kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 37 / 40. Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.06.15 9:40

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

nismo mi uopće temperamentan narod ... mi smo letargični ... dovoljno pogledati foklor i sve ti bude jasno ... talijani skaču na tarantelu, španjolci gore uz flamenco, grci bacaju tanjure uz sirtaki samo se u nas pleše uz desluhitičnu frulicu i uvrh glave tu i tamo mrave gazimo ... a muški nam u onim hlačama sa spuštenim turovima ko da su se nasrali a bome tako i plešu

"hladni" austrijanci, svedi, norvezani itd. su stoput temperamentniji od nas. Ljudi su hiperaktivni, svugdje idu, sve ih zanima, bave se svim i svacime. Mi se ne bavimo nicime a kratak fitilj i salve vulgarnosti koje pritom izbacujemo su taj toboznji temperament. Nema tu nikakvog temperamenta, samo agresija, primitivnost, nezainteresiranost za ista vise van kucnog praga i vjecito nezadovoljstvo...

pa jebi ga, naravno da svugdje idu, jer imaju love.
ko da hrvati ne bi putovali ko švabe ili japanci, da si to mogu priuštiti.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.06.15 9:54

vrana mi krenula sa prvim izlascima a ljudi to još ne znaju ... stoje mi pod prozorom na kojem je ona i pričaju sa njom .... sve čekam da im poleti na glavu pa kad krene vrištanje Wajter raport - Page 37 3114667799 imat ću uprizorenje hičkoka al neka sad mene turisti malo zabavljaju Wajter raport - Page 37 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.06.15 9:57

kišna glista je napisao/la:vrana mi krenula sa prvim izlascima a ljudi to još ne znaju ... stoje mi pod prozorom na kojem je ona i pričaju sa njom .... sve čekam da im poleti na glavu pa kad krene vrištanje Wajter raport - Page 37 3114667799  imat ću uprizorenje hičkoka al neka sad mene turisti malo zabavljaju Wajter raport - Page 37 11484130

šuti, možda im se posere koji put na glavu, pa ti neće gurat prste u grilje Wajter raport - Page 37 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.06.15 10:01

kišna glista je napisao/la:

al eto, sad mi palo na pamet šta meni fali na forumu ... ne čujem kad se netko smije ... jebate, nema mi većeg gušta nego kad uspijem nekog nasmijati i to onda i čujem ... sinoć uletila kolegici koja je bila skroz loše volje i kad sam odlazila žena mi se zahvaljuje jer sam ju oraspoložila a meni odma taj dan bio smisleniji ... eto, meni ovi emotikoni ne mogu zamijeniti taj zvuk kad se netko od srca smije

jebiga sad, ti bi i da se smijeh cuje Wajter raport - Page 37 1619348112)). Mozda postoji mogucnost da se ubaci onaj smijeh ko u humoristicnim serijama. Ljudi ubacili smijeh i ne trebas se trudit sam zakljuciti sto je smijesno, sve ti je zadato i objasnjeno...Wajter raport - Page 37 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.06.15 10:03

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:vrana mi krenula sa prvim izlascima a ljudi to još ne znaju ... stoje mi pod prozorom na kojem je ona i pričaju sa njom .... sve čekam da im poleti na glavu pa kad krene vrištanje Wajter raport - Page 37 3114667799  imat ću uprizorenje hičkoka al neka sad mene turisti malo zabavljaju Wajter raport - Page 37 11484130

šuti, možda im se posere koji put na glavu, pa ti neće gurat prste u grilje Wajter raport - Page 37 1619348112

jutros čitava panika bila jer vrana šeta po ulici Wajter raport - Page 37 1523192931  al fotoaparat mi je na popravku pa ne mogu to snimiti ... ko da sam pustila tiranosaura ulicom a ne maju sjatku vranu ... a fora je jer je skroz druželjubiva pa stane pred čovjeka i počne pričati a čovjek bježi od nje Wajter raport - Page 37 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.06.15 10:05

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:vrana mi krenula sa prvim izlascima a ljudi to još ne znaju ... stoje mi pod prozorom na kojem je ona i pričaju sa njom .... sve čekam da im poleti na glavu pa kad krene vrištanje Wajter raport - Page 37 3114667799  imat ću uprizorenje hičkoka al neka sad mene turisti malo zabavljaju Wajter raport - Page 37 11484130

