kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Život u doba Corone

Stranica 38 / 40. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Život u doba Corone - Page 38 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  pizda 01.11.20 1:48

Dudette je napisao/la:

Govorim o njihovoj sklonosti ka eugenici. Cistoj, zdravoj rasi. Virus ima istu ulogu kao i sterilizacija. Sve sto je staro i za skartirat neka krepa.

ovo ti je stvarno jaci argument, sklonost eugenici Život u doba Corone - Page 38 684758713. Koje onda sklonosti imaju nijemci ili ameri?
Adj izvuci jos ponesto monstruozno po svede...Život u doba Corone - Page 38 684758713
P.S. nisu prepustili starce smrti vec rekli da samo njih treba zastititi a ostali nek zive normalno. U svim drugim drzavama je umrlo vise staraca po starackim domovima...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 38 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  Gost 01.11.20 1:50

pizda je napisao/la:
Dudette je napisao/la:Jebali te Svedjani i imunitet krda... Život u doba Corone - Page 38 F24sqg 

U Rvackoj se moze govoriti iskljucivo o krdu. O imunitetu - kategoricki NE! Život u doba Corone - Page 38 30caqzl

nemas ti poima. Mislis da ako si dobila Covid sad si najpametnija na svijetu. Nisi... Život u doba Corone - Page 38 1658420748
Ja sam ljetos planirala u Svedsku. Spustat se od Stockholma preko zapadne obale do Danske i tako... Htjela sam se iz prve ruke uvjeriti da su malo, onako, eugenicari stob' se reklo.Život u doba Corone - Page 38 F24sqg

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 38 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  pizda 01.11.20 1:51

Dudette je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Dudette je napisao/la:Jebali te Svedjani i imunitet krda... Život u doba Corone - Page 38 F24sqg 

U Rvackoj se moze govoriti iskljucivo o krdu. O imunitetu - kategoricki NE! Život u doba Corone - Page 38 30caqzl

nemas ti poima. Mislis da ako si dobila Covid sad si najpametnija na svijetu. Nisi... Život u doba Corone - Page 38 1658420748
Ja sam ljetos planirala u Svedsku. Spustat se od Stockholma preko zapadne obale do Danske i tako... Htjela sam se iz prve ruke uvjeriti da su malo, onako, eugenicari stob' se reklo.Život u doba Corone - Page 38 F24sqg

ajd ti, samo pazi da te ne steriliziraju tako plahu... Život u doba Corone - Page 38 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 38 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  Gost 01.11.20 1:54

pizda je napisao/la:
Dudette je napisao/la:

Govorim o njihovoj sklonosti ka eugenici. Cistoj, zdravoj rasi. Virus ima istu ulogu kao i sterilizacija. Sve sto je staro i za skartirat neka krepa.

ovo ti je stvarno jaci argument, sklonost eugenici Život u doba Corone - Page 38 684758713. Koje onda sklonosti imaju nijemci ili ameri?
Adj izvuci jos ponesto monstruozno po svede...Život u doba Corone - Page 38 684758713
P.S. nisu prepustili starce smrti vec rekli da samo njih treba zastititi a ostali nek zive normalno. U svim drugim drzavama je umrlo vise staraca po starackim domovima...
Ajde se ti informiraj. Oko 2000 lijecnika i znanstvenika pisalo je peticiju zbog staraca koji su bez kisika ili bilo kakve druge pomoci umirali po domovima za starije. Odbijali su ih hospitalizirati, a imali su kapacitete. Vele da bi ionako umrli za 2-3 mjeseca. Život u doba Corone - Page 38 Qnwg93

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 38 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  Gost 01.11.20 1:55

Te povrsne predodzbe o Svedjanima, Norvezanima i Dancima idu mi na zivce. Sjebani su do balcaka.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 38 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  Gost 01.11.20 1:58

Norvezani imaju nehumani zakon i regule o maloljetnoj djeci. Ljudima na silu uzimaju djecu zbog pizdarija... 

