kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sta radite sad?

Stranica 25 / 40. Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next

Go down

sta radite sad? - Page 25 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 03.06.20 3:37

Vel'ka Maca je napisao/la:
zingaro je napisao/la:studiram sunroof
A moj cigojner bivsi odzadra/bosne/italije...

odzadra..odzadra odozada..straga..iza kako god...od zadra:))


Evo nesto za tebe ..znam da ce ti biti bolje od sexa:sta radite sad? - Page 25 684758713


https://www.youtube.com/watch?v=bgBHQgt7DJc

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 25 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 03.06.20 3:43

Znas da ja vise volim krimice nego ljubice, al necu valjda pod stare dane morat opet pocet gledat ljubice i turske sapunjare zivoteeee  sta radite sad? - Page 25 3111943984 sta radite sad? - Page 25 3111943984 sta radite sad? - Page 25 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 25 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 03.06.20 3:43

Kojeg vuka hranim? Hranim li uopce vuka?  sta radite sad? - Page 25 3111943984 sta radite sad? - Page 25 3111943984 sta radite sad? - Page 25 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 25 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 03.06.20 3:45

Kad smo kod boja - ja sam crvena, zadar je zut, lidel je bice plav... sa njim nikad ne zns...  sta radite sad? - Page 25 3111943984 da vidim sta se jos nudja sta radite sad? - Page 25 3015220106

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 25 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 03.06.20 3:45

blitwa je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
blitwa je napisao/la:Sad tražim kratku frizuricu koja bi pasala mom prosto nesavršenom licu.  Ošišat ću se na kratko. 

Molim prijedloge. 



Meni se dopadaju ove koje cu postati
Ove koje si ti pokazala kao primjer samo bi bile smijeshne za tvoje godine..barem si sam rekla da ti je 75:sta radite sad? - Page 25 684758713

Ove su simpa a neke su chak i jebozovne..tak da...kuzish?


https://hairmotive.com/wp-content/uploads/2017/10/Wavy-Prom-Hairstyles-for-Short-Hair.jpg


https://hairmotive.com/wp-content/uploads/2017/10/Braided-Headband-Prom-Hairstyles-for-Short-Hair.jpg


https://hairmotive.com/wp-content/uploads/2017/10/Tucked-Behind-One-Ear-Hairstyles.jpg

https://hairmotive.com/wp-content/uploads/2017/10/Prom-Hairstyle-for-Short-Hair-with-Loose-Curls.jpg
Točnije iduće godine punim 75. 

Hvala na trudu cigane poganog jezika, ali zadnjih nekoliko godina sam imala upravo te do ramena, kako ih ti zoveš jebozovne zurke. 
Ova nova bi trebala biti skroz kratka kao podrška osobi koja je voljela svoju grivu, bila ponosna na nju... i onda ju je izgubila. Ali će joj opet narasti. Jednom. 
I onda ćemo ih obje pustiti da rastu do te tvoje jebozovne dužine.  sta radite sad? - Page 25 1523192931

Ma sada sam procitao ono o tvojoj sestri..zao mi je..drzim joj fige ..ove frizure svakako nisu za ono shto sam ja mislio,,vec cesh ti naci neku da joj bude podrshka.Dalje bilo shto napisati zvuchalo bi neprimjereno..Drzite se i nema predavanja.


Zadnja promjena: zingaro; 03.06.20 3:47; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 25 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 03.06.20 3:47

zingaro je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
zingaro je napisao/la:studiram sunroof
A moj cigojner bivsi odzadra/bosne/italije...

odzadra..odzadra odozada..straga..iza kako god...od zadra:))


Evo nesto za tebe ..znam da ce ti biti bolje od sexa:sta radite sad? - Page 25 684758713


https://www.youtube.com/watch?v=bgBHQgt7DJc
Spora sam majku mu jebem  sta radite sad? - Page 25 3111943984 sta radite sad? - Page 25 3111943984 sta radite sad? - Page 25 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 25 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 03.06.20 3:50

Vel'ka Maca je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
zingaro je napisao/la:studiram sunroof
A moj cigojner bivsi odzadra/bosne/italije...

odzadra..odzadra odozada..straga..iza kako god...od zadra:))


Evo nesto za tebe ..znam da ce ti biti bolje od sexa:sta radite sad? - Page 25 684758713


https://www.youtube.com/watch?v=bgBHQgt7DJc
Spora sam majku mu jebem  sta radite sad? - Page 25 3111943984 sta radite sad? - Page 25 3111943984 sta radite sad? - Page 25 3111943984