šuti, možda im se posere koji put na glavu, pa ti neće gurat prste u grilje Wajter raport - Page 37 1619348112

jutros čitava panika bila jer vrana šeta po ulici Wajter raport - Page 37 1523192931  al fotoaparat mi je na popravku pa ne mogu to snimiti ... ko da sam pustila tiranosaura ulicom a ne maju sjatku vranu ... a fora je jer je skroz druželjubiva pa stane pred čovjeka i počne pričati a čovjek bježi od nje Wajter raport - Page 37 3114667799

bilo bi fora da joj staviš neku ogrlicu na vrat i prošećeš tako s njom ulicom.....to bi bio teatar turiste Wajter raport - Page 37 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.06.15 10:06

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

al eto, sad mi palo na pamet šta meni fali na forumu ... ne čujem kad se netko smije ... jebate, nema mi većeg gušta nego kad uspijem nekog nasmijati i to onda i čujem ... sinoć uletila kolegici koja je bila skroz loše volje i kad sam odlazila žena mi se zahvaljuje jer sam ju oraspoložila a meni odma taj dan bio smisleniji ... eto, meni ovi emotikoni ne mogu zamijeniti taj zvuk kad se netko od srca smije

jebiga sad, ti bi i da se smijeh cuje Wajter raport - Page 37 1619348112)). Mozda postoji mogucnost da se ubaci onaj smijeh ko u humoristicnim serijama. Ljudi ubacili smijeh i ne trebas se trudit sam zakljuciti sto je smijesno, sve ti je zadato i objasnjeno...Wajter raport - Page 37 684758713

pa kako inače pričaš sa ljudima uživo ? začepiš uši da ih ne čuješ ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.06.15 10:07

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:vrana mi krenula sa prvim izlascima a ljudi to još ne znaju ... stoje mi pod prozorom na kojem je ona i pričaju sa njom .... sve čekam da im poleti na glavu pa kad krene vrištanje Wajter raport - Page 37 3114667799  imat ću uprizorenje hičkoka al neka sad mene turisti malo zabavljaju Wajter raport - Page 37 11484130

šuti, možda im se posere koji put na glavu, pa ti neće gurat prste u grilje Wajter raport - Page 37 1619348112

jutros čitava panika bila jer vrana šeta po ulici Wajter raport - Page 37 1523192931  al fotoaparat mi je na popravku pa ne mogu to snimiti ... ko da sam pustila tiranosaura ulicom a ne maju sjatku vranu ... a fora je jer je skroz druželjubiva pa stane pred čovjeka i počne pričati a čovjek bježi od nje Wajter raport - Page 37 3114667799

bilo bi fora da joj staviš neku ogrlicu na vrat i prošećeš tako s njom ulicom.....to bi bio teatar turiste Wajter raport - Page 37 11484130

još kad vide da su joj pas i mačak prijatelji i da svi skupa šetaju i jedu iz iste zdjelice Wajter raport - Page 37 11484130 ići će oni meni pred vrata i šeši pred njih pa nek plešu i zarađuju za život

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.06.15 10:26

vrijeme je bilo za jedne male ćevape. mali kako ne bih dobila na težini. poznata je stvar da mali ćevapi ne debljaju. za razliku od velikih.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.06.15 10:56

Vrijeme sunčano, vrlo je vjerojatno  Wajter raport - Page 37 11484130 da je vani i toplo, ali ja to ne znam jer su mi roletne spuštene.  Wajter raport - Page 37 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.06.15 12:06

Vel'ka Maca je napisao/la:vrijeme je bilo za jedne male ćevape. mali kako ne bih dobila na težini. poznata je stvar da mali ćevapi ne debljaju. za razliku od velikih.

