kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sakupljačica psihopata :p

Stranica 6 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 6 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 14:30

kišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la: fakat, što bi dobila da ju je prijavila policiji? osvetu? prijašnje prijave ionako nisu pomogle... napravila je totalni zaokret i šokirala kradljivicu oprostom... mislim da joj je to kazna gora od svih dosadašnjih, jer kad dobiješ oprost za nešto što sam ne bi mogao oprostiti, ostaješ vječni dužnik toj osobi i ne pada ti na pamet ponoviti isto... 

ne prijavljuješ policiji da bi sam dobio neku zadovoljštinu nego zato da onog kojem je kriminal postao modus vivendi privedeš pravdi i zaustaviš i spriječiš da nekom drugom isto ne napravi ako već ne tebi ... a o oprostima možemo do mile volje ... oprostiš onog trenutka kad više ne razmišljaš o počinjenom djelu sa gorčinom i shvatiš da taj netko ne može protiv sebe i to je to ... dakle, bivšoj šogi sam sve oprostila al da ga jebeš, da me proba opet preveslati, ide prijava policiji ... svi oni koji su je do današnjeg dana štedili toga, prikrivali i zataškavali njena sranja učinili su joj medvjeđu uslugu i doveli do toga da vjeruje da se može sve i proći nekažnjeno samo ako im nako malo plačnim glasom i sa trep trep priča o svojoj sjebanosti pa je tako i nastavila ... na neki način su sudjelovali u njenom padu i još joj davali zalet ... da je odgovarala sama zbog svojih pogrešnih odluka, možda je imala šansu razviti se u neku sretniju personu ... al nije, jer se uvijek našao netko tko je umjesto nje plaćao njene nestašluke ... dok je bila kod mog brata, moja mama je podmirivala neplaćene račune i kazne, dok su bili oboje u zg, to je radila njena mama a obje su djelovale kao svjedoci obrane u njihovom slučaju ne bi li jadnu dječicu spasili od zatvora ... jebat ga, ja sam od samog početka i jednoj i drugoj govorila da im ne bi škodilo malo osjetiti realu života na svojoj grbači i platiti ono šta su potrošili iz svog džepa il kroz sjedenje u zatvoru - bar bi imali vremena razmisliti o svom ponašanju trijezni i bez kojekakvih tableta i alkohola kako su to inače radili
zaustaviš i spriječiš prijavom policiji? ama netom pred krađu joj je priznala da su je prijavilii i to je nije zaustavilo... jebate, ženska je bivša narkomanka (još nije bivša jer je na metadonima), boktepito koliko puta je bila prijavljena policiji... to joj je mala marenda, misliš da bi je macina prijava prizvala pameti? je moš mislit  sakupljačica psihopata :p - Page 6 11484130

poređenje ti baš i ne drži... maca nije njoj dala potuhu, kao što su starci davali bratu i šogorici, ali nije željela ni odmazdu, kao što bi većina poželjela.... nije joj oprostila dug, jer joj je ova fakat dužna, oprostila joj je čin krađe jer je shvatila da je to bilo za očekivati od osobe kakva je frizerka i da to nema veze s njom, odnosno da nema zašto biti uvrijeđena...

ne razumijem ni tu paralelu s robovlasništvom jer očekuje da joj kompenzira štetu... ne ponaša se snishodljivo do nje, ne predbacuje joj krađu, ne traži od nje da radi poslove koji bi je ponizili, nego ono što joj je radila i prije i za što ju je pošteno plaćala... sve je isto osim što za usluge friziranja više ne dobija novac, jer ga je unaprijed potrošila... uopće ne vidim u tome ništa loše, čak štoviše, vrlo pametan i razuman macin potez
mislim da različito razumijemo i njihovo druženje, jer ti to poistovjećuješ s prijateljstvom... postoje ljudi samo za povremeno druženje i postoje prijatelji... to su dvije različite kategorije, jer s prvima si isključivo zato da ti bude lijepo, da se proveseliš, napiješ, zujiš i odeš svojim putem, a s drugima se družiš čak i kad ti nije lijepo, ali si uz njih jer ih voliš, razumiješ i prihvaćaš u svim životnim okolnostima....
zapravo, hoćeš nećeš i jedne i druge prihvatiš takve kakvi jesu, ali prvu kategoriju prihvatiš s lakoćom jer od njih manje očekuješ te su i razočarenja manja, kao što zna biti s drugom kategorijom...
apropo ovisnosti... različiti smo... kad vidimo da ne možemo nekog prihvatiti takvog kakav je, a taj netko ne prihvaća našu pomoć, obično se maknemo jer ne možemo gledati njegovo samouništenje, prebolno je... ali zašto se micati i od onih do kojih ne gajimo neke posebne emocije, odnosno s kim smo u nekom ovlaš odnosu, a jednako tako znamo da im ne možemo pomoći? čemu strah, pa nije ovisnost prijelazna... sakupljačica psihopata :p - Page 6 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 6 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 14:32

cat_claw je napisao/la:Evo je Bitvica!
Ljudi, beeeezimo!
Sad ce nam svima natalne karte raditi. Najebali smo! 

Moram ici, ali stvarno.

Bitvice, kiss-kiss. sakupljačica psihopata :p - Page 6 1zouo36
tebi ću napraviti dvije... ipak si ti blizanac sakupljačica psihopata :p - Page 6 1523192931
kis kato sakupljačica psihopata :p - Page 6 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 6 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 14:36

cat_claw je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

pa, da...onda nije još ni vruće...kakav sex u srpnju ili kolovozu, kad zvizdan zapeče sakupljačica psihopata :p - Page 6 1619348112


A kod nas postoji izreka: "Deca se prave na leto." 
I ja sam negde krajem avgusta napravita.

Kad god bi neki par imao problema oko zaceca uvek bi se tu nasla neka stara baba koja bi rekla: "Deca se prave na leto!"

