kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bok, ja sam glista ...

Stranica 8 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 8 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 10.02.16 14:07

pizda je napisao/la:

jebes ti to, na moru flota jna brodova i prijete da ce dignut Dinu u zrak ako se ne odblokiraju kasarne. Da su to napravili oso bi cijeli Kvarner u kurac, barem sto se tice zivih bica. Nema druge nego ih pustit da odu, jebes oruzje...

a to su bili jna brodovi ? ... onda sam ja to i gledala uživo kad sam otišla robinzovati odmah na početku rata ... koji je to prizor bio ... podigneš glavu a na horizontu ratni brodovi a do tada idila, galebovi, galun  ... mogli su me torpedirat prvu a ja ne bih ni znala zašto sam poginila Bok, ja sam glista ... - Page 8 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 8 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 11.02.16 7:31

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

bez brige, sve sam ja to junacki podnijo...Bok, ja sam glista ... - Page 8 684758713

ful sam se zabrinula ... jebote, komentiram avatar a ne stvarnu situaciju .... skroz si me podsjetio na one jadne pogubite vojnike koji su se našli u jna kad je rat ko tek počeo  a slovenska teritorijalna ih zatvorila u vojarne i ne da im van i ne da dobavi unutra ... ljudi im kroz onu ogradu cigarete i kruv dobacivali ... a sve neka dječica bila u pitanju ... golobradi Bok, ja sam glista ... - Page 8 1523192931 najradije bi kući svojoj a ne daju im

jebiga, ta i slicna "junastva" se slave ko dan pobjede u cijeloj bivsoj drzavi...

ispali mi najveći junaci ... jebate, slovenci se doslovno preko noći organizirali i uhapsili vojsku po vojarnama a mi ni pet ni šest kad su pušteni, pustili da sa svom artiljerijom pređu preko našeg ozemlja, odu u bih i srbiju i organiziraju napade ... jebote, jest me onda bilo isto sram što sam iz hrvatske ... slovencima nije bilo jasno šta radimo  Bok, ja sam glista ... - Page 8 1425538829

glavno da je onaj krivousti sa tribina pičkaro i to trabunjo takve nesuvislosti da sam se sa mamom posvadila jer nisam htjela glasati za njega ... meni on odmah zvučao ko neki luđak
ma da, slovenci su poznati po hrabrosti... zatvorili vojarne prepume mladih guštera i nisu im dali jesti... prave junačine  Bok, ja sam glista ... - Page 8 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 8 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 11.02.16 8:19

btw je napisao/la:
ma da, slovenci su poznati po hrabrosti... zatvorili vojarne prepume mladih guštera i nisu im dali jesti... prave junačine  Bok, ja sam glista ... - Page 8 1425538829

a nije to baš tako bilo ... u jednoj noći su se oni ap tap organizirali ... dan danas kad se toga sjetim i kako je išlo, teško me itko može ubijediti da se ništa nije znalo i ranije ... u par sati je ljubljana iz plesnog podijuma gdje svi slave i plešu po ulicama pretvorena u zabarikadiran grad, svi autobusi gradskog prijevoza pretvoreni u ulične barikade, osobni automobili oduzeti ljudima i iskorišteni za isto ... a iza svake barikade protutenkovske mine ....  to se nije moglo napraviti bez bezprijekorne organizacije ... slo terotorijalna pod punim naoružanjem  je začas sva bila na udarnim punktovima i svim moji kolege im pridruženi ...probaj tako nešto organizirati u zg ? nemoguće ! našim ljudima reci da moraju ostaviti osobni auto da se obrani grad u slučaju napada, i oči bi ti iskopali i začas zaboravili da su ustaše a tamo neki četnici ... a slovenci svi redom to napravili ... ljubljana je u jednoj noći izgledala ko bejrut i spremna za slikavanje stranih novinara ... sve su sami isprevrtali da izgleda kao da ih netko žestoko napada a oni se brane kad ono skoro ništa nije ni bilo ... ispali su majstori iluzije, da ga jebeš ... što se toga tiče, mene su fascinirali jer su se pokazali izuzetno organiziranim i složnim i nitko od građana nije pravio ekscese ...a prvi jna helikopter koji je probao preletjeti grad odmah srušili pa ti onda letaj opet Bok, ja sam glista ... - Page 8 1523192931