al debljaju duplo manje od velikih. Mos pojest deset malih porcija cevapa na dan i ko da si pojeo pola velike...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.06.15 15:05

kišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:

i za manje ako izgovore čarobne riječi- plaćam gotovinom!   Wajter raport - Page 37 11484130

obila se evropi dvostruka mjerila prilikom priključenja novih članica... nas su cijedili dok nismo našli Gotovinu, mogli su i njih pitati gdje im je gotovina  Wajter raport - Page 37 1523192931
žao mi je tih ljudi, ali mi je pomalo i gušt gledati kako se svi drugi prže na vatrici (čak i moji zlovenci) jer su svjesni da nikad neće dobiti ni dio glavnice, a kamoli silne kamate na koje su računali...  Wajter raport - Page 37 1425538829
bit ćemo mi ista priča kao i oni sa jednom razlikom ... mi se nećemo toliko otimati kad nas krenu guziti ... samo ćemo se čuditi "šta bilo?" ... tako je to kad živiš na kredit a zaboraviš na to
imamo fore još četripet godina... i nećemo baš toliko nadrapati, ali hoćemo sigurno

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.06.15 15:07

Vel'ka Maca je napisao/la:vrijeme je bilo za jedne male ćevape. mali kako ne bih dobila na težini. poznata je stvar da mali ćevapi ne debljaju. za razliku od velikih.
možeš pojesti tri porcije velikih, ali bez lepinje i nećeš se udebljati... čak štoviše Wajter raport - Page 37 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 30.06.15 15:09

moram ić...djeca hoće komp šmrc!
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 01.07.15 5:53

jutro obećava vruć ljetnji dan... valjda će ispuniti obećanje  Wajter raport - Page 37 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 01.07.15 6:39

najvolim ljetna jutra...tamo negdje do 8 h...toplo, zrak svjež i čist....mir...nema puno zvukova, osim onih najljepših....cvrkut ptičica Wajter raport - Page 37 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 01.07.15 6:56

i ja volim rano ujutro gledat svijet......mirno,nema još vreve i uvijek se čini da dan obećava.....
kako sam rekal ove godine je zaista lajt motiv vjetar....ujutro obavezno puše.....i to mi nije baš milo jer se najljepše kupat ujutro,a ja ne volim hladnoću  Wajter raport - Page 37 3384354616
uz vjetar je osjećaj da je jako hladno.....more je još oko 22 brrc Wajter raport - Page 37 1658420748
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 01.07.15 7:05

btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:

i za manje ako izgovore čarobne riječi- plaćam gotovinom!   Wajter raport - Page 37 11484130

obila se evropi dvostruka mjerila prilikom priključenja novih članica... nas su cijedili dok nismo našli Gotovinu, mogli su i njih pitati gdje im je gotovina  Wajter raport - Page 37 1523192931
žao mi je tih ljudi, ali mi je pomalo i gušt gledati kako se svi drugi prže na vatrici (čak i moji zlovenci) jer su svjesni da nikad neće dobiti ni dio glavnice, a kamoli silne kamate na koje su računali...  Wajter raport - Page 37 1425538829
bit ćemo mi ista priča kao i oni sa jednom razlikom ... mi se nećemo toliko otimati kad nas krenu guziti ... samo ćemo se čuditi "šta bilo?" ... tako je to kad živiš na kredit a zaboraviš na to
imamo fore još četripet godina... i nećemo baš toliko nadrapati, ali hoćemo sigurno

pa nećemo ali samo zato jer se nećemo toliko otimati i braniti nacijonalni ponos ... mi imamo nacijonalni ponos ali samo na mirkoregionalnom nivou ... na onom širem smo pravi šupci ... prodali bi dupe za eurokrem, malo detergenta u šarenoj ambalaži i da nam se precjednica slika sa kakvim svjeckim glavešinom dok joj ovaj perje čerupa, nema veze što će svi reć da je kokoš, mi ćemo u tome vidjeti uspjeh

