kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sakupljačica psihopata :p

Stranica 4 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 4 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 11:19

pizda je napisao/la:nisam stigao procitati kako spada al onako ofrlje mi se cini da se Maca i njena frizerka opijaju i da su na metadonima. Nije ni cudo da je Maca svako toliko druge boje, sad zelena, sad roza, sad u niansama...

to ti je zbog prevrtljivosti blizanačke... taj spektar promjenjivi...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 4 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  pizda 03.06.15 11:21

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:nisam stigao procitati kako spada al onako ofrlje mi se cini da se Maca i njena frizerka opijaju i da su na metadonima. Nije ni cudo da je Maca svako toliko druge boje, sad zelena, sad roza, sad u niansama...

to ti je zbog prevrtljivosti blizanačke... taj spektar promjenjivi...

tak spektar ovisi o alkoholnim parama a jos te i kosta para... sakupljačica psihopata :p - Page 4 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 4 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 11:35

Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ma ni ti sa mnom.... nema beda... sakupljačica psihopata :p - Page 4 11484130

eto, konačno i tebi došlo iz dupeta u glavu ... nisu nas dijelile godine nego nešto drugo je u pitanju ... družim se ja inače i sa mlađima od tebe sakupljačica psihopata :p - Page 4 684758713

da, nije mi bilo jasno zašto te mima nije mogla smislit, pa reko ajd da vidimo i to čudo I dadnem ja I drugu šansu... kao I ovoj mojoj bivšoj đankari... ali dada... razdanilo se sakupljačica psihopata :p - Page 4 1523192931

čuj, bivša šogi me nakva blesava nije podnosila pa mi ti kao dala drugu šansu jer ti svo vrijeme nije jasno zašto me nije podnosila sakupljačica psihopata :p - Page 4 3114667799 al neka se razdanilo ... ja volim dan i kad je svjetlo i kad ljudi nisu u kojekakvim zabludama a pogotovo ako se te zablude odnose i na mene

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 4 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 11:40

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ma ni ti sa mnom.... nema beda... sakupljačica psihopata :p - Page 4 11484130

eto, konačno i tebi došlo iz dupeta u glavu ... nisu nas dijelile godine nego nešto drugo je u pitanju ... družim se ja inače i sa mlađima od tebe sakupljačica psihopata :p - Page 4 684758713

da, nije mi bilo jasno zašto te mima nije mogla smislit, pa reko ajd da vidimo i to čudo I dadnem ja I drugu šansu... kao I ovoj mojoj bivšoj đankari... ali dada... razdanilo se sakupljačica psihopata :p - Page 4 1523192931

čuj, bivša šogi me nakva blesava nije podnosila pa mi ti kao dala drugu šansu jer ti svo vrijeme nije jasno zašto me nije podnosila sakupljačica psihopata :p - Page 4 3114667799  al neka se razdanilo ... ja volim dan i kad je svjetlo i kad ljudi nisu u kojekakvim zabludama a pogotovo ako se te zablude odnose i na mene

pa da, ona je živjela s tobom pa te poznivala... ja sam samo slušala priče, al reko da se ja sama uvjerim i upoznam... jasno ko dan, šta ne da da? sakupljačica psihopata :p - Page 4 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 4 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 11:47

kišna glista je napisao/la:

mogu si tek misliti na šta bi onda trebao ličiti taj muškarac koji bi pao na ludu ženu koja je zbog njega ubila vlastitu sestru ... dođeš tipu i kažeš, čuj, ja tebe toliko volim da sam vlastitu sestru ubila samo da te ponovo vidim a on ko treba poludit od sreće i još očekuješ da te voli zbog toga  sakupljačica psihopata :p - Page 4 11484130  to da ti netko kaže, kosa ti se digne od jeze i odma ga stjeraš u pičku materinu bolesnu  sakupljačica psihopata :p - Page 4 1523192931  istina, moraš bit totalni psihopata da ti to bude neko prihvatljivo  objašnjenje pričice ... sakupljačica psihopata :p - Page 4 1523192931  

Tog sam muskarca totalno izbacila iz citave price. On mi je nebitan. I sama ta prica da se neko moze bas toliko zaljubiti na sahrani sopstvene mame, ma uopste na bilo kakvoj sahrani, mi je nekako sajko...pa sam zato i pre nego sto sam procitala to o obistvu sestre pomislila da zena verovatno i nije sva svoja.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 4 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 11:49