Samo zato sto su financijski mocni ne znaci da su po defaultu progresivni.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 38 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  pizda 01.11.20 2:01

Dudette je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Dudette je napisao/la:

Govorim o njihovoj sklonosti ka eugenici. Cistoj, zdravoj rasi. Virus ima istu ulogu kao i sterilizacija. Sve sto je staro i za skartirat neka krepa.

ovo ti je stvarno jaci argument, sklonost eugenici Život u doba Corone - Page 38 684758713. Koje onda sklonosti imaju nijemci ili ameri?
Adj izvuci jos ponesto monstruozno po svede...Život u doba Corone - Page 38 684758713
P.S. nisu prepustili starce smrti vec rekli da samo njih treba zastititi a ostali nek zive normalno. U svim drugim drzavama je umrlo vise staraca po starackim domovima...
Ajde se ti informiraj. Oko 2000 lijecnika i znanstvenika pisalo je peticiju zbog staraca koji su bez kisika ili bilo kakve druge pomoci umirali po domovima za starije. Odbijali su ih hospitalizirati, a imali su kapacitete. Vele da bi ionako umrli za 2-3 mjeseca. Život u doba Corone - Page 38 Qnwg93

ma da, u te bajke samo Dudette vjeruje Život u doba Corone - Page 38 684758713. Jebote, svedi bi vec promjenili dvije vlade da im samo malo zaskripi zdravstvo a toboze pustili starce da poumiraju. Teski pamflet raznih zagovornika lockdowna koji se moraju opravdati. Imali visemjesecni lockdown a zarazitih nikad vise, kako to!?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 38 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  pizda 01.11.20 2:03

Dudette je napisao/la:Te povrsne predodzbe o Svedjanima, Norvezanima i Dancima idu mi na zivce. Sjebani su do balcaka.

ma ko ih jebe, ne bi ni ja nikad tamo otisao zivjeti. Nisam nigdje ni naveo da su progresivni vec da su svedi izabrali najpametniji nacin. Da su ga izabrali siptari hvalio bi siptare...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 38 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  Gost 01.11.20 2:04

pizda je napisao/la:
Dudette je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Dudette je napisao/la:

Govorim o njihovoj sklonosti ka eugenici. Cistoj, zdravoj rasi. Virus ima istu ulogu kao i sterilizacija. Sve sto je staro i za skartirat neka krepa.

ovo ti je stvarno jaci argument, sklonost eugenici Život u doba Corone - Page 38 684758713. Koje onda sklonosti imaju nijemci ili ameri?
Adj izvuci jos ponesto monstruozno po svede...Život u doba Corone - Page 38 684758713
P.S. nisu prepustili starce smrti vec rekli da samo njih treba zastititi a ostali nek zive normalno. U svim drugim drzavama je umrlo vise staraca po starackim domovima...
Ajde se ti informiraj. Oko 2000 lijecnika i znanstvenika pisalo je peticiju zbog staraca koji su bez kisika ili bilo kakve druge pomoci umirali po domovima za starije. Odbijali su ih hospitalizirati, a imali su kapacitete. Vele da bi ionako umrli za 2-3 mjeseca. Život u doba Corone - Page 38 Qnwg93

ma da, u te bajke samo Dudette vjeruje Život u doba Corone - Page 38 684758713. Jebote, svedi bi vec promjenili dvije vlade da im samo malo zaskripi zdravstvo a toboze pustili starce da poumiraju. Teski pamflet  raznih zagovornika lockdowna koji se moraju opravdati. Imali visemjesecni lockdown a zarazitih nikad vise, kako to!?
Teski pamfleti raznih zagovornika imuniteta krda. Život u doba Corone - Page 38 F24sqg

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 38 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  pizda 01.11.20 2:07

Dudette je napisao/la:
Teski pamfleti raznih zagovornika imuniteta krda. Život u doba Corone - Page 38 F24sqg

Život u doba Corone - Page 38 684758713 je, imala si kokosje ludilo, svinjsku gripu, sars...svasta nesto i nikakvih lockdowna a daleko opasniji virusi. Nisam neki dezurni teoreticar zavjera ali ovo smrdi do neba. Lako sto meni smrdi ali se oglasila sva sila strucnjaka koji se zgrazavaju silnom panikom i napuhavanjem covida...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 38 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  Gost 01.11.20 2:09

pizda je napisao/la:
Dudette je napisao/la:Te povrsne predodzbe o Svedjanima, Norvezanima i Dancima idu mi na zivce. Sjebani su do balcaka.

