kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Stranica 3 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Lena 11.03.17 17:41

lavanda - 28

fizički oker, narančasta - 27

ljupki oker - 26

indigo - 25


eto....dosta mi je boja  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 1619348112
  

Boja aure – Fizički oker

To je jedna od tri dvobojne aure. Dvobojna aura se razlikuje od primarne aure s drugim ovojem; ona se sastoji od dva ovoja boje koji potpuno okružuju tijelo. Te dvije boje tumače se kao jedna. Taj poseban par boja ima svoja posebna obilježja i stil; ne radi se o kombinaciji obilježja dviju boja. Fizički oker čine mentalni oker i zelena boja. Te dvije boje spadaju u mentalnu porodicu boja ali njihova kombinacija ima svojstva slična žutoj boji, stoga fizički oker spada u fizičku porodicu boja usmjerenih na vlastito tijelo.
Fizički okeri doživljavaju sebe kao fizičko središte trodimenzionalnog svijeta koji ih okružuje. Njihova tijela ponašaju se poput sonarnih uređaja. Stalno odašilju signale i upijaju povratne signale, primaju fizičke poruke koje potom mentalno obrađuju.
Jaka strana ljudi koje karakterizira ova kombinacija boja jest njihova samostalnost, odgovornost i želja da sami upravljaju svojim životom. To znači da su ti ljudi skloni da se drže po strani i promatraju što se zbiva pa tek onda da krenu u akciju. No kad jednom krenu, samoinicijativni su i pokretači zbivanja. Imaju osjećaj i smisao za pojedinačno djelovanje, koje je za njih svetinja.
Najveći izazov za fizičke okere je razvijanje fleksibilnosti. Životno iskustvo ih je uvjerilo da se ako žele biti voljeni, moraju ponašati u skladu sa tuđim očekivanjima. To za njih znači da moraju izvršiti zadatak, obaviti što je dogovoreno ili isporučiti gotov proizvod da bi bili prihvaćeni i voljeni. Stoga su kruti i nefleksibilni u svojim očekivanjima – što se tiče drugih i njih samih. Kad shvate svoju narav, moći će spoznati da i za njih postoji mjesto u životu gdje mogu primjenjivati svoju slobodnu volju.


Boja aure – Narančasta

U sustavu spektra ličnosti, narančasta boja označava ljude koji žele istražiti svoja fizička ograničenja naspram okoliša. Neustrašivi, snažni, ne obraćajući pažnju na osobnu sigurnost, oni prkose samom Bogu.
Za narančaste je najveće iskušenje snalaženje u našem sve složenijem društvu. Danas nismo toliko suočeni s problemima fizičkog preživljavanja, već sa složenim moralnim pitanjima. Hvatamo se u koštac s kvalitetom života, a ne s običnim preživljavanjem.
Narančasti vole izazove koji zahtijevaju fizičku hrabrost. No naše nas društvo prisiljava da istražujemo granice našeg unutarnjeg bića, što zahtijeva duhovnu hrabrost. Postavlja se pitanje: Jesu li narančasti u stanju razlikovati te dvije vrste hrabrosti?
Narančastima se stalno pokušava objasniti da ljudske sposobnosti imaju fizičke granice i ograničenja. Oni moraju naučiti da svoju energiju koriste za otkrivanje unutarnjih dimenzija vlastitog bića, a ne za stalno iskušavanje granica fizičkih mogućnosti. Za narančaste je izazov da dovoljno požive i prožive da bi im nejasan pojam moralne hrabrosti počeo dopirati do svijesti.
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 12.03.17 8:08

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:pipi napiše da se ne smije svađati, a napadne se ligeju...  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 1425538829


sljepilo ili bezobrazluk? ili oboje?  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 1523192931

ti si nesto popila jucer ili bila na opoinim drogama? Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 684758713
nisam popila ni kapi, umorna sam, ali me to ne oslobađa krivice sljepila i krivih optužbi...  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 11484130 


nikad ne čitam sitna slova ispod naslova tema, a trebala bih  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 1724307051

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 12.03.17 14:05

btw je napisao/la:


našla sam puno "sebe" u indigu, ali iskreno, više se prepoznajem u zelenoj nego u lavandi...  jesam sanjar, ali ne baš toliki... ili jesam?  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 1695130124  hm...

premda, lavanda mi je najdraža biljka (nisam napisala cvijet jer podjednako mi je drag i cvijet i list) i uvijek je imam doma, ulje cvijet, nebitno... 
uspjela sam par puta biti na Hvaru u vrijeme cvatnje i berbe, ali moja velika i još uvijek neispunjena želja je posjetiti Provansu u vrijeme cvatnje lavande... ijaooo Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 4024472575
.
Premalo vas poznajem da bih mogla reci odgovara li vam vise neka "boja" od druge, ali tvoja strast prema astrologiji, fotografiranju vise odgovara karakteristikama indiga i lavandi. A to jest ono sto mi se kod tebe istice.

