kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

razočarata

Stranica 5 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

razočarata  - Page 5 Empty Re: razočarata

Postaj  antonac 12.12.12 0:20

razočarata  - Page 5 0b819e72ec5b954c98a339d4a34a8588

kliknite i evo vas u ameriki...... razočarata  - Page 5 11484130

_________________
daite im da seru....razočarata  - Page 5 29xutcyrazočarata  - Page 5 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

razočarata  - Page 5 Empty Re: razočarata

Postaj  pizda 12.12.12 0:20

antonac je napisao/la:suhomesnatosti vrlo rietko koristimo tako da nisam mierodavan......priatelji u cii ukus ne sumljam isto hvale pik proizvode......ja od svega kupuiem pancetu za quasaku.....problem je cak i normalnu pancetu nac......gavriloviceva je sirova, u zadnje vrieme kupuiemo beljsku......

ma dobre pancete mos uvijek nac, neke domace...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

razočarata  - Page 5 Empty Re: razočarata

Postaj  antonac 12.12.12 0:21

pizda je napisao/la:
antonac je napisao/la:suhomesnatosti vrlo rietko koristimo tako da nisam mierodavan......priatelji u cii ukus ne sumljam isto hvale pik proizvode......ja od svega kupuiem pancetu za quasaku.....problem je cak i normalnu pancetu nac......gavriloviceva je sirova, u zadnje vrieme kupuiemo beljsku......

ma dobre pancete mos uvijek nac, neke domace...
necu domace, nisam novozelandzanin...... razočarata  - Page 5 11484130

_________________
daite im da seru....razočarata  - Page 5 29xutcyrazočarata  - Page 5 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

razočarata  - Page 5 Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 12.12.12 0:21

antonac je napisao/la:razočarata  - Page 5 0b819e72ec5b954c98a339d4a34a8588

kliknite i evo vas u ameriki...... razočarata  - Page 5 11484130

razočarata  - Page 5 3254918042 razočarata  - Page 5 3254918042 razočarata  - Page 5 3254918042


Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  - Page 5 Empty Re: razočarata

Postaj  pizda 12.12.12 0:23

kišna glista je napisao/la:

jebiga kad nisi gurman razočarata  - Page 5 1523192931

ti jogurt i u kapucino stavljas, nije ni cudo da ga sama pravis kad ga trosis na lopate... razočarata  - Page 5 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

razočarata  - Page 5 Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 12.12.12 0:24

antonac je napisao/la:
pizda je napisao/la:
antonac je napisao/la:suhomesnatosti vrlo rietko koristimo tako da nisam mierodavan......priatelji u cii ukus ne sumljam isto hvale pik proizvode......ja od svega kupuiem pancetu za quasaku.....problem je cak i normalnu pancetu nac......gavriloviceva je sirova, u zadnje vrieme kupuiemo beljsku......

ma dobre pancete mos uvijek nac, neke domace...
necu domace, nisam novozelandzanin...... razočarata  - Page 5 11484130


a šta si onda...jes uopće čoek ?

vid ljudi pravih



pa ti njima uvali kapitalističku ideologiju: kupujem noffcem kojeg nemam stvari koje ne trebam da impresioniram ljude koje ne volim

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  - Page 5 Empty Re: razočarata

Postaj  pizda 12.12.12 0:26

vis sta kazu, do 2030 ce nas biti 8,3 milijardi. Jest cemo mi sto god ima, samo da je...razočarata  - Page 5 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

razočarata  - Page 5 Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 12.12.12 0:27

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

jebiga kad nisi gurman razočarata  - Page 5 1523192931

ti jogurt i u kapucino stavljas, nije ni cudo da ga sama pravis kad ga trosis na lopate... razočarata  - Page 5 1523192931

ne pijem kapučino...ne volem ništa što me gleda i pijeni se razočarata  - Page 5 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  - Page 5 Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 12.12.12 0:28

pizda je napisao/la:vis sta kazu, do 2030 ce nas biti 8,3 milijardi. Jest cemo mi sto god ima, samo da je...razočarata  - Page 5 684758713

ljude

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  - Page 5 Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 12.12.12 0:29

pizda je napisao/la:
antonac je napisao/la:suhomesnatosti vrlo rietko koristimo tako da nisam mierodavan......priatelji u cii ukus ne sumljam isto hvale pik proizvode......ja od svega kupuiem pancetu za quasaku.....problem je cak i normalnu pancetu nac......gavriloviceva je sirova, u zadnje vrieme kupuiemo beljsku......

