kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 3 / 40. Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.04.15 10:14

cat_claw je napisao/la: Drzale smo se za sta smo stigle i kretale se brzinom kornjece. Brzina kornjace je inace od 600m do 800m na sat. To joj je nabrzi hod, kad bezi, inace se krecu od 400-500m po satu.

ajd jos izmjeri brzinu puza pa da kompariramo...Wajter raport - Page 3 3111943984
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 29.04.15 10:22

vajter je promjenjiv....malo puše,malo oblaka dođe,pa malo sunca,pa moguće kiše.....
kad sam počela vadit kratke rukave zahladilo,pa nema još toga na vidiku.....
i dugi rukav i jaketa....
sve je moguće ove godine,al mi vuče na vjetrovitu.....mislim nakon sušne,pa kišne ide vjetrovita jel  Wajter raport - Page 3 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.04.15 11:36

pizda je napisao/la:
cat_claw je napisao/la: Drzale smo se za sta smo stigle i kretale se brzinom kornjece. Brzina kornjace je inace od 600m do 800m na sat. To joj je nabrzi hod, kad bezi, inace se krecu od 400-500m po satu.

ajd jos izmjeri brzinu puza pa da kompariramo...Wajter raport - Page 3 3111943984


Stalno sa malenim gledamo dokumentarce o zivotinjicama, pa sam prepuna nekih cudnih podataka.

Kad vec spomines puza, znas onaj smesno-glupi vic o kornjaci i puzu?

Sta kaze puz kad se popne na konjacu?
Kaze: "Jiiiiiiiihuuuuuuuu!"

Wajter raport - Page 3 F24sqg
Al to mora da se isprica. Onako, kaubojski uzvik.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.04.15 11:48

cat_claw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
cat_claw je napisao/la: Drzale smo se za sta smo stigle i kretale se brzinom kornjece. Brzina kornjace je inace od 600m do 800m na sat. To joj je nabrzi hod, kad bezi, inace se krecu od 400-500m po satu.

ajd jos izmjeri brzinu puza pa da kompariramo...Wajter raport - Page 3 3111943984


Stalno sa malenim gledamo dokumentarce o zivotinjicama, pa sam prepuna nekih cudnih podataka.

Kad vec spomines puza, znas onaj smesno-glupi vic o kornjaci i puzu?

Sta kaze puz kad se popne na konjacu?
Kaze: "Jiiiiiiiihuuuuuuuu!"

Wajter raport - Page 3 F24sqg
Al to mora da se isprica. Onako, kaubojski uzvik.

Wajter raport - Page 3 3111943984 sjeo u sportski auto...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.04.15 21:28

malo prelistala zadnja događanja na dva foruma pa da rezimiram pa kome se čita tarzan kome se ne čita čita .... meni je osobno buffy sasvim ok kao forumašica  al ko moderador mi je faking katastrofa ... nema feelinga za to i gotovo ... onomad pristala na događanje i krenula mainstramom a sad stani pani i što neće nitko pisati ( a može si to priuštiti jer je admin na mainstream forumu ) a oni koji su je  ko moderatora i admina postavili sad ih nema ( tu pizda prednjači sto gradi što se moderatorskih sposobnosti tiče ) ..... moderator u doslovnom smislu riječi znači moderairati razne enerđije i imati osjećaj za to a to ona nema ... ona je po tom pitanju konformista i uopće me ne čudi da ju maca gotivi jer je isto tako konformist što nije uopće loše al samo ako nemaš dirigentsku palicu u rukama ... haug ... al inače mi je buffy sasvim ok i zato mi glupo ići u neko čoporativno oblajavanje bez argumenata .... meni je ona ok jer je onu vranu spasila a to sam pratila, volim njene teme o vrtlarenju i tu mi je skroz vjerodostojna  i to cijenim ... drugo šta se spominje nisam pratila pa mi bezveze komentirati jer se mene ne tiče ... koga se ticalo, uzvratio i tu bi meni bila gotova priča