ma ko ih jebe, ne bi ni ja nikad tamo otisao zivjeti. Nisam nigdje ni naveo da su progresivni vec da su svedi izabrali najpametniji nacin. Da su ga izabrali siptari hvalio bi siptare...
Da li su izabrali najpametniji nacin, ostaje za vidjeti. Brojke su i njima pocele rasti, a stopa smrtnosti im je od prije visoka. Mislim da je 50% smrti iz domova za starije i nemocne. Odi ti malo provjeravaj. Ja vec jesam, ali ne da mi se ponovo. Život u doba Corone - Page 38 F24sqg 

Pisem po sjecanju...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 38 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  Gost 01.11.20 2:12

pizda je napisao/la:
Dudette je napisao/la:
Teski pamfleti raznih zagovornika imuniteta krda. Život u doba Corone - Page 38 F24sqg

Život u doba Corone - Page 38 684758713 je, imala si kokosje ludilo, svinjsku gripu, sars...svasta nesto i nikakvih lockdowna a daleko opasniji virusi. Nisam neki dezurni teoreticar zavjera ali ovo smrdi do neba. Lako sto meni smrdi ali se oglasila sva sila strucnjaka koji se zgrazavaju silnom panikom i napuhavanjem covida...
Pa kaj odma' ne velis da se ne trudim vise. Život u doba Corone - Page 38 F24sqg Bill Gates, 5G, cijeli svijet lud i to... Život u doba Corone - Page 38 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 38 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  pizda 01.11.20 2:14

Dudette je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Dudette je napisao/la:Te povrsne predodzbe o Svedjanima, Norvezanima i Dancima idu mi na zivce. Sjebani su do balcaka.

ma ko ih jebe, ne bi ni ja nikad tamo otisao zivjeti. Nisam nigdje ni naveo da su progresivni vec da su svedi izabrali najpametniji nacin. Da su ga izabrali siptari hvalio bi siptare...
Da li su izabrali najpametniji nacin, ostaje za vidjeti. Brojke su i njima pocele rasti, a stopa smrtnosti im je od prije visoka. Mislim da je 50% smrti iz domova za starije i nemocne. Odi ti malo provjeravaj. Ja vec jesam, ali ne da mi se ponovo. Život u doba Corone - Page 38 F24sqg 

Pisem po sjecanju...

evo samo sto nisam. Uz to, mos bit sigurna da su svi ti starci umrli od silnih bolestina koje su imali, ili sto bi uopceno rekli, od starosti... Jebote, prehladi se neki cicica, zalegne u krevet i umre. Sta mu stoji kao razlog smrti, prehlada?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 38 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  Gost 01.11.20 2:15

pizda je napisao/la:
Dudette je napisao/la:
Teski pamfleti raznih zagovornika imuniteta krda. Život u doba Corone - Page 38 F24sqg

Život u doba Corone - Page 38 684758713 je, imala si kokosje ludilo, svinjsku gripu, sars...svasta nesto i nikakvih lockdowna a daleko opasniji virusi. Nisam neki dezurni teoreticar zavjera ali ovo smrdi do neba. Lako sto meni smrdi ali se oglasila sva sila strucnjaka koji se zgrazavaju silnom panikom i napuhavanjem covida...
Bez obzira sto nisam medicinske struke, o virusima i ostalim kugama znam ponesto vise od tebe. Bez lazne skromnosti. Dobivam brifinge zbog posla koji obavljam.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 38 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  pizda 01.11.20 2:19

Dudette je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Dudette je napisao/la:
Teski pamfleti raznih zagovornika imuniteta krda. Život u doba Corone - Page 38 F24sqg

Život u doba Corone - Page 38 684758713 je, imala si kokosje ludilo, svinjsku gripu, sars...svasta nesto i nikakvih lockdowna a daleko opasniji virusi. Nisam neki dezurni teoreticar zavjera ali ovo smrdi do neba. Lako sto meni smrdi ali se oglasila sva sila strucnjaka koji se zgrazavaju silnom panikom i napuhavanjem covida...
Pa kaj odma' ne velis da se ne trudim vise. Život u doba Corone - Page 38 F24sqg Bill Gates, 5G, cijeli svijet lud i to... Život u doba Corone - Page 38 30caqzl

mozda ces radije povjerovat Trampu, evo ti covjek veli ono sto se vec odavno zna. Ljecnici dobijaju lovu ako kao razlog smrti navedu covid. Zasto? Zasto objavljuju snimke kamiona krcatih lijesova i proglasavaju ih kao zrtve covida a radi se o utopljenim emigrantima? Snimka stara dvije godine itd, itd. rekoh, smrdi do neba a koji je razlog nemam pojma. Samo znam da se ja necu cjepiti...Život u doba Corone - Page 38 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 38 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  pizda 01.11.20 2:21