ma dobre pancete mos uvijek nac, neke domace...


e, ima ona tuga i jad od božićno okićenog korza i one 3-4 jadne poluprazne drvene božićne kućice ( a o lampicama iz drugog svjeckog rata da ne govorim ) . jedna od kućica prodaje slavonske proizvode: donijela mi mama kobasica, škinki i pancete. sve super miriši .... odi vidi dok još ima.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  - Page 5 Empty Re: razočarata

Postaj  antonac 12.12.12 0:31

zahvaljujuci vama idem u krevet mortus gladan......i zedan..... razočarata  - Page 5 1658420748

_________________
daite im da seru....razočarata  - Page 5 29xutcyrazočarata  - Page 5 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

razočarata  - Page 5 Empty Re: razočarata

Postaj  pizda 12.12.12 0:38

lastavica je napisao/la:
e, ima ona tuga i jad od božićno okićenog korza i one 3-4 jadne poluprazne drvene božićne kućice ( a o lampicama iz drugog svjeckog rata da ne govorim ) . jedna od kućica prodaje slavonske proizvode: donijela mi mama kobasica, škinki i pancete. sve super miriši .... odi vidi dok još ima.

pogledat cu tamo malo...To sto kazes, ono je stvarno jad, tuga i bieda. Pred desetak godina su super okitili, one trake borovih iglica povezivale sve kandelabre. Slijedece godine stavljali iste te trake ali je svaki drugi kandelabr bijo povezat. Slijedece godine vise uopce nisu bili povezani a one sliedece je samo onaj krug na vrhu kandelabra bijo okicen. Kako su krali, tako je sve skupa bilo sve reduciranije. Sad neke biele zavjesice a pred rijeckom bankom neke zelene lampice. Sacuvaj boze ukusa i mastovitosti da im jebem sve najmilije iz roda i poroda. To smece stvarno treba razjurit jer zakurac nisu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

razočarata  - Page 5 Empty Re: razočarata

Postaj  pizda 12.12.12 0:39

antonac je napisao/la:zahvaljujuci vama idem u krevet mortus gladan......i zedan..... razočarata  - Page 5 1658420748

popali Quasaki pancete... razočarata  - Page 5 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

razočarata  - Page 5 Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 12.12.12 0:41

antonac je napisao/la:zahvaljujuci vama idem u krevet mortus gladan......i zedan..... razočarata  - Page 5 1658420748

brzo klikni na onaj svoj link i eto te u americi- zemlji blagostanja ha ha ha


sad sam se sjetila kad mi jedna žena domaćica tamo izvadila komad mesa od kojih pol kile i frtalj iz frižidera i stavila pod nos i onak važno veli: a jel imate vi ovoga tamo u croatiji? a ja gledam komad mesa i sve si misli, to nešto egzotično, neki kengur il noj, nedobog pandin but , nema šanse da mi toga imamo i pitam a šta je to ...a one ća meni važno: pork..real pork ( svinjetina ) ... jebote, onda se zaozbilje zapitah kud ova amerika ide ? razočarata  - Page 5 3776795594 razočarata  - Page 5 3776795594 razočarata  - Page 5 3776795594


Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  - Page 5 Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 12.12.12 0:52

pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
e, ima ona tuga i jad od božićno okićenog korza i one 3-4 jadne poluprazne drvene božićne kućice ( a o lampicama iz drugog svjeckog rata da ne govorim ) . jedna od kućica prodaje slavonske proizvode: donijela mi mama kobasica, škinki i pancete. sve super miriši .... odi vidi dok još ima.

pogledat cu tamo malo...To sto kazes, ono je stvarno jad, tuga i bieda. Pred desetak godina su super okitili, one trake borovih iglica povezivale sve kandelabre. Slijedece godine stavljali iste te trake ali je svaki drugi kandelabr bijo povezat. Slijedece godine vise uopce nisu bili povezani a one sliedece je samo onaj krug na vrhu kandelabra bijo okicen. Kako su krali, tako je sve skupa bilo sve reduciranije. Sad neke biele zavjesice a pred rijeckom bankom neke zelene lampice. Sacuvaj boze ukusa i mastovitosti da im jebem sve najmilije iz roda i poroda. To smece stvarno treba razjurit jer zakurac nisu...


