kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Život u doba Corone

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

Život u doba Corone - Page 40 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  besposlenpop 03.11.20 21:05

Dudette je napisao/la:Pazi vamo! Život u doba Corone - Page 40 F24sqg 

Izgleda da je svedski premijer odlucio osobno intervenirati jer mu je pun kufer imuniteta krda... Život u doba Corone - Page 40 C040 

Coronavirus: Sweden brings in rule of eight for diners amid spike in infections




Život u doba Corone - Page 40 _113575655_daneklundandfriendhakalolsson

Sweden has limited to eight per table the number of people sitting together in cafes and restaurants, amid a sharp rise in coronavirus infections.

"We have a very serious situation," Prime Minister Stefan Löfven warned, saying the virus was "going in the wrong direction".

Sweden has reported 31 Covid deaths since Friday, taking the death toll to 5,969 - far higher than its neighbours.


Unlike them, Sweden has never imposed a nationwide lockdown. 

Mr Löfven also announced stricter recommendations - including working from home if possible and avoiding public transport - for another three regions: Halland, Örebro and Jönköping,

This means that about 70% of the country's 10.5 million people now live under the new government guidelines, which are voluntary. 

The head of the Swedish Public Health Agency, Johan Carlson, said he hoped the public could work together to stop the spread of the virus, by complying with national and regional voluntary guidelines, as they did during the spring and summer.

However, he warned Swedes that "we have a long, tough winter in front of us".

More than 134,000 people have been infected in the Scandinavian country since the start of the pandemic.

Last month, the health authorities urged Swedes over 70 and other at-risk group to follow the same coronavirus guidelines as the rest of the population.

The authorities previously advised those groups to avoid all close contact with people they did not live with.
But Sweden's public health chief said self-isolation had taken a toll on the elderly.
Treba označiti tekst i odabrati jednu od zadanih veličina fonta.  Život u doba Corone - Page 40 2758896589

_________________
Život u doba Corone - Page 40 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 40 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  Gost 03.11.20 21:11

Puno ti hvala. Život u doba Corone - Page 40 1zouo36 Otkud da znam za taj 'tiny font trick'? Do nedavno s tim nisam imala problema... Život u doba Corone - Page 40 E0224

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 40 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  besposlenpop 03.11.20 21:16

Dudette je napisao/la:Puno ti hvala. Život u doba Corone - Page 40 1zouo36 Otkud da znam za taj 'tiny font trick'? Do nedavno s tim nisam imala problema... Život u doba Corone - Page 40 E0224
Pa pitaš.  Život u doba Corone - Page 40 684758713
Ono veliko nahereno "A" sa duplom crvenom strelicom.  Život u doba Corone - Page 40 1869404863

_________________
Život u doba Corone - Page 40 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 40 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  Gost 03.11.20 21:21

besposlenpop je napisao/la:
Dudette je napisao/la:Puno ti hvala. Život u doba Corone - Page 40 1zouo36 Otkud da znam za taj 'tiny font trick'? Do nedavno s tim nisam imala problema... Život u doba Corone - Page 40 E0224
Pa pitaš.  Život u doba Corone - Page 40 684758713
Ono veliko nahereno "A" sa duplom crvenom strelicom.  Život u doba Corone - Page 40 1869404863
Ti objasnio bez da sam pitala... Život u doba Corone - Page 40 F24sqg 

Aha! Znam za taj italicized A s crvenom strelicom gore i dolje. I s tim sam pokusala, ali iz nekog razloga ne idže, pa ne idže...Život u doba Corone - Page 40 E0224

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 40 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  besposlenpop 04.11.20 11:44

Život u doba Corone - Page 40 Bez-testa

_________________
Život u doba Corone - Page 40 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 40 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  besposlenpop 04.11.20 15:47

https://net.hr/danas/hrvatska/arena-zagreb-je-spremna-za-prihvat-oboljelih-svedska-uvodi-nove-mjere-situacija-ide-u-pogresnom-smjeru-vrlo-je-ozbiljno/



Europa je bila središte širenja koronavirusa


14:34 – Genetičari s engleskog sveučilišta Huddersfield i portugalskog sveučilišta Minho mapirali su distribuciju novog koronavirusa diljem svijeta i otkrili da je Europa bila glavni izvor širenja pandemije. Iako je istraživanje, nakon analize 27.00 virusnih genoma, uzorkovanih iz cijelog svijeta, pokazalo da je virus izvorno potekao iz Kine te prešao sa šišmiša na čovjeka, Europa je bila središte iz koje se on najviše proširio u druga područja. Znanstvenici tvrde da su Britanija i Europa imale preslaba i prekasno uvedena ograničenja putovanja, što je dovelo do širenja pandemije po SAD-u i drugim dijelovima svijeta, piše University of Huddersfield.

_________________
Život u doba Corone - Page 40 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 40 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  Cat_ 04.11.20 20:08

Danas smo presli 6000 zarazenih. Život u doba Corone - Page 40 3102334490
Postoje dani kada pritisnuta obavezama potpuno zaboravim na virus i situaciju u kojoj se svi nalazimo.
Ali kada zastanem i setim se...ovo je kao neki ruzan, katastroficni film kojem se jos ne zna kraj.
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 40 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  pizda 05.11.20 0:39

Cat_ je napisao/la:Danas smo presli 6000 zarazenih. Život u doba Corone - Page 40 3102334490
Postoje dani kada pritisnuta obavezama potpuno zaboravim na virus i situaciju u kojoj se svi nalazimo.
Ali kada zastanem i setim se...ovo je kao neki ruzan, katastroficni film kojem se jos ne zna kraj.

kad ne citas, ne pratis, onda virusa i nema. Tako je najbolje...Ko zna koliko dugo je to malo djubre medju nama a mi to pripisivali gripi i nikom nista...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 40 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  besposlenpop 05.11.20 15:24

Twitter trajno ugasio profil teoretičara zavjera Davida Ickea zbog širenja dezinformacija o koronavirusu


Život u doba Corone - Page 40 David-icke-2-717x478

Posljednji postovi u kojima je kršio pravila uključivali su uz pandemiju vezane napade na britanskog premijera Borisa Johnsona, američkog infektologa Anthonya Faucija i filantropa, multimilijardera Billa Gatesa


Valjda najpoznatiji teoretičar zavjera na svijetu David Icke, koji ponekad i zvuči uvjerljivo dok ne krene tvrditi da svijetom upravljaju ljudi-gušteri, upravo je izgubio jednu mogućnost širenja svojih teorija.


Nakon što su to prije nekih pola godine to već učinili Facebook i YouTube, i Twitter je permanentno ugasio njegov račun, odnosno profil. Nekadašnji profesionalni nogometaš koji je karijeru golmana morao prekinuti zbog artritisa tvrdio je između ostalog da je Božji sin, da će 1997. biti kraj svijeta kojima će prethoditi potresi i poplave, da su klimatske promjene izmišljotina, da kraljevska obitelj nisu ljudi već reptili, da je napad na „blizance“ zapravo bio izazvan iznutra…Svejedno, Icke ima nemali broj poklonika u svijetu koji u njegovim nebulozama vide planirano skrivanu istinu. Sve to nije potaklo vodstva društvenih mreža da mu ograniči širenje suludih teorija. A onda je došla pandemija koronavirusa i stav društvenih mreža se promijenio. 382 tisuće ljudi koje je pratilo Ickea na Twitteru više neće imati priliku što ima za reći.


„Profil je trajno suspendiran zbog kršenja pravila Twittera vezana uz širenje laži i dezinformacija o koronavirusu“ – rekao je glasnogovornik Twittera za BBC.


Posljednji postovi u kojima je kršio pravila uključivali su napade na britanskog premijera Borisa Johnsona, američkog infektologa Anthonya Faucija i filantropa, multimilijardera Billa Gatesa podgrijavajući teorije da Gates samo želi zaraditi novac od cjepiva za COVID-19.



On sam kaže da je isključen s Twittera jer je objavio nepotvrđenu vijest da britanska vlada planira pilot projekt testiranja na COVID-19 svih građana na području Liverpoola. Zaboravio je napomenuti da je prije toga iznosio dezinformacije o tome da 5G mreža (i inače omiljena tema teoretičara zavjere), povezana sa širenjem virusa, a i to da su sa širenjem povezane grupe dežurnih krivaca – Židova.