Inace, kad smo vec kod toga, moj bivsi sef ima cerkicu iz prvog braka, ali sa drugom zenom je, sto se tice zacheca, islo malo teze. Kao prespori su mu spermatozoidi. I kao doktor im rekao da on pre odnosa treba da zagreje...pa kako sad to da kazem...mosnje (sakupljačica psihopata :p - Page 6 2iaap79) i da su onda spermatozoidi brzi. I tako oni pre sexa zagreju termofor i stavljaju ... je lte...na osetljivo mesto. sakupljačica psihopata :p - Page 6 30caqzl
To nam je sve njegova zena ispricala jedne veceri u Motto kad je bila pijana. sakupljačica psihopata :p - Page 6 1619348112


Je l vidite o cemu me terate da pisem!?! Sram vas bilo!
Mnogo ste se obezobrazili. sakupljačica psihopata :p - Page 6 2rpz9j4
a srcati kato jesi se uzmuvala oko jedne riječi jaja...  dam se kladiti da si pocrvenila dok si ovo pisala  sakupljačica psihopata :p - Page 6 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 6 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  taja 03.06.15 14:40

U mladosti sam se dosta družila s blizancima, ali sad skoro ni sa jednim.
Trebala bih se dobro slagati s njima jer su zračni zrak kao i ja, ali slažem se s njima samo u jednom. Dobroj zabavi, i eventualno u seksu.
Kako su mi s godinama zabave postale sporedna stvar tako se i druženje s blizancima svelo na nulu.
Ono što bih zamjerila blizancima koje sam poznavala je izrazita dvoličnost, s tobom su dok ne nalete na bolju i zabavniju priliku, tako da s njima ne mogu dočekati iskreno i dugoročno prijateljstvo.
Po tome da će te odjebati zbog bolje prilike me podsjećaju na škorpione.
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 6 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  taja 03.06.15 14:45

Maca je sa svojom pričom baš pogodila temu
Maca, skupljačica psihopata  sakupljačica psihopata :p - Page 6 11484130
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 6 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 14:56

taja je napisao/la:U mladosti sam se dosta družila s blizancima, ali sad skoro ni sa jednim.
Trebala bih se dobro slagati s njima jer su zračni zrak kao i ja, ali slažem se s njima samo u jednom. Dobroj zabavi, i eventualno u seksu.
Kako su mi s godinama zabave postale sporedna stvar tako se i druženje s blizancima svelo na nulu.
Ono što bih zamjerila blizancima koje sam poznavala je izrazita dvoličnost, s tobom su dok ne nalete na bolju i zabavniju priliku, tako da s njima ne mogu dočekati iskreno i dugoročno prijateljstvo.
Po tome da će te odjebati zbog bolje prilike me podsjećaju na škorpione.
tajči, zodijak, kojeg prikazujemo kao krug od 360 stupnjeva ima 12 znakova koji zauzimaju 30 stupnjeva i svi mi imamo u svojim natalnim kartama svih 12 znakova, samo su nam neki izraženiji, a drugi manje izraženi... dakle, negdje u svojoj natalnoj karti imaš i ti blizanca, koji ti se nalazi u nekoj "kući" odnosno području života i na tom području života reagiraš upravo kao i oni koji imaju sunce u blizancima...
recimo da ti 6. kuća počinje u blizancima, odnosno da maš blizanca u polju rada, to bi značilo da ćeš ostati na radnom mjest točno toliko dok ti se ne ukaže bolja prilika i bez imalo grižnje savjesti dati otkaz i otići na neko drugo radno mjesto... jednako tako nećeš dugo izdržati na nekom monotonom poslu koji zahtijeva sistematičnost i analizu, nego ćeš se super snaći u trgovini, komunikacijama, kratkim putovanjima itd... ovo govorim hipotetički, jer to nema veze s tvojom natalnom kartom, ali pokušavam objasniti kako svi mi imamo u sebi i ovnove i ribe i jarce i škorpione itd, ali živnu u nama tek kad se dotaknemo područja koje zauzimaju u našoj natalnoj karti... prema tome svi smo djelomično i sve ono što osuđujemo, preziremo ili mrzimo sakupljačica psihopata :p - Page 6 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 6 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 14:58

taja je napisao/la:Maca je sa svojom pričom baš pogodila temu
Maca, skupljačica psihopata  sakupljačica psihopata :p - Page 6 11484130
sakupljačica psihopata :p - Page 6 1523192931
a jedna se upravo odjavljuje i šalje ti veliki ljubac tamo u vrući zadar

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 6 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 16:45

Vel'ka Maca je napisao/la:

ja uvijek dajem druge šanse, svima... prve se podrazumijevaju... nije mi ego baš nešto osjetljiva točka sakupljačica psihopata :p - Page 6 684758713

ma to mi je jasno ... ti ni nemaš više ega, netko ti ga potaraco... al onaj dio zdravog ega koji nam je prijeko potreban da bi preživjeli u svijetu kakav je uvijek treba i zdravo je sačuvati ... to ne kažem samo ja, to kaže struka pa ako ne vjeruješ pitaj nekog iz struke ... sjećam se da si rekla da voliš psihologiju

