kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sakupljačica psihopata :p

Stranica 3 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 3 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 6:45

kišna glista je napisao/la:al dobar mi je test sad kad čitam odgovore više njih ... svak je rekao ono šta je bilo i za očekivati ... plovku su pare jedini dobar motiv za koknuti nekoga, pizda bi koknuo radi uvrede časti odnosno nekog ruganja tamo gdje je osjetljiv, blitva ne bi nikog ubila al joj se može dogoditi da slučajno nekoga kokne, greškom ga umlati jer je netko deseti iznerviro što i inače radi ... moram ponovo pročitati druge da se sjetim ... za sebe znam da nisam imala blagog pojma zašto bi itko ikoga koknuo u priči al sam odustala od daljnjeg mozganja čim nanjušim neku težu patologiju ... ne volem ih i gotovo ... neću nikog koknut al ću pobjeć od toga ako se ikako da sakupljačica psihopata :p - Page 3 11484130 a da, leni i meni palo na pamet da bi ubila sestru jer joj je bila suparnica na ljubovnom planu ... daklem, ubistvo iz strasti bi nekako okarakteriziralo nas dvije a kasnije i pizda reko da mu na pamet palo isto ... zato valjda sve troje ne volimo tu strast jer je opasna u našem slučaju sakupljačica psihopata :p - Page 3 3114667799
hahaha koji dobar sažetak...
hoće li netko napisati koji je konačni odgovor?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 3 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 7:13

btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:al dobar mi je test sad kad čitam odgovore više njih ... svak je rekao ono šta je bilo i za očekivati ... plovku su pare jedini dobar motiv za koknuti nekoga, pizda bi koknuo radi uvrede časti odnosno nekog ruganja tamo gdje je osjetljiv, blitva ne bi nikog ubila al joj se može dogoditi da slučajno nekoga kokne, greškom ga umlati jer je netko deseti iznerviro što i inače radi ... moram ponovo pročitati druge da se sjetim ... za sebe znam da nisam imala blagog pojma zašto bi itko ikoga koknuo u priči al sam odustala od daljnjeg mozganja čim nanjušim neku težu patologiju ... ne volem ih i gotovo ... neću nikog koknut al ću pobjeć od toga ako se ikako da sakupljačica psihopata :p - Page 3 11484130 a da, leni i meni palo na pamet da bi ubila sestru jer joj je bila suparnica na ljubovnom planu ... daklem, ubistvo iz strasti bi nekako okarakteriziralo nas dvije a kasnije i pizda reko da mu na pamet palo isto ... zato valjda sve troje ne volimo tu strast jer je opasna u našem slučaju sakupljačica psihopata :p - Page 3 3114667799
hahaha koji dobar sažetak...
hoće li netko napisati koji je konačni odgovor?

pa napisala je lena - koknula je sestru jer se nadala da će tip opet doći na sprovod pa će imati priliku upoznati ga sakupljačica psihopata :p - Page 3 1523192931 sva sreća, to nikom nije palo na pamet ... a i kako bi ? meni je to skroz nezamisliv nastavak scenarija

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 3 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 7:31

btw je napisao/la: fakat, što bi dobila da ju je prijavila policiji? osvetu? prijašnje prijave ionako nisu pomogle... napravila je totalni zaokret i šokirala kradljivicu oprostom... mislim da joj je to kazna gora od svih dosadašnjih, jer kad dobiješ oprost za nešto što sam ne bi mogao oprostiti, ostaješ vječni dužnik toj osobi i ne pada ti na pamet ponoviti isto... 