Vel'ka Maca je napisao/la:

pa da, ona je živjela s tobom pa te poznivala... ja sam samo slušala priče, al reko da se ja sama uvjerim i upoznam... jasno ko dan, šta ne da da? sakupljačica psihopata :p - Page 4 11484130

ajd, baš me živo interesira zaključak jer imam osjećaj da tebi i dalje ništa nije jasno pa da ja tebi dam jednu šansu sakupljačica psihopata :p - Page 4 1523192931 ... a kurac je ona mene poznavala ... kad je netko stalno pod tabletama i pod alkoholom, taj ni sebe ne poznaje a kamoli mene pa da mi cijeli dan na glavi sjedi a ona to nije jer je bila previše skurčena a ja stalno leteća

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 4 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 12:03

Nisam bas pohvatala o cemu se tu radi. Naletela sam na tu Macinu pricu o frizerki i narukvici, ali sam je na preskoke citala. Kako se dalje odvijao razgovor, ne znam, ali sam procitala ovaj veliki Glistin post.

Meni se Glista cini kao osoba konkretnih namera i konkretnog ponasanja. Pokusace pomoci, ako ne ide, nece ucestvovati u daljem raspadu, bez obzira koliko se to cinilo kao bezosecajni cin. Ponekad svi ti ljudi koji trebaju pomoc zaborave da svojim ponasanjem uticu na bliske ljude oko sebe.
Sto sam starija sve se vise sklanjam od ljudi za koje, nakon par pokusaja, mislim da im ne mogu pomoci. Umori i izmori sav taj trud, koji nicemu ne vodi. Iscrpim se emocionalno, psihicki i fizicki, a pitam se zasto?! Imam odgovornost prema svom detetu i svojoj porodici i oni me trebaju zdravu, sretnu i veselu. Prestala sam vise da spasavam citav svet. I ako pokusavam i dalje, ali bar znam gde su moje granice i bar sam napokon naucila da kazem sebi "dosta".
Druga je stvar moj rad u udruzi. Tu vec imam neke konkretne rezultate i znam kako i gde, jer je vecinom tim ljudima problem novac, nesredjen boravak u zemlji, kao i neki sitniji problemi sa zakonom. Ali ljudima koji imaju psihicke probleme ili probleme ovisnosti najbolje mogu pomoci za to skolovani ljudi.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 4 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 12:03

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

pa da, ona je živjela s tobom pa te poznivala... ja sam samo slušala priče, al reko da se ja sama uvjerim i upoznam... jasno ko dan, šta ne da da? sakupljačica psihopata :p - Page 4 11484130

ajd, baš me živo interesira zaključak jer imam osjećaj da tebi i dalje ništa nije jasno pa da ja tebi dam jednu šansu sakupljačica psihopata :p - Page 4 1523192931 ... a kurac je ona mene poznavala ... kad je netko stalno pod tabletama i pod alkoholom, taj ni sebe ne poznaje a kamoli mene pa da mi cijeli dan na glavi sjedi a ona to nije jer je bila previše skurčena a ja stalno leteća

mimica je bila najduhovitije stvorenje koje sam ja poznivala i super se zajebavljala....

ps. po tvojim opisima ispada da su ti brat i šogorica bili amy winehouse, u najmanju ruku sakupljačica psihopata :p - Page 4 3111943984


ne treba drugih šansi darling, tenkiju sakupljačica psihopata :p - Page 4 684758713 za osobu koja mi jako često ide na živac imaš mi nekad iznenađujuće dobar smisao za humor. i priznajem ti silnu maštovitost... mislim da smo se mi dovoljno upoznale sakupljačica psihopata :p - Page 4 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 4 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 12:04

cat_claw je napisao/la:Nisam bas pohvatala o cemu se tu radi. Naletela sam na tu Macinu pricu o frizerki i narukvici, ali sam je na preskoke citala. Kako se dalje odvijao razgovor, ne znam, ali sam procitala ovaj veliki Glistin post.

