kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sta radite sad?

Stranica 35 / 40. Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

Go down

sta radite sad? - Page 35 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  taja 03.07.20 17:41

Dudette je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:Na drugoj ste temi pisali o zivotinjicama koje mi izazivaju...brrr nelagodu i strah. Ima ih dosta, ali su zmije na ubedljivo prvom mestu.  sta radite sad? - Page 35 957247240 Muz me je malo desenzibilizirao kada su gustercici u pitanju, ali na pauke, razne insekte i gmizavce jos uvek skacem, cichim i bezim.
Na zalost slicno reagujem i na iznenadne, nepoznate zvuke. Ne moraju cak biti ni glasni.  sta radite sad? - Page 35 957247240 Maleni je u fazi „zezajmo roditelje“. Prvo vece nakon sto su nam postavili roletne i pokazali kako da ih dizemo i spustamo preko mobitela sam sedela na kaucu pored prozora i citala knjigu. I samo odjednom - ting, zzzzz. Skocila sam kao zec i pravo na vrata i tu vidim malenog na stepenistu kako se cereka i drzi mobilni. 😩
I German koji se smeje i grli me:“Ko se to meni opet uplasio? Ti si najplasljivija osoba koju sam ja u zivotu sreo.“

Tipkala sam pola sata. Skroz sam pospana. Laku noc svima. sta radite sad? - Page 35 684758713 Cuvajte se i budite mi dobro. sta radite sad? - Page 35 684758713

zmije, stakori, skorpije...brrr....


plus sve ostalo sto gmize i puze  sta radite sad? - Page 35 490932984 i meni su zmije uvjerljivo na prvom mjestu sta radite sad? - Page 35 C060

plus sta radite sad? - Page 35 F050
Inace zivotinje obozavam ali gmazova se klonim. Ne volim ih vidjeti ni nacrtane. Ne volim bas ni bube, a sa paucima sam naucila zivjeti. Jbg,nemam izbora .... sta radite sad? - Page 35 11484130 Svugdje su. Sheram stan sa bar 4 pauka. Ne diram se u njih pod uvjetom da se klone moga kreveta  sta radite sad? - Page 35 439160543
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 35 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  besposlenpop 03.07.20 21:04

taja je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
taja je napisao/la:Radim isto sto i jucer u ovo doba, cekam kraj radnog vremena. Umorna od pogledivanja na sat  sta radite sad? - Page 35 1523192931
Ja isto.  sta radite sad? - Page 35 2634474203
Taman se vratijo iz Lidla i Conzuma ...
Ti nisi nikad nista ni radio, ne cudi me za tebe  sta radite sad? - Page 35 3084372643
Nek i ja malo odmaram od crncenja  sta radite sad? - Page 35 684758713
Nema boljeg odmora nego odonog od besposličenja.  sta radite sad? - Page 35 1523192931

_________________
sta radite sad? - Page 35 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5766
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 35 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  besposlenpop 03.07.20 21:08

taja je napisao/la:
Dudette je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:... sta radite sad? - Page 35 11484130 Svugdje su. Sheram stan sa bar 4 pauka. Ne diram se u njih pod uvjetom da se klone moga kreveta  sta radite sad? - Page 35 439160543
Imam trenutno jednog povelikog. To znači da nema puno malih.  sta radite sad? - Page 35 11484130
Ako ponaraste da me može umotat ko salamu, prepustiće mjesto mlađem naraštaju.  sta radite sad? - Page 35 3384354616


_________________
sta radite sad? - Page 35 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5766
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 35 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 03.07.20 23:21

zingaro je napisao/la:sta radite sad? - Page 35 10661610..


Hajdemo mi fino sazeti sto si ti napisao u ona dva posta o sisama, tatama i kravatama...

Dakle, ti si cicak na kravljem repu. Kad nisi pored prkna, napadaju te dekolteima, a ti neces pa neces. Imas ti svoj stav kao i masa drugih muskaraca.

U svome domu posjedujes pjescani sat koji ti broji kape mladosti, sesire srece i set za profinjeno sminkanje. Stacetamonekezen't'ne radit' sa svojim tijelom ono sto one zele, ti ces njima bejzbol palicom ukazivat' kako trebaju izgledat'.

