kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako smo danas?

Stranica 29 / 40. Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

Go down

Kako smo danas? - Page 29 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 21.11.15 16:44

Vel'ka Maca je napisao/la:A di je metilda? Sta nas se i ona odreklaa?

Zivio franjo tudjmaan!!!! Zivio!!! Metka vrati se kuci!!!!

Kako smo danas? - Page 29 3776795594 ma nisam, ima nas puna kuća i stalno netko šeta oko mene pa se mogu baviti samoozbiljni stvarima i to još sa kćerinog nekakvog aparatića u Operi s čime nisam na ti ne znam ni gdje su razmaci ni gdje velika slova Kako smo danas? - Page 29 3111943984 
jučer sam pravila tortu a to je za mene tlaka samo takva apopodne je nosila jer se udaje muževa nećakinja.... večeras idem na večeru i već znam kako će mi puknuti bubnjići odlošeglazbe a moram ići
nema razmaka valjda se razumije što sam htjela reć ovako djelujem malo pripito Kako smo danas? - Page 29 3776795594  živijo franjo tuđman,nek i to jednom viknem iz svega glasa
maco Kako smo danas? - Page 29 3214182331

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 29 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 21.11.15 20:00

E tako, da se zna di je ko. Kako smo danas? - Page 29 11484130

danas sam procitala preslatku knjigu, miralles - ljubav malim slovima. To nam je bila zadaca za book club, divno, sarmantno i nenametljivo pametna knjizica. Prica o samcu tridesetsedmogodisnjaku, docentu germanistike, profesoru na fakultetu kojemu u njegov turobni zivot neocekivano ulazi jedan macak koji mu nizom uvjetovanih slucajnosti ( Kako smo danas? - Page 29 1523192931 ) obogacuje zivot unoseci mu u zivot prijatelje, ljubav i par zanimljivih slucajnika-prolaznika. Progutala sam ju u dahu i u par sati. Popodne je bilo upravo savrseno za takvu rabotu... kisica, vani je osjetno zahladilo, noc se spustila vec u cetiri i pol, jasam putem popijuckala dvije salice kave, popusila nekoliko cigareta a sve to udobno ususkana pod dekicu uz upaljene svijecice na stolu. Osjecam se fantasticno.

Sljedeci put ja zadajem knjigu. Dvoumim se izmedju knjizevne groupi pavla svirca aliasa zeljka spoljara. Zbirke arteistovih kolumni, romana o zivotu dvadesetsedmogodisnjeg dakovackog brucosa, satira hrvatskog kulturnog zivota dvijetisucitih sa stvarnim akterima maloprije spomenute scene i izmisljenim dogadjajima... nesto kao satira na trac rubrike ali u glavnim ulogama su hrvatski intelektualci i kulturnjaci, a ne starlete... i elementarnih cestica houellbecqa...

procitala sam mogucnost otoka od ovog hladnog francuza i nije mi se dopala... a brate o tim elemtarnim cesticama se toliko kokodakalo i jos uvijek kokdace da ih moram procitati, a ne bi htjela ljude daviti. Je l' citao tko?

Osim toga, nas pet sudionica tog book cluba smo toliko razlicite osobe, toliko razljcitih ukusa da mislim da je iovako i onako nemoguce sve zadovoljiti...

a mozda ovaj put zadam svirca, a iduci houellebecqa il kako se vec pise...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 29 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 22.11.15 8:39

Vel'ka Maca je napisao/la:A di je metilda? Sta nas se i ona odreklaa?

Zivio franjo tudjmaan!!!! Zivio!!! Metka vrati se kuci!!!!
hahaha blesačo... kad si već zaposlila glasnice, mogla si dreknuti i Jotra punj!!!! već danima nitko da kaže koji je dan... možda

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 29 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 22.11.15 8:53