ne prijavljuješ policiji da bi sam dobio neku zadovoljštinu nego zato da onog kojem je kriminal postao modus vivendi privedeš pravdi i zaustaviš i spriječiš da nekom drugom isto ne napravi ako već ne tebi ... a o oprostima možemo do mile volje ... oprostiš onog trenutka kad više ne razmišljaš o počinjenom djelu sa gorčinom i shvatiš da taj netko ne može protiv sebe i to je to ... dakle, bivšoj šogi sam sve oprostila al da ga jebeš, da me proba opet preveslati, ide prijava policiji ... svi oni koji su je do današnjeg dana štedili toga, prikrivali i zataškavali njena sranja učinili su joj medvjeđu uslugu i doveli do toga da vjeruje da se može sve i proći nekažnjeno samo ako im nako malo plačnim glasom i sa trep trep priča o svojoj sjebanosti pa je tako i nastavila ... na neki način su sudjelovali u njenom padu i još joj davali zalet ... da je odgovarala sama zbog svojih pogrešnih odluka, možda je imala šansu razviti se u neku sretniju personu ... al nije, jer se uvijek našao netko tko je umjesto nje plaćao njene nestašluke ... dok je bila kod mog brata, moja mama je podmirivala neplaćene račune i kazne, dok su bili oboje u zg, to je radila njena mama a obje su djelovale kao svjedoci obrane u njihovom slučaju ne bi li jadnu dječicu spasili od zatvora ... jebat ga, ja sam od samog početka i jednoj i drugoj govorila da im ne bi škodilo malo osjetiti realu života na svojoj grbači i platiti ono šta su potrošili iz svog džepa il kroz sjedenje u zatvoru - bar bi imali vremena razmisliti o svom ponašanju trijezni i bez kojekakvih tableta i alkohola kako su to inače radili

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 3 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Lena 03.06.15 7:44

kišna glista je napisao/la:al dobar mi je test sad kad čitam odgovore više njih ... svak je rekao ono šta je bilo i za očekivati ... plovku su pare jedini dobar motiv za koknuti nekoga, pizda bi koknuo radi uvrede časti odnosno nekog ruganja tamo gdje je osjetljiv, blitva ne bi nikog ubila al joj se može dogoditi da slučajno nekoga kokne, greškom ga umlati jer je netko deseti iznerviro što i inače radi ... moram ponovo pročitati druge da se sjetim ... za sebe znam da nisam imala blagog pojma zašto bi itko ikoga koknuo u priči al sam odustala od daljnjeg mozganja čim nanjušim neku težu patologiju ... ne volem ih i gotovo ... neću nikog koknut al ću pobjeć od toga ako se ikako da sakupljačica psihopata :p - Page 3 11484130 a da, leni i meni palo na pamet da bi ubila sestru jer joj je bila suparnica na ljubovnom planu ... daklem, ubistvo iz strasti bi nekako okarakteriziralo nas dvije a kasnije i pizda reko da mu na pamet palo isto ... zato valjda sve troje ne volimo tu strast jer je opasna u našem slučaju sakupljačica psihopata :p - Page 3 3114667799

taja je bila praktična i pomislila na nasljedstvo.... sakupljačica psihopata :p - Page 3 1523192931

ako se nas dvi,a bogami i pipi prepustimo strasti ima da se gine na sve strane..... sakupljačica psihopata :p - Page 3 1619348112

zato znamo da treba tu strast pustiti samo povremeno i u manjim dozama jer životi su u pitanju  sakupljačica psihopata :p - Page 3 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 3 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 7:49

Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:al dobar mi je test sad kad čitam odgovore više njih ... svak je rekao ono šta je bilo i za očekivati ... plovku su pare jedini dobar motiv za koknuti nekoga, pizda bi koknuo radi uvrede časti odnosno nekog ruganja tamo gdje je osjetljiv, blitva ne bi nikog ubila al joj se može dogoditi da slučajno nekoga kokne, greškom ga umlati jer je netko deseti iznerviro što i inače radi ... moram ponovo pročitati druge da se sjetim ... za sebe znam da nisam imala blagog pojma zašto bi itko ikoga koknuo u priči al sam odustala od daljnjeg mozganja čim nanjušim neku težu patologiju ... ne volem ih i gotovo ... neću nikog koknut al ću pobjeć od toga ako se ikako da sakupljačica psihopata :p - Page 3 11484130 a da, leni i meni palo na pamet da bi ubila sestru jer joj je bila suparnica na ljubovnom planu ... daklem, ubistvo iz strasti bi nekako okarakteriziralo nas dvije a kasnije i pizda reko da mu na pamet palo isto ... zato valjda sve troje ne volimo tu strast jer je opasna u našem slučaju sakupljačica psihopata :p - Page 3 3114667799

