kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

razočarata

Stranica 7 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

razočarata  - Page 7 Empty Re: razočarata

Postaj  pizda 13.12.12 9:14

Btw je napisao/la:
to ne volim... to su mi donosili radnici iz bosne... i ja sam zaboravila kako to zovu...
nema do bijele vješalice (naravno svinjske)... to je meso iz kotleta dobro osušeno... kad ga narežeš presijava se u duginim bojama.... mljac
ne volim suhe salame, ali je kmečka salama s cijelim zrncima papra dobra... mislim da je prodaju samo u mercatoru...

vjesalice mi nekad nosio jedan bosanac, i cvarke. Jedini cvarci za koje mogu rec da sam se davijo u njima, nesto fenomenalno. Za vjesalice da ne pricam, svi prsuti se mogu sakrit...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

razočarata  - Page 7 Empty Re: razočarata

Postaj  pizda 13.12.12 9:16

da, i onaj skorup od mlijeka, donio bi nekoliko teglica. Samo nafilas debeli sloj na fetu kruha, kako dobro...razočarata  - Page 7 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

razočarata  - Page 7 Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 13.12.12 9:16

pizda je napisao/la:te vjeroucitelje i vjerouciteljice bi nagarijo u crkve pa nek tamo seru onima koji dodju po sledovanje. Ti monstrumi nemaju sto traziti po skolama, medju djecom. Da sam vlast to bih napravijo u roku odmah. Normalno, i odmah ukinuo onih tristotinjak milijuna kuna koje nistarije dobijaju iz proracuna...

ma sad su već u agoniji...nisam ih nikad vidjela ovako sa pjenom na ustima kao jučer... bokte, i onda ko argument kaže kako učiteljice u školi nisu kvalificirane voditi zdravsveni odgoj ... jebote, još vrijeđaju... učiteljice nisu kvalificirane pričati djeci kako brinuti o vlastitoj higijeni, zdravoj prehrani, važnosti tjelovježbe pa naposljetku i o sexu... jok, one su .... al neka se prosrala...već dugo nisam vidjela da se netko tako javno osramotio a sve u obranu crkve... došla nam misionarit na roditeljskom a kad sam ju "napala" protuargumentima ona će meni kako nije to što govori njeno mišljenje nego maše onim pamfletom, evo, tu sve piše, to je dokument, sad će mi pročitati .... a bokte muke ostati ozbiljan u tom trenutku razočarata  - Page 7 3114667799 razočarata  - Page 7 3114667799 razočarata  - Page 7 3114667799 ... sama sebe diskreditira i zvizne šamarčinu ... došla braniti ono iza čega ni sama ne može stati bez da čita sa papira... a ja eto, došla sa svojim mišljenjem, bez papira i bez po muke ju dovedem do ruba nervnog sloma, samo zato jer stojim iza onoga što pričam i živim ono o čemu pričam...al jebga, nemam nikakav dokument da to posvjedoči ... samo svoju djecu koja su btw, najbolje učenice u razredu i uvijek primjer drugima razočarata  - Page 7 3776795594 razočarata  - Page 7 3776795594 razočarata  - Page 7 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  - Page 7 Empty Re: razočarata

Postaj  pizda 13.12.12 9:20

kišna glista je napisao/la:
ma sad su već u agoniji...

kamo srece ali su nazalost daleko od agonije...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

razočarata  - Page 7 Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 13.12.12 9:25

pizda je napisao/la:da, i onaj skorup od mlijeka, donio bi nekoliko teglica. Samo nafilas debeli sloj na fetu kruha, kako dobro...razočarata  - Page 7 684758713

šta je skorup? jel skuta?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  - Page 7 Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 13.12.12 9:26

pizda je napisao/la:

vjesalice mi nekad nosio jedan bosanac, i cvarke. Jedini cvarci za koje mogu rec da sam se davijo u njima, nesto fenomenalno. Za vjesalice da ne pricam, svi prsuti se mogu sakrit...

bit će da je u čvarke dodao mlijeko dok ih je topio...
to je radio moj pokojni otac, i bili su fenomenalni... dio bi pustio tako (za pogačice s čvarcima), a drugi dio posuo paprikom (slatka s 1/4 pekuće)... e ti su bili prava poslastica, njih se jelo umjesto čipsa razočarata  - Page 7 684758713

sad mi je žao da nisam zapisala njegov recept za kulen... dok su ti starci živi misliš imaš vremena, ne obraćaš pozornost kako što rade, a poslije skužiš da baš i nemaš... sestra je nešto malo zapamtila, ali nije to to... uvjek nešto zabrlja kod sušenja...


Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  - Page 7 Empty Re: razočarata

Postaj  pizda 13.12.12 9:26

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:da, i onaj skorup od mlijeka, donio bi nekoliko teglica. Samo nafilas debeli sloj na fetu kruha, kako dobro...razočarata  - Page 7 684758713

šta je skorup? jel skuta?

ne, kad skuhas miljeko pa oberes ono na vrhu...razočarata  - Page 7 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

razočarata  - Page 7 Empty Re: razočarata

Postaj  pizda 13.12.12 9:30

Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:

vjesalice mi nekad nosio jedan bosanac, i cvarke. Jedini cvarci za koje mogu rec da sam se davijo u njima, nesto fenomenalno. Za vjesalice da ne pricam, svi prsuti se mogu sakrit...

bit će da je u čvarke dodao mlijeko dok ih je topio...
to je radio moj pokojni otac, i bili su fenomenalni... dio bi pustio tako (za pogačice s čvarcima), a drugi dio posuo paprikom (slatka s 1/4 pekuće)... e ti su bili prava poslastica, njih se jelo umjesto čipsa razočarata  - Page 7 684758713

sad mi je žao da nisam zapisala njegov recept za kulen... dok su ti starci živi misliš imaš vremena, ne obraćaš pozornost kako što rade, a poslije skužiš da baš i nemaš... sestra je nešto malo zapamtila, ali nije to to... uvjek nešto zabrlja kod sušenja...


nisu bili sa mlijekom, njemu su se tetke time bavile. Nosio i od drugih tetaka, i te sa mlijekom ali mi nisu bili nesto. Jedna od tih tetaka je pravila fenomenalne cvarke. I one male komadice si sa gustom jeo. Jednom sam ih donio na posao, jebote da sam ih doma imao tonu sve bi prodao u roku odmah:). Tako nesto stvarno nikad nisam jeo. Steta sto mu se tetka nije naveliko time bavila jer bi se zena obogatila samo sa onim sto proda u Rijeci a jos veca steta je sto to nije niko naucio od nje. Zena otisla i sa njom i znanje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

razočarata  - Page 7 Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 13.12.12 9:33

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:da, i onaj skorup od mlijeka, donio bi nekoliko teglica. Samo nafilas debeli sloj na fetu kruha, kako dobro...razočarata  - Page 7 684758713

šta je skorup? jel skuta?

ne, kad skuhas miljeko pa oberes ono na vrhu...razočarata  - Page 7 684758713

pa to je kajmak...
kajmak bi mogli napraviti svi koji imaju priliku kupiti domaće mlijeko...
tu su na par punktova otvorili automate s domaćim mlijekom... ako zaboraviš bocu imaš pored asutomat i kupiš...

najbolji koji sam jela je bio iz srbije...
vruć kruh namazan s kajmakom razočarata  - Page 7 4024472575

a najgori i najskuplji bohinjski... jebote što smrdi... ko da su u mlijeku kuhali i prljave čarape... razočarata  - Page 7 957247240



Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  - Page 7 Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 13.12.12 9:35

pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:

vjesalice mi nekad nosio jedan bosanac, i cvarke. Jedini cvarci za koje mogu rec da sam se davijo u njima, nesto fenomenalno. Za vjesalice da ne pricam, svi prsuti se mogu sakrit...

bit će da je u čvarke dodao mlijeko dok ih je topio...
to je radio moj pokojni otac, i bili su fenomenalni... dio bi pustio tako (za pogačice s čvarcima), a drugi dio posuo paprikom (slatka s 1/4 pekuće)... e ti su bili prava poslastica, njih se jelo umjesto čipsa razočarata  - Page 7 684758713

sad mi je žao da nisam zapisala njegov recept za kulen... dok su ti starci živi misliš imaš vremena, ne obraćaš pozornost kako što rade, a poslije skužiš da baš i nemaš... sestra je nešto malo zapamtila, ali nije to to... uvjek nešto zabrlja kod sušenja...