Meni se Glista cini kao osoba konkretnih namera i konkretnog ponasanja. Pokusace pomoci, ako ne ide, nece ucestvovati u daljem raspadu, bez obzira koliko se to cinilo kao bezosecajni cin. Ponekad svi ti ljudi koji trebaju pomoc zaborave da svojim ponasanjem uticu na bliske ljude oko sebe.
Sto sam starija sve se vise sklanjam od ljudi za koje, nakon par pokusaja,  mislim da im ne mogu pomoci. Umori i izmori sav taj trud, koji nicemu ne vodi. Iscrpim se emocionalno, psihicki i fizicki, a pitam se zasto?! Imam odgovornost prema svom detetu i svojoj porodici i oni me trebaju zdravu, sretnu i veselu. Prestala sam vise da spasavam citav svet. I ako pokusavam i dalje, ali bar znam gde su moje granice i bar sam napokon naucila da kazem sebi "dosta".
Druga je stvar moj rad u udruzi. Tu vec imam neke konkretne rezultate i znam kako i gde, jer je vecinom tim ljudima problem novac, nesredjen boravak u zemlji, kao i neki sitniji problemi sa zakonom. Ali ljudima koji imaju psihicke probleme ili probleme ovisnosti najbolje mogu pomoci za to skolovani ljudi.


i ja sam sad već prilično davno prestala spašavati svijeti i gledati ga ozbiljno... davno, davno

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 4 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  pizda 03.06.15 12:08

cat_claw je napisao/la:

Tog sam muskarca totalno izbacila iz citave price. On mi je nebitan. I sama ta prica da se neko moze bas toliko zaljubiti na sahrani sopstvene mame, ma uopste na bilo kakvoj sahrani, mi je nekako sajko...pa sam zato i pre nego sto sam procitala to o obistvu sestre pomislila da zena verovatno i nije sva svoja.

psihopatama je to normalno, oni se valjda jedino i zaljubljuju na sahranama...sakupljačica psihopata :p - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 4 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 12:13

Vel'ka Maca je napisao/la:



i ja sam sad već prilično davno prestala spašavati svijeti i gledati ga ozbiljno... davno, davno


Tebe dozivljavam kao skroz otvorenu - sve sto je ljudsko nije ti strano i tesko da te tudje ponasanje moze shokirati. Dosla si do stadijuma da ljude prihvatas onakvima kakvim jesu i ne trudis se da na njihov zivot utices, sto je opet jedna druga vrsta kvalitete i ... znanja, nazvala bih ga cak tako.  
Cinis mi se opustenom i lezernom.
Ljudi postanu takvi nakon sto dozive osobnu kulminaciju i krah. Neku vrstu maksimalnog emotivnog disbalansa. Nakon toga ide preporod na svim poljima.

Ne znam koliko si ovo zapravo ti, ali tako te nekako dozivljavam...sakupljačica psihopata :p - Page 4 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 4 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  pizda 03.06.15 12:17

Vel'ka Maca je napisao/la:

pa da, ona je živjela s tobom pa te poznivala... ja sam samo slušala priče, al reko da se ja sama uvjerim i upoznam... jasno ko dan, šta ne da da? sakupljačica psihopata :p - Page 4 11484130

bilo je u startu jasno da se vas dvije ne trpite vise od toliko...sakupljačica psihopata :p - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 4 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 12:26

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

pa da, ona je živjela s tobom pa te poznivala... ja sam samo slušala priče, al reko da se ja sama uvjerim i upoznam... jasno ko dan, šta ne da da? sakupljačica psihopata :p - Page 4 11484130

bilo je u startu jasno da se vas dvije ne trpite vise od toliko...sakupljačica psihopata :p - Page 4 684758713

ma meni su i maca i moja bivša šogi turbo duhovite al ne u mojoj kući ... jedna  pasivna promatračica, druga manipulatorica i sad će obje mene osudit na život bez šansi, jedna mi oduzela šansu da mi bude gost u kući nakon sam ju odjebala a druga će sad potvrdit na forumu da je imala pravo glede toga   sakupljačica psihopata :p - Page 4 3114667799  jebate, super je ovaj forum jer tu svašta pročitaš sakupljačica psihopata :p - Page 4 1523192931 volim kad krene ovakav teatar apsurda ali ne u mojoj kući sakupljačica psihopata :p - Page 4 1523192931 toga sam imala dovoljno za tri života al lijepo se podsjetiti kako to inače izgleda

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 4 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  pizda 03.06.15 12:37

