kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 7 / 40. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.02.16 9:02

Danas je priestupan dan priestupne godine. Danas se na svim atletskim i slicnim manifestacijama moze priestupiti bez da se utrka ili stogod slicnog, ponavlja. Danas rodjeni 29-og drugog slave ucetverostruceno jer nejac inace mora slaviti prvog ijako prvog nisu roditi. Cudan dan, cudne godine.
Vremenski raport; u petak jaka bura koja je naglo stala i vec kad sam isao doma, kisa. Kisa i navecer, kisa cielu subotu, nedjelju. Jucer stala oko deset navecer i poceo olujni jugo, nakon dva sata iznenada stao i gotovo istog trena pocela kisa i k tome grmljavina. Taman se to razmahalo kad opet poceo jaki jugo, sad sa kisom. Sad je trenutno probilo sunce, puse nesto ali olovni oblaci koji su vec mjesec dana parkirati nad ovim ispratim gradom ne mrdaju. Ljudi moji, treba se seliti iz Hrvacke ne samo zbog politicara vec i zbog vremena...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.02.16 9:14

u petak idem prema doma i sretnem jednog frenda, kaze jesi cuo sto se desilo sa Drakulom?. Velim ja, nisam, sto se desilo? Pa umro je, pokopan jos prije dva tjedna. Samo sam se zaledio.
Jedan od moja dva najbolja prijatelja jos iz djetinstva pa tamo do 24-25. Plakao kad me ispracivao u vojsku a ja njega nisam ispratio. Pojma nisam imao. Ista ulica, pedesetak metara nize i svako jutro mu prolazim pored prozora sa "ustaj Drak Hrvacka te zove" i njegov odgovor "jebem tebe i Hrvacku" i smije se pritom. Onda odjednom spustene rolete, mislijo sam da se opet naglo ukrcao na kakav brod ili otisao na platformu ali sam pomislio i da je mozda nesto drugo ijako uvijek zdrav ko dren. Znali smo se ponekad ne vidjet mjesecima ai smo znali da smo tu negdje zivi i zdravi i sve je u redu. Jebote, bas mi je ulica sad prazna, nas troje bili nerazdvojni a sad su dvojica negdje drugdje, dvoje od troje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 29.02.16 9:30

Suosjećam sa tobom pomalo.  

  Nadaj se da je na boljem mjestu i da mu je bolje neg tebi. Nego jesi li saznao uzrok smrti?

 Da nije šta bolestan bijo. Eh šta ti je život. Vidiš bolje bi bilo da je i on iša u vojsku, tebe su cijepili 

( ka i mene ) koliko ono, sa  2-3 vakcine iliti cjepiva ( ovisi di si služijo otadjbini. U SR Hrvackoj su cijepili vakcinom

 a drugdi u Jugoslaviji su vakcinisali cjepivom. 

   I vidiš kako je to dobra medicina bila, ništa nam nije, nema  nam smrti do sudnjega dana. Wajter raport - Page 7 1104742517

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.02.16 9:30

pizda je napisao/la:u petak idem prema doma i sretnem jednog frenda, kaze jesi cuo sto se desilo sa Drakulom?. Velim ja, nisam, sto se desilo? Pa umro je, pokopan jos prije dva tjedna. Samo sam se zaledio.
Jedan od moja dva najbolja prijatelja jos iz djetinstva pa tamo do 24-25. Plakao kad me ispracivao u vojsku a ja njega nisam ispratio. Pojma nisam imao. Ista ulica, pedesetak metara nize i svako jutro mu prolazim pored prozora sa "ustaj Drak Hrvacka te zove" i njegov odgovor "jebem tebe i Hrvacku" i smije se pritom. Onda odjednom spustene rolete, mislijo sam da se opet naglo ukrcao na kakav brod ili otisao na platformu ali sam pomislio i da je mozda nesto drugo ijako uvijek zdrav ko dren. Znali smo se ponekad ne vidjet mjesecima ai smo znali da smo tu negdje zivi i zdravi i sve je u redu. Jebote, bas mi je ulica sad prazna, nas troje bili nerazdvojni a sad su dvojica negdje drugdje, dvoje od troje...

poznat osjećaj praznine ... jebat ga ... Wajter raport - Page 7 2329918616

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.02.16 9:32

pizda je napisao/la: Ljudi moji, treba se seliti iz Hrvacke ne samo zbog politicara vec i zbog vremena...

ja sam se iselila ... krk nije hrvatska ... veli mi jutros kolegica iz rijeke koja je donedavno živjela na otoku, blago vama tamo na otoku odvojiti od svega ... ko oaza nasred pacifika Wajter raport - Page 7 11484130 morala sam se složiti sa njom

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.02.16 9:38

Yehudi je napisao/la:Suosjećam sa tobom pomalo.  

