kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sta radite sad?

Stranica 24 / 40. Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next

Go down

sta radite sad? - Page 24 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Lena 01.06.20 19:30

Kuham biže za sutra.....uz rižu se dobro slažu....rižu će djeca sebi, a mi sebi...

Danas tako naporan dan na poslu od dolaska....imali neku novu verziju programa, pa same grešek, pa provjeravaj šta kome di ne tradi, radi, pa još neka sranja...ajme....jedva sam dočekala doma doći...

Ali sutra je novi dan...


Zadnja promjena: Lena; 01.06.20 19:31; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : .)
Lena
Lena

Broj postova : 8945
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 24 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  blitwa 01.06.20 19:47

Lena je napisao/la:
blitwa je napisao/la:pokušavam se smiriti prije no što napišem mejl onoj kravi koju sam angažirala kao knjigovođu... a to će vjerojatno potrajat jer sam ljuta ko ris... 
trebala je u moje ime predati prijavu za porezni broj... malo mi je bilo čudno što mi nisu poslali broj ni nakon 3 mjeseca i jučer ju pitam što je s tim?---  kaže zvala je i u obradi je... 
malo mi je bilo sumnjivo i danas ipak odem na poreznu provjeriti osobno i gle čuda, nema nikakve prijave... da sam čekala još 4 dana bila bih u gadnom prekršaju... krmača lažljiva mogla bih je sad zadaviti  sta radite sad? - Page 24 3229195239

Koza!!!
Pa šta je mislila, da niko neće znati...svega ima na svijetu ovom....ali rade štetu drugima....
Jesi je safatala?Bome zaslužuje....
Nisam onako kako namjeravam. 
Poslala sam joj otkaz punomoći e-mailom a onda sam tipkajući otkaz punomoći skužila dase  radi o punomoći na tuđe ime (ne na njeno) pa sam počela malo kopati.  sta radite sad? - Page 24 3384354616
Dakle, ona je radila u računovodstvu i spandžala se s vlasnikom koji je oženjen, pa joj je on otvorio izdvojen pogon da ustavi tračeve i spasi brak. 
Flundrica se zajebaje i igra se knjigovođe jer ga drži za yaya. 
Dakle, otkaz punomoći zajedno s obrazloženjem zašto otkazujem istu ću odnijeti njenom šefu tj. švaleru. I napomenu da mi je pričinjena materijalna šteta jer nisam dobila poticaje od 1500 €. 
A za to ih mogu prijaviti komori, što naravno neću učiniti, ali... neka im se malo gaće tresu.  sta radite sad? - Page 24 2281111077

_________________
Dakle, zamisli Zemlju. I diši s njom...

blitwa

Broj postova : 1032
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 24 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Lena 01.06.20 19:55

blitwa je napisao/la:
Lena je napisao/la:
blitwa je napisao/la:pokušavam se smiriti prije no što napišem mejl onoj kravi koju sam angažirala kao knjigovođu... a to će vjerojatno potrajat jer sam ljuta ko ris... 
trebala je u moje ime predati prijavu za porezni broj... malo mi je bilo čudno što mi nisu poslali broj ni nakon 3 mjeseca i jučer ju pitam što je s tim?---  kaže zvala je i u obradi je... 
malo mi je bilo sumnjivo i danas ipak odem na poreznu provjeriti osobno i gle čuda, nema nikakve prijave... da sam čekala još 4 dana bila bih u gadnom prekršaju... krmača lažljiva mogla bih je sad zadaviti  sta radite sad? - Page 24 3229195239

Koza!!!
Pa šta je mislila, da niko neće znati...svega ima na svijetu ovom....ali rade štetu drugima....
Jesi je safatala?Bome zaslužuje....
Nisam onako kako namjeravam. 
Poslala sam joj otkaz punomoći e-mailom a onda sam tipkajući otkaz punomoći skužila dase  radi o punomoći na tuđe ime (ne na njeno) pa sam počela malo kopati.  sta radite sad? - Page 24 3384354616
Dakle, ona je radila u računovodstvu i spandžala se s vlasnikom koji je oženjen, pa joj je on otvorio izdvojen pogon da ustavi tračeve i spasi brak. 
Flundrica se zajebaje i igra se knjigovođe jer ga drži za yaya. 
Dakle, otkaz punomoći zajedno s obrazloženjem zašto otkazujem istu ću odnijeti njenom šefu tj. švaleru. I napomenu da mi je pričinjena materijalna šteta jer nisam dobila poticaje od 1500 €. 
A za to ih mogu prijaviti komori, što naravno neću učiniti, ali... neka im se malo gaće tresu.  sta radite sad? - Page 24 2281111077
Pa prava sapunica, ali upala si u loš dio...gdje neko glumi da nešto radi....ajme majko....e neka se tresu...ma ja sam ti sad u fazi da nemam milosti prema gamadi, ja bi to prijavila....kako njoj nije žao radit štetu nekome...
Milost ne tražim niti bi je dala  sta radite sad? - Page 24 1619348112
Lena
Lena

