kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

razočarata

Stranica 2 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

razočarata  - Page 2 Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 11.12.12 21:45

orion je napisao/la:curke moje ...odoh pojest kockicu dvije onih pokvaritih napolitanki, pa lagano prema kinderbetu ....

razočarata  - Page 2 3859399978 .... laka vam noćca

noćka... ne jedi napolitanke, sanjat ćeš ružno... sanjat ćeš da živiš u vremenu u kojem živiš razočarata  - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  - Page 2 Empty Re: razočarata

Postaj  pizda 11.12.12 22:19

a jel se ko sjeca nekadasnjeg brenda bivse drzave, cokolade Runolist? Kad si htio pojest pravu cokoladu onda si obavezno kupovao Runolist. Ima je i danas samo je vise niko i ne zamjecuje jer su je pretvorili u smece...
Zatim, sto se keksa tice, ako hoces pojest dobar onda moras kupit onu limenu kutiju sa keksima, mislim da su danski. Sve ostalo, kras, milka, nestle, prosjecna bljuvotina...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

razočarata  - Page 2 Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 11.12.12 22:24

meni su rum pločice bile ok.... a sjećam se i one marmelade od šipka u limenci...točno si osjetio da je napravljena od šipka je se na jeziku osjetio šipak ...a ne ovo danas

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  - Page 2 Empty Re: razočarata

Postaj  pizda 11.12.12 22:28

trebalo bi ubit nekog zbog onog u sto su pretvorili gavrilovicku. Neki dan mi dosao gust nakon duzeg vremena i zenska mi reze novu salamu, otvorila pred mnom. Ukus blago receno katastrofa, jebote, totalno grancivo (uzeglo), ogavno, nejestivo. Sve sam Bobiju dao a ni on nije bio pretjerano odusevljen iako ga danima ne hranim kako bi bio divalj i opasan. Ubjedljivo najskuplja suha salama a jednostavno nije jestiva. Ne kuzim, jel postoje jos inspekcije koje ispituju kvalitetu?
Sjecam se da sam ko klinac nosio sendvice sa gavrilovickom na kupanje, cijeli dan bi stajala na suncu a ukus fenomenalan,jos ga se sjecam:). Za vrijeme rata se kod nas prodavala originalna madjarska salama, isti nekadasnji gavrilovic, super. Ako su oni imali interes da ocuvaju kvalitet, zasto gavrilovic nema? Pa ne bi to smece vise uzeo da mi badava daju...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

razočarata  - Page 2 Empty Re: razočarata

Postaj  pizda 11.12.12 22:33

kišna glista je napisao/la:meni su rum pločice bile ok.... a sjećam se i one marmelade od šipka u limenci...točno si osjetio da je napravljena od šipka je se na jeziku osjetio šipak ...a ne ovo danas

Bio je i onaj Nugatino super, puno bolji od Nutelle. Kremast i onako glaziran, sav sjajan. I onda se odjednom pojavio neki kruti nugatino, nema sjaja, sav matiran i jedva ga mazes...
Za griotte je Lasta rekla, kupis svjeze a unutra su ko one kojima je istekao rok, sve spljostene i suhe, likera ni u tragovima...
Sto se marmelada i dzemova tice, meni su bili najbolji oni od banjalucke Vitaminke ali to je sad RS...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

razočarata  - Page 2 Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 11.12.12 22:36

sad sam se sjetila i pez bombona...mirisali su ... sad kad nekad moja djeca dobiju pez, skoro sve se pobaca... kao da cuclaš komadiće plastike ili krede

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  - Page 2 Empty Re: razočarata

Postaj  pizda 11.12.12 22:37

kišna glista je napisao/la:sad sam se sjetila i pez bombona...mirisali su ... sad kad nekad moja djeca dobiju pez, skoro sve se pobaca... kao da cuclaš komadiće plastike ili krede

dobro, to mi nikad nise islo, srhe mi pravilo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

razočarata  - Page 2 Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 11.12.12 22:40