taja je bila praktična i pomislila na nasljedstvo.... sakupljačica psihopata :p - Page 3 1523192931

ako se nas dvi,a bogami i pipi prepustimo strasti ima da se gine na sve strane..... sakupljačica psihopata :p - Page 3 1619348112

zato znamo da treba tu strast pustiti samo povremeno i u manjim dozama jer životi su u pitanju  sakupljačica psihopata :p - Page 3 1523192931

a da, zaboravih taju jer je uvijek tako samozaTAJnA ... ona je praktičan um ... ubit će da preživi il živi bolje

a glede mene je istina ... mogla bih ubiti iz ljubavi do nekoga ... to bez daljnjeg ... znam to po tome kako se odnosim do djece ... osjetim li da ih netko opasno ugrožava, vidim se pomahnitalom i bez da znam stati u svom naletu bijesa i ne jednom sam nekom prijetila na vrlo oštar način da bih spriječila da se dođe do toga ... isto i do prijatelja ... al inače sam takva ... mogu brdo toga potrpit sama, al stvarno neljudskih stvari koje bi mnoge druge slomilo davno prije, al kad meni prekipi, onda treba bježati ... onda nemam mjere i tabanam do kraja i dok ne ubijem i žrtva više ne mrda a poslije me ni savjest ne peče zbog toga nego baš doživim onaj lijepi osjećaj mira sakupljačica psihopata :p - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 3 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 7:52

Lena je napisao/la:
ako se nas dvi,a bogami i pipi prepustimo strasti ima da se gine na sve strane..... sakupljačica psihopata :p - Page 3 1619348112

zato znamo da treba tu strast pustiti samo povremeno i u manjim dozama jer životi su u pitanju  sakupljačica psihopata :p - Page 3 1523192931

al pao mi na pamet tonac i njegova zadnja tema ... jebote, tonac, umiri se i ne mrdaj ako si pao u nemilost lene ... pravi se mrtav i evo, moja podrška kad nitko drugi neće sakupljačica psihopata :p - Page 3 3114667799 nemaš posla sa normalnom ženom nego sa zvijeri ... ne ide ti u prilog da ju previše čačkaš jerbo ćeš poginiti namrtvo sakupljačica psihopata :p - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 3 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Lena 03.06.15 7:53

slične smo po tim pitanjima.....kako je gospon antonac vidio sve moje strane kaže mi da sam konfliktna osoba....ja mislim da nisam...zapravo sam izuzetno tolerantna i imam debele živce,ali kad neko prekrdaši i pokaže da ne poštuje druge niti situaciju e onda sam fakat ani 4 pištolja  sakupljačica psihopata :p - Page 3 1523192931
šta se tiče djece tu sam ekstremna i jako direktna....nema nedoumica kad su oni u pitanju

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 3 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Lena 03.06.15 7:54

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
ako se nas dvi,a bogami i pipi prepustimo strasti ima da se gine na sve strane..... sakupljačica psihopata :p - Page 3 1619348112

zato znamo da treba tu strast pustiti samo povremeno i u manjim dozama jer životi su u pitanju  sakupljačica psihopata :p - Page 3 1523192931

al pao mi na pamet tonac i njegova zadnja tema ... jebote, tonac, umiri se i ne mrdaj ako si pao u nemilost lene ... pravi se mrtav i evo, moja podrška kad nitko drugi neće sakupljačica psihopata :p - Page 3 3114667799  nemaš posla sa normalnom ženom nego sa zvijeri ... ne ide ti u prilog da ju previše čačkaš jerbo ćeš poginiti namrtvo sakupljačica psihopata :p - Page 3 1523192931

potpis!  sakupljačica psihopata :p - Page 3 3384354616 sakupljačica psihopata :p - Page 3 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 3 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 7:57

zuc


sakupljačica psihopata :p - Page 3 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 3 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 8:02

