kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sakupljačica psihopata :p

Stranica 5 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 5 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Lena 03.06.15 12:55

Vel'ka Maca je napisao/la:
Lena je napisao/la:dobra tema ispala iz strugotine  sakupljačica psihopata :p - Page 5 11484130


zapravo jedino šta nam preostaje je prihvatiti druge u njihoom pravom izdanju,pa ako su nam dragi imat ih negdje blizu ako nisu ili nam ne pašu otkantat ih ili sesami maknut od takvih.....

da, baš se fino razvila, hihihihi


imam dosta blizanaca oko sebe,rodica,brat,bivša najbolja prija....nije odavno najbolja  sakupljačica psihopata :p - Page 5 1523192931
naime ne kažem da su svi u dlaku isti ili iste,ali ta me zajebala kao niko nikoga.....ja naučila lekciju jako mlada.....iako se još čujemo recimo 1 godišnje i meni i njoj jasno ko je šta i zato nema više nikakvih očekivanja....
generalno kod blizanaca cijenim šta nisu zlopamtila...ali opet unatoč sličnostima imaju svi oni naravno svoje posebnosti
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 5 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 12:56

Lena je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Lena je napisao/la:dobra tema ispala iz strugotine  sakupljačica psihopata :p - Page 5 11484130


zapravo jedino šta nam preostaje je prihvatiti druge u njihoom pravom izdanju,pa ako su nam dragi imat ih negdje blizu ako nisu ili nam ne pašu otkantat ih ili sesami maknut od takvih.....

da, baš se fino razvila, hihihihi


imam dosta blizanaca oko sebe,rodica,brat,bivša najbolja prija....nije odavno najbolja  sakupljačica psihopata :p - Page 5 1523192931
naime ne kažem da su svi u dlaku isti ili iste,ali ta me zajebala kao niko nikoga.....ja naučila lekciju jako mlada.....iako se još čujemo recimo 1 godišnje i meni i njoj jasno ko je šta i zato nema više nikakvih očekivanja....
generalno kod blizanaca cijenim šta nisu zlopamtila...ali opet unatoč sličnostima imaju svi oni naravno svoje posebnosti

....ali će ti s vremena na vrijeme nabacit na nos šta imaju....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 5 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Lena 03.06.15 13:00

Alhambra je napisao/la:
Lena je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Lena je napisao/la:dobra tema ispala iz strugotine  sakupljačica psihopata :p - Page 5 11484130


zapravo jedino šta nam preostaje je prihvatiti druge u njihoom pravom izdanju,pa ako su nam dragi imat ih negdje blizu ako nisu ili nam ne pašu otkantat ih ili sesami maknut od takvih.....

da, baš se fino razvila, hihihihi


imam dosta blizanaca oko sebe,rodica,brat,bivša najbolja prija....nije odavno najbolja  sakupljačica psihopata :p - Page 5 1523192931
naime ne kažem da su svi u dlaku isti ili iste,ali ta me zajebala kao niko nikoga.....ja naučila lekciju jako mlada.....iako se još čujemo recimo 1 godišnje i meni i njoj jasno ko je šta i zato nema više nikakvih očekivanja....
generalno kod blizanaca cijenim šta nisu zlopamtila...ali opet unatoč sličnostima imaju svi oni naravno svoje posebnosti

....ali će ti s vremena na vrijeme nabacit na nos šta imaju....

nemam takva iskustva...ko zna sa kakvim se tek ti blizancima družiš  sakupljačica psihopata :p - Page 5 11484130

macu spašava šta je jarac u podznaku  sakupljačica psihopata :p - Page 5 3384354616 sakupljačica psihopata :p - Page 5 3084372643 sakupljačica psihopata :p - Page 5 3114667799

molim da me shvatite krajnje ozbiljno!  sakupljačica psihopata :p - Page 5 270804909
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 5 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 13:00

biće blitva ponosna na svu silu vjerovateljica u horoskop sakupljačica psihopata :p - Page 5 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 5 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 13:05

