kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 16 / 40. Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.03.15 8:55

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:di se ono u postavkama gasi da se prate pojedine teme ? sve sam pogasila al mi još uvijek na mail stižu obavjesti za pojedine teme ... dopizdilo mi je to brisati stalno

stizu i meni iako je sve pogasito ali ne u toliko velikom broju. Valjda kako konzole zakljuce...Wajter raport - Page 16 684758713

ma nije .... za sebe znam da sam sama uključila opciju praćenja pojedinih tema kad je išlo neko zanimljivo stanje nemanje na forumu al sad se ne mogu sjetiti gdje sam to napravila da mogu napraviti obrnuto

ja nemam nikakve take opcije, otvaram redom pa sto nadjem...Wajter raport - Page 16 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.03.15 8:56

jutros umjesto caja odmah kavu. Nisam nocas spavao dulje od desetak minuta, svjez ko rosa, ne ide pa ne ide. Prije ustajanja se sve poslozilo, sve udobno, ugodno, zaspao bi na kamenu. Nabijem takvo poslagivanje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.03.15 8:58

pizda je napisao/la:jutros umjesto caja odmah kavu. Nisam nocas spavao dulje od desetak minuta, svjez ko rosa, ne ide pa ne ide. Prije ustajanja se sve poslozilo, sve udobno, ugodno, zaspao bi na kamenu. Nabijem takvo poslagivanje...

jes ti ikad razmišljao da si nađeš neki noćni posao ? ima toga, prevrćeš mrtvace u bazenu na medicinskom ili neki noćni čuvar u fabrici ? imaš ljude koji jednostavno nisu dnevni tipovi i bioritam im je tako naštimat ... zamisli divote raditi do šest ujutro taman kad tebe uhvati volja za spavanje i onda trk u krevet ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.03.15 9:02

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:jutros umjesto caja odmah kavu. Nisam nocas spavao dulje od desetak minuta, svjez ko rosa, ne ide pa ne ide. Prije ustajanja se sve poslozilo, sve udobno, ugodno, zaspao bi na kamenu. Nabijem takvo poslagivanje...

jes ti ikad razmišljao da si nađeš neki noćni posao ? ima toga, prevrćeš mrtvace u bazenu na medicinskom ili neki noćni čuvar u fabrici ? imaš ljude koji jednostavno nisu dnevni tipovi i bioritam im je tako naštimat ... zamisli divote raditi do šest ujutro taman kad tebe uhvati volja za  spavanje i onda trk u krevet ...

bas si mi nasla liepi posao jebote, odi ti prevrci mrtvace i uzivaj. Tebe bi trebalo stavit na burzu rada da ljudima nalazis poslove. Dosli bi iednom i nikad vise...Wajter raport - Page 16 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  propolis 23.03.15 9:17

koliko vidim vani je pomalo suncano
nadam se da nije prehladno
vjetra nema bar ovdje Wajter raport - Page 16 3111943984
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.03.15 10:50

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:jutros umjesto caja odmah kavu. Nisam nocas spavao dulje od desetak minuta, svjez ko rosa, ne ide pa ne ide. Prije ustajanja se sve poslozilo, sve udobno, ugodno, zaspao bi na kamenu. Nabijem takvo poslagivanje...

jes ti ikad razmišljao da si nađeš neki noćni posao ? ima toga, prevrćeš mrtvace u bazenu na medicinskom ili neki noćni čuvar u fabrici ? imaš ljude koji jednostavno nisu dnevni tipovi i bioritam im je tako naštimat ... zamisli divote raditi do šest ujutro taman kad tebe uhvati volja za  spavanje i onda trk u krevet ...

bas si mi nasla liepi posao jebote, odi ti prevrci mrtvace i uzivaj. Tebe bi trebalo stavit na burzu rada da ljudima nalazis poslove. Dosli bi iednom i nikad vise...Wajter raport - Page 16 684758713

