kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 11 / 40. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 17.08.15 11:38

pizda je napisao/la:dobro jutro svima pa i prgavoj Svilenoj...
Ovdje je situacija sljedeca, ima 19 stupnjeva u hladu jer sunca i nema. Oblacno i pada kisa umjerito i ravnomjerno. Za vikend je bilo i nesto pljuska i lagane grmljavine. Samo jednom je jako okinulo ali srecom nije nista novog porikavalo. Noc sa petka na subotu je bila najtoplia do sada, zraka nigdje, ziva talionica. Zaspao oko osam ujutro da bih se probudijo u devet pa zaspao u deset da bih se probudijo u jedanaest...Cijeli dan se vukao takav, gnjusan, presparan i pretopao sve dok navecer nije pljuscina odvalila, istina kratkotrajna ali osvjezavajuca. Nocas ugodno nadasve, nikakav ventilator, nikakvo poljevanje kreveta, cak je pala i lagana plahtica preko bubrezja i genitalia i zatvorite grilje. Ovo je vec za ljude jebote...
Ima li jos stogod novog...mislim da nema...

da catica prgava, OHOHOHOHOHO, morat ću joj ovo prenijet kad se vrati, HOHOHOHOHO

dobro jutro svima pa I svilenom :P

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 17.08.15 11:40

a vidi koje ure,da dobro jutro, još nisam glavu iz rova digla...
naravno, forum radi samo ubogom pizdi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 17.08.15 12:40

Glistinija ne moze pa mene zamolila da joj stavim...
Wajter raport - Page 11 HNYf8ue
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 17.08.15 12:41

Vel'ka Maca je napisao/la:a vidi koje ure,da dobro jutro, još nisam glavu iz rova digla...
naravno, forum radi samo ubogom pizdi

kad sam sve postavke nastimao sebi...Wajter raport - Page 11 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 17.08.15 20:41

Umro mi je arsenic Wajter raport - Page 11 2329918616((((((((
Jako volim njegovu glazbu... i tekstove... i gabicu volim, u ovim jazzy matija dedic izdanjima...

a arsenic...

...tamo, tamo da putujem... Wajter raport - Page 11 2996664870

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 18.08.15 7:23

je, oso jos jedan kog smo znali, pokoj mu dusi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 18.08.15 7:35

ovdje je dan zapoceo suncem iako najavljuju munje i gromove. Ugodno je i tempirano, 20 stupnjeva.
Nocas opet bilo presparno, cim se pomaknes znois se ko cigo nakon macevanja...
Kolko vidim, forum i dalje steka jer nema ni pasa osim mene...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 18.08.15 9:17

nazovi novinari iz Indexa, unaprijed nastancali desetak in memoriam tekstova o Arsenu i sad ih sve stavili odjednom. Vjerojatno imaju jos desetak u rezervi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 18.08.15 9:24

ako nikog ne zanima sto se na ovom forumu vec mjesec dana ne moze pisati, zasto ga ne ugasiti? Ovako jos ima jadnih ljudi koji gube sate pokusavajuci uc i nesto napisat...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  baaab 18.08.15 10:52

na žalost probleme kod forumotiona mi ne možemo riješiti...forumotion šteka na globalnom nivou...počevši od servera gdje su forumi, pa do servera gdje se nalaze skinovi i slike...

na sva pitanja, glavni odgovor je...tehničari rade na otklanjanju problema...mada koliko čitam...jedan problem riješe, a pojavi se još 2 nova...barem 2...

ne znam...vjerojatno ima neke veze i sa Internet providerom...snagom compa...veneri u mjesecu...janjetini ispod peke...ali meni i dalje ama baš ništa ne šteka...

Wajter raport - Page 11 684758713

_________________
...napad chiwuawe je bio kratak i smrtonosan....
baaab
baaab

Broj postova : 792
Join date : 22.09.2012
Age : 59

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 18.08.15 10:56

baaab je napisao/la:na žalost probleme kod forumotiona mi ne možemo riješiti...forumotion šteka na globalnom nivou...počevši od servera gdje su forumi, pa do servera gdje se nalaze skinovi i slike...

na sva pitanja, glavni odgovor je...tehničari rade na otklanjanju problema...mada koliko čitam...jedan problem riješe, a pojavi se još 2 nova...barem 2...

ne znam...vjerojatno ima neke veze i sa Internet providerom...snagom compa...veneri u mjesecu...janjetini ispod peke...ali meni i dalje ama baš ništa ne šteka...

Wajter raport - Page 11 684758713

ne steka ni meni jer pisem sa posla, vlastiti serveri i tako to ali ostalima koji pisu od doma steka naveliko. Ne mogu nista zivo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  baaab 18.08.15 11:11

teško je za reći...ali ne mogu ništa napraviti niti pomoći ikome...

možda bi bolje radio kada bi maknuo skin, isključio sve dugmiće, prikaz slikica, filmića i ostalog...

drugim riječima...postavio forum da bude onakav kako se pisalo prije 25 godina...goli text i ništa osim texta i linkova...