Usput, na Kicovom forumu prozborih koju o astrologiji s jednom forumasicom i putem pp-a. Malo sam ublazila svoje stavove, iako to doista nije moja "salica" prije svega zato sto pretpostavlja nekakav fatalizam, a spomenula sam da ipak vjerujem u slobodnu volju. No doticna na jedan zanimljiv nacin uoblicava misli, a i imala je par analiza koje su mi privukle paznju pa sam si dozvolila malo mastati.

Ti bas jako volis zelenu? Pogledaj si malo malahit. :-)


http://www.lotos-nakit.com/minerali-kristali/malahit/

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 12.03.17 14:29

Lena je napisao/la:lavanda - 28

fizički oker, narančasta - 27

ljupki oker - 26

indigo - 25


eto....dosta mi je boja  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 1619348112
  

Boja aure – Fizički oker


To je jedna od tri dvobojne aure. Dvobojna aura se razlikuje od primarne aure s drugim ovojem; ona se sastoji od dva ovoja boje koji potpuno okružuju tijelo. Te dvije boje tumače se kao jedna. Taj poseban par boja ima svoja posebna obilježja i stil; ne radi se o kombinaciji obilježja dviju boja. Fizički oker čine mentalni oker i zelena boja. Te dvije boje spadaju u mentalnu porodicu boja ali njihova kombinacija ima svojstva slična žutoj boji, stoga fizički oker spada u fizičku porodicu boja usmjerenih na vlastito tijelo.
Fizički okeri doživljavaju sebe kao fizičko središte trodimenzionalnog svijeta koji ih okružuje. Njihova tijela ponašaju se poput sonarnih uređaja. Stalno odašilju signale i upijaju povratne signale, primaju fizičke poruke koje potom mentalno obrađuju.
Jaka strana ljudi koje karakterizira ova kombinacija boja jest njihova samostalnost, odgovornost i želja da sami upravljaju svojim životom. To znači da su ti ljudi skloni da se drže po strani i promatraju što se zbiva pa tek onda da krenu u akciju. No kad jednom krenu, samoinicijativni su i pokretači zbivanja. Imaju osjećaj i smisao za pojedinačno djelovanje, koje je za njih svetinja.
Najveći izazov za fizičke okere je razvijanje fleksibilnosti. Životno iskustvo ih je uvjerilo da se ako žele biti voljeni, moraju ponašati u skladu sa tuđim očekivanjima. To za njih znači da moraju izvršiti zadatak, obaviti što je dogovoreno ili isporučiti gotov proizvod da bi bili prihvaćeni i voljeni. Stoga su kruti i nefleksibilni u svojim očekivanjima – što se tiče drugih i njih samih. Kad shvate svoju narav, moći će spoznati da i za njih postoji mjesto u životu gdje mogu primjenjivati svoju slobodnu volju.




Boja aure – Narančasta


U sustavu spektra ličnosti, narančasta boja označava ljude koji žele istražiti svoja fizička ograničenja naspram okoliša. Neustrašivi, snažni, ne obraćajući pažnju na osobnu sigurnost, oni prkose samom Bogu.
Za narančaste je najveće iskušenje snalaženje u našem sve složenijem društvu. Danas nismo toliko suočeni s problemima fizičkog preživljavanja, već sa složenim moralnim pitanjima. Hvatamo se u koštac s kvalitetom života, a ne s običnim preživljavanjem.
Narančasti vole izazove koji zahtijevaju fizičku hrabrost. No naše nas društvo prisiljava da istražujemo granice našeg unutarnjeg bića, što zahtijeva duhovnu hrabrost. Postavlja se pitanje: Jesu li narančasti u stanju razlikovati te dvije vrste hrabrosti?
Narančastima se stalno pokušava objasniti da ljudske sposobnosti imaju fizičke granice i ograničenja. Oni moraju naučiti da svoju energiju koriste za otkrivanje unutarnjih dimenzija vlastitog bića, a ne za stalno iskušavanje granica fizičkih mogućnosti. Za narančaste je izazov da dovoljno požive i prožive da bi im nejasan pojam moralne hrabrosti počeo dopirati do svijesti.