Posjedujes i gumene lutke prirodne ljepote. Jednom si tako narucio plavokosu Indijanku ali nije ti islo. Previse je pistala.

Kad nisi cicak na kravljem repu, organskim  zenama malog poprsja kupujes velike sise, onda ih udaras bejzbol palicom jer te napadaju dekolteom i imaju silikone.

Ljeti se nosi kaput, a plazom se prolazi do grla zakopcana jer staceonetebiprigovarat da ih pohotno promatras kad su se napadno odjenule. Znas ti da to one zbog tebe. Sve zene to rade ne bi li se dopale muskarcima jer, boze, pomoz', kakvo je to zensko koje se zeli dopasti sebi samoj!?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 35 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 04.07.20 0:26

Tomica je napisao/la:
zingaro je napisao/la:sta radite sad? - Page 35 10661610..


Hajdemo mi fino sazeti sto si ti napisao u ona dva posta o sisama, tatama i kravatama...

Dakle, ti si cicak na kravljem repu. Kad nisi pored prkna, napadaju te dekolteima, a ti neces pa neces. Imas ti svoj stav kao i masa drugih muskaraca.

U svome domu posjedujes pjescani sat koji ti broji kape mladosti, sesire srece i set za profinjeno sminkanje. Stacetamonekezen't'ne radit' sa svojim tijelom ono sto one zele, ti ces njima bejzbol palicom ukazivat' kako trebaju izgledat'.

Posjedujes i gumene lutke prirodne ljepote. Jednom si tako narucio plavokosu Indijanku ali nije ti islo. Previse je pistala.

Kad nisi cicak na kravljem repu, organskim  zenama malog poprsja kupujes velike sise, onda ih udaras bejzbol palicom jer te napadaju dekolteom i imaju silikone.

Ljeti se nosi kaput, a plazom se prolazi do grla zakopcana jer staceonetebiprigovarat da ih pohotno promatras kad su se napadno odjenule. Znas ti da to one zbog tebe. Sve zene to rade ne bi li se dopale muskarcima jer, boze, pomoz', kakvo je to zensko koje se zeli dopasti sebi samoj!?

Bebitze ..nishta ti nisi skuzila:sta radite sad? - Page 35 1619348112
Posto znam da necesh ponovo chitati ako ti kao odgovor to preporuchim pokushat cu ti najjednostavnijom formom razmishljanja objasniti shto sam zelio reci.
Kao prvo Wispica mi zvuchi kao robot na ovome forumu i ne samo ona vec i par ostalih koje glume neshto shto nisu.Da me to nervira ..priznajem da da i ne vadim se na to da ne chitam...chitam jebaji ga svakakvo smece jer kako cesh drugachije znati shto netko misli.E poshto ja ne znam shto ti i Wispica stvarno mislite to me jebe vako radoznalog pa se sluzim raznim pokvarenim trikovima na forumu da bih doznao pravu sliku nechije unutrashnjosti (ne pluca ili crijeva ...bubrega).Jednostavno bocnem tamo gdje pretpostavljam da najvishe boli...nadrobim svashta neshto i woala.... uvijek se netko od tolike kolichine krkanluka ulovi za neku rijech.Eeee, kad se netko ulovi za neku rijech meni to dodje kao potvrda i odgovor na moju radoznalost.Daklem imash male sise ..hahahahahahahhahahahahhahahaaaaaa..shto uopce nije vazno..ali je meni zabavno da to saznam..istresla si se na jedan umetnichki nachin ali sa dozom moga stilskog krkanluka u svezi chichka i konachno pokazala da si ljudsko bice sa svim pozitivnim i negativnim emocijama koje nosish u sebi.Reci mi hvala cigo ko bratu ,pomogo si mi ako nishta drugo da razmishljam koja je funkcija chichka.:sta radite sad? - Page 35 1619348112)To mi je i bio cilj jer sam chitao prepisku izmedju tebe Matze pa sam uochio da se suzdrzavash odgovoriti joj na jedan agresivniji nachin da je ne bi povrijedila.E tu ja uskachem sa svojim postom o sisama i dekolteima da ti pruzim mogucnost praznjenja jer mi je zao kad vidim ljude poput tebe kako se suzdrzavaju na svoju shtetu..trudeci se da nekome pomognesh svojim razumijevanjem mada ja mislim da si je poslala u pichku materinu time bi joj najvishe pomogla jer bi je to vjerojatno nasmijalo i razvedrilo jer iz zrakoplova se vidi da Matza glumi i pipa vashe bilo..dodushe malo relaksirata votkicom.:sta radite sad? - Page 35 1619348112)Eto,kakve imash sise? Fakat me ne interesira jer da sam zelio doznati pretvarao bih se i glumio da sam jako nachitan i kulturan pa bih ti se laganini priblizio i pogledao svojim rengenskim ochima kroz tvoj kaput u kojem se shecesh po plazi bez gaca (tako barem ja radim).Ako nishta doznao sam neshto o tebi i to pozitivno...nisi lutka na naduvavanje ko Wispica::sta radite sad? - Page 35 1619348112)))Mada i ona ponekada bude ljudsko bice ali samo kad je zemljotres:sta radite sad? - Page 35 1619348112)

