kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 2 / 40. Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.04.15 13:40

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

a pizda, ma pizda mi je sve draži ali kao bratko i frendić... moja seksualna želja za pizdini gaćicama se već gotovo istopila... jako smo različiti Wajter raport - Page 2 684758713

to ti ja govorim od pocetka i nikako te krstit...Wajter raport - Page 2 684758713

pa morala sam te prvo malo upoznati... triba vrimena Wajter raport - Page 2 684758713

(ali sladak si kad se koprcaš, pa ću te ja nastavit cimat i mazit svojim velikim, mesnatim šapama)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.04.15 14:09

cat_claw je napisao/la:
pizda je napisao/la:

pa nije na Kultnima ni bilo nekog ispucavanja te vrste, mozda JB na pocecima dok je jos bijo nedojeban Wajter raport - Page 2 1523192931. Posto smo svi ostali davno dojebani, prepiska se temeljila na zajebanciji i svadjama...Wajter raport - Page 2 684758713

Najvise sam volela kad se Zeev hvalio... Wajter raport - Page 2 30caqzl

e, znaš šta sam već u par navrata htjela pitati - jel ono bila tvoja slika na vataru kad si imala jednu porekrasnu mladu ženicu, djevojku iz profila sa dignutom kosom u repu i nekim naušnicama... dosta dugo si imala taj avatar i to je bilo dosta davno... jes to bila ti il neka manekena?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.04.15 14:17

Hocu iskljuciti kompjuter i krenuti po malenog i jos jednom pogledam na kultnix... Wajter raport - Page 2 1zouo36
To je bila neka misica. Ne secam se vise iz koje zemlje. Nju mi je Pipika "ukrasio" za Bozic...tako da su ostali poceli kukati:"Sta uradi od onako prekrasne zene". Wajter raport - Page 2 30caqzl

A svojih sam slika imala na avataru, bar 3-4 puta, samo sto sam se uvek "prikazivala" na kratko. Malo mi je bila frka. Ovde sam imala svoju slicicu sa cveticem u kosi, pa me Kisna zbog te slike prebila.  Wajter raport - Page 2 11484130


E sad sam otisla.


A ti i Pipika nastavite fajt da sirotinja ima sta citati kad opet dodje na kultnix. Wajter raport - Page 2 30caqzl

Tako su se dvoje mladih posle i vencali....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.04.15 16:44

Ama nije ovo bio fajt, barem ne s moje strane, nego natezanje osnovnoskolsko...
a cisto sumnjam da se i pizda nesto ozbiljnije angazirao...
Mlacenje prazne slame

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.04.15 23:04

ovdje vidim nije bilo pomaka Wajter raport - Page 2 684758713 pizda u pedeset nijansi sive probao maci objasnit da je sama konformistica al nije uspijo Wajter raport - Page 2 1425538829 maci ljepše zvuči bit buntovnica bez razloga iako su to dva naličja istog navčića ... al zanimljivo mi pizdino objašnjenje laži na nekoj drugoj temi ( ne da mi se sad ponovo tražiti gdje sam to pročitala ) Wajter raport - Page 2 11484130 veli čovjek da je lagati potrebito zbog empatije i socijalizacije ... to ne kontam pa ako mi može malo pojasniti jer meni laž iz empatije i radi socijalnosti isto baca na konformizam ... ono, neš nekom reć istinu jer te strah neugodnih situacija pa onda radije slažeš da tebi što duže bude bude ugodnije druženje jer ti nitko u blizini ne kmeči i ne vrši protunapade Wajter raport - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.04.15 7:01

