kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Stranica 1 / 9. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) Empty Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 05.03.17 22:10

Ako imate viska vremena i strpljenja, olovku i papir, odgovorite na ovih 98 pitanja (da, znam! :-) ) i doznajte koja boja prevladava u vasoj auri.. Na linku ima i opis svake boje. Nekako sam se nadala lavandi. Ima li vas? :-)

https://rijecan.wordpress.com/category/test-boje-aure/

Moji rezultati:

Indigo - 33
Plava - 27
Kristalna - 26
Ljubicasta, grimizna, ljupki oker, zuta - 25
Zelena, fizicki oker - 24
Mentalni oker - 23
Lavanda, crvena - 22
Pozrtvovni oker - 21
Narancasta - 19

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 05.03.17 22:12

koje pitalice i bakrači ... od kad sam pisala ne nethaeru zastupam boju šarenu Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) 11484130 i dalje držim tu poziciju i sve čvršće Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 06.03.17 1:10

Sarita, a sad zamisli mene s papiricima i olovkom. : )) Oci pogubih. Znaci mentalni oker i lavanda! Lavanda <3

Ima, ima opis na istom blogu. Evo link:

https://rijecan.wordpress.com/category/boje-aure/page/3/

---

Boja aure – Lavanda

Sanjari, zanesenjaci, maštari – to je najbolji opis osoba koje imaju auru boje lavande. Oni prvo vide promjenjive slojeve oblika, likova i obrazaca koji čine skicu, uzorak ili konstrukciju, a potom ih rastvaraju i ponovno spajaju kako bi stvorili nove strukture i koncepcije. Da bismo shvatili ono što lavande vide, trebamo u oblacima tražiti oblike ptica i pješčane dine u vrtu. Lavande mogu svojim trećim okom sagledati druge dimenzije, istraživati paralelne svijetove, odnosno stvarnost koja postoji u snovima i u znanstvenoj fantastici. Za lavande je izazov da fizički i emotivno ostanu u ovoj našoj stvarnosti. Mnogo im je lakše živjeti u svijetu mašte nego u svijetu suvremene tehnologije. Lavande trebaju naučiti koristiti slike, ideje i teme iz svojih snova i maštanja za stvaranje novih osebujnih legendi, bajki i umjetničkih djela namijenjenih drugim ljudima.

(To su one tvoje price koje si spominjala. Znaam. :-) Tata i ti. Sci fi. )

Nesto nize je i mentalni oker, ali ionako si sve pronasla. :-)



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 06.03.17 6:01

ligeja je napisao/la:Ako imate viska vremena i strpljenja, olovku i papir, odgovorite na ovih 98 pitanja (da, znam! :-) ) i doznajte koja boja prevladava u vasoj auri.. Na linku ima i opis svake boje. Nekako sam se nadala lavandi. Ima li vas? :-)

https://rijecan.wordpress.com/category/test-boje-aure/

Moji rezultati:

Indigo - 33
Plava - 27
Kristalna - 26
Ljubicasta, grimizna, ljupki oker, zuta - 25
Zelena, fizicki oker - 24
Mentalni oker - 23
Lavanda, crvena - 22
Pozrtvovni oker - 21
Narancasta - 19
ijaoooo Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) 984513234 ... ovo je po broju pitanja nadmašilo i slavne pipijeve spomenare...  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Lena 06.03.17 7:24

kasnije ću
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  pizda 06.03.17 8:59

posto se ovdje ne smije svadjat, nista od pisanja...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Lena 06.03.17 10:54

asti ovo treba sve sa strane,pa onda tražit koliko je čega......uuuuuu....danas neću sigurno  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) 3384354616
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 06.03.17 11:44

imam doma knjigu - koje je boje vaša aura - i test je izvučen iz nje.
moja aura je indigo i to prilično uvjerljivo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 06.03.17 15:20

Pogedala sam test. Cak imala i dobru volju da ga resim. Ali me je broj pitanja odvratio od te namere, pa cu ostati uskracena za tu informaciju u koju grupu spadam... Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) 684758713


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 06.03.17 18:45

znači nitko (osim mace od prije) još nije ispunio test? aj dobro, nisam samo ja lijena  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  pizda 07.03.17 9:09

btw je napisao/la:znači nitko (osim mace od prije) još nije ispunio test? aj dobro, nisam samo ja lijena  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) 11484130

Ja sam ga rijesijo citajuci jednu knjigu o aurama a na kraju bijo test. Ispalo mi cisto indigo ijako mi to indigo ide jako na zivce. Od kad su poceli sa indigo djecom svi su indigo jer je to kao in a u stvarnosti nikad dokazana pizdarija. Mislim da su mi nakon indiga bile plava pa ljubicasta ili mozda obratno. Koliko znam, stvarno isijavanje aure je uvijek bijelo ili ponekad zlatne boje a za Tomicin test bi morao uzeti godisnji...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 08.03.17 20:50

Nista, ha?