nisu bili sa mlijekom, njemu su se tetke time bavile. Nosio i od drugih tetaka, i te sa mlijekom ali mi nisu bili nesto. Jedna od tih tetaka je pravila fenomenalne cvarke. I one male komadice si sa gustom jeo. Jednom sam ih donio na posao, jebote da sam ih doma imao tonu sve bi prodao u roku odmah:). Tako nesto stvarno nikad nisam jeo. Steta sto mu se tetka nije naveliko time bavila jer bi se zena obogatila samo sa onim sto proda u Rijeci a jos veca steta je sto to nije niko naucio od nje. Zena otisla i sa njom i znanje...

je, to su te male tajne koje odu, a nitko ih ne zabilježi...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  - Page 7 Empty Re: razočarata

Postaj  pizda 13.12.12 9:39

Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:da, i onaj skorup od mlijeka, donio bi nekoliko teglica. Samo nafilas debeli sloj na fetu kruha, kako dobro...razočarata  - Page 7 684758713

šta je skorup? jel skuta?

ne, kad skuhas miljeko pa oberes ono na vrhu...razočarata  - Page 7 684758713

pa to je kajmak...
kajmak bi mogli napraviti svi koji imaju priliku kupiti domaće mlijeko...
tu su na par punktova otvorili automate s domaćim mlijekom... ako zaboraviš bocu imaš pored asutomat i kupiš...

najbolji koji sam jela je bio iz srbije...
vruć kruh namazan s kajmakom razočarata  - Page 7 4024472575

a najgori i najskuplji bohinjski... jebote što smrdi... ko da su u mlijeku kuhali i prljave čarape... razočarata  - Page 7 957247240



ali nije bilo nista kiselo, onako neutralno, po mlijeku ali super:). Od domaceg mlijeka, tamo je valjda bilo prst skorupa kad bi skuhao...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

razočarata  - Page 7 Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 13.12.12 9:40

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
ma sad su već u agoniji...

kamo srece ali su nazalost daleko od agonije...

varaš se... generacijama su odgajali ofce a ne ljude i sad im se to obija o glavu ... postoji mogućnost rušiti ovaj program al to zahtjeva veliki angažman i znanje o pravnim postupcima i regulativi... jučer su pozvali roditelje da to naprave i da se obrate ravnatelju... ja se samo nasmijala...pa ne može ravnatelj tu ništa napraviti... nije ravnatelj taj koji dovodi ikakve odluke o školskim programima... osim toga, ja im sjedim u školskom vijeću i kad god se pojavim na sjednicama, ravnatelj manji od makovog zrna jer ga uhvatim kako se sam ne drži propisanih pravila ... mogu se samo pjeniti i baš ih je zabavno gledati kad to rade... a ovce će i dalje biti ovce... jebga, nisam i ja odgajala da budu takvima

jednom je crkva ubacila u neki međunarodni upitnik o zdravstvenom stanju djece u školama i svoj upitnik u kojem je doslovno bilo postavljeno pitanje:
u kakvoj obitelji živiš:
a) potpunoj
b) nepotpunoj

nazvala sam ravnatelja da ga pitam da mi objasni malo, kakve su to nepotpune obitelji i tko stoji iza tog umetnutog upitnika... usro se čovjek i reko da se to više neće ponoviti, da nije gledao šta se dijeli djeci itd. a sa moje strane kao roditelja i kao člana školskog vijeća je išla službena depeša onima koji su ubacili svoj upitnik ( nisu htjeli javno priznati, eto, toliko nisu u agoniji razočarata  - Page 7 1523192931 ) u onaj koji je sastavljen od strane međunarodne zdravstvene organizacije i prihvaćen u ministarstvu ... i nije se više ponovilo... takve stvari se ne smiju raditi ... al probaju jer ne očekuju nikakve reakcije... jebga, dovoljno je da samo jedan reagira kako treba a ovce nek bleje po svoje ...od blejanja nema ništa razočarata  - Page 7 1523192931