al daj sebi malo šansu, ne meni, ja si sama dajem šanse kad mi trebaju  ... malo sebe vrednuj ... jebote, čitaj svoj post i čitaj ga polako i pažljivo kao što sam ga ja čitala ... tebi normalno ženi za koju znaš da ima debelo poremećen sustav vrednovanja, da je ovisnica koju je vlastiti otac prijavio policiji, koja ti otvoreno kaže da je kleptoman svjesno il podsvjesno dovodiš u situaciju da i tebe pokrade jer ZNAŠ da pada na zlato ... da je rekla da je krala pare, valjda bi joj parama zamahala pred nosom ... i onda već nakon par sati otkrivaš da je to i napravila i onda joj, pazi sad dobro, nudiš kompenzaciju da te frizira uzastopno a kažeš da se s njom najprije opiješ a onda valjate perverzije i da ti je super jer se sa njom osjećaš kao u tarantinovim filmovima ... pa jebote, jesi ti neki samoubica iz zasjede ? alo ? šta je s tobom ? tebi normalno oblokavat se sa frizerkom koja je teška ovisnica i sve ono što si i sama rekla da si svjesna da jeste i znaš šta možeš očekivati od nje ... i najprije ste prijateljice a onda i sama priznaš da ju baš ne voliš ...  pa jebote, šta je slijedeće što očekuješ od nje ... da te prikolje škarama ako joj onako pijana izvališ nešto što njoj neće baš sjesti  ne bil stvarno dobila osjećaj kao si u tarantinovim filmovima a ona će se izvlačiti da se ničega ne sjeća i izvlačiti na temporalno ludilo a ima materijala i za to ... to je meni u cijeloj priči teatar apsurda ... i onda nakon toga kao mjerodavno uzmeš riječ druge manipulatorice, ovisnice i pijandure koja ti kao objasnila kakva sam ja a sad kao i ti vidiš isto al si mi prije toga ipak dala jednu šansu ? za šta si ti meni dala šansu ? da zavolim manipulatore i ovisnike ? da podržavam srljanje u propast da bi mi bilo zabavno u životu ?  pa to neću nikada al to nije neka novost ... ništa ja novo nisam danas napisala na forumu što ne pišem oduvijek .... pa jebote, ja stvarno ne znam šta reć drugo nego da je to za mene  teatar apsurda ... sebi daj šansu draga ... sebi ... jer očito činiš sve da se staviš u situaciju žrtve a kobajagi sebe uvjeravaš da imaš kontrolu nad situacijom nad kojom nema šanse da ju imaš ... pitaj boga šta se takvima sve mota po glavi i šta im može biti triger za dalje ...

moica, jebate, pa šta me ima bit strah od ovisnosti ako sama nisam ovisnica ? sakupljačica psihopata :p - Page 6 3114667799 naravno da se ovisnost  ne prenosi kao gripa al mrvu opreza te zdravog razuma je uvijek dobro sačuvati ... uostalom, nisam ja izjavila da mi je takva osoba prijateljica nego maca ... a kasnije je ipak priznala da joj i nije baš toliko draga ...  ne bi mene frizirao nitko pijan, ni najbolja prijateljica da je pijana  a kamoli osoba koju sam sama već ranije  okarakterizirala kao nestabilnom, nepredvidljivom, lažljivom i dobila dokaz  da takva i jeste ... al rekoh to i ranije u jednom postu al kratko ... nemam te za naivnu nit glupu nit lošu, dapače, inteligentna si i dobra ... bilo bi mi žao čuti da ti se nešto loše dogodi ... eto

toliko o ovoj temi ... ne da mi se više ... tko skonto skonto, tko nije, nikada ni neće ... sakupljačica psihopata :p - Page 6 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 6 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 17:23

Moj je ego zdrav, tebe jebe... Imamo potvrdu i u krscanstvu, tko tebe kamenom, ti njega kruhom i slicno...

A na situaciju si mislila sa je teatar apsurda, to jest i zato mi se i svidja, fak mi, ali jednom mjesecno na par sati koliko ju vidjam, meni savrseno odgovara i svidja mi se taj diabolicni odnos... Stvar ukusa, ti volis grizli adamsa, ja kventina tarantina i dec i...

Kada sam iznosila situaciju, odgovarala sam na temu skupljanja psihopata.... Volim lagano pomaknute odnose i ljude, prenormalni su mi dosadni, majkemi...

I ne trebas me patronizirati, vejika sam ja curica...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 6 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Yehudi 03.06.15 17:26

btw je napisao/la:
taja je napisao/la:U mladosti sam se dosta družila s blizancima, ali sad skoro ni sa jednim.
Trebala bih se dobro slagati s njima jer su zračni zrak kao i ja, ali slažem se s njima samo u jednom. Dobroj zabavi, i eventualno u seksu.
Kako su mi s godinama zabave postale sporedna stvar tako se i druženje s blizancima svelo na nulu.
Ono što bih zamjerila blizancima koje sam poznavala je izrazita dvoličnost, s tobom su dok ne nalete na bolju i zabavniju priliku, tako da s njima ne mogu dočekati iskreno i dugoročno prijateljstvo.
Po tome da će te odjebati zbog bolje prilike me podsjećaju na škorpione.
tajči, zodijak, kojeg prikazujemo kao krug od 360 stupnjeva ima 12 znakova koji zauzimaju 30 stupnjeva i svi mi imamo u svojim natalnim kartama svih 12 znakova, samo su nam neki izraženiji, a drugi manje izraženi... dakle, negdje u svojoj natalnoj karti imaš i ti blizanca, koji ti se nalazi u nekoj "kući" odnosno području života i na tom području života reagiraš upravo kao i oni koji imaju sunce u blizancima...
recimo da ti 6. kuća počinje u blizancima, odnosno da maš blizanca u polju rada, to bi značilo da ćeš ostati na radnom mjest točno toliko dok ti se ne ukaže bolja prilika i bez imalo grižnje savjesti dati otkaz i otići na neko drugo radno mjesto... jednako tako nećeš dugo izdržati na nekom monotonom poslu koji zahtijeva sistematičnost i analizu, nego ćeš se super snaći u trgovini, komunikacijama, kratkim putovanjima itd... ovo govorim hipotetički, jer to nema veze s tvojom natalnom kartom, ali pokušavam objasniti kako svi mi imamo u sebi i ovnove i ribe i jarce i škorpione itd, ali živnu u nama tek kad se dotaknemo područja koje zauzimaju u našoj natalnoj karti... prema tome svi smo djelomično i sve ono što osuđujemo, preziremo ili mrzimo sakupljačica psihopata :p - Page 6 684758713

 Već par godina razmišljam pitati te da mi napraviš detaljni horoskop.

Sad vidim da znaš sve o tomen pa reci koliko plaćaš da mi sastaviš horoskop.