Broj postova : 8945
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 24 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  blitwa 01.06.20 19:59

Lena je napisao/la:

Pa prava sapunica, ali upala si u loš dio...gdje neko glumi da nešto radi....ajme majko....e neka se tresu...ma ja sam ti sad u fazi da nemam milosti prema gamadi, ja bi to prijavila....kako njoj nije žao radit štetu nekome...
Milost ne tražim niti bi je dala  sta radite sad? - Page 24 1619348112
Ja sam u još goroj fazi. Nemam više milosti ni prema kome, ne samo prema gamadi.  sta radite sad? - Page 24 1523192931 
Danas mi je nešto puklo u nutrini. Znaš ono, kao prenapregnnuta žica na gitari... I sad je ok...  sta radite sad? - Page 24 2634474203

_________________
Dakle, zamisli Zemlju. I diši s njom...

blitwa

Broj postova : 1032
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 24 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Lena 01.06.20 20:01

blitwa je napisao/la:
Lena je napisao/la:

Pa prava sapunica, ali upala si u loš dio...gdje neko glumi da nešto radi....ajme majko....e neka se tresu...ma ja sam ti sad u fazi da nemam milosti prema gamadi, ja bi to prijavila....kako njoj nije žao radit štetu nekome...
Milost ne tražim niti bi je dala  sta radite sad? - Page 24 1619348112
Ja sam u još goroj fazi. Nemam više milosti ni prema kome, ne samo prema gamadi.  sta radite sad? - Page 24 1523192931 
Danas mi je nešto puklo u nutrini. Znaš ono, kao prenapregnnuta žica na gitari... I sad je ok...  sta radite sad? - Page 24 2634474203

Pukneš, pa se lijepo rasteretiš osjećaja težine....znam, znam  sta radite sad? - Page 24 1523192931

Tako treba  sta radite sad? - Page 24 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8945
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 24 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  blitwa 01.06.20 20:58

Sad tražim kratku frizuricu koja bi pasala mom prosto nesavršenom licu.  Ošišat ću se na kratko. 

Molim prijedloge. 


_________________
Dakle, zamisli Zemlju. I diši s njom...

blitwa

Broj postova : 1032
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 24 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Lena 01.06.20 21:11

blitwa je napisao/la:Sad tražim kratku frizuricu koja bi pasala mom prosto nesavršenom licu.  Ošišat ću se na kratko. 

Molim prijedloge. 

Nešto kao ova iz filmića baš prva frizura, plavuša, sliči na L. Evangelistu....duži dio naprijed, da malo pada na stranu....to je ovako nešto...

sta radite sad? - Page 24 Frizur10
Lena
Lena

Broj postova : 8945
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 24 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  blitwa 01.06.20 21:16

Lena je napisao/la:
blitwa je napisao/la:Sad tražim kratku frizuricu koja bi pasala mom prosto nesavršenom licu.  Ošišat ću se na kratko. 

Molim prijedloge. 

Nešto kao ova iz filmića baš prva frizura, plavuša, sliči na L. Evangelistu....duži dio naprijed, da malo pada na stranu....to je ovako nešto...

sta radite sad? - Page 24 Frizur10
Lijepa je... Mislim cura je lijepa pa joj sve stoji....  sta radite sad? - Page 24 3111943984 

@Whisperer,  molim te preporuku dobrog frizera u zegeju...

