kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sta radite sad?

Stranica 36 / 40. Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next

Go down

sta radite sad? - Page 36 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  whisperer 05.07.20 23:42

zingaro je napisao/la:




Kao prvo Wispica mi zvuchi kao robot na ovome forumu i ne samo ona vec i par ostalih koje glume neshto shto nisu.Da me to nervira ..priznajem da da i ne vadim se na to da ne chitam...chitam jebaji ga svakakvo smece jer kako cesh drugachije znati shto netko misli.E poshto ja ne znam shto ti i Wispica stvarno mislite to me jebe vako radoznalog pa se sluzim raznim pokvarenim trikovima na forumu da bih doznao pravu sliku nechije unutrashnjosti (ne pluca ili crijeva ...bubrega).Jednostavno bocnem tamo gdje pretpostavljam da najvishe boli...

Rekoh ti ja još ranije da si razmažen. Tebe zapravo boli dupence tko što misli, tražiš pažnju i to ti je.  sta radite sad? - Page 36 684758713
whisperer
whisperer

Broj postova : 740
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 36 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  whisperer 05.07.20 23:48

whisperer
whisperer

Broj postova : 740
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 36 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  pizda 06.07.20 1:00

whisperer je napisao/la:
Nije ta šumica, ali je vrlo slična. To su te kostrenske stjenovite plaže udaljenije od onih standardnih. Kada se zaželiš mira tumaraš po puteljcima da bi pronašao lijepu stijenu. No sjećam se da je godinama puno mlatimudonja haralo tim šumicama, moj stari ih je znao s barke viđati iz daljine. Jednog su i izmlatili ljudi iz naselja.. To je isto neka bolest, gledati ženskice na plaži i mlatiti. Onda se ta priča malo i utišala pa smo sve nešto hrabrije na tim puteljcima.. a imaju se danas i mobiteli pa je drugačije.

pa sta su mlatili zenske?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 36 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  pizda 06.07.20 1:02

whisperer je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Pa pojasni, onda.
Pa radi se o nijansama ... da ne velim i o razlici ko zemlja i nebo.
Bacit oko nije isto ko i buljit, slinit, objesit vilicu ...
A i dojam o tom od osobe do osobe (ženske suprotnog spola) može varirat. Valjda ...?

Ljubice, ovaj nije bacio oko, ovaj ih je detektirao među granjem da nije niti jednom pogledao u lice.. dok se nije puknuo.

to ti je skola, drugi put se moras nasminkat...sta radite sad? - Page 36 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 36 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  pizda 06.07.20 1:03

Dudette je napisao/la:A i Sarine su ubojite, ako se dobro sjecam. sta radite sad? - Page 36 G03501

da ti Sarina cica padne na nogu odma FAKTURA!
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 36 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 06.07.20 12:48

blitwa je napisao/la:
Tomica je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
Tomica je napisao/la:


Evo prijedloga za kovrcavu pixie frizuricu... sta radite sad? - Page 36 684758713

https://www.google.com/amp/s/www.pinterest.com/amp/courtneykcoburn/curly-pixie/

I ovdje:


https://www.pinterest.com/search/pins/?rs=typed&q=curly%20pixie


Javi ako ti se neka svidjela...

Hvala. 
Ima par koje bi mi pristajale., a odgovaraju strukturi moje kose...

sta radite sad? - Page 36 43ddba04e431630bf3e58d94772a1eb8 sta radite sad? - Page 36 47209321e776a97118401b65bc074d32 sta radite sad? - Page 36 2f62f0ef99a4d6bdb77d9487437b103d

S obzirom da su sve tri iste, vidim da si odlucila. sta radite sad? - Page 36 684758713

Inace, vecinu ovih frizura i sama bih nosila, lijepe su mi i pristaju (takodjer zbog slicne strukture kose). A uvijek se mogu osvjeziti nekim stosnim dodatkom poput rajfova, marama, ukosnica-cvjetova, pramenova..

