nam nisu dali ni mail a uvelike je kolegicama olakšalo poslovanje. 
meni je svejedno jer ja mailove ne volim, samo nužno. ostalo ti ja riješavam postarinski, telefonom, faksom ili golubom pismonošom ...... 


pročitam ja kultne pod marendom redovno ali ne želim pisati jer ne želim da mi itko išta prigovori na poslu.


ja sam ti uzela 2 dana slobodno pa smo curica i ja jučer i danas kod kuće ali kao nadobudni radnik sutra ( petek ouyeeeeeeeee  Wajter raport - Page 6 3111943984  ) ću ići na posao .... 

koliko god kod mene u firmi neke stvari funkcioniraju kao u radnom logoru  ( a jbg, kapitalizam drugačije ne funkcionira ) , s druge strane možemo bez beda na bolovanje, uzimati slobodne dane, na banci bez jebemti dobiti neku kredu itd ....

jos je to super kako je drugdje po rvackoj, odu ljudi na bolovanje i kad se vrate nemaju vise posla.
Vis, sad si me podsjetila da bi i ja morao baciti pogled na mailove, ni ja nemam tu naviku pa mi jebu sve po spisku jer cekaju mjesec dana odgovor. Budale, nek zovu telefonom i za cas posla rjeseno...


da, što se tiče tih bolovanja, uzmemo kad god želimo  nema problema. pa ja sam do prije dva tjedna bila 3 tjedna kod kuće zbog upale pluća. zbog malene ostanem kad god treba ...  puj, puj, puj, da ne ureknem! 
prošle godine htjela sam mijenjati posao, radi plaće, no u zadnji čas sam se predomislila. dobila bih možda 1000 kn više ali izgubila bi svu ostalu sigurnost koju mi moja foteljica nudi .... 

a što se tiće ovoga dalje što si napisao, tu smo isti. i meni beštimaju sve po redu jer ne otvaram mailove, ma ne da mi se ljudi moji  Wajter raport - Page 6 1523192931 telefonom riješim za čas. 
mail koristim isključivo kada moram ( ili želim čisto da se ja riješim ) proknjižiti kakav +/-  a jedan od navedenih mi nedostaje pa pitam mailom da mi ga pošalju a isprintani sa maila moja šefica valorizira kao original, tako da opet ne moram čekati fakturu da mi stigne poštom ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 12.03.15 10:40

lastavica je napisao/la:
da, što se tiče tih bolovanja, uzmemo kad god želimo  nema problema. pa ja sam do prije dva tjedna bila 3 tjedna kod kuće zbog upale pluća. zbog malene ostanem kad god treba ...  puj, puj, puj, da ne ureknem! 
prošle godine htjela sam mijenjati posao, radi plaće, no u zadnji čas sam se predomislila. dobila bih možda 1000 kn više ali izgubila bi svu ostalu sigurnost koju mi moja foteljica nudi .... 

a što se tiće ovoga dalje što si napisao, tu smo isti. i meni beštimaju sve po redu jer ne otvaram mailove, ma ne da mi se ljudi moji  Wajter raport - Page 6 1523192931 telefonom riješim za čas. 
mail koristim isključivo kada moram ( ili želim čisto da se ja riješim ) proknjižiti kakav +/-  a jedan od navedenih mi nedostaje pa pitam mailom da mi ga pošalju a isprintani sa maila moja šefica valorizira kao original, tako da opet ne moram čekati fakturu da mi stigne poštom ...

ajd, barem to je dobro, da ti niko ne jasi iza ledja i ne broji dane bolovanja uz znacajan pogled. Meni je po svim tim pitanjima super, mogu uzimat godisnji ako hocu dan po dan Wajter raport - Page 6 684758713 i kad god mi padne na pamet. Ako mi se ujutro previse spava jednostavno ne dodjem i to je to. Dodjem kasnije, odem ranije, mogu izac kad god hocu i koliko hocu. Sam svoj majstor, ionako ja sve svoje obavim, svedski sistem Wajter raport - Page 6 3111943984.
Je, mailovi su super jer mos primit neki ugovor ili racun samo sto je to doslo dotle da te recimo nesto pitaju mailom. Pa jebote sto me pitas mailom, zovi me na telefon, mobitel i stvar odmah rjesena. Onako cekaju odgovor mjesec dana... Wajter raport - Page 6 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.03.15 10:48

pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
da, što se tiče tih bolovanja, uzmemo kad god želimo  nema problema. pa ja sam do prije dva tjedna bila 3 tjedna kod kuće zbog upale pluća. zbog malene ostanem kad god treba ...  puj, puj, puj, da ne ureknem! 
prošle godine htjela sam mijenjati posao, radi plaće, no u zadnji čas sam se predomislila. dobila bih možda 1000 kn više ali izgubila bi svu ostalu sigurnost koju mi moja foteljica nudi .... 