...ima li to sve skupa smisla...to je potpuno drugi par kobasica Wajter raport - Page 11 684758713

a prebaciti forum negdje dalje...u stvari nije prebacivanje...gubi se sve sa ovog foruma...
svaki forum hoster ima neke svoje fore...prije kreiranja ovog sam isprobao 5-6 drugih (i dan danas mi šalju mailove)...i svi imaju manjkavosti ko u priči...daju ti jedno...ali nemaš nešto drugo...i tako u krug...

izgleda da su im pali prihodi...pa im više nije ni stalo do hostanja foruma...

_________________
...napad chiwuawe je bio kratak i smrtonosan....
baaab
baaab

Broj postova : 792
Join date : 22.09.2012
Age : 59

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 18.08.15 12:38

baaab je napisao/la:teško je za reći...ali ne mogu ništa napraviti niti pomoći ikome...

možda bi bolje radio kada bi maknuo skin, isključio sve dugmiće, prikaz slikica, filmića i ostalog...

drugim riječima...postavio forum da bude onakav kako se pisalo prije 25 godina...goli text i ništa osim texta i linkova...

...ima li to sve skupa smisla...to je potpuno drugi par kobasica Wajter raport - Page 11 684758713

a prebaciti forum negdje dalje...u stvari nije prebacivanje...gubi se sve sa ovog foruma...
svaki forum hoster ima neke svoje fore...prije kreiranja ovog sam isprobao 5-6 drugih (i dan danas mi šalju mailove)...i svi imaju manjkavosti ko u priči...daju ti jedno...ali nemaš nešto drugo...i tako u krug...

izgleda da su im pali prihodi...pa im više nije ni stalo do hostanja foruma...

jebiga, jedino preostaje da nam das njihov mail na uvid pa da im saljemo mailove sa prituzbama, mozda onda naprave nesto...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  propolis 18.08.15 16:41

u cemu je problem
pa forum dobro radi Wajter raport - Page 11 439160543
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  propolis 18.08.15 16:53

osim ako neko   Wajter raport - Page 11 Smilie_pc_007

Wajter raport - Page 11 3111943984
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.08.15 6:13

kišica rominja, forum i dalje glavinja

smajliji ne rade, odo ja opet gole brade

da ga jebeš, ne da mi se svaki puta pajserom ulazit na ovo mjesto

pozdrav svima Wajter raport - Page 11 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.08.15 8:01

gud mining Wajter raport - Page 11 3859399978

ja sam jutros vetelo I bez problema doskakutala do foruma...
jenjala je žvagu na poslu... opet imam vremena za onaniju!!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 19.08.15 8:22

gud mining Svilena pusi Wajter raport - Page 11 3111943984. Ovdje oblacno. Tamo do tri ujutro sve vedro, lijepo i bistro, nemam pojma kad se prie naoblacilo. A bilo je jebacki sparno, sto je, je...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.08.15 16:44

pizda je napisao/la:gud mining Svilena pusi Wajter raport - Page 11 3111943984. Ovdje oblacno. Tamo do tri ujutro sve vedro, lijepo i bistro, nemam pojma kad se prie naoblacilo. A bilo je jebacki sparno, sto je, je...

dobar dan svileni... kako se nosis s razdvojenoscu... nasom - tesko, to znam... nego, muze ti nema, posustala je, predala se bez borbe... jos ce satordzije pomislit da se ona njih.... boji Wajter raport - Page 11 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.08.15 6:08

juzni jadran osvjezen ali suncan... skupljaci boca u akciji, mirisu borovi... Wajter raport - Page 11 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.08.15 6:11

vidim da je na forumu stanje i dalje isto ... jednom dnevno ću si valjda htjeti i imati volje priuštiti pilat šifvce sa štemanjem forumskih zidova al više od toga ne ... pa eto, kad sam već uspjela uletiti, red je da se za svaki slučaj sa svima pozdravim ka da smo ljudi a ne zviri a onda kud koji mili moji ... zna se kad tone brod tko ga prvi napušta, među njima sam, i will survive i tako to ... pizda će ka pravi kapetan potonut zadnji i utopit se skupa sa forumom časno i častohlepno ka šta ga je od samog početka i vodio Wajter raport - Page 11 11484130

jebate, ni tipkati se ne da nego pol riječi fali pa ih treba naknadno nadopunjavati a u mene prsti oduvijek bili brži od mozga pa je ovo prestalo biti moje omiljeno mjesto za virtualno druženje ... bit će sam i ja na svoj način razmazita i volem kad me netko prekida usred riječi nebitno jel pričam il tipkam Wajter raport - Page 11 11484130 a i slušanje je na forumu onemogućeno iako sam otkrila kako se i to da uspomoć malih trikova ... moram kliknut brzo na temu, i prije nego se odvrti ono govno zatvorit tab inače mi sve zašteka pa tako tu i tamo i ubodem nešto pročitati al jebeš ti takvo čitanje ... to ko da čitam knjigu sa rukama zavezatim na leđima na livadi a puše orkanska bura pa nosom zaustavljam stranice da mogu pročitati koji pasos ...