Lena je napisao/la:slične smo po tim pitanjima.....kako je gospon antonac vidio sve moje strane kaže mi da sam konfliktna osoba....ja mislim da nisam...zapravo sam izuzetno tolerantna i imam debele živce,ali kad neko prekrdaši i pokaže da ne poštuje druge niti situaciju e onda sam fakat ani 4 pištolja  sakupljačica psihopata :p - Page 3 1523192931
šta se tiče djece tu sam ekstremna i jako direktna....nema nedoumica kad su oni u pitanju

potpis ! braniš svoje pleme i mir u njemu ... tko god ga proba urušit, nebitno jel dolazi izvana il iznutra, vadiš ratnu sjekiru da ubiješ nabrzinu a ne samo da mašeš s njom i praviš propuh sakupljačica psihopata :p - Page 3 1523192931

al to mora bit baš ono jako ugrožavajući faktor, što sam rekla ranije, neka žešča i dokazana patologija a ne sad samo zato jer ti netko nije sjeo il trenutno neraspoložen ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 3 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Lena 03.06.15 8:02

Alhambra je napisao/la:zuc


sakupljačica psihopata :p - Page 3 1619348112


ajmo ajmo ne srami se....napiši svoj odgovor.....
garant će bit nešto egzotično  sakupljačica psihopata :p - Page 3 1523192931

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 3 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 8:02

Alhambra je napisao/la:zuc


sakupljačica psihopata :p - Page 3 1619348112

pozdrav alhambri prije nego odlepršam ... odo, posao čeka sakupljačica psihopata :p - Page 3 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 3 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 8:04

palo mi na pamet da ju je koknula zbog nasljedstva  sakupljačica psihopata :p - Page 3 11484130
al to..onak na prvu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 3 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 8:06

Lena je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:zuc


sakupljačica psihopata :p - Page 3 1619348112


ajmo ajmo ne srami se....napiši svoj odgovor.....
garant će bit nešto egzotično  sakupljačica psihopata :p - Page 3 1523192931

pa mogla ju je koknut i zato jer je na sprovodu skužila da tip stalno gleda u sestru...pa iz ljubomore

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 3 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 8:07

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:zuc


sakupljačica psihopata :p - Page 3 1619348112

pozdrav alhambri prije nego odlepršam ... odo, posao čeka sakupljačica psihopata :p - Page 3 727654710

nek čeka...nije zec  sakupljačica psihopata :p - Page 3 3015220106

pozdrav i tebi  sakupljačica psihopata :p - Page 3 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 3 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Lena 03.06.15 8:07

Alhambra je napisao/la:palo mi na pamet da ju je koknula zbog nasljedstva  sakupljačica psihopata :p - Page 3 11484130
al to..onak na prvu
aha....dakle kao taja praktična  sakupljačica psihopata :p - Page 3 11484130

bitno da nisi psihopatična  sakupljačica psihopata :p - Page 3 3084372643

idem i ja šta radit...navratim kasnije  sakupljačica psihopata :p - Page 3 727654710 sakupljačica psihopata :p - Page 3 727654710

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 3 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  taja 03.06.15 9:10

Lena je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:palo mi na pamet da ju je koknula zbog nasljedstva  sakupljačica psihopata :p - Page 3 11484130
al to..onak na prvu
aha....dakle kao taja praktična  sakupljačica psihopata :p - Page 3 11484130

bitno da nisi psihopatična  sakupljačica psihopata :p - Page 3 3084372643

idem i ja šta radit...navratim kasnije  sakupljačica psihopata :p - Page 3 727654710 sakupljačica psihopata :p - Page 3 727654710

Moj odgovor je takav manje zbog moje praktičnosti, a
više zbog gledanja krim serija u kojima je nasljedstvo najčešći motiv  sakupljačica psihopata :p - Page 3 684758713
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 3 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 9:45

btw je napisao/la:
njoj je zanimljivo s frizerkom kleptomankom i zašto ne zadržati odnos gdje su stvari kristalno jasne, bez obzira na koji način su se iskristalizirale... neće joj sigurno više mahati nakitom pred nosom, a ne vjerujem da će ni ovoj pasti na pamet tražiti ga...