Npr.


sta radite sad? - Page 36 Ac46c20fc3cfcfa8be866d50fdc4c0f9


Inace, volim istrazivanje razlicitih stilova frizura. Mislim da bismo ih trebale periodicno mijenjati. Ali to dodje samo od sebe. U jednom trenutku, nadjes se kako godinama imas isti friz i da si jednostavno dosadna i vlastitom odrazu s takvom "desetljetnom" frizurom.. Nakon toga, vise ti nije problem skratiti kosu na bilo koju duzinu.
Rijeseno. Ajme miline. sta radite sad? - Page 36 1521376178 Nikad vise necu imati dugu kosu.


Dakle, sjajna promjena! Iako s tom kosom i oblikom lica, rijetko koja frizura bi ti lose stajala. sta radite sad? - Page 36 684758713 To je to! Sad s njom mozes svakakve slatke stvari napraviti.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 36 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 06.07.20 19:13

blitwa je napisao/la:
Tomica je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
Tomica je napisao/la:


Evo prijedloga za kovrcavu pixie frizuricu... sta radite sad? - Page 36 684758713

https://www.google.com/amp/s/www.pinterest.com/amp/courtneykcoburn/curly-pixie/

I ovdje:


https://www.pinterest.com/search/pins/?rs=typed&q=curly%20pixie


Javi ako ti se neka svidjela...

Hvala. 
Ima par koje bi mi pristajale., a odgovaraju strukturi moje kose...

sta radite sad? - Page 36 43ddba04e431630bf3e58d94772a1eb8 sta radite sad? - Page 36 47209321e776a97118401b65bc074d32 sta radite sad? - Page 36 2f62f0ef99a4d6bdb77d9487437b103d

S obzirom da su sve tri iste, vidim da si odlucila. sta radite sad? - Page 36 684758713

Inace, vecinu ovih frizura i sama bih nosila, lijepe su mi i pristaju (takodjer zbog slicne strukture kose). A uvijek se mogu osvjeziti nekim stosnim dodatkom poput rajfova, marama, ukosnica-cvjetova, pramenova..

Npr.


sta radite sad? - Page 36 Ac46c20fc3cfcfa8be866d50fdc4c0f9


Inace, volim istrazivanje razlicitih stilova frizura. Mislim da bismo ih trebale periodicno mijenjati. Ali to dodje samo od sebe. U jednom trenutku, nadjes se kako godinama imas isti friz i da si jednostavno dosadna i vlastitom odrazu s takvom "desetljetnom" frizurom.. Nakon toga, vise ti nije problem skratiti kosu na bilo koju duzinu.
Rijeseno. Ajme miline. sta radite sad? - Page 36 1521376178 Nikad vise necu imati dugu kosu.
Oooodlicna ti je frizura, dubravke mi, barem ovo sto se vidi na profilnoj i puno ti bolje stoji od prethodne... sta radite sad? - Page 36 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 36 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  besposlenpop 06.07.20 20:54

Cat_ je napisao/la:Sad citam ovo o cicama. : )) Pa, Whisp, cice su ti ubistvene. : ))
Pa ja, velim ja poprave, a Suada napada mene.

_________________
sta radite sad? - Page 36 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5766
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 36 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 07.07.20 4:34

whisperer je napisao/la:
zingaro je napisao/la:




Kao prvo Wispica mi zvuchi kao robot na ovome forumu i ne samo ona vec i par ostalih koje glume neshto shto nisu.Da me to nervira ..priznajem da da i ne vadim se na to da ne chitam...chitam jebaji ga svakakvo smece jer kako cesh drugachije znati shto netko misli.E poshto ja ne znam shto ti i Wispica stvarno mislite to me jebe vako radoznalog pa se sluzim raznim pokvarenim trikovima na forumu da bih doznao pravu sliku nechije unutrashnjosti (ne pluca ili crijeva ...bubrega).Jednostavno bocnem tamo gdje pretpostavljam da najvishe boli...