al velim, baš zato jer je sve to tako nabrzino odrađeno, nek mi nitko sad ne sere da se sve nije unaprijed i znalo i dogovoreno na višim instancama ... bila, vidjela i nisam mogla vjerovati svojim očima kako se to može napraviti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 8 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 11.02.16 15:37

Glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
ma da, slovenci su poznati po hrabrosti... zatvorili vojarne prepume mladih guštera i nisu im dali jesti... prave junačine  Bok, ja sam glista ... - Page 8 1425538829

a nije to baš tako bilo ... u jednoj noći su se oni ap tap organizirali ... dan danas kad se toga sjetim i kako je išlo, teško me itko može ubijediti da se ništa nije znalo i ranije ... u par sati je ljubljana iz plesnog podijuma gdje svi slave i plešu po ulicama pretvorena u zabarikadiran grad, svi autobusi gradskog prijevoza pretvoreni u ulične barikade, osobni automobili oduzeti ljudima i iskorišteni za isto ... a iza svake barikade protutenkovske mine ....  to se nije moglo napraviti bez bezprijekorne organizacije ... slo terotorijalna pod punim naoružanjem  je začas sva bila na udarnim punktovima i svim moji kolege im pridruženi ...probaj tako nešto organizirati u zg ? nemoguće ! našim ljudima reci da moraju ostaviti osobni auto da se obrani grad u slučaju napada, i oči bi ti iskopali i začas zaboravili da su ustaše a tamo neki četnici ... a slovenci svi redom to napravili ... ljubljana je u jednoj noći izgledala ko bejrut i spremna za slikavanje stranih novinara ... sve su sami isprevrtali da izgleda kao da ih netko žestoko napada a oni se brane kad ono skoro ništa nije ni bilo ... ispali su majstori iluzije, da ga jebeš ... što se toga tiče, mene su fascinirali jer su se pokazali izuzetno organiziranim i složnim i nitko od građana nije pravio ekscese ...a prvi jna helikopter koji je probao preletjeti grad odmah srušili pa ti onda letaj opet  Bok, ja sam glista ... - Page 8 1523192931  

al velim, baš zato jer je sve to tako nabrzino odrađeno, nek mi nitko sad ne sere da se sve nije unaprijed i znalo i dogovoreno na višim instancama ... bila, vidjela i nisam mogla vjerovati svojim očima kako se to može napraviti
nego kako... pa živjela sam tamo do 1997. godine, znam valjda kako je bilo...   Bok, ja sam glista ... - Page 8 11484130


naravno da su znali i da su bili pripremljeni, a sve to s vojarnama je bio manje više igrokaz...neš ti rata u sloveniji....dovoljno je kad kažem da tokom cijelog "rata" nikad ni na jedan sat nismo zatvorili kafić... ono svira za uzbunu, a ljudi sjede i pijuckaju kavu, sprdaju se... jednom je čak i mig preletio...valjda se izgubio... bili smo poprave šokirani tim preletom  Bok, ja sam glista ... - Page 8 3111943984 

zaboravljaš da je slo još prije same agresije provela referendum za otcjepljenje i izdala svoje putovnice i novac...državljanstva su dijelili šakom i kapom (bilo je dovoljno u vrijeme referenduma imati stalno prebivalište u slo, nisu čak tražili ni ispis iz starog državljanstva ni znanje slovenskog jezika) i bili presretni što su ih južnjaci uzeli, jer ih inače ne bi bilo ni milijun   