P.S.SANTA MARIJA DELLA SALUTE POKAZI MI SVOJE ATRIBUTE::sta radite sad? - Page 35 1619348112)

http://www.liburnicon.com/wp-content/uploads/2018/07/Vje%C5%A1tice.jpg



Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 35 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  whisperer 04.07.20 18:03

Joj miškice zingiću 💕, pa samo sam cikine spomenula, ti se odmah počeo češkatii gdje te svrbi 😊😊😊
whisperer
whisperer

Broj postova : 740
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 35 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  whisperer 04.07.20 18:09

zingaro je napisao/la:


Ma Wisperica ima sigurno sise do pupka pa se valjda chovjek zato zabuljio ..nije mogo vjerovati i sigurno se upitao kako ova ne padne na nos sa tolikim sisama,,,

😀
whisperer
whisperer

Broj postova : 740
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 35 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 04.07.20 22:40

whisperer je napisao/la:Joj miškice zingiću 💕, pa samo sam cikine spomenula, ti se odmah počeo češkatii gdje te svrbi 😊😊😊


😊😊😊 😊😊😊 😊😊😊 😊😊😊 😊😊😊

😊😊😊😊😊😊 Da bi rijech jednu rekel..ne dolazi u obzir pokvarijo bi dojam 😊😊😊

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 35 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 04.07.20 22:47

whisperer je napisao/la:
zingaro je napisao/la:


Ma Wisperica ima sigurno sise do pupka pa se valjda chovjek zato zabuljio ..nije mogo vjerovati i sigurno se upitao kako ova ne padne na nos sa tolikim sisama,,,

😀

Ajd pokazi da se i mi smijemo https://i.pinimg.com/236x/d8/55/3d/d8553dd6dcb578ec2efa0205357a85f3.jpg

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 35 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 05.07.20 16:28

Di mi je šugadedi?!?


Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 35 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  besposlenpop 05.07.20 17:37

Gledam izbornu večer.


_________________
sta radite sad? - Page 35 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5766
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 35 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 05.07.20 18:27

Kad smo kod izbora i ovih grafita erockih po zagrebu, splitu, ovi dze ce velki ljubavnici natezat srpsku nejac (te zenskadiju ako bas budu morali), pitam se sta fali srpskim guzicama, krasnim muskim guzicama.. to fino usko, nerazvaljeno, sigurno bi im vise sladostrasca priustilo od razvaljenih srpskih kurvatina... il se varam pa ne ubirem poantu... da sam ja na njihovom mistu i da imam tih par centimetara zlundre, ja bi sebicno razmisljala o svom uzitku... i pravac na dupad, srpsku, musku... al sta dete zna...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 35 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  blitwa 05.07.20 20:02

Tomica je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
Tomica je napisao/la:
blitwa je napisao/la:Sad tražim kratku frizuricu koja bi pasala mom prosto nesavršenom licu.  Ošišat ću se na kratko. 

Molim prijedloge. 



Evo prijedloga za kovrcavu pixie frizuricu... sta radite sad? - Page 35 684758713

https://www.google.com/amp/s/www.pinterest.com/amp/courtneykcoburn/curly-pixie/

I ovdje:


https://www.pinterest.com/search/pins/?rs=typed&q=curly%20pixie


Javi ako ti se neka svidjela...