Lena je napisao/la:
nemam takva iskustva...ko zna sa kakvim se tek ti blizancima družiš  sakupljačica psihopata :p - Page 5 11484130

bome kompliciranim sakupljačica psihopata :p - Page 5 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 5 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 13:05

a jebote, jeste se raspisale sakupljačica psihopata :p - Page 5 11484130 znači živnulo sve ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 5 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Lena 03.06.15 13:05

Vel'ka Maca je napisao/la:biće blitva ponosna na svu silu vjerovateljica u horoskop sakupljačica psihopata :p - Page 5 11484130

hoće,ali neće propustit priliku da da neki kontraargument za blizance jer će naglasiti da su izuzetno bistri,zaigrani i pokreću sebe i druge......

neki pozitivno neki negativno  sakupljačica psihopata :p - Page 5 1523192931

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 5 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 13:12

U tinejdz danima sam se rado igrala horoskopom, trudila se razumeti samu sebe, druge, trazila odgovore, koje sada znam da necu naci tamo.
Ta igra zvana horoskop mi se upravo na forumu smucila. Jer preko horoskopa se obracunavalo, vredjalo, hvalilo. Nisu se stedela ni sopstvena deca, sve u cilju skupljanja poena tamo gde je poena ocigledno falilo. Kad god se nije moglo prigovoriti nesto konkretno hvatalo se za taj horoskop kao argument.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 5 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Lena 03.06.15 13:13

kišna glista je napisao/la:a jebote, jeste se raspisale sakupljačica psihopata :p - Page 5 11484130  znači živnulo sve ?

je malo je živnulo,a maca ne da da joj se pokrešu kandžice......viče ffrrrrrrri još bi se u facu smijala neotesanka  sakupljačica psihopata :p - Page 5 1523192931


zapravo niša novoga....mislim da otprilike zanmo ko je kakav tu i u pogledu nekih životnih vrijednosti i u pogledu društva kakvo voli,a i navika.....bar okvirno....
mislim nema ništa novo sakupljačica psihopata :p - Page 5 3384354616

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 5 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Lena 03.06.15 13:14

cat_claw je napisao/la:U tinejdz danima sam se rado igrala horoskopom, trudila se razumeti samu sebe, druge, trazila odgovore, koje sada znam da necu naci tamo.
Ta igra zvana horoskop mi se upravo na forumu smucila. Jer preko horoskopa se obracunavalo, vredjalo, hvalilo. Nisu se stedela ni sopstvena deca, sve u cilju skupljanja poena tamo gde je poena ocigledno falilo. Kad god se nije moglo prigovoriti nesto konkretno hvatalo se za taj horoskop kao argument.


meni je odlična podloga za zajebanciju.....
ako se neko vrijeđa peder!!!!  sakupljačica psihopata :p - Page 5 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 5 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 13:24

Lena je napisao/la:
meni je odlična podloga za zajebanciju.....
ako se neko vrijeđa peder!!!!  sakupljačica psihopata :p - Page 5 1523192931

Ma ja sam navikla da ti uvek imas nesto ruzno reci o blizancima, pederice jedna bRezobrazna!  sakupljačica psihopata :p - Page 5 F24sqg  Losa iskustva valjda, kuzim sve.  Ali to je sve beningno i smesno. Vise sam se "ispovracala" na jedan drugi momenat, koji se ponovio par puta, valjda da ne prodje neprimeceno,  i shvatila da ne mogu ja dovoljno nisko spustiti letvicu koliko se ta osoba moze jos nize ispod nje podvuci.

Samo ste me podsetili na tu gadariju, pa u tom pravcu i komentar.