da su bili pametni i hrvati bi napravili jednako (referendum za otcjepljenje) i bili bi puno prije priznati kao država... ovako su žrtvovali vukovar i prevlaku i još štošta... osim toga, za razliku od hrvatske, slovenija teritorijalno nije bila napeta srbiji i pustili su ih elegantno otići...moš mislit što bi se tako lako izvukli da su bili zanimljivi srbima Bok, ja sam glista ... - Page 8 1425538829  ...  to prešutno "puštanje vanka" i zajedničke pretenzije prema teritoriju hrvatske, stvorilo je jedan prilično čvrst (skriveni) savez, pa su tokom cijelog domovinskog rata slovenci trgovali sa srbijom (preko mađarske), čak i u vrijeme kad je bila pod embargom... i dan danas slovenci više vole srbe od hrvata... je teško pogoditi zašto 
inače su izuzetno organiziran i discipliniran narod (dobar primjer je postavljanje žilet žice), a ne prezaju ni od čega kad se ide za njihove nacionalne interese i novac...zašto njih ne smatraju nacionalistima, a hrvate da? oni nikad nisu pljunuli na antifašizam, nisu se odrekli svoje prošlosti (ma što da je dobro i loše u njoj još i danas imaju sve ulice jednaka imena), ne vole južnjake, ali im ne uskraćuju prava, nemaju vjerskih predrasuda... slovenci su pretežno katolička zemlja, ali je recimo u prekmurju jača evangelistička crkva tzv. luterani i super se razumiju i surađuju... crkvi ne dozvoljavaju direktno miješanje u politiku i vođenje zemlje, poštuju donesene zakone itd.itd......  imaju puno vrlina, ali hrabrost im baš nije jača strana... osim kad je velika lova u pitanju, tad pobijede strah  Bok, ja sam glista ... - Page 8 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 8 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 12.02.16 6:49

[quote="btw"]
naravno da je bio igrokaz al je bio pametan i odavno smišljen i pripremit igrokaz al sada si sama rekla sve to i više i bolje od mene ... znali su šta hoće, pripremali to potiho i kad je došlo vrijeme za odigrati i otvoriti karte do kraja, to i napravili ... al naravno da su imali brdo olakotnih okolnosti koje si nabrojala ... to bez daljnjeg ... al da i mi nismo mogli tako pametno i potiho pa izbjeći mnoga klanja, i to je istina ... al jebat ga ... mi odma na čelo države postavili mini govno od diktatora koji se nije ni trudio sakriti da će to i biti ... vlastiti narod je počeo odmah dijeliti u kaste povlaštenih i stoku sitnog zuba ... jebote, baš mi se gadio još onda i nije mi bilo jasno kako su ga svi tako zdušno krenuli slijediti ...  a u isto vrijeme slovenski predsjednik na bicikli i dalje išao u centar ljubljane i ko i svi drugi ljudi stajao u redu po knjižarama i dućanima ponašao se ko čovjek a ne govno od čovjeka ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 8 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 14.02.16 7:37

Glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
naravno da je bio igrokaz al je bio pametan i odavno smišljen i pripremit igrokaz al sada si sama rekla sve to i više i bolje od mene ... znali su šta hoće, pripremali to potiho i kad je došlo vrijeme za odigrati i otvoriti karte do kraja, to i napravili ... al naravno da su imali brdo olakotnih okolnosti koje si nabrojala ... to bez daljnjeg ... al da i mi nismo mogli tako pametno i potiho pa izbjeći mnoga klanja, i to je istina ... al jebat ga ... mi odma na čelo države postavili mini govno od diktatora koji se nije ni trudio sakriti da će to i biti ... vlastiti narod je počeo odmah dijeliti u kaste povlaštenih i stoku sitnog zuba ... jebote, baš mi se gadio još onda i nije mi bilo jasno kako su ga svi tako zdušno krenuli slijediti ...  a u isto vrijeme slovenski predsjednik na bicikli i dalje išao u centar ljubljane i ko i svi drugi ljudi stajao u redu po knjižarama i dućanima ponašao se ko čovjek a ne govno od čovjeka ...
da, drnovšek... Bok, ja sam glista ... - Page 8 684758713
bio je krasan čovac, pravi gospodin... njega su baš svi cijenili i voljeli... s pravom... šteta što je rano preminuo... 
a kučan je mali mafiozo... zovu ga stric iz sjene, jer je u sve afere upetljan, ali nigdje direktno...nemoguće ga je procesuirati jer je uvijek u pozadini pa nadrlja neki njegov pijun...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 8 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  pizda 15.02.16 9:57