Vel'ka Maca je napisao/la:E tako, da se zna di je ko. Kako smo danas? - Page 29 11484130

danas sam procitala preslatku knjigu, miralles - ljubav malim slovima. To nam je bila zadaca za book club, divno, sarmantno i nenametljivo pametna knjizica. Prica o samcu tridesetsedmogodisnjaku, docentu germanistike, profesoru na fakultetu kojemu u njegov turobni zivot neocekivano ulazi jedan macak koji mu nizom uvjetovanih slucajnosti ( Kako smo danas? - Page 29 1523192931 ) obogacuje zivot unoseci mu u zivot prijatelje, ljubav i par zanimljivih slucajnika-prolaznika. Progutala sam ju u dahu i u par sati. Popodne je bilo upravo savrseno za takvu rabotu... kisica, vani je osjetno zahladilo, noc se spustila vec u cetiri i pol, jasam putem popijuckala dvije salice kave, popusila nekoliko cigareta a sve to udobno ususkana pod dekicu uz upaljene svijecice na stolu. Osjecam se fantasticno.
Kako smo danas? - Page 29 1523192931

ovo moram pročitati... hvala mačorko 

aha, tema je kako si? pa nako, nije loše... iz tople sobe promatram kako je kiša došla na svoje... zahladilo je toliko da mi se ne izlazi na balkon zapaliti duvan... možda prestanem pušiti zbog vlastite lijenosti? je moš mislit, upravo se utopih u utopiji Kako smo danas? - Page 29 11484130  ... 
hm...zapravo, moj odnos do cigareta je otprilike kao i mačorkin do kg ... non stop pizdimo da smetaju, ali malo ili ništa ne činimo da ih se riješimo zauvijek...  Kako smo danas? - Page 29 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 29 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Lena 22.11.15 9:29

ja hiberniram...još uvijek!!!
ne troši mi se snaga ni volja na gluposti,a nekako su mi sve gluposti.....
uglavnom.....fali mi sna....probudila me oluja oko 6....deralo samo tako jugo i srušilo svašta po balkonu.....maca je naravno došla do mene i upitno me gledala u stilu - vani se nešto događa!jel da?!!  Kako smo danas? - Page 29 1523192931
i onda se smirilo i počela kišurina....ali ja nisam mogla nastavit spavat.....
 jučer je mala slavila rođendan!10.!već!
muške smo poslali u kino,a 8 prija je došlo i plesalo se,šminkao,igralo.....zadovoljna je....
dogodine sam joj rekla da idu u kino i mogu doma ako bude manja grupa....je nemam više živaca za sve to  Kako smo danas? - Page 29 11484130

sad je sunce zasjalo,a kao se kuća jučer sredila mogu linčarit cili dan...osim nešto peglanja.....antoncu ću uvalit kuvanje  Kako smo danas? - Page 29 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 29 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 22.11.15 9:37

Lena je napisao/la:ja hiberniram...još uvijek!!!
ne troši mi se snaga ni volja na gluposti,a nekako su mi sve gluposti.....
uglavnom.....fali mi sna....probudila me oluja oko 6....deralo samo tako jugo i srušilo svašta po balkonu.....maca je naravno došla do mene i upitno me gledala u stilu - vani se nešto događa!jel da?!!  Kako smo danas? - Page 29 1523192931
i onda se smirilo i počela kišurina....ali ja nisam mogla nastavit spavat.....
 jučer je mala slavila rođendan!10.!već!
muške smo poslali u kino,a 8 prija je došlo i plesalo se,šminkao,igralo.....zadovoljna je....
dogodine sam joj rekla da idu u kino i mogu doma ako bude manja grupa....je nemam više živaca za sve to  Kako smo danas? - Page 29 11484130

sad je sunce zasjalo,a kao se kuća jučer sredila mogu linčarit cili dan...osim nešto peglanja.....antoncu ću uvalit kuvanje  Kako smo danas? - Page 29 1523192931
maloj sretan roćkaass...  Kako smo danas? - Page 29 1040131347
bemti, nisam joj napravila vlakić  Kako smo danas? - Page 29 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 29 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Lena 22.11.15 9:40

btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:ja hiberniram...još uvijek!!!
ne troši mi se snaga ni volja na gluposti,a nekako su mi sve gluposti.....
uglavnom.....fali mi sna....probudila me oluja oko 6....deralo samo tako jugo i srušilo svašta po balkonu.....maca je naravno došla do mene i upitno me gledala u stilu - vani se nešto događa!jel da?!!  Kako smo danas? - Page 29 1523192931
i onda se smirilo i počela kišurina....ali ja nisam mogla nastavit spavat.....
 jučer je mala slavila rođendan!10.!već!
muške smo poslali u kino,a 8 prija je došlo i plesalo se,šminkao,igralo.....zadovoljna je....
dogodine sam joj rekla da idu u kino i mogu doma ako bude manja grupa....je nemam više živaca za sve to  Kako smo danas? - Page 29 11484130