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 01.07.15 7:09

vraćam se sinoć od prijatelja i nasred ceste leži jež ... stanem da vidim jel živ, jeste, al ne mrda ... pokupim ga sa ceste da ga pregledam kod kuće, mislila sam ipak mu mora biti nešto kad je zalego nasred ceste, il ga je nešto drmnulo, ošamutilo pa da mu nije šta polomito ... kad ništa ... al koji luđak - da leć nasred ceste i spavati ... enoga i sad spava iako mi je cijelu noć rondao ... sva sreća ne smeta mi, neka ga još malo na promatranju a onda ide nazad u prirodu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 01.07.15 7:15

kišna glista je napisao/la:vraćam se sinoć od prijatelja i nasred ceste leži jež ... stanem da vidim jel živ, jeste, al ne mrda ... pokupim ga sa ceste da ga pregledam kod kuće, mislila sam ipak mu mora biti nešto kad je zalego nasred ceste, il ga je nešto drmnulo, ošamutilo pa da mu nije šta polomito ... kad ništa ... al koji luđak - da leć nasred ceste i spavati ... enoga i sad spava iako mi je cijelu noć rondao ... sva sreća ne smeta mi, neka ga još malo na promatranju a onda ide nazad u prirodu

pazi da ti dlakavoj čeljadi ne prenese buhe i inu gamad

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 01.07.15 7:15

meni su ježevi tako slatki da je to čudo......
na komiži u kući koju iznajmimo ima jež....noću obavezno dođe i napravi krug po dvorištu i sve pronjuška.....ja sam mu se divila i vikala kako je slaaadaaak.....
ostavili bi mu voće ili nešto da opet dođe.....
svi su me gledali kao luđakinju....kao to je običan jež....šta sad  Wajter raport - Page 37 1523192931

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 01.07.15 7:19

ošla sam....treba pokupit mašineriju za plažu.... Wajter raport - Page 37 727654710
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 01.07.15 7:22

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:vraćam se sinoć od prijatelja i nasred ceste leži jež ... stanem da vidim jel živ, jeste, al ne mrda ... pokupim ga sa ceste da ga pregledam kod kuće, mislila sam ipak mu mora biti nešto kad je zalego nasred ceste, il ga je nešto drmnulo, ošamutilo pa da mu nije šta polomito ... kad ništa ... al koji luđak - da leć nasred ceste i spavati ... enoga i sad spava iako mi je cijelu noć rondao ... sva sreća ne smeta mi, neka ga još malo na promatranju a onda ide nazad u prirodu

pazi da ti dlakavoj čeljadi ne prenese buhe i inu gamad

a nisu zajedno ... znam da su ježovi krcati buhama ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 01.07.15 7:28

baš gledam, šta vam bi da ste se svi ovako rano raspisali ... nemrem sve pročitati koliko toga ima

al sad sam se sjetila da sam sinoć i u neki kaktus skoro uletila ... po mraku tapkala po seoskom dvorištu i naslonila se na ogromni kaktus i nakrcala lijevu nadlakticu bodljama ... tako da sam i ja došla kući ko jež Wajter raport - Page 37 11484130 al uspjela sam sve skinuti voskom i koža mi se smirila al ste me sjetili na to na onoj temi sa svrabovima ... sinoć mi se dobrano zacrvenila nadlaktica nakon svega ... tko ne zna za tu metodu skidanja onih sitnih bodlji kod kaktusa, eto da prenesem ... upali se svijeća i kapa vosak po tim bodljama i onda pusti da vosak skroz strdne i skine se skup sa bodljama ... i dalje funkcioniše iako već dugo nisam morala to raditi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 01.07.15 7:29

kišna glista je napisao/la:baš gledam, šta vam bi da ste se svi ovako rano raspisali ... nemrem sve pročitati koliko toga ima

al sad sam se sjetila da sam sinoć i u neki kaktus skoro uletila ... po mraku tapkala po seoskom dvorištu i naslonila se na  ogromni kaktus i nakrcala lijevu nadlakticu bodljama ... tako da sam i ja došla kući ko jež Wajter raport - Page 37 11484130 al uspjela sam sve skinuti voskom i koža mi se smirila al ste me sjetili na to na onoj temi sa svrabovima ... sinoć mi se dobrano zacrvenila nadlaktica nakon svega  ... tko ne zna za tu metodu skidanja onih sitnih bodlji kod kaktusa, eto da prenesem ... upali se svijeća i kapa vosak po tim bodljama i onda pusti da vosak skroz strdne i skine se skup sa bodljama ... i dalje funkcioniše iako već dugo nisam morala to raditi

čula sam za tu metodu...a sam imala sreće da je ne trebam isprobavati Wajter raport - Page 37 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 37 / 40. Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.