kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sta radite sad?

Stranica 9 / 40. Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next

Go down

sta radite sad? - Page 9 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  sarita 23.02.20 19:47

inace, imal ikoga ovdje da malo chata sa mnom? ajde lasto...
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 9 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  pizda 25.02.20 1:35

sarita je napisao/la:inace, imal ikoga ovdje da malo chata sa mnom? ajde lasto...

nece, rekla da joj se gadis tako poperverzna...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 9 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  pizda 08.03.20 1:29

slusam musicu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 9 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  sarita 08.03.20 2:08

pizda je napisao/la:
sarita je napisao/la:inace, imal ikoga ovdje da malo chata sa mnom? ajde lasto...

nece, rekla da joj se gadis tako poperverzna...
eh, i ti se javio nakon mjesec. 
inace evo ja chatam sa zeljkom.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 9 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 08.03.20 3:43

Razmishljam o 8 Martu..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 9 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  besposlenpop 08.03.20 15:53

zingaro je napisao/la:Razmishljam o 8 Martu..
Pa ja ... otkad su ti kurac odrezali i napravili umjetnu pičku, odrazilo se na identitet.
Nit si muško, nit si žensko, samo peder.

_________________
sta radite sad? - Page 9 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5766
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 9 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Legolas 08.03.20 23:29

Sastavljam listu uhljeba. Jebat ga, mnogi nisu ni svjesni da su uhljebi jer su uspješno saginjali galvu na štetu svih drugih koji to nisu pa sjebaše cijelu jednu lijepu našu sta radite sad? - Page 9 1425538829
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 9 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  sarita 09.03.20 2:11

malo odmaram nakon lijepog dana i pomalo odgovaram na ovome forumu.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 9 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 09.03.20 6:36

besposlenpop je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Razmishljam o 8 Martu..
Pa ja ... otkad su ti kurac odrezali i napravili umjetnu pičku, odrazilo se na identitet.
Nit si muško, nit si žensko, samo peder.

Kao nisi procitao onu plahticu od Rudanice...pederchicu slabo glumish i providan si ko lignja..jer da nisi prochitao ne bi bilo ovog odgovora..Shto je najgore tipichna si pichkica koja nema muda na licu mjesta odgovoriti nego bjezi u drugu prostoriju i tamo jamra sam sebi u bradu,,,Jebo te pruzni radnik.....hahahhahahahahahhahahahahhahahahahha
Meni i kad odsijeku kurac opet je veci od tvoga:sta radite sad? - Page 9 1619348112)))))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 9 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 09.03.20 7:01

Legolas je napisao/la:Sastavljam listu uhljeba. Jebat ga, mnogi nisu ni svjesni da su uhljebi jer su uspješno saginjali galvu na štetu svih drugih koji to nisu pa sjebaše cijelu jednu lijepu našu sta radite sad? - Page 9 1425538829

Jebo te ti si zadnji sanjar..od 1990 to je obichna kloaka..znam iz iskustva kada koristim jedan parfem duze od deset dana naviknem se na taj miris pa ga vishe tolo=iko i ne osjecam,,,tako je isto i sa smradom ..ljudi se naviknu pa ne osjecaju misle da zive u parku lipa ::sta radite sad? - Page 9 1619348112))Cro je davno krepala kao i ovaj forum na koji treba dolaziti sa maskom :sta radite sad? - Page 9 1619348112))
Nekad da su mi nudili 10miliona dolara da odem van ne bih pristao a sada da mi nude istu tu lovu ne bi se vratio u to slijepo crijevo Europe..Ja sam 1991 vidio kamo to sve ide...odvezao se kao gospon chovjek u svom MB 560 SEC i ne pada mi napametda se vratim jer neki grad ili drzavu sachinjavaju ljudi a ne prirodne ljepote.Ovdje u USA znam da ne pripadam i da to nije moje ali sam barem siguran da mi u dvorishte ne moze nitko uci bez moje dozvole..Tak da ...kuzish mjesto shto brojish uljebe prestani placati porez... Ja sam jebo mater inkasatoru 1991 kada mi je provjeravao da li gledam Tv..Prestao placati sva davanja na obrt pa me devedesetih kao fol tuzili...mislili mi naplati preko stanova...mamu im jebem ustashku muda su si grizli..jer ovaj jebivjetar je sve predvidio..Bili se uselili u stanove...Ali su fino izashli kada su im ofredjeni ljudi doshli i uvjerili ih da im je bolje da izadju jer ako to ne uchine mogu platiti zivotima...Taj rat je i pocheo zbog otimachine a ne zbog nekakve slobode....hrvati su toliki pokvarenjaci (naravno ne svi ali vecina) da su u stanju prodati rodjenu majku za par jebenih dolara..Ono sto je pametno davno je otishlo sa tih jebenih prostora...a moje prorochanstvo da ce jedni drugima jebati majchicu samo kada jedna turistichka sezona omane moglo bi se ispuniti ove godine..ako ovaj virus ne omane....a nece omanuti...jer ako se pojavio u hon kongu gdje su temperature 35C onda nece ni tamo kada dodje ljeto nestati..Jedinin spas je shuma i kuca negdje u pripizdini sa vlastitim izvorom vode i malo vrta..Uljebi ce se uskoro pobiti izmedju sebe jer pijavice nece imati vishe koga da sisaju..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 9 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  sarita 09.03.20 18:29