 PS- Javi mi na privat šta ti od podataka tribam poslati. sakupljačica psihopata :p - Page 6 727654710

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 6 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 03.06.15 17:34

Vel'ka Maca je napisao/la:

I ne trebas me patronizirati, vejika sam ja curica...

oprosti ako si dobila dojam da patroniziram ... nisam imala namjeru ... naletila sam na par tvojih postova gdje tražiš objašnjenje zašto je meni to kao teatar apsurda pa probala dati što jasniji odgovor sakupljačica psihopata :p - Page 6 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 6 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  taja 03.06.15 19:25

btw je napisao/la:
taja je napisao/la:U mladosti sam se dosta družila s blizancima, ali sad skoro ni sa jednim.
Trebala bih se dobro slagati s njima jer su zračni zrak kao i ja, ali slažem se s njima samo u jednom. Dobroj zabavi, i eventualno u seksu.
Kako su mi s godinama zabave postale sporedna stvar tako se i druženje s blizancima svelo na nulu.
Ono što bih zamjerila blizancima koje sam poznavala je izrazita dvoličnost, s tobom su dok ne nalete na bolju i zabavniju priliku, tako da s njima ne mogu dočekati iskreno i dugoročno prijateljstvo.
Po tome da će te odjebati zbog bolje prilike me podsjećaju na škorpione.
tajči, zodijak, kojeg prikazujemo kao krug od 360 stupnjeva ima 12 znakova koji zauzimaju 30 stupnjeva i svi mi imamo u svojim natalnim kartama svih 12 znakova, samo su nam neki izraženiji, a drugi manje izraženi... dakle, negdje u svojoj natalnoj karti imaš i ti blizanca, koji ti se nalazi u nekoj "kući" odnosno području života i na tom području života reagiraš upravo kao i oni koji imaju sunce u blizancima...
recimo da ti 6. kuća počinje u blizancima, odnosno da maš blizanca u polju rada, to bi značilo da ćeš ostati na radnom mjest točno toliko dok ti se ne ukaže bolja prilika i bez imalo grižnje savjesti dati otkaz i otići na neko drugo radno mjesto... jednako tako nećeš dugo izdržati na nekom monotonom poslu koji zahtijeva sistematičnost i analizu, nego ćeš se super snaći u trgovini, komunikacijama, kratkim putovanjima itd... ovo govorim hipotetički, jer to nema veze s tvojom natalnom kartom, ali pokušavam objasniti kako svi mi imamo u sebi i ovnove i ribe i jarce i škorpione itd, ali živnu u nama tek kad se dotaknemo područja koje zauzimaju u našoj natalnoj karti... prema tome svi smo djelomično i sve ono što osuđujemo, preziremo ili mrzimo sakupljačica psihopata :p - Page 6 684758713
Draga u postu nisam uopcila sve blizance. Jasno sam naglasila da se radi o blizancima s kojima sam se ja druzila. Svi su imali tu crtu koja meni smeta jer za mene je prijateljstvo glavna sporedna stvar u životu
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 6 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  propolis 03.06.15 21:20

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

ja uvijek dajem druge šanse, svima... prve se podrazumijevaju... nije mi ego baš nešto osjetljiva točka sakupljačica psihopata :p - Page 6 684758713

ma to mi je jasno ... ti ni nemaš više ega, netko ti ga potaraco...  al onaj dio zdravog ega koji nam je prijeko potreban da bi preživjeli u svijetu kakav je uvijek treba i zdravo je sačuvati ... to ne kažem samo ja, to kaže struka pa ako ne vjeruješ pitaj nekog iz struke ... sjećam se da si rekla da voliš psihologiju

al daj sebi malo šansu, ne meni, ja si sama dajem šanse kad mi trebaju  ... malo sebe vrednuj ... jebote, čitaj svoj post i čitaj ga polako i pažljivo kao što sam ga ja čitala ... tebi normalno ženi za koju znaš da ima debelo poremećen sustav vrednovanja, da je ovisnica koju je vlastiti otac prijavio policiji, koja ti otvoreno kaže da je kleptoman svjesno il podsvjesno dovodiš u situaciju da i tebe pokrade jer ZNAŠ da pada na zlato ... da je rekla da je krala pare, valjda bi joj parama zamahala pred nosom ... i onda već nakon par sati otkrivaš da je to i napravila i onda joj, pazi sad dobro, nudiš kompenzaciju da te frizira uzastopno a kažeš da se s njom najprije opiješ a onda valjate perverzije i da ti je super jer se sa njom osjećaš kao u tarantinovim filmovima ... pa jebote, jesi ti neki samoubica iz zasjede ? alo ? šta je s tobom ? tebi normalno oblokavat se sa frizerkom koja je teška ovisnica i sve ono što si i sama rekla da si svjesna da jeste i znaš šta možeš očekivati od nje ... i najprije ste prijateljice a onda i sama priznaš da ju baš ne voliš ...  pa jebote, šta je slijedeće što očekuješ od nje ... da te prikolje škarama ako joj onako pijana izvališ nešto što njoj neće baš sjesti  ne bil stvarno dobila osjećaj kao si u tarantinovim filmovima a ona će se izvlačiti da se ničega ne sjeća i izvlačiti na temporalno ludilo a ima materijala i za to ... to je meni u cijeloj priči teatar apsurda ... i onda nakon toga kao mjerodavno uzmeš riječ druge manipulatorice, ovisnice i pijandure koja ti kao objasnila kakva sam ja a sad kao i ti vidiš isto al si mi prije toga ipak dala jednu šansu ? za šta si ti meni dala šansu ? da zavolim manipulatore i ovisnike ? da podržavam srljanje u propast da bi mi bilo zabavno u životu ?  pa to neću nikada al to nije neka novost ... ništa ja novo nisam danas napisala na forumu što ne pišem oduvijek .... pa jebote, ja stvarno ne znam šta reć drugo nego da je to za mene  teatar apsurda ... sebi daj šansu draga ... sebi ... jer očito činiš sve da se staviš u situaciju žrtve a kobajagi sebe uvjeravaš da imaš kontrolu nad situacijom nad kojom nema šanse da ju imaš ... pitaj boga šta se takvima sve mota po glavi i šta im može biti triger za dalje ...

