kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bok, ja sam glista ...

Stranica 6 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 6 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Yehudi 06.02.16 19:34

Ne, baš su jednostavni i sa malim vokabularom, za njih

 je sve njoki. I kledne i ono u juhi od griza i sve ostalo.....njoki

 Pametno.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 6 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 08.02.16 20:15

taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:

pa sta nisu knedle i njoki jedno te isto?
Ajme..kako moze biti isto?
Knedle su okruglice sa šljivama, marelicom... A njoki su manji valjusci od krumpira i brašna i koriste se kao prilog jelima

mi zovemo njokima i jedno i drugo. One sa sljivama ili marmeladom, slatki njoki a ovi drugi, njoki na gulas...Bok, ja sam glista ... - Page 6 684758713
vi ste neki complicirati narod
bala vaš... 
čuj to, knedle=njoki... bogohuljenje  Bok, ja sam glista ... - Page 6 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 6 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  pizda 09.02.16 9:01

btw je napisao/la:
taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:
Ajme..kako moze biti isto?
Knedle su okruglice sa šljivama, marelicom... A njoki su manji valjusci od krumpira i brašna i koriste se kao prilog jelima

mi zovemo njokima i jedno i drugo. One sa sljivama ili marmeladom, slatki njoki a ovi drugi, njoki na gulas...Bok, ja sam glista ... - Page 6 684758713
vi ste neki complicirati narod
bala vaš... 
čuj to, knedle=njoki... bogohuljenje  Bok, ja sam glista ... - Page 6 1523192931

pa ja, kod nas se veli njoki a knedle govore zagorci. Ne mos sad mjesat dva dialekta kako ti se prohtije. Zasto bi mali njoj bijo njok a veliki knedla?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 6 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 09.02.16 9:05

pizda je napisao/la:Zasto bi mali njoj bijo njok a veliki knedla?

radi separatističkih prljavih misli i htjenja ka razjedinjnjavanju bratstva i jedinstva i tekovina nob-a ... eto zašto

al da, i ja sam separatist kad su knedle i njoki u pitanju ... jebote, nemaš tu šta puno mislit ... njoke ne valjaš u prezle i šećer i ne guraš u njih šljive, marelice, kukuruz

razlika je više nego očita pa se i drugo ime podrazumijeva ...

to kao da mi netko kaže da su viner šmicl i natur isto jer se radi o istom mesu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 6 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  pizda 09.02.16 9:07

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:Zasto bi mali njoj bijo njok a veliki knedla?

radi separatističkih prljavih misli i htjenja ka razjedinjnjavanju  bratstva i jedinstva i tekovina nob-a ... eto zašto

al da, i ja sam separatist kad su knedle i njoki u pitanju ... jebote, nemaš tu šta puno mislit ... njoke ne valjaš u prezle i šećer i ne guraš u njih šljive, marelice, kukuruz

razlika je više nego očita pa se i drugo ime podrazumijeva ...

to kao da mi netko kaže da su viner šmicl i natur isto jer se radi o istom mesu

nikad u zivotu nisam cuo da neko ovdje njoke naziva knedlama. Imas njoke na gulas i slatke njoke. Nikad nisam cuo ni da kontinentalci pricaju o njokima, oni o knedlama...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 6 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 09.02.16 9:13

pizda je napisao/la:

nikad u zivotu nisam cuo da neko ovdje njoke naziva knedlama. Imas njoke na gulas i slatke njoke. Nikad nisam cuo ni da kontinentalci pricaju o njokima, oni o knedlama...

a dobro, štošta ti nis čuo jer se ne priča o tome na rubu znanosti ... Bok, ja sam glista ... - Page 6 1523192931

al već par dana gledam ovaj tvoj avatar i uvijek mi padne isto na pamet ... ovak sami sebe za ruku drže ljudi koji su izrazito nesigurni pa sami sebe tješe i glade na taj način ... posljedica razgovora sa ercegom na temu neverbalne komunikacije ... niš osobno al eto, očito za pročitati sa tvoje slije ... školski primjer toga ... kad god vidiš nekog sugovornika da to radi, jasno ti je da mu je nelagodno jer se ne osjeća sigurnim u sebe i ono što priča

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 6 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 09.02.16 9:17

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

nikad u zivotu nisam cuo da neko ovdje njoke naziva knedlama. Imas njoke na gulas i slatke njoke. Nikad nisam cuo ni da kontinentalci pricaju o njokima, oni o knedlama...