Hvala. 
Ima par koje bi mi pristajale., a odgovaraju strukturi moje kose...

sta radite sad? - Page 35 43ddba04e431630bf3e58d94772a1eb8 sta radite sad? - Page 35 47209321e776a97118401b65bc074d32 sta radite sad? - Page 35 2f62f0ef99a4d6bdb77d9487437b103d

S obzirom da su sve tri iste, vidim da si odlucila. sta radite sad? - Page 35 684758713

Inace, vecinu ovih frizura i sama bih nosila, lijepe su mi i pristaju (takodjer zbog slicne strukture kose). A uvijek se mogu osvjeziti nekim stosnim dodatkom poput rajfova, marama, ukosnica-cvjetova, pramenova..

Npr.


sta radite sad? - Page 35 Ac46c20fc3cfcfa8be866d50fdc4c0f9


Inace, volim istrazivanje razlicitih stilova frizura. Mislim da bismo ih trebale periodicno mijenjati. Ali to dodje samo od sebe. U jednom trenutku, nadjes se kako godinama imas isti friz i da si jednostavno dosadna i vlastitom odrazu s takvom "desetljetnom" frizurom.. Nakon toga, vise ti nije problem skratiti kosu na bilo koju duzinu.
Rijeseno. Ajme miline. sta radite sad? - Page 35 1521376178 Nikad vise necu imati dugu kosu.

_________________
Dakle, zamisli Zemlju. I diši s njom...

blitwa

Broj postova : 1032
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 35 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  blitwa 05.07.20 20:32

Slusam rezultate izbora. I sretna sam. Bas sam sretna. 
Sretna sam sto vise ne zivim u ovoj zemlji.   sta radite sad? - Page 35 309394051

_________________
Dakle, zamisli Zemlju. I diši s njom...

blitwa

Broj postova : 1032
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 35 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 05.07.20 21:15

blitwa je napisao/la:Slusam rezultate izbora. I sretna sam. Bas sam sretna. 
Sretna sam sto vise ne zivim u ovoj zemlji.   sta radite sad? - Page 35 309394051
Turizam, stogod obaviti i to bi bilo to. sta radite sad? - Page 35 G0331

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 35 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Cat_ 05.07.20 22:35

pizda je napisao/la:
sta radite sad? - Page 35 1523192931  di si ti Catice? Nestala si sa coronom i vratila se sa njom sta radite sad? - Page 35 684758713.
Ovo boldirano je bas super, nisam jos nikad vidio da nekog tako idu cetverolisne djeteline ko tebe sta radite sad? - Page 35 684758713...

Zar sam toliko dugo bila odsutna?! 🙂 Prebrzo mi prolaze dani. Puno obaveza. U toku su radovi u stanu, za sada manji, a bice i vecih. Planiram, crtam, pripremam i uzivam, skroz sam u elementu. 🙂

Sto se tice tih detelinica, ne mogu to objasniti. Jednostavno se osetimo i znam da me tamo ceka jedna. Mnoge nisam ni ubrala. Samo smo se pozdravile. 🙂
Cat_
Cat_

Broj postova : 865
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 35 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Cat_ 05.07.20 22:36

blitwa je napisao/la:Slusam rezultate izbora. I sretna sam. Bas sam sretna. 
Sretna sam sto vise ne zivim u ovoj zemlji.   sta radite sad? - Page 35 309394051

Poslatka si mi tako sa pokratkom kosom. 🙂 Pa ja.
Cat_
Cat_

Broj postova : 865
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 35 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  whisperer 05.07.20 22:59

pizda je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Pijem kavu.

Danas se spuštam na plažu kroz šumicu, i prema meni po istom puteljku iz suprotnog smjera prilazi lik i onako hoda i tupavo mi gleda u cice. Žene će sigurno prepoznati taj tupavi pogled. Odjednom takvog idiotskog pogleda pukne glavom o podeblju granu. U prvi mah mi je bilo drago jer je fakat odvalio granu, no čim je počeo i jaukat prestrašila sam se. Na kraju sam još morala provjeravati je l dobro.😮

bas fora sta radite sad? - Page 35 1523192931, sta ga imas tjesit, trebala si mu se rugat sta radite sad? - Page 35 684758713. Jel to ona sumica gdje Stile ima antilegalnu plantazu marihuane?