moica, jebate, pa šta me ima bit strah od ovisnosti ako sama nisam ovisnica ? sakupljačica psihopata :p - Page 6 3114667799 naravno da se ovisnost  ne prenosi kao gripa al mrvu opreza te zdravog razuma je uvijek dobro sačuvati ... uostalom, nisam ja izjavila da mi je takva osoba prijateljica nego maca ... a kasnije je ipak priznala da joj i nije baš toliko draga ...  ne bi mene frizirao nitko pijan, ni najbolja prijateljica da je pijana  a kamoli osoba koju sam sama već ranije  okarakterizirala kao nestabilnom, nepredvidljivom, lažljivom i dobila dokaz  da takva i jeste ... al rekoh to i ranije u jednom postu al kratko ... nemam te za naivnu nit glupu nit lošu, dapače, inteligentna si i dobra   ... bilo bi mi žao čuti da ti se nešto loše dogodi ... eto

toliko o ovoj temi ... ne da mi se više ... tko skonto skonto, tko nije, nikada ni neće ... sakupljačica psihopata :p - Page 6 1425538829
glistic opet seruckas po drugima kao da je sve to tvoja prcija i u fazonu pa sve je ok .. sakupljačica psihopata :p - Page 6 2733991369

malo sutra je ok ...bar onima po kojimj pljuckas ..
nisam neki zastitnik  a pogotovo maconji krivo nasadjenoj i punoj kompleksica ...mozda sakupljačica psihopata :p - Page 6 684758713
al brate ne prosipaj toliko pamet da ne ostades bez nje ,... sakupljačica psihopata :p - Page 6 1619348112  ...jasno na tudji racun.. sakupljačica psihopata :p - Page 6 2634474203
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 6 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  pizda 03.06.15 21:48

Yehudi je napisao/la:
btw je napisao/la:
taja je napisao/la:U mladosti sam se dosta družila s blizancima, ali sad skoro ni sa jednim.
Trebala bih se dobro slagati s njima jer su zračni zrak kao i ja, ali slažem se s njima samo u jednom. Dobroj zabavi, i eventualno u seksu.
Kako su mi s godinama zabave postale sporedna stvar tako se i druženje s blizancima svelo na nulu.
Ono što bih zamjerila blizancima koje sam poznavala je izrazita dvoličnost, s tobom su dok ne nalete na bolju i zabavniju priliku, tako da s njima ne mogu dočekati iskreno i dugoročno prijateljstvo.
Po tome da će te odjebati zbog bolje prilike me podsjećaju na škorpione.
tajči, zodijak, kojeg prikazujemo kao krug od 360 stupnjeva ima 12 znakova koji zauzimaju 30 stupnjeva i svi mi imamo u svojim natalnim kartama svih 12 znakova, samo su nam neki izraženiji, a drugi manje izraženi... dakle, negdje u svojoj natalnoj karti imaš i ti blizanca, koji ti se nalazi u nekoj "kući" odnosno području života i na tom području života reagiraš upravo kao i oni koji imaju sunce u blizancima...
recimo da ti 6. kuća počinje u blizancima, odnosno da maš blizanca u polju rada, to bi značilo da ćeš ostati na radnom mjest točno toliko dok ti se ne ukaže bolja prilika i bez imalo grižnje savjesti dati otkaz i otići na neko drugo radno mjesto... jednako tako nećeš dugo izdržati na nekom monotonom poslu koji zahtijeva sistematičnost i analizu, nego ćeš se super snaći u trgovini, komunikacijama, kratkim putovanjima itd... ovo govorim hipotetički, jer to nema veze s tvojom natalnom kartom, ali pokušavam objasniti kako svi mi imamo u sebi i ovnove i ribe i jarce i škorpione itd, ali živnu u nama tek kad se dotaknemo područja koje zauzimaju u našoj natalnoj karti... prema tome svi smo djelomično i sve ono što osuđujemo, preziremo ili mrzimo sakupljačica psihopata :p - Page 6 684758713

 Već par godina razmišljam pitati te da mi napraviš detaljni horoskop.

Sad vidim da znaš sve o tomen pa reci koliko plaćaš da mi sastaviš horoskop.

 PS- Javi mi na privat šta ti od podataka tribam poslati. sakupljačica psihopata :p - Page 6 727654710

gospodicna od koje trazis da ti izradi natalni horoskop vec u startu grijesi jer zodijak ima 13 znakova (sazvijezdja) a ne 12. sakupljačica psihopata :p - Page 6 684758713 O horoskopu dalje ne bi...
Ukoliko svejedno vjerujes u to onda te obavijestavam da sam ja onaj lik koji svira orgulje na zadarskoj rivi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 6 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  pizda 03.06.15 21:49

propolis je napisao/la:
glistic opet seruckas po drugima kao da je sve to tvoja prcija i u fazonu pa sve je ok .. sakupljačica psihopata :p - Page 6 2733991369

malo sutra je ok ...bar onima po kojimj pljuckas ..
nisam neki zastitnik  a pogotovo maconji krivo nasadjenoj i punoj kompleksica ...mozda sakupljačica psihopata :p - Page 6 684758713
al brate ne prosipaj toliko pamet da ne ostades bez nje ,... sakupljačica psihopata :p - Page 6 1619348112  ...jasno na tudji racun.. sakupljačica psihopata :p - Page 6 2634474203

imas pravo, zasto bi ona mogla isto sto i ti...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 6 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  pizda 03.06.15 21:52

cat_claw je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

pa, da...onda nije još ni vruće...kakav sex u srpnju ili kolovozu, kad zvizdan zapeče sakupljačica psihopata :p - Page 6 1619348112


A kod nas postoji izreka: "Deca se prave na leto." 
I ja sam negde krajem avgusta napravita.

kad sam ja napravit ako sam rodjen u 12 mjesecu, ne ide me matematika?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 6 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  pizda 03.06.15 21:55