btw je napisao/la:
da, drnovšek... Bok, ja sam glista ... - Page 8 684758713
bio je krasan čovac, pravi gospodin... njega su baš svi cijenili i voljeli... s pravom... šteta što je rano preminuo... 
a kučan je mali mafiozo... zovu ga stric iz sjene, jer je u sve afere upetljan, ali nigdje direktno...nemoguće ga je procesuirati jer je uvijek u pozadini pa nadrlja neki njegov pijun...

mojoj staroj je bijo simpa sa onim svalerskim osmijehom. Uvijek bi se valjala kad bi ga vidjela na dalekovidnici...Bok, ja sam glista ... - Page 8 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 8 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 15.02.16 19:12

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
da, drnovšek... Bok, ja sam glista ... - Page 8 684758713
bio je krasan čovac, pravi gospodin... njega su baš svi cijenili i voljeli... s pravom... šteta što je rano preminuo... 
a kučan je mali mafiozo... zovu ga stric iz sjene, jer je u sve afere upetljan, ali nigdje direktno...nemoguće ga je procesuirati jer je uvijek u pozadini pa nadrlja neki njegov pijun...

mojoj staroj je bijo simpa sa onim svalerskim osmijehom. Uvijek bi se valjala kad bi ga vidjela na dalekovidnici...Bok, ja sam glista ... - Page 8 684758713
švalerski osmjeh? Bok, ja sam glista ... - Page 8 1523192931  čovac je bio duginih boja, ali ga zbog poštenja skromnosti i inteligencije nikad nisu prozivali zbog toga...  Bok, ja sam glista ... - Page 8 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 8 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  pizda 16.02.16 9:10

btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
da, drnovšek... Bok, ja sam glista ... - Page 8 684758713
bio je krasan čovac, pravi gospodin... njega su baš svi cijenili i voljeli... s pravom... šteta što je rano preminuo... 
a kučan je mali mafiozo... zovu ga stric iz sjene, jer je u sve afere upetljan, ali nigdje direktno...nemoguće ga je procesuirati jer je uvijek u pozadini pa nadrlja neki njegov pijun...

mojoj staroj je bijo simpa sa onim svalerskim osmijehom. Uvijek bi se valjala kad bi ga vidjela na dalekovidnici...Bok, ja sam glista ... - Page 8 684758713
švalerski osmjeh? Bok, ja sam glista ... - Page 8 1523192931  čovac je bio duginih boja, ali ga zbog poštenja skromnosti i inteligencije nikad nisu prozivali zbog toga...  Bok, ja sam glista ... - Page 8 684758713

Sta da? Nisam znao, djelovao ko neki zavodnik-zenskaros starog kova...Bok, ja sam glista ... - Page 8 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 8 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 17.02.16 13:59

Glista, ne znam gdje si ono pisala o onom đubru pedofilskom da se nadovežem, pa ću tu...

dakle, bastard je operirao diljem lijepe naše....cura (15) mog nećaka je neki dan također bila s mamom na policiji, radi se izgleda o istom maheru, jer su dobile info da je iz Rijeke i da je kontaktirao s jako puno djevojčica, te da ga prate.
našlo se da je i njoj lajkao sve i sva po fejsu, komentirao i pisao u inbox.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 8 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 17.02.16 14:28

Alhambra je napisao/la:Glista, ne znam gdje si ono pisala o onom đubru pedofilskom da se nadovežem, pa ću tu...

dakle, bastard je operirao diljem lijepe naše....cura (15) mog nećaka je neki dan također bila s mamom na policiji, radi se izgleda o istom maheru, jer su dobile info da je iz Rijeke i da je kontaktirao s jako puno djevojčica, te da ga prate.
našlo se da je i njoj lajkao sve i sva po fejsu, komentirao i pisao u inbox.