sad je sunce zasjalo,a kao se kuća jučer sredila mogu linčarit cili dan...osim nešto peglanja.....antoncu ću uvalit kuvanje  Kako smo danas? - Page 29 1523192931
maloj sretan roćkaass...  Kako smo danas? - Page 29 1040131347
bemti, nisam joj napravila vlakić  Kako smo danas? - Page 29 11484130

sram te bilo!!!  Kako smo danas? - Page 29 3084372643

je mala strelica raste....ja ne bi da to ide tako brzo,ali ide....bem ti
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 29 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 22.11.15 9:42

Lena je napisao/la:
btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:ja hiberniram...još uvijek!!!
ne troši mi se snaga ni volja na gluposti,a nekako su mi sve gluposti.....
uglavnom.....fali mi sna....probudila me oluja oko 6....deralo samo tako jugo i srušilo svašta po balkonu.....maca je naravno došla do mene i upitno me gledala u stilu - vani se nešto događa!jel da?!!  Kako smo danas? - Page 29 1523192931
i onda se smirilo i počela kišurina....ali ja nisam mogla nastavit spavat.....
 jučer je mala slavila rođendan!10.!već!
muške smo poslali u kino,a 8 prija je došlo i plesalo se,šminkao,igralo.....zadovoljna je....
dogodine sam joj rekla da idu u kino i mogu doma ako bude manja grupa....je nemam više živaca za sve to  Kako smo danas? - Page 29 11484130

sad je sunce zasjalo,a kao se kuća jučer sredila mogu linčarit cili dan...osim nešto peglanja.....antoncu ću uvalit kuvanje  Kako smo danas? - Page 29 1523192931
maloj sretan roćkaass...  Kako smo danas? - Page 29 1040131347
bemti, nisam joj napravila vlakić  Kako smo danas? - Page 29 11484130

sram te bilo!!!  Kako smo danas? - Page 29 3084372643

je mala strelica raste....ja ne bi da to ide tako brzo,ali ide....bem ti
godine, leno, godine... počela sam zaboravljati i ono što nikad nisam, roćkase  Kako smo danas? - Page 29 1724307051
ide... svirepo piči... Kako smo danas? - Page 29 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 29 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Lena 22.11.15 9:47

kod mene nisu godine!!!
odbijam te gnusne laži!!!  Kako smo danas? - Page 29 1619348112 Kako smo danas? - Page 29 11484130

ma je.....dozvizdi i zapravo mozak odbaci višak....ja to kod sebe baš primjećujem...ne želim misliti niti pamtiti više sve i svašta,moja perfekcionistička priroda posustaje....dosta mi nekako..... Kako smo danas? - Page 29 2758896589
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 29 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 22.11.15 9:52

Lena je napisao/la:kod mene nisu godine!!!
odbijam te gnusne laži!!!  Kako smo danas? - Page 29 1619348112 Kako smo danas? - Page 29 11484130

ma je.....dozvizdi i zapravo mozak odbaci višak....ja to kod sebe baš primjećujem...ne želim misliti niti pamtiti više sve i svašta,moja perfekcionistička priroda posustaje....dosta mi nekako..... Kako smo danas? - Page 29 2758896589
ovo je točno, samo što odbaci ono što ne bismo željeli nego nasumično...
jednom me jedna ženskica pitala za neki recept i ja počnem govoriti, a ona meni-stani polako pričaj... i zapisuje doslovce ovako: uzmeš teču, staviš u nju par žlica ulja, staviš na šporet.... 
alo, pa ti pišeš sve? 
da, radim kao knjižničarka, imam punu glavu naslova i autora, mozak mi je već sad prebukiran, počnem li pamtiti i stvari koje mogu zapisati nastat će kuršlus... tad mi je to bilo smiješno, a sad kužim njenu teoriju... Kako smo danas? - Page 29 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 29 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 22.11.15 10:24

btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:A di je metilda? Sta nas se i ona odreklaa?

