kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bok, ja sam glista ...

Stranica 5 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 5 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 28.01.16 8:45

btw je napisao/la:
Glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
Glista je napisao/la:

kad me ne poznaš još dobro, kozo Bok, ja sam glista ... - Page 5 1658420748 rekoh ja tebi da često na mene projiciraš svoje projekcije al badava to tebi govorit a ja navikla  Bok, ja sam glista ... - Page 5 1523192931
je, javila se prava... ja projiciram na tebe, a ti na sve druge... svi bi se trebali igrati kao ti, a ako ne znaju otpadnu im bubrezi u toj igri jer te boli neka stvar što se ne znaju igrati... Bok, ja sam glista ... - Page 5 3601362807
ne znam te...ovo je prvi put da sam pročitala tvoju ispriku ovako javno... zapravo, moram priznati da sam vjerojatno ipak posebna za tebe kad sam je dobila, jer sigurno nisi shvatila što me je u tvom nastupu povrijedilo.... Bok, ja sam glista ... - Page 5 684758713

odoh, već kasnim... aj skupi još neke dobre stvari od forumaša... vrijedi ih zapisati...

a jok, unatoč isprici i dalje vrijedi i ono što sam ti napisala prije nje ... a i bilanca je tu .... lijepo svi skupa zaboravit da imate ikakvo pravo od gliste išta očekivati na forumu ... čuj, otvorila temu i sad još i da skupljam a ti nekud kasniš ... tako si me i uvalilo u ovo sve skupa ... ja tu igrala, bila i održavala vatricu i stekla se navika da je to moj posao ... jest kurac ...

sebi sam odavno skupila ono što mi je bilo zanimljivo pa mi palo na pamet da bi mogla ispast dobra tema i na forumu .... svak nek sam sebi skupi šta mu je ovdje bilo poticajno ... ja za sebe znam Bok, ja sam glista ... - Page 5 1523192931
aha, isprika s figom u džepu  Bok, ja sam glista ... - Page 5 1523192931 
moram priznatio da me ovaj tvoj post iznenadio, jer nisam sigurna da li se obraćaš meni ili posredno preko mene nekom drugom... Bok, ja sam glista ... - Page 5 684758713

ne očekujem od tebe da me zabavljaš

isprika je bila što sam se eto usudila zajebavati pod lažnim nickom jer mi eto došlo spontano ... nije tu bilo nikakvog planiranja niti namjere a kamoli namjere da se obračunavam sa ikim jer to kao ne mogu pod svojim nickom ( iako, da ga jebeš, u čemu je razlika ? Bok, ja sam glista ... - Page 5 1619348112 za mene je i to maskembal ... ta ne poznaju me ljudi ko Glistu izvan foruma Bok, ja sam glista ... - Page 5 1619348112 )

isprika nije za ono što sam ti ranije u jednom mamutovcu napisala ... to je moje mišljenje o svemu i ostaje takvo kakvo jest unatoč isprici i nije mi palo na pamet da misliš da se ispričavam zbog toga

al dobro si primijetila da se ne obraćam samo tebi ... rekoh, bijo neki dan za rezimiranje utisaka i u reali a isto se meni dogodi i u virtuali .... što si vidljiviji i više ostaviš iza sebe, to se više od tebe i očekuje a pitanje je tko ima pravo i koliko išta očekivati na jednom forumu od ikoga .... i ti si očekivala da meni ne bi palo na pamet igrati se pod tuđim nickom pa si sve uzela preozbiljno pa došlo do klinča koji je meni sada simpatičan ...

apsolutno mi je jasno da nisi ti ta koja očekuješ da te zabavim i da si savršeno sposobno zabavit se sama, ali ti si tu više iznimka nego pravilo ... da, izgleda da sam se ipak kroz tebe sa "nostalgijom" sjetila svih svojih iskustava forumašenja u zadnje tri godine .... i to je moje pravo imati dojam kakav sam ga stekla tokom te tri godine.... ovdje mnogi očekuju da netko drugi zabavlja a rijetki su petci da se baš dogodi spontano da se više njih ušalta i zabavlja ... da ga jebeš, taj mi utisak nitko, apsolutno nitko ne može obrisati iz memorije .... i moj utisak, moje pravo a hoćeš ga ti shvatit iskreno, neiskreno il nekako drugačije, tvoja stvar ne moja ...