Vel'ka Maca je napisao/la:ajde glisto dajem ti šansu da mi daš šansu i objasniš o čemen se radi? sakupljačica psihopata :p - Page 6 1523192931

to sto ti Velka Maco godinama radis sa tom jadnom frizerkom je uzas zivi. Sta tek radis sa kovinotokarima?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 6 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  pizda 03.06.15 21:56

ja toliko, idem sad intimno onanirat...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 6 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  propolis 04.06.15 6:25

pizda je napisao/la:
propolis je napisao/la:
glistic opet seruckas po drugima kao da je sve to tvoja prcija i u fazonu pa sve je ok .. sakupljačica psihopata :p - Page 6 2733991369

malo sutra je ok ...bar onima po kojimj pljuckas ..
nisam neki zastitnik  a pogotovo maconji krivo nasadjenoj i punoj kompleksica ...mozda sakupljačica psihopata :p - Page 6 684758713
al brate ne prosipaj toliko pamet da ne ostades bez nje ,... sakupljačica psihopata :p - Page 6 1619348112  ...jasno na tudji racun.. sakupljačica psihopata :p - Page 6 2634474203

imas pravo, zasto bi ona mogla isto sto i ti...
narodno umovanje je vrlo tocno sto pokazuje i tvoj post sakupljačica psihopata :p - Page 6 684758713
lonac i poklopac  sakupljačica psihopata :p - Page 6 3111943984
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 6 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 04.06.15 8:36

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

ja uvijek dajem druge šanse, svima... prve se podrazumijevaju... nije mi ego baš nešto osjetljiva točka sakupljačica psihopata :p - Page 6 684758713

ma to mi je jasno ... ti ni nemaš više ega, netko ti ga potaraco...  al onaj dio zdravog ega koji nam je prijeko potreban da bi preživjeli u svijetu kakav je uvijek treba i zdravo je sačuvati ... to ne kažem samo ja, to kaže struka pa ako ne vjeruješ pitaj nekog iz struke ... sjećam se da si rekla da voliš psihologiju

al daj sebi malo šansu, ne meni, ja si sama dajem šanse kad mi trebaju  ... malo sebe vrednuj ... jebote, čitaj svoj post i čitaj ga polako i pažljivo kao što sam ga ja čitala ... tebi normalno ženi za koju znaš da ima debelo poremećen sustav vrednovanja, da je ovisnica koju je vlastiti otac prijavio policiji, koja ti otvoreno kaže da je kleptoman svjesno il podsvjesno dovodiš u situaciju da i tebe pokrade jer ZNAŠ da pada na zlato ... da je rekla da je krala pare, valjda bi joj parama zamahala pred nosom ... i onda već nakon par sati otkrivaš da je to i napravila i onda joj, pazi sad dobro, nudiš kompenzaciju da te frizira uzastopno a kažeš da se s njom najprije opiješ a onda valjate perverzije i da ti je super jer se sa njom osjećaš kao u tarantinovim filmovima ... pa jebote, jesi ti neki samoubica iz zasjede ? alo ? šta je s tobom ? tebi normalno oblokavat se sa frizerkom koja je teška ovisnica i sve ono što si i sama rekla da si svjesna da jeste i znaš šta možeš očekivati od nje ... i najprije ste prijateljice a onda i sama priznaš da ju baš ne voliš ...  pa jebote, šta je slijedeće što očekuješ od nje ... da te prikolje škarama ako joj onako pijana izvališ nešto što njoj neće baš sjesti  ne bil stvarno dobila osjećaj kao si u tarantinovim filmovima a ona će se izvlačiti da se ničega ne sjeća i izvlačiti na temporalno ludilo a ima materijala i za to ... to je meni u cijeloj priči teatar apsurda ... i onda nakon toga kao mjerodavno uzmeš riječ druge manipulatorice, ovisnice i pijandure koja ti kao objasnila kakva sam ja a sad kao i ti vidiš isto al si mi prije toga ipak dala jednu šansu ? za šta si ti meni dala šansu ? da zavolim manipulatore i ovisnike ? da podržavam srljanje u propast da bi mi bilo zabavno u životu ?  pa to neću nikada al to nije neka novost ... ništa ja novo nisam danas napisala na forumu što ne pišem oduvijek .... pa jebote, ja stvarno ne znam šta reć drugo nego da je to za mene  teatar apsurda ... sebi daj šansu draga ... sebi ... jer očito činiš sve da se staviš u situaciju žrtve a kobajagi sebe uvjeravaš da imaš kontrolu nad situacijom nad kojom nema šanse da ju imaš ... pitaj boga šta se takvima sve mota po glavi i šta im može biti triger za dalje ...

moica, jebate, pa šta me ima bit strah od ovisnosti ako sama nisam ovisnica ? sakupljačica psihopata :p - Page 6 3114667799 naravno da se ovisnost  ne prenosi kao gripa al mrvu opreza te zdravog razuma je uvijek dobro sačuvati ... uostalom, nisam ja izjavila da mi je takva osoba prijateljica nego maca ... a kasnije je ipak priznala da joj i nije baš toliko draga ...  ne bi mene frizirao nitko pijan, ni najbolja prijateljica da je pijana  a kamoli osoba koju sam sama već ranije  okarakterizirala kao nestabilnom, nepredvidljivom, lažljivom i dobila dokaz  da takva i jeste ... al rekoh to i ranije u jednom postu al kratko ... nemam te za naivnu nit glupu nit lošu, dapače, inteligentna si i dobra   ... bilo bi mi žao čuti da ti se nešto loše dogodi ... eto

toliko o ovoj temi ... ne da mi se više ... tko skonto skonto, tko nije, nikada ni neće ... sakupljačica psihopata :p - Page 6 1425538829
znaš što glistać, ja mislim da bi policiji trebalo prijaviti macu, a ne frizerku... smišljeno i podmuklo ju je navukla da joj mazne narukvicu samo zato da bi mogla imati doživotno besplatno šišanje.. ko što veli pizda veličanstveni, bog zna čime zasužnji kovinotokare, vodoinstalatere i piture sakupljačica psihopata :p - Page 6 1523192931
pa jebemte podosadnu ( sakupljačica psihopata :p - Page 6 3114667799 ) normalno da će drugi put biti oprezna i neće nasjesti na istu foru (što ne znači da joj ova neće složiti novu, jer je očito majstorica na tom području sakupljačica psihopata :p - Page 6 11484130 ), ali ako ćemo s ljudima komunicirati konstantno misleći na sve negativno što nam je netko složio, vjerujem da ćemo dočekati starost usamljeni, mrzovoljni i kivni na život i cijeli svijet... pa nabijem te na tu tvoju razboritost i isključivost kojom mašeš ko naši šatoraši... dobile smo cijelu trojme temu zato što smo zagovarale otvorenost prema novim iskustvima, a sad si se uvatila razuma ko pijan plota... de ba malo olabavi sakupljačica psihopata :p - Page 6 1523192931

ok. rizik uvijek postoji, ali čak i kod onih koji nam se čine super moralni, u redu ljudi doživimo teške šokove i iznenađenja... često pustimo neprimjernu osobu preblizu, otvarajući mu vrata za neki drugi level... opečemo se, polijemo ranu kantarionovim uljem, vratimo je tamo u predvorje (gdje joj je mjesto) i točno znamo s kim imamo posla, odnosno na kojem nivou možemo komunicirati...zašto brisati ljude koji te nisu ranili emotivno, takvi su kakvi su, prihvatiš, kad ih trebaš (u okvirima koji su primjerni za njih) pojaviš se u predvorju, konzumiraš i stvar riješena.... ne mogu shvatiti zašto je bitno da osoba koja ti radi frizuru ima moralne kvalitete koje očekuješ od bliskih osoba ili prijatelja... boli me neka stvar da li moja frizerka vara muža, krade, drogira se ili ide redovno u crkvu, ako mi dobro napravi frizuru, (pa makar i pijana), otići ću opet kod nje, jer je sve što želim od nje samo dobra frizura i ništa više...
naravno, ovo pišem kako bih ja reagirala i zašto bih tako reagirala da sam se našla u macinoj situaciji...  

i odi u lijepi kurac, ne kradi mi ulogu kultne pokroviteljice, sveznalice i pametnice... stoji ti ko piletu sise sakupljačica psihopata :p - Page 6 3791038771
eno te čak i plovak zajebaje sakupljačica psihopata :p - Page 6 3114667799 sakupljačica psihopata :p - Page 6 3114667799 sakupljačica psihopata :p - Page 6 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 6 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 04.06.15 8:39

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

I ne trebas me patronizirati, vejika sam ja curica...

oprosti ako si dobila dojam da patroniziram ... nisam imala namjeru ... naletila sam na par tvojih postova gdje tražiš objašnjenje zašto je meni to kao teatar apsurda pa probala dati što jasniji odgovor sakupljačica psihopata :p - Page 6 11484130

ProciTaj si post ponovo pa ces uociti sva ona uputstva za ispravno dejstvovanje... nisi ti glisto etalon ispravnog ponasanja, razmisljanja i dejstvovanja... ali to radis svima, ne samo meni... ne znam otkuda ti te djetinjaste ideje sakupljačica psihopata :p - Page 6 1523192931

I ranij3 si spomenula da bi mi nabijala osjecaj krivnje sq svojim zujanjem, naspram moje pasivnosti... mos ti zujat kolko oces, ja te ne bi ni primjetila, crast mi, opet polazis samo iz svojih cipelica

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 6 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 04.06.15 8:43

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ajde glisto dajem ti šansu da mi daš šansu i objasniš o čemen se radi? sakupljačica psihopata :p - Page 6 1523192931

to sto ti Velka Maco godinama radis sa tom jadnom frizerkom je uzas zivi. Sta tek radis sa kovinotokarima?

Tebe sam cekala da se ocitujes i onesvijestis od zgrazanja i nevjer(n)ice, s obzirom da si tip koji bi mogao zatus slucajnog prolaznika koji se nasmijao tvom poskliznucu u javnosti.... zamisli koji bi to bio udarac na tvoj krhki ego, da si sozivio nesto ovakvo ko sto sam ja od svoje frizerke, hihihihi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 6 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 04.06.15 8:51

pizda je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:
btw je napisao/la:
taja je napisao/la:U mladosti sam se dosta družila s blizancima, ali sad skoro ni sa jednim.
Trebala bih se dobro slagati s njima jer su zračni zrak kao i ja, ali slažem se s njima samo u jednom. Dobroj zabavi, i eventualno u seksu.
Kako su mi s godinama zabave postale sporedna stvar tako se i druženje s blizancima svelo na nulu.
Ono što bih zamjerila blizancima koje sam poznavala je izrazita dvoličnost, s tobom su dok ne nalete na bolju i zabavniju priliku, tako da s njima ne mogu dočekati iskreno i dugoročno prijateljstvo.
Po tome da će te odjebati zbog bolje prilike me podsjećaju na škorpione.
tajči, zodijak, kojeg prikazujemo kao krug od 360 stupnjeva ima 12 znakova koji zauzimaju 30 stupnjeva i svi mi imamo u svojim natalnim kartama svih 12 znakova, samo su nam neki izraženiji, a drugi manje izraženi... dakle, negdje u svojoj natalnoj karti imaš i ti blizanca, koji ti se nalazi u nekoj "kući" odnosno području života i na tom području života reagiraš upravo kao i oni koji imaju sunce u blizancima...
recimo da ti 6. kuća počinje u blizancima, odnosno da maš blizanca u polju rada, to bi značilo da ćeš ostati na radnom mjest točno toliko dok ti se ne ukaže bolja prilika i bez imalo grižnje savjesti dati otkaz i otići na neko drugo radno mjesto... jednako tako nećeš dugo izdržati na nekom monotonom poslu koji zahtijeva sistematičnost i analizu, nego ćeš se super snaći u trgovini, komunikacijama, kratkim putovanjima itd... ovo govorim hipotetički, jer to nema veze s tvojom natalnom kartom, ali pokušavam objasniti kako svi mi imamo u sebi i ovnove i ribe i jarce i škorpione itd, ali živnu u nama tek kad se dotaknemo područja koje zauzimaju u našoj natalnoj karti... prema tome svi smo djelomično i sve ono što osuđujemo, preziremo ili mrzimo sakupljačica psihopata :p - Page 6 684758713

 Već par godina razmišljam pitati te da mi napraviš detaljni horoskop.

Sad vidim da znaš sve o tomen pa reci koliko plaćaš da mi sastaviš horoskop.