ja ti o tome ne smijem vak javno ... al ako te zanima na telefon da kažem šta sam poduzela i sve mi smrdi i to strašno ... bit će upetljan netko "veći" da se to tako zataškava

ovi pojedinačni slučajevi odmah izlete u medije a o ovom koji je sto posto umrežen svi šute ... da ga jebeš, tu nešto ne štima ... al da, to će ti biti taj isti ... baš jako jako mnogo je djevojčica upetljano ... mislim da ni ne znaju koliko ih je tip obradio


Zadnja promjena: Glista; 17.02.16 14:30; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 8 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 17.02.16 14:30

Glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:Glista, ne znam gdje si ono pisala o onom đubru pedofilskom da se nadovežem, pa ću tu...

dakle, bastard je operirao diljem lijepe naše....cura (15) mog nećaka je neki dan također bila s mamom na policiji, radi se izgleda o istom maheru, jer su dobile info da je iz Rijeke i da je kontaktirao s jako puno djevojčica, te da ga prate.
našlo se da je i njoj lajkao sve i sva po fejsu, komentirao i pisao u inbox.

ja ti o tome ne smijem vak javno ... al ako te zanima na telefon da kažem šta sam poduzela i sve mi smrdi i to strašno ... bit će upetljan netko "veći" da se to tako zataškava

ok, nazvat ću te iza 3, kad ću bit na putu doma...ok?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 8 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 17.02.16 14:31

Alhambra je napisao/la:
Glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:Glista, ne znam gdje si ono pisala o onom đubru pedofilskom da se nadovežem, pa ću tu...

dakle, bastard je operirao diljem lijepe naše....cura (15) mog nećaka je neki dan također bila s mamom na policiji, radi se izgleda o istom maheru, jer su dobile info da je iz Rijeke i da je kontaktirao s jako puno djevojčica, te da ga prate.
našlo se da je i njoj lajkao sve i sva po fejsu, komentirao i pisao u inbox.

ja ti o tome ne smijem vak javno ... al ako te zanima na telefon da kažem šta sam poduzela i sve mi smrdi i to strašno ... bit će upetljan netko "veći" da se to tako zataškava

ok, nazvat ću te iza 3, kad ću bit na putu doma...ok?

važi, i ja bih da se tu roditelji zauzmu i ne dozvole ikakvo zataškivanje il nedobog da tip prođe lišo Bok, ja sam glista ... - Page 8 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 8 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 17.02.16 14:38

Glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
Glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:Glista, ne znam gdje si ono pisala o onom đubru pedofilskom da se nadovežem, pa ću tu...

dakle, bastard je operirao diljem lijepe naše....cura (15) mog nećaka je neki dan također bila s mamom na policiji, radi se izgleda o istom maheru, jer su dobile info da je iz Rijeke i da je kontaktirao s jako puno djevojčica, te da ga prate.
našlo se da je i njoj lajkao sve i sva po fejsu, komentirao i pisao u inbox.

ja ti o tome ne smijem vak javno ... al ako te zanima na telefon da kažem šta sam poduzela i sve mi smrdi i to strašno ... bit će upetljan netko "veći" da se to tako zataškava

ok, nazvat ću te iza 3, kad ću bit na putu doma...ok?

važi, i ja bih da se tu roditelji zauzmu i ne dozvole ikakvo zataškivanje il nedobog da tip prođe lišo Bok, ja sam glista ... - Page 8 1425538829

i treba...svakako se treba zauteti
no, u kakve užasne situacije mogu doć i muška djeca....to sam bog zna, a znam i ja.
a ja sam jedna od onih koji se zauzimaju....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 8 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 17.02.16 14:53