Idi se stushirat..pa opet probaj...a najbolje ti je vjeshtice idi njonjat..najebala si sutra od one ajkule:sta radite sad? - Page 25 1619348112
E razmem te,,,kad neshto morash onda ti se ne spava..uvijek mi se to deshava...::sta radite sad? - Page 25 1619348112

Ajd probaj na ovom jeziku,,mozda cesh biti brza:sta radite sad? - Page 25 684758713

https://rs.sputniknews.com/zivot/202006021122698463-otkrijte-koliko-je-star-vas-mozak-video/


Zadnja promjena: zingaro; 03.06.20 3:53; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 25 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 03.06.20 3:52

zingaro je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
blitwa je napisao/la:Sad tražim kratku frizuricu koja bi pasala mom prosto nesavršenom licu.  Ošišat ću se na kratko. 

Molim prijedloge. 



Meni se dopadaju ove koje cu postati
Ove koje si ti pokazala kao primjer samo bi bile smijeshne za tvoje godine..barem si sam rekla da ti je 75:sta radite sad? - Page 25 684758713

Ove su simpa a neke su chak i jebozovne..tak da...kuzish?


https://hairmotive.com/wp-content/uploads/2017/10/Wavy-Prom-Hairstyles-for-Short-Hair.jpg


https://hairmotive.com/wp-content/uploads/2017/10/Braided-Headband-Prom-Hairstyles-for-Short-Hair.jpg


https://hairmotive.com/wp-content/uploads/2017/10/Tucked-Behind-One-Ear-Hairstyles.jpg

https://hairmotive.com/wp-content/uploads/2017/10/Prom-Hairstyle-for-Short-Hair-with-Loose-Curls.jpg
Točnije iduće godine punim 75. 

Hvala na trudu cigane poganog jezika, ali zadnjih nekoliko godina sam imala upravo te do ramena, kako ih ti zoveš jebozovne zurke. 
Ova nova bi trebala biti skroz kratka kao podrška osobi koja je voljela svoju grivu, bila ponosna na nju... i onda ju je izgubila. Ali će joj opet narasti. Jednom. 
I onda ćemo ih obje pustiti da rastu do te tvoje jebozovne dužine.  sta radite sad? - Page 25 1523192931

Ma sada sam procitao ono o tvojoj sestri..zao mi je..drzim joj fige ..ove frizure svakako nisu za ono shto sam ja mislio,,vec cesh ti naci neku da joj bude podrshka.Dalje bilo shto napisati zvuchalo bi neprimjereno..Drzite se i nema predavanja.
Ovo su stvarno sick fuck fore... ozbiljno odvratne... i ja se stvarno nadam da se jos uvijek i samo igramo jebem vam mater bolesno ludu idioti, svi skupa

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 25 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 03.06.20 3:54

Vel'ka Maca je napisao/la:Ma bas da televisa presenta... ali mi je u biti jedino blitva sumnjiva nako pravo... e da - i glupaca katica.... jebate, bit ce german slabije servisira u zadnje vrijeme... al kad si tu da mi svijetlis/mutis pute daj mi nadji onaj cigin post gdje je pizdek nokautiral blitwu... pliz bas mi hitno rabi a nemrem ga najti


Kad je uopce Cigo nokautirao Btw? Da nije bilo obrnuto? : D

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 25 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 03.06.20 3:55

I sto ti je sad Kate kriva? Daj ne budi panj.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 25 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 03.06.20 3:56

Vel'ka Maca je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
Točnije iduće godine punim 75. 

Hvala na trudu cigane poganog jezika, ali zadnjih nekoliko godina sam imala upravo te do ramena, kako ih ti zoveš jebozovne zurke. 
Ova nova bi trebala biti skroz kratka kao podrška osobi koja je voljela svoju grivu, bila ponosna na nju... i onda ju je izgubila. Ali će joj opet narasti. Jednom. 
I onda ćemo ih obje pustiti da rastu do te tvoje jebozovne dužine.  sta radite sad? - Page 25 1523192931

Ma sada sam procitao ono o tvojoj sestri..zao mi je..drzim joj fige ..ove frizure svakako nisu za ono shto sam ja mislio,,vec cesh ti naci neku da joj bude podrshka.Dalje bilo shto napisati zvuchalo bi neprimjereno..Drzite se i nema predavanja.
Ovo su stvarno sick fuck fore... ozbiljno odvratne... i ja se stvarno nadam da se jos uvijek i samo igramo jebem vam mater bolesno ludu idioti, svi skupa