a dobro, štošta ti nis čuo jer se ne priča o tome na rubu znanosti ... Bok, ja sam glista ... - Page 6 1523192931

al već par dana gledam ovaj tvoj avatar i uvijek mi padne isto na pamet ... ovak  sami sebe za ruku drže ljudi koji su izrazito nesigurni pa sami sebe tješe i glade na taj način ... posljedica razgovora sa ercegom na temu neverbalne komunikacije ... niš osobno al eto, očito za pročitati sa tvoje slije ... školski primjer toga ... kad god vidiš nekog sugovornika da to radi, jasno ti je da mu je nelagodno jer se ne osjeća sigurnim u sebe i ono što priča
a ti bi se osjećala ugodno u vunenoj bluzi s rukavima trifrtalj?  Bok, ja sam glista ... - Page 6 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 6 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 09.02.16 9:18

nemrem si pomoć, sad sve pizdine tekstove iščitavam sa tom predrasudom i traumom ... Bok, ja sam glista ... - Page 6 1523192931 nekoć sam zbog toga na netheru imala uključitu opciju da se avatari ne vide ... previzualan tip sam ... nemrem si ugasit periferni vid

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 6 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  pizda 09.02.16 9:19

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

nikad u zivotu nisam cuo da neko ovdje njoke naziva knedlama. Imas njoke na gulas i slatke njoke. Nikad nisam cuo ni da kontinentalci pricaju o njokima, oni o knedlama...

a dobro, štošta ti nis čuo jer se ne priča o tome na rubu znanosti ... Bok, ja sam glista ... - Page 6 1523192931

al već par dana gledam ovaj tvoj avatar i uvijek mi padne isto na pamet ... ovak  sami sebe za ruku drže ljudi koji su izrazito nesigurni pa sami sebe tješe i glade na taj način ... posljedica razgovora sa ercegom na temu neverbalne komunikacije ... niš osobno al eto, očito za pročitati sa tvoje slije ... školski primjer toga ... kad god vidiš nekog sugovornika da to radi, jasno ti je da mu je nelagodno jer se ne osjeća sigurnim u sebe i ono što priča

ne drzim sam sebe za ruku vec obje drzim naslonite na fisekliju. To ti je kozna futrola za municiju koja poprilicno strsi i to je najprirodnija pozicia kad se slikas u takim uvjetima. A da sam bijo nesiguran, sigurno da jesam, tad sam bijo tek par dana u vojsci a vidijo bi tebe da te neko strpa iza zice iz cista mira. Nema Erceg pojma sto je verbalna komunikacia, kamo li neverbalna...Bok, ja sam glista ... - Page 6 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 6 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 09.02.16 9:19

btw je napisao/la:
a ti bi se osjećala ugodno u vunenoj bluzi s rukavima trifrtalj?  Bok, ja sam glista ... - Page 6 1523192931

meni bi to bilo skroz svejedno ... ne bih ni razmišljala o tome ... znaš me ... mogu ja centrom grada proć sa napola odgriženom čizmom ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 6 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 09.02.16 9:21

Glista je napisao/la:nemrem si pomoć, sad sve pizdine tekstove iščitavam sa tom predrasudom i traumom ... Bok, ja sam glista ... - Page 6 1523192931 nekoć sam zbog toga na netheru imala uključitu opciju da se avatari ne vide ... previzualan tip sam ... nemrem si ugasit periferni vid
Bok, ja sam glista ... - Page 6 1523192931

usput, kad smo već kod avatara, dobro ti stoji ovaj minjak (dignut do pod pazuha)... valjda je to bilo zadnji put da si ga obukla  Bok, ja sam glista ... - Page 6 3111943984


Zadnja promjena: btw; 09.02.16 9:22; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 6 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  pizda 09.02.16 9:22

btw je napisao/la:
a ti bi se osjećala ugodno u vunenoj bluzi s rukavima trifrtalj?  Bok, ja sam glista ... - Page 6 1523192931