štatije, da mene stave na zavod za zapošljevanje, pola ljudi sa zavoda bih lopatom tukla ... dok sam sama tabanala po zavodu, vidjeh da tamo pola njih kobajagi traži posao a moli boga da ga ne nađe jer su navikli bit na socijali i na roditeljskom loncu ... pun zavod tridesetogodišnjaka koje očevi i majke vuku za ruke u potrazi za poslom i to se bira, neće bilo šta nego odmah u menađerske fotelje jer im djeca imaju diplome pa misle da mogu odmah biti i diplomati ... Wajter raport - Page 16 11484130

a ovog sa prevrtanjem mrtvaca sam se sjetila jer je to bio najbolje plaćem posao preko student servisa dok sam išla u srednju školu u rijeci ... da nisam bila premlada i maloljetna, ziher bih se prijavila ... jebeš ti što je nako malo čudan al odradiš par mjeseci i dobiješ para ko da si godinu dana radio negdje drugdje a da uopće ne moraš uključit mozak ... šetaš noću oko onog bazena i malo prevrćeš mrtvace a u mislima moš bit gdje ti se hoće .... sada više ne znam da li postoji ta opcija

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.03.15 11:02

kišna glista je napisao/la: pun zavod tridesetogodišnjaka koje očevi i majke vuku za ruke u potrazi za poslom i to se bira, neće bilo šta nego odmah u menađerske fotelje jer im djeca imaju diplome pa misle da mogu odmah biti i diplomati ... Wajter raport - Page 16 11484130  


Ali nije to bas tako jednostavno. Svaka generacija zeli za svoju decu nesto bolje. Roditelji ulazu u njihovo skolovanje zeleci im neku lepsu i laksu buducnost. Medjutim, mi nismo otisli unapred, vec par koraka unazad. Bar se meni cini da su nasi roditelji ziveli bezbriznije i opustenije. Posao se lako nalazio, a radnik je bio zasticen kao beli medved. Sada je gotovo nemoguce naci posao u struci, jer su se neke stvari jos pre 20-30 godina pogresno odigrale. U Beogradu se skoro svako mogao upisati na ekonomski fakultet. Primao se neki ogroman broj bez razmisljanja da toj maloj zemlji nije potreban bas toliki broj zavrsenih ekonomista.

I naravno, tu postoji i onaj psiholoski momenat gde se ljudi, koji su recimo godinama strudirali neki od fakulteta, odjednom nadju u situaciji da nisu kvalifikovani niti za posao prodavca, jer nemaju iskustva sa radom na kasi. A posla u struci nema. To je samo mali primer. A ima ih masu.
Meni je svih tih ljudi zao. Ni moje drugarice nisu puno bolje prosle. M je studirala geologiju. Trenutno je bez posla. Ana ekonomiju, a radi u butiku. Pitanje je koliko dugo, jer godine idu, a vlasnici butika bas i nisu raspolozeni da na takvo mesto zaposle ili drze nekog ko se bliti 40-oj ili je ne daj Boze jos stariji.



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.03.15 11:04

vani svejedno bas nije toplo, pirka i kad se ide po hladu nije bas ugodno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.03.15 11:15

cat_claw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: pun zavod tridesetogodišnjaka koje očevi i majke vuku za ruke u potrazi za poslom i to se bira, neće bilo šta nego odmah u menađerske fotelje jer im djeca imaju diplome pa misle da mogu odmah biti i diplomati ... Wajter raport - Page 16 11484130  


Ali nije to bas tako jednostavno. Svaka generacija zeli za svoju decu nesto bolje. Roditelji ulazu u njihovo skolovanje zeleci im neku lepsu i laksu buducnost.