U zadnje vrijeme nishta ne razumijem nashki,,sve mi nekako leti na schwapski...jebo im ja mater germansku..a pocheo sam uchiti shpanjolski i talijanski zbog unuka..tak da ne kuzim kaj si htjela reci,,,sa tom napisanom pezijom//

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 25 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 03.06.20 3:58

Tomica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Ma bas da televisa presenta... ali mi je u biti jedino blitva sumnjiva nako pravo... e da - i glupaca katica.... jebate, bit ce german slabije servisira u zadnje vrijeme... al kad si tu da mi svijetlis/mutis pute daj mi nadji onaj cigin post gdje je pizdek nokautiral blitwu... pliz bas mi hitno rabi a nemrem ga najti


Kad je uopce Cigo nokautirao Btw? Da nije bilo obrnuto? : D
Pizda - blitvu, crnci u ameriki... ne buckaj

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 25 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 03.06.20 3:58

Tomica je napisao/la:I sto ti je sad Kate kriva? Daj ne budi panj.
Kate sa fotkom u sexi pozi na krevetu?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 25 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 03.06.20 3:59

zingaro je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
Točnije iduće godine punim 75. 

Hvala na trudu cigane poganog jezika, ali zadnjih nekoliko godina sam imala upravo te do ramena, kako ih ti zoveš jebozovne zurke. 
Ova nova bi trebala biti skroz kratka kao podrška osobi koja je voljela svoju grivu, bila ponosna na nju... i onda ju je izgubila. Ali će joj opet narasti. Jednom. 
I onda ćemo ih obje pustiti da rastu do te tvoje jebozovne dužine.  sta radite sad? - Page 25 1523192931

Ma sada sam procitao ono o tvojoj sestri..zao mi je..drzim joj fige ..ove frizure svakako nisu za ono shto sam ja mislio,,vec cesh ti naci neku da joj bude podrshka.Dalje bilo shto napisati zvuchalo bi neprimjereno..Drzite se i nema predavanja.
Ovo su stvarno sick fuck fore... ozbiljno odvratne... i ja se stvarno nadam da se jos uvijek i samo igramo jebem vam mater bolesno ludu idioti, svi skupa

U zadnje vrijeme nishta ne razumijem nashki,,sve mi nekako leti na schwapski...jebo im ja mater germansku..a pocheo sam uchiti shpanjolski i talijanski zbog unuka..tak da ne kuzim kaj si htjela reci,,,sa tom napisanom pezijom//
I ja se nadam

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 25 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 03.06.20 4:02

Ja sam naucila da kad nesto ne razumijem da je to najvjerojatnije zato jer i nema nekog smisla. Tako da... ne brini, Cigo. Trenutno nitko ne razumije taj naski.

Nego, kakvo je stanje ondje kod tebe s prosvjedima?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 25 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 03.06.20 4:04

Vel'ka Maca je napisao/la:
Tomica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Ma bas da televisa presenta... ali mi je u biti jedino blitva sumnjiva nako pravo... e da - i glupaca katica.... jebate, bit ce german slabije servisira u zadnje vrijeme... al kad si tu da mi svijetlis/mutis pute daj mi nadji onaj cigin post gdje je pizdek nokautiral blitwu... pliz bas mi hitno rabi a nemrem ga najti


Kad je uopce Cigo nokautirao Btw? Da nije bilo obrnuto? : D
Pizda - blitvu, crnci u ameriki... ne buckaj


Ne znam. A sto ce ti to sad uopce?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 25 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 03.06.20 4:07

Tomica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Tomica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Ma bas da televisa presenta... ali mi je u biti jedino blitva sumnjiva nako pravo... e da - i glupaca katica.... jebate, bit ce german slabije servisira u zadnje vrijeme... al kad si tu da mi svijetlis/mutis pute daj mi nadji onaj cigin post gdje je pizdek nokautiral blitwu... pliz bas mi hitno rabi a nemrem ga najti


Kad je uopce Cigo nokautirao Btw? Da nije bilo obrnuto? : D
Pizda - blitvu, crnci u ameriki... ne buckaj


Ne znam. A sto ce ti to sad uopce?
Ok, imas pravo - uci se smijati... that's the way I like it

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 25 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 03.06.20 4:08

Tomica je napisao/la:Ja sam naucila da kad nesto ne razumijem da je to najvjerojatnije zato jer i nema nekog smisla. Tako da... ne brini, Cigo. Trenutno nitko ne razumije taj naski.

Nego, kakvo je stanje ondje kod tebe s prosvjedima?
Ne seri :*

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 25 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 03.06.20 4:10

Vel'ka Maca je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Ja sam naucila da kad nesto ne razumijem da je to najvjerojatnije zato jer i nema nekog smisla. Tako da... ne brini, Cigo. Trenutno nitko ne razumije taj naski.