malo razmišljam o konformizmu i šta bi za mene značio jer je i meni prva pomisao da ga zaobilazim pa da probam skužiti zašto toliki negativni naboj ka nečemu o čemu inače ne razmišljam ... a onda skontala da non stop razmišljam o tome jer sam time okružena ... za mene bi konformizam bio prihvaćanje lakše opcije i ako je ikako moguće bez imalo uloženog vlastitog truda a da sebi stvoriš najugodniju moguću situaciju u nekoj široj ili čak i u svojoj intimnijoj okolini ... jebate, cijeli život sam bila okružena takvima i konačno utekoh ... tu i tamo netko i naleti sa sličnom idejom, al čim prepoznam konformistički stav, il zbrišem il zaobiđem il ... to je ono kad ti se netko obrati ne bil ti dao do znanja da bi nešto al ako je ikako moguće da se ti ponudiš i to odradiš umjesto njega .... to su one situacije kad si nekom zanimljiv iz nekog razloga pa stalno hoće bit u tvom društvu da i njemu bude zanimljivo a da kurcem ne mrdne nego bude viša ko zabavljena publika .... sjetila sam se i jedne pizdine super definicije konformista kad je opisivao ono što su esco i dija godinama radili po forumima a dija kasnije i u reali ... to je recimo za mene čisti konformizam ali nikad ne može trajati dugo ... čim se hranjiva podloga na kojoj se konformist hranio izmakne, nestane i tog osjećaja ugode za onoga koji je na toj podlozi ugodu tražio bez da sam uloži nešto u stvaranje iste ... najbolji primjer za opisati ono što želim reć je ono fb prosljeđivanja apela za pomoć ljudima, napuštenim psima, pitaj boga čemu sve ne ali ako je ikako moguće da konkretno ništa sam ne poduzmeš osim tih par klikova ... konformizam je prihvaćanje najlakše opcije koja ti može umiriti savjest glede nečega ili dati privid osjećaja pripadnosti nečemu/nekoj skupini... sada imaš masu ljudi koji su kobajagi ljubitelji životinja ali ako je ikako moguće da oni ne moraju za niti jednu preuzeti ni brigu ni odgovornost ... tako da ima pizda pravo kad kaže da je konformizam u biti često sinonim za ljenost a pogotovo ako ona počne puštati duboke korijene i počne se pretvarati u karakternu osobinu a zahvaljujući današnjim medijima, to se događa sve više i u svim društvenim slojevima ... baš zbog konformističkog ponašanja većine, mene je prošla volja za sudjelovanjem u ičemu što zahtjeva kolektivni rad ako u istom mogu sudjelovati vlastitim snagama i vremenom ... a i onda imam problem kako konformiste držati na pristojnoj udaljenosti jer samo vrebaju kako će se nakačiti da i njima vrijeme zanimljivije i brže protekne zahvaljujući mojim aktivnostima ... ko šta rekoh, nitko i ništa mi ne smeta dok god nije u mojoj neposrednoj blizini ali eto, konformizam ne podnosim niti pod razno u svojoj ... nauživala sam ga se za tri života unaprijed Wajter raport - Page 2 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.04.15 7:42

dobro jeste vi normlani?!??!? Wajter raport - Page 2 3114667799
stavila sam vam definiciju konformizma... nije to pojam kojeg sam ja smislila pa svatko ima slobodno tumačenje...

con forma - sa formom, ne sadržajem... kad se dijete šalje u crkvu na vjeronauk da selo ne bi upiralo prstom I slično...
a ne pizdarije o kojima tipkate.

to sam I jedino kod pizde primjetila da drka pojmove I nema pojma značenje pa sam mu stavila definiciju.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.04.15 7:42

lijepo i suncato ijako jos ima neblaka, cak je i lagano frisko...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.04.15 7:45

Vel'ka Maca je napisao/la:dobro jeste vi normlani?!??!?  Wajter raport - Page 2 3114667799
stavila sam vam definiciju konformizma... nije to pojam kojeg sam ja smislila pa svatko ima slobodno tumačenje...

con forma - sa formom, ne sadržajem... kad se dijete šalje u crkvu na vjeronauk da selo ne bi upiralo prstom I slično...
a ne pizdarije o kojima tipkate.

to sam I jedino kod pizde primjetila da drka pojmove I nema pojma značenje pa sam mu stavila definiciju.

ajd sad procitaj definiciju oportunizma vec kad ti se definira...Wajter raport - Page 2 3111943984
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.04.15 7:49

kišna glista je napisao/la: ... al zanimljivo mi pizdino objašnjenje laži na nekoj drugoj temi ( ne da mi se sad ponovo tražiti gdje sam to pročitala ) Wajter raport - Page 2 11484130  veli čovjek da je lagati potrebito zbog empatije i  socijalizacije ...

pa da nema lazi, svjetski ratovi bi neprekidno trajali, niko se ne bi zenijo, niko ne bi imao vezu, niko se ne bi druzio, niko ne bi radio itd. itd. itd. Wajter raport - Page 2 684758713
Nemoj sad i ti ko big pussy Maca vadit samo onu losiju polovicu a dobru skroz zanemarit...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.04.15 7:55

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: ... al zanimljivo mi pizdino objašnjenje laži na nekoj drugoj temi ( ne da mi se sad ponovo tražiti gdje sam to pročitala ) Wajter raport - Page 2 11484130  veli čovjek da je lagati potrebito zbog empatije i  socijalizacije ...

pa da nema lazi, svjetski ratovi bi neprekidno trajali, niko se ne bi zenijo, niko ne bi imao vezu, niko se ne bi druzio, niko ne bi radio itd. itd. itd. Wajter raport - Page 2 684758713
Nemoj sad i ti ko big pussy Maca vadit samo onu losiju polovicu a dobru skroz zanemarit...

pa da bi nekoga slagao, moraš najprije početi lagati samog sebe a to većina ljudi radi svakodnevno ... moje je mišljenje da bi se upravo dogodio pomak na bolje kad bi se krenulo rješavati problem laži iz korijena al naravno, u nekoj utopijskoj viziji društva jer je nemoguće sprovesti u djelo ... baš zbog gore spomenitog konformizma ... ljudi će slagati i sebe i boga samo da se osjećaju društveno prihvaćenim na način koji sami nisu sadržajno osmislili nego čisto forme radi ( ovo je ujedno i maci odgovor - definicije su dogovorene kategorije iako ih nisi ti smislila, netko ih je smislio i dogovorio a nepogovorno prihvaćanje definicija bez daljnjeg promišljanja o apliciranju istih na stvarne životne situacije nije ništa drugo nego vid konformizma .... jel, čemu se zamarati kad je netko već osmislio a ti prihvatio bez po muke )

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.04.15 8:09

kišna glista je napisao/la:

pa da bi nekoga slagao, moraš najprije početi lagati samog sebe a to većina ljudi radi svakodnevno ... moje je mišljenje da bi se upravo dogodio pomak na bolje kad bi se krenulo rješavati problem laži iz korijena al naravno, u nekoj utopijskoj viziji društva jer je nemoguće sprovesti u djelo ... baš zbog gore spomenitog konformizma ... ljudi će slagati i sebe i boga samo da se osjećaju društveno prihvaćenim na način koji sami nisu sadržajno osmislili nego čisto forme radi ( ovo je ujedno i maci odgovor - definicije su dogovorene kategorije iako ih nisi ti smislila, netko ih je smislio i dogovorio a nepogovorno prihvaćanje definicija bez daljnjeg promišljanja o apliciranju istih na stvarne životne situacije nije ništa drugo nego vid konformizma .... jel, čemu se zamarati kad je netko već osmislio a ti prihvatio bez po muke )

jebote, ti si na tragu Macinog razmisljanja, beskompromisna a u biti duboko uvaljana u sve moguce konformizme, oportunizme itd. ko i svi mi, neko vise, neko manje. Pa ne moze se gledat na stvar tako ograniceno, samo onu negativnu stranu, interes, korist, prihvacanje, parazitizam...Postoje neke drustvene norme, postoji normalno ponasanje, postoji kurtoazija...Covjek koji nikad ne bi lagao bi bio apsolutno asocijalan, nenormalan i ti prva ne bi sa njim ni komunicirala, kamo li sto vise Wajter raport - Page 2 684758713. Pa jebote, kad bi svima rekao ono sto stvarno mislim o njima morao bi po ulici hodati okruzen badi gardima a i oni bi me upucali jer bi ih usput izvrijedjao...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.04.15 8:12

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

pa da bi nekoga slagao, moraš najprije početi lagati samog sebe a to većina ljudi radi svakodnevno ... moje je mišljenje da bi se upravo dogodio pomak na bolje kad bi se krenulo rješavati problem laži iz korijena al naravno, u nekoj utopijskoj viziji društva jer je nemoguće sprovesti u djelo ... baš zbog gore spomenitog konformizma ... ljudi će slagati i sebe i boga samo da se osjećaju društveno prihvaćenim na način koji sami nisu sadržajno osmislili nego čisto forme radi ( ovo je ujedno i maci odgovor - definicije su dogovorene kategorije iako ih nisi ti smislila, netko ih je smislio i dogovorio a nepogovorno prihvaćanje definicija bez daljnjeg promišljanja o apliciranju istih na stvarne životne situacije nije ništa drugo nego vid konformizma .... jel, čemu se zamarati kad je netko već osmislio a ti prihvatio bez po muke )

jebote, ti si na tragu Macinog razmisljanja, beskompromisna a u biti duboko uvaljana u sve moguce konformizme, oportunizme itd. ko i svi mi, neko vise, neko manje. Pa ne moze se gledat na stvar tako ograniceno, samo onu negativnu stranu, interes, korist, prihvacanje, parazitizam...Postoje neke         drustvene norme, postoji normalno ponasanje, postoji kurtoazija...Covjek koji nikad ne bi lagao bi bio apsolutno asocijalan, nenormalan i ti prva ne bi sa njim ni komunicirala, kamo li sto vise Wajter raport - Page 2 684758713. Pa jebote, kad bi svima rekao ono sto stvarno mislim o njima morao bi po ulici hodati okruzen badi gardima a i oni bi me upucali jer bi ih usput izvrijedjao. Wajter raport - Page 2 3776795594 ..

jebga, kad ti imaš neko grozno i uvredljivo mišljenje o svima ... ja nemam pa mogu reć svakom šta mislim iako se nekima ne svidi al ima onih kojim se baš to sviđa ... pa nije valjda da ideš ulicom i o ljudima uvredljivo razmišljaš ???  ja ih ni ne primijetim a kamoli da razumišljam o njima a pogotovo uvredljivo ... al spadam u one koji vrlo lako kažu i ono šta misle ako me se pita ... kome se ne sviđa nek me ništa ne pita, osobno nemam potrebu ikome išta govoriti i svi sretni i zadovoljni Wajter raport - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.04.15 8:18

ko zna sto je sa Sarom poprave, kod nje je ratno stanje jebate...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.04.15 8:25

kišna glista je napisao/la:

jebga, kad ti imaš neko grozno i uvredljivo mišljenje o svima ... ja nemam pa mogu reć svakom šta mislim iako se nekima ne svidi al ima onih kojim se baš to sviđa ... pa nije valjda da ideš ulicom i o ljudima uvredljivo razmišljaš ???  ja ih ni ne primijetim a kamoli da razumišljam o njima a pogotovo uvredljivo ... al spadam u one koji vrlo lako kažu i ono šta misle ako me se pita ... kome se ne sviđa nek me ništa ne pita, osobno nemam potrebu ikome išta govoriti  i svi sretni i zadovoljni Wajter raport - Page 2 11484130  

cisto sumnjam da stranki koja ti poslovno dodje kazes kako uzasno glupo razmislja i pritom prasnes u smijeh jer ima izrazito klempave usi i to mu i kazes!? Wajter raport - Page 2 1523192931
I to sto nikome nemas potrebe govoriti kakvi su isto mos svrstat pod konformizam ili oportunizam tj. "ne talasaj" sistem ali je sasvim normalno, nije to nikakvo uvlacenje nekom u dupe ili priklanjanje nekoj druzbi...Wajter raport - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.04.15 8:34

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

jebga, kad ti imaš neko grozno i uvredljivo mišljenje o svima ... ja nemam pa mogu reć svakom šta mislim iako se nekima ne svidi al ima onih kojim se baš to sviđa ... pa nije valjda da ideš ulicom i o ljudima uvredljivo razmišljaš ???  ja ih ni ne primijetim a kamoli da razumišljam o njima a pogotovo uvredljivo ... al spadam u one koji vrlo lako kažu i ono šta misle ako me se pita ... kome se ne sviđa nek me ništa ne pita, osobno nemam potrebu ikome išta govoriti  i svi sretni i zadovoljni Wajter raport - Page 2 11484130  

cisto sumnjam da stranki koja ti poslovno dodje kazes kako uzasno glupo razmislja i pritom prasnes u smijeh jer ima izrazito klempave usi i to mu i kazes!? Wajter raport - Page 2 1523192931
I to sto nikome nemas potrebe govoriti kakvi su isto mos svrstat pod konformizam ili oportunizam tj. "ne talasaj" sistem ali je sasvim normalno, nije to nikakvo uvlacenje nekom u dupe ili priklanjanje nekoj druzbi...Wajter raport - Page 2 684758713

to što netko ima klempave uši meni uopće ne smeta ... al ako ima glupo mišljenje, kažem al argumentirano da bih stranki pomogla doć do što bolje solucije jer mi je to posao ... al ako neće, ne mora ... živo mi se jebe, platit će mi isto gradio svoje gluposti il ne, neću ja u tome živjeti ... al da mi netko krene pilati kako bih morala svoju kuću graditi, jebat ga, to ne bih dozvolila ni onima sa perfektnim ušima Wajter raport - Page 2 1523192931

a teško da spadam u one "ne talasaj" ... vrlo teško ... nije zbog toga jer ne volim zatalasat, nego zato jer znam i umijem kako al onda se od mene očekuje da to radim kad god se nekom talasa a ne bi sam to napravio ... a i tebi je to poznato jer se tiče onog "da ti se ne miče sa svoje pozicije da bi tuđa govna čistijo" a ima onih koji misle da si majstor u tome ... to nije za mene konformizam nego svjesna i odgovorna odluka ... konformizam bi bio prihvatiti poziciju kojoj je odgovornost počistit nečija govna a onda to čišćenje uvalit nekom drugom a sam pobrati samo zasluge ... pa ti pričaj kako većina ljudi ne pokazuje ponašanje parazita al onda ti živiš u nekim oblacima i kontradiktoran si svojoj tvrdnji da bi išao ulicom i vrijeđao većinu ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 29.04.15 9:10

pizda je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:
pizda je napisao/la:

pa nije na Kultnima ni bilo nekog ispucavanja te vrste, mozda JB na pocecima dok je jos bijo nedojeban Wajter raport - Page 2 1523192931. Posto smo svi ostali davno dojebani, prepiska se temeljila na zajebanciji i svadjama...Wajter raport - Page 2 684758713

Najvise sam volela kad se Zeev hvalio... Wajter raport - Page 2 30caqzl

da:), ko zna sto je s njim...
Wajter raport - Page 2 1695130124

Pa zar nije umro???
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.04.15 9:30

taja je napisao/la:

Pa zar nije umro???

a bilo je svakakvih prica, pitaj boga. Nadam se da nije...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.04.15 9:33

Vel'ka Maca je napisao/la:Ama nije ovo bio fajt, barem ne s moje strane, nego natezanje osnovnoskolsko...
a cisto sumnjam da se i pizda nesto ozbiljnije angazirao...
Mlacenje prazne slame

A znam da nie fajt. Ne shvacaj bas svaku riec doslovno. Wajter raport - Page 2 F24sqg
Ponekad bude zanimljivo kad dvoje ljudi oprecnih stavova o istima pocnu raspravljati. I ako se vec u startu zna da niti jedno nece odmaknuti od svog prvobitnog misljenja.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.04.15 9:36

kišna glista je napisao/la:

to što netko ima klempave uši meni uopće ne smeta ... al ako ima glupo mišljenje, kažem al argumentirano da bih stranki pomogla doć do što bolje solucije jer mi je to posao ... al ako neće, ne mora ... živo mi se jebe, platit će mi isto gradio svoje gluposti il ne, neću ja u tome živjeti ... al da mi netko krene pilati kako bih morala svoju kuću graditi, jebat ga, to ne bih dozvolila ni onima sa perfektnim ušima Wajter raport - Page 2 1523192931  

a teško da spadam u one "ne talasaj" ... vrlo teško ... nije zbog toga jer ne volim zatalasat, nego zato jer znam i umijem kako al onda se od mene očekuje da to radim kad god se nekom talasa a ne bi sam to napravio ...  a i tebi je to poznato jer se tiče onog "da ti se ne miče sa svoje pozicije da bi tuđa govna čistijo" a ima onih koji misle da si majstor u tome ... to nije za mene konformizam nego svjesna i odgovorna odluka ... konformizam bi bio prihvatiti poziciju kojoj je odgovornost počistit nečija govna a onda to čišćenje uvalit nekom drugom a sam pobrati samo zasluge ... pa ti pričaj kako većina ljudi ne pokazuje ponašanje parazita al onda ti živiš u nekim oblacima i kontradiktoran si svojoj tvrdnji da bi išao ulicom i vrijeđao većinu ...

ne mora te smetat, jednostavno primjecujes. Vjerojatno si nekoj zenskoj koji put dala kakav kompliment, ako nista drugo svidjela ti se njena ogrlica. Kako si primjetila ogrlicu tako si primjetila i klempave usi ali njih nisi spomenila Wajter raport - Page 2 684758713. Nisi zbog tog konformista, sracunata i sl. vec jednostavno normalna...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.04.15 9:42

pizda je napisao/la:Vjerojatno si nekoj zenskoj koji put dala kakav kompliment, ako nista drugo svidjela ti se njena ogrlica. Kako si primjetila ogrlicu tako si primjetila i klempave usi ali njih nisi spomenila Wajter raport - Page 2 684758713.

Wajter raport - Page 2 3114667799 Wajter raport - Page 2 3114667799 Wajter raport - Page 2 3114667799 je, ja idem naokolo i dajem ženama komplimente radi ogrlica i gledam tko kakve uši ima ... jebote, nisam primijetila kad mi je kolegica ofarbala kosu u crvenoboktemlatno a ne kakvu ogrlicu nosi i kakve su joj uši ... dan danas ne bih znala reć kakve uši mi najbliskije prijateljice imaju ... al dobro si mi to napomenuo jer je malo čudno to ne primijetiti ... baš ću pogledati kad ih sretnem Wajter raport - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.04.15 9:43

Nedavno se moja Glistica Wajter raport - Page 2 F24sqg na nekoj od tema osvrnula na "lazi" u virtuali. Kako je pisala o onim ljudima, koji se prave da im nesto ne smeta, a onda se ispostavi da im to ipak smeta i da samo lazu i sebe i druge, nekako sam razumela da se tu radi o Sari...Ako gresim, moja isprika.

Ali to je recimo zgodan primer za ono sto bih zelela reci. Ponekad se ljudima cini da im neke stvari ne smetaju, medjutim ako se dovoljno pila, a Pipika i Glista su zaista znali da pilaju ljude do besvesti, ispostavi se da neke stvari situacije ipak nisu prevazidjene. Tako nesto ne bih okarakterisala kao laganje. I sama bih sada mirno mogla napisati da me vise nikada ne bi ste mogli pilati kao prosli put, jer se u tu igru vise ne bih uvukla, ali...ALI...ako bi to opet dovoljno dugo trajalo i postalo vise nego neugodno, mozda bih opet reagirala bas zbog te neugodnosti i onda bi bilo da je to laz, a nije. U onom trenutku u kojem covek pise i izjasnjava se o nekim stvarima situacija je takva kakva je. Medjutim, u koliko se situacija promeni i sve dobije izgled ekstrema onda vise niko od nas (osim Gliste i Pipike, naravno Wajter raport - Page 2 F24sqg ) ne moze sa sigurnoscu reci da li cega nesto tregirati ili ne.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.04.15 9:53

cat_claw je napisao/la:Nedavno se moja Glistica Wajter raport - Page 2 F24sqg na nekoj od tema osvrnula na "lazi" u virtuali. Kako je pisala o onim ljudima, koji se prave da im nesto ne smeta, a onda se ispostavi da im to ipak smeta i da samo lazu i sebe i druge, nekako sam razumela da se tu radi o Sari...Ako gresim, moja isprika.


isprika prihvaćena Wajter raport - Page 2 684758713  ni na kraj pameti mi nije sara dok sam pisala o tome ... Wajter raport - Page 2 1425538829

inače, nakon par jesenjih dana i kiše i oblakova i zahlađenja opet granulo sunce i to piči sve u šesnaest .... al bilo mi je super i zahlađenje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.04.15 10:09

kišna glista je napisao/la:

isprika prihvaćena Wajter raport - Page 2 684758713  ni na kraj pameti mi nije sara dok sam pisala o tome ... Wajter raport - Page 2 1425538829

inače, nakon par jesenjih dana i kiše i oblakova i zahlađenja opet granulo sunce i to piči sve u šesnaest .... al bilo mi je super i zahlađenje

Wajter raport - Page 2 1zouo36


Juce sam malenog pokupila iz produzenog boravka (all rights reserved by Plovak!) po najvecem nevremenu. Kisa nije bila jaka, ali je zato vetar nosio. I naravno da smo sve vreme isli u suprotnom pravcu od vetra. Dosla sam doma sva premorena! Podsetilo me na period sankcija u Beogradu...Spavala sam kod Ele. Budimo se u 5 u jutro da bi gore sa prozora gledale kada kamion sa hlebom ulazi u nasu ulicu. Ela je tada zivela u tzv "Blokovima" na Novom Beogradu, pa kad kamion udje u glavnu ulicu, koja je veoma dugacka, imamo dovoljno vremena da sletimo do prodavnice i zauzmemo mesto ne bi li dobile bar neku veknu hleba. Crni, beli, polubeli, bilo je svejedno kakav. U to vreme je bas vladala nemastina. Nicega nije bilo. Kada bi ljudi negde krenuli busom morali bi po sat vremena ranije doci na stanicu, jer su busevi vrlo retko isli. Nigde nije bilo benzina da se kupi. I onda tako cekas kao budala i vidis ide bus, pocnes se radovati i kad bus dodje na kraju shvatis da nema sanse da udjes unutra. Bilo je sasvim normalno da se vrata od busa ne zatvaraju, jer oni malo hrabriji vise napolju.
Ali da se vratim na pricu. Jedan dan je vetar pomeo nas plan za kupovinu hleba. U Blokovima uvek duva vetar, ali taj dan je Kosava nosila sve oko sebe. Drzale smo se za sta smo stigle i kretale se brzinom kornjece. Brzina kornjace je inace od 600m do 800m na sat. To joj je nabrzi hod, kad bezi, inace se krecu od 400-500m po satu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.04.15 10:12

cat_claw je napisao/la:Nedavno se moja Glistica Wajter raport - Page 2 F24sqg na nekoj od tema osvrnula na "lazi" u virtuali. Kako je pisala o onim ljudima, koji se prave da im nesto ne smeta, a onda se ispostavi da im to ipak smeta i da samo lazu i sebe i druge, nekako sam razumela da se tu radi o Sari...Ako gresim, moja isprika.

Ali to je recimo zgodan primer za ono sto bih zelela reci. Ponekad se ljudima cini da im neke stvari ne smetaju, medjutim ako se dovoljno pila, a Pipika i Glista su zaista znali da pilaju ljude do besvesti, ispostavi se da neke stvari situacije ipak nisu prevazidjene. Tako nesto ne bih okarakterisala kao laganje. I sama bih sada mirno mogla napisati da me vise nikada ne bi ste mogli pilati kao prosli put, jer se u tu igru vise ne bih uvukla, ali...ALI...ako bi to opet dovoljno dugo trajalo i postalo vise nego neugodno, mozda bih opet reagirala bas zbog te neugodnosti i onda bi bilo da je to laz, a nije. U onom trenutku u kojem covek pise i izjasnjava se o nekim stvarima situacija je takva kakva je. Medjutim, u koliko se situacija promeni i sve dobije izgled ekstrema onda vise niko od nas (osim Gliste i Pipike, naravno Wajter raport - Page 2 F24sqg ) ne moze sa sigurnoscu reci da li cega nesto tregirati ili ne.

ma kakve igre i pilanja? Wajter raport - Page 2 3111943984 Jebate al ti dramis, od jednog smutija i noktica ti napravila pilanja do besvijesti... Wajter raport - Page 2 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 40. Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.