i naprave im medvjeđu uslugu pumpajući im glavu da zaslužuju nešto bolje bez ikakvog radnog iskustva ... znam to jer sam zaposlila sina kolegice ... da je htio, sad je mogao imati posao i dalje i napredovati i iskustvom i raditi u uredu ... al nije, shvatio da je dobio posao samo da dobije status na zavodu i nije se ni pojavio niti jedan dan da pita jel ima šta za odraditi nego tek kad je trebalo doći po plaću .... u njegovim godinama bih se rastrčala i nudila da radim bilo šta samo da dokažem da sam voljna raditi, nosila bih poštu, pretipkavala tekstove, bilo šta ! ... sad kad vidi da nema života bez para ide u fizikalce ... jebat ga ... mama mu napunila glavu da je zaslužio mnogo a da ništa ne da i sad će najprije vreće nosit i bit sretan da može platit troškove svog života

nakon toga me kolegica molila i kumila da joj dam šansu ... i njoj sam ponudila sve, platila joj instaliranje programa na njen laptop a dobila kurac na štapu nakon toga ... sad više ne tražim nikoga jer vidim da svi samo kukaju da posla nema al kad im ga ponudiš, nema ih ni vidjeti ni čuti više

tako da pusti ti te priče da posla nema ... ima ga često ( ne uvijek i ne odmah i posluženo na tacni ) za one koji hoće raditi i koji žele naučiti raditi ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 24.03.15 6:27

sinoć legla samo malo odmorit prije radne noći i zaspala i prespavala cijelu noć ... sad savjest nema mira i nema druge nego brže bolje nadoknadit odspavano Wajter raport - Page 16 2758896589
vajter ? pojma nemam ... nadam se da će sve ugodno iznenaditi ko i proteklih dana ... kod mene se odavno preko dana nose kratki rukavi ... još malo pa će se opet uskakati u japanke

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 24.03.15 6:42

kišna glista je napisao/la:sinoć legla samo malo odmorit prije radne noći i zaspala i prespavala cijelu noć ... sad savjest nema mira i nema druge nego brže bolje nadoknadit odspavano Wajter raport - Page 16 2758896589
vajter ? pojma nemam ... nadam se da će sve ugodno iznenaditi ko i proteklih dana ... kod mene se odavno preko dana nose kratki rukavi ... još malo pa će se opet uskakati u japanke
Eto kako vas je Pizda izdresiro da sebi skrati radno vrijeme,,,dodushe,,,ja ga zbog toga cijenim jer taj uljeb radi na rushenju vukojebine u kojoj zivite,,Wajter raport - Page 16 1619348112 Uskoro cete ziviti u Italiji,,shto je  fer,,jer na toj obali rvati nishta nisu sagradili osim shto su rushili,,,,chudi me da josh nisu srushil Dioklicijana,, Wajter raport - Page 16 1354420400 Wajter raport - Page 16 3776795594 Wajter raport - Page 16 2733991369

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 24.03.15 8:30

zingaro je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:sinoć legla samo malo odmorit prije radne noći i zaspala i prespavala cijelu noć ... sad savjest nema mira i nema druge nego brže bolje nadoknadit odspavano Wajter raport - Page 16 2758896589
vajter ? pojma nemam ... nadam se da će sve ugodno iznenaditi ko i proteklih dana ... kod mene se odavno preko dana nose kratki rukavi ... još malo pa će se opet uskakati u japanke
Eto kako vas je Pizda izdresiro da sebi skrati radno vrijeme,,,dodushe,,,ja ga zbog toga cijenim jer taj uljeb radi na rushenju vukojebine u kojoj zivite,,Wajter raport - Page 16 1619348112 Uskoro cete ziviti u Italiji,,shto je  fer,,jer na toj obali rvati nishta nisu sagradili osim shto su rushili,,,,chudi me da josh nisu srushil Dioklicijana,, Wajter raport - Page 16 1354420400 Wajter raport - Page 16 3776795594 Wajter raport - Page 16 2733991369