Nego, kakvo je stanje ondje kod tebe s prosvjedima?
Ne seri :*


Je. Sad pusa. Onda batina. Ne palim se na S/M.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 25 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 03.06.20 4:14

Tomica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Ja sam naucila da kad nesto ne razumijem da je to najvjerojatnije zato jer i nema nekog smisla. Tako da... ne brini, Cigo. Trenutno nitko ne razumije taj naski.

Nego, kakvo je stanje ondje kod tebe s prosvjedima?
Ne seri :*


Je. Sad pusa. Onda batina. Ne palim se na S/M.
Dobila si i pelin i med ili da odaberem neku prikladniju pjesmu sta radite sad? - Page 25 3015220106 sve u isto vrijeme, sveta dualnost, andjeo i vrag... a sad me ne fukaj vise... iako i mozes jer sad vise ni nema smisla da idem spavati

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 25 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 03.06.20 4:22

Tomica je napisao/la:Ja sam naucila da kad nesto ne razumijem da je to najvjerojatnije zato jer i nema nekog smisla. Tako da... ne brini, Cigo. Trenutno nitko ne razumije taj naski.

Nego, kakvo je stanje ondje kod tebe s prosvjedima?

Ma kao i obichno nashi pametnjakovici vam ispiru mozak kao shto su i meni davno u osnovnoj govoreci kako su crnci ugrozeni,,,daj bog te mazo...ja neki dan vozim 30 milja iznad ogranichenja.....kad odjednom iza mene ,,vau vau vauuuuuuuuuuuuuuuuuuu...reko neki me ustasha ganja majku mu jebem dobro da nisam potego utoku..zavrshijo bi ko onak Flojd..Dobar dan ..dobar dan molicu lijepo papire,,,osiguranje..registraciju...moj kiki..nema osiguranja (nije moj auto bio)..murjak fin...kazem moja greshka,,,jebiga priznajem kad jeste,,kaze ..dobro..$150.00 kazna shto nemash sa sobom paire,,,ali ako ih pokazesh u staniciu roku mjesec dana samo$0.00..oprostio mi brzinu valjda zato shto sam priznao,,,da zurim kuci jer me stislo sranje:sta radite sad? - Page 25 684758713)Kaze josh nikad nije to chuo...dobar vic,,,ajd cao...ali me nije chardzao za brzinu..
Kad zaustavi crnca,,,e onda je to fakat jeba,,jer u takvim sluchajevima najmanje jedno 50% je krimos i sigurno ima utoku..Pogledaj statistiku koliko je godishnje ubijenih policajaca u USA...Uzas jebo te,,,sve ti je to nadrogirato,,,a o crncima necu generalizirati,,,samo cu jedno reci da su umjetnici izbjeci posao...na poslovima rade tek toliko da mu ne mozesh reci da nishta ne radi,,,i rijetko dobivaju otkaze,,uglavnom odlaze sami,,,gori su od nas cigana ...muzu drzavu bolje os shipaca i cigica zajedno...a uglavnom su u institucijama sistema zaposleni u administraciji..Kad netko kaze kako su ugrozeni,,,ja bi mu odmah jebo mater,,,
A kod mene ovdje u St.Peterburgu bili prosvjedi civilizirani i sve okej...a znash zashto...Kada sam ja doshao u USA bash te godine bili neki prosvjedi....stara...izashla NG ...dala im deset minuta da se razidju a one koji su palili i pljachkali pokokala...ajd onda pljachkaj i razbijaj pizda ti materina,,Ma mogao bi napisati knjigu o njima,,,lagano,,drugi shipci i cigici,,,narafski ne svi ali vecina..et..i ne vjeruj toj ustashkoj Tv postaji:sta radite sad? - Page 25 1619348112)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 25 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 03.06.20 4:25

Tomica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Tomica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Ma bas da televisa presenta... ali mi je u biti jedino blitva sumnjiva nako pravo... e da - i glupaca katica.... jebate, bit ce german slabije servisira u zadnje vrijeme... al kad si tu da mi svijetlis/mutis pute daj mi nadji onaj cigin post gdje je pizdek nokautiral blitwu... pliz bas mi hitno rabi a nemrem ga najti


Kad je uopce Cigo nokautirao Btw? Da nije bilo obrnuto? : D
Pizda - blitvu, crnci u ameriki... ne buckaj


Ne znam. A sto ce ti to sad uopce?