a kako se iste stvari dogode i u reali, ta nerealna očekivanja , i to znaš jer smo imale ista iskustva glede toga u reali i razmjenjivale ih .... to sam ja nekako spojila u jedno pa rekoh da podebljam i nek se zna i ne bude kasnije nisam znao/la, od gliste više nitko ništa ne očekivati kako u reali tako i u virtuali, kako na nebu tako i na zemlji Bok, ja sam glista ... - Page 5 1619348112

al ti to pročitaš sa nekim svojim dojmovima i iskustvima, pretočiš u ono što možeš i nu opet svega i svačega .... rekoh ja da je ovo mjesto dobro samo za igrati se gluvog telefona pa ajmo !

ako je zbog zabave i vježbanja mentalnih dostignuća i uskrsnuća, nemam ništa protiv ... al ako osjetim da ima imalo stvarnih negativnih emocija, odoh radije gulit krumpir i pravit njoke djeci za ručak Bok, ja sam glista ... - Page 5 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 5 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  pizda 28.01.16 9:24

Glista je napisao/la:

ako je zbog zabave i vježbanja mentalnih dostignuća i uskrsnuća, nemam ništa  protiv ... al ako osjetim da ima imalo stvarnih negativnih emocija, odoh radije gulit krumpir i pravit njoke djeci za ručak Bok, ja sam glista ... - Page 5 1619348112

od krumpira mos i pire napravit...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 5 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 28.01.16 9:25

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:

ako je zbog zabave i vježbanja mentalnih dostignuća i uskrsnuća, nemam ništa  protiv ... al ako osjetim da ima imalo stvarnih negativnih emocija, odoh radije gulit krumpir i pravit njoke djeci za ručak Bok, ja sam glista ... - Page 5 1619348112

od krumpira mos i pire napravit...

od krumpira možeš u zadne vrijeme napraviti i državni pečat a da nitko ne skuži da nije pravi Bok, ja sam glista ... - Page 5 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 5 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  pizda 28.01.16 9:26

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:

ako je zbog zabave i vježbanja mentalnih dostignuća i uskrsnuća, nemam ništa  protiv ... al ako osjetim da ima imalo stvarnih negativnih emocija, odoh radije gulit krumpir i pravit njoke djeci za ručak Bok, ja sam glista ... - Page 5 1619348112

od krumpira mos i pire napravit...

od krumpira možeš u zadne vrijeme napraviti i državni pečat a da nitko ne skuži da nije pravi Bok, ja sam glista ... - Page 5 1523192931

to sam jos u osnovnoj slusao ali nikom nije uspjelo... Bok, ja sam glista ... - Page 5 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 5 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 28.01.16 9:27

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:

ako je zbog zabave i vježbanja mentalnih dostignuća i uskrsnuća, nemam ništa  protiv ... al ako osjetim da ima imalo stvarnih negativnih emocija, odoh radije gulit krumpir i pravit njoke djeci za ručak Bok, ja sam glista ... - Page 5 1619348112

od krumpira mos i pire napravit...

od krumpira možeš u zadne vrijeme napraviti i državni pečat a da nitko ne skuži da nije pravi Bok, ja sam glista ... - Page 5 1523192931

to sam jos u osnovnoj slusao ali nikom nije uspjelo... Bok, ja sam glista ... - Page 5 1523192931

a to se ne uči u školi ... to se uči kod mene Bok, ja sam glista ... - Page 5 1523192931 od djece ću ja državnike učinit a ovo ostalo je sve niškoristi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 5 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  pizda 28.01.16 9:28

mos i restani napravit, ne samo pire...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 5 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 28.01.16 9:31

pizda je napisao/la:mos i restani napravit, ne samo pire...

jučer sam pravila njoke pa mi ostale negdje u zapećima čeonog režnja ... a ostalo mi tog tijesta puno pa do ponoći pravila knedle ... djeca se vesele kad mogu knedle u školu za marendu nositi ... mogu ih jest a mogu ih i koristiti ko projectile

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 5 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  pizda 28.01.16 9:37

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:mos i restani napravit, ne samo pire...

jučer sam pravila njoke pa mi ostale negdje u zapećima čeonog režnja ... a ostalo mi tog tijesta puno pa do ponoći pravila knedle ... djeca se vesele kad mogu knedle u školu za marendu nositi ... mogu ih jest a mogu ih i koristiti ko projectile

Bok, ja sam glista ... - Page 5 1523192931 pogotovo ako ih pravis po Nevjestinom receptu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 5 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 28.01.16 9:44

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:mos i restani napravit, ne samo pire...

jučer sam pravila njoke pa mi ostale negdje u zapećima čeonog režnja ... a ostalo mi tog tijesta puno pa do ponoći pravila knedle ... djeca se vesele kad mogu knedle u školu za marendu nositi ... mogu ih jest a mogu ih i koristiti ko projectile

Bok, ja sam glista ... - Page 5 1523192931 pogotovo ako ih pravis po Nevjestinom receptu...

moje su opasnije ... dum dum knedle ... pri udaru u neko tijelo se rasprsnu na brdo malih dijelova i nanesu abnormalnu štetu pogođenom

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 5 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  taja 28.01.16 19:47

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:mos i restani napravit, ne samo pire...

jučer sam pravila njoke pa mi ostale negdje u zapećima čeonog režnja ... a ostalo mi tog tijesta puno pa do ponoći pravila knedle ... djeca se vesele kad mogu knedle u školu za marendu nositi ... mogu ih jest a mogu ih i koristiti ko projectile
Obozavam domace njoke, a i knedle. Aj knedle mogu proci i ledove al njoke nijedni kupovni zamijeniti ne mogu. Yebe me sto ih ne volim praviti. Zaserem citav stancic i nalazim tragove brasna jos idućih7 dana. I previse mi vremena oduzme. Zato drugi put zaledi i salji putem tiska, kupujem 15 kila  Bok, ja sam glista ... - Page 5 1523192931
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 5 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 28.01.16 19:51

taja je napisao/la:
Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:mos i restani napravit, ne samo pire...

jučer sam pravila njoke pa mi ostale negdje u zapećima čeonog režnja ... a ostalo mi tog tijesta puno pa do ponoći pravila knedle ... djeca se vesele kad mogu knedle u školu za marendu nositi ... mogu ih jest a mogu ih i koristiti ko projectile
Obozavam domace njoke, a i knedle. Aj knedle mogu proci i ledove al njoke nijedni kupovni zamijeniti ne mogu. Yebe me sto ih ne volim praviti. Zaserem citav stancic i nalazim tragove brasna jos idućih7 dana. I previse mi vremena oduzme. Zato drugi put zaledi i salji putem tiska, kupujem 15 kila  Bok, ja sam glista ... - Page 5 1523192931

ajoj da ... probala djeci par puta podvaliti one kupovne njoke i nema šanse ... a u ovima se ugušili ... al jest malo pepav poso napravit ih ... zato ja napravim puno pa bude i za knedle i za krokete i svašta nešto Bok, ja sam glista ... - Page 5 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 5 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  taja 28.01.16 19:57

Pa da... Tko bi to svako malo mijesio.
Od kupovnih su mi najbolji marexgel, al su dosta skupi. Kilo je preko 30 kn. S obzirom na cijene drugih marki, skupi su
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 5 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 28.01.16 20:09

taja je napisao/la:Pa da... Tko bi to svako malo mijesio.
Od kupovnih su mi najbolji marexgel, al su dosta skupi. Kilo je preko 30 kn. S obzirom na cijene drugih marki, skupi su

ne pamtim marku ... znam samo da mi par puta bilo lakše pokupit nešto iz frizera da ne moram sama praviti ... al nije to to Bok, ja sam glista ... - Page 5 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 5 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 28.01.16 22:15

Glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
Glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
je, javila se prava... ja projiciram na tebe, a ti na sve druge... svi bi se trebali igrati kao ti, a ako ne znaju otpadnu im bubrezi u toj igri jer te boli neka stvar što se ne znaju igrati... Bok, ja sam glista ... - Page 5 3601362807
ne znam te...ovo je prvi put da sam pročitala tvoju ispriku ovako javno... zapravo, moram priznati da sam vjerojatno ipak posebna za tebe kad sam je dobila, jer sigurno nisi shvatila što me je u tvom nastupu povrijedilo.... Bok, ja sam glista ... - Page 5 684758713

odoh, već kasnim... aj skupi još neke dobre stvari od forumaša... vrijedi ih zapisati...

a jok, unatoč isprici i dalje vrijedi i ono što sam ti napisala prije nje ... a i bilanca je tu .... lijepo svi skupa zaboravit da imate ikakvo pravo od gliste išta očekivati na forumu ... čuj, otvorila temu i sad još i da skupljam a ti nekud kasniš ... tako si me i uvalilo u ovo sve skupa ... ja tu igrala, bila i održavala vatricu i stekla se navika da je to moj posao ... jest kurac ...

sebi sam odavno skupila ono što mi je bilo zanimljivo pa mi palo na pamet da bi mogla ispast dobra tema i na forumu .... svak nek sam sebi skupi šta mu je ovdje bilo poticajno ... ja za sebe znam Bok, ja sam glista ... - Page 5 1523192931
aha, isprika s figom u džepu  Bok, ja sam glista ... - Page 5 1523192931 
moram priznatio da me ovaj tvoj post iznenadio, jer nisam sigurna da li se obraćaš meni ili posredno preko mene nekom drugom... Bok, ja sam glista ... - Page 5 684758713

ne očekujem od tebe da me zabavljaš

isprika je bila što sam se eto usudila zajebavati pod lažnim nickom jer mi eto došlo spontano ... nije tu bilo nikakvog planiranja niti namjere a kamoli namjere da se obračunavam sa ikim jer to kao ne mogu pod svojim nickom ( iako, da ga jebeš, u čemu je razlika ? Bok, ja sam glista ... - Page 5 1619348112 za mene je i to maskembal ... ta ne poznaju me ljudi ko Glistu izvan foruma Bok, ja sam glista ... - Page 5 1619348112  )

isprika nije za ono što sam ti ranije u jednom mamutovcu napisala ... to je moje mišljenje o svemu i ostaje takvo kakvo jest unatoč isprici i nije mi palo na pamet da misliš da se ispričavam zbog toga

al dobro si primijetila da se ne obraćam samo tebi ... rekoh, bijo neki dan za rezimiranje utisaka i u reali a isto se meni dogodi i u virtuali .... što si vidljiviji i više ostaviš iza sebe, to se više od tebe i očekuje a pitanje je tko ima pravo i koliko išta očekivati na jednom forumu od ikoga .... i ti si očekivala da meni ne bi palo na pamet igrati se pod tuđim nickom pa si sve uzela preozbiljno pa došlo do klinča koji je meni sada simpatičan ...

apsolutno mi je jasno da nisi ti ta koja  očekuješ da te zabavim i da si savršeno sposobno zabavit se sama, ali ti si tu više iznimka nego pravilo ... da, izgleda da sam se ipak kroz tebe sa "nostalgijom" sjetila svih svojih iskustava forumašenja u zadnje tri godine .... i to je moje pravo imati dojam kakav sam ga stekla tokom te tri godine.... ovdje mnogi očekuju da netko drugi zabavlja a rijetki su petci da se baš dogodi spontano da se više njih ušalta i zabavlja ... da ga jebeš, taj mi utisak nitko, apsolutno nitko ne može obrisati iz memorije .... i moj utisak, moje pravo  a hoćeš ga ti shvatit iskreno, neiskreno il nekako drugačije, tvoja stvar ne moja  ...

a kako se iste stvari dogode i u reali, ta nerealna očekivanja , i to znaš jer smo imale ista iskustva glede toga u reali i razmjenjivale ih .... to sam ja nekako spojila u jedno pa rekoh da podebljam i nek se zna i ne bude kasnije nisam znao/la, od gliste više nitko ništa ne očekivati kako u reali tako i u virtuali, kako na nebu  tako i na zemlji Bok, ja sam glista ... - Page 5 1619348112  

al ti to pročitaš sa nekim svojim dojmovima i iskustvima, pretočiš u ono što možeš i nu opet svega i svačega .... rekoh ja da je ovo mjesto dobro samo za igrati se gluvog telefona pa ajmo !

ako je zbog zabave i vježbanja mentalnih dostignuća i uskrsnuća, nemam ništa  protiv ... al ako osjetim da ima imalo stvarnih negativnih emocija, odoh radije gulit krumpir i pravit njoke djeci za ručak Bok, ja sam glista ... - Page 5 1619348112
baš zato mi nije jasno što se meni obrati s tom svojom bilancom... ti to ko šoltanka, ćercu kara snajki prigovara... ono, ja ti dođem kao medij...bakrena žica preko koje puštaš struju nekom drugom Bok, ja sam glista ... - Page 5 1523192931 ... nehaj punca  Bok, ja sam glista ... - Page 5 1658420748 

a ti se baš ne daš smesti, još pilaš po onom postu kojeg sam elegantno preskočila da ne rastežemo sve ko žvaku... Bok, ja sam glista ... - Page 5 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 5 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 28.01.16 22:18

btw je napisao/la:
baš zato mi nije jasno što se meni obrati s tom svojom bilancom... ti to ko šoltanka, ćercu kara snajki prigovara... ono, ja ti dođem kao medij...bakrena žica preko koje puštaš struju nekom drugom Bok, ja sam glista ... - Page 5 1523192931 ... nehaj punca  Bok, ja sam glista ... - Page 5 1658420748 


za razliku od tebe koja si po meni oplela pod lažnim nickom jer ste tu na forumu prije toga imali svi sjajna iskustva sa drugim uletačima ... za koga sam ja sve bila medij ? i isto tako ne popuštaš Bok, ja sam glista ... - Page 5 3084372643

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 5 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 28.01.16 22:47

Glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
baš zato mi nije jasno što se meni obrati s tom svojom bilancom... ti to ko šoltanka, ćercu kara snajki prigovara... ono, ja ti dođem kao medij...bakrena žica preko koje puštaš struju nekom drugom Bok, ja sam glista ... - Page 5 1523192931 ... nehaj punca  Bok, ja sam glista ... - Page 5 1658420748 


za razliku od tebe koja si po meni oplela pod lažnim nickom jer ste tu na forumu prije toga imali svi sjajna iskustva sa drugim uletačima ... za koga sam ja sve bila medij ? i isto tako ne popuštaš Bok, ja sam glista ... - Page 5 3084372643
da...oplela te pod lažnim nikom i ti si bila ljuta kao ris...zamisli, mlatnula te a da nisam znala da si ti...čak ni sumnjala... jebate, baš sam zaslužila onoliko ljutnje i vatre...  Bok, ja sam glista ... - Page 5 1523192931   
dobro... sad ću te opletati pod pravim nickom, da mi budeš vesela i da se nikad više onako ne naljutiš na mene...  Bok, ja sam glista ... - Page 5 11484130

u čemu ne popuštam?...ne popuštam jedino u čitanju onog što pišeš... mislila sam da smo zaključile temu onom isprikom, ali me spominješ u svakom drugom postu i to kako si se samo igrala, a ja sve zasrala svojom ozbiljnošću i nebrojeno puta stvorila krivu sliku o tebi itd. itd .... ne kužim zašto se stalno vraćaš na to, ono, malo malo pa blitva ovo, blitva ono... ispada kao da se pravdaš, uvjeravaš sve oko sebe da nije bilo zlih namjera, ali sam te eto ja uvalila jer sam insinuirala takvo što.... pa nisam samo ja u tvom uletu osjetila negativan naboj... i maca i pipi su jednako reagirali... macu si oribala, mene isto... hoćeš li i njega?  ili je spašen zato što je siroto muško? Bok, ja sam glista ... - Page 5 3601362807  

ne mogu se zezati na taj tvoj ulet jer ne mislim da sam išta loše napravila, a najebala sam... i ti jednako misliš za sebe i neka ostane na tome... ako ne želimo rastezati u nedogled taj sukob, tu temu trebamo zaobići (ili barem mene izuzmi kad pišeš o tome) jer se nikad nećemo složiti oko toga i opet ćemo doći u sukob... zaključimo s tim, otići ćemo predaleko... ne treba nam to... 
mda... ti si bila medij bez da sam te namjerno koristila kao medij jer nisam ni znala tko piše... i ti mene koristi kao medij kad uletim maskirana, ali nemoj namjerno, nije fer Bok, ja sam glista ... - Page 5 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 5 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 28.01.16 22:54

btw je napisao/la:
Glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
baš zato mi nije jasno što se meni obrati s tom svojom bilancom... ti to ko šoltanka, ćercu kara snajki prigovara... ono, ja ti dođem kao medij...bakrena žica preko koje puštaš struju nekom drugom Bok, ja sam glista ... - Page 5 1523192931 ... nehaj punca  Bok, ja sam glista ... - Page 5 1658420748 


za razliku od tebe koja si po meni oplela pod lažnim nickom jer ste tu na forumu prije toga imali svi sjajna iskustva sa drugim uletačima ... za koga sam ja sve bila medij ? i isto tako ne popuštaš Bok, ja sam glista ... - Page 5 3084372643
da...oplela te pod lažnim nikom i ti si bila ljuta kao ris...zamisli, mlatnula te a da nisam znala da si ti...čak ni sumnjala... jebate, baš sam zaslužila onoliko ljutnje i vatre...  Bok, ja sam glista ... - Page 5 1523192931   

ma koje ljutnje i vatre ženo božja ... još ti rekla liepo i čitko i pismeno ... bila ljuta i znala da nisi ti kriva nego ja jer mi bilo do lagodne zajebancije a ne do ikakvog ozbiljnog prepucavanja a baš ti mi uletila u škare ...    i dok se ne ispušem nisam pričala sa tobom o tome ... sad nisam ljuta a ni kad sam propričala ... i to ti rekla ... znala da ćeš ti bit ljuta al ja eto više nisam i to ti rekla i da prespavaš kolko treba   Bok, ja sam glista ... - Page 5 1619348112  gdje ti kasnije vidiš ljutnju i vatru ? pa ti si prva počela po forumu i to mi je bilo čak ok ... prokliz se dogodio javno pa mi bilo jedino ispravno i javno se ispričati da to ima težinu ... da nijem kurac bih ja išta odgovarala javno  Bok, ja sam glista ... - Page 5 1523192931

nije kasnije bilo ni ljutnje ni vatre ! samo uvidjela gdje sam sama griješila pa ošlo sve u kurac .... prečesto dozvolila da netko drugi opisuje na forumu moje stanje svijesti a to ste radili i ti i pizda ... samo se on time ne bavi a ti da .... a spominjem te tu i tamo jer se sve nadam da ćeš i ti uletit u zajebantski mod pa se ušaltat pa da budemo ko prije kad si nismo mjerkale svaku napisanu riječ .. al ok, ako to ne vidiš tako, onda neću više ... ajd ti reci šta da radim ... da te ignoriram ? ako je to bolje ok ... ne znam Bok, ja sam glista ... - Page 5 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 5 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 28.01.16 23:05

al pliz, ne miješaj mi macu sa pizdom i sa sobom ... ono što sam nju oribala nema veze sa vama ... eto, to te molim ... zato sam pogrešno mislila da na temi o životinjama pokušavaš prikazati kroz onu mačku i dvije kuje da smo maca, ti i ja neki tim koji se sad srami čega je bilo ko šta sam nekoć prihvalaća igru sa djecom koja se srame pa se skrivaju i nicu tu ... ja se ne sramim ničega a ono što sam maci rekla i dalje stoji jer to stoji odavno, ne tek sada, nije to nikakav novi utisak niti tek tada izrečen ... i nema veze sa tobom

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 5 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 28.01.16 23:24

tamo pod lažnim nickom si mi zamjerila što sam otišla usred razgovora pa sad odgovarama na svaki tvoj post da mi ne zamjeriš opet za isto Bok, ja sam glista ... - Page 5 1619348112 Bok, ja sam glista ... - Page 5 1619348112 al ne mogu reć šta nije bilo nego ono što jeste .... i prekini jebote ... više ne znam šta treba radit da se opustiš i shvatiš da nit sam ljuta nit imaš ti zašto bit ljuta ali da ću od sada svaku pogrešnu interpretaciju mojih postova ispraviti ako ima boga na ovom forumu Bok, ja sam glista ... - Page 5 1619348112 Bok, ja sam glista ... - Page 5 1619348112 ako to ne napravim kad treba, ode sve u tri pm  ...udavi se opet od smijeha  ... i onda nek mi netko kaže da forum nije samo poligon za igru gluvog telefona Bok, ja sam glista ... - Page 5 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 5 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 28.01.16 23:52

al evo za ove koji ne znaju kako je to išlo da ne ispadne blitva kriva ... istina je, registrirala se spontano i to u naletu dobre volje za forumašenjem koja me prije toga popustila dobrano ... da se zajebavam bez ikakvih loših namjera ... to sam negdje već napisala pa koga zanima nek kopa ... naletila na nekog kome bilo isto tako do zajebancije bez opterećenja bez da znam tko je ... i to sam već napisala ... i krenulo kako je krenulo ... svi u meni vidjeli glistu i ja se ulovila zajebavati na svoj račun ... i meni super, činilo mi se da je svima bilo zabavno


a onda mi uleti blitva koju cijenim i ne bih ju držala u zabludi na način da je ljuta ... i tu došlo do moralnih dilema ... prvo pukla od bijesa jer mi pokvarila zajebanciju ...proključala jer mi baš trebalo zajebancije ko onomad kad su bile prve maškare, prošla neke osobne traume i da se opustim  .... 

al, probala, naletila na blitvu , pukla od ljutnje i ošla šetati u noć da se smirim i shvatim da nije ona kriva nego ja jer si uzimam za pravo da je forum mjesto samo za moju zajebanciju ... kako sad ispravit krivu drinu ?  nema druge nego blitvi reć istinu i ja joj rekla i kako sam bila ljuta i kako sam prestala biti ljuta i da sam ono ja pa da vidim kako diše i nek me isfašira ako treba  ...

i evo nas još u zapetljancijama ... a nije žena kriva ništa ... stvarno nije ... al nisam ni ja ... dogodi se nekad tako nezgodan splet okolnosti da nije nitko kriv a svi ljuti i zapetljani  Bok, ja sam glista ... - Page 5 1619348112

meni sad smiješno kako sam bila ljuta i hoću puknit jer baš ona na mene nalijeće na forumu a ne smijem ništa reć pod maskom jer ću se tek onda usosit ... moram se skinit i reć istinu, nema mi druge da smirim svoju savjest  ... eto, to je cijela priča kako sam ju ja doživjela ... shvaćam da je blitvin doživljaj skroz drugačiji ...

a kasnije znam da je neka kisela atmosfera između nas pa šeprtljam li ga šeprtljam da ju opustim i da se zajedno zajebavamo na račun toga al zajebala ... bio obrnut efekat ... i to je to ... gluvi telefon ... nemamo mi pojma kako se osjeća osoba sa druge strane ekrana pa da se iz vlastite kože katapultiramo ... Bok, ja sam glista ... - Page 5 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 5 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  taja 29.01.16 8:34

I dalje nista ne kuzim
Al vragu brige
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 5 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  pizda 29.01.16 9:03

taja je napisao/la:
Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:mos i restani napravit, ne samo pire...

jučer sam pravila njoke pa mi ostale negdje u zapećima čeonog režnja ... a ostalo mi tog tijesta puno pa do ponoći pravila knedle ... djeca se vesele kad mogu knedle u školu za marendu nositi ... mogu ih jest a mogu ih i koristiti ko projectile
Obozavam domace njoke, a i knedle. Aj knedle mogu proci i ledove al njoke nijedni kupovni zamijeniti ne mogu. Yebe me sto ih ne volim praviti. Zaserem citav stancic i nalazim tragove brasna jos idućih7 dana. I previse mi vremena oduzme. Zato drugi put zaledi i salji putem tiska, kupujem 15 kila  Bok, ja sam glista ... - Page 5 1523192931

pa sta nisu knedle i njoki jedno te isto?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 5 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  taja 29.01.16 12:32

pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:
Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:mos i restani napravit, ne samo pire...

jučer sam pravila njoke pa mi ostale negdje u zapećima čeonog režnja ... a ostalo mi tog tijesta puno pa do ponoći pravila knedle ... djeca se vesele kad mogu knedle u školu za marendu nositi ... mogu ih jest a mogu ih i koristiti ko projectile
Obozavam domace njoke, a i knedle. Aj knedle mogu proci i ledove al njoke nijedni kupovni zamijeniti ne mogu. Yebe me sto ih ne volim praviti. Zaserem citav stancic i nalazim tragove brasna jos idućih7 dana. I previse mi vremena oduzme. Zato drugi put zaledi i salji putem tiska, kupujem 15 kila  Bok, ja sam glista ... - Page 5 1523192931

pa sta nisu knedle i njoki jedno te isto?
Ajme..kako moze biti isto?
Knedle su okruglice sa šljivama, marelicom... A njoki su manji valjusci od krumpira i brašna i koriste se kao prilog jelima
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 5 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  pizda 29.01.16 13:47

taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:
Glista je napisao/la:

jučer sam pravila njoke pa mi ostale negdje u zapećima čeonog režnja ... a ostalo mi tog tijesta puno pa do ponoći pravila knedle ... djeca se vesele kad mogu knedle u školu za marendu nositi ... mogu ih jest a mogu ih i koristiti ko projectile
Obozavam domace njoke, a i knedle. Aj knedle mogu proci i ledove al njoke nijedni kupovni zamijeniti ne mogu. Yebe me sto ih ne volim praviti. Zaserem citav stancic i nalazim tragove brasna jos idućih7 dana. I previse mi vremena oduzme. Zato drugi put zaledi i salji putem tiska, kupujem 15 kila  Bok, ja sam glista ... - Page 5 1523192931

pa sta nisu knedle i njoki jedno te isto?
Ajme..kako moze biti isto?
Knedle su okruglice sa šljivama, marelicom... A njoki su manji valjusci od krumpira i brašna i koriste se kao prilog jelima

mi zovemo njokima i jedno i drugo. One sa sljivama ili marmeladom, slatki njoki a ovi drugi, njoki na gulas...Bok, ja sam glista ... - Page 5 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 5 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  taja 30.01.16 9:55

pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:
Obozavam domace njoke, a i knedle. Aj knedle mogu proci i ledove al njoke nijedni kupovni zamijeniti ne mogu. Yebe me sto ih ne volim praviti. Zaserem citav stancic i nalazim tragove brasna jos idućih7 dana. I previse mi vremena oduzme. Zato drugi put zaledi i salji putem tiska, kupujem 15 kila  Bok, ja sam glista ... - Page 5 1523192931

pa sta nisu knedle i njoki jedno te isto?
Ajme..kako moze biti isto?
Knedle su okruglice sa šljivama, marelicom... A njoki su manji valjusci od krumpira i brašna i koriste se kao prilog jelima

mi zovemo njokima i jedno i drugo. One sa sljivama ili marmeladom, slatki njoki a ovi drugi, njoki na gulas...Bok, ja sam glista ... - Page 5 684758713
vi ste neki complicirati narod
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 5 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.