konačno mir u uredu pa se mogu skoncentrirati na malo ozbiljnije odgovore ... pitaš zašto ? kao što rekoh, ne poznam macu nit njenu frizerku pa ću ti na jednom svom primjeru objasniti zašto ... zato jer je iz macinih priča jasno da njih prije svega povezuje alkohol ... imam ti ja to sada u svojoj blizini i to od strane meni baš jako jako drage prijateljice ... super zabavna žena, fali mi njeno društvo, teška srca sam ga se odrekla  al eto, uletila je i ona u taj žrvanj i krenulo je pit ne zato da bude vesela nego da ubije neveselje, eutanazira se, odrveni i da se sutra ne sjeća ... probaš kroz razgovor pomoći, ne ide, nisi ti taj koji joj može pomoći al nećeš bit ni taj koji će joj zabit zadnji čavao u lijes ... eto zašto ... to je zabijanje čavala u nečiji lijes koji je sam otvorio i neće izvaditi nogu iz njega i sve čeka tko će ga gurnut do kraja da legne i da konačno nađe svoj mir ... probaš nastaviti prijateljstvo uz kave, čaj, vodu al nejde ... neće sad ona kod tebe dugo ostati jer joj je puno zabavnije nalokat  se sa svojim drinkim prijateljima i onda valjati po podu ... jednom kad to osjetim, nema šanse da odmažem na taj način da sebi priuštim neko veselje, zabavu il zadovoljstvo jer mi nije zabavno gledati i sudjelovati u nečijem totalnom srozavanju ... jesam li zato dosadna, emotivno prikraćena ? za mnoge jesam ... jebat ga, meni je do ljudi stvarno stalo al sam naučila do sada u životu da ne možeš pomoći svima i ne možeš pomoći uvijek tako da si im na raspolaganju kad te hoće ... sva sreća pa maca nije ovisnica i o kakvim tabletama pa se neće valjda i ona uz takvu srozati ispod nekog praga nakon kojeg nema više povratka u normalu ... al eto, svojoj šogi sam bila isto tako dosadna iz tog razloga ... za nju sam znala da guta tablete sa alkoholom i kad sam vidjela da je to njen modus vivendi, da ju to čini nepromišljenom i da ne odustaje od samoubijanja i sebe i svih odnosa sa ljudima oko sebe jer je normalno da na taj način ne možeš drugo nego imati sustav vrijednosti okrenut naopačke, e onda se makneš ... ne osuđuješ al se makneš jer ne možeš pomoći a i nisi ju ti takvom učinio da si dužan truditi se preko mjere ... takve devijacije se ne događaju ljudima koji nisu na neki način postali ovisnici o nečemu što im mijenja stanje svijesti ... evo, nek me maca demantira ako pozna nekog takvog al ja ne poznajem ( maco, sorry, al uletilo mi u fokus da si unatoč tome što znaš da se radi o osobi ovisnoj o metadonima a prije toga tko zna još čime, pustila da se opija u tvom stanu ) .... ljudi su normalni dok se normalno ponašaju a kad krene devijacija uz ovisnost, je, istina, mogu bit zabavni onako majmunasti i pijani i izdrogirani ali samo onima kojima nije stalo do njih ... i onda te pitam, gdje je tu manjak emocija ? a ovakav oprost koji propagirate ti i maca nije onaj pravi oprost koji osobu oslobađa nego upravo suprotno, drži je i dalje u ropstvu svojih demona nebitno jel se radi o ovisnosti o farmakološkim sredstvima koje su dobile na recept , nedozvoljenim drogama ili prekomjernom i stalnom uživanju u alkoholu ... sve su to redom demončići koji nas vole obilaziti i iskušavati u trenucima slabosti i nema šanse da sudjelujem u njihovom hranjenju skup sa opsjednutim ako vidim da se o tome radi a ne običnoj veselici koja svakom dobro dođe u životu i u dobrom društvu i uvijek sam tu da ju podržim i sudjelujem u njoj ... sjećam se jedne tvoje priče kad si i sama došla do toga iz jednog svog davnog slučaja samo si zaboravila a u mene pamćenje ko u slona ... kad naučim neku lekciju, naučim je tako da je pamtim do kraja života i uvijek ju dosadno i dosljedno  primjenjujem u slučajevima oko sebe ... na vratima moje kuće treba visiti natpis kao u zoološkom vrtu: "ne hraniti demone bez obzira koliko se to zabavno činilo" sakupljačica psihopata :p - Page 3 1523192931 što je zapravo paradoks jer me svi imaju za mamu demona i dokazanu sotonjaru sakupljačica psihopata :p - Page 3 3114667799 sakupljačica psihopata :p - Page 3 3114667799 sakupljačica psihopata :p - Page 3 3114667799  al to samo zabave radi i izvan reale ali u reali sam čista suprotnost ... zato meni uvijek kao društvo na forumu više paše pizda nego itko drugi jer kod njega mogu iščitati istu razboritost kojom sam i sama opsjednuta ( eto, ako treba priznati, to bi kao bio moj demon da ne ispadnem dosadna al se kunem da nisam sposobna ništa ukrast  sakupljačica psihopata :p - Page 3 1523192931 sakupljačica psihopata :p - Page 3 3776795594  ) al ju zna koristiti na drugačiji način, manje dosadan za druge, jel, baca čvarke a ne mamutovce ko ja pa je sve skupa probavljivije, pitkije i čitkije sakupljačica psihopata :p - Page 3 11484130