_________________
Dakle, zamisli Zemlju. I diši s njom...

blitwa

Broj postova : 1032
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 24 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 01.06.20 22:20

Vel'ka Maca je napisao/la:
FlattenTheCurve je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
FlattenTheCurve je napisao/la:sta radite sad? - Page 24 DVne5byVMAA0sn9?format=jpg&name=small
Jabi rađe nekaj ovak:



sta radite sad? - Page 24 H020
Nemos zivst od sparine i vrucine. A ima i zivine. sta radite sad? - Page 24 A025 Na sluzbenim stranicama zaobilaze istinu, na kha.  sta radite sad? - Page 24 11484130

Mitzi, bas po mom ukusu - thanks!  sta radite sad? - Page 24 A04069

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 24 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 01.06.20 22:23

Iz nekog razloga smajlic (sa srcekom, of skroz) se ne vidi.  sta radite sad? - Page 24 2329918616 

Ni ovaj ovdje...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 24 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 01.06.20 22:56

Ich weiß nicht, was soll es bedeuten...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 24 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 01.06.20 23:17

besposlenpop je napisao/la:
FlattenTheCurve je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Nismo se razmeli.
Ja govorim o muziki, a ne o climi.  sta radite sad? - Page 24 1523192931
Aha. sta radite sad? - Page 24 A050 

Kako god, tesko je tamo ne razmisljati o climi. Bilo da si vanka, ili u boljoj verziji indoors.  sta radite sad? - Page 24 1523192931
Bil sam pol minute na Singapurskom aerodromu. Bilo je potoplo i zadimito - kaj od du'ana, kaj od kerozina.
Indors jebilo jaaako puno mjesta pa nijesam inzistirao ...  sta radite sad? - Page 24 439160543
Sljedeći tropi su bili u Aerlie Beachu (Queensland) ... constantno 30, oš na copnu, oš namoru il umoru ... u ladu podnošljivo, a izvan hlada potoplo.  sta radite sad? - Page 24 989645093
Da, Singapore je obicno stopover na putu do Aussie landa. Zadimito od du'ana na airportu? sta radite sad? - Page 24 A025 Tamo je jako tesko naci mjesto gdje se moze pusiti, cak i na otvorenom. U zemlju si mogel unijeti kutiju cigareta, ako si pusac. Nista steke na djuticu. Zvakace isto zabranjene. Barem je tako bilo kad sam prvi puta isla. Drugi puta nisam provjeravala jesu li sto azurirali pa sam se pridrzavala regula s prvog putovanja.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 24 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 02.06.20 5:01

blitwa je napisao/la:Sad tražim kratku frizuricu koja bi pasala mom prosto nesavršenom licu.  Ošišat ću se na kratko. 

Molim prijedloge. 



Meni se dopadaju ove koje cu postati
Ove koje si ti pokazala kao primjer samo bi bile smijeshne za tvoje godine..barem si sam rekla da ti je 75:sta radite sad? - Page 24 684758713

Ove su simpa a neke su chak i jebozovne..tak da...kuzish?


https://hairmotive.com/wp-content/uploads/2017/10/Wavy-Prom-Hairstyles-for-Short-Hair.jpg


https://hairmotive.com/wp-content/uploads/2017/10/Braided-Headband-Prom-Hairstyles-for-Short-Hair.jpg


https://hairmotive.com/wp-content/uploads/2017/10/Tucked-Behind-One-Ear-Hairstyles.jpg

https://hairmotive.com/wp-content/uploads/2017/10/Prom-Hairstyle-for-Short-Hair-with-Loose-Curls.jpg

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 24 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  blitwa 03.06.20 0:39

zingaro je napisao/la:
blitwa je napisao/la:Sad tražim kratku frizuricu koja bi pasala mom prosto nesavršenom licu.  Ošišat ću se na kratko. 

Molim prijedloge. 



Meni se dopadaju ove koje cu postati
Ove koje si ti pokazala kao primjer samo bi bile smijeshne za tvoje godine..barem si sam rekla da ti je 75:sta radite sad? - Page 24 684758713

Ove su simpa a neke su chak i jebozovne..tak da...kuzish?


https://hairmotive.com/wp-content/uploads/2017/10/Wavy-Prom-Hairstyles-for-Short-Hair.jpg


https://hairmotive.com/wp-content/uploads/2017/10/Braided-Headband-Prom-Hairstyles-for-Short-Hair.jpg


https://hairmotive.com/wp-content/uploads/2017/10/Tucked-Behind-One-Ear-Hairstyles.jpg

https://hairmotive.com/wp-content/uploads/2017/10/Prom-Hairstyle-for-Short-Hair-with-Loose-Curls.jpg
Točnije iduće godine punim 75. 