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.04.15 6:45

vajter i dalje ljep ka slika ... ne bunim se ništa Wajter raport - Page 3 11484130

fiksna telefonija mi je pošandrcala al zna se dogodit tu i tamo ... nazovem neki broj i ne ide a onda mi sa tog broja zvoni nekoliko puta kao da me se zove zaredom po desetak puta ... e sad se treba sjetiti kako se ono resetira sve skupa a da ne ujebem dalje nešto Wajter raport - Page 3 1523192931 ako se dobro sjećam, ima neko mjesto na modemu koje treba pritisnit i onda se sve vrati u normalu ... odo bockat modem ... ako me nema duže vrijeme, znači da sam ga prejako bocnula i da je uginuo Wajter raport - Page 3 1523192931

e da, sjećam se i da me netko zvao sinoć na mobilni al sam već debelo spavala i pričala u snu i ne sjećam se razgovora ... odo vidit jel mogu saznat s kim sam to pričala i šta sam sve pričala ... Wajter raport - Page 3 3114667799 nadam se da me neće biti previše sram Wajter raport - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  propolis 30.04.15 7:08

kod modema cackalicu u crnu rupicu 10 sekundi


wajter i nije neki Wajter raport - Page 3 1523192931 


urotija se protiv turima i trudbenika Wajter raport - Page 3 11484130
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.04.15 7:11

kišna glista je napisao/la:

e da, sjećam se i da me netko zvao sinoć na mobilni al sam već debelo spavala i pričala u snu i ne sjećam se razgovora ... odo vidit jel mogu saznat s kim sam to pričala i šta sam sve pričala ...   Wajter raport - Page 3 3114667799 nadam se da me neće biti previše sram Wajter raport - Page 3 1523192931

ajd dobro je prošlo ... kolegica me nešto trebala a zaboravila pogledati na sat i vidjeti koliko je sati ... već sam se usrala ... tako me bivši prosio u snu preko telefona a ja rekla "da" samo da ga se šta prije riješim i mogu nastaviti spavati a kasnije morala održati riječ da ne ispadnem lažljiva ... već sam se prepala da nisam opet nešta debelo zasrala Wajter raport - Page 3 1724307051 iako, ovaj puta bih bez pardona rekla da sam lagala Wajter raport - Page 3 1656216332 prošla me istinoljubivost i ponos i čast i ostale pizdarije koje sam nekada vrednovala dok sam još pazila da nikoga ne povrijedim Wajter raport - Page 3 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 30.04.15 7:34

kišna glista je napisao/la:malo prelistala zadnja događanja na dva foruma pa da rezimiram pa kome se čita tarzan kome se ne čita čita .... meni je osobno buffy sasvim ok kao forumašica  al ko moderador mi je faking katastrofa ... nema feelinga za to i gotovo ... onomad pristala na događanje i krenula mainstramom a sad stani pani i što neće nitko pisati ( a može si to priuštiti jer je admin na mainstream forumu ) a oni koji su je  ko moderatora i admina postavili sad ih nema ( tu pizda prednjači sto gradi što se moderatorskih sposobnosti tiče ) ..... moderator u doslovnom smislu riječi znači moderairati razne enerđije i imati osjećaj za to a to ona nema ... ona je po tom pitanju konformista i uopće me ne čudi da ju maca gotivi jer je isto tako konformist što nije uopće loše al samo ako nemaš dirigentsku palicu u rukama ... haug ... al inače mi je buffy sasvim ok i zato mi glupo ići u neko čoporativno oblajavanje bez argumenata .... meni je ona ok jer je onu vranu spasila a to sam pratila, volim njene teme o vrtlarenju i tu mi je skroz vjerodostojna  i to cijenim ... drugo šta se spominje nisam pratila pa mi bezveze komentirati jer se mene ne tiče ... koga se ticalo, uzvratio i tu bi meni bila gotova priča

slažem se sa skoro skroz sa napisanim.....trudila se buffy i to se vidilo,ali nema mi onu prirodnu crtu da stvari usmjeri najmirnijim tokom......nije mi katastrofa,ali znala je debelo faliti....po meni jel  Wajter raport - Page 3 11484130
pa odavno se na netu ne piše osim na vip-u,a to i je radi općenito njihove politike i načina moderiranja svih tih ljudi.....no dobro to je debela prošlost već....
a kao forumašica je odlična....ima jednu širinu i meni se sviđda njeno pisanje....

evo ja tarzan  Wajter raport - Page 3 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.04.15 7:35

oblacno, mirno i dobro sve u svemu...Wajter raport - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 30.04.15 7:37

pizda je napisao/la:oblacno, mirno i dobro sve u svemu...Wajter raport - Page 3 684758713
samo se ti nadaj  Wajter raport - Page 3 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.04.15 7:39

kišna glista je napisao/la: .... meni je ona ok jer je onu vranu spasila a to sam pratila, volim njene teme o vrtlarenju i tu mi je skroz vjerodostojna  i to cijenim ...

da...ona je na racun te vrane dobila drzavni poticaj pa sad ti vidi koliko je tu altrujizma a koliko materializma...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.04.15 7:40

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:oblacno, mirno i dobro sve u svemu...Wajter raport - Page 3 684758713
samo se ti nadaj  Wajter raport - Page 3 11484130

sta je zloguka prorokinjo, imas druge informejsn? Wajter raport - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.04.15 7:41

Lena je napisao/la:
evo ja tarzan  Wajter raport - Page 3 11484130

a i ti si mi sumnjiva ... da nisi i ti lena lanena ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.04.15 7:42

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: .... meni je ona ok jer je onu vranu spasila a to sam pratila, volim njene teme o vrtlarenju i tu mi je skroz vjerodostojna  i to cijenim ...

da...ona je na racun te vrane dobila drzavni poticaj pa sad ti vidi koliko je tu altrujizma a koliko materializma...

istina, da ja naletim na vranu koja ne može više letit, okrenila bi joj altruistički vrat jer tica koja ne leti bolje da je ni nema ... al za to nitko ne dijeli poticaje, jebat ga Wajter raport - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.04.15 7:44

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: .... meni je ona ok jer je onu vranu spasila a to sam pratila, volim njene teme o vrtlarenju i tu mi je skroz vjerodostojna  i to cijenim ...

da...ona je na racun te vrane dobila drzavni poticaj pa sad ti vidi koliko je tu altrujizma a koliko materializma...

istina, da ja naletim na vranu koja ne može više letit, okrenila bi joj altruistički vrat jer tica koja ne leti bolje da je ni nema ... al za to nitko ne dijeli poticaje, jebat ga Wajter raport - Page 3 1523192931

jebiga kad si nagla, zato ona sad vrtlari a ti kamencine nosis po Crcu... Wajter raport - Page 3 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 30.04.15 7:46

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
evo ja tarzan  Wajter raport - Page 3 11484130

a i ti si mi sumnjiva ... da nisi i ti lena lanena ?

nisam,ali bi mogla postat...imam i vremena i volje sad...ovo vremena za na toalet  Wajter raport - Page 3 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.04.15 7:53

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: .... meni je ona ok jer je onu vranu spasila a to sam pratila, volim njene teme o vrtlarenju i tu mi je skroz vjerodostojna  i to cijenim ...

da...ona je na racun te vrane dobila drzavni poticaj pa sad ti vidi koliko je tu altrujizma a koliko materializma...

istina, da ja naletim na vranu koja ne može više letit, okrenila bi joj altruistički vrat jer tica koja ne leti bolje da je ni nema ... al za to nitko ne dijeli poticaje, jebat ga Wajter raport - Page 3 1523192931

jebiga kad si nagla, zato ona sad vrtlari a ti kamencine nosis po Crcu... Wajter raport - Page 3 1523192931

šta te briga ... tebi vrane donesu poticaje u vrt a ne radiš ništa ... to je još najbolje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.04.15 7:56

Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
evo ja tarzan  Wajter raport - Page 3 11484130

a i ti si mi sumnjiva ... da nisi i ti lena lanena ?

nisam,ali bi mogla postat...imam i vremena i volje sad...ovo vremena za na toalet  Wajter raport - Page 3 11484130

ne brini, ne utječe na frekventnost odlazaka na toalet ... bar kod mene nema nikakvih promjena ... al meni baš presjeklo onu zimsku tromboljavost i odjednom sam živnula nakon prve kure .,... pa eto, ako koga još muče te proljetne dempresije i tromosti nek proba ... ako i ne upali kao i kod mene, bar se neće potrovat Wajter raport - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.04.15 7:58

kišna glista je napisao/la:

šta te briga ... tebi vrane donesu poticaje u vrt a ne radiš ništa ... to je još najbolje

to je izgleda bijo samo jednokratni poticaj, puno zuji a malo meda daje i nije vrana nego svraka... Wajter raport - Page 3 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 30.04.15 7:58

znam da ću bit prezoprazna i komforna,ali jel moš ponovit omjere da ne tražim unazad? Wajter raport - Page 3 11484130

lena sa štovanjem Wajter raport - Page 3 3384354616

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.04.15 8:00

Lena je napisao/la:znam da ću bit prezoprazna i komforna,ali jel moš ponovit omjere da ne tražim unazad? Wajter raport - Page 3 11484130

lena sa štovanjem Wajter raport - Page 3 3384354616

34 cm, druge omjere nisam postavljao...Wajter raport - Page 3 3111943984
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.04.15 8:02

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

šta te briga ... tebi vrane donesu poticaje u vrt a ne radiš ništa ... to je još najbolje

to je izgleda bijo samo jednokratni poticaj, puno zuji a malo meda daje i nije vrana nego svraka... Wajter raport - Page 3 1523192931

pa jes joj reko hvala ... ako nisi, nemoj se čudit što nije ponovo došla ... nema veze šta je

al sad sam svaki dan na livadi i baš sam oduševita ... jeboti vrtlarenje ... hoću sve sad isplanirat da samo raste a ja samo dođem brat ... skroz sam zadovoljna dosadašnjim rezultatima ... ide to meni sve bolje ... još par gredica složim i mogu se uvatit gradit kuću Wajter raport - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.04.15 8:03

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

šta te briga ... tebi vrane donesu poticaje u vrt a ne radiš ništa ... to je još najbolje

to je izgleda bijo samo jednokratni poticaj, puno zuji a malo meda daje i nije vrana nego svraka... Wajter raport - Page 3 1523192931

pa jes joj reko hvala ... ako nisi, nemoj se čudit što nije ponovo došla ... nema veze šta je

al sad sam svaki dan na livadi i baš sam oduševita ... jeboti vrtlarenje ... hoću sve sad isplanirat da samo raste a ja samo dođem brat ... skroz sam zadovoljna dosadašnjim rezultatima ... ide to meni sve bolje ... još par gredica složim i mogu se uvatit gradit kuću Wajter raport - Page 3 1523192931

pa stalno je kod mene, jede hranu od Bobija i macaka...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 30.04.15 8:04

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:znam da ću bit prezoprazna i komforna,ali jel moš ponovit omjere da ne tražim unazad? Wajter raport - Page 3 11484130

lena sa štovanjem Wajter raport - Page 3 3384354616

34 cm, druge omjere nisam postavljao...Wajter raport - Page 3 3111943984

ti šuti.....sigurno si dodao bar 2-3 cm Wajter raport - Page 3 1523192931

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 40. Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.