evo ga jopet ... pizda ovo pizda ono pizda uhljeb pizda dresira ... sad si me ubijedijo ... ti si užasno ljubomoran na čovjeka ... al baš nako opako ... tebi je pizda više na pameti nego pizdi pizde otkad se rodijo   ... Wajter raport - Page 16 1619348112 jebote, da svi rade na rušenju vukojebine ko šta pizda to radi il je radijo, neb ti sad bijo tamo gdje jesi nego bi ka čovjek uživo na svojoj rodnoj grudi i umjesto prežganih čireva cijedio dalmatinski limun u čašu i jeo salatu od lobode a ne tamo nekog gmo matovilca ... jednom otvorim sf temu o pizdinom ratnom putu i gdje je bija i šta je radija ne samo 1991 nego inače kad neće sam o tome al sad mi je jasno i zašto ... nemreš ti kasnije živit od svih ljubomoraca  Wajter raport - Page 16 1523192931 al zato će bit gušt otvorit takvu temu  Wajter raport - Page 16 3114667799

Wajter raport - Page 16 1523192931  kad god napišem ovakav ili sličan post padne mi na pamet kako to mora zvučati nekom sa strane koji po prvi puta uleti na naš forum

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 24.03.15 8:39

suncato ali ima i primietnih oblaka, 9 stupnjeva odasvud. Vele da ce sutra kisa, ako i pada nek to bude u dalmacii ili negdje kod esca judejoistrijana...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 24.03.15 8:44

pizda je napisao/la:Vele da ce sutra kisa, ako i pada nek to bude u dalmacii ili negdje kod esca judejoistrijana...

što se mene tiče nek pada i po krku i to obilato dok ja ne završim neke poslove ... lakše mi sjediti i radit nego kad vani sunce piči ... radnim tjednom kiša, vikendom sunčato ... eto, tako nekako bi bilo idealno ... a i da se oni krčki vodotoci malo upotpune ... po njima vidim da nije bilo dovoljno kiše

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 24.03.15 8:47

zingaro je napisao/la:
Eto kako vas je Pizda izdresiro da sebi skrati radno vrijeme,,,dodushe,,,ja ga zbog toga cijenim jer taj uljeb radi na rushenju vukojebine u kojoj zivite,,Wajter raport - Page 16 1619348112 Uskoro cete ziviti u Italiji,,shto je  fer,,jer na toj obali rvati nishta nisu sagradili osim shto su rushili,,,,chudi me da josh nisu srushil Dioklicijana,, Wajter raport - Page 16 1354420400 Wajter raport - Page 16 3776795594 Wajter raport - Page 16 2733991369

iz tvoih usta u bozja usesa, biela kuga istina brzo napreduje ali je ipak prespora. Ko ce jos pedeset godina gledat i slusat ove imbecile a dolaze jos gori. Za sto godina hođa ce presjedati Austrijom i ex Jugoslaviom...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 24.03.15 8:50

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:Vele da ce sutra kisa, ako i pada nek to bude u dalmacii ili negdje kod esca judejoistrijana...

što se mene tiče nek pada i po krku i to obilato dok ja ne završim neke poslove ... lakše mi sjediti i radit nego kad vani sunce piči ... radnim tjednom kiša, vikendom sunčato ... eto, tako nekako bi bilo idealno ... a i da se oni krčki vodotoci malo upotpune ... po njima vidim da nije bilo dovoljno kiše

onda nek pada i tebi i propolisu Wajter raport - Page 16 684758713...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 24.03.15 10:18