pa zasto li ti to jos uvijek dodjes na taj smrad, zingaro? ako toliko smrdi sta ces ti ovdje? cemu ovakvi komentari. a hrvatska i hrvati su dobri. super su.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 9 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  pizda 11.03.20 0:17

sviram kurcu a svira i muzika...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 9 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 11.03.20 5:28

sarita je napisao/la:pa zasto li ti to jos uvijek dodjes na taj smrad, zingaro? ako toliko smrdi sta ces ti ovdje? cemu ovakvi komentari. a hrvatska i hrvati su dobri. super su.

Dodjem iz navike ..iz dosade..ne spava mi se..Dodjem i chudim se ko pura govnetu kako neki likovi mogu biti tako "kreativni" da kod mene izazivaju proljev :sta radite sad? - Page 9 1619348112))
Pa jebo te ..nitko normalan ne ochekuje nishta od nikoga...svi smo ovdje na nekoj dobrovoljnoj bazi...ali jebaji ga ne razumijem zashto neki likovi seru kvake vishe nego shto je prirodno..
Ej ...vremenska prognoza..ajde ok mi je kada netko napishe neshto u svezi vremena kao ti o vrtu i poveze u neku prichu...ali napisati stotinu puta,,,sunchato,,,ili samo kisha..to je fakat sajko po svim pravilima struke.Meni to dodje kao oni ludjaci koji hodaju po ludim kucama i ponavljaju samo jednu rijech dnevno sto tisucu puta,,,A da ...dodjem i zbog tebe jer si za sada najinteresantnija narafski kada se opustish i kada si svoja::sta radite sad? - Page 9 1619348112)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 9 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  pizda 12.03.20 2:42

citam cigine pizdarije...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 9 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  besposlenpop 12.03.20 19:29

Grickam bučine semenke ...

_________________
sta radite sad? - Page 9 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5766
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 9 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  maledetta primavera 14.03.20 8:40

sarita je napisao/la:inace, imal ikoga ovdje da malo chata sa mnom? ajde lasto...
A nu je... a i mene.
Evo me saritica, skuhala sam si kavu i sklupčala se na kauč. U 9 i pol imam kozmetički a tako mi se ne da van ... u 11 mi dolazi majstor odn stolar popraviti štok od vrata.  A ja bi samo htjela mir ovaj vikend i odmor... 
sinoć u Kostrena sve zatvoreno... sve... nista ne radi. Mrtvilo. Kako je uRijeci, ne znam. 

A sta ja radim sad... razmišljam sta cu morati ovaj vikend i stari treba... kako si ti Sara?
Ljubim te tamo daleko.....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 9 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  maledetta primavera 14.03.20 8:41

pizda je napisao/la:
sarita je napisao/la:inace, imal ikoga ovdje da malo chata sa mnom? ajde lasto...

nece, rekla da joj se gadis tako poperverzna...
sta radite sad? - Page 9 1384857964
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 9 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  maledetta primavera 14.03.20 8:43

sarita je napisao/la:
pizda je napisao/la:
sarita je napisao/la:inace, imal ikoga ovdje da malo chata sa mnom? ajde lasto...

nece, rekla da joj se gadis tako poperverzna...
eh, i ti se javio nakon mjesec. 
inace evo ja chatam sa zeljkom.
8. Mart ... za 8. Mart išla sam van u ZG.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 9 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  pizda 14.03.20 16:20

maledetta primavera je napisao/la:
sarita je napisao/la:inace, imal ikoga ovdje da malo chata sa mnom? ajde lasto...
A nu je... a i mene.
Evo me saritica, skuhala sam si kavu i sklupčala se na kauč. U 9 i pol imam kozmetički a tako mi se ne da van ... u 11 mi dolazi majstor odn stolar popraviti štok od vrata.  A ja bi samo htjela mir ovaj vikend i odmor... 
sinoć u Kostrena sve zatvoreno... sve... nista ne radi. Mrtvilo. Kako je uRijeci, ne znam. 