Zivio franjo tudjmaan!!!! Zivio!!! Metka vrati se kuci!!!!
hahaha blesačo... kad si već zaposlila glasnice, mogla si dreknuti i Jotra punj!!!! već danima nitko da kaže koji je dan... možda

njega sam vidjela registriranog neki dan... doduse, nije se oglasio, ali sigurna sam da samo akumulira zrnca mudrosti koja ce potom eruptirati na dobrojutro-lakunoc temi Kako smo danas? - Page 29 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 29 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 22.11.15 10:26

Lena je napisao/la:ja hiberniram...još uvijek!!!
ne troši mi se snaga ni volja na gluposti,a nekako su mi sve gluposti.....
uglavnom.....fali mi sna....probudila me oluja oko 6....deralo samo tako jugo i srušilo svašta po balkonu.....maca je naravno došla do mene i upitno me gledala u stilu - vani se nešto događa!jel da?!!  Kako smo danas? - Page 29 1523192931
i onda se smirilo i počela kišurina....ali ja nisam mogla nastavit spavat.....
 jučer je mala slavila rođendan!10.!već!
muške smo poslali u kino,a 8 prija je došlo i plesalo se,šminkao,igralo.....zadovoljna je....
dogodine sam joj rekla da idu u kino i mogu doma ako bude manja grupa....je nemam više živaca za sve to  Kako smo danas? - Page 29 11484130

sad je sunce zasjalo,a kao se kuća jučer sredila mogu linčarit cili dan...osim nešto peglanja.....antoncu ću uvalit kuvanje  Kako smo danas? - Page 29 1523192931

sta te hibernizirava? Jesi osvjestila? Sta te u stvari jebe, s cime nisi zadovoljna? Kako smo danas? - Page 29 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 29 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 22.11.15 11:07

Lena je napisao/la:kod mene nisu godine!!!
odbijam te gnusne laži!!!  Kako smo danas? - Page 29 1619348112 Kako smo danas? - Page 29 11484130

ma je.....dozvizdi i zapravo mozak odbaci višak....ja to kod sebe baš primjećujem...ne želim misliti niti pamtiti više sve i svašta,moja perfekcionistička priroda posustaje....dosta mi nekako..... Kako smo danas? - Page 29 2758896589

ovo je živa istina...   Kako smo danas? - Page 29 11484130 prije sam se čudila kad bi ljudi rekli da su pustili mozak na pašu.. moje je radio 200 posto i nikako stati... u zadnje vrijeme ga sve češće zatičem kako se odmara na zelenim i praznim  livadama  Kako smo danas? - Page 29 3114667799

P.S. Quasaki (valjda se tako piše, zaboravila sam  Kako smo danas? - Page 29 1523192931 ) sretan rođendan i neka odraste liepa i pametna na mamu.  Kako smo danas? - Page 29 3997187549

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 29 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 23.11.15 9:06

sta je Quasaki rodjendan? Kako smo danas? - Page 29 684758713 Navikao sam da se taj dogadjaj desava Antisi Kako smo danas? - Page 29 1523192931.
Quasaki sve najbolje, da je doma svi slusaju, da je ne prekidaju u pola recenice ko sto su mene jer sam bijo najmladji, da joj sve ide ko po loju i da ima zdravlja i srece u izobilju...Kako smo danas? - Page 29 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 29 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 24.11.15 3:29

Dobijo sam ponudu za tenksgiving  da idem na krstarenje po karibima,,dvije frendice,,,jedna brazilijanka jedna francuskinja,,ma mosh mislit,,trchim odma,,jebo te josh da popushim kaku boleshtinu,,,bolje je onanirat pa ja,,,barem nemash brige da cesh entlist dobit picajzle,,E da sjecam se kad sam bijo lud i mlad,,ganjo jednu zagorku,,,a koje sise je imala,,dupe,,,jebem te zivote,,jebat pa umrijet ako treba,i kresnem ja nju,,al dobijem Pedikulis pubis,,kontam si,,kako se te svrbezi rijeshiti,,odem na Trg u Zg..i zaletim se Ilicom prema frankopanskoj u kratkim lachitzama ,,shto sam brze mogao (ljudi me gledaju koji mi je kuratz)naglo bez upozorenja skrenem iz Ilice u frankopansku i sva ta gamad poispada na krivini,,tak sam se rijeshijo dosade i svrbezi.. Kako smo danas? - Page 29 1354420400 Kako smo danas? - Page 29 3776795594 Kako smo danas? - Page 29 2733991369

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 29 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 24.11.15 7:30

Vel'ka Maca je napisao/la:
btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:A di je metilda? Sta nas se i ona odreklaa?

Zivio franjo tudjmaan!!!! Zivio!!! Metka vrati se kuci!!!!
hahaha blesačo... kad si već zaposlila glasnice, mogla si dreknuti i Jotra punj!!!! već danima nitko da kaže koji je dan... možda

njega sam vidjela registriranog neki dan... doduse, nije se oglasio, ali sigurna sam da samo akumulira zrnca mudrosti koja  ce potom eruptirati na dobrojutro-lakunoc temi Kako smo danas? - Page 29 11484130
i ja sam ga snimila neki dan... bit će da je na odvikavanju od foruma... valjda dođe odgovoriti na pp i pobjegne... dojadilo i njemu praćenje dana u tjednu  Kako smo danas? - Page 29 684758713

neki klinac je u zraku...jučer je bio tako čudan dan... svi su bili nabrijani, kratkog fitilja, bijesni na cijeli svijet...  Kako smo danas? - Page 29 1695130124
umorilo me ono par ljudi s kojima sam morala razmijeniti par rečenica, toliko da ni danas nemam želju po komunikaciji  Kako smo danas? - Page 29 309394051

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 29 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 24.11.15 8:39

btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:A di je metilda? Sta nas se i ona odreklaa?

Zivio franjo tudjmaan!!!! Zivio!!! Metka vrati se kuci!!!!
hahaha blesačo... kad si već zaposlila glasnice, mogla si dreknuti i Jotra punj!!!! već danima nitko da kaže koji je dan... možda

njega sam vidjela registriranog neki dan... doduse, nije se oglasio, ali sigurna sam da samo akumulira zrnca mudrosti koja  ce potom eruptirati na dobrojutro-lakunoc temi Kako smo danas? - Page 29 11484130
i ja sam ga snimila neki dan... bit će da je na odvikavanju od foruma... valjda dođe odgovoriti na pp i pobjegne... dojadilo i njemu praćenje dana u tjednu  Kako smo danas? - Page 29 684758713

neki klinac je u zraku...jučer je bio tako čudan dan... svi su bili nabrijani, kratkog fitilja, bijesni na cijeli svijet...  Kako smo danas? - Page 29 1695130124
umorilo me ono par ljudi s kojima sam morala razmijeniti par rečenica, toliko da ni danas nemam želju po komunikaciji  Kako smo danas? - Page 29 309394051

zato je ovdje bilo mirno, cieli dan ni psa osim mene...Kako smo danas? - Page 29 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 29 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 24.11.15 9:32

zingaro je napisao/la:Dobijo sam ponudu za tenksgiving  da idem na krstarenje po karibima,,dvije frendice,,,jedna brazilijanka jedna francuskinja,,ma mosh mislit,,trchim odma,,jebo te josh da popushim kaku boleshtinu,,,bolje je onanirat pa ja,,,barem nemash brige da cesh entlist dobit picajzle,,E da sjecam se kad sam bijo lud i mlad,,ganjo jednu zagorku,,,a koje sise je imala,,dupe,,,jebem te zivote,,jebat pa umrijet ako treba,i kresnem ja nju,,al dobijem Pedikulis pubis,,kontam si,,kako se te svrbezi rijeshiti,,odem na Trg u Zg..i zaletim se Ilicom prema frankopanskoj u kratkim lachitzama ,,shto sam brze mogao (ljudi me gledaju koji mi je kuratz)naglo bez upozorenja skrenem iz Ilice u frankopansku i sva ta gamad poispada na krivini,,tak sam se rijeshijo dosade i svrbezi.. Kako smo danas? - Page 29 1354420400 Kako smo danas? - Page 29 3776795594 Kako smo danas? - Page 29 2733991369

fine ti te frendice kad se bojiš boleštine Kako smo danas? - Page 29 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 29 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 24.11.15 9:38