a što se tiće ovoga dalje što si napisao, tu smo isti. i meni beštimaju sve po redu jer ne otvaram mailove, ma ne da mi se ljudi moji  Wajter raport - Page 6 1523192931 telefonom riješim za čas. 
mail koristim isključivo kada moram ( ili želim čisto da se ja riješim ) proknjižiti kakav +/-  a jedan od navedenih mi nedostaje pa pitam mailom da mi ga pošalju a isprintani sa maila moja šefica valorizira kao original, tako da opet ne moram čekati fakturu da mi stigne poštom ...

ajd, barem to je dobro, da ti niko ne jasi iza ledja i ne broji dane bolovanja uz znacajan pogled. Meni je po svim tim pitanjima super, mogu uzimat godisnji ako hocu dan po dan Wajter raport - Page 6 684758713 i kad god mi padne na pamet. Ako mi se ujutro previse spava jednostavno ne dodjem i to je to. Dodjem kasnije, odem ranije, mogu izac kad god hocu i koliko hocu. Sam svoj majstor, ionako ja sve svoje obavim, svedski sistem Wajter raport - Page 6 3111943984.
Je, mailovi su super jer mos primit neki ugovor ili racun samo sto je to doslo dotle da te recimo nesto pitaju mailom. Pa jebote sto me pitas mailom, zovi me na telefon, mobitel i stvar odmah rjesena. Onako cekaju odgovor mjesec dana... Wajter raport - Page 6 1523192931

pa da, pitaju te nešto mailom. nazovi i kaži, sestro .... kako na poslu tako i kod kuće mail takoreći zaboravim. gmail mi je krcat neotvorene pošte. dobro, nije da me ljudi obasipaju privatlucima, ima tu mnogo reklama i obavijesti, crnih jajeta, grouppona, privona .... ali ne da mi se čak ni otvoriti da ih pobrišem  Wajter raport - Page 6 3111943984 tako ako mi je neko i pisao, nemam pojma Wajter raport - Page 6 684758713 uglavnom me sestra nazove i kaže: ej, pa poslala sam ti mail, opet nisi vidjela ( i to na poslovni!!!!  )  Wajter raport - Page 6 1523192931

a o onim fwd mailovima, gotovim frazama, čestitkama, pošalji 15 puta pa će se dogoditi čudo, dnevnim porukama uspjeha ... da ti ne govorim koliko mi idu na nerve. ni ne otvorim. ma takoreći ni od najmilijih.... ubijte me  Wajter raport - Page 6 3384354616 Wajter raport - Page 6 2329918616

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.03.15 10:51

pizda je napisao/la:
Je, mailovi su super jer mos primit neki ugovor ili racun samo sto je to doslo dotle da te recimo nesto pitaju mailom. Pa jebote sto me pitas mailom, zovi me na telefon, mobitel i stvar odmah rjesena.

ponekad je telefonski odgovor rekla-kazala...ima more situacija kad valja imat crno na bijelo Wajter raport - Page 6 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 12.03.15 11:11

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Je, mailovi su super jer mos primit neki ugovor ili racun samo sto je to doslo dotle da te recimo nesto pitaju mailom. Pa jebote sto me pitas mailom, zovi me na telefon, mobitel i stvar odmah rjesena.  

ponekad je telefonski odgovor rekla-kazala...ima more situacija kad valja imat crno na bijelo Wajter raport - Page 6 1523192931

normalno, za to je mail super ko i za primiti raznu prepisku, ugovore itd. ali postavljati pitanja putem maila a imam u uredu dva telefona, mobitel a taj koji me nesto pita ima ured kat iznad mene... Wajter raport - Page 6 1523192931 Moze me pozvat kroz prozor i pitat sto ga zanima ali budala radije ceka mjesec dana da ja vidim mail. Pa nek ceka...Wajter raport - Page 6 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 40. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.