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:sad sam se sjetila i pez bombona...mirisali su ... sad kad nekad moja djeca dobiju pez, skoro sve se pobaca... kao da cuclaš komadiće plastike ili krede

dobro, to mi nikad nise islo, srhe mi pravilo...

ke?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  - Page 2 Empty Re: razočarata

Postaj  pizda 11.12.12 22:44

ili, one nekadasnje pekare u kojima se prodavao kruh, mlijeko, jogurt,putar. Ne ove danasnje siptarske koje smrde kad udjes jer se izmjesa miris bureka, raznih aditiva i umjetnih dodataka. Sjecam se pekare skoro preko puta moje kuce, bas onaj super miris kruha i mlijeka a sve u staklenim bocama i jogurt u staklenim posudama onako krut i super:). Znam da smo se doma uvijek svadjali ko ce pojest ono vrhnje kad otvoris bocu mlijeka:). I onda najednom mlijeko u tetrapaku, jogurt u plasticnim casicama i sav neki tekuc, ko bljuvotina jebate. To je stvarno bio shok, sjecam se da je onda stara sama pravila jogurt jer ono smece niko nije htio jest. Inace, to nekadasnje smece je bilo kud i kamo bolje od danasnjeg jogurta a ono iz staklenke se ne moze usporediti sa nicim...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

razočarata  - Page 2 Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 11.12.12 22:47

aaa. sad si me sjetio na kiselo mlijeko u severinu na kupi u onim birtijaškim čašama od dva deci...

al dobro, jogurt i dalje možeš sam praviti kod kuće, kefir isto, kiselo mlijeko ... tako da je sve stvar ljenosti i komocije ...

neću se ni dotaknuti današnjeg mlijeka... užas jedan ako si naviknut piti pravo svježe mlijeko

ako se dobro sjećam, nekada su postojali mliječni restorani il tako nekako su se zvali


Zadnja promjena: kišna glista; 11.12.12 22:49; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  - Page 2 Empty Re: razočarata

Postaj  pizda 11.12.12 22:47

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:sad sam se sjetila i pez bombona...mirisali su ... sad kad nekad moja djeca dobiju pez, skoro sve se pobaca... kao da cuclaš komadiće plastike ili krede

dobro, to mi nikad nise islo, srhe mi pravilo...

ke?

pa znas sta su srhi ili srsi:)...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

razočarata  - Page 2 Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 11.12.12 22:50

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:sad sam se sjetila i pez bombona...mirisali su ... sad kad nekad moja djeca dobiju pez, skoro sve se pobaca... kao da cuclaš komadiće plastike ili krede

dobro, to mi nikad nise islo, srhe mi pravilo...

ke?

pa znas sta su srhi ili srsi:)...

ok, srsi... sad skužila

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  - Page 2 Empty Re: razočarata

Postaj  pizda 11.12.12 22:54

kišna glista je napisao/la:aaa. sad si me sjetio na kiselo mlijeko u severinu na kupi u onim birtijaškim čašama od dva deci...

al dobro, jogurt i dalje možeš sam praviti kod kuće, kefir isto, kiselo mlijeko ... tako da je sve stvar ljenosti i komocije ...

neću se ni dotaknuti današnjeg mlijeka... užas jedan ako si naviknut piti pravo svježe mlijeko

ako se dobro sjećam, nekada su postojali mliječni restorani il tako nekako su se zvali

drugo je ako imas malu djecu ali ko ce si sam praviti jogurt kad ti dodje gust za pojest ga svako toliko...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

razočarata  - Page 2 Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 11.12.12 22:55

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:meni su rum pločice bile ok.... a sjećam se i one marmelade od šipka u limenci...točno si osjetio da je napravljena od šipka je se na jeziku osjetio šipak ...a ne ovo danas

Bio je i onaj Nugatino super, puno bolji od Nutelle. Kremast i onako glaziran, sav sjajan. I onda se odjednom pojavio neki kruti nugatino, nema sjaja, sav matiran i jedva ga mazes...
Za griotte je Lasta rekla, kupis svjeze a unutra su ko one kojima je istekao rok, sve spljostene i suhe, likera ni u tragovima...
Sto se marmelada i dzemova tice, meni su bili najbolji oni od banjalucke Vitaminke ali to je sad RS...