Oblačno je
nisam se baš naspavala   Wajter raport - Page 16 441287652
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 24.03.15 10:38

taja je napisao/la:Oblačno je
nisam se baš naspavala   Wajter raport - Page 16 441287652

sta se Yehudi opet goni? Wajter raport - Page 16 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 24.03.15 10:45

pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:Oblačno je
nisam se baš naspavala   Wajter raport - Page 16 441287652

sta se Yehudi opet goni? Wajter raport - Page 16 684758713
 a ma nije to....
Bar da je....   Wajter raport - Page 16 11484130 Wajter raport - Page 16 11484130
Ne znam što mi bi...
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 24.03.15 11:22

taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:Oblačno je
nisam se baš naspavala   Wajter raport - Page 16 441287652

sta se Yehudi opet goni? Wajter raport - Page 16 684758713
 a ma nije to....
Bar da je....   Wajter raport - Page 16 11484130 Wajter raport - Page 16 11484130
Ne znam što mi bi...

ja sam nocas solidno spavao iako malo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 24.03.15 11:47

vajter mrljav ali topao ... možda fakat padne sutra kiša ... vazduh trepti ko da će oluja ... fino vidjet da su svi u radno vrijeme vrijedni da ne patim da sam jedina koja zabušava na forumu dok se drugi zabavljaju Wajter raport - Page 16 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 24.03.15 11:59

kišna glista je napisao/la:vajter mrljav ali topao ... možda fakat padne sutra kiša ... vazduh trepti ko da će oluja ... fino vidjet da su svi u radno vrijeme vrijedni da ne patim da sam jedina koja zabušava na forumu dok se drugi zabavljaju Wajter raport - Page 16 11484130

ja sam vriedan, vis da sam lexixon napravijo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 24.03.15 12:43

ponovo vodim dječurliju na sat u prirodi Wajter raport - Page 16 11484130 ovaj puta mi je dano na volju sama birati mjesta i tematiku ... uf, tome se baš veselim svake godine kad me angažiraju ... klinci su mi genijalni a ovaj puta se radi i o jednoj mojoj omilitoj učiteljici Wajter raport - Page 16 3827645783

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 24.03.15 12:44

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:vajter mrljav ali topao ... možda fakat padne sutra kiša ... vazduh trepti ko da će oluja ... fino vidjet da su svi u radno vrijeme vrijedni da ne patim da sam jedina koja zabušava na forumu dok se drugi zabavljaju Wajter raport - Page 16 11484130

ja sam vriedan, vis da sam lexixon napravijo...

ja nisam danas vrijedna inače bih odavno odgovorila na pitanja i u macino i u caticino i u tvoje ime ... možda bih falila tu i tamo al uglavnom bih puno toga točno napisala ... jedino što ne bih imala pojma su kristali ... to mi je baš sasvim novo i nepoznato područje i pojma nemam kome bi koji kristal posvetila iako se sjećam da mi je jednom nešto bljesnulo u nekom filmu da bi uz tebe išao neki ljubačasti, zaboravih kako se zove ... jel ametist ? al bit će si nešto spominjao o tome po forumu pa mi ostalo u pamćenju a kasnije izletilo u nekoj asocijaciji

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 24.03.15 12:51

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:vajter mrljav ali topao ... možda fakat padne sutra kiša ... vazduh trepti ko da će oluja ... fino vidjet da su svi u radno vrijeme vrijedni da ne patim da sam jedina koja zabušava na forumu dok se drugi zabavljaju Wajter raport - Page 16 11484130

ja sam vriedan, vis da sam lexixon napravijo...

ja nisam danas vrijedna inače bih odavno odgovorila na pitanja i u macino i u caticino i u tvoje ime ... možda bih falila tu i tamo al uglavnom bih puno toga točno napisala ... jedino što ne bih imala pojma su kristali ... to mi je baš sasvim novo i nepoznato područje i pojma nemam kome bi koji kristal posvetila iako se sjećam da mi je jednom nešto bljesnulo u nekom filmu da bi uz tebe išao neki ljubačasti, zaboravih kako se zove ... jel ametist ? al bit će si nešto spominjao o tome po forumu pa mi ostalo u pamćenju a kasnije izletilo u nekoj asocijaciji

aj, imas dobro pamcenje...Wajter raport - Page 16 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 16 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 16 / 40. Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.