Rekoh ti ja još ranije da si razmažen. Tebe zapravo boli dupence tko što misli, tražiš pažnju i to ti je.  sta radite sad? - Page 36 684758713

Ma da posebno mi nedostaje paznja od Pizde a da ne govorim koliko mi tvoja paznja znachi:))))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 36 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 07.07.20 4:46


Imash sise koje trche..


To me sjetilo na Veru Nikolic..radila je u opcini Dubrava u poreznom,,Pa kako ste pobijedili na 400 metara ..shto je bilo presudno..

Odgovor: Idi bre dete bestraga nisam ja pobedila nego moje sise,Malo sam se zacrvenio u licu i bilo mi je neugoodno ali ona se nije dala te je nastavila..znash ti bre shta to znachi nagib,,(ja zanijemio i nishta ne odgovaram) ona se digne nasloni ruke na sto i kaze vidish li ti bre dete ovo,,Kada ne bi bilo ovog astala ja bi na zemlju pala zato shto me bre gravitacija zemlje vuche na dole zbog sisa..E vidish ja kad startujem sa linije samo se napred nagnem pod uglom od 45 stepeni sise polete ka zemlji i da ne bi pala ja pojurim shto mogu brze pa tako stignem uvek prva na cilj..Vidjela je da mi je neugodno pa se opet podigla i podbochila ruke na sto,,Shta si bre zino ..ovo nisu obichne sise nego sise koje trche..
Da ti nisi Vera Nikolic?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 36 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  besposlenpop 07.07.20 6:06

Bijo jućer u Žbirca.

_________________
sta radite sad? - Page 36 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5766
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 36 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  besposlenpop 07.07.20 19:26

Triba negdi kupit pivo ...

_________________
sta radite sad? - Page 36 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5766
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 36 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  whisperer 08.07.20 1:06

pizda je napisao/la:
whisperer je napisao/la:
Nije ta šumica, ali je vrlo slična. To su te kostrenske stjenovite plaže udaljenije od onih standardnih. Kada se zaželiš mira tumaraš po puteljcima da bi pronašao lijepu stijenu. No sjećam se da je godinama puno mlatimudonja haralo tim šumicama, moj stari ih je znao s barke viđati iz daljine. Jednog su i izmlatili ljudi iz naselja.. To je isto neka bolest, gledati ženskice na plaži i mlatiti. Onda se ta priča malo i utišala pa smo sve nešto hrabrije na tim puteljcima.. a imaju se danas i mobiteli pa je drugačije.

pa sta su mlatili zenske?

Mlatili su pišonjom, ne ženske. sta radite sad? - Page 36 684758713
whisperer
whisperer

Broj postova : 740
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 36 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  whisperer 08.07.20 1:08

zingaro je napisao/la:



Imash sise koje trche..


To me sjetilo na Veru Nikolic..radila je u opcini Dubrava u poreznom,,Pa kako ste pobijedili na 400 metara ..shto je bilo presudno..

Odgovor: Idi bre dete bestraga nisam ja pobedila nego moje sise,Malo sam se zacrvenio u licu i bilo mi je neugoodno ali ona se nije dala te je nastavila..znash ti bre shta to znachi nagib,,(ja zanijemio i nishta ne odgovaram) ona se digne nasloni ruke na sto i kaze vidish li ti bre dete ovo,,Kada ne bi bilo ovog astala ja bi na zemlju pala zato shto me bre gravitacija zemlje vuche na dole zbog sisa..E vidish ja kad startujem sa linije samo se napred nagnem pod uglom od 45 stepeni sise polete ka zemlji i da ne bi pala ja pojurim shto mogu brze pa tako stignem uvek prva na cilj..Vidjela je da mi je neugodno pa se opet podigla i podbochila ruke na sto,,Shta si bre zino ..ovo nisu obichne sise nego sise koje trche..
Da ti nisi Vera Nikolic?

Je li to ona? sta radite sad? - Page 36 684758713

sta radite sad? - Page 36 Vera_Nikoli%C4%87_1972
whisperer
whisperer

Broj postova : 740
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 36 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  whisperer 08.07.20 1:13

besposlenpop je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:Sad citam ovo o cicama. : )) Pa, Whisp, cice su ti ubistvene. : ))
Pa ja, velim ja poprave, a Suada napada mene.