Bok, ja sam glista ... - Page 6 1523192931 to je mila majka, a sinjel koji ima pedeset kila kad se natopi vodom? U mokrom si od kad ga stavis na sebe pa dok ga ne skines. Circa devet mjeseci. Najveci horror koji postoji u mirnodopskoj vojsci...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 6 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 09.02.16 9:23

pizda je napisao/la:
ne drzim sam sebe za ruku vec obje drzim naslonite na fisekliju. To ti je kozna futrola za municiju koja poprilicno strsi i to je najprirodnija pozicia kad se slikas u takim uvjetima. A da sam bijo nesiguran, sigurno da jesam, tad sam bijo tek par dana u vojsci a vidijo bi tebe da te neko strpa iza zice iz cista mira. Nema Erceg pojma sto je verbalna komunikacia, kamo li neverbalna...Bok, ja sam glista ... - Page 6 684758713

mensi našo objašnjavati sliku i detalje ... vidim jebote, al nisam htjela spomenut i to traženje oslonca al kad si već sam spomenijo, da to ti je to

mene da netko strpa iza žice ja bih se po toj žici penjala ka majmun ... vjerojatno bih bila među onima koji bi odglumili neuravnoteženost pa bi me sami izbacili iz vojske ... sjetim se par kolega koji su to napravili

a erceg je faca kakve nema ovaj svijet Bok, ja sam glista ... - Page 6 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 6 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 09.02.16 9:23

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
a ti bi se osjećala ugodno u vunenoj bluzi s rukavima trifrtalj?  Bok, ja sam glista ... - Page 6 1523192931

Bok, ja sam glista ... - Page 6 1523192931 to je mila majka, a sinjel koji ima pedeset kila kad se natopi vodom? U mokrom si od kad ga stavis na sebe pa dok ga ne skines. Circa devet mjeseci. Najveci horror koji postoji u mirnodopskoj vojsci...
a jedino pranje je bilo to kad se natopi vodom... plus buhe, stjenice i sve ostalo što prati partizane  Bok, ja sam glista ... - Page 6 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 6 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 09.02.16 9:24

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
ne drzim sam sebe za ruku vec obje drzim naslonite na fisekliju. To ti je kozna futrola za municiju koja poprilicno strsi i to je najprirodnija pozicia kad se slikas u takim uvjetima. A da sam bijo nesiguran, sigurno da jesam, tad sam bijo tek par dana u vojsci a vidijo bi tebe da te neko strpa iza zice iz cista mira. Nema Erceg pojma sto je verbalna komunikacia, kamo li neverbalna...Bok, ja sam glista ... - Page 6 684758713

mensi našo objašnjavati sliku i detalje ... vidim jebote, al nisam htjela spomenut i to traženje oslonca al kad si već sam spomenijo, da to ti je to

mene da netko strpa iza žice ja bih se po toj žici penjala ka majmun ... vjerojatno bih bila među onima koji bi odglumili neuravnoteženost pa bi me sami izbacili iz vojske ... sjetim se par kolega koji su to napravili

a erceg je faca kakve nema ovaj svijet Bok, ja sam glista ... - Page 6 1523192931
ovo se zove glistin žrvanj... što god kažeš najebosi Bok, ja sam glista ... - Page 6 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 6 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 09.02.16 9:26

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
a ti bi se osjećala ugodno u vunenoj bluzi s rukavima trifrtalj?  Bok, ja sam glista ... - Page 6 1523192931

Bok, ja sam glista ... - Page 6 1523192931 to je mila majka, a sinjel koji ima pedeset kila kad se natopi vodom? U mokrom si od kad ga stavis na sebe pa dok ga ne skines. Circa devet mjeseci. Najveci horror koji postoji u mirnodopskoj vojsci...

imala sam ja sliku u oficirskom šinjelu sa šljemom na glavi ... neki dan tražila i kopala kod mojih da ju nađem al mama sve to bacila ... iz pijonirskih dana ostala samo ova

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 6 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  pizda 09.02.16 9:28

Glista je napisao/la:

mene da netko strpa iza žice ja bih se po toj žici penjala ka majmun ... vjerojatno bih bila među onima koji bi odglumili neuravnoteženost pa bi me sami izbacili iz vojske ... sjetim se par kolega koji su to napravili

da bi te otpustili zbog neuravnotezenosti moras stvarno biti neuravnotezen. Te price o glumi zaboravi...Bok, ja sam glista ... - Page 6 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 6 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 09.02.16 9:29

btw je napisao/la:
Glista je napisao/la:nemrem si pomoć, sad sve pizdine tekstove iščitavam sa tom predrasudom i traumom ... Bok, ja sam glista ... - Page 6 1523192931 nekoć sam zbog toga na netheru imala uključitu opciju da se avatari ne vide ... previzualan tip sam ... nemrem si ugasit periferni vid
Bok, ja sam glista ... - Page 6 1523192931