: )) Kazes, neecu vise! Doobro! :-)

Iii? Kako ti se cini? Ima li te u tim opisima?

Meni su se takodjer malo pomaknule.

Indigo je ostao 33, kristal je 28, plava 25. Od navedenih, plava je kao preslika onog kako sad zivim, a indigo i kristal - ne znam. Mislim da dobro pocrtavaju neke negativnosti kod mene. Visegodisnje. Sto se pozitivnih strana tice, previse ih mistificiraju pa mi se razum buni protiv tapsanja po vlastitoj glavi. Puno mi je lakse povjerovati u ono negativno.

Maca je spomenula da posjeduje knjigu u kojoj se ovaj test nalazi. Ako se sjeca, voljela bih da napise nesto o tome sto sve utjece na boje aure jer to bas i nije stalno poput boja ociju. Osjecaji, zdravstveno stanje, uvjetovano ponasanje.. O cemusve ovisi njihova "trajnost".

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 12.03.17 15:02

.


Zadnja promjena: ligeja; 12.03.17 15:11; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 12.03.17 15:10

Steta, morat cu s kompa nesto poslati jer ovako ne ide.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 12.03.17 21:03

ligeja je napisao/la:
btw je napisao/la:


našla sam puno "sebe" u indigu, ali iskreno, više se prepoznajem u zelenoj nego u lavandi...  jesam sanjar, ali ne baš toliki... ili jesam?  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 1695130124  hm...

premda, lavanda mi je najdraža biljka (nisam napisala cvijet jer podjednako mi je drag i cvijet i list) i uvijek je imam doma, ulje cvijet, nebitno... 
uspjela sam par puta biti na Hvaru u vrijeme cvatnje i berbe, ali moja velika i još uvijek neispunjena želja je posjetiti Provansu u vrijeme cvatnje lavande... ijaooo Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 4024472575
.
Premalo vas poznajem da bih mogla reci odgovara li vam vise neka "boja" od druge, ali tvoja strast prema astrologiji, fotografiranju vise odgovara karakteristikama indiga i lavandi. A to jest ono sto mi se kod tebe istice.

Usput, na Kicovom forumu prozborih koju o astrologiji s jednom forumasicom i putem pp-a. Malo sam ublazila svoje stavove, iako to doista nije moja "salica" prije svega zato sto pretpostavlja nekakav fatalizam, a spomenula sam da ipak vjerujem u slobodnu volju. No doticna na jedan zanimljiv nacin uoblicava misli, a i imala je par analiza koje su mi privukle paznju pa sam si dozvolila malo mastati.

Ti bas jako volis zelenu? Pogledaj si malo malahit. :-)


http://www.lotos-nakit.com/minerali-kristali/malahit/
Sjećam se kako sam ti na art forumu napisala da nam predrasude (ili averzije) prema nečemu lome osobe koje su nam simpatične, drage ili ih volimo, a nikad netko tko nam je u startu nesimpatičan.  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 3601362807 

Astrologija nije fatalizam, odnosno ne bi smjela biti, ali završi u tom kotlu zahvaljujući "znalcima" koji je prezentiraju na taj način i svojom agresivnošću je zgade slušateljima. 
Nadalje, astrologija ne negira slobodnu volju, naprotiv, za nju su zadužena 4 osobna tijela ( Sunce-ego, Mjesec-duša, Merkur-intelekt, Venera-ljubav i Mars-akcija, energija). 

Tranzitna ili neutralna su dva, Saturn kao veliki učitelj, Jupiter kao darovatelj. 

Samo tri najsporija i najudaljenija su tzv sudbinski koji imaju slijedeća značenja: Neptun-iluzija tj nadnaravno, nedodirljivo, neopipljivo, Uran-napredak i tehnologija, ratovi potresi, vulkani, Pluton-parapsihološko, mitsko i ono najvažnije smrt. 