Alhambra je napisao/la:

važi, i ja bih da se tu roditelji zauzmu i ne dozvole ikakvo zataškivanje il nedobog da tip prođe lišo Bok, ja sam glista ... - Page 8 1425538829

i treba...svakako se treba zauteti
no, u kakve užasne situacije mogu doć i muška djeca....to sam bog zna, a znam i ja.
a ja sam jedna od onih koji se zauzimaju....[/quote]

ne bude li se tu vršio pritisak od strane roditelja i medija, slabo će sve završiti ... naš sustav je više od onih što idu linijom manjeg otpora a mentalni sklop ljudi je takav da će na kraju tip još ispast frajerčina a cure koje su nasjele kurve koje su kurca tražile ... i onda ti nemoj djeci pričati o svijetu kakav jest nego ih drži pod staklenim zvonom da se ne "erotiziraju" ... jebote, da mi sad netko uživo izađe sa takvim bedastoćama oprala bih pod sa njim ... primitivizam i to u najgorem obliku i još srljamo u njega

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 8 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 17.02.16 20:26

bok, ja sam glista i udavit ću pizdu zbog ovog ... sad sam i ja počela primjećivati broj 666 vezan za moje postove Bok, ja sam glista ... - Page 8 1523192931

lastane, jesam li i ja sugestibilna ? Bok, ja sam glista ... - Page 8 11484130

Bok, ja sam glista ... - Page 8 12748109_10206834344789508_5921125657857818584_o

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 8 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 17.02.16 21:35

Glista je napisao/la:bok, ja sam glista i udavit ću pizdu zbog ovog ... sad sam i ja počela primjećivati broj 666 vezan za moje postove Bok, ja sam glista ... - Page 8 1523192931

lastane, jesam li i ja sugestibilna ?  Bok, ja sam glista ... - Page 8 11484130

Bok, ja sam glista ... - Page 8 Zlo_i_naopako__by_tsun3

Bok, ja sam glista ... - Page 8 12748109_10206834344789508_5921125657857818584_o

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 8 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 17.02.16 22:15

btw je napisao/la:
Glista je napisao/la:bok, ja sam glista i udavit ću pizdu zbog ovog ... sad sam i ja počela primjećivati broj 666 vezan za moje postove Bok, ja sam glista ... - Page 8 1523192931

lastane, jesam li i ja sugestibilna ?  Bok, ja sam glista ... - Page 8 11484130

Bok, ja sam glista ... - Page 8 Zlo_i_naopako__by_tsun3

Bok, ja sam glista ... - Page 8 12748109_10206834344789508_5921125657857818584_o

ne kužim ... ono što se sjećam u vezi tih brojeva da je obrnuto il naopako i znak adama il eve ... jesam ja adam il eva sad ispala ? Bok, ja sam glista ... - Page 8 3114667799

fora... sad vidim da sam izvukla citat u kojem i sfrj spominje adama i evu ... Bok, ja sam glista ... - Page 8 1523192931  tinuninuninuninu Bok, ja sam glista ... - Page 8 3114667799

meni dosta da budem jabuka ... neka ljudi al da nemam veze sa njima Bok, ja sam glista ... - Page 8 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 8 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Yehudi 18.02.16 8:23

Alhambra je napisao/la:
Glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
Glista je napisao/la:

ja ti o tome ne smijem vak javno ... al ako te zanima na telefon da kažem šta sam poduzela i sve mi smrdi i to strašno ... bit će upetljan netko "veći" da se to tako zataškava

ok, nazvat ću te iza 3, kad ću bit na putu doma...ok?

važi, i ja bih da se tu roditelji zauzmu i ne dozvole ikakvo zataškivanje il nedobog da tip prođe lišo Bok, ja sam glista ... - Page 8 1425538829

i treba...svakako se treba zauteti
no, u kakve užasne situacije mogu doć i muška djeca....to sam bog zna, a znam i ja.
a ja sam jedna od onih koji se zauzimaju....