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

pa da, ona je živjela s tobom pa te poznivala... ja sam samo slušala priče, al reko da se ja sama uvjerim i upoznam... jasno ko dan, šta ne da da? sakupljačica psihopata :p - Page 4 11484130

bilo je u startu jasno da se vas dvije ne trpite vise od toliko...sakupljačica psihopata :p - Page 4 684758713

ma meni su i maca i moja bivša šogi turbo duhovite al ne u mojoj kući ... jedna  pasivna promatračica, druga manipulatorica i sad će obje mene osudit na život bez šansi, jedna mi oduzela šansu da mi bude gost u kući nakon sam ju odjebala a druga će sad potvrdit na forumu da je imala pravo glede toga   sakupljačica psihopata :p - Page 4 3114667799  jebate, super je ovaj forum jer tu svašta pročitaš sakupljačica psihopata :p - Page 4 1523192931 volim kad krene ovakav teatar apsurda ali ne u mojoj kući sakupljačica psihopata :p - Page 4 1523192931  toga sam imala dovoljno za tri života al lijepo se podsjetiti kako to inače izgleda

u virtualnoj formi je to puno ljepse gledat... sakupljačica psihopata :p - Page 4 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 4 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 12:42

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

pa da, ona je živjela s tobom pa te poznivala... ja sam samo slušala priče, al reko da se ja sama uvjerim i upoznam... jasno ko dan, šta ne da da? sakupljačica psihopata :p - Page 4 11484130

bilo je u startu jasno da se vas dvije ne trpite vise od toliko...sakupljačica psihopata :p - Page 4 684758713

ma meni su i maca i moja bivša šogi turbo duhovite al ne u mojoj kući ... jedna  pasivna promatračica, druga manipulatorica i sad će obje mene osudit na život bez šansi, jedna mi oduzela šansu da mi bude gost u kući nakon sam ju odjebala a druga će sad potvrdit na forumu da je imala pravo glede toga   sakupljačica psihopata :p - Page 4 3114667799  jebate, super je ovaj forum jer tu svašta pročitaš sakupljačica psihopata :p - Page 4 1523192931 volim kad krene ovakav teatar apsurda ali ne u mojoj kući sakupljačica psihopata :p - Page 4 1523192931  toga sam imala dovoljno za tri života al lijepo se podsjetiti kako to inače izgleda

ja jako volim teatar, a nraočita pasurda, ali tu ne vidim naznake ikakvoga - samo mi se malo izmjenjujemo doživljaje... ne kužim kaje tak zabavno... daj mi odaj, protumači da se i ja počnem zabavljati sakupljačica psihopata :p - Page 4 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 4 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 12:42

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

pa da, ona je živjela s tobom pa te poznivala... ja sam samo slušala priče, al reko da se ja sama uvjerim i upoznam... jasno ko dan, šta ne da da? sakupljačica psihopata :p - Page 4 11484130

bilo je u startu jasno da se vas dvije ne trpite vise od toliko...sakupljačica psihopata :p - Page 4 684758713

ma meni su i maca i moja bivša šogi turbo duhovite al ne u mojoj kući ... jedna  pasivna promatračica, druga manipulatorica i sad će obje mene osudit na život bez šansi, jedna mi oduzela šansu da mi bude gost u kući nakon sam ju odjebala a druga će sad potvrdit na forumu da je imala pravo glede toga   sakupljačica psihopata :p - Page 4 3114667799  jebate, super je ovaj forum jer tu svašta pročitaš sakupljačica psihopata :p - Page 4 1523192931 volim kad krene ovakav teatar apsurda ali ne u mojoj kući sakupljačica psihopata :p - Page 4 1523192931  toga sam imala dovoljno za tri života al lijepo se podsjetiti kako to inače izgleda

u virtualnoj formi je to puno ljepse gledat... sakupljačica psihopata :p - Page 4 1523192931

glista se nešto duri čini mi se, daj mi ti objasni, o čemen se radi, kakav teatar apsurda? šta je apsurdno? sakupljačica psihopata :p - Page 4 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 4 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 12:44

možda ovo o šansama?!?!?
ne kužim uopće što si se zakačila za šanse--- što te tu bocnulo?!?!?
aha - ti ne smiješ biti ta kojoj se pružaju šanse, ti si ta koja daje šanse...
ma ska problem glisto sakupljačica psihopata :p - Page 4 3114667799 sakupljačica psihopata :p - Page 4 3114667799 sakupljačica psihopata :p - Page 4 3114667799 sakupljačica psihopata :p - Page 4 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 4 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 12:45