to sam bila prošli četvrtak sa malenom na korzo, oko 6 navečer pa do 8. ona se oduševila konjičima jer drugo ju ne zanima a ja sam se sam oprisjećala našeg božićnog korza nekada, unazad 10-15 godina. zapravo, iz gimnazije u opatiji sam jurila u rijeku nakon škole popodne, grad je u 7 navečer bio prekrasan, osvijetljen, bogati štandovi sa jedne i druge šetališta od početka do kraja, ljudi ko u priči, svi šetaju , razgovaraju, druže se ... školaraca ko u priči. sad ništa. ima ljudi ali vrlo malo za prosinac.
ni tada nije bilo para, zemlja je bila u krizi, osim političko ekonomskih i ratna zbivanja diljem zemlje oslabljivala su standard. ali ljudi su barem malo veselja i razonode išla potražiti na korzo, malo motivacije za druženje. danas se ljudi uglavnom orijentiraju na druženja kod kuće . nema se ni volje, ni želje a ni para razočarata  - Page 5 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  - Page 5 Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 12.12.12 3:41

kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:

Na NZ ljudi se masovno okreću vlastitoj proizvodnji hrane za sebe i za daljnju prodaju .... iako država uvodi raznorazne zapreke pružaju tihi otpor prodajući je kod kuće.

sad si me sjetila...bio je prije nekoliko godina u rijeci neki međunarodni okrugli stol na tu temu i novozelanđani su me oduševili... kod njih je sve to potaknulo baš okretanje u pravom smjeru i povratak ka samoodrživom razvoju pogotovo u području prehrane i proizvodnje na obiteljskim farmama ... ali po medijima sada kolaju razne dezinformacije...samo, kod njih je za taj pozitivni preobrat bila zaslužna lokalna politika...jednostavno se nisu dali jebat od drugih
Pa i kod nas napreduju ... od jednog mosta vide dva.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  - Page 5 Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 12.12.12 3:44

Btw je napisao/la:
orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:

Na NZ ljudi se masovno okreću vlastitoj proizvodnji hrane za sebe i za daljnju prodaju .... iako država uvodi raznorazne zapreke pružaju tihi otpor prodajući je kod kuće.

sad si me sjetila...bio je prije nekoliko godina u rijeci neki međunarodni okrugli stol na tu temu i novozelanđani su me oduševili... kod njih je sve to potaknulo baš okretanje u pravom smjeru i povratak ka samoodrživom razvoju pogotovo u području prehrane i proizvodnje na obiteljskim farmama ... ali po medijima sada kolaju razne dezinformacije...samo, kod njih je za taj pozitivni preobrat bila zaslužna lokalna politika...jednostavno se nisu dali jebat od drugih



sve je pokrenuo potpisani sporazum NZ i Kine za "otvorenu trgovinu". Kineska šund roba je doslovno poplavila markete..... ljudi su se brzo skockali i pokrenuli sam svoj majstor proizvodnju hrane. Imaju mnogo organic farmi i poljoprivrednih dobara gdje se radi skroz gratis, ili samo za hranu i smještaj / iz praktičnih razloga/...ali, država je tako uređena da se ima i da se može tako funkcionirati.

neki dan smo pričali o socijalnom poduzetništvu pa sam pitala jednu frendicu koja radi u ministarstvu poljoprivrede ,da li imaju kakve projekte državnih farmi ili poljoprivrednog uzgoja (da zaposle socijalne slučajeve), kako bi na takav način recimo smanjili broj beskućnika... ono kao nekad u pustinji blaca, obrađuješ zemlju za smještaj i hranu (određen broj sati dnevno), a ako želiš više radiš više sati (za džeparac, odjeću...
zgrozila se... kao to je skroz nehumano... jebatga, izgleda da je humanije pustiti ih na - 16 da se smrzavaju pod mostovima... razočarata  - Page 5 1425538829
Pa zato Krkani povaćavaju broi mostova ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  - Page 5 Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 12.12.12 3:55

pizda je napisao/la:sad neki lik jebe zensku a prije toga mu je prdila u liftu. Koja odvratna kucka...
To je od punomasnog yogurta.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  - Page 5 Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 12.12.12 3:58

pizda je napisao/la:kad smo kod tog, ima li koja suha salama a da lici na nesto i da se moze nac u nasim marketima? ...
Baranjski kulen.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  - Page 5 Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 12.12.12 7:34

besposlenpop je napisao/la:
Pa i kod nas napreduju ... od jednog mosta vide dva.