Nemojte me vise podsecati, raznecu vas kao lipa seme! sakupljačica psihopata :p - Page 5 2rpz9j4


Sta kaze horoskop o blizancima? Vole li oni da priete? sakupljačica psihopata :p - Page 5 F24sqg
Ja volim. Ma to mi je ono skroz drago and milo. sakupljačica psihopata :p - Page 5 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 5 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Lena 03.06.15 13:27

svi nestali?ručaju?pripali se mace?kišne?
mene niste  sakupljačica psihopata :p - Page 5 11484130

ma svi odrastamo i biramo i gdje se družit i sa kime....ok nekad rodbinu ne možemo izbjeći,ali ako nisu po našem guštu može se to izdržati.....
već sam pisala ranije meni kako idem starija zaista paše šta manje ljudi oko mene.....mislim nekad mi zafali neka draga osoba,ali znam nazvat i javit se...pa se čujemo ili vidimo.....
nikad nisam bila jako društvena i tako mi prirodno paše.....ali začudo znaju mi se onako na prvu svidit različite osobe....iako za neko dublje druženje zaista želim manju grupu i tako mi i je.....
većina nas se izludira do nekih godina i više cijenimo svoj mir i svoje ljude.....a i svoje vrijeme da bude po svom guštu.....

maca je jedan nemiran duh i pozitivna osoba po svom odabiru....to mi njena ovdje od mene prepoznata najdraža osobina....vječni mladi duh....
imam i osjećaj da negdje sad osjeća kako je odrasla (teško za priznat,ali kosti i glava znaju koja je ura) i nije joj više toliko do česte zabave,izlazaka...malo se umorila...al jebat ga tako to ide....

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 5 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Lena 03.06.15 13:33

cat_claw je napisao/la:
Lena je napisao/la:
meni je odlična podloga za zajebanciju.....
ako se neko vrijeđa peder!!!!  sakupljačica psihopata :p - Page 5 1523192931

Ma ja sam navikla da ti uvek imas nesto ruzno reci o blizancima, pederice jedna bRezobrazna!  sakupljačica psihopata :p - Page 5 F24sqg  Losa iskustva valjda, kuzim sve.  Ali to je sve beningno i smesno. Vise sam se "ispovracala" na jedan drugi momenat, koji se ponovio par puta, valjda da ne prodje neprimeceno,  i shvatila da ne mogu ja dovoljno nisko spustiti letvicu koliko se ta osoba moze jos nize ispod nje podvuci.

Samo ste me podsetili na tu gadariju, pa u tom pravcu i komentar.

Nemojte me vise podsecati, raznecu vas kao lipa seme! sakupljačica psihopata :p - Page 5 2rpz9j4


Sta kaze horoskop o blizancima? Vole li oni da priete? sakupljačica psihopata :p - Page 5 F24sqg
Ja volim. Ma to mi je ono skroz drago and milo. sakupljačica psihopata :p - Page 5 30caqzl
možda tako ne izgleda,ali meni su blizanci dragi  sakupljačica psihopata :p - Page 5 1523192931
ne želim isključiti sve radi ponekog lošeg iskustva...ali na oprezu sam  sakupljačica psihopata :p - Page 5 2758896589

znam da je mnogima horoskop sranje,ali ja sam pronašla ponešto u tim iščitavanjima....i meni je bila odavno neka vrsta zabave,pa se jesam malo bavila njim za sebe....nije to (ja tako razmišljam) nešto šta će na rasvijetliti naša životna pitanja....to ćemo sami kako idemo...ali je jedna vrsta putokaza i može nam olakšati neka pitanja....

ne vole prijetiti blizanci...to tvoja dievica u podznaku nalaže  sakupljačica psihopata :p - Page 5 3084372643


Zadnja promjena: Lena; 03.06.15 13:34; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : ,,,,)
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 5 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 13:38

Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:a jebote, jeste se raspisale sakupljačica psihopata :p - Page 5 11484130  znači živnulo sve ?

