kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 24 / 40. Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 02.04.15 9:45

Wajter sunčan, al još uvijek zimsko sunčan
Sinoć mi bilo ledeno dok sam dolazila s posla
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.04.15 9:49

kišna glista je napisao/la:


glodavci su svi redom preslatki al samo dok se ne krenu razmnožavati ... Wajter raport - Page 24 11484130

Poznato mi je to. Wajter raport - Page 24 11484130   U jednom od pokušaja preživljevanja u ovim hudim vremenima imali smo peradarnik sa kokama nesilicama. Nakon svakog turnusa, kad se jato mijenja treba izvršiti deratizaciju prostora, što se ne smije dok su koke unutra. Kad smo sve počistili i zašli u kutove između opreme Imali smo što vidjeti – stotine mišjih legla s malim ružičastim mišićima koji su tako preslatki da mi je bilo žao što će deratizacijom uginuti. Ali što ćeš, trebalo je i to učiniti.  Wajter raport - Page 24 957247240

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.04.15 9:59

metilda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:


glodavci su svi redom preslatki al samo dok se ne krenu razmnožavati ... Wajter raport - Page 24 11484130

Poznato mi je to. Wajter raport - Page 24 11484130   U jednom od pokušaja preživljevanja u ovim hudim vremenima imali smo peradarnik sa kokama nesilicama. Nakon svakog turnusa, kad se jato mijenja treba izvršiti deratizaciju prostora, što se ne smije dok su koke unutra. Kad smo sve počistili i zašli u kutove između opreme Imali smo što vidjeti – stotine mišjih legla s malim ružičastim mišićima koji su tako preslatki da mi je bilo žao što će deratizacijom uginuti. Ali što ćeš, trebalo je i to učiniti.  Wajter raport - Page 24 957247240

isto i kod mog oca ... najveći problem su štakori kad se uvuku u kokošinjac al zato drži mačora koji to redovno rješava ... a kod bivšeg šefa u konobi je nekoć bilo puhova koji su pravili štetu al to je sam riješio jedan guž ... šteta što ga se ne može uvalit i u kokošinjac da obavi prirodnu deratizaciju jer i on voli jesti jaja i piliće Wajter raport - Page 24 1523192931 al zmija je super deratizator jer se može uvući u rupe i potamanit cijelo leglo a mačka ne može ...

meni se jednom tako uselio onaj mali miš u konobu sa drvima ... i mačak je sredio odrasli par i jedan dan počnem silaziti niz stepenište a ono hrpa malih gladnih miševa izašlo iz legla ... skroz su bili pitomi i zbunjeni i dalo ih se pohvatati rukama u teglu i odnijeli u prirodu pa nek se snađu ... al preslatki su koliko su mali

isto sam imala sa hrčcima ... slatko vidjet prvo leglo i djeca mi se oduševljavala, al kad to krene dalje nikad kraja a nemaš dovoljno djece kojima ćeš ih pokloniti ... mislim da smo te godine opskrbili cijeli otok hrčcima

sad je ostao taj jedan degu i naprosto me strah kupiti još jednog ... prošli puta sam imala sreće pa ugrabila dva mužjaka al sad nek mi uvale ženku u pet šopu, ne da mi se opet gombati sa podmlatkom

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 02.04.15 10:55

kišna glista je napisao/la:

ma nemoj, taman krenulo bit zabavno na forumu a ti bi da idem spavati pa da se sam zabavljaš ... Wajter raport - Page 24 3084372643  

ja okupirat gostima, previranja, tracevi...Wajter raport - Page 24 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.04.15 11:02


sad čitam da je prošlo 10 godina od smrti pape ivana pavla II. ... kad prije ... meni se čini kao da je to bilo prije par godina

da nema tih papa neb čovjek ni skužio kako vrijeme leti Wajter raport - Page 24 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 02.04.15 11:24

kišna glista je napisao/la:
sad čitam da je prošlo 10 godina od smrti pape ivana pavla II. ... kad prije ... meni se čini kao da je to bilo prije par godina

da nema tih papa neb čovjek ni skužio kako vrijeme leti Wajter raport - Page 24 11484130

Wajter raport - Page 24 1523192931 da, jos je bijo jedan izmedju ako se ne varam...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.04.15 11:48

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
sad čitam da je prošlo 10 godina od smrti pape ivana pavla II. ... kad prije ... meni se čini kao da je to bilo prije par godina

da nema tih papa neb čovjek ni skužio kako vrijeme leti Wajter raport - Page 24 11484130

Wajter raport - Page 24 1523192931 da, jos je bijo jedan izmedju ako se ne varam...

nekad mi je papa bio pojam metuzalema obzirom  da se bira na doživotno ... a vid sad ? nadživjela mandat već dvojice a kako se priča, mogla bih i trećeg ako ga koknu iako bi mi to bilo žao ... moći ću unucima pričati kako sam živjela četir papina mandata


odjavljujem ... ima se još posla za po vani a onda izvrnit se negdje i nazad u dream wonderlan ... osjećam da su mi baterije pri kraju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 02.04.15 13:17

vidim da su mi tamo zachatali temu "Castohlepni muderator" pa ulazem protestnu notu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 02.04.15 13:21

Ligeja radi pizdarije Wajter raport - Page 24 684758713 umjesto da se drzi onog "sto mogu svi drugi, mogu i ja". Eto Dromsica otisla revoltirata. Dromsi, dodji ovdje, Glistu si vec upoznala tako da nema iznenadjenja... Wajter raport - Page 24 1523192931
Eto rijecko art kino, Ligeja je prva slijeva, ona koja pljesce. Uvijek pljesce prije pocetka predstave...
Wajter raport - Page 24 K3JFy6u
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.04.15 14:20

pizda je napisao/la:vidim da su mi tamo zachatali temu "Castohlepni muderator"  pa ulazem protestnu notu...

aaaa mene su falili.... krasni ljudi, istančana ukusa za ukus, a ne ti Wajter raport - Page 24 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.04.15 14:26

pizda je napisao/la:Ligeja radi pizdarije Wajter raport - Page 24 684758713 umjesto da se drzi onog "sto mogu svi drugi, mogu i ja". Eto Dromsica otisla revoltirata. Dromsi, dodji ovdje, Glistu si vec upoznala tako da nema iznenadjenja... Wajter raport - Page 24 1523192931
Eto rijecko art kino, Ligeja je prva slijeva, ona koja pljesce. Uvijek pljesce prije pocetka predstave...
Wajter raport - Page 24 K3JFy6u

bome sam ja popušila foru do balčaka... Wajter raport - Page 24 11484130
otišla jučer na forum I čitam... I uoće se nisam sjetila da je 1. april, nego sam mislila da je neko liŽeji stao na žulj pa da kažnjava univerzum ključanjem arta :trep-trep: Wajter raport - Page 24 1656216332

a dromsićka Wajter raport - Page 24 1523192931
cunce dinamitno... ne bu tebe niko jebal... dođi sad vamo... pa kad ti dopizdimo, onda opet malo tamo...
najbedastije su mi ta forumske vjerodostojnosti I držanja do riječi... što reko ne poreko... a svi se tak voliju međusobno, al ne! pop je reko '91 NE I sad neće pisat kod svoga pizde nikada više a najrađe bi mu punio kadu toplom vodom svaku večer prije spavanja... Wajter raport - Page 24 1523192931
tako I dromsi sad!
ne kenjaj dromsi, dovleči tu sexi guzicu I tipkaj!!!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.04.15 15:50

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:vidim da su mi tamo zachatali temu "Castohlepni muderator"  pa ulazem protestnu notu...

aaaa mene su falili.... krasni ljudi, istančana ukusa za ukus, a ne ti Wajter raport - Page 24 11484130

I mene je buffy pohvalila. Kaže da sam procvjetala otkad sam došla ovamo.  Wajter raport - Page 24 3859399978

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 03.04.15 7:19

vedro, suncano i burno pa je frisko, 9 stupnjeva kako u zraku tako i u vazduhu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 03.04.15 7:20

metilda je napisao/la:

I mene je buffy pohvalila. Kaže da sam procvjetala otkad sam došla ovamo.  Wajter raport - Page 24 3859399978

Wajter raport - Page 24 3111943984 mnogi su procvjetali...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.04.15 7:22

pizda je napisao/la:Ligeja radi pizdarije Wajter raport - Page 24 684758713 umjesto da se drzi onog "sto mogu svi drugi, mogu i ja". Eto Dromsica otisla revoltirata.

koliko sam preletila, meni ligeja uopće nije kriva ... žena se bar tu i tamo u sitnim naznakama trudi i radi to u dozvoljenim joj i općeprihvaćenim okvirima ... svima je bilo superiška kad im je birala avatare, mijenjala po svom nahođenju a sad joj dromsi ko dromsi zamjera što se našalila i to zamisli grijeha, na prvi april ... jebate, onaj forum kad god otvorim ništa, ne mrda, močvara, nit ko piše, nit ko citira osim popa koji tu i tamo zakelji kakvu novost il ligeje i whisp svoje fotografije što mi je jedino gušt i pogledati ... a sad odjednom katastrofa što se nije moglo jedan čitaav grozni dan pisati i čitati i to greškom a ne namjerno ... moš mislit velke tragedije ... Wajter raport - Page 24 1619348112 jebate, zamisli tragedije, napišeš na forumu svaka tri mjeseca tri posta i onda odjednom ne možeš više i pukneš kolko te to razljutilo ... samo si zamislim živjeti sa takvom u istoj kući ... malo malo kad nešto nije točno u dlaku kako je ona zamislila, šalje te u kurac i iskoristi situaciju da se ljuti danima ... e dromsi dromsi ... Wajter raport - Page 24 1425538829 samo ti dođi ... tu sam ja da ti poravnam perje kad ti se nakostriješi ... probaj meni tako ko ligeji uvalit emocionalnu ucjenu a probala si jednom, progutat ćeš partviš dok ti na guzicu ne izađe ... takvi su mi najbolji ... pišu u naznakama a onda nađu razlog onima koji su koliko toliko prisutni soliti pamet zbog sitnice i to u velebnom stilu, ne bu mene nitko pravil budalom ... pa ni ne pravi ju nitko budalom, sama je takva

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 03.04.15 7:25

Vel'ka Maca je napisao/la:

bome sam ja popušila foru do balčaka...  Wajter raport - Page 24 11484130
otišla jučer na forum I čitam... I uoće se nisam sjetila da je 1. april, nego sam mislila da je neko liŽeji stao na žulj pa da kažnjava univerzum ključanjem arta :trep-trep:  Wajter raport - Page 24 1656216332

a dromsićka Wajter raport - Page 24 1523192931
cunce dinamitno... ne bu tebe niko jebal... dođi sad vamo... pa kad ti dopizdimo, onda opet malo tamo...
najbedastije su mi ta forumske vjerodostojnosti I držanja do riječi... što reko ne poreko... a svi se tak voliju međusobno, al ne! pop je reko '91 NE I sad neće pisat kod svoga pizde nikada više a najrađe bi mu punio kadu toplom vodom svaku večer prije spavanja... Wajter raport - Page 24 1523192931
tako I dromsi sad!
ne kenjaj dromsi, dovleči tu sexi guzicu I tipkaj!!!!

nisam ja, mislijo sam bas kako je i ispalo, da je 1 april u pitanju ali da su se Ligeja ili Whisp malo zajebale u proracunu pa sad ne znaju vratiti na staro... Wajter raport - Page 24 1523192931
Da, ti koji se inate su stvarno zadnji ljudski talog. Umjesto da priznaju gresku i pokaju mi se...Wajter raport - Page 24 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.04.15 7:28

pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:

I mene je buffy pohvalila. Kaže da sam procvjetala otkad sam došla ovamo.  Wajter raport - Page 24 3859399978

Wajter raport - Page 24 3111943984 mnogi su procvjetali...

to mi nije jasno ... vole forum na kojem nitko ništa ne priča ... ajd dobro, različiti smo al meni su takvi forumi dosadni za popizdit

vajter kakav je takav je, jučer imala em grozan em odličan dan ... emocije mi skakale iz ogromnog minusa u ogromni plus ... maloj mi se dogodila nesreća da sam mislila da ću joj prste skupljati po podu, pa bila sretna da su joj na mjestu, doslovno odahnula, al obzirom šta se dogodilo, mislila, nema šanse da joj kosti nisu zdrobljene i cijelo popodne po doturima, rentgen i čudo, nije joj ništa, samo natučena šaka i dva prsta imobilizirana daščicom ... nisam mogla vjerovati al eto, čuda se događaju .... o bože mili, super lekcije sam se sjetila jučer ... ništa nije bitno koliko to da su mi djeca živa i zdrava ... sve drugo je pičkin dim ali doslovno Wajter raport - Page 24 1425538829 al me iscrpilo gledati kako ju boli ... bokte, to mi je najgore .. gledaš kako se dijete previja u bolovima i nemoćan si al kako rekoh, čudo se dogodilo i sve prošlo u redu pa danas odmaram ... baš me iscrpilo sve skupa i sad odoh radit i veselit se što je sve dobro završilo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 03.04.15 8:08

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:Ligeja radi pizdarije Wajter raport - Page 24 684758713 umjesto da se drzi onog "sto mogu svi drugi, mogu i ja". Eto Dromsica otisla revoltirata.

koliko sam preletila, meni ligeja uopće nije kriva ... žena se bar tu i tamo u sitnim naznakama  trudi i radi to u dozvoljenim joj i općeprihvaćenim okvirima ... svima je bilo superiška kad im je birala avatare, mijenjala po svom nahođenju a sad joj dromsi ko dromsi zamjera što se našalila i to zamisli grijeha, na prvi april ... jebate, onaj forum kad god otvorim ništa, ne mrda, močvara, nit ko piše, nit ko citira osim popa koji tu i tamo zakelji kakvu novost  il ligeje i whisp svoje fotografije što mi je jedino gušt i pogledati ... a sad odjednom katastrofa  što se nije moglo jedan čitaav grozni dan pisati i čitati i to greškom a ne namjerno ... moš mislit velke tragedije ... Wajter raport - Page 24 1619348112 jebate, zamisli tragedije, napišeš na forumu svaka tri mjeseca tri posta i onda odjednom ne možeš više i pukneš kolko te to razljutilo ... samo si zamislim živjeti sa takvom u istoj kući ... malo malo kad nešto nije točno u dlaku kako je ona zamislila, šalje te u kurac i iskoristi situaciju da se ljuti danima ...  e dromsi dromsi ... Wajter raport - Page 24 1425538829 samo ti dođi ... tu sam ja da ti poravnam perje kad ti se nakostriješi ... probaj meni tako  ko ligeji uvalit emocionalnu ucjenu a probala si jednom, progutat ćeš partviš dok ti na guzicu ne izađe ... takvi su mi najbolji ... pišu u naznakama a onda nađu razlog onima koji su koliko toliko prisutni soliti pamet zbog sitnice i to u velebnom stilu, ne bu mene nitko pravil budalom ... pa ni ne pravi ju nitko budalom, sama je takva

tu je kriva samo Dromsi, ijonako su dozvolili da se forum mjenja izgledom svako toliko, da se mjenjaju avatari i cemu sad ovo uvrijedjeno puhanje, histerije i odlasci.
Nije Dromsica temepramentna vec je razmazena ko kurac. Treba to po goloj guzici palentarom...Wajter raport - Page 24 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.04.15 8:10

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:Ligeja radi pizdarije Wajter raport - Page 24 684758713 umjesto da se drzi onog "sto mogu svi drugi, mogu i ja". Eto Dromsica otisla revoltirata.

koliko sam preletila, meni ligeja uopće nije kriva ... žena se bar tu i tamo u sitnim naznakama  trudi i radi to u dozvoljenim joj i općeprihvaćenim okvirima ... svima je bilo superiška kad im je birala avatare, mijenjala po svom nahođenju a sad joj dromsi ko dromsi zamjera što se našalila i to zamisli grijeha, na prvi april ... jebate, onaj forum kad god otvorim ništa, ne mrda, močvara, nit ko piše, nit ko citira osim popa koji tu i tamo zakelji kakvu novost  il ligeje i whisp svoje fotografije što mi je jedino gušt i pogledati ... a sad odjednom katastrofa  što se nije moglo jedan čitaav grozni dan pisati i čitati i to greškom a ne namjerno ... moš mislit velke tragedije ... Wajter raport - Page 24 1619348112 jebate, zamisli tragedije, napišeš na forumu svaka tri mjeseca tri posta i onda odjednom ne možeš više i pukneš kolko te to razljutilo ... samo si zamislim živjeti sa takvom u istoj kući ... malo malo kad nešto nije točno u dlaku kako je ona zamislila, šalje te u kurac i iskoristi situaciju da se ljuti danima ...  e dromsi dromsi ... Wajter raport - Page 24 1425538829 samo ti dođi ... tu sam ja da ti poravnam perje kad ti se nakostriješi ... probaj meni tako  ko ligeji uvalit emocionalnu ucjenu a probala si jednom, progutat ćeš partviš dok ti na guzicu ne izađe ... takvi su mi najbolji ... pišu u naznakama a onda nađu razlog onima koji su koliko toliko prisutni soliti pamet zbog sitnice i to u velebnom stilu, ne bu mene nitko pravil budalom ... pa ni ne pravi ju nitko budalom, sama je takva

tu je kriva samo Dromsi, ijonako su dozvolili da se forum mjenja izgledom svako toliko, da se mjenjaju avatari i cemu sad ovo uvrijedjeno puhanje, histerije i odlasci.
Nije Dromsica temepramentna vec je razmazena ko kurac. Treba to po goloj guzici palentarom...Wajter raport - Page 24 684758713

ak si ti egzekutor ja se javljam da odradim kaznu umjesto dromsićke (ovaj palentar + gola guzica + 50 nijansi sive, etc, etc...)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 03.04.15 8:11

kišna glista je napisao/la:

vajter kakav je takav je, jučer imala em grozan em odličan dan ... emocije mi skakale iz ogromnog minusa u ogromni plus ... maloj mi se dogodila nesreća da sam mislila da ću joj prste skupljati po podu, pa bila sretna da su joj na mjestu, doslovno odahnula,  al obzirom šta se dogodilo, mislila, nema šanse da joj kosti nisu zdrobljene i cijelo popodne po doturima, rentgen i čudo, nije joj ništa, samo natučena šaka i dva prsta imobilizirana daščicom ... nisam mogla vjerovati al eto, čuda se događaju .... o bože mili, super lekcije sam se sjetila jučer  ... ništa nije bitno koliko to da su mi djeca živa i zdrava ... sve drugo je pičkin dim ali doslovno Wajter raport - Page 24 1425538829  al me iscrpilo gledati kako ju boli ... bokte, to mi je najgore .. gledaš kako se dijete previja u bolovima i nemoćan si al kako rekoh, čudo se dogodilo i sve prošlo u redu pa danas odmaram ... baš me iscrpilo sve skupa i sad odoh radit i veselit se što je sve dobro završilo

u jebote... ajd, lako za malo bolova, to brzo prodje, glavno da nema posljedica. Jebiga, di su djeca tu su svakodnevne ozljede, ne mos to sprijecit...Wajter raport - Page 24 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 03.04.15 8:13

Vel'ka Maca je napisao/la:

ak si ti egzekutor ja se javljam da odradim kaznu umjesto dromsićke (ovaj palentar + gola guzica + 50 nijansi sive, etc, etc...)

sta ima i toga u "50..." ? Valjda su zato zene pohrlile, potencijalne spaknijevke...Wajter raport - Page 24 3111943984
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.04.15 8:14

