kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

razočarata

Stranica 1 / 9. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

razočarata  Empty razočarata

Postaj  orion 11.12.12 17:56

duboko sam razočarata kraševim čokoladnim napolitankama... onim prelivenim čokoladom. Puno su toga pokvarili unazad deset godina, al ovim napolitankama su donekle održali kvalitetu .... ievo ga sad - pokvariše i njih razočarata  4273974228

.... pas mater i cucku kaj se baš sve mora srozati u ovoj jebenoj zemlji.

razočarata  COKOLADNE%20NAPOLITANKE
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

razočarata  Empty Re: razočarata

Postaj  taja 11.12.12 18:00

Ništa nije kao prije...
Ni kava ni sladoled ni čokolada pa ni keksi.... Ko da su preliveni šećernom tablom , a ne čokoladom.
Nema druge, pošalji im prosvjednu notu.
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

razočarata  Empty Re: razočarata

Postaj  orion 11.12.12 18:16

taja je napisao/la:Ništa nije kao prije...
Ni kava ni sladoled ni čokolada pa ni keksi.... Ko da su preliveni šećernom tablom , a ne čokoladom.
Nema druge, pošalji im prosvjednu notu.



da znaš da hoću razočarata  3827417775 ...te su im napolitanke bile odlične još do nedavno. Sinoć smo otvorili novu kutiju - ništa nego tuga i žalost. Promijenili su dizajn kutije i zapakirali u nju smeće ....
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

razočarata  Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 11.12.12 19:28

ma baš u subotu, govori mi žena od bratića kako obožava napolitanke ali kako nisu ni blizu onome što su nekada bile. nemam pojma. meni su one fine samo kad su friške.
ja tu razliku vidim, na primjer, u cedeviti.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 11.12.12 19:46

sad ste me sjetile onih nekadašnjih "poljoprometa" - uđeš a ono samo miriše čokolada i kava... koji dobar miris je to bio ... i nije bilo nekog izbora ali je sve bilo tako slatko

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  Empty Re: razočarata

Postaj  orion 11.12.12 19:57

kišna glista je napisao/la:sad ste me sjetile onih nekadašnjih "poljoprometa" - uđeš a ono samo miriše čokolada i kava... koji dobar miris je to bio ... i nije bilo nekog izbora ali je sve bilo tako slatko

nisam pretjerani nostalgičar što se hrane i slastica tiče, al neka donja granica mora postojati ...da sve, baš sve pokvare zbog profita razočarata  3102334490 .... bajadera, griote, ledene kocke ...sve su srozali.
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

razočarata  Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 11.12.12 20:00

orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:sad ste me sjetile onih nekadašnjih "poljoprometa" - uđeš a ono samo miriše čokolada i kava... koji dobar miris je to bio ... i nije bilo nekog izbora ali je sve bilo tako slatko

nisam pretjerani nostalgičar što se hrane i slastica tiče, al neka donja granica mora postojati ...da sve, baš sve pokvare zbog profita razočarata  3102334490 .... bajadera, griote, ledene kocke ...sve su srozali.

istina... zato je najbolje kupiti onu čokoladu u prahu ili za kuvanje, topiti sam, umiješati šta ti odgovara i bar znaš da jedeš čokoladu a ne kojekakve obojane melase ... samo to rijetko radim al oko božića mi počnu padati kojekakve lude ideje i volje za take pizdarije

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 11.12.12 20:02

orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:sad ste me sjetile onih nekadašnjih "poljoprometa" - uđeš a ono samo miriše čokolada i kava... koji dobar miris je to bio ... i nije bilo nekog izbora ali je sve bilo tako slatko

nisam pretjerani nostalgičar što se hrane i slastica tiče, al neka donja granica mora postojati ...da sve, baš sve pokvare zbog profita razočarata  3102334490 .... bajadera, griote, ledene kocke ...sve su srozali.