_________________
Život u doba Corone - Page 40 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 40 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  pizda 06.11.20 1:25

ovaj Icke je zesca budala, poremecen lik totalno. Sto je najbolje, zaludio i naseg Misaka (Na rubu znanosti) koji sad naokolo prepricava Ickea...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 40 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  taja 06.11.20 13:31

pizda je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:Danas smo presli 6000 zarazenih. Život u doba Corone - Page 40 3102334490
Postoje dani kada pritisnuta obavezama potpuno zaboravim na virus i situaciju u kojoj se svi nalazimo.
Ali kada zastanem i setim se...ovo je kao neki ruzan, katastroficni film kojem se jos ne zna kraj.

kad ne citas, ne pratis, onda virusa i nema. Tako je najbolje...Ko zna koliko dugo je to malo djubre medju nama a mi to pripisivali gripi i nikom nista...
Oduvijek Pizdo, oduvijek... 
Ali ove godine se proslavio i dobio na vaznosti. Nabijem sve koji su mu dali novo ime i tako ga proslavili. Idioti
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 40 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  pizda 07.11.20 0:50

taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:Danas smo presli 6000 zarazenih. Život u doba Corone - Page 40 3102334490
Postoje dani kada pritisnuta obavezama potpuno zaboravim na virus i situaciju u kojoj se svi nalazimo.
Ali kada zastanem i setim se...ovo je kao neki ruzan, katastroficni film kojem se jos ne zna kraj.

kad ne citas, ne pratis, onda virusa i nema. Tako je najbolje...Ko zna koliko dugo je to malo djubre medju nama a mi to pripisivali gripi i nikom nista...
Oduvijek Pizdo, oduvijek... 
Ali ove godine se proslavio i dobio na vaznosti. Nabijem sve koji su mu dali novo ime i tako ga proslavili. Idioti

ove godine bilo 97% manje gripe nego li u prosjeku Život u doba Corone - Page 40 1523192931 Gdje je nestalo tih 97% da mi je znat?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 40 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  besposlenpop 07.11.20 12:07

pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:Danas smo presli 6000 zarazenih. Život u doba Corone - Page 40 3102334490
Postoje dani kada pritisnuta obavezama potpuno zaboravim na virus i situaciju u kojoj se svi nalazimo.
Ali kada zastanem i setim se...ovo je kao neki ruzan, katastroficni film kojem se jos ne zna kraj.

kad ne citas, ne pratis, onda virusa i nema. Tako je najbolje...Ko zna koliko dugo je to malo djubre medju nama a mi to pripisivali gripi i nikom nista...
Oduvijek Pizdo, oduvijek... 
Ali ove godine se proslavio i dobio na vaznosti. Nabijem sve koji su mu dali novo ime i tako ga proslavili. Idioti

ove godine bilo 97% manje gripe nego li u prosjeku Život u doba Corone - Page 40 1523192931 Gdje je nestalo tih 97% da mi je znat?
U sapunima, dezificijensima, maskama, distancama ...  Život u doba Corone - Page 40 3679994209

_________________
Život u doba Corone - Page 40 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 40 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  Gost 07.11.20 19:15

besposlenpop je napisao/la:
pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:

kad ne citas, ne pratis, onda virusa i nema. Tako je najbolje...Ko zna koliko dugo je to malo djubre medju nama a mi to pripisivali gripi i nikom nista...
Oduvijek Pizdo, oduvijek... 
Ali ove godine se proslavio i dobio na vaznosti. Nabijem sve koji su mu dali novo ime i tako ga proslavili. Idioti

ove godine bilo 97% manje gripe nego li u prosjeku Život u doba Corone - Page 40 1523192931 Gdje je nestalo tih 97% da mi je znat?
U sapunima, dezificijensima, maskama, distancama ...  Život u doba Corone - Page 40 3679994209
😷<------ 2m ----->

Evo ja sam polovicu sadrzaja ilustrirala... Život u doba Corone - Page 40 F24sqg

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 40 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  baldrick 07.11.20 21:27

pizda je napisao/la:


ove godine bilo 97% manje gripe nego li u prosjeku Život u doba Corone - Page 40 1523192931 Gdje je nestalo tih 97% da mi je znat?

Ukro Bil Gejc. Jer oče vladat svjetom ida pošten ćovijek nema poso ida ga on prati na 5ge,,,,,  Zatoje ukro gripu i izmislijo koronu a ne ma korone toje laž,,,,,

baldrick

Broj postova : 112
Join date : 28.04.2019

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 40 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  baldrick 07.11.20 21:28


baldrick

Broj postova : 112
Join date : 28.04.2019

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 40 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.