  Nadaj se da je na boljem mjestu i da mu je bolje neg tebi. Nego jesi li saznao uzrok smrti?

 Da nije šta bolestan bijo. Eh šta ti je život. Vidiš bolje bi bilo da je i on iša u vojsku, tebe su cijepili 

( ka i mene ) koliko ono, sa  2-3 vakcine iliti cjepiva ( ovisi di si služijo otadjbini. U SR Hrvackoj su cijepili vakcinom

 a drugdi u Jugoslaviji su vakcinisali cjepivom. 

   I vidiš kako je to dobra medicina bila, ništa nam nije, nema  nam smrti do sudnjega dana. Wajter raport - Page 7 1104742517

isao i on u vojsku ali sest mjeseci poslije mene. Ne znam sto mu je bilo, prirodna smrt u svakom slucaju. Zivjeli on i sestra a sa njom je posvadjan od kad znam za njega. Da je normalna bi mi javila...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 29.02.16 9:53

Razmišlja sam tako i ranije o  Wajter raport - Page 7 1386227276 i mogu reći da  Wajter raport - Page 7 1386227276 nema dokle god traje život i analogno tome. 

Kad nastupi  Wajter raport - Page 7 1386227276 više nema života pa se time ne triba zamarati.  Stoga se, zaključijo sam,  ne isplati brinuti niti strahovati ( bojiš li se ti Wajter raport - Page 7 1386227276  )


  Sve u svemu jedina dilema je dali si dopustiti bespotrebnu patnju ili slobodnom voljom doniti odluku.  Naime na ovaj Svijet nismo došli svojom voljom,

ne živimo po svojoj volji već nam drugi ( vidimo ) zagorčavaju život a tribali bismo i otići bez svoje volje ili protivno njoj.

  Recimo naidje neki terorist ( radi političke korektnosti na navodim islamo ) i napadne nas.....................a nama iz utoka samo voda šprica.

      I štaš undak, čekati da izvadi nož...........................ne ne..................fino zadnji metak za sebe sačuvati.

    Tako i u miru triba postupiti rekao bih, ako nekog napadne neka boleščurina bolna, zašto bi joj tribalo dati gušta da muči čovika.


  Wajter raport - Page 7 2343104142 eo ti na rakonjo, ako neću ja živiti, neš ni ti............aj vozi  Wajter raport - Page 7 1104742517 zdrao  Wajter raport - Page 7 171927698

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 29.02.16 10:00

pizda je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:Suosjećam sa tobom pomalo.  

  Nadaj se da je na boljem mjestu i da mu je bolje neg tebi. Nego jesi li saznao uzrok smrti?

 Da nije šta bolestan bijo. Eh šta ti je život. Vidiš bolje bi bilo da je i on iša u vojsku, tebe su cijepili 

( ka i mene ) koliko ono, sa  2-3 vakcine iliti cjepiva ( ovisi di si služijo otadjbini. U SR Hrvackoj su cijepili vakcinom

 a drugdi u Jugoslaviji su vakcinisali cjepivom. 

   I vidiš kako je to dobra medicina bila, ništa nam nije, nema  nam smrti do sudnjega dana. Wajter raport - Page 7 1104742517

isao i on u vojsku ali sest mjeseci poslije mene. Ne znam sto mu je bilo, prirodna smrt u svakom slucaju. Zivjeli on i sestra a sa njom je posvadjan od kad znam za njega. Da je normalna bi mi javila...


  A baš. Pa čudi me da ti i od ekipe nitko nije javio ranije, nego tek nakon po miseca ..................kao da nemaju telefone tj. mobitele, komp.

Obzirom na to da ste tako dobri bili i relativno blizu živili, ma šta relativno, blizu je to 50-100m, isti kvart, čak ulica. Malo čudno.

   Još jedan dokaz kako su se ljudi otudjili. 