bajadere su mi ok, ali agriotte .... o majko božja šta su od njih napravili. nekada je iz njih doslovno prštao liker a danas su griotte kakve su nekada bile pokvarene i bomboniera bi se bacila u smeće. suho, bez ičega skoro unutra.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 11.12.12 20:06

orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:sad ste me sjetile onih nekadašnjih "poljoprometa" - uđeš a ono samo miriše čokolada i kava... koji dobar miris je to bio ... i nije bilo nekog izbora ali je sve bilo tako slatko

nisam pretjerani nostalgičar što se hrane i slastica tiče, al neka donja granica mora postojati ...da sve, baš sve pokvare zbog profita razočarata  3102334490 .... bajadera, griote, ledene kocke ...sve su srozali.
i ja to kažem, te bajadere nisu ni b od bajadera. Previše stavljaju nadomjeska za čokoladu, pa sve ima okus po kakao šečernim tablama, samo je cjena kao da je u pravoj čokoladi. Ni to im nije dovoljno uštede, nego su i pakiranja smanjili pa više ne kupuješ 1kg nego, nego 800 dag.
Kupila za sv. Nikolu 2 paketića u konzumu kockice čokolade prigodno zamotane, 20 dag u vrečici. Žao mi kaj nisam kupila više ( bila akcija 9,99 - 20 dag čokolade). Čokoladice su toliko fine da sam išla gledat ko je proizvođač, jedva sam našla , pod povečalo sam išla čitat, tak sitno piše. Njemci su proizvođači

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  Empty Re: razočarata

Postaj  orion 11.12.12 20:36

imalo je Belje Buco sir, izvrstan je bio - običan i sa šunkom - preživijo cijo rat i poraće.... pred koju izbace neki novi, totalno bezlični i bezvezni pod istim imenom. Samo jednom sam ga kupila ....al jebat ga, dolaze nove generacije koje kupuju jer ne znaju za bolje.

razočarata  Buco_otvoreno2
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

razočarata  Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 11.12.12 20:46

je ori, imaš pravo...meni se sve češće dogodi da uđem u dućan i izađem sa vrlo malo toga iako je na ponudi kao fol brdo toga..baš zato jer sam probala i ostala razočarana.... sve neka bezlična masa svega i svačega upakirana da vrišti i mami a kad probaš , ono veliko ništa razočarata  684758713 ipak se na kraju povodimo nepcem a ne očima koliko god oni probali novim ambalažama osvojiti potrošače

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 11.12.12 20:51

sad sam se sjetila još jednog razočarenja a to su oni domaćica keksi... ništa od čokolade, umočeni u ofarbani šećer ...nekad bi zamirisalo po čokoladi kad otvoriš kutiju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  Empty Re: razočarata

Postaj  orion 11.12.12 20:58

da proširim malo ...Unija ne obećava po tom pitanju, hoće sve mormirati, svaku namirnicu stavit pod maksimalno analiziranje. Dobro, ima to opravdanje zbog kontrole E-ova i ostalih sporodjelujućih otrova koje unosimo, ali bojim se da će ono malo domaćega što se može naći na tržištu nestati zbog normiranja i zadovoljavanja formi.

Na NZ ljudi se masovno okreću vlastitoj proizvodnji hrane za sebe i za daljnju prodaju .... iako država uvodi raznorazne zapreke pružaju tihi otpor prodajući je kod kuće.

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

razočarata  Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 11.12.12 21:02

orion je napisao/la:

Na NZ ljudi se masovno okreću vlastitoj proizvodnji hrane za sebe i za daljnju prodaju .... iako država uvodi raznorazne zapreke pružaju tihi otpor prodajući je kod kuće.

sad si me sjetila...bio je prije nekoliko godina u rijeci neki međunarodni okrugli stol na tu temu i novozelanđani su me oduševili... kod njih je sve to potaknulo baš okretanje u pravom smjeru i povratak ka samoodrživom razvoju pogotovo u području prehrane i proizvodnje na obiteljskim farmama ... ali po medijima sada kolaju razne dezinformacije...samo, kod njih je za taj pozitivni preobrat bila zaslužna lokalna politika...jednostavno se nisu dali jebat od drugih

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  Empty Re: razočarata

Postaj  orion 11.12.12 21:10

kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:

Na NZ ljudi se masovno okreću vlastitoj proizvodnji hrane za sebe i za daljnju prodaju .... iako država uvodi raznorazne zapreke pružaju tihi otpor prodajući je kod kuće.

sad si me sjetila...bio je prije nekoliko godina u rijeci neki međunarodni okrugli stol na tu temu i novozelanđani su me oduševili... kod njih je sve to potaknulo baš okretanje u pravom smjeru i povratak ka samoodrživom razvoju pogotovo u području prehrane i proizvodnje na obiteljskim farmama ... ali po medijima sada kolaju razne dezinformacije...samo, kod njih je za taj pozitivni preobrat bila zaslužna lokalna politika...jednostavno se nisu dali jebat od drugih



sve je pokrenuo potpisani sporazum NZ i Kine za "otvorenu trgovinu". Kineska šund roba je doslovno poplavila markete..... ljudi su se brzo skockali i pokrenuli sam svoj majstor proizvodnju hrane. Imaju mnogo organic farmi i poljoprivrednih dobara gdje se radi skroz gratis, ili samo za hranu i smještaj / iz praktičnih razloga/...ali, država je tako uređena da se ima i da se može tako funkcionirati.
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

razočarata  Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 11.12.12 21:16

orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:

Na NZ ljudi se masovno okreću vlastitoj proizvodnji hrane za sebe i za daljnju prodaju .... iako država uvodi raznorazne zapreke pružaju tihi otpor prodajući je kod kuće.

sad si me sjetila...bio je prije nekoliko godina u rijeci neki međunarodni okrugli stol na tu temu i novozelanđani su me oduševili... kod njih je sve to potaknulo baš okretanje u pravom smjeru i povratak ka samoodrživom razvoju pogotovo u području prehrane i proizvodnje na obiteljskim farmama ... ali po medijima sada kolaju razne dezinformacije...samo, kod njih je za taj pozitivni preobrat bila zaslužna lokalna politika...jednostavno se nisu dali jebat od drugih



sve je pokrenuo potpisani sporazum NZ i Kine za "otvorenu trgovinu". Kineska šund roba je doslovno poplavila markete..... ljudi su se brzo skockali i pokrenuli sam svoj majstor proizvodnju hrane. Imaju mnogo organic farmi i poljoprivrednih dobara gdje se radi skroz gratis, ili samo za hranu i smještaj / iz praktičnih razloga/...ali, država je tako uređena da se ima i da se može tako funkcionirati.

pokušavam naći na youtubu te klipove...što je najbolje, taj skup je organizirao adriatic institut sa kojim sam kasnije raskrstila zbog njihove proreganoffske politike koju probaju na mala vrata uvaliti hrvatskoj al ono što su novozelanani pokazali bilo je vrijedno odslušati... je, uvjetovana im je otvorena trgovina al se usporedo išlo povoljnim zakonima na ruku malim farmama tako da je na kraju razum pobijedio i obiteljske farme su uspjele pobijediti "lojalnu konkurenciju" na tržištu... al dobro, jebga, imaju maore i korijene koji su povoljno tlo za povratak prirodi... mi smo svoje zatrli kršćanstvom pa sad teško oživjeti tu razinu osviješćenosti... pogle samo šta se dešava oko jednog običnog uvođenja zdravstvenog odgoja u školama...di smo mi u ostalim područjima ? nigje...spomeni nam secks i kondome i odmah smo obezglavljeni i u srednjem vijeku

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 11.12.12 21:20

orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:

Na NZ ljudi se masovno okreću vlastitoj proizvodnji hrane za sebe i za daljnju prodaju .... iako država uvodi raznorazne zapreke pružaju tihi otpor prodajući je kod kuće.

sad si me sjetila...bio je prije nekoliko godina u rijeci neki međunarodni okrugli stol na tu temu i novozelanđani su me oduševili... kod njih je sve to potaknulo baš okretanje u pravom smjeru i povratak ka samoodrživom razvoju pogotovo u području prehrane i proizvodnje na obiteljskim farmama ... ali po medijima sada kolaju razne dezinformacije...samo, kod njih je za taj pozitivni preobrat bila zaslužna lokalna politika...jednostavno se nisu dali jebat od drugih



sve je pokrenuo potpisani sporazum NZ i Kine za "otvorenu trgovinu". Kineska šund roba je doslovno poplavila markete..... ljudi su se brzo skockali i pokrenuli sam svoj majstor proizvodnju hrane. Imaju mnogo organic farmi i poljoprivrednih dobara gdje se radi skroz gratis, ili samo za hranu i smještaj / iz praktičnih razloga/...ali, država je tako uređena da se ima i da se može tako funkcionirati.

neki dan smo pričali o socijalnom poduzetništvu pa sam pitala jednu frendicu koja radi u ministarstvu poljoprivrede ,da li imaju kakve projekte državnih farmi ili poljoprivrednog uzgoja (da zaposle socijalne slučajeve), kako bi na takav način recimo smanjili broj beskućnika... ono kao nekad u pustinji blaca, obrađuješ zemlju za smještaj i hranu (određen broj sati dnevno), a ako želiš više radiš više sati (za džeparac, odjeću...
zgrozila se... kao to je skroz nehumano... jebatga, izgleda da je humanije pustiti ih na - 16 da se smrzavaju pod mostovima... razočarata  1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 11.12.12 21:23

Btw je napisao/la:

neki dan smo pričali o socijalnom poduzetništvu pa sam pitala jednu frendicu koja radi u ministarstvu poljoprivrede ,da li imaju kakve projekte državnih farmi ili poljoprivrednog uzgoja (da zaposle socijalne slučajeve), kako bi na takav način recimo smanjili broj beskućnika... ono kao nekad u pustinji blaca, obrađuješ zemlju za smještaj i hranu (određen broj sati dnevno), a ako želiš više radiš više sati (za džeparac, odjeću...
zgrozila se... kao to je skroz nehumano... jebatga, izgleda da je humanije pustiti ih na - 16 da se smrzavaju pod mostovima... razočarata  1425538829

pa kad je postalo sramota raditi razočarata  11484130 ljudski je i dostojanstvenije crknuti od mraza i nerada, oš il neš a ljucko dostojanstvo je danas najcjenjenija laž

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  Empty Re: razočarata

Postaj  orion 11.12.12 21:25

kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:

Na NZ ljudi se masovno okreću vlastitoj proizvodnji hrane za sebe i za daljnju prodaju .... iako država uvodi raznorazne zapreke pružaju tihi otpor prodajući je kod kuće.

sad si me sjetila...bio je prije nekoliko godina u rijeci neki međunarodni okrugli stol na tu temu i novozelanđani su me oduševili... kod njih je sve to potaknulo baš okretanje u pravom smjeru i povratak ka samoodrživom razvoju pogotovo u području prehrane i proizvodnje na obiteljskim farmama ... ali po medijima sada kolaju razne dezinformacije...samo, kod njih je za taj pozitivni preobrat bila zaslužna lokalna politika...jednostavno se nisu dali jebat od drugih



sve je pokrenuo potpisani sporazum NZ i Kine za "otvorenu trgovinu". Kineska šund roba je doslovno poplavila markete..... ljudi su se brzo skockali i pokrenuli sam svoj majstor proizvodnju hrane. Imaju mnogo organic farmi i poljoprivrednih dobara gdje se radi skroz gratis, ili samo za hranu i smještaj / iz praktičnih razloga/...ali, država je tako uređena da se ima i da se može tako funkcionirati.

pokušavam naći na youtubu te klipove...što je najbolje, taj skup je organizirao adriatic institut sa kojim sam kasnije raskrstila zbog njihove proreganoffske politike koju probaju na mala vrata uvaliti hrvatskoj al ono što su novozelanani pokazali bilo je vrijedno odslušati... je, uvjetovana im je otvorena trgovina al se usporedo išlo povoljnim zakonima na ruku malim farmama tako da je na kraju razum pobijedio i obiteljske farme su uspjele pobijediti "lojalnu konkurenciju" na tržištu... al dobro, jebga, imaju maore i korijene koji su povoljno tlo za povratak prirodi... mi smo svoje zatrli kršćanstvom pa sad teško oživjeti tu razinu osviješćenosti... pogle samo šta se dešava oko jednog običnog uvođenja zdravstvenog odgoja u školama...di smo mi u ostalim područjima ? nigje...spomeni nam secks i kondome i odmah smo obezglavljeni i u srednjem vijeku

imaju pono puno čiste zemlje. Osobito južni otok. Mi smo ipak stisnuti - puno ljudi na malom području, usitnjenost parcela. Gdje ti ovdje možeš proizvesti nešto oganic u zeru većoj količini ... kao prvo sve je puno uvezenih i domaćih nametnika, zemlja je otrovana i od prljavih padalina i od zagađenih podzemnih voda .... ništa nam neide u prilog razočarata  684758713

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

razočarata  Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 11.12.12 21:28

orion je napisao/la:

imaju pono puno čiste zemlje. Osobito južni otok. Mi smo ipak stisnuti - puno ljudi na malom području, usitnjenost parcela. Gdje ti ovdje možeš proizvesti nešto oganic u zeru većoj količini ... kao prvo sve je puno uvezenih i domaćih nametnika, zemlja je otrovana i od prljavih padalina i od zagađenih podzemnih voda .... ništa nam neide u prilog razočarata  684758713

a pogotovo naša vlastita ljenost i inertnost razočarata  11484130 jebga, organic farmeri su educirati ljudi a ne ko ovi naši...samo poticaje znaju tražit a i ti poticaji, nikako da se dijele po proizvodnji nego po grlu , ha i slično...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  Empty Re: razočarata

Postaj  orion 11.12.12 21:32

kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:

imaju pono puno čiste zemlje. Osobito južni otok. Mi smo ipak stisnuti - puno ljudi na malom području, usitnjenost parcela. Gdje ti ovdje možeš proizvesti nešto oganic u zeru većoj količini ... kao prvo sve je puno uvezenih i domaćih nametnika, zemlja je otrovana i od prljavih padalina i od zagađenih podzemnih voda .... ništa nam neide u prilog razočarata  684758713

a pogotovo naša vlastita ljenost i inertnost razočarata  11484130 jebga, organic farmeri su educirati ljudi a ne ko ovi naši...samo poticaje znaju tražit a i ti poticaji, nikako da se dijele po proizvodnji nego po grlu , ha i slično...

Moraš imat traktor orijaš sa svim prikljucimada bi mogo štrajkat zbog neisplate poticaja tj. niske ciene pšenice. razočarata  1523192931 .... moraš sve to dopeljat na mjesto prosvjeda - nek se vidi kako sirotinja pati razočarata  1523192931
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

razočarata  Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 11.12.12 21:34

kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:

neki dan smo pričali o socijalnom poduzetništvu pa sam pitala jednu frendicu koja radi u ministarstvu poljoprivrede ,da li imaju kakve projekte državnih farmi ili poljoprivrednog uzgoja (da zaposle socijalne slučajeve), kako bi na takav način recimo smanjili broj beskućnika... ono kao nekad u pustinji blaca, obrađuješ zemlju za smještaj i hranu (određen broj sati dnevno), a ako želiš više radiš više sati (za džeparac, odjeću...
zgrozila se... kao to je skroz nehumano... jebatga, izgleda da je humanije pustiti ih na - 16 da se smrzavaju pod mostovima... razočarata  1425538829

pa kad je postalo sramota raditi razočarata  11484130 ljudski je i dostojanstvenije crknuti od mraza i nerada, oš il neš a ljucko dostojanstvo je danas najcjenjenija laž

ma možda bi ljudi i radili (očajnici koji su gladni sigurno bi, barem neko vrijeme dok se ne snađu) ali je birokracija bolesna i neumoljiva... nedavno je bila reportaža o poljoprivrednicima koji su i sami ogorčeni.... hranu koja nije po standardima eu (veličina i oblik) trgovine ne žele prihvatiti pa je bacaju, jer ako je žele pokloniti kakvoj ustanovi ili pučkoj kuhinji mora proći silne inspekcije, a ljudi nemaju ni vremena ni volje zajebavati se s tim... sirotinja poslije sve to vadi iz kontajnera ...to je valjda humanije i neoporečnije razočarata  1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 11.12.12 21:34

orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:

imaju pono puno čiste zemlje. Osobito južni otok. Mi smo ipak stisnuti - puno ljudi na malom području, usitnjenost parcela. Gdje ti ovdje možeš proizvesti nešto oganic u zeru većoj količini ... kao prvo sve je puno uvezenih i domaćih nametnika, zemlja je otrovana i od prljavih padalina i od zagađenih podzemnih voda .... ništa nam neide u prilog razočarata  684758713

a pogotovo naša vlastita ljenost i inertnost razočarata  11484130 jebga, organic farmeri su educirati ljudi a ne ko ovi naši...samo poticaje znaju tražit a i ti poticaji, nikako da se dijele po proizvodnji nego po grlu , ha i slično...

Moraš imat traktor orijaš sa svim prikljucimada bi mogo štrajkat zbog neisplate poticaja tj. niske ciene pšenice. razočarata  1523192931 .... moraš sve to dopeljat na mjesto prosvjeda - nek se vidi kako sirotinja pati razočarata  1523192931

ja to ne smiem ni gledat ... ja b to sve tukla razočarata  11484130 još kad počmu mlijeko proljevat odma znaš da nisu sami krave muzli nego poticaje muzli

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  Empty Re: razočarata

Postaj  orion 11.12.12 21:43

curke moje ...odoh pojest kockicu dvije onih pokvaritih napolitanki, pa lagano prema kinderbetu ....

razočarata  3859399978 .... laka vam noćca
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

razočarata  Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 11.12.12 21:45

orion je napisao/la:curke moje ...odoh pojest kockicu dvije onih pokvaritih napolitanki, pa lagano prema kinderbetu ....

razočarata  3859399978 .... laka vam noćca

noć i sanjaj da si na nz razočarata  727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  Empty Re: razočarata

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 9. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.