Zadnja promjena: kišna glista; 13.12.12 9:42; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  - Page 7 Empty Re: razočarata

Postaj  pizda 13.12.12 9:41

Btw je napisao/la:

je, to su te male tajne koje odu, a nitko ih ne zabilježi...

to je uzasna steta, neka mala caka a produkt ti bude nemjerljivo bolji od iceg ostalog te vrste...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

razočarata  - Page 7 Empty Re: razočarata

Postaj  pizda 13.12.12 9:43

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
ma sad su već u agoniji...

kamo srece ali su nazalost daleko od agonije...

varaš se... generacijama su odgajali ofce a ne ljude i sad im se to obija o glavu ... postoji mogućnost rušiti ovaj program al to zahtjeva veliki angažman i znanje o postupcima regulative... jučer su pozvali roditelje da to naprave i da se obrate ravnatelju... ja se samo nasmijala...pa ne može ravnatelj tu ništa napraviti... nije ravnatelj taj koji dovodi ikakve odluke o školskim programima... osim toga, ja im sjedim u školskom vijeću i kad god se pojavim na sjednicama, ravnatelj manji od makovog zrna jer ga uhvatim kako se sam ne drži propisanih pravila ... mogu se samo pjeniti i baš ih je zabavno gledati kad to rade... a ovce će i dalje biti ovce... jebga, nisam i ja odgajala da budu takvima

jednom je crkva ubacila u neki međunarodni upitnik o zdravstvenom stanju djece u školama i svoj upitnik u kojem je doslovno bilo postavljeno pitanje:
u kakvoj obitelji živiš:
a) potpunoj
b) nepotpunoj

nazvala sam ravnatelja da ga pitam da mi objasni malo, kakve su to nepotpune obitelji i tko stoji iza tog umetnutog upitnika... usro se čovjek i reko da se to više neće ponoviti, da nije gledao šta se dijeli djeci itd. a sa moje strane kao roditelja i kao člana školskog vijeća je išla službena depeša onima koji su ubacili svoj upitnik ( nisu htjeli javno priznati, eto, toliko nisu u agoniji razočarata  - Page 7 1523192931 ) u onaj koji je sastavljen od strane međunarodne zdravstvene organizacije i prihvaćen u ministarstvu ... i nije se više ponovilo... takve stvari se ne smiju raditi ... al probaju jer ne očekuju nikakve reakcije... jebga, dovoljno je da samo jedan reagira kako treba a ovce nek bleje po svoje ...od blejanja nema ništa razočarata  - Page 7 1523192931

to sto navodis je samo iznimka a uz to, radi se o Krku. Usporedi to sa crkvom i utjecajem u hercegovini, dalm. zagori, slavoniji...Tamo niko nista i ne pita, samo se guta sto im primitivci serviraju...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

razočarata  - Page 7 Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 13.12.12 9:53

pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

šta je skorup? jel skuta?

ne, kad skuhas miljeko pa oberes ono na vrhu...razočarata  - Page 7 684758713

pa to je kajmak...
kajmak bi mogli napraviti svi koji imaju priliku kupiti domaće mlijeko...
tu su na par punktova otvorili automate s domaćim mlijekom... ako zaboraviš bocu imaš pored asutomat i kupiš...

najbolji koji sam jela je bio iz srbije...
vruć kruh namazan s kajmakom razočarata  - Page 7 4024472575

a najgori i najskuplji bohinjski... jebote što smrdi... ko da su u mlijeku kuhali i prljave čarape... razočarata  - Page 7 957247240



ali nije bilo nista kiselo, onako neutralno, po mlijeku ali super:). Od domaceg mlijeka, tamo je valjda bilo prst skorupa kad bi skuhao...