 Pa iebate, ranije ono, prije, pa to bi ti sa terase doviknuli na toj udaljenosti, ne triba ti telefon ni dimni signali ( pa nije to ko do Krka), 

 saznao bi u jedno popodne.  A i oni u svadji cili život....................pošlo je ovo društvo u kurac. Wajter raport - Page 7 386486285


   Nitko sa nikim ne priča, svi se ogovaraju ( vidim u susjedstvu ) podlost, grabež i podvale di god se okreneš.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.02.16 10:09

Yehudi je napisao/la:

( pa nije to ko do Krka), 


na krku unatoč vjetrovima i pucanju veza, vijesti redovno stižu čak i kad ne želim ... ponekad se osjećam ko u pupku a ne šupku svijeta al sam kasnije doznala da sam zapravo u krateru ... kroz neko skroz nevezano komuniciranje sa novim ljudima, saznam o nekima sa foruma i ono što me uopće nije zanimalo ... ko ovo zadnje sa travkom ... ranije sa nekim drugim ... morat ću ja kad tad taj most srušiti ... dosta je više toga ! u mostu je stvar ... samo mi ga imamo i vid šta bude


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 29.02.16 10:42

Glista je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:

( pa nije to ko do Krka), 


na krku unatoč vjetrovima i pucanju veza, vijesti redovno stižu čak i kad ne želim ... ponekad se osjećam ko u pupku a ne šupku svijeta al sam kasnije doznala da sam zapravo u krateru ... kroz neko skroz nevezano komuniciranje sa novim ljudima, saznam o nekima sa foruma i ono što me uopće nije zanimalo ... ko ovo zadnje sa travkom ... ranije sa nekim drugim ... morat ću ja kad tad taj most srušiti ... dosta je više toga ! u mostu je stvar ... samo mi ga imamo i vid šta bude


               Ti kao eto slučajno saznaš sve  Wajter raport - Page 7 1367709913

             A slala si na jug svoje informante

       Plovka  upregnila da špija tu po Zadru i, gle čuda, ona sasvim slučajno sve sazna i čuje jer je eto kriva topografija otoka 

 koja izgleda poput pirje ili sovinih očiju. Ma šta, poput onih antena šta osluškuju eho velikog praska.

   A eto slučajno se saznalo o ovome, onome i drugima, ima toga materijala za kad se bude pisati memoare.  Wajter raport - Page 7 1425538829 Wajter raport - Page 7 727654710 Wajter raport - Page 7 1523192931

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.02.16 10:42

pizda je napisao/la:u petak idem prema doma i sretnem jednog frenda, kaze jesi cuo sto se desilo sa Drakulom?. Velim ja, nisam, sto se desilo? Pa umro je, pokopan jos prije dva tjedna. Samo sam se zaledio.
Jedan od moja dva najbolja prijatelja jos iz djetinstva pa tamo do 24-25. Plakao kad me ispracivao u vojsku a ja njega nisam ispratio. Pojma nisam imao. Ista ulica, pedesetak metara nize i svako jutro mu prolazim pored prozora sa "ustaj Drak Hrvacka te zove" i njegov odgovor "jebem tebe i Hrvacku" i smije se pritom. Onda odjednom spustene rolete, mislijo sam da se opet naglo ukrcao na kakav brod ili otisao na platformu ali sam pomislio i da je mozda nesto drugo ijako uvijek zdrav ko dren. Znali smo se ponekad ne vidjet mjesecima ai smo znali da smo tu negdje zivi i zdravi i sve je u redu. Jebote, bas mi je ulica sad prazna, nas troje bili nerazdvojni a sad su dvojica negdje drugdje, dvoje od troje...

šta sad cmoljiš svileni, pederu... prolaziš ulicom ni ne javiš mu se, ni ne pitas kako je... autističan si skoro ko hrvoje. jebi se sad Wajter raport - Page 7 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 29.02.16 10:50

Wajter raport - Page 7 490932984

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.02.16 10:52

Vel'ka Maca je napisao/la:

šta sad cmoljiš svileni, pederu... prolaziš ulicom ni ne javiš mu se, ni ne pitas kako je... autističan si skoro ko hrvoje. jebi se sad Wajter raport - Page 7 11484130

jok, ti si pitala. Uvijek dobro, to svi kazemo bez obzira jesmo ili nismo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.02.16 10:56

Vel'ka Maca je napisao/la:

šta sad cmoljiš svileni, pederu... prolaziš ulicom ni ne javiš mu se, ni ne pitas kako je... autističan si skoro ko hrvoje. jebi se sad Wajter raport - Page 7 11484130

maconjo, na ovom forumu važe samo dva pravila ... ne podjebavaj na račun tuđe djece i ne podjebavaj kad su pokojni i sjećanje na njih u pitanju a ti to radiš dok je još sve svježe ... "čestitam", uspjela si prekršiti oba

povrijeđena ženka pa ajmo sad povrijediti sve redom kako tko naleti, jel tako ? ako je itko sa ovog foruma pokazivao preko mjere empatije za tuđe osjećaje kad su u pitanju ozbiljne stvari kao što su smrti dragih osoba i odnosi do djece, onda je to pizda ... i uvijek je bio na raspolaganju nekima koji su mu se u tim teškim trenucima obraćali i imao dovoljno riječi utjehe ...

žalosno je vidjeti ovakvo tvoje ponašanje ... žalosno ... stvarno nemaš mjere u mnogim stvarima ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.02.16 10:58

Yehudi je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:Suosjećam sa tobom pomalo.  

  Nadaj se da je na boljem mjestu i da mu je bolje neg tebi. Nego jesi li saznao uzrok smrti?

 Da nije šta bolestan bijo. Eh šta ti je život. Vidiš bolje bi bilo da je i on iša u vojsku, tebe su cijepili 

( ka i mene ) koliko ono, sa  2-3 vakcine iliti cjepiva ( ovisi di si služijo otadjbini. U SR Hrvackoj su cijepili vakcinom

 a drugdi u Jugoslaviji su vakcinisali cjepivom. 

   I vidiš kako je to dobra medicina bila, ništa nam nije, nema  nam smrti do sudnjega dana. Wajter raport - Page 7 1104742517

isao i on u vojsku ali sest mjeseci poslije mene. Ne znam sto mu je bilo, prirodna smrt u svakom slucaju. Zivjeli on i sestra a sa njom je posvadjan od kad znam za njega. Da je normalna bi mi javila...


  A baš. Pa čudi me da ti i od ekipe nitko nije javio ranije, nego tek nakon po miseca ..................kao da nemaju telefone tj. mobitele, komp.

Obzirom na to da ste tako dobri bili i relativno blizu živili, ma šta relativno, blizu je to 50-100m, isti kvart, čak ulica. Malo čudno.

   Još jedan dokaz kako su se ljudi otudjili. 

 Pa iebate, ranije ono, prije, pa to bi ti sa terase doviknuli na toj udaljenosti, ne triba ti telefon ni dimni signali ( pa nije to ko do Krka), 

 saznao bi u jedno popodne.  A i oni u svadji cili život....................pošlo je ovo društvo u kurac. Wajter raport - Page 7 386486285


   Nitko sa nikim ne priča, svi se ogovaraju ( vidim u susjedstvu ) podlost, grabež i podvale di god se okreneš.

ma sve je to normalno, neki se pozenili, vecina odselila u druge dijelove grada. U biti smo samo on i ja ostali u ulici od stare kompe. Svako svoj zivot, svoje afinitete...nije to otudjenje vec normalno. Nije ni niko od ekipe znao, ovaj sto je meni rekao je saznao sat prije mene.
U biti je jedina razlika sto vise niko ne cita osmrtnice...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.02.16 11:01

Glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

šta sad cmoljiš svileni, pederu... prolaziš ulicom ni ne javiš mu se, ni ne pitas kako je... autističan si skoro ko hrvoje. jebi se sad Wajter raport - Page 7 11484130

maconjo, na ovom forumu važe samo dva pravila ... ne podjebavaj na račun tuđe djece i ne podjebavaj kad su pokojni i sjećanje na njih u pitanju a ti to radiš dok je još sve svježe ... "čestitam", uspjela si prekršiti oba

povrijeđena ženka pa ajmo sad povrijediti sve redom kako tko naleti, jel tako ?  ako je itko sa ovog foruma pokazivao preko mjere empatije za tuđe osjećaje kad su u pitanju ozbiljne stvari kao što su smrti dragih osoba i odnosi do djece, onda je to pizda ... i uvijek je bio  na raspolaganju nekima koji su mu se u tim teškim trenucima obraćali i imao dovoljno riječi utjehe ...