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

vajter kakav je takav je, jučer imala em grozan em odličan dan ... emocije mi skakale iz ogromnog minusa u ogromni plus ... maloj mi se dogodila nesreća da sam mislila da ću joj prste skupljati po podu, pa bila sretna da su joj na mjestu, doslovno odahnula,  al obzirom šta se dogodilo, mislila, nema šanse da joj kosti nisu zdrobljene i cijelo popodne po doturima, rentgen i čudo, nije joj ništa, samo natučena šaka i dva prsta imobilizirana daščicom ... nisam mogla vjerovati al eto, čuda se događaju .... o bože mili, super lekcije sam se sjetila jučer  ... ništa nije bitno koliko to da su mi djeca živa i zdrava ... sve drugo je pičkin dim ali doslovno Wajter raport - Page 24 1425538829  al me iscrpilo gledati kako ju boli ... bokte, to mi je najgore .. gledaš kako se dijete previja u bolovima i nemoćan si al kako rekoh, čudo se dogodilo i sve prošlo u redu pa danas odmaram ... baš me iscrpilo sve skupa i sad odoh radit i veselit se što je sve dobro završilo

u jebote... ajd, lako za malo bolova, to brzo prodje, glavno da nema posljedica. Jebiga, di su djeca tu su svakodnevne ozljede, ne mos to sprijecit...Wajter raport - Page 24 684758713

šta je bilo? pala neka gromača na prste?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.04.15 8:17

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

ak si ti egzekutor ja se javljam da odradim kaznu umjesto dromsićke (ovaj palentar + gola guzica + 50 nijansi sive, etc, etc...)

sta ima i toga u "50..." ? Valjda su zato zene pohrlile, potencijalne spaknijevke...Wajter raport - Page 24 3111943984

pa u tome ti je poanta... osim što je ona 21ogodišnja djevica I djevojka iz susjedstva, neugledna I "obična", a on 25ogodišnji multimiljarder, siroče I mrnjau-frnjau frajer, on je I psihički sjeban a rezultira se u nastranostima koje voli tijekom sexa - on je dominantan, one su submisivne, upražnjava isključivo sado-mazo seanse I mlati komade po dupetu, bičuje, lanci, lisice I td, itd... ali ne brini se - ona ga izliječi I završe sretni I zaljubljeni u kućici u cvijeću s dječicom :rigo: :rigo: :rigo: :rigo:
ljubić one najniže vrste.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 03.04.15 8:24

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

ak si ti egzekutor ja se javljam da odradim kaznu umjesto dromsićke (ovaj palentar + gola guzica + 50 nijansi sive, etc, etc...)

sta ima i toga u "50..." ? Valjda su zato zene pohrlile, potencijalne spaknijevke...Wajter raport - Page 24 3111943984

pa u tome ti je poanta... osim što je ona 21ogodišnja djevica I djevojka iz susjedstva, neugledna I "obična", a on 25ogodišnji multimiljarder, siroče I mrnjau-frnjau frajer, on je I psihički sjeban a rezultira se u nastranostima koje voli tijekom sexa - on je dominantan, one su submisivne, upražnjava isključivo sado-mazo seanse I mlati komade po dupetu, bičuje, lanci, lisice I td, itd... ali ne brini se - ona ga izliječi I završe sretni I zaljubljeni u kućici u cvijeću s dječicom :rigo: :rigo: :rigo: :rigo:
ljubić one najniže vrste.

bog te jebo pa moze li biti nesto gluplje i besmislenije? Mislim da i neki zoofilski pornic ima razradjeniji scenarijo... Wajter raport - Page 24 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.04.15 9:15

pizda je napisao/la:

nisam ja, mislijo sam bas kako je i ispalo, da je 1 april u pitanju ali da su se Ligeja ili Whisp malo zajebale u proracunu pa sad ne znaju vratiti na staro... Wajter raport - Page 24 1523192931

ja nisam ništa mislila ... došla na gotov čin Wajter raport - Page 24 1619348112 de, kako je to izgledalo kad je bijo zatvorit forum ? živo me zanima sad kad vidim kolko se dromsi uspjenila ... jel bar pisalo ko na anabelinom : konektujte se ! Wajter raport - Page 24 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 24 / 40. Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.