a jebate, odo prije nego mi još koji mamutovac isklizne ispod tipkovnice ... sakupljačica psihopata :p - Page 3 1619348112  kad me krene, baš me krene ... sad meni fali pizda da ubaci koji čvarak za bolju probavu sakupljačica psihopata :p - Page 3 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 3 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 9:56

Lena je napisao/la:evo jedna kratka priča i molim nakon šta je pročitate da date svoj prvi brzi odgovor na nju......
ako ipak nekako točno odgovorite znači da ste potencijalni psihopata/inja  sakupljačica psihopata :p - Page 3 11484130
TKO ZNA ODGOVOR NA OVO PITANJE, VJEROJATNO JE PSIHOPAT Svi serijski ubojice točno su odgovorili iz prve
Pročitajte ovu kratku priču i zatim pokušajte odgovoriti na pitanje koje slijedi iza nje.
"Žena je bila na sprovodu svoje majke i među okupljenima ugledala je jednog muškarca kojeg nikada prije nije vidjela. Izgledao joj je upravo kao idealan muškarac i zaljubila se u njega odmah, na prvi pogled. No, nije imala njegov kontakt i nije znala kako da dođe do njegovog broja telefona. Nekoliko dana kasnije ubila je svoju sestru."
Pitanje: Koji je bio njezin motiv da ubije sestru?
(Razmislite prije odgovora)

ja ću svoj odgovor napisat kasnije,ali nisam (ispala) psihopatkinja sakupljačica psihopata :p - Page 3 3384354616

Taj muskarac, tj njegovo spominjanje, je u ovakvim pricama obicno zamka i nema veze sa daljim dogadjajima.
Zena je jednostavno poludela, izgubila pamet. Mozda zbog gubitka mame, a mozda i bez nekog vidiljivog razloga.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 3 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 10:39

cat_claw je napisao/la:

ja ću svoj odgovor napisat kasnije,ali nisam (ispala) psihopatkinja sakupljačica psihopata :p - Page 3 3384354616

Taj muskarac, tj njegovo spominjanje, je u ovakvim pricama obicno zamka i nema veze sa daljim dogadjajima.
Zena je jednostavno poludela, izgubila pamet. Mozda zbog gubitka mame, a mozda i bez nekog vidiljivog razloga.