A sta ja radim sad... razmišljam sta cu morati ovaj vikend i stari treba... kako si ti Sara?
Ljubim te tamo daleko.....

blazena ti i kozmetika sta radite sad? - Page 9 1523192931 . To ti je (p)ostao zastitni znak od iskona i Iskona...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 9 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  besposlenpop 14.03.20 21:14

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
sarita je napisao/la:inace, imal ikoga ovdje da malo chata sa mnom? ajde lasto...
A nu je... a i mene.
Evo me saritica, skuhala sam si kavu i sklupčala se na kauč. U 9 i pol imam kozmetički a tako mi se ne da van ... u 11 mi dolazi majstor odn stolar popraviti štok od vrata.  A ja bi samo htjela mir ovaj vikend i odmor... 
sinoć u Kostrena sve zatvoreno... sve... nista ne radi. Mrtvilo. Kako je uRijeci, ne znam. 

A sta ja radim sad... razmišljam sta cu morati ovaj vikend i stari treba... kako si ti Sara?
Ljubim te tamo daleko.....

blazena ti i kozmetika sta radite sad? - Page 9 1523192931 . To ti je (p)ostao zastitni znak od iskona i Iskona...
Švarckopf.
sta radite sad? - Page 9 LUX-Luminique-Superfoods-Shampoo---bubble-foam

_________________
sta radite sad? - Page 9 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5766
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 9 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Legolas 14.03.20 23:22

zingaro je napisao/la:
Legolas je napisao/la:Sastavljam listu uhljeba. Jebat ga, mnogi nisu ni svjesni da su uhljebi jer su uspješno saginjali galvu na štetu svih drugih koji to nisu pa sjebaše cijelu jednu lijepu našu sta radite sad? - Page 9 1425538829

Jebo te ti si zadnji sanjar..

jesam ... sanjari su stvarali nove svjetove, a ne poslušnici i oni koji saginju glavu i još je obilno mažu vaselinom prije nego ulete u tuđe dupe sta radite sad? - Page 9 3601362807 

meni dobro a drugima po zaslugama
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 9 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 15.03.20 8:25

Zdravstvujte kamaradi  sta radite sad? - Page 9 3859399978

Nasla posal, prosla probni rock i sad valjam gomile papira s jednog kraja na drugi... bas kako si i pozeljeh... samo nije na drzavnoj sisi.
Kolegice su mi vatrene, temperamentne, ali zdravih srca. Dobri ljudi. Direktori, bracni par, simpaticni i blagi intelektualci. Nije lose, malo podsjeca na cvjecarnicu broja jedan - stilski i organizacijski... al su voljene knjige u pitanju... uvjeti su najbolji od onog sto se nudilo na trzistu. Naravno da su mi u isto vrijeme uletjela dva joba... ali mislim da nisam pogrijesila ne odlucivsi se za turizam...

Ko sto neko rece, ljubav u doba korone jebe ekonomiju in general, a narocito ce turizam dobiti po picki.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 9 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  besposlenpop 15.03.20 12:48

Vel'ka Maca je napisao/la:Zdravstvujte kamaradi  sta radite sad? - Page 9 3859399978

Nasla posal ...
sta radite sad? - Page 9 1040131347 sta radite sad? - Page 9 3260170596 sta radite sad? - Page 9 1722873399 sta radite sad? - Page 9 701762749

_________________
sta radite sad? - Page 9 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5766
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 9 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  besposlenpop 15.03.20 12:50

Vel'ka Maca je napisao/la:... ali mislim da nisam pogrijesila ne odlucivsi se za turizam...

...
E jebiga  sta radite sad? - Page 9 1523192931  - kud baš sad!?

_________________
sta radite sad? - Page 9 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5766
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 9 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  pizda 16.03.20 0:59

Vel'ka Maca je napisao/la:Zdravstvujte kamaradi  sta radite sad? - Page 9 3859399978

Nasla posal, prosla probni rock i sad valjam gomile papira s jednog kraja na drugi... bas kako si i pozeljeh... samo nije na drzavnoj sisi.
Kolegice su mi vatrene, temperamentne, ali zdravih srca. Dobri ljudi. Direktori, bracni par, simpaticni i blagi intelektualci. Nije lose, malo podsjeca na cvjecarnicu broja jedan - stilski i organizacijski... al su voljene knjige u pitanju... uvjeti su najbolji od onog sto se nudilo na trzistu. Naravno da su mi u isto vrijeme uletjela dva joba... ali mislim da nisam pogrijesila ne odlucivsi se za turizam...

Ko sto neko rece, ljubav u doba korone jebe ekonomiju in general, a narocito ce turizam dobiti po picki.

jebes turizam, kreni u avanturizam sta radite sad? - Page 9 684758713. Sretno na novom poslu i da potraje cim dulje sta radite sad? - Page 9 684758713...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 9 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 40. Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.