žalosno je vidjeti ovakvo tvoje ponašanje ... žalosno ... stvarno nemaš mjere u mnogim stvarima ...

ma nemoj sad ti dramit jebote, nisam uopce Macine rijeci shvatijo pogresno. To ona da me malo trgne a u biti nema me sto trzati, davno sam se pomirijo sa odlascima te vrste. Njemu je dobro kako god bilo i nema se covjeka sto zaliti...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.02.16 11:02

Glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

šta sad cmoljiš svileni, pederu... prolaziš ulicom ni ne javiš mu se, ni ne pitas kako je... autističan si skoro ko hrvoje. jebi se sad Wajter raport - Page 7 11484130

maconjo, na ovom forumu važe samo dva pravila ... ne podjebavaj na račun tuđe djece i ne podjebavaj kad su pokojni i sjećanje na njih u pitanju a ti to radiš dok je još sve svježe ... "čestitam", uspjela si prekršiti oba

povrijeđena ženka pa ajmo sad povrijediti sve redom kako tko naleti, jel tako ?  ako je itko sa ovog foruma pokazivao preko mjere empatije za tuđe osjećaje kad su u pitanju ozbiljne stvari kao što su smrti dragih osoba i odnosi do djece, onda je to pizda ... i uvijek je bio  na raspolaganju nekima koji su mu se u tim teškim trenucima obraćali i imao dovoljno riječi utjehe ...

žalosno je vidjeti ovakvo tvoje ponašanje ... žalosno ... stvarno nemaš mjere u mnogim stvarima ...

e glisto, daj odjebi mi s tim patos spikama... kužiš.
sere mi se od tvojih viđenja I doživljaja... odnosno nemaju veze sa mojim, stoga odjebi I to naveliko. jel' jasno.
jer ako ja počnem sa zabranjenim temama, pušit će ti se iz ušiju. jasno?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.02.16 11:13

Vel'ka Maca je napisao/la:

e glisto, daj odjebi mi s tim patos spikama... kužiš.
sere mi se od tvojih viđenja I doživljaja... odnosno nemaju veze sa mojim, stoga odjebi I to naveliko. jel' jasno.
jer ako ja počnem sa zabranjenim temama, pušit će ti se iz ušiju. jasno?

ako pocnes sa zabranitim temama u vidu privatnih podataka pusit ce se tebi i iz usiju i guzice. Imas masu drugih nacina da potkacis Manitu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.02.16 11:18

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

e glisto, daj odjebi mi s tim patos spikama... kužiš.
sere mi se od tvojih viđenja I doživljaja... odnosno nemaju veze sa mojim, stoga odjebi I to naveliko. jel' jasno.
jer ako ja počnem sa zabranjenim temama, pušit će ti se iz ušiju. jasno?

ako pocnes sa zabranitim temama u vidu privatnih podataka pusit ce se tebi i iz usiju i guzice. Imas masu drugih nacina da potkacis Manitu...

jel s tobom razgovaram?
šta se ti petljaš ko vegeta u sve viteže?
ja sam samo rekla gospođi vegeti da ne gledam svijet kroz njene naočale I da mi odjebi sa svojom kratkovidnošću... a ako ja počnem, bit će čitatelja da će me živo bolit s koje strane će se posit... hej, nije meni ovo dom I ljubavno gnijezdo Wajter raport - Page 7 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.02.16 11:23

Vel'ka Maca je napisao/la:

jel s tobom razgovaram?
šta se ti petljaš ko vegeta u sve viteže?
ja sam samo rekla gospođi vegeti da ne gledam svijet kroz njene naočale I da mi odjebi sa svojom kratkovidnošću... a ako ja počnem, bit će čitatelja da će me živo bolit s koje strane će se posit... hej, nije meni ovo dom I ljubavno gnijezdo Wajter raport - Page 7 3111943984

ja sam ovdje moderator i ima da me slusas. Red je i da mene neko slusa... Wajter raport - Page 7 11484130
Ma svadjaj se ti koliko hoces, dapace, zanimljivije je Wajter raport - Page 7 684758713 samo nemoj sa privatlukom. Jebo covjeka koji nema dovoljno soli u glavi da mora posezat za tim...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.02.16 11:29