baš, i to su boduli uspjeli bez ikakvih poticaja razočarata  - Page 5 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  - Page 5 Empty Re: razočarata

Postaj  Jehudi 12.12.12 9:53

orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:

Na NZ ljudi se masovno okreću vlastitoj proizvodnji hrane za sebe i za daljnju prodaju .... iako država uvodi raznorazne zapreke pružaju tihi otpor prodajući je kod kuće.

sad si me sjetila...bio je prije nekoliko godina u rijeci neki međunarodni okrugli stol na tu temu i novozelanđani su me oduševili... kod njih je sve to potaknulo baš okretanje u pravom smjeru i povratak ka samoodrživom razvoju pogotovo u području prehrane i proizvodnje na obiteljskim farmama ... ali po medijima sada kolaju razne dezinformacije...samo, kod njih je za taj pozitivni preobrat bila zaslužna lokalna politika...jednostavno se nisu dali jebat od drugih



sve je pokrenuo potpisani sporazum NZ i Kine za "otvorenu trgovinu". Kineska šund roba je doslovno poplavila markete..... ljudi su se brzo skockali i pokrenuli sam svoj majstor proizvodnju hrane. Imaju mnogo organic farmi i poljoprivrednih dobara gdje se radi skroz gratis, ili samo za hranu i smještaj / iz praktičnih razloga/...ali, država je tako uređena da se ima i da se može tako funkcionirati.

A kakav je to posao kad ga radiš samo za krevet i hranu................kao da je ropstvo u djiru.

Druga stvar ako je po principu Kibuca ali ovako kao si se izrazila to mi ne miriši na dobro. Prije na feudalnu zajednicu.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

razočarata  - Page 5 Empty Re: razočarata

Postaj  Jehudi 12.12.12 9:58

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
drugo je ako imas malu djecu ali ko ce si sam praviti jogurt kad ti dodje gust za pojest ga svako toliko...

pa napraviš ga svako toliko kad ti dođe gušt pojest ga... ne pravi se jogurt danima razočarata  - Page 5 3111943984

A od čega ga radiš kad je mliko razvodnjeno , obrano i jedva da ima pola od onoga pomuženog?
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

razočarata  - Page 5 Empty Re: razočarata

Postaj  Jehudi 12.12.12 10:11

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

bljak, sta ce ti ona biela bljuvotina unutra? Da sarma sa jogurtom...to jos nisam cuo...

bijela bljuvotina? neću dalje ništa komentirati... sačuvaj te bože

jebiga, ubaci pitu od jabuka u buzaru pa ce isto tako bit bljuvotina. Jebote, ko je vidijo jogurt i sarmu skupa, ili punjenu papriku. Kakve to veze ima jedno sa drugim...

jebiga kad nisi gurman razočarata  - Page 5 1523192931

Ne znam dali je to gurmanluk ali i ja sam redovito tako jeo i super je.

Isto su se tako neki čudili kad sam tražio jogurt ili kiselo mliko uz punjene paprike ali kad su kušali

prominili su mišljenje.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

razočarata  - Page 5 Empty Re: razočarata

Postaj  pizda 12.12.12 11:16

Jehudi je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

bijela bljuvotina? neću dalje ništa komentirati... sačuvaj te bože

jebiga, ubaci pitu od jabuka u buzaru pa ce isto tako bit bljuvotina. Jebote, ko je vidijo jogurt i sarmu skupa, ili punjenu papriku. Kakve to veze ima jedno sa drugim...

jebiga kad nisi gurman razočarata  - Page 5 1523192931

Ne znam dali je to gurmanluk ali i ja sam redovito tako jeo i super je.

Isto su se tako neki čudili kad sam tražio jogurt ili kiselo mliko uz punjene paprike ali kad su kušali

prominili su mišljenje.

sacuvaj boze, jogurt mogu sam ili uz burek:). Ne volim ni kad se mijesa sa necim, samo pokvari ukus i boju...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

razočarata  - Page 5 Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 12.12.12 11:22

pizda je napisao/la:
sacuvaj boze, jogurt mogu sam ili uz burek:). Ne volim ni kad se mijesa sa necim, samo pokvari ukus i boju...

pizdek, ti mi malo bacaš na onaj lik iz dr. seussa samo ne s zelenim jajima nego sa crvenim jogurtom:D :



jehudi zna šta valja razočarata  - Page 5 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  - Page 5 Empty Re: razočarata

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.