Ma pusti je u kuratz,,,tko bi Blitwi kamijondziji izasho na crtu,,,shtatije vidish da je raspolozena za podjebavat dok se ne presvuche u tebe:sta radite sad? - Page 25 684758713)Onda postaje prava pichka a vam glumi da je razbijach:sta radite sad? - Page 25 1619348112


Zadnja promjena: zingaro; 03.06.20 4:26; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 25 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 03.06.20 4:25

Vel'ka Maca je napisao/la:
Tomica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Ja sam naucila da kad nesto ne razumijem da je to najvjerojatnije zato jer i nema nekog smisla. Tako da... ne brini, Cigo. Trenutno nitko ne razumije taj naski.

Nego, kakvo je stanje ondje kod tebe s prosvjedima?
Ne seri :*


Je. Sad pusa. Onda batina. Ne palim se na S/M.
Dobila si i pelin i med ili da odaberem neku prikladniju pjesmu sta radite sad? - Page 25 3015220106 sve u isto vrijeme, sveta dualnost, andjeo i vrag... a sad me ne fukaj vise... iako i mozes jer sad vise ni nema smisla da idem spavati


Ja sam ti negdje na dubokom Sjeveru. Ondje nema dualnosti. Polarni dani. Polarne noci.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 25 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 03.06.20 4:28

A i drago mi je da mi se splitsko/rijecka kolegica probarabila, odnosno izvukla metlu iz dupeta, pa makar i na moj racun  sta radite sad? - Page 25 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 25 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 03.06.20 4:29

zingaro je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Ja sam naucila da kad nesto ne razumijem da je to najvjerojatnije zato jer i nema nekog smisla. Tako da... ne brini, Cigo. Trenutno nitko ne razumije taj naski.

Nego, kakvo je stanje ondje kod tebe s prosvjedima?

Ma kao i obichno nashi pametnjakovici vam ispiru mozak kao shto su i meni davno u osnovnoj govoreci kako su crnci ugrozeni,,,daj bog te mazo...ja neki dan vozim 30 milja iznad ogranichenja.....kad odjednom iza mene ,,vau vau vauuuuuuuuuuuuuuuuuuu...reko neki me ustasha ganja majku mu jebem dobro da nisam potego utoku..zavrshijo bi ko onak Flojd..Dobar dan ..dobar dan molicu lijepo papire,,,osiguranje..registraciju...moj kiki..nema osiguranja  (nije moj auto bio)..murjak fin...kazem moja greshka,,,jebiga priznajem kad jeste,,kaze ..dobro..$150.00 kazna shto nemash sa sobom paire,,,ali ako ih pokazesh u staniciu roku mjesec dana samo$0.00..oprostio mi brzinu valjda zato shto sam priznao,,,da zurim kuci jer me stislo sranje:sta radite sad? - Page 25 684758713)Kaze josh nikad nije to chuo...dobar vic,,,ajd cao...ali me nije chardzao za brzinu..
Kad zaustavi crnca,,,e onda je to fakat jeba,,jer u takvim sluchajevima najmanje jedno 50% je krimos i  sigurno ima utoku..Pogledaj statistiku koliko je godishnje ubijenih policajaca u USA...Uzas jebo te,,,sve ti je to nadrogirato,,,a o crncima necu generalizirati,,,samo cu jedno reci da su umjetnici izbjeci posao...na poslovima rade tek toliko da mu ne mozesh reci da nishta ne radi,,,i rijetko dobivaju otkaze,,uglavnom odlaze sami,,,gori su od nas cigana ...muzu drzavu bolje os shipaca i cigica zajedno...a uglavnom su u institucijama sistema zaposleni u administraciji..Kad netko kaze kako su ugrozeni,,,ja bi mu odmah jebo mater,,,
A kod mene ovdje u St.Peterburgu bili prosvjedi civilizirani i sve okej...a znash zashto...Kada sam ja doshao  u USA bash te godine bili neki prosvjedi....stara...izashla NG ...dala im deset minuta da se razidju a one koji su palili i pljachkali pokokala...ajd onda pljachkaj i razbijaj pizda ti materina,,Ma mogao bi napisati knjigu o njima,,,lagano,,drugi shipci i cigici,,,narafski ne svi ali vecina..et..i ne vjeruj toj ustashkoj Tv postaji:sta radite sad? - Page 25 1619348112)


Joj, odgovorim ti na ovo... Dobra tema.

Idem probati malo odspavat' do 7h. Budi dobar! sta radite sad? - Page 25 684758713 I budi dobro!



Ciao, Maco...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 25 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 25 / 40. Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.