je malo je živnulo,a maca ne da da joj se pokrešu kandžice......viče ffrrrrrrri još bi se u facu smijala neotesanka  sakupljačica psihopata :p - Page 5 1523192931


zapravo niša novoga....mislim da otprilike zanmo ko je kakav tu i u pogledu nekih životnih vrijednosti i u pogledu društva kakvo voli,a i navika.....bar okvirno....
mislim nema ništa novo sakupljačica psihopata :p - Page 5 3384354616

malo sam pogubila konce jer mi klinci ulijeću u kuću al sad mi se i ne da kopati di sam stala ... krenem pa me prekinu  ... vidim da je vas krenulo u nekom sasvim drugom smjeru ... jesmo sad na oroskopu ? jebate, sad blitva i pizda trebaju nastaviti da bi meni bilo zabavno ... njihove debate na temu oroskopa su mi ostale u lijepom sjećanju

al čisto da sudjelujem i na toj temi, vidim da su blizanci na tapeti ... eto, meni cat i maca uopće nisu po ničemu slične ... tako da preferiram ono o životnim okolnostima i iskustvima koji nas oblikuju ... a i neću čut ništa ružno o blizancima jer mi je mala blizanac i anđeo tako da sakupljačica psihopata :p - Page 5 3384354616

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 5 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 13:40

Lena je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:
Lena je napisao/la:
meni je odlična podloga za zajebanciju.....
ako se neko vrijeđa peder!!!!  sakupljačica psihopata :p - Page 5 1523192931

Ma ja sam navikla da ti uvek imas nesto ruzno reci o blizancima, pederice jedna bRezobrazna!  sakupljačica psihopata :p - Page 5 F24sqg  Losa iskustva valjda, kuzim sve.  Ali to je sve beningno i smesno. Vise sam se "ispovracala" na jedan drugi momenat, koji se ponovio par puta, valjda da ne prodje neprimeceno,  i shvatila da ne mogu ja dovoljno nisko spustiti letvicu koliko se ta osoba moze jos nize ispod nje podvuci.

Samo ste me podsetili na tu gadariju, pa u tom pravcu i komentar.

Nemojte me vise podsecati, raznecu vas kao lipa seme! sakupljačica psihopata :p - Page 5 2rpz9j4


Sta kaze horoskop o blizancima? Vole li oni da priete? sakupljačica psihopata :p - Page 5 F24sqg
Ja volim. Ma to mi je ono skroz drago and milo. sakupljačica psihopata :p - Page 5 30caqzl
možda tako ne izgleda,ali meni su blizanci dragi  sakupljačica psihopata :p - Page 5 1523192931
ne želim isključiti sve radi ponekog lošeg iskustva...ali na oprezu sam  sakupljačica psihopata :p - Page 5 2758896589

znam da je mnogima horoskop sranje,ali ja sam pronašla ponešto u tim iščitavanjima....i meni je bila odavno neka vrsta zabave,pa se jesam malo bavila njim za sebe....nije to (ja tako razmišljam) nešto šta će na rasvijetliti naša životna pitanja....to ćemo sami kako idemo...ali je jedna vrsta putokaza i može nam olakšati neka pitanja....

ne vole prijetiti blizanci...to tvoja dievica u podznaku nalaže  sakupljačica psihopata :p - Page 5 3084372643

a kojih znakova ima najviše među psihopatima? sakupljačica psihopata :p - Page 5 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 5 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 13:42

Alhambra je napisao/la:
a kojih znakova ima najviše među psihopatima? sakupljačica psihopata :p - Page 5 11484130

vjerojatno među djevicama i jarčevima jer njih ima najviše po broju ... izgleda da se ljudi najopuštenije jebadu nakon zimskih i proljetnih svetkovina sakupljačica psihopata :p - Page 5 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 5 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Lena 03.06.15 13:43

maca je blizanka sa podznakom jarice,a cat je sa podznakom dievice....jasno je koja ti se više sviđa!!!!

mala je garant genijalna.....u to ne sumnjam e ! 

ma svi znakovi su ok ako je osoba kvalitetna.....a svi imamo svega u sebi samo je pitanje u kojoj mjeri.....sukladno tome neko nam paše neko i ne  sakupljačica psihopata :p - Page 5 1523192931

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 5 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 13:46