 PS- Javi mi na privat šta ti od podataka tribam poslati. sakupljačica psihopata :p - Page 6 727654710

gospodicna od koje trazis da ti izradi natalni horoskop vec u startu grijesi jer zodijak ima 13 znakova (sazvijezdja) a ne 12. sakupljačica psihopata :p - Page 6 684758713 O horoskopu dalje ne bi...
Ukoliko svejedno vjerujes u to onda te obavijestavam da sam ja onaj lik koji svira orgulje na zadarskoj rivi...
u tom trinaestom zmijonoscu si jedino ti rođen i nitko drugi... jedino ti nosaš pitona kojim virtuozno sviraš orgulje na zadarskoj rivi, i to uvijek sonatu numero 34 sakupljačica psihopata :p - Page 6 1523192931
yeh, ja sam ko i maca, kompenziram di god mogu sakupljačica psihopata :p - Page 6 1523192931  najbolje da sačekaš da dojdem u zadar pa ćemo to u četiri oka sakupljačica psihopata :p - Page 6 2281111077 dok ne dođe taja pa ostanemo na dva oka sakupljačica psihopata :p - Page 6 11484130

Tajči, nije moguće da je tebi kao vodenjaku prijateljstvo glavna sporedna stvar... sakupljačica psihopata :p - Page 6 1523192931
ja bih rekla da je tebi prijateljstvo osnova svih odnosa... svi moraju biti prijatelji, muž, djeca rodbina i naravno skupljeni vanjski prijatelji.. sakupljačica psihopata :p - Page 6 684758713
i da, pička ti se usaftala, nisam te mislila špotati, nego objasniti da je prevrtljivost prejak izraz za promjenjljivost koju imamo svi, ne samo blizanci...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 6 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  taja 04.06.15 13:44

btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:
btw je napisao/la:
tajči, zodijak, kojeg prikazujemo kao krug od 360 stupnjeva ima 12 znakova koji zauzimaju 30 stupnjeva i svi mi imamo u svojim natalnim kartama svih 12 znakova, samo su nam neki izraženiji, a drugi manje izraženi... dakle, negdje u svojoj natalnoj karti imaš i ti blizanca, koji ti se nalazi u nekoj "kući" odnosno području života i na tom području života reagiraš upravo kao i oni koji imaju sunce u blizancima...
recimo da ti 6. kuća počinje u blizancima, odnosno da maš blizanca u polju rada, to bi značilo da ćeš ostati na radnom mjest točno toliko dok ti se ne ukaže bolja prilika i bez imalo grižnje savjesti dati otkaz i otići na neko drugo radno mjesto... jednako tako nećeš dugo izdržati na nekom monotonom poslu koji zahtijeva sistematičnost i analizu, nego ćeš se super snaći u trgovini, komunikacijama, kratkim putovanjima itd... ovo govorim hipotetički, jer to nema veze s tvojom natalnom kartom, ali pokušavam objasniti kako svi mi imamo u sebi i ovnove i ribe i jarce i škorpione itd, ali živnu u nama tek kad se dotaknemo područja koje zauzimaju u našoj natalnoj karti... prema tome svi smo djelomično i sve ono što osuđujemo, preziremo ili mrzimo sakupljačica psihopata :p - Page 6 684758713

 Već par godina razmišljam pitati te da mi napraviš detaljni horoskop.

Sad vidim da znaš sve o tomen pa reci koliko plaćaš da mi sastaviš horoskop.

 PS- Javi mi na privat šta ti od podataka tribam poslati. sakupljačica psihopata :p - Page 6 727654710

gospodicna od koje trazis da ti izradi natalni horoskop vec u startu grijesi jer zodijak ima 13 znakova (sazvijezdja) a ne 12. sakupljačica psihopata :p - Page 6 684758713 O horoskopu dalje ne bi...
Ukoliko svejedno vjerujes u to onda te obavijestavam da sam ja onaj lik koji svira orgulje na zadarskoj rivi...
u tom trinaestom zmijonoscu si jedino ti rođen i nitko drugi... jedino ti nosaš pitona kojim virtuozno sviraš orgulje na zadarskoj rivi, i to uvijek sonatu numero 34 sakupljačica psihopata :p - Page 6 1523192931
yeh, ja sam ko i maca, kompenziram di god mogu sakupljačica psihopata :p - Page 6 1523192931  najbolje da sačekaš da dojdem u zadar pa ćemo to u četiri oka sakupljačica psihopata :p - Page 6 2281111077 dok ne dođe taja pa ostanemo na dva oka sakupljačica psihopata :p - Page 6 11484130

Tajči, nije moguće da je tebi kao vodenjaku prijateljstvo glavna sporedna stvar... sakupljačica psihopata :p - Page 6 1523192931
ja bih rekla da je tebi prijateljstvo osnova svih odnosa... svi moraju biti prijatelji, muž, djeca rodbina i naravno skupljeni vanjski prijatelji.. sakupljačica psihopata :p - Page 6 684758713  
i da, pička ti se usaftala, nisam te mislila špotati, nego objasniti da je prevrtljivost prejak izraz za promjenjljivost koju imamo svi, ne samo blizanci...
Alo alo... Respekta malo. Da ne ostanes brez obadva oka  sakupljačica psihopata :p - Page 6 1523192931
Aj nisam htjela pretjerati nazivajuci prijateljstvo glavnim i osnovnim al skuzila si me 

Jehudi se ne sjeca ure u koju se rodio, davno je to bilo pa ces mu tesko napravit oroskop
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 6 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Gost 05.06.15 7:01

Vel'ka Maca je napisao/la:

I ranij3 si spomenula da bi mi nabijala osjecaj krivnje sq svojim zujanjem, naspram moje pasivnosti... mos ti zujat kolko oces, ja te ne bi ni primjetila, crast mi, opet polazis samo iz svojih cipelica

samo ponovila ono šta ste i ti i pizda jednom utvrdili a to je da vam hiperaktivni idu na kurac ... al sve pet, nit se ja tebi guram u privatnu zonu komunikacije nit ti meni i sad je onak kako si sama rekla, upoznale se i znamo da osim na forumu i po virtuali ne pašemo jedna drugoj sad kad smo obje prosvjetljene i utvrdile gradivo ... nije to katastrofa, to ti je blagoslov sakupljačica psihopata :p - Page 6 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sakupljačica psihopata :p - Page 6 Empty Re: sakupljačica psihopata :p

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.