Na taj dio ne možemo utjecati slobodnom voljom, jer su to spori planeti koji utječu na cijele generacije, a njihov pozitivan ili negativan utjecaj se osjeća godinama te ih se zato smatra sudbinskim. Ali čak i u situacijama koje su ružne, sudbinske i "kače" jednu cijelu generaciju ne reagiraju svi jednako, jer zahvaljujući upravo svojoj slobodnoj volji neki se prilagode situaciji i iskoriste ju na najbolji mogući način, a drugi (bezvoljni) jednostavno potonu. 

da, zelena mi je baš draga... nekad mi je bila bljaks (poput žute ili oker recimo), ali mi je onda, ne znam kada, jednostavno postala draga... naravno, ne sve nijanse, ali većina da... 

hvala na linku,... Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 684758713
većinu kristala (malahit, lapis lazuli, jantar, gorski kristal, ahat itd) mi je već poklonila moja seka (i ona ih proučava) nadajući se da ću ih nositi, ali ja nisam ljubitelj nakita...zlato ne volim, srebro mi je ok, ali nisam navikla pa mi smeta... za neke posebne prilike, uz malu crnu haljinu bih povremeno stavila crvene koralje drugo ništa...  

stalno nosim samo jedan zlatni prsten s opalom u obliku lotosa, jer mi je poseban zbog osobe koja mi ga je podarila...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 12.03.17 21:07

uaput, nađoh jedno malo prošireno tumačenje boja aure

Boje aure

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Lena 13.03.17 9:08

ligeja je napisao/la:
: )) Kazes, neecu vise! Doobro! :-)

Iii? Kako ti se cini? Ima li te u tim opisima?

Meni su se takodjer malo pomaknule.

Indigo je ostao 33, kristal je 28, plava 25. Od navedenih, plava je kao preslika onog kako sad zivim, a indigo i kristal - ne znam. Mislim da dobro pocrtavaju neke negativnosti kod mene. Visegodisnje. Sto se pozitivnih strana tice, previse ih mistificiraju pa mi se razum buni protiv tapsanja po vlastitoj glavi. Puno mi je lakse povjerovati u ono negativno.

Maca je spomenula da posjeduje knjigu u kojoj se ovaj test nalazi. Ako se sjeca, voljela bih da napise nesto o tome sto sve utjece na boje aure jer to bas i nije stalno poput boja ociju. Osjecaji, zdravstveno stanje, uvjetovano ponasanje.. O cemusve ovisi njihova "trajnost".  

pa ima ponešto istine, da....ovaj fizički oker mi je dosta "pogođen"....i lavanda isto kao prva,ali naravno nije sve tako uvijek.....
kako si i ti napisala mijenjamo se i tako se mijenjaju i naše akcije i mi sami u nekoj mjeri....bit je kostur oko kojeg se mišići raspoređuju onako kako se mijenjamo....
ali ima istine, da
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 13.03.17 15:22

Li, uradila sam onaj kratki Star Trek testic. I samo 35%. Previse rupa u znaju.Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 30caqzl U neka pitanja sam blenula, kao da nikad Star Trek nisam gledala.
Jos sam i jedan deo odgovarala na srecu, pa mi je verovatno i tu upao neki procenat.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 13.03.17 22:58

ligeja je napisao/la:


Indigo je ostao 33, kristal je 28, plava 25. Od navedenih, plava je kao preslika onog kako sad zivim, a indigo i kristal - ne znam. Mislim da dobro pocrtavaju neke negativnosti kod mene. Visegodisnje. Sto se pozitivnih strana tice, previse ih mistificiraju pa mi se razum buni protiv tapsanja po vlastitoj glavi. Puno mi je lakse povjerovati u ono negativno.

Uočih jednu zanimljivost... 

Tebi je plava na 3. mjestu. Kažeš da je to preslika kako sada živiš (u njoj se najbolje vidiš). 
Meni je zelena na 3. mjestu i u njoj sam najviše prepoznala sebe, odnosno onog što mi se događa na svjesnom, nivou. 


Možda je slučajnost, a možda (recimo) pravilo da zapravo primarnih boja aure nismo svjesni i tek ona na trećem mjestu dolazi do naše svijesti i nju prihvatimo kao "svoju"... 