Pa kada si sirov. sta radite sad? - Page 36 684758713
whisperer
whisperer

Broj postova : 740
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 36 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  pizda 09.07.20 1:47

whisperer je napisao/la:
pizda je napisao/la:
whisperer je napisao/la:
Nije ta šumica, ali je vrlo slična. To su te kostrenske stjenovite plaže udaljenije od onih standardnih. Kada se zaželiš mira tumaraš po puteljcima da bi pronašao lijepu stijenu. No sjećam se da je godinama puno mlatimudonja haralo tim šumicama, moj stari ih je znao s barke viđati iz daljine. Jednog su i izmlatili ljudi iz naselja.. To je isto neka bolest, gledati ženskice na plaži i mlatiti. Onda se ta priča malo i utišala pa smo sve nešto hrabrije na tim puteljcima.. a imaju se danas i mobiteli pa je drugačije.

pa sta su mlatili zenske?

Mlatili su pišonjom, ne ženske. sta radite sad? - Page 36 684758713

sta radite sad? - Page 36 1523192931 aha, ta vrst mlacenja...sta radite sad? - Page 36 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 36 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 10.07.20 4:58

whisperer je napisao/la:
zingaro je napisao/la:



Imash sise koje trche..


To me sjetilo na Veru Nikolic..radila je u opcini Dubrava u poreznom,,Pa kako ste pobijedili na 400 metara ..shto je bilo presudno..

Odgovor: Idi bre dete bestraga nisam ja pobedila nego moje sise,Malo sam se zacrvenio u licu i bilo mi je neugoodno ali ona se nije dala te je nastavila..znash ti bre shta to znachi nagib,,(ja zanijemio i nishta ne odgovaram) ona se digne nasloni ruke na sto i kaze vidish li ti bre dete ovo,,Kada ne bi bilo ovog astala ja bi na zemlju pala zato shto me bre gravitacija zemlje vuche na dole zbog sisa..E vidish ja kad startujem sa linije samo se napred nagnem pod uglom od 45 stepeni sise polete ka zemlji i da ne bi pala ja pojurim shto mogu brze pa tako stignem uvek prva na cilj..Vidjela je da mi je neugodno pa se opet podigla i podbochila ruke na sto,,Shta si bre zino ..ovo nisu obichne sise nego sise koje trche..
Da ti nisi Vera Nikolic?

Je li to ona? sta radite sad? - Page 36 684758713

sta radite sad? - Page 36 Vera_Nikoli%C4%87_1972


Jock to joj je mladja sestra koja nema velike sise kao ti...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 36 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 10.07.20 5:28