  Osnuite udrugu  Bok, ja sam glista ... - Page 8 270804909

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 8 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 18.02.16 8:54

Yehudi je napisao/la:
  Osnuite udrugu  Bok, ja sam glista ... - Page 8 270804909

odustala sam od udruga, zadruga i ostalih poštenih sranja ... od sad samo gerila


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 8 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  pizda 18.02.16 9:02

Glista je napisao/la:bok, ja sam glista i udavit ću pizdu zbog ovog ... sad sam i ja počela primjećivati broj 666 vezan za moje postove Bok, ja sam glista ... - Page 8 1523192931

lastane, jesam li i ja sugestibilna ?  Bok, ja sam glista ... - Page 8 11484130


nisi, sotona si (Lastan)... Bok, ja sam glista ... - Page 8 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 8 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 18.02.16 9:06

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:bok, ja sam glista i udavit ću pizdu zbog ovog ... sad sam i ja počela primjećivati broj 666 vezan za moje postove Bok, ja sam glista ... - Page 8 1523192931

lastane, jesam li i ja sugestibilna ?  Bok, ja sam glista ... - Page 8 11484130


nisi, sotona si (Lastan)... Bok, ja sam glista ... - Page 8 1523192931

a onda dobro ... već sam se prepala da sam sugestibilna ... to ne bih voljela nikako postati ... radije sam od onih koje sugestije bacaju Bok, ja sam glista ... - Page 8 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 8 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  pizda 18.02.16 9:19

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:bok, ja sam glista i udavit ću pizdu zbog ovog ... sad sam i ja počela primjećivati broj 666 vezan za moje postove Bok, ja sam glista ... - Page 8 1523192931

lastane, jesam li i ja sugestibilna ?  Bok, ja sam glista ... - Page 8 11484130


nisi, sotona si (Lastan)... Bok, ja sam glista ... - Page 8 1523192931

a onda dobro ... već sam se prepala da sam sugestibilna ... to ne bih voljela nikako postati ... radije sam od onih koje sugestije bacaju Bok, ja sam glista ... - Page 8 1523192931

pa sebe si predstavila kao neku okultno - pogansku individuu pa se taj broj poceo ljepiti za tebe. Posto imas i bosanske krvi ti si u biti popaganka...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 8 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 18.02.16 9:21

pizda je napisao/la:
pa sebe si predstavila kao neku okultno - pogansku individuu pa se taj broj poceo ljepiti za tebe. Posto imas i bosanske krvi ti si u biti popaganka...

nisam ja sebe predstavila ... taku me ćaća i mater napravili ... nemrem ja tu ništa Bok, ja sam glista ... - Page 8 1523192931

ne ljepi se za mene taj broj nego ga ti primijetiš kad se pojavi ... isto tako se pojavi na svim temama koje pređu taj broj i drugima al to ne primijetiš ... al fora mi bilo sinoć kad sam se odjavila i kasnije pogledam zadnji napisani post a ono 666. po redu od mojih postova  Bok, ja sam glista ... - Page 8 3114667799

i ti si jednom imo 666. post al ga nisi primijetio ... svi smo mi sotone tu i tamo Bok, ja sam glista ... - Page 8 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 8 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  pizda 18.02.16 9:29

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
pa sebe si predstavila kao neku okultno - pogansku individuu pa se taj broj poceo ljepiti za tebe. Posto imas i bosanske krvi ti si u biti popaganka...

nisam ja sebe predstavila ... taku me ćaća i mater napravili ... nemrem ja tu ništa Bok, ja sam glista ... - Page 8 1523192931

ne ljepi se za mene taj broj nego ga ti primijetiš kad se pojavi ... isto tako se pojavi na svim temama koje pređu taj broj i drugima al to ne primijetiš ... al fora mi bilo sinoć kad sam se odjavila i kasnije pogledam zadnji napisani post a ono 666. po redu od mojih postova  Bok, ja sam glista ... - Page 8 3114667799

i ti si jednom imo 666. post al ga nisi primijetio ... svi smo mi sotone tu i tamo Bok, ja sam glista ... - Page 8 1523192931

jesmo ali se taj broj najcesce lijepi za tebe. Barem 5-6 puta sam ga skuzijo a to vec nije slucajno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 8 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.