vrhnje je kiselo, kajmak je "sladak"... miješanjem ohlađenog kajmaka se dobije putar...
je, nema smisla praviti ga od pasteriziranog mlijeka kad kuhanjem dobiješ par mm debeo skorup...
tajna debelog skorupa je i u tome da mlijeko ne smije zavriti da "pokipi", nego se kuhati na laganoj temperaturi i ostaviti na poluohlađenoj ringli.... poslije se iznese na hladno da se stisne i tek onda se pokupi skorup...
evo, sad si me podsjetio kako je to moja mama radila razočarata  - Page 7 684758713

bila sam grozno dijete... do petnaeste godine nisam jela ništa drugo nego mlijeko i mliječne proizvode (od mesa samo bijela vješalica), tako da je moja mama postala pravi stručnjak u pripremanju sireva, vrhnja i kajmaka... naravno, život mi je to vratio jednakim djetetom... ko klinac je jeo isto to... i palačinke... mesa nije htio ni probati... razočarata  - Page 7 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  - Page 7 Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 13.12.12 9:55

pizda je napisao/la:
to sto navodis je samo iznimka a uz to, radi se o Krku. Usporedi to sa crkvom i utjecajem u hercegovini, dalm. zagori, slavoniji...Tamo niko nista i ne pita, samo se guta sto im primitivci serviraju...

pa krk ti jest leglo najgoreg klera... bozanić je tri desetljeća radio na selidbi onog monstruma od ljubičića a sad je još na samom vrhu klera u hr... al vremena se mijenjaju... mogu oni servirati primitivcima šta hoće, i mogu primitivci to popušiti i imaju pravo to popušiti, nitko im to ne brani... al ako je zakonodavstvo postavljeno tako da ih se stavi tamo gdje im je i mjesto, ne mogu ništa sad ozbiljnije pokrenuti da utječu na to zakonodavstvo u smislu da se promijeni njima u prilog... zabole me za druge ... meni je bitno da bez dizanja ikakve prašine mogu sama bez ikakvog čopora iza sebe reagirati i da moja reakcija urodi plodom... a tu i tamo odem na te njihove predstave jer je gušt gledati kako su u agoniji... a jesu... jebiga, nisam se ja nervirala jučer, nego oni ... nervozni su oni koji su u agoniji a ne oni koji čvrsto stoje na svojim nogama i fino im u životu razočarata  - Page 7 1523192931

malo mi falilo da pitam sve prisutne, jel se itko od vas još jebe? bokte koliko su protiv seksa čovjek bi mogao slobodno predskazati da će ubrzo izumrijeti ... a možda i hoće razočarata  - Page 7 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  - Page 7 Empty Re: razočarata

Postaj  Jehudi 13.12.12 10:30

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ma srecom bas nisam ovisnik o mesu a ni mesnim preradjevinama. Tim vise se razocaras kad ti jednom u sto godina dodje gust pojest neku suhu salamu i masno platis neko smece koje je stvarno opasno po zdravlje. Ako mi neko poznat bude isao prema Madjarskoj, narucit cu mu one madjarske zimske, super je... Da, buđole se jos da nac dobre...

pa onda si kupi sušene govedine ( zaboravila točno kako se to zove, kupila jednom za svoje društvo i svi su bili oduševljeni ) ... komad čistog sušenog mesa, nema šanse da u njega utrpaju kemije... kad se nareže bude ko pršut samo ne toliko slan i bez trunke masnoće ... nešto predobro

To ja svako malo kupujem.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

razočarata  - Page 7 Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 13.12.12 10:30

pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
pizda je napisao/la:kad smo kod tog, ima li koja suha salama a da lici na nesto i da se moze nac u nasim marketima? ...
Baranjski kulen.

i ja mu isto preporučih. vidiš popinjo kako smo ti i ja profinjene guze .... razočarata  - Page 7 27287599

to je vec prepikantno, masno, teska hrana. Nisam osobiti stovatelj kulena...


baranjski je meni osobno najbolji izbor u supermarketima jer nije prepikantan i ne osjetiš ono brdo začina i aditiva kako bi se prekrio loj i šrot.
meni je ok iako ne jedem ga ni ja svaki dan jer ipak ima paprike, papra a i samo po sebi salame ne valja učestalo jesti.
probaj onu DALMATINU a ima i ona ko čajna ali široka i vidiš krupni paapr, ful je ok.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  - Page 7 Empty Re: razočarata

Postaj  Jehudi 13.12.12 10:34

Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:da, i onaj skorup od mlijeka, donio bi nekoliko teglica. Samo nafilas debeli sloj na fetu kruha, kako dobro...razočarata  - Page 7 684758713