Hvala na trudu cigane poganog jezika, ali zadnjih nekoliko godina sam imala upravo te do ramena, kako ih ti zoveš jebozovne zurke. 
Ova nova bi trebala biti skroz kratka kao podrška osobi koja je voljela svoju grivu, bila ponosna na nju... i onda ju je izgubila. Ali će joj opet narasti. Jednom. 
I onda ćemo ih obje pustiti da rastu do te tvoje jebozovne dužine.  sta radite sad? - Page 24 1523192931

_________________
Dakle, zamisli Zemlju. I diši s njom...

blitwa

Broj postova : 1032
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 24 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 03.06.20 2:55

Lena je napisao/la:Kuham biže za sutra.....uz rižu se dobro slažu....rižu će djeca sebi, a mi sebi...

Danas tako naporan dan na poslu od dolaska....imali neku novu verziju programa, pa same grešek, pa provjeravaj šta kome di ne tradi, radi, pa još neka sranja...ajme....jedva sam dočekala doma doći...

Ali sutra je novi dan...
Ok, ovo je indijankin fan...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 24 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 03.06.20 2:57

FlattenTheCurve je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Keptn's log: 15364738

Danas je opet dan kad mi javljaju jesan li dobila novih misec dana ugovora na poslou... ali nisan van se pohvalila da sam lagano prosla inicijaciju i probila te obruce komunikacijske i progovorila... i da mi je glavna akvarijska ajkula odala priznanje jucer (tak da i uprava cuje) kako sam jako dobro povatala sve konce.... ja sam samo skromno (stacu kad san takva sta radite sad? - Page 24 1523192931 ) pitala - eli brzo ili sporo... a ajkula mi je rekla - turbo brzo, maltene na warp pogon.... i takoo sta radite sad? - Page 24 3111943984
sta radite sad? - Page 24 1722873399
Ma ovo je jebeni svabo, dam... pa ne bas glavu, ali prst...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 24 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 03.06.20 2:58

besposlenpop je napisao/la:
pizda je napisao/la:bio u marketu a ono neki praznik pa ne radi. Sto ne obavijeste ljude da je praznik...
Dan pečenih volova.
Ovo je moj pop  sta radite sad? - Page 24 3997187549

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 24 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 03.06.20 2:59

zingaro je napisao/la:studiram sunroof
A moj cigojner bivsi odzadra/bosne/italije...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 24 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 03.06.20 3:00

pizda je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Pokušavam ufatit Pompeje na Historičenelu.

Histori sve vise daje na rijaliti. Ono je sarena laza besmislenih emisija u kojima gostuju "face" poput Sem (Samir) Osmanagica koji vec 15 godina iskopava piramide ali ne izvana vec iznutra. sta radite sad? - Page 24 1523192931
Svejedno, vjera mi brani da gledam HRT pa i meni bljeska Histori  ko neka vizualna kulisa...
Ovo moj dzedo jedini sa slikom... ljepsa ti je ona bez naocari

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 24 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 03.06.20 3:04

Tomica je napisao/la:Promatram si rucak u pecnici i razmisljam jesam li pretjerala sa zacinima. Vrlo uzbudljivih pet minuta.
I ti si anderkaver, al nisi moja igracica...


Ma ustvari znate sta - napusite mi se kurca... nikad se nisam voljela igrat rata... al dobro, sacmo malo puckat...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 24 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 03.06.20 3:18

Magdalenica i whispica igraju za me...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 24 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 03.06.20 3:19

Ko je jos ostao?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 24 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 03.06.20 3:21

Sara, lasta - bivsi muz... bosna/zadar/italija....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 24 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 03.06.20 3:31

Vel'ka Maca je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Promatram si rucak u pecnici i razmisljam jesam li pretjerala sa zacinima. Vrlo uzbudljivih pet minuta.
I ti si anderkaver, al nisi moja igracica...


Ma ustvari znate sta - napusite mi se kurca... nikad se nisam voljela igrat rata... al dobro, sacmo malo puckat...


sta radite sad? - Page 24 49668481_1119541721552161_8136434256550297600_n_1000x0

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 24 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 03.06.20 3:36

Ma bas da televisa presenta... ali mi je u biti jedino blitva sumnjiva nako pravo... e da - i glupaca katica.... jebate, bit ce german slabije servisira u zadnje vrijeme... al kad si tu da mi svijetlis/mutis pute daj mi nadji onaj cigin post gdje je pizdek nokautiral blitwu... pliz bas mi hitno rabi a nemrem ga najti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 24 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 24 / 40. Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.