Bio u Ma jami ba jebo te led,,skoro tisucu kilometara napravio u jednom danu..Vozio se kroz Everglejds i molio boga da mi auto ne stane,,Barusshtina u tri pichke materine..krokaci vire iz shiprazja i vrebaju neshto za chalabrtznut..uzas..Na jednom mjestu stao i promatram vodu a mjehurici izlaze iz vode ...ma reko to su gasovi...jest kuratz,,,vidim kako se ti mjehuri pomijeraju u jednom smijeru ..znachi neshto shto ispushta zrak ispof i krece se je krokac...Indijanska naselja Seminola,,komercijalizirana do daske,,ali sve prazno,,,nema zivog kojota na cesti...saobracajni znakovi upozoravaju da se vozi oprezno jer pume uglanom po noci pretrcavaju put pa nedaj boze da neku zgazish mosh zavrshit u zatvoru kao za chovjeka..U Majamiju svratio do starbaksa na kavu ...podjem u WC kaze nemore...zatvoreno....pa reko zashto onda drzite kafic otvoren...uzmem kavu izadjem vani izvadim krkica i popisham se u zelenu ogradu ..ljudi me gledaju,,,shta me gledate pichka vam materina kao da sam vanzemaljac,,,a kad vam psi i machke seru po stanu i po parkovima to vam je normalno...Nisam odmah sjeo u auto nego krenuo u kontra smijeru da zavaram trag pa doshao do bolida unaokolo...sjeo i krenuo na jedan drugi izlaz ..ali sam stalno pratio shto se deshava na retrovizoru,,.nakon par minuta vidim svjetla od murije tamo negdje se motaju i valjda me traze,,,a ja hladan ko schpritzer izbacijo vani lijevu ruku po americhki,,dok se nisam dokopao hajveja,,,onda ciglu na papuchitzu i laganini uzivam u kavitzi,,Ishao sam raditi
Business.. jedna prelijepu kubanka mi je bila Dólmetscher..Uf..reko sam sebi daj se skoncentriraj na detalje ona ti je postavljena ovdje da te zbuni i zajebe,,,tak je i bilo...dzaba joj dekolte i minica...kroz koju se nazirale tangice,,Kad je lova u pitanju zene me nemreju zbunit:sta radite sad? - Page 36 684758713)Ali moram priznati da je bila skladno nashminkana ...kad smo potpisali ugovor pita me jesam ozenjen...reko sam joj da sam gay i tako smanjio svaku mogucu komplikaciju ..U Majamiju nema nishta bez ..habla español...kubanke su prelijepe i jako prirodne zene,,praznik za ochi::)Dobio sam ideju da odem tamo na godishnji kad prodje ovo sranje od ogranichenja

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 36 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  besposlenpop 10.07.20 12:24

whisperer je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Štaste vi zbog gledanja uzbudite - bar znači dase ima šta pogledat. 
Po ovom ispada dabi sve 'pristojne' žemske htjele izgledat ko Hloverka?  sta radite sad? - Page 36 3679994209
Mašta Hloverka - Raza!  sta radite sad? - Page 36 1523192931

Super je kako svatko iz svoje perspektive izvuče bitnost priče. Meni uopće cice nisu bile poanta iste. sta radite sad? - Page 36 684758713

Ali da mi je bila smiješna situacija usred te šumice, jaukanje nepoznatog čovjeka i grana, bome je. I kada razgovaraš sa manje poznatim ljudima procijeniš ih na temelju iste komunikacije, i one neverbalne.

Imam frendicu koja je svojedobno znala biti jako neugodna. Sjećam se da smo bile u nekom miješanom društvu gdje se našla nama nepoznata Holanđanka sa nekom frkom po licu. Bilo je cijelo iz nekog razloga izbrazdano. Moja frendica je razgovarala s njom. Doslovce joj se priblizila na deset centimetara, pričala s njom o nekoj temi i proučavala lice. Naravno da je žena pukla od neugodnosti i nešto joj odbrusila. Tako da je sve to pitanje kulture. Vjerojatno je tako i sa cicama.
Ja zbog cica nisam nikad lupio u granu ... zid, stup, ugazio govno ili grabu s vodom.  sta radite sad? - Page 36 3384354616
Brz sam ... ali temeljit.  sta radite sad? - Page 36 439160543

_________________
sta radite sad? - Page 36 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5766
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 36 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  besposlenpop 10.07.20 12:26

whisperer je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:Sad citam ovo o cicama. : )) Pa, Whisp, cice su ti ubistvene. : ))
Pa ja, velim ja poprave, a Suada napada mene.

Pa kada si sirov. sta radite sad? - Page 36 684758713
Ama nisam, nego si ti isključiva. Mogla si to opisat s više dramatike ...  sta radite sad? - Page 36 3601362807

_________________
sta radite sad? - Page 36 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5766
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 36 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  blitwa 10.07.20 23:12

San me veceras zaobilazi pa sjedim i slusam otkucaje sata koji nikako sa se uskladi s disanjem usnulih ukucana.