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
a kojih znakova ima najviše među psihopatima? sakupljačica psihopata :p - Page 5 11484130

vjerojatno među djevicama i jarčevima jer njih ima najviše po broju ... izgleda da se ljudi najopuštenije jebadu nakon zimskih i proljetnih svetkovina sakupljačica psihopata :p - Page 5 1523192931

pa, da...onda nije još ni vruće...kakav sex u srpnju ili kolovozu, kad zvizdan zapeče sakupljačica psihopata :p - Page 5 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 5 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Lena 03.06.15 13:49

sad sam malo ćirnula po netu koji bi znakovi bili najvjerojatnije psihopate odnosno kojih je najviše,ali nema jasnog odgovora....tako je je sigurno onih kojih ima najviše,da.....jarčevi,djevice,vodenjaci?

neki navode da su vodeni znakovi nešto prirodno labilniji - ribe,rakovi,škorpioni....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 5 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 13:51

kišna glista je napisao/la:

... eto, meni cat i maca uopće nisu po ničemu slične ... tako da preferiram ono o životnim okolnostima i iskustvima koji nas oblikuju ... a i neću čut ništa ružno o blizancima jer mi je mala blizanac i anđeo tako da sakupljačica psihopata :p - Page 5 3384354616

Reci ti njima, Glistice, reci! sakupljačica psihopata :p - Page 5 11484130
Jeste li culi sta je Glistica rekla, gadovi jedni!

Ja se osecam totalno razlicitom od svih ovih blizanaca na forumu koje znam. sakupljačica psihopata :p - Page 5 Qnwg93 Niti sam slicna Maci, niti Zingaru. I da, Whiteadder je isto blizanac. Skroz mirno i stalozeno bice. Mislim da se on niti sa jednom osobom na forumu nije posvadjao - ni u naznakama. Jednostavno je skroz kul i ne uzbudjuje se. Hladan kao spricer.

A kada bi gledali po tom horoskopu Maca bi zbog podznaka isto trebala biti hladniji i mirniji tip, a to uopste nije. Jarcevi su takodje najveci konzervativci u horoskopu, a i tu mi je Maca miljama daleko. Znaci horoskop je teski shit.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 5 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 13:52

Lena je napisao/la:maca je blizanka sa podznakom jarice,a cat je sa podznakom dievice....jasno je koja ti se više sviđa!!!!


maca ? sakupljačica psihopata :p - Page 5 1523192931  šalim se ... ok je ona meni i nejde ona meni na živce al imam malčice osjećaj da se uništava svojom pasivnošću a da baš zbog toga voli oko sebe razigranije ljude jer joj daju osjećaj da je i ona razigrana ... inače ju ne doživljavam kao takvom ... obzirom da je se sjećam iz dana kad je i ona taborovala u mojoj obiteljskoj kući, mislim da nisam daleko od istine al zbog toga znam da bih ju nervirala jer se kod mene uvijek nešto radi i miče pa bi joj dopizdilo to nakon nekog vremena i to ne zato jer bih ja nju tjerala na akciju nego zato jer takvima nabijam osjećaj krivice ... već viđeno ... zato me ni dija nije mogla smisliti nakon nekog vremena ... ona vječito zaljepljena za kauč a ja zujim i sve odrađujem sa lakoćom pa onda postane svjesna svoje pasivnosti ... zbog toga mislim da nas dvije nismo nikakvo društvo a ne zato jer maca ne valja po nekim drugim pitanjima ... mislim da je u principu maca jako pozitivna osoba i dobra ali često na svoju štetu ...  a i  trebaju joj zabavljači i to da joj se pojavljuju po narudžbi i kako njoj paše ... meni ne trebaju ...  uvijek se znam zabaviti i sama i ne ovisim o tuđem raspoloženju nit tuđe raspoloženje može znatno utjecati na mene ... ako me netko davi nekom depresijom, odem gdje je nema ... ako mi je netko zabavan, sama mu dođem da se skupa zabavljamo ali je uvjet da osjetim da je i tom drugom zabavno ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 5 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Lena 03.06.15 13:55

odlično!