šta je skorup? jel skuta?

ne, kad skuhas miljeko pa oberes ono na vrhu...razočarata  - Page 7 684758713

pa to je kajmak...
kajmak bi mogli napraviti svi koji imaju priliku kupiti domaće mlijeko...
tu su na par punktova otvorili automate s domaćim mlijekom... ako zaboraviš bocu imaš pored asutomat i kupiš...


vruć kruh namazan s kajmakom razočarata  - Page 7 4024472575




Mmmmm, kajmak mi je vrh mlječnih proizvoda.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

razočarata  - Page 7 Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 13.12.12 11:16

pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
pizda je napisao/la:kad smo kod tog, ima li koja suha salama a da lici na nesto i da se moze nac u nasim marketima? ...
Baranjski kulen.

i ja mu isto preporučih. vidiš popinjo kako smo ti i ja profinjene guze .... razočarata  - Page 7 27287599

to je vec prepikantno, masno, teska hrana. Nisam osobiti stovatelj kulena...
Jebote, da kulen premasan - a kakva je onda gavrilovićka?!
Pa u svakoj salami ima bar 30% čistog špeka, dok se kulen radi isključivo od krtine.

Probaj Samoborsku salamu, u nju ide samo papar.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  - Page 7 Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 13.12.12 11:20

Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ma srecom bas nisam ovisnik o mesu a ni mesnim preradjevinama. Tim vise se razocaras kad ti jednom u sto godina dodje gust pojest neku suhu salamu i masno platis neko smece koje je stvarno opasno po zdravlje. Ako mi neko poznat bude isao prema Madjarskoj, narucit cu mu one madjarske zimske, super je... Da, buđole se jos da nac dobre...

pa onda si kupi sušene govedine ( zaboravila točno kako se to zove, kupila jednom za svoje društvo i svi su bili oduševljeni ) ... komad čistog sušenog mesa, nema šanse da u njega utrpaju kemije... kad se nareže bude ko pršut samo ne toliko slan i bez trunke masnoće ... nešto predobro
to ne volim... to su mi donosili radnici iz bosne... i ja sam zaboravila kako to zovu...
...
Sudžuk. razočarata  - Page 7 439160543

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  - Page 7 Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 13.12.12 11:42

besposlenpop je napisao/la:
Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ma srecom bas nisam ovisnik o mesu a ni mesnim preradjevinama. Tim vise se razocaras kad ti jednom u sto godina dodje gust pojest neku suhu salamu i masno platis neko smece koje je stvarno opasno po zdravlje. Ako mi neko poznat bude isao prema Madjarskoj, narucit cu mu one madjarske zimske, super je... Da, buđole se jos da nac dobre...

pa onda si kupi sušene govedine ( zaboravila točno kako se to zove, kupila jednom za svoje društvo i svi su bili oduševljeni ) ... komad čistog sušenog mesa, nema šanse da u njega utrpaju kemije... kad se nareže bude ko pršut samo ne toliko slan i bez trunke masnoće ... nešto predobro
to ne volim... to su mi donosili radnici iz bosne... i ja sam zaboravila kako to zovu...
...
Sudžuk. razočarata  - Page 7 439160543

bravo pope... to se zove sudžuk...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  - Page 7 Empty Re: razočarata

Postaj  pizda 13.12.12 12:27

Btw je napisao/la:
bravo pope... to se zove sudžuk...

i njemu nosili bosanci...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

razočarata  - Page 7 Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 13.12.12 12:31

besposlenpop je napisao/la:
Sudžuk. razočarata  - Page 7 439160543

nije neg sušena govedina... sa vidjela u dućanu... razočarata  - Page 7 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  - Page 7 Empty Re: razočarata

Postaj  Gost 13.12.12 12:45

kišna glista je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Sudžuk. razočarata  - Page 7 439160543

nije neg sušena govedina... sa vidjela u dućanu... razočarata  - Page 7 727654710
A jebem vas blesave Krkane - pa sudžuk je sušena kobasica od govedine!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razočarata  - Page 7 Empty Re: razočarata

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.