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

jel s tobom razgovaram?
šta se ti petljaš ko vegeta u sve viteže?
ja sam samo rekla gospođi vegeti da ne gledam svijet kroz njene naočale I da mi odjebi sa svojom kratkovidnošću... a ako ja počnem, bit će čitatelja da će me živo bolit s koje strane će se posit... hej, nije meni ovo dom I ljubavno gnijezdo Wajter raport - Page 7 3111943984

ja sam ovdje moderator i ima da me slusas. Red je i da mene neko slusa... Wajter raport - Page 7 11484130
Ma svadjaj se ti koliko hoces, dapace, zanimljivije je Wajter raport - Page 7 684758713 samo nemoj sa privatlukom. Jebo covjeka koji nema dovoljno soli u glavi da mora posezat za tim...

ali tako je sočno... mmmmmm Wajter raport - Page 7 3114667799 Wajter raport - Page 7 3114667799 Wajter raport - Page 7 3114667799 Wajter raport - Page 7 3114667799 ma zajebavam se... neka glistice, samo ne volim kad mi neko svoju izvrnutu perspektivu podmeće I nabija na leđa... glupača je bila I ostala. iako sam joj stvarno jedno vrijeme iskreno dala šansu da se potrudim upoznati pravu glisticu, mimo priča i pozadina istih... Wajter raport - Page 7 27287599

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.02.16 11:35

Vel'ka Maca je napisao/la:

ali tako je sočno... mmmmmm Wajter raport - Page 7 3114667799 Wajter raport - Page 7 3114667799 Wajter raport - Page 7 3114667799 Wajter raport - Page 7 3114667799  ma zajebavam se... neka glistice, samo ne volim kad mi neko svoju izvrnutu perspektivu podmeće I nabija na leđa... glupača je bila I ostala. iako sam joj stvarno jedno vrijeme iskreno dala šansu da se potrudim upoznati pravu glisticu, mimo priča i pozadina istih... Wajter raport - Page 7 27287599

to ces mi ti na privat rec tako da i ja ostalima mogu na privat rec... Wajter raport - Page 7 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.02.16 11:36

Vel'ka Maca je napisao/la:
ja sam samo rekla gospođi vegeti da ne gledam svijet kroz njene naočale I da mi odjebi sa svojom kratkovidnošću... a ako ja počnem, bit će čitatelja da će me živo bolit s koje strane će se posit... hej, nije meni ovo dom I ljubavno gnijezdo Wajter raport - Page 7 3111943984

maconjo, samo ti izvoli i pukni do kraja ... il kako ti ono reče, oslobodi se ... a ako misliš da imaš bilo što za napisati o meni da može mene kompromitirati ili povrijediti ( a to ti je sad cilj, što više ljudi povrijediti ), zajebala si se pa nemoj poslije da bude nisam htjela, nisam znala i oprosti svima redom ... ja ti na forum dođem oslobođena a oslobađam se tamo gdje se problemi čiste - u reali i sa osobama koje su ih prouzročile ...

inače su na forumu ljudi koji se bave tuđim privatnim životima omiljeni Wajter raport - Page 7 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 29.02.16 11:36

daja vu dija  Wajter raport - Page 7 1107816944 Wajter raport - Page 7 2696049567


 Okanite se svadje ako se nećete tući.............................


 Dobro sam raspoložit Wajter raport - Page 7 171927698



  Maco predlažem se najprije ogrbeš za sex a onda na finjaka otkačiš Hrvija. 

 Ali probajte nešto šta niste nikada, možda rasplamsaš strasti i smirivši nervozne živce doživiš nirvanu ili tome blisko iskustvo.

 Neka to bude divlji neobuzdani sex, priradi mu nezaborane trenutke, igrajte uloge......možda čak  :kazna:peichen bishen  Wajter raport - Page 7 1384857964

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.02.16 11:39

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

ali tako je sočno... mmmmmm Wajter raport - Page 7 3114667799 Wajter raport - Page 7 3114667799 Wajter raport - Page 7 3114667799 Wajter raport - Page 7 3114667799  ma zajebavam se... neka glistice, samo ne volim kad mi neko svoju izvrnutu perspektivu podmeće I nabija na leđa... glupača je bila I ostala. iako sam joj stvarno jedno vrijeme iskreno dala šansu da se potrudim upoznati pravu glisticu, mimo priča i pozadina istih... Wajter raport - Page 7 27287599

to ces mi ti na privat rec tako da i ja ostalima mogu na privat rec... Wajter raport - Page 7 1523192931

dogovorito... znači isto ko I do sad Wajter raport - Page 7 27287599

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 40. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.