dakle, molitva za ovaj forum da preživi a ako ne preživi, laka mu zemlja di god ga istovare ... pošto se nisam nikad vezala za forume nego više za ljude sa kojima sam komunicirala, nemam zašto plakati al eto, pieteta radi i da iskoristim to što sam se uspjela ulogirati tokom obavljanja jutarnje higijene koje je uključivalo i tuširanje i kuvanje kave , možda je ovo zadnji mamutovac od mene ... slava vam svima bila i neka vas manitu prati di god bili ! Wajter raport - Page 11 4255275425

p.s.
ovo je moj zadnji pokušaj ... ako ga nisam sad ovom kletvom uspjela popraviti, onda ga ni svi tekničari ovog svijeta neće popraviti ... e da, alhambra, onaj tvoj susjed te zajebava ... ona slika ti je skinita sa neta ... sad ti smisli nešto da njega zajebeš Wajter raport - Page 11 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.08.15 6:17

vidi kyje izdajnicke,  ona bi zbrisala u ovim teskim vremenima... cccc nabijem te na borbeni duh kojimsi se hvalila.... Wajter raport - Page 11 1658420748

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.08.15 7:42

kišna glista je napisao/la:vidim da je na forumu stanje i dalje isto ... jednom dnevno ću si valjda htjeti i imati volje priuštiti pilat šifvce sa štemanjem forumskih zidova al više od toga ne ... pa eto, kad sam već uspjela uletiti, red je da se za svaki slučaj sa svima pozdravim ka da smo ljudi a ne zviri a onda kud koji mili moji ... zna se kad tone brod tko ga prvi napušta, među njima sam, i will survive i tako to ... pizda će ka pravi kapetan potonut zadnji i utopit se skupa sa forumom časno i častohlepno ka šta ga je od samog početka i vodio  Wajter raport - Page 11 11484130

jebate, ni tipkati se ne da nego pol riječi fali pa ih treba naknadno nadopunjavati a u mene prsti oduvijek bili brži od mozga pa je ovo prestalo biti moje omiljeno mjesto za virtualno druženje ... bit će sam i ja na svoj način razmazita i volem kad me netko prekida usred riječi nebitno jel pričam il tipkam  Wajter raport - Page 11 11484130 a i slušanje je na forumu onemogućeno iako sam otkrila kako se i to da uspomoć malih trikova ... moram kliknut brzo na temu, i prije nego se odvrti ono govno zatvorit tab inače mi sve zašteka pa tako tu i tamo i ubodem nešto pročitati al jebeš ti takvo čitanje ... to ko da čitam knjigu sa rukama zavezatim na leđima na livadi a puše orkanska bura pa nosom zaustavljam stranice da mogu pročitati koji pasos ...

dakle, molitva za ovaj forum da preživi a ako ne preživi, laka mu zemlja di god ga istovare ... pošto se nisam nikad vezala za forume nego više za ljude sa kojima sam komunicirala, nemam zašto plakati al eto, pieteta radi i da iskoristim to što sam se uspjela ulogirati tokom obavljanja jutarnje higijene koje je uključivalo i tuširanje i kuvanje kave , možda je ovo zadnji mamutovac od mene ... slava vam svima bila i neka vas manitu prati di god bili !   Wajter raport - Page 11 4255275425

p.s.
ovo je moj zadnji pokušaj ... ako ga nisam sad ovom kletvom uspjela popraviti, onda ga ni svi tekničari ovog svijeta neće popraviti ... e da, alhambra, onaj tvoj susjed te zajebava ... ona slika ti je skinita sa neta ... sad ti smisli nešto da njega zajebeš   Wajter raport - Page 11 1523192931

tražila sam tu sliku na netu...ima ih puno (noćnih) snimljenih kamerama za divljač, al je nisam našla
no, to ništa ne znači...

glista, za koji dan ćeš se smijat ovom svom postu Wajter raport - Page 11 1619348112
to ti od srca želim...a i svima nama Wajter raport - Page 11 3015220106

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.08.15 7:43

ima sunca i oblaka. Jucer se dobro ispadalo, bas kad sam krenijo sa posla je otpocelo i bogme u deset navecer je jos uvijek padalo. Bilo navecer i studeno i palo dielomicno pokrivanje plahticom...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.08.15 7:51

pizda je napisao/la:ima sunca i oblaka. Jucer se dobro ispadalo, bas kad sam krenijo sa posla je otpocelo i bogme u deset navecer je jos uvijek padalo. Bilo navecer i studeno i palo dielomicno pokrivanje plahticom...

kiša padala svu noć....meni je već dosta

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 11 / 40. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.