Gdje je nestala ona moja mačketina? Ona sigurno zna odgovor. Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 13.03.17 23:33

pizda je napisao/la:
BesposlenPlop je napisao/la:ne smije se svađati ???? a po čemu vi znate da se ovdje netko svađa a tko ne ? Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 1619348112  to me uvijek zanimalo obzirom da se mene često prokazivalo ko svađalicu a nisam ... imate ogledalo ? Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 1523192931

a ono što me najviše zanima ... koji je to tip osobe koji na početku teme stavi da je svađanje zabranjeno ? meni to ne bi palo na pamet jer sam teme otvarala radi diskusije i razmjene što različitijih mišljenja ... jebate, kako se otkrivate, meni neugodno to sada čitati Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 1523192931

to je Tomicin stari obicaj prakticiran jos na Traumama sto je i potenciralo stvaranje epskih Trojmi. Od tolikih foruma na kojima ne mos pisnut a da nije po propisu i milosti frustriratih admina ona nasla uvoditi red na anarhistickom forumu. U biti izaziva svadju i podize tenzije vec samim podnaslovom. Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 684758713 Opet, od tolikih tema, moze biti i neka uvjetovana, zasto ne...

dab riječ rekla ... sjećam se ja nje i spašavanja neke ptičice koja joj uginula ... pa me nahvalila a nakon toga drvljem i kamenjem po meni jer ne razmišljam ko ona a djelujem još manje ... jebate, kako su prozirne te manipulatorice ... Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 1425538829 al sve nako ufino i sa finim fontovima a ispod svega plijesan koja ne obitava bez hranjive podloge Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 13.03.17 23:36

ligeja je napisao/la:
BesposlenPlop je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Sto je, Glisto? Nitko te ne zarezuje pa si ovdje dosla malo podizati tenzije? :-)


koje temzije, jebate ?! ... ovdje odavno svi mrtvi osim kad se ja pojavim pa glumite živost Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 1619348112

i gdje je to tebi "ovdje" Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 3114667799  a jeste se ukalupili a nitko vas nije pištoljom tjero al vama prirodno sjelo Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 1523192931

meni ljupko to pratiti kako ide

"Ovdje" bi bio "ovaj topic". Prati, prati, to mi uopce ne smeta.

Usput, za jednu tako humanu, sposobnu, zivahnu i prirodnu osobu kakvom se prikazujes doista mi nije jasno kako uspijevas tako cernobilski zraciti. Ovo sto ti izvodis od trenutka kad si se pojavila daleko je od postupaka zadovoljne osobe. Ne znam sto ti se, zapravo, desava, ali da imas nerijesenih problema koji te ocito izjedaju vidljivo je malko previse. Zamolila bih da te svoje nagomilane frustracíje drzis podalje od mene.

lijepo si se opisala ... ni ja te ne bih bolje Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 1619348112 oš na kavu sa mnom ha ha ha ... to me nasmijalo do suza kad sam se vratila i skužila da se vi ovdje natječete tko će sa kim prvi kavu popiti ... ti i maca pod ruku pa opletite kakav bećarac jer za drugo niste ... a na mojoj temi imate materijala da vidite šta se sve pod žitom skrivalo a čula da se i učilo od mene .... jebote, da vas nema, trebalo bi vas izmisliti Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 1354420400

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 13.03.17 23:43

jebate, a ja mislila da ligeju stvarno zanimaju kristali ... tu priznam da sam bila naivna u glupa Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 1619348112 mea culpa


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 14.03.17 9:30

BesposlenPlop je napisao/la:

dab riječ rekla ... sjećam se ja nje i spašavanja neke ptičice koja joj uginula ... pa me nahvalila a nakon toga drvljem i kamenjem po meni  jer ne razmišljam ko ona a djelujem još manje ... jebate, kako su prozirne te manipulatorice ... Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 1425538829  al sve nako ufino i sa finim fontovima a ispod svega plijesan koja ne obitava bez hranjive podloge Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 1425538829

Opet malo attention whoringa u tijeku, je l'?

Ne lazi, hvalila te nikada nisam jer mi se gadis od trenutka kad sam ugledala kako se izivljavas na Kikiju i vec se ondje na nethaeru sukobih s tobom i onim Drugom starim koji je vrlo rado, uparen s tobom, doticnog konstantno "vritnjakao". Taj si obrazac ponasanja, tu sadisticku crtu, toksicnost koju vec spomenuh, samo dalje nastavila prenositi. Drugi ljudi, druge okolnosti, ali isto ponasanje.






Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 14.03.17 9:39

BesposlenPlop je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
BesposlenPlop je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Sto je, Glisto? Nitko te ne zarezuje pa si ovdje dosla malo podizati tenzije? :-)


koje temzije, jebate ?! ... ovdje odavno svi mrtvi osim kad se ja pojavim pa glumite živost Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 1619348112

i gdje je to tebi "ovdje" Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 3114667799  a jeste se .ukalupili a nitko vas nije pištoljom tjero al vama prirodno sjelo Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 1523192931

meni ljupko to pratiti kako ide

"Ovdje" bi bio "ovaj topic". Prati, prati, to mi uopce ne smeta.

Usput, za jednu tako humanu, sposobnu, zivahnu i prirodnu osobu kakvom se prikazujes doista mi nije jasno kako uspijevas tako cernobilski zraciti. Ovo sto ti izvodis od trenutka kad si se pojavila daleko je od postupaka zadovoljne osobe. Ne znam sto ti se, zapravo, desava, ali da imas nerijesenih problema koji te ocito izjedaju vidljivo je malko previse. Zamolila bih da te svoje nagomilane frustracíje drzis podalje od mene.

lijepo si se opisala ... ni ja te ne bih bolje Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 1619348112 oš na kavu sa mnom ha ha ha ... to me nasmijalo do suza kad sam se vratila i skužila da se vi ovdje natječete tko će sa kim prvi kavu popiti ... ti i maca pod ruku pa opletite kakav bećarac jer za drugo niste ... a  na mojoj temi imate materijala da vidite šta se sve pod žitom skrivalo a čula da se i učilo od mene .... jebote, da vas nema, trebalo bi vas izmisliti Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 1354420400

Tvoje teme sam prestala citati nakon prvih nekoliko upisa o dogadjajima " u uredu" nakon sto sam shvatila da daleko kvalitetniju fantastiku mogu pronaci na policama knjizare, knjiznice ili antikvarijata. Sto se ostalog tice, kad bi se u nekom usporednom svijetu i dogodila ta "kava uzivo" s nekim od forumasa, ti nikako ne bi bila tema razgovora jer si jedino u svojoj bubanoj glavici centar oko kojeg orbitiraju planete.

I ako nije bilo jasno i prvi put, a ocito je da nije, odjebi. Spasi i sebe i nas i samo - odjebi. :-)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 14.03.17 16:08

cat_claw je napisao/la:Li, uradila sam onaj kratki Star Trek testic. I samo 35%. Previse rupa u znaju.Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 30caqzl U neka pitanja sam blenula, kao da nikad Star Trek nisam gledala.
Jos sam i jedan deo odgovarala na srecu, pa mi je verovatno i tu upao neki procenat.


Ma težak je. Da nam nedavno nisu reprizirali TNG i ja bih tu negdje bila. Mislim, tko se sjeća odakle je Putnik (onaj interdimenzionalni stvor što je pomagao Crusheru)? Ili, gdje se nalaze warp zavojnice? I onda ti pokaže shemu, a odgovor je nešto žnj.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 14.03.17 16:16

Ne zna da li iko drugi, osim Lene, cita te njene umotvorine.
Kada je u ovakvom otrovnom stanju, samo je skrolam. Sto je ponekad problem, jer onda skrolam i druge ljude, sto je steta. Ali ne mogu drugacije. Jer ako samo jednim okom okrznes te njene gnojne cireve, koje je po forumu otvorila, odmah se uvuces u neku crnu pricu. Uzasno je destruktivna. Ali smirice se. Uvek se smiri. Onda je jedno vreme ok... do neke nove havarije u glavi.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 14.03.17 16:20

btw je napisao/la:
Sjećam se kako sam ti na art forumu napisala da nam predrasude (ili averzije) prema nečemu lome osobe koje su nam simpatične, drage ili ih volimo, a nikad netko tko nam je u startu nesimpatičan.  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 3601362807 

Astrologija nije fatalizam, odnosno ne bi smjela biti, ali završi u tom kotlu zahvaljujući "znalcima" koji je prezentiraju na taj način i svojom agresivnošću je zgade slušateljima. 
Nadalje, astrologija ne negira slobodnu volju, naprotiv, za nju su zadužena 4 osobna tijela ( Sunce-ego, Mjesec-duša, Merkur-intelekt, Venera-ljubav i Mars-akcija, energija). 

Tranzitna ili neutralna su dva, Saturn kao veliki učitelj, Jupiter kao darovatelj. 

Samo tri najsporija i najudaljenija su tzv sudbinