kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Stranica 16 / 36. Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 26 ... 36  Next

Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  pizda 06.10.15 8:20

cigo Rade poceo uvoditi diktaturu u slucaju Stefani. Nije da nije u pravu jer je dvoje jebaca stvarno preslo i onu tanku liniju izmedju debila i totalnih kretena ali kad mi moralizira debela guzica koja je izgladnjivala vlastite sinove (uz ostale) visokim cijenama prehrambenih artikala onda mi moral gubi na vjerodostojnosti. Debelog cigu su ostali trebali navecer prekriti dekom i udri po bubrezima kao zahvalu za sest dana gladovanja. Taj postupak se u neprijateljskoj JNA nazivao cebovanjem...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  Gost 06.10.15 10:29

pizda je napisao/la:cigo Rade poceo uvoditi diktaturu u slucaju Stefani. Nije da nije u pravu jer je dvoje jebaca stvarno preslo i onu tanku liniju izmedju debila i totalnih kretena ali kad mi moralizira debela guzica koja je izgladnjivala vlastite sinove (uz ostale) visokim cijenama prehrambenih artikala onda mi moral gubi na vjerodostojnosti.  Debelog cigu su ostali trebali navecer prekriti dekom i udri po bubrezima kao zahvalu za sest dana gladovanja. Taj postupak se u neprijateljskoj JNA nazivao cebovanjem...
koliko vidim sinovi su mu prilično bucmasti, a ni drugi nisu mršavi... dakle, ništa im nije bilo od tih 6 dana gladovanja... trebali bi malo češće uvesti taj režim...   Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  pizda 06.10.15 10:35

btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:cigo Rade poceo uvoditi diktaturu u slucaju Stefani. Nije da nije u pravu jer je dvoje jebaca stvarno preslo i onu tanku liniju izmedju debila i totalnih kretena ali kad mi moralizira debela guzica koja je izgladnjivala vlastite sinove (uz ostale) visokim cijenama prehrambenih artikala onda mi moral gubi na vjerodostojnosti.  Debelog cigu su ostali trebali navecer prekriti dekom i udri po bubrezima kao zahvalu za sest dana gladovanja. Taj postupak se u neprijateljskoj JNA nazivao cebovanjem...
koliko vidim sinovi su mu prilično bucmasti, a ni drugi nisu mršavi... dakle, ništa im nije bilo od tih 6 dana gladovanja... trebali bi malo češće uvesti taj režim...   Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 684758713

sinovi su mu kriomice dobijali sendvice jer gi nisu mogli gledati djecu gladne. To sto su im roditelji nabili cijene hrane ne bi li vise zaradili, nema veze...Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  Gost 06.10.15 10:45

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:cigo Rade poceo uvoditi diktaturu u slucaju Stefani. Nije da nije u pravu jer je dvoje jebaca stvarno preslo i onu tanku liniju izmedju debila i totalnih kretena ali kad mi moralizira debela guzica koja je izgladnjivala vlastite sinove (uz ostale) visokim cijenama prehrambenih artikala onda mi moral gubi na vjerodostojnosti.  Debelog cigu su ostali trebali navecer prekriti dekom i udri po bubrezima kao zahvalu za sest dana gladovanja. Taj postupak se u neprijateljskoj JNA nazivao cebovanjem...
koliko vidim sinovi su mu prilično bucmasti, a ni drugi nisu mršavi... dakle, ništa im nije bilo od tih 6 dana gladovanja... trebali bi malo češće uvesti taj režim...   Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 684758713

sinovi su mu kriomice dobijali sendvice jer gi nisu mogli gledati djecu gladne. To sto su im roditelji nabili cijene hrane ne bi li vise zaradili, nema veze...Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 684758713
eee zna cigo kako zaraditi... kad je (pre)skupo svi mogu durati glad  Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 3111943984
a znači bilo je hrane preko veze i ispod pulta? heh, zašto me to ne čudi? Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  pizda 06.10.15 11:03

btw je napisao/la:
eee zna cigo kako zaraditi... kad je (pre)skupo svi mogu durati glad  Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 3111943984
a znači bilo je hrane preko veze i ispod pulta? heh, zašto me to ne čudi? Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 1425538829

Vasici su bili privilegirani dok su bili u zasebnoj sobi. Sad su istovjetni ostalima...Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  Gost 06.10.15 11:15

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
eee zna cigo kako zaraditi... kad je (pre)skupo svi mogu durati glad  Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 3111943984
a znači bilo je hrane preko veze i ispod pulta? heh, zašto me to ne čudi? Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 1425538829

Vasici su bili privilegirani dok su bili u zasebnoj sobi. Sad su istovjetni ostalima...Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 684758713
aha, brat se poigrao onom starom kletvom, dabogda imao pa ne imao...   Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  Gost 06.10.15 11:19

a gdje je ambrita? 
upala joj štikla u estrih? nadvikuje se s dišom jer opet kasni plaća? pregovara sa slovencima o prodaji slijedećeg legla psećih beba?  Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  Gost 06.10.15 12:56

pizda je napisao/la:cigo Rade poceo uvoditi diktaturu u slucaju Stefani. Nije da nije u pravu jer je dvoje jebaca stvarno preslo i onu tanku liniju izmedju debila i totalnih kretena ali kad mi moralizira debela guzica koja je izgladnjivala vlastite sinove (uz ostale) visokim cijenama prehrambenih artikala onda mi moral gubi na vjerodostojnosti.  Debelog cigu su ostali trebali navecer prekriti dekom i udri po bubrezima kao zahvalu za sest dana gladovanja. Taj postupak se u neprijateljskoj JNA nazivao cebovanjem...

ma, u pravu je...nemreš se ševit ko da si sam u sobi. a najgore je šta je njemu bilo više neugodno nego njoj, u stvari, njoj uopće nije bilo...ona je njega još tješila ciiili daaan jer zna kako se on sad osiiića..ajd u pičku lepe matere Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 3827417775

a ona retardirana tasmanijska neman Štefa mi se sad baš stvarno popela na onu stvar....tako psihotično stvorenje nisam još vidjela da živi....ne mogu...razumiš...ne mogu i to je tooo...razumiš...i to je tooo...ne osiiićam se više dobro..i to je tooo...razumiš...idem vaaanka...razumiš...idem vaaanka i to je tooo Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 424959984

ma ajd u tri Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 3827417775

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  Gost 06.10.15 12:59

btw je napisao/la:a gdje je ambrita? 
upala joj štikla u estrih? nadvikuje se s dišom jer opet kasni plaća? pregovara sa slovencima o prodaji slijedećeg legla psećih beba?  Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 684758713

efo meee Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 727654710
zatrpalo me u uredu, jučer odvalila i poveselila se kako sam danas slobodna, a ujutro me dočeka novo sranje. ajd, sad je i to prošlost Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 1523192931

štikle sve u ormaru, diša isplatio sve šta je kasnilo, a bebe sve rezervirane. nadam se da sljedećeg legla ne bude bar 2 godine Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 4255275425

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  pizda 06.10.15 13:08

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:cigo Rade poceo uvoditi diktaturu u slucaju Stefani. Nije da nije u pravu jer je dvoje jebaca stvarno preslo i onu tanku liniju izmedju debila i totalnih kretena ali kad mi moralizira debela guzica koja je izgladnjivala vlastite sinove (uz ostale) visokim cijenama prehrambenih artikala onda mi moral gubi na vjerodostojnosti.  Debelog cigu su ostali trebali navecer prekriti dekom i udri po bubrezima kao zahvalu za sest dana gladovanja. Taj postupak se u neprijateljskoj JNA nazivao cebovanjem...

ma, u pravu je...nemreš se ševit ko da si sam u sobi. a najgore je šta je njemu bilo više neugodno nego njoj, u stvari, njoj uopće nije bilo...ona je njega još tješila ciiili daaan jer zna kako se on sad osiiića..ajd u pičku lepe matere Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 3827417775

a ona retardirana tasmanijska neman Štefa mi se sad baš stvarno popela na onu stvar....tako psihotično stvorenje nisam još vidjela da živi....ne mogu...razumiš...ne mogu i to je  tooo...razumiš...i to je tooo...ne osiiićam se više dobro..i to je tooo...razumiš...idem vaaanka...razumiš...idem vaaanka i to je tooo Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 424959984

ma ajd u tri Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 3827417775

ona je toliko glupa da je to vec zabrinjavajuce. Jedino se moze ublazit u psihijatrijskoj ustanovi. On je pak retardiran ali je barem dobrica...Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  Gost 06.10.15 13:08

meni je Rada zakon Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 3776795594 Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 2319274739

El ste zavrsili, zar vas nije sramota? ervin po ceo dan nista ne radi a po celu noc jebe ... Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 3776795594
kako vas nije sramota brate da mi čekamo napolje da završite...možete da se jebete dok ljudi uspavaju, a ne da mi čekamo...
pa ko kaže da vi išta morate (kaže Štefi)
a Rada......kako išta..pa PIŠTIŠ!  Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 3776795594  Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  pizda 06.10.15 13:09

Alhambra je napisao/la:
nadam se da sljedećeg legla ne bude bar 2 godine Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 4255275425

tako se svaki put nadas ali se bebe ne daju... Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  Gost 06.10.15 13:11

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
nadam se da sljedećeg legla ne bude bar 2 godine Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 4255275425

tako se svaki put nadas ali se bebe ne daju... Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 1523192931

kad me svaki put zajebu Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 1523192931 Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  Gost 06.10.15 13:18

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:cigo Rade poceo uvoditi diktaturu u slucaju Stefani. Nije da nije u pravu jer je dvoje jebaca stvarno preslo i onu tanku liniju izmedju debila i totalnih kretena ali kad mi moralizira debela guzica koja je izgladnjivala vlastite sinove (uz ostale) visokim cijenama prehrambenih artikala onda mi moral gubi na vjerodostojnosti.  Debelog cigu su ostali trebali navecer prekriti dekom i udri po bubrezima kao zahvalu za sest dana gladovanja. Taj postupak se u neprijateljskoj JNA nazivao cebovanjem...

ma, u pravu je...nemreš se ševit ko da si sam u sobi. a najgore je šta je njemu bilo više neugodno nego njoj, u stvari, njoj uopće nije bilo...ona je njega još tješila ciiili daaan jer zna kako se on sad osiiića..ajd u pičku lepe matere Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 3827417775

a ona retardirana tasmanijska neman Štefa mi se sad baš stvarno popela na onu stvar....tako psihotično stvorenje nisam još vidjela da živi....ne mogu...razumiš...ne mogu i to je  tooo...razumiš...i to je tooo...ne osiiićam se više dobro..i to je tooo...razumiš...idem vaaanka...razumiš...idem vaaanka i to je tooo Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 424959984

ma ajd u tri Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 3827417775

ona je toliko glupa da je to vec zabrinjavajuce. Jedino se moze ublazit u psihijatrijskoj ustanovi. On je pak retardiran ali je barem dobrica...Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 684758713

da, on je dobar, al je i pičkast, da ga jebeš. kako se usro i šutio kad je Rade larmao na njih..prepustio njoj da se pravda. ok, bilo mu neugodno, al kako njoj nije Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 1523192931
a koji muški na njegovom mjestu ne bi iskoristio ovu retardiranu nimfomanku Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 280662968

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  pizda 06.10.15 13:32

Alhambra je napisao/la:

da, on je dobar, al je i pičkast, da ga jebeš. kako se usro i šutio kad je Rade larmao na njih..prepustio njoj da se pravda. ok, bilo mu neugodno, al kako njoj nije  Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 1523192931
a koji muški na njegovom mjestu ne bi iskoristio ovu retardiranu nimfomanku Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 280662968

niko normalan je ne bi iskoristijo... Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 11484130
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  Gost 06.10.15 13:33

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

da, on je dobar, al je i pičkast, da ga jebeš. kako se usro i šutio kad je Rade larmao na njih..prepustio njoj da se pravda. ok, bilo mu neugodno, al kako njoj nije  Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 1523192931
a koji muški na njegovom mjestu ne bi iskoristio ovu retardiranu nimfomanku Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 280662968

niko normalan je ne bi iskoristijo... Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 11484130

pričamo o ukućanima Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  pizda 06.10.15 13:38

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

da, on je dobar, al je i pičkast, da ga jebeš. kako se usro i šutio kad je Rade larmao na njih..prepustio njoj da se pravda. ok, bilo mu neugodno, al kako njoj nije  Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 1523192931
a koji muški na njegovom mjestu ne bi iskoristio ovu retardiranu nimfomanku Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 280662968

niko normalan je ne bi iskoristijo... Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 11484130

pričamo o ukućanima Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 11484130

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 1523192931 a tooo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  Gost 06.10.15 13:43

ona Ervina je meni toliko gnjusna onako očito neinteligentna I glupa I još onako sva plačipičkasta da je Stefan prema njoj mala I mila beba.

meni je štefica eonima naprid od njega retardiranog... on se srami... ma pičko plačljiva... tukla bi ga. seljačina primitivna. fuj

odma mi je pritisak skočio... dno.. ono nije muško, fuj, fuj.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  Gost 06.10.15 13:44

a štefan je glupi klinac sa nekim ozbiljnijim poremećajima kako ličnosti tako I ponašanja. baš mi je glupa balavica.
vjerujem da će se za koju godinu skroz unormalit I postat normalna.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  pizda 07.10.15 8:02

Ervina i Stef su retardirani svako na svoj nacin s time sto je mala pokupila ponesto od urbanosti a pandan joj, nie. Siromasan BB, koliko god se trudili dovuci razne osobenjake i munjare, efekat je zero. Mozda bi bilo bolje da ubuduce dovlace donekle inteligentne ljude...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  Gost 07.10.15 10:25

koja ti je najlipša?
koji ti je najlipši?
ko ti je faforit?
ko će pobidit?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  Gost 07.10.15 10:27

pizda je napisao/la:Ervina i Stef su retardirani svako na svoj nacin s time sto je mala pokupila ponesto od urbanosti a pandan joj, nie. Siromasan BB,  koliko god se trudili dovuci razne osobenjake i munjare, efekat je zero. Mozda bi bilo bolje da ubuduce dovlace donekle inteligentne ljude...

Najbolja bi bila kombinacija par intelektualnih snobova, nekoliko silikonskih radodajki, par radoznalih, visokomoralnih, sveznajucih baba i tetki, par velegradskih dzibera i napumapanih drkadzija,  nekoliko hipika, koji su vecito u nekom svom svetu, dve-tri kvazi umetnice...i eto ti zabave za siroke narodne mase. Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  pizda 07.10.15 10:36

cat_claw je napisao/la:
pizda je napisao/la:Ervina i Stef su retardirani svako na svoj nacin s time sto je mala pokupila ponesto od urbanosti a pandan joj, nie. Siromasan BB,  koliko god se trudili dovuci razne osobenjake i munjare, efekat je zero. Mozda bi bilo bolje da ubuduce dovlace donekle inteligentne ljude...

Najbolja bi bila kombinacija par intelektualnih snobova, nekoliko silikonskih radodajki, par radoznalih, visokomoralnih, sveznajucih baba i tetki, par velegradskih dzibera i napumapanih drkadzija,  nekoliko hipika, koji su vecito u nekom svom svetu, dve-tri kvazi umetnice...i eto ti zabave za siroke narodne mase. Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 30caqzl

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 684758713 ima i ovom BB-u svacega ali su u biti svi vise manje priglupi i neinteresantni bez obzira na predznake...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  pizda 07.10.15 10:39

Vel'ka Maca je napisao/la:koja ti je najlipša?
koji ti je najlipši?
ko ti je faforit?
ko će pobidit?

ona Ivona je pizdasta ali je dobra za opalit. Stefani je musko, one dvije silikonizirane, dvije stare i debele i jedna gadna ko lopov (Mirjana). Sve se svodi na to da ce cigici pobiedit ili pak debela Zorica...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  Gost 07.10.15 11:02

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:koja ti je najlipša?
koji ti je najlipši?
ko ti je faforit?
ko će pobidit?

ona Ivona je pizdasta ali je dobra za opalit. Stefani je musko, one dvije silikonizirane, dvije stare i debele i jedna gadna ko lopov (Mirjana). Sve se svodi na to da ce cigici pobiedit ili pak debela Zorica...

I meni je ivona najlipša, iako je I ona plastičnjača I onako poblajhana, nije baš neka profinjena ljepota, al mi je najbolša u kući za one stvari... iako I štefica je lijepa (kad spava), prirodno lijepa, neke slike s ferjsa su joj baš lipotica... znamearimo ponašanje I profinjene manire.
od muški mi je darkec baš medeni, samo mi je I on malo preamebast za moj ukus Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 11484130
faforit mi je - u stvari nemam faforita... svi me nekako živciraju ili su mi glupi I mijenjam mišljenje stalno
a pobit će - I ja mislim da će neko od vasića odnit pare

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 16 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 16 / 36. Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 26 ... 36  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.