Nisam ga tješila, ali sam na trenutak pomislila da je ozlijedio oko. On me je navodno htio zaobići po tom malom puteljku. sta radite sad? - Page 35 684758713

Nije ta šumica, ali je vrlo slična. To su te kostrenske stjenovite plaže udaljenije od onih standardnih. Kada se zaželiš mira tumaraš po puteljcima da bi pronašao lijepu stijenu. No sjećam se da je godinama puno mlatimudonja haralo tim šumicama, moj stari ih je znao s barke viđati iz daljine. Jednog su i izmlatili ljudi iz naselja.. To je isto neka bolest, gledati ženskice na plaži i mlatiti. Onda se ta priča malo i utišala pa smo sve nešto hrabrije na tim puteljcima.. a imaju se danas i mobiteli pa je drugačije.
whisperer
whisperer

Broj postova : 740
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 35 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Cat_ 05.07.20 23:02

Sad citam ovo o cicama. : )) Pa, Whisp, cice su ti ubistvene. : ))

Cat_
Cat_

Broj postova : 865
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 35 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 05.07.20 23:15

A i Sarine su ubojite, ako se dobro sjecam. sta radite sad? - Page 35 G03501

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 35 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  whisperer 05.07.20 23:22

besposlenpop je napisao/la:
Štaste vi zbog gledanja uzbudite - bar znači dase ima šta pogledat. 
Po ovom ispada dabi sve 'pristojne' žemske htjele izgledat ko Hloverka?  sta radite sad? - Page 35 3679994209
Mašta Hloverka - Raza!  sta radite sad? - Page 35 1523192931

Super je kako svatko iz svoje perspektive izvuče bitnost priče. Meni uopće cice nisu bile poanta iste. sta radite sad? - Page 35 684758713

Ali da mi je bila smiješna situacija usred te šumice, jaukanje nepoznatog čovjeka i grana, bome je. I kada razgovaraš sa manje poznatim ljudima procijeniš ih na temelju iste komunikacije, i one neverbalne.

Imam frendicu koja je svojedobno znala biti jako neugodna. Sjećam se da smo bile u nekom miješanom društvu gdje se našla nama nepoznata Holanđanka sa nekom frkom po licu. Bilo je cijelo iz nekog razloga izbrazdano. Moja frendica je razgovarala s njom. Doslovce joj se priblizila na deset centimetara, pričala s njom o nekoj temi i proučavala lice. Naravno da je žena pukla od neugodnosti i nešto joj odbrusila. Tako da je sve to pitanje kulture. Vjerojatno je tako i sa cicama.
whisperer
whisperer

Broj postova : 740
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 35 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  whisperer 05.07.20 23:23

Cat_ je napisao/la:Sad citam ovo o cicama. : )) Pa, Whisp, cice su ti ubistvene. : ))


A vidi tebe sada.  sta radite sad? - Page 35 1619348112
Oko mu izbola Katice, oko! : ))
whisperer
whisperer

Broj postova : 740
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 35 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  whisperer 05.07.20 23:32

besposlenpop je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Pa pojasni, onda.
Pa radi se o nijansama ... da ne velim i o razlici ko zemlja i nebo.
Bacit oko nije isto ko i buljit, slinit, objesit vilicu ...
A i dojam o tom od osobe do osobe (ženske suprotnog spola) može varirat. Valjda ...?

Ljubice, ovaj nije bacio oko, ovaj ih je detektirao među granjem da nije niti jednom pogledao u lice.. dok se nije puknuo.
whisperer
whisperer

Broj postova : 740
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 35 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Cat_ 05.07.20 23:35

whisperer je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:Sad citam ovo o cicama. : )) Pa, Whisp, cice su ti ubistvene. : ))


A vidi tebe sada.  sta radite sad? - Page 35 1619348112
Oko mu izbola Katice, oko! : ))

Hoces od postenog coveka da napravis invalida, vidim ja! : )))


Cat_
Cat_

Broj postova : 865
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 35 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 35 / 40. Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.