usput, kad smo već kod avatara, dobro ti stoji ovaj minjak (dignut do pod pazuha)... valjda je to bilo zadnji put da si ga obukla  Bok, ja sam glista ... - Page 6 3111943984

joj, kako sam mrzila to oblačenje u teget plave suknje ... kasnije se izverzirala da dolazim na priredbe u trapericama pa bi me stavili u zadnji red da me se ne vidi što je meni bilo super ... tamo sam mogla raditi šta me volja

danas se smijem kad vidim da mi je i starija mala skužila te finese pa radi isto

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 6 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 09.02.16 9:30

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:

mene da netko strpa iza žice ja bih se po toj žici penjala ka majmun ... vjerojatno bih bila među onima koji bi odglumili neuravnoteženost pa bi me sami izbacili iz vojske ... sjetim se par kolega koji su to napravili

da bi te otpustili zbog neuravnotezenosti moras stvarno biti neuravnotezen. Te price o glumi zaboravi...Bok, ja sam glista ... - Page 6 684758713

pa ima istine i u tome kad se sjetim koji su bili otpušteni ... al opet, bili su otpušteni i prije drugih se pojavili na faksu skupa sa generacijom cura

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 6 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  pizda 09.02.16 9:32

btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
a ti bi se osjećala ugodno u vunenoj bluzi s rukavima trifrtalj?  Bok, ja sam glista ... - Page 6 1523192931

Bok, ja sam glista ... - Page 6 1523192931 to je mila majka, a sinjel koji ima pedeset kila kad se natopi vodom? U mokrom si od kad ga stavis na sebe pa dok ga ne skines. Circa devet mjeseci. Najveci horror koji postoji u mirnodopskoj vojsci...
a jedino pranje je bilo to kad se natopi vodom... plus buhe, stjenice i sve ostalo što prati partizane  Bok, ja sam glista ... - Page 6 1523192931

hvala bogu pa toga nije bilo ali si zato smrdijo po diditiju cijeli vojni rok...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 6 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  pizda 09.02.16 9:35

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:

mene da netko strpa iza žice ja bih se po toj žici penjala ka majmun ... vjerojatno bih bila među onima koji bi odglumili neuravnoteženost pa bi me sami izbacili iz vojske ... sjetim se par kolega koji su to napravili

da bi te otpustili zbog neuravnotezenosti moras stvarno biti neuravnotezen. Te price o glumi zaboravi...Bok, ja sam glista ... - Page 6 684758713

pa ima istine i u tome kad se sjetim koji su bili otpušteni ... al opet, bili su otpušteni i prije drugih se pojavili na faksu skupa sa generacijom cura

najprije te tamo reseta ceta psihijatara a zatim u civilstvu. Mislim da je svako od njih i te kako pozalio te "glume" i svi folirali da su bili otpusteni zbog kicme Bok, ja sam glista ... - Page 6 684758713, mos mislit. Pukli jer nisu mogli izdrzat...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 6 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 09.02.16 9:55

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:

mene da netko strpa iza žice ja bih se po toj žici penjala ka majmun ... vjerojatno bih bila među onima koji bi odglumili neuravnoteženost pa bi me sami izbacili iz vojske ... sjetim se par kolega koji su to napravili

da bi te otpustili zbog neuravnotezenosti moras stvarno biti neuravnotezen. Te price o glumi zaboravi...Bok, ja sam glista ... - Page 6 684758713

pa ima istine i u tome kad se sjetim koji su bili otpušteni ... al opet, bili su otpušteni i prije drugih se pojavili na faksu skupa sa generacijom cura

najprije te tamo reseta ceta psihijatara a zatim u civilstvu. Mislim da je svako od njih i te kako pozalio te "glume" i svi folirali da su bili otpusteni zbog kicme Bok, ja sam glista ... - Page 6 684758713, mos mislit. Pukli jer nisu mogli izdrzat...

a onda bih ja zasigurno bila među tim prirodno puknitim Bok, ja sam glista ... - Page 6 1523192931 ... il ja il ta četa psihijatara ... sve sam uvijek mogla al drilove nikako ... čak i u izviđačima sam imala voljno dok su drugi morali u stroj al sam zato najbrže vatru palila, vezala čvorove i orjentirala se u prirodi i tamo uvijek negdje po strani zabavljala se sama .... na tjelesnom isto kad sam pedofilčini rekla da me neće jebat u možgane unatoč prijetnji ukorom pred izbacivanje iz škole ...

a te jugo oficirčine su mi se fakat zgadile za popizdit

sjetim se dok sam plesala u nekom društvu u rijeci pa smo nastupali između ostalog i u karlovačkoj vojarni ... i došlo vrijeme večere, mi sjeli sa ostalim vojnicima a oficiri ukibili mene i par kolegica i zovu za svoj stol i to nama trebala biti kao čast ... jebote, meni je to bilo tako ponižavajuće jer nisu pozvali sve nas nego samo par atraktivnijih a koreografa skroz zanemarili .... ostala sjediti sa koreografom koji je btw bio i gay i čileanac i čekala šta će ona oficirska stara gamad napravit jer se nisam odazvala ... nisu ništa ... objasnile im moje kolegice koje su sjele sa njima da nisam odavde ... uvijek sam se nekako izvukla sa time, nisam vam ja odavde  Bok, ja sam glista ... - Page 6 1523192931  i grizem

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 6 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 09.02.16 10:20

bok ja sam glista !

šta mi sad palo na pamet i stvarno ! pizdina slika ko gušter i moja ko pijonir snimita u priblično isto vrijeme real time +- godina više manje .... eto ti ga na ... da mu onomad netko reko da će zabavljati po forumima djevojčice sa kikicama, neb on to vjerovo Bok, ja sam glista ... - Page 6 1523192931

a tek da stave slije ove šta su u to vrijeme bile u pelenama Bok, ja sam glista ... - Page 6 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 6 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  pizda 09.02.16 10:40

Glista je napisao/la:

... čak i u izviđačima sam imala voljno dok su drugi morali u stroj al sam zato najbrže vatru palila, vezala čvorove i orjentirala se u prirodi i tamo uvijek negdje po strani zabavljala se sama .... na tjelesnom isto kad sam pedofilčini rekla da me neće jebat u možgane unatoč prijetnji ukorom pred izbacivanje iz škole ...


Maco? Bok, ja sam glista ... - Page 6 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 6 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 09.02.16 10:59

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:

... čak i u izviđačima sam imala voljno dok su drugi morali u stroj al sam zato najbrže vatru palila, vezala čvorove i orjentirala se u prirodi i tamo uvijek negdje po strani zabavljala se sama .... na tjelesnom isto kad sam pedofilčini rekla da me neće jebat u možgane unatoč prijetnji ukorom pred izbacivanje iz škole ...


Maco? Bok, ja sam glista ... - Page 6 684758713

kakva maca jebote .... u real time kad se to zbivalo, maca je još bila na udobnom i sigurnom u majčinom jajniku ...

al kako mi je sad mala bila meta pedofila, po prvi puta sam sa mamom imala otvorit razgovor o njenom nereagiranju kad se meni to događalo i kako je skroz zanemarila pitati me zašto je bila pozvana u školu .... i jebote, ona se sjetila još jednog puta kad je bila pozvana ... a ja to zaboravila ... imala sam ja dva puta prijetnju ukorom pred isključenje ... drugi puta mi prijetili kad sam odbila ući u savez komunističke omladine pa mama bila na razgovoru ... i tada se izvukla jer mi tata bio ameriki državljan pa se sjetili da ja ni ne smijem u taj savez i to mi rekli ... ja ih odbila a oni meni došli reć da oni mene neće Bok, ja sam glista ... - Page 6 11484130

al fora mi kad mene sad nazivaju komunistom oni koji su tada sa ponosom ulazili u te pizdarije ... a sjetim se nekih kolega koji su sad ustaše i ultradesnica a tamo se skoro razridali kad ih se zvalo u partiju ko omladince ... al ne čudi ... današnja desnica najviše i pati za tim vremenima jednoumlja i jednopartijskog sistema ... i sad bi oni isto da mogu Bok, ja sam glista ... - Page 6 1523192931

ercegu i meni je to glavni vic koji nam se vrti na unim njegovim stranicama ... al eto, tolki sam komunist da nisam još ni jednog ustašu nit banirala nit mu brisala postove ... neka raskoši velim ja al onda mi uleti erceg i on ih pobriše

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 6 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.