sad će i ona (nadam se) nabrojat neke tvoje osobine koje cijeni i možemo opet u kolo veselo...op op op!!!  sakupljačica psihopata :p - Page 5 3827645783 sakupljačica psihopata :p - Page 5 1521376178 sakupljačica psihopata :p - Page 5 1367709913 sakupljačica psihopata :p - Page 5 1040131347 sakupljačica psihopata :p - Page 5 3712670000 sakupljačica psihopata :p - Page 5 3827645783 sakupljačica psihopata :p - Page 5 1521376178

iden ća...guzica mi se zalipila od sidenja i tipkanja  sakupljačica psihopata :p - Page 5 727654710
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 5 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Lena 03.06.15 13:59

cat_claw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

... eto, meni cat i maca uopće nisu po ničemu slične ... tako da preferiram ono o životnim okolnostima i iskustvima koji nas oblikuju ... a i neću čut ništa ružno o blizancima jer mi je mala blizanac i anđeo tako da sakupljačica psihopata :p - Page 5 3384354616

Reci ti njima, Glistice, reci! sakupljačica psihopata :p - Page 5 11484130
Jeste li culi sta je Glistica rekla, gadovi jedni!

Ja se osecam totalno razlicitom od svih ovih blizanaca na forumu koje znam. sakupljačica psihopata :p - Page 5 Qnwg93 Niti sam slicna Maci, niti Zingaru. I da, Whiteadder je isto blizanac. Skroz mirno i stalozeno bice. Mislim da se on niti sa jednom osobom na forumu nije posvadjao - ni u naznakama. Jednostavno je skroz kul i ne uzbudjuje se. Hladan kao spricer.

A kada bi gledali po tom horoskopu Maca bi zbog podznaka isto trebala biti hladniji i mirniji tip, a to uopste nije. Jarcevi su takodje najveci konzervativci u horoskopu, a i tu mi je Maca miljama daleko. Znaci horoskop je teski shit.
ma maca ti je samo takva ziherašica i to je jarčevska odlika....ne može me lako preveslat jer imam  dobre antenice  sakupljačica psihopata :p - Page 5 1523192931

inače ćoroskop ima masu planeta,položaja i iz svega se da malo detaljnije ponešto pročitat...ali i ovo blizanac - jatac recimo isto ima neke konotacije....okvirne 

tvoja je djevica jača od blizanca....ja te tako berem,a šta još ima od ostaloga ne znam


e saad odo!
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 5 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 14:03

Alhambra je napisao/la:

pa, da...onda nije još ni vruće...kakav sex u srpnju ili kolovozu, kad zvizdan zapeče sakupljačica psihopata :p - Page 5 1619348112


A kod nas postoji izreka: "Deca se prave na leto." 
I ja sam negde krajem avgusta napravita.

Kad god bi neki par imao problema oko zaceca uvek bi se tu nasla neka stara baba koja bi rekla: "Deca se prave na leto!"

Inace, kad smo vec kod toga, moj bivsi sef ima cerkicu iz prvog braka, ali sa drugom zenom je, sto se tice zacheca, islo malo teze. Kao prespori su mu spermatozoidi. I kao doktor im rekao da on pre odnosa treba da zagreje...pa kako sad to da kazem...mosnje (sakupljačica psihopata :p - Page 5 2iaap79) i da su onda spermatozoidi brzi. I tako oni pre sexa zagreju termofor i stavljaju ... je lte...na osetljivo mesto. sakupljačica psihopata :p - Page 5 30caqzl
To nam je sve njegova zena ispricala jedne veceri u Motto kad je bila pijana. sakupljačica psihopata :p - Page 5 1619348112


Je l vidite o cemu me terate da pisem!?! Sram vas bilo!
Mnogo ste se obezobrazili. sakupljačica psihopata :p - Page 5 2rpz9j4

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 5 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 14:05

Evo je Bitvica!
Ljudi, beeeezimo!
Sad ce nam svima natalne karte raditi. Najebali smo! 

Moram ici, ali stvarno.

Bitvice, kiss-kiss. sakupljačica psihopata :p - Page 5 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 5 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.