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

pa da, ona je živjela s tobom pa te poznivala... ja sam samo slušala priče, al reko da se ja sama uvjerim i upoznam... jasno ko dan, šta ne da da? sakupljačica psihopata :p - Page 4 11484130

bilo je u startu jasno da se vas dvije ne trpite vise od toliko...sakupljačica psihopata :p - Page 4 684758713

ma meni su i maca i moja bivša šogi turbo duhovite al ne u mojoj kući ... jedna  pasivna promatračica, druga manipulatorica i sad će obje mene osudit na život bez šansi, jedna mi oduzela šansu da mi bude gost u kući nakon sam ju odjebala a druga će sad potvrdit na forumu da je imala pravo glede toga   sakupljačica psihopata :p - Page 4 3114667799  jebate, super je ovaj forum jer tu svašta pročitaš sakupljačica psihopata :p - Page 4 1523192931 volim kad krene ovakav teatar apsurda ali ne u mojoj kući sakupljačica psihopata :p - Page 4 1523192931  toga sam imala dovoljno za tri života al lijepo se podsjetiti kako to inače izgleda

u virtualnoj formi je to puno ljepse gledat... sakupljačica psihopata :p - Page 4 1523192931

dab riječ rekla sakupljačica psihopata :p - Page 4 439160543

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 4 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 12:46

dapače, nisam mislila time ikoga staviti u bilo kakav zavisni odnos kad sam napisala da sam ti dala šansu jer to jednostavno i samo o meni ovisi, hoću li prihvatiti tuđe mišljenje apriori ili ću se potruditi sama donijeti sudove i zaključke... šta ti tako ne funkcioniraš?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 4 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Lena 03.06.15 12:47

dobra tema ispala iz strugotine  sakupljačica psihopata :p - Page 4 11484130


zapravo jedino šta nam preostaje je prihvatiti druge u njihoom pravom izdanju,pa ako su nam dragi imat ih negdje blizu ako nisu ili nam ne pašu otkantat ih ili sesami maknut od takvih.....

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 4 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 12:47

ajde glisto dajem ti šansu da mi daš šansu i objasniš o čemen se radi? sakupljačica psihopata :p - Page 4 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 4 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 12:49

Vel'ka Maca je napisao/la:možda ovo o šansama?!?!?
ne kužim uopće što si se zakačila za šanse--- što te tu bocnulo?!?!?
aha - ti ne smiješ biti ta kojoj se pružaju šanse, ti si ta koja daje šanse...
ma ska problem glisto sakupljačica psihopata :p - Page 4 3114667799 sakupljačica psihopata :p - Page 4 3114667799 sakupljačica psihopata :p - Page 4 3114667799 sakupljačica psihopata :p - Page 4 3114667799

pa to sam već objasnila ... zato jer mi je smiješno a uvijek se najradije ulovim onoga što me nasmije sakupljačica psihopata :p - Page 4 1523192931 ... ne dajem nikome nikakve šanse po virtuali ... zabavljam se ako ima prostora za to a sad eto uletilo sakupljačica psihopata :p - Page 4 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 4 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 12:49

Lena je napisao/la:dobra tema ispala iz strugotine  sakupljačica psihopata :p - Page 4 11484130


zapravo jedino šta nam preostaje je prihvatiti druge u njihoom pravom izdanju,pa ako su nam dragi imat ih negdje blizu ako nisu ili nam ne pašu otkantat ih ili sesami maknut od takvih.....

da, baš se fino razvila, hihihihi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 4 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 12:50

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:možda ovo o šansama?!?!?
ne kužim uopće što si se zakačila za šanse--- što te tu bocnulo?!?!?
aha - ti ne smiješ biti ta kojoj se pružaju šanse, ti si ta koja daje šanse...
ma ska problem glisto sakupljačica psihopata :p - Page 4 3114667799 sakupljačica psihopata :p - Page 4 3114667799 sakupljačica psihopata :p - Page 4 3114667799 sakupljačica psihopata :p - Page 4 3114667799

pa to sam već objasnila ... zato jer mi je smiješno a uvijek se najradije ulovim onoga što me nasmije sakupljačica psihopata :p - Page 4 1523192931 ... ne dajem nikome nikakve šanse po virtuali ... zabavljam se ako ima prostora za to a sad eto uletilo sakupljačica psihopata :p - Page 4 1523192931

ja uvijek dajem druge šanse, svima... prve se podrazumijevaju... nije mi ego baš nešto osjetljiva točka sakupljačica psihopata :p - Page 4 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 4 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Lena 03.06.15 12:51

radi se o tome da kišna ne može smislit kad bi se neko igrao na tuđi račun,a ne zna na svoj.....i još bi da taj drugi kojeg se zafrkaje viče: ijuuuu!!!zabavaaa!!!!
mislim da sam ufatila bit  sakupljačica psihopata :p - Page 4 1523192931

kišna?

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 4 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.