Dudette je napisao/la:
Bez obzira sto nisam medicinske struke, o virusima i ostalim kugama znam ponesto vise od tebe. Bez lazne skromnosti. Dobivam brifinge zbog posla koji obavljam.

pa ne bih se slozijo. Nisam ni ja ljecnik ali sam struke koja o tome zna vise od njih...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 38 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  Gost 01.11.20 2:23

pizda je napisao/la:
Dudette je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Dudette je napisao/la:Te povrsne predodzbe o Svedjanima, Norvezanima i Dancima idu mi na zivce. Sjebani su do balcaka.

ma ko ih jebe, ne bi ni ja nikad tamo otisao zivjeti. Nisam nigdje ni naveo da su progresivni vec da su svedi izabrali najpametniji nacin. Da su ga izabrali siptari hvalio bi siptare...
Da li su izabrali najpametniji nacin, ostaje za vidjeti. Brojke su i njima pocele rasti, a stopa smrtnosti im je od prije visoka. Mislim da je 50% smrti iz domova za starije i nemocne. Odi ti malo provjeravaj. Ja vec jesam, ali ne da mi se ponovo. Život u doba Corone - Page 38 F24sqg 

Pisem po sjecanju...

evo samo sto nisam. Uz to, mos bit sigurna da su svi ti starci umrli od silnih bolestina koje su imali, ili sto bi uopceno rekli, od starosti... Jebote, prehladi se neki cicica, zalegne u krevet i umre. Sta mu stoji kao razlog smrti, prehlada?
Razumijem fanatizme razne. To mi je posao. 

Dakle, neka krepavaju stari i bolesni. Tko ih jebe. I sto ti to znaci cica zalegne? Pa covjek je, neciji otac, djed, brat, ujak... Da je i sam na svijetu, zasto bi morao biti otpisan? Ako to nije eugenika, ne znam sto jest. Velis, sto te boli kurac sto tamo neki stari bolesni cica krepava. Ionako bi mozda pozivio samo koji mjesec duze. O jebenteboze i rvacku empatiju...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 38 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  Gost 01.11.20 2:28

pizda je napisao/la:
Dudette je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Dudette je napisao/la:
Teski pamfleti raznih zagovornika imuniteta krda. Život u doba Corone - Page 38 F24sqg

Život u doba Corone - Page 38 684758713 je, imala si kokosje ludilo, svinjsku gripu, sars...svasta nesto i nikakvih lockdowna a daleko opasniji virusi. Nisam neki dezurni teoreticar zavjera ali ovo smrdi do neba. Lako sto meni smrdi ali se oglasila sva sila strucnjaka koji se zgrazavaju silnom panikom i napuhavanjem covida...
Pa kaj odma' ne velis da se ne trudim vise. Život u doba Corone - Page 38 F24sqg Bill Gates, 5G, cijeli svijet lud i to... Život u doba Corone - Page 38 30caqzl

mozda ces radije povjerovat Trampu, evo ti covjek veli ono sto se vec odavno zna. Ljecnici dobijaju lovu ako kao razlog smrti navedu covid. Zasto? Zasto objavljuju snimke kamiona krcatih lijesova i proglasavaju ih kao zrtve covida a radi se o utopljenim emigrantima? Snimka stara dvije godine itd, itd. rekoh, smrdi do neba a koji je razlog nemam pojma. Samo znam da se ja necu cjepiti...Život u doba Corone - Page 38 684758713
Trump jedino zingaru moze biti napet. Tu su negdje intelektualno.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 38 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  pizda 01.11.20 2:29

Dudette je napisao/la:

Dakle, neka krepavaju stari i bolesni. Tko ih jebe. I sto ti to znaci cica zalegne? Pa covjek je, neciji otac, djed, brat, ujak... Da je i sam na svijetu, zasto bi morao biti otpisan? Ako to nije eugenika, ne znam sto jest. Velis, sto te boli kurac sto tamo neki stari bolesni cica krepava. Ionako bi mozda pozivio samo koji mjesec duze. O jebenteboze i rvacke empatije...

jesi ti luda ili se samo pravis da jesi? Život u doba Corone - Page 38 684758713 Ko je spominjao otpisivanje, jebene eugenike, sterilizacije, ko je spominjao da ga boli kurac, samo ti... Ako neki cicica zalegne zbog prehlade i umre to nije nikakvo otpisivanje vec biologija. Kako mozes sprijeciti da star i istrosen organizam umre daj mi reci. Verbalnim altruizmom i empatijom?
Odi radije spavat jebote, sa kim se ja raspravljam i oko cega...Život u doba Corone - Page 38 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 38 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  Gost 01.11.20 2:31

Trump je patoloski lazljivac i notorni idiot. Takvi isti ce ga ponovno izabrati. Na zalost.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 38 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  pizda 01.11.20 2:33

Dudette je napisao/la:
Trump jedino zingaru moze biti napet. Tu su negdje intelektualno.

Trump je kurcina ali dobro informirana kurcina, u tome je point. Imas cijelu silu ljudi koji ukazuju da tu nesto jako smrdi ali jebiga. Izgleda da nekome i zbog necega to nije prihvatljivo a zasto to je vec pitanje za milijun dolara...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 38 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  Gost 01.11.20 2:34

pizda je napisao/la:
Dudette je napisao/la:

Dakle, neka krepavaju stari i bolesni. Tko ih jebe. I sto ti to znaci cica zalegne? Pa covjek je, neciji otac, djed, brat, ujak... Da je i sam na svijetu, zasto bi morao biti otpisan? Ako to nije eugenika, ne znam sto jest. Velis, sto te boli kurac sto tamo neki stari bolesni cica krepava. Ionako bi mozda pozivio samo koji mjesec duze. O jebenteboze i rvacke empatije...

jesi ti luda ili se samo pravis da jesi? Život u doba Corone - Page 38 684758713 Ko je spominjao otpisivanje, jebene eugenike, sterilizacije, ko je spominjao da ga boli kurac, samo ti... Ako neki cicica zalegne zbog prehlade i umre to nije nikakvo otpisivanje vec biologija. Kako mozes sprijeciti da star i istrosen organizam umre daj mi reci. Verbalnim altruizmom i empatijom?
Odi radije spavat jebote, sa kim se ja raspravljam i oko cega...Život u doba Corone - Page 38 684758713
Ne govorim samo o starima. Govorim o mladjim ljudima s komorbiditetima. Karcinomima, presadjenim organima itd. Jesul' i oni za otpis po tebi?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 38 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  pizda 01.11.20 2:34

Dudette je napisao/la:Trump je patoloski lazljivac i notorni idiot. Takvi isti ce ga ponovno izabrati. Na zalost.

nadam se da nece iako su mu kao protukandidata mogli izabrati nekog mladjeg i vitalnijeg...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 38 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  Gost 01.11.20 2:36

pizda je napisao/la:
Dudette je napisao/la:
Trump jedino zingaru moze biti napet. Tu su negdje intelektualno.

Trump je kurcina ali dobro informirana kurcina, u tome je point. Imas cijelu silu ljudi koji ukazuju da tu nesto jako smrdi ali jebiga. Izgleda da nekome i zbog necega to nije prihvatljivo a zasto to je vec pitanje za milijun dolara...
Tako je dobro informiran da ne zna izgovoriti Bhutan i Nepal na sastanku s Azijatima. Život u doba Corone - Page 38 30caqzl Ali to je sve CNN urota protiv njega. Život u doba Corone - Page 38 F24sqg

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 38 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  Gost 01.11.20 2:37

pizda je napisao/la:
Dudette je napisao/la:Trump je patoloski lazljivac i notorni idiot. Takvi isti ce ga ponovno izabrati. Na zalost.

nadam se da nece iako su mu kao protukandidata mogli izabrati nekog mladjeg i vitalnijeg...
Da Bidena ne pokosi Covid-19. A mozda bi zivio samo koji mjesec duze. Život u doba Corone - Page 38 34zehjp

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 38 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 38 / 40. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.