Alhambra je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Dobijo sam ponudu za tenksgiving  da idem na krstarenje po karibima,,dvije frendice,,,jedna brazilijanka jedna francuskinja,,ma mosh mislit,,trchim odma,,jebo te josh da popushim kaku boleshtinu,,,bolje je onanirat pa ja,,,barem nemash brige da cesh entlist dobit picajzle,,E da sjecam se kad sam bijo lud i mlad,,ganjo jednu zagorku,,,a koje sise je imala,,dupe,,,jebem te zivote,,jebat pa umrijet ako treba,i kresnem ja nju,,al dobijem Pedikulis pubis,,kontam si,,kako se te svrbezi rijeshiti,,odem na Trg u Zg..i zaletim se Ilicom prema frankopanskoj u kratkim lachitzama ,,shto sam brze mogao (ljudi me gledaju koji mi je kuratz)naglo bez upozorenja skrenem iz Ilice u frankopansku i sva ta gamad poispada na krivini,,tak sam se rijeshijo dosade i svrbezi.. Kako smo danas? - Page 29 1354420400 Kako smo danas? - Page 29 3776795594 Kako smo danas? - Page 29 2733991369

fine ti te frendice kad se bojiš boleštine Kako smo danas? - Page 29 1619348112

bogte, ako su mu zenske imale picajzle razumijem zasto se prebacijo na muskarce...Kako smo danas? - Page 29 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 29 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 24.11.15 9:55

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Dobijo sam ponudu za tenksgiving  da idem na krstarenje po karibima,,dvije frendice,,,jedna brazilijanka jedna francuskinja,,ma mosh mislit,,trchim odma,,jebo te josh da popushim kaku boleshtinu,,,bolje je onanirat pa ja,,,barem nemash brige da cesh entlist dobit picajzle,,E da sjecam se kad sam bijo lud i mlad,,ganjo jednu zagorku,,,a koje sise je imala,,dupe,,,jebem te zivote,,jebat pa umrijet ako treba,i kresnem ja nju,,al dobijem Pedikulis pubis,,kontam si,,kako se te svrbezi rijeshiti,,odem na Trg u Zg..i zaletim se Ilicom prema frankopanskoj u kratkim lachitzama ,,shto sam brze mogao (ljudi me gledaju koji mi je kuratz)naglo bez upozorenja skrenem iz Ilice u frankopansku i sva ta gamad poispada na krivini,,tak sam se rijeshijo dosade i svrbezi.. Kako smo danas? - Page 29 1354420400 Kako smo danas? - Page 29 3776795594 Kako smo danas? - Page 29 2733991369

fine ti te frendice kad se bojiš boleštine Kako smo danas? - Page 29 1619348112

bogte, ako su mu zenske imale picajzle razumijem zasto se prebacijo na muskarce...Kako smo danas? - Page 29 684758713
Zigić prije sexa žensku pošalje na ginekološki pregled koji uključuje sve moguće brisove i papa test Kako smo danas? - Page 29 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 29 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 24.11.15 11:22

zatrpalo me, ali malo da i ja odahnem Kako smo danas? - Page 29 3859399978

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 29 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 24.11.15 12:29

Alhambra je napisao/la:zatrpalo me, ali malo da i ja odahnem Kako smo danas? - Page 29 3859399978

jel snieg ili posao?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 29 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 24.11.15 12:36

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:zatrpalo me, ali malo da i ja odahnem Kako smo danas? - Page 29 3859399978

jel snieg ili posao?

za sada posao, al javljaju mi od doma da lete pahulje po dvoru, a malamuti skaču od veselja Kako smo danas? - Page 29 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 29 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 24.11.15 13:17

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:zatrpalo me, ali malo da i ja odahnem Kako smo danas? - Page 29 3859399978

jel snieg ili posao?

za sada posao, al javljaju mi od doma da lete pahulje po dvoru, a malamuti skaču od veselja Kako smo danas? - Page 29 11484130

Kako smo danas? - Page 29 1523192931 malamuti dosli na svoje. Jel ima jos malenih ili si ih uvalila janezima? Kako smo danas? - Page 29 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 29 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 24.11.15 13:20

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:zatrpalo me, ali malo da i ja odahnem Kako smo danas? - Page 29 3859399978

jel snieg ili posao?

za sada posao, al javljaju mi od doma da lete pahulje po dvoru, a malamuti skaču od veselja Kako smo danas? - Page 29 11484130

Kako smo danas? - Page 29 1523192931 malamuti dosli na svoje. Jel ima jos malenih ili si ih uvalila janezima? Kako smo danas? - Page 29 684758713

nema više, prazna jazbina, a sve još miriše na njih Kako smo danas? - Page 29 43183438

al, tješi me kaj su svi otišli k dobrim ljudima

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 29 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 29 / 40. Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.