[/quote]

mogu si tek misliti na šta bi onda trebao ličiti taj muškarac koji bi pao na ludu ženu koja je zbog njega ubila vlastitu sestru ... dođeš tipu i kažeš, čuj, ja tebe toliko volim da sam vlastitu sestru ubila samo da te ponovo vidim a on ko treba poludit od sreće i još očekuješ da te voli zbog toga sakupljačica psihopata :p - Page 3 11484130 to da ti netko kaže, kosa ti se digne od jeze i odma ga stjeraš u pičku materinu bolesnu sakupljačica psihopata :p - Page 3 1523192931 istina, moraš bit totalni psihopata da ti to bude neko prihvatljivo objašnjenje pričice ... sakupljačica psihopata :p - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 3 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 10:53

kišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
njoj je zanimljivo s frizerkom kleptomankom i zašto ne zadržati odnos gdje su stvari kristalno jasne, bez obzira na koji način su se iskristalizirale... neće joj sigurno više mahati nakitom pred nosom, a ne vjerujem da će ni ovoj pasti na pamet tražiti ga...

konačno mir u uredu pa se mogu skoncentrirati na malo ozbiljnije odgovore ... pitaš zašto ? kao što rekoh, ne poznam macu nit njenu frizerku pa ću ti na jednom svom primjeru objasniti zašto ... zato jer je iz macinih priča jasno da njih prije svega povezuje alkohol ... imam ti ja to sada u svojoj blizini i to od strane meni baš jako jako drage prijateljice ... super zabavna žena, fali mi njeno društvo, teška srca sam ga se odrekla  al eto, uletila je i ona u taj žrvanj i krenulo je pit ne zato da bude vesela nego da ubije neveselje, eutanazira se, odrveni i da se sutra ne sjeća ... probaš kroz razgovor pomoći, ne ide, nisi ti taj koji joj može pomoći al nećeš bit ni taj koji će joj zabit zadnji čavao u lijes ... eto zašto ... to je zabijanje čavala u nečiji lijes koji je sam otvorio i neće izvaditi nogu iz njega i sve čeka tko će ga gurnut do kraja da legne i da konačno nađe svoj mir ... probaš nastaviti prijateljstvo uz kave, čaj, vodu al nejde ... neće sad ona kod tebe dugo ostati jer joj je puno zabavnije nalokat  se sa svojim drinkim prijateljima i onda valjati po podu ... jednom kad to osjetim, nema šanse da odmažem na taj način da sebi priuštim neko veselje, zabavu il zadovoljstvo jer mi nije zabavno gledati i sudjelovati u nečijem totalnom srozavanju ... jesam li zato dosadna, emotivno prikraćena ? za mnoge jesam ... jebat ga, meni je do ljudi stvarno stalo al sam naučila do sada u životu da ne možeš pomoći svima i ne možeš pomoći uvijek tako da si im na raspolaganju kad te hoće ... sva sreća pa maca nije ovisnica i o kakvim tabletama pa se neće valjda i ona uz takvu srozati ispod nekog praga  nakon kojeg nema više povratka u normalu ... al eto, svojoj šogi sam bila isto tako dosadna iz tog razloga ... za nju sam znala da guta tablete sa alkoholom i kad sam vidjela da je to njen modus vivendi, da ju to čini nepromišljenom i da ne odustaje od samoubijanja i sebe i svih odnosa sa ljudima oko sebe jer je normalno da na taj način ne možeš drugo nego imati sustav vrijednosti okrenut naopačke, e onda se makneš ... ne osuđuješ al se makneš jer ne možeš pomoći a i nisi ju ti takvom učinio da si dužan truditi se preko mjere ... takve devijacije se ne događaju ljudima koji nisu na neki način postali ovisnici o nečemu što im mijenja stanje svijesti ... evo, nek me maca demantira ako pozna nekog takvog al ja ne poznajem ( maco,  sorry, al uletilo mi u fokus da si unatoč tome što znaš da se radi o osobi ovisnoj o metadonima a prije toga tko zna još čime, pustila da se opija u tvom stanu )  .... ljudi su normalni dok se normalno ponašaju a kad krene devijacija uz ovisnost, je, istina,  mogu bit zabavni onako majmunasti i pijani i izdrogirani ali samo onima kojima nije stalo do njih ... i onda te pitam, gdje je tu manjak emocija ? a ovakav oprost koji propagirate ti i maca nije onaj pravi oprost koji osobu oslobađa nego upravo suprotno, drži je i dalje u ropstvu svojih demona nebitno jel se radi o ovisnosti o farmakološkim sredstvima koje su dobile na recept , nedozvoljenim drogama ili prekomjernom i stalnom uživanju u alkoholu ... sve su to redom demončići koji nas vole obilaziti i iskušavati u trenucima slabosti i nema šanse da sudjelujem u njihovom hranjenju skup sa opsjednutim ako vidim da se o tome radi a ne običnoj veselici koja svakom dobro dođe u životu i u dobrom društvu i uvijek sam tu da ju podržim i sudjelujem u njoj ... sjećam se jedne tvoje priče kad si i sama došla do toga iz jednog svog davnog slučaja samo si zaboravila a u mene pamćenje ko u slona ... kad naučim neku lekciju, naučim je tako da je pamtim do kraja života i uvijek ju dosadno i dosljedno  primjenjujem u slučajevima oko sebe ... na vratima moje kuće treba visiti natpis kao u zoološkom vrtu: "ne hraniti demone bez obzira koliko se to zabavno činilo"  sakupljačica psihopata :p - Page 3 1523192931  što je zapravo paradoks jer me svi imaju za mamu demona i dokazanu sotonjaru sakupljačica psihopata :p - Page 3 3114667799 sakupljačica psihopata :p - Page 3 3114667799 sakupljačica psihopata :p - Page 3 3114667799  al to samo zabave radi i izvan reale ali u reali sam čista suprotnost ... zato meni uvijek kao društvo na forumu više paše pizda nego itko drugi jer kod njega mogu iščitati istu razboritost kojom sam i sama opsjednuta ( eto, ako treba priznati, to bi kao bio moj demon da ne ispadnem dosadna al se kunem da nisam sposobna ništa ukrast  sakupljačica psihopata :p - Page 3 1523192931 sakupljačica psihopata :p - Page 3 3776795594  ) al ju zna koristiti na drugačiji način, manje dosadan za druge, jel, baca čvarke a ne mamutovce ko ja pa je sve skupa probavljivije, pitkije i čitkije  sakupljačica psihopata :p - Page 3 11484130