Mozda da nataknem red tockica? : p

Nema veze, barem je Sarita uzivala iskusavajuci tablice. : D (ubit ce me)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 09.03.17 0:28

ne smije se svađati ???? a po čemu vi znate da se ovdje netko svađa a tko ne ? Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) 1619348112 to me uvijek zanimalo obzirom da se mene često prokazivalo ko svađalicu a nisam ... imate ogledalo ? Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) 1523192931

a ono što me najviše zanima ... koji je to tip osobe koji na početku teme stavi da je svađanje zabranjeno ? meni to ne bi palo na pamet jer sam teme otvarala radi diskusije i razmjene što različitijih mišljenja ... jebate, kako se otkrivate, meni neugodno to sada čitati Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 09.03.17 0:52

Sto je, Glisto? Nitko te ne zarezuje pa si ovdje dosla malo podizati tenzije? :-)


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  pizda 09.03.17 9:30

BesposlenPlop je napisao/la:ne smije se svađati ???? a po čemu vi znate da se ovdje netko svađa a tko ne ? Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) 1619348112  to me uvijek zanimalo obzirom da se mene često prokazivalo ko svađalicu a nisam ... imate ogledalo ? Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) 1523192931

a ono što me najviše zanima ... koji je to tip osobe koji na početku teme stavi da je svađanje zabranjeno ? meni to ne bi palo na pamet jer sam teme otvarala radi diskusije i razmjene što različitijih mišljenja ... jebate, kako se otkrivate, meni neugodno to sada čitati Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) 1523192931

to je Tomicin stari obicaj prakticiran jos na Traumama sto je i potenciralo stvaranje epskih Trojmi. Od tolikih foruma na kojima ne mos pisnut a da nije po propisu i milosti frustriratih admina ona nasla uvoditi red na anarhistickom forumu. U biti izaziva svadju i podize tenzije vec samim podnaslovom. Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) 684758713 Opet, od tolikih tema, moze biti i neka uvjetovana, zasto ne...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  maledetta primavera 09.03.17 10:32

Abaut trojme, koji bi sad bio po redu? A imas materijala na pretek: maskare protekle, manipulatori, pop i btw montiraju kuhinju ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 09.03.17 10:42

.Potpuno mi je svejedno hocete li se i na ovoj temi kaciti ili ne. Slobodna smo bica. Svatko bira drustvo i komunikaciju koja mu najbolje odgovara. Toliko.


Zadnja promjena: ligeja; 09.03.17 10:48; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  pizda 09.03.17 10:44

maledetta primavera je napisao/la:Abaut trojme, koji bi sad bio po redu? A imas materijala na pretek: maskare protekle, manipulatori, pop i btw montiraju kuhinju ....

sedamnaesti...Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  pizda 09.03.17 10:44

ligeja je napisao/la:.

procitao sam prije editiranja. Nece Buffy biti odusevljena...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 09.03.17 10:49

Procitaj opet. Ili nemoj. Dovidjenja.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  pizda 09.03.17 11:15

ligeja je napisao/la:Procitaj opet. Ili nemoj. Dovidjenja.

sta cu citat, tocku? Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 09.03.17 15:51

Devojka je to napisala u najboljoj nameri, jer smo se bas tada cerupali po ostalim temama, pa da malo smiri strasti.
A jeste ovaj Pipika neki mrgud, covece...Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 09.03.17 19:16

pipi napiše da se ne smije svađati, a napadne se ligeju...  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) 1425538829


sljepilo ili bezobrazluk? ili oboje?  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 09.03.17 19:27

cat_claw je napisao/la:Devojka je to napisala u najboljoj nameri, jer smo se bas tada cerupali po ostalim temama, pa da malo smiri strasti.
A jeste ovaj Pipika neki mrgud, covece...Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) 30caqzl


Drago mi je da si shvatila pravi razlog. Test je poprilično dugačak pa dođe više kao brojanje do tisuću.. Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) 684758713

Ne znam koliko je ovdje trekkija, ali naišla sam na jedan test, koji baš i nije lagan.. pitaju detalje na koje i ne obraćamo pažnju 
(iz serijala TNG).

Ispalo mi je 55% točnih odgovora.

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) 1488402225TNGResults

http://epicstream.com/runquiz/How-Well-Do-You-Know-Star-Trek-The-Next-Generation/1

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 09.03.17 19:33

btw je napisao/la:pipi napiše da se ne smije svađati, a napadne se ligeju...  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) 1425538829


sljepilo ili bezobrazluk? ili oboje?  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) 1523192931


Nemoj, Btw, da nam se Glista opet ne zagrcne od neugode čitajući. Znaš da svako malo pronalazi ono što traži. Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 9. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.