_________________
Dakle, zamisli Zemlju. I diši s njom...

blitwa

Broj postova : 1032
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 36 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 11.07.20 0:56

pizda je napisao/la:
Dudette je napisao/la:A i Sarine su ubojite, ako se dobro sjecam. sta radite sad? - Page 36 G03501

da ti Sarina cica padne na nogu odma FAKTURA!
Rusi zivu i nezivu silu. sta radite sad? - Page 36 G0382

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 36 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 11.07.20 1:03

besposlenpop je napisao/la:
whisperer je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Štaste vi zbog gledanja uzbudite - bar znači dase ima šta pogledat. 
Po ovom ispada dabi sve 'pristojne' žemske htjele izgledat ko Hloverka?  sta radite sad? - Page 36 3679994209
Mašta Hloverka - Raza!  sta radite sad? - Page 36 1523192931

Super je kako svatko iz svoje perspektive izvuče bitnost priče. Meni uopće cice nisu bile poanta iste. sta radite sad? - Page 36 684758713

Ali da mi je bila smiješna situacija usred te šumice, jaukanje nepoznatog čovjeka i grana, bome je. I kada razgovaraš sa manje poznatim ljudima procijeniš ih na temelju iste komunikacije, i one neverbalne.

Imam frendicu koja je svojedobno znala biti jako neugodna. Sjećam se da smo bile u nekom miješanom društvu gdje se našla nama nepoznata Holanđanka sa nekom frkom po licu. Bilo je cijelo iz nekog razloga izbrazdano. Moja frendica je razgovarala s njom. Doslovce joj se priblizila na deset centimetara, pričala s njom o nekoj temi i proučavala lice. Naravno da je žena pukla od neugodnosti i nešto joj odbrusila. Tako da je sve to pitanje kulture. Vjerojatno je tako i sa cicama.
Ja zbog cica nisam nikad lupio u granu ... zid, stup, ugazio govno ili grabu s vodom.  sta radite sad? - Page 36 3384354616
Brz sam ... ali temeljit.  sta radite sad? - Page 36 439160543
Rentgentski (kroz granje)...  sta radite sad? - Page 36 A091

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 36 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  besposlenpop 11.07.20 14:24

Dudette je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
whisperer je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Štaste vi zbog gledanja uzbudite - bar znači dase ima šta pogledat. 
Po ovom ispada dabi sve 'pristojne' žemske htjele izgledat ko Hloverka?  sta radite sad? - Page 36 3679994209
Mašta Hloverka - Raza!  sta radite sad? - Page 36 1523192931

Super je kako svatko iz svoje perspektive izvuče bitnost priče. Meni uopće cice nisu bile poanta iste. sta radite sad? - Page 36 684758713

Ali da mi je bila smiješna situacija usred te šumice, jaukanje nepoznatog čovjeka i grana, bome je. I kada razgovaraš sa manje poznatim ljudima procijeniš ih na temelju iste komunikacije, i one neverbalne.

Imam frendicu koja je svojedobno znala biti jako neugodna. Sjećam se da smo bile u nekom miješanom društvu gdje se našla nama nepoznata Holanđanka sa nekom frkom po licu. Bilo je cijelo iz nekog razloga izbrazdano. Moja frendica je razgovarala s njom. Doslovce joj se priblizila na deset centimetara, pričala s njom o nekoj temi i proučavala lice. Naravno da je žena pukla od neugodnosti i nešto joj odbrusila. Tako da je sve to pitanje kulture. Vjerojatno je tako i sa cicama.
Ja zbog cica nisam nikad lupio u granu ... zid, stup, ugazio govno ili grabu s vodom.  sta radite sad? - Page 36 3384354616
Brz sam ... ali temeljit.  sta radite sad? - Page 36 439160543
Rentgentski (kroz granje)...  sta radite sad? - Page 36 A091
Mda ... ko ne pogleda - peder.

_________________
sta radite sad? - Page 36 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5766
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 36 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  besposlenpop 11.07.20 14:26

Bijo po vani, sad odmaram u ohladitom stanu.  sta radite sad? - Page 36 2758896589

_________________
sta radite sad? - Page 36 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5766
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 36 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 36 / 40. Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.