a jebate, odo prije nego mi još koji mamutovac isklizne ispod tipkovnice ... sakupljačica psihopata :p - Page 3 1619348112  kad me krene, baš me krene ... sad meni fali pizda da ubaci koji čvarak za bolju probavu sakupljačica psihopata :p - Page 3 3114667799


o jesus sakupljačica psihopata :p - Page 3 3114667799 sakupljačica psihopata :p - Page 3 3114667799 sakupljačica psihopata :p - Page 3 3114667799 sakupljačica psihopata :p - Page 3 3114667799 nikada se ne bi sa tobom družila sakupljačica psihopata :p - Page 3 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 3 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 10:54

ma ni ti sa mnom.... nema beda... sakupljačica psihopata :p - Page 3 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 3 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 10:55

Vel'ka Maca je napisao/la:ma ni ti sa mnom.... nema beda... sakupljačica psihopata :p - Page 3 11484130

eto, konačno i tebi došlo iz dupeta u glavu ... nisu nas dijelile godine nego nešto drugo je u pitanju ... družim se ja inače i sa mlađima od tebe sakupljačica psihopata :p - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 3 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 11:05

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ma ni ti sa mnom.... nema beda... sakupljačica psihopata :p - Page 3 11484130

eto, konačno i tebi došlo iz dupeta u glavu ... nisu nas dijelile godine nego nešto drugo je u pitanju ... družim se ja inače i sa mlađima od tebe sakupljačica psihopata :p - Page 3 684758713

da, nije mi bilo jasno zašto te mima nije mogla smislit, pa reko ajd da vidimo i to čudo I dadnem ja I drugu šansu... kao I ovoj mojoj bivšoj đankari... ali dada... razdanilo se sakupljačica psihopata :p - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 3 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  pizda 03.06.15 11:16

nisam stigao procitati kako spada al onako ofrlje mi se cini da se Maca i njena frizerka opijaju i da su na metadonima. Nije ni cudo da je Maca svako toliko druge boje, sad zelena, sad roza, sad u niansama...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 3 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.