ajavr vitaminka, itekako ga ima na policama. kao i marmelada. nedavno sam kupila vitaminkinu marmeladu od drena, stari moj .... oduševila sam se razočarata  - Page 2 3015220106
vitaminka ajvar ima u svakim plodinama. za vitaminka marmeladu moraš do bille razočarata  - Page 2 3015220106

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  - Page 2 Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 11.12.12 22:58

pizda je napisao/la:
drugo je ako imas malu djecu ali ko ce si sam praviti jogurt kad ti dodje gust za pojest ga svako toliko...

pa napraviš ga svako toliko kad ti dođe gušt pojest ga... ne pravi se jogurt danima razočarata  - Page 2 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  - Page 2 Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 11.12.12 23:02

lastavica je napisao/la: nedavno sam kupila vitaminkinu marmeladu od drena, stari moj .... oduševila sam se razočarata  - Page 2 3015220106
vitaminka ajvar ima u svakim plodinama. za vitaminka marmeladu moraš do bille razočarata  - Page 2 3015220106

marmelade je tako jednostavno praviti da mi nije jasno kako netko to može kupovati... gdje god i kakvu god kupiš prepuna je konzervansa i kojekakvih dodataka i pojačivača okusa a ne voća ... a kad ju praviš praviš ju u većim količinama, ovisno koliko toga nabereš il kupiš i ne možeš ju pojesti do kraja godine ... meni je isto marmelada od drena predivna... da ne govorim o onoj od divljih kupina... ili trnjine... ali ne postoji kupljena koja može nadjebati onu koju sam napraviš... par sati truda nije ništa u usporedbi s onim šta dobiješ s time ..a ako nemaš naviku ići i brati divlje plodove, onda ih kupiš na tržnici

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  - Page 2 Empty Re: razočarata

Postaj  pizda 11.12.12 23:09

lastavica je napisao/la:

ajavr vitaminka, itekako ga ima na policama. kao i marmelada. nedavno sam kupila vitaminkinu marmeladu od drena, stari moj .... oduševila sam se razočarata  - Page 2 3015220106
vitaminka ajvar ima u svakim plodinama. za vitaminka marmeladu moraš do bille razočarata  - Page 2 3015220106

sta ima vitaminkin ajvar?razočarata  - Page 2 684758713 Odmah ga sutra kupujem, oni imaju i najbolji kiselis. Velis marmelada samo u Billi? Tamo jos nisam bio iako idem u Plodine preko puta...razočarata  - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

razočarata  - Page 2 Empty Re: razočarata

Postaj  pizda 11.12.12 23:11

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
drugo je ako imas malu djecu ali ko ce si sam praviti jogurt kad ti dodje gust za pojest ga svako toliko...

pa napraviš ga svako toliko kad ti dođe gušt pojest ga... ne pravi se jogurt danima razočarata  - Page 2 3111943984

ali ne pravi se ni odmah, mora barem dan stajat ako se ne varam razočarata  - Page 2 1523192931. I drugi dan cu imat brdo jogurta a mozda mi se nece jest...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

razočarata  - Page 2 Empty Re: razočarata

Postaj  antonac 11.12.12 23:14

pizda je napisao/la: ali ne pravi se ni odmah, mora barem dan stajat ako se ne varam razočarata  - Page 2 1523192931. I drugi dan cu imat brdo jogurta a mozda mi se nece jest...
ja piem barem pola litre ujtra cim se probudim......vec desetljecima.....odtuda i taina moie ljepote i zgodnoce......ali isto sam ga lien sam pravit.....ne znam je li do mlieka ali mi ne ispane svaki put dobro pa sam odustao......

_________________
daite im da seru....razočarata  - Page 2 29xutcyrazočarata  - Page 2 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

razočarata  - Page 2 Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 11.12.12 23:15

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
drugo je ako imas malu djecu ali ko ce si sam praviti jogurt kad ti dodje gust za pojest ga svako toliko...

pa napraviš ga svako toliko kad ti dođe gušt pojest ga... ne pravi se jogurt danima razočarata  - Page 2 3111943984

ali ne pravi se ni odmah, mora barem dan stajat ako se ne varam razočarata  - Page 2 1523192931. I drugi dan cu imat brdo jogurta a mozda mi se nece jest...

kakvo brdo...meni je normalno pojest pollitru ako mi se jede... ono dva deci mi nije ni za pod zub... a napraviš ga preko noći... al ok, onda jedeš onaj kupljeni i pljuješ kako ne valja ..to ima više smisla

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  - Page 2 Empty Re: razočarata

Postaj  pizda 11.12.12 23:18

kišna glista je napisao/la:

kakvo brdo...meni je normalno pojest pollitru ako mi se jede... ono dva deci mi nije ni za pod zub... a napraviš ga preko noći... al ok, onda jedeš onaj kupljeni i pljuješ kako ne valja ..to ima više smisla

pa nisam neki veliki ljubitelj jogurta, dodje mi gust jednom u tri mjeseca i onda se sjetim da je ponuda katastrofa pa odustanem...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

razočarata  - Page 2 Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 11.12.12 23:20

pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:

ajavr vitaminka, itekako ga ima na policama. kao i marmelada. nedavno sam kupila vitaminkinu marmeladu od drena, stari moj .... oduševila sam se razočarata  - Page 2 3015220106
vitaminka ajvar ima u svakim plodinama. za vitaminka marmeladu moraš do bille razočarata  - Page 2 3015220106

sta ima vitaminkin ajvar?razočarata  - Page 2 684758713 Odmah ga sutra kupujem, oni imaju i najbolji kiselis. Velis marmelada samo u Billi? Tamo jos nisam bio iako idem u Plodine preko puta...razočarata  - Page 2 684758713

vitaminkin ajvar, def najbolji i oduvijek ga ima u plodinama. barem u vukovarskoj, oduvijek.
a marmeladu od drena sam otkrila kada sam sasvim slučajno išla u billu, jer ni ja tamo ne kupujem ....


ja sam ti relacija plodine - kaufland - lidl.
ovisi šta mi treba razočarata  - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  - Page 2 Empty Re: razočarata

Postaj  antonac 11.12.12 23:21

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

kakvo brdo...meni je normalno pojest pollitru ako mi se jede... ono dva deci mi nije ni za pod zub... a napraviš ga preko noći... al ok, onda jedeš onaj kupljeni i pljuješ kako ne valja ..to ima više smisla

pa nisam neki veliki ljubitelj jogurta, dodje mi gust jednom u tri mjeseca i onda se sjetim da je ponuda katastrofa pa odustanem...
pa nie ti los mu3,2 od ljubljanskih mlekarni.....

_________________
daite im da seru....razočarata  - Page 2 29xutcyrazočarata  - Page 2 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

razočarata  - Page 2 Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 11.12.12 23:22

antonac je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

kakvo brdo...meni je normalno pojest pollitru ako mi se jede... ono dva deci mi nije ni za pod zub... a napraviš ga preko noći... al ok, onda jedeš onaj kupljeni i pljuješ kako ne valja ..to ima više smisla

pa nisam neki veliki ljubitelj jogurta, dodje mi gust jednom u tri mjeseca i onda se sjetim da je ponuda katastrofa pa odustanem...
pa nie ti los mu3,2 od ljubljanskih mlekarni.....

nikad od vas novozelanđani ... eto, ori...o čemu mi pričamo razočarata  - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  - Page 2 Empty Re: razočarata

Postaj  pizda 11.12.12 23:23

lastavica je napisao/la:

ja sam ti relacija plodine - kaufland - lidl.
ovisi šta mi treba razočarata  - Page 2 684758713

ma u plodinama znam napamet gdje se sto nalazi tako da moja kupovina traje od pet do deset minuta a puna kolica:)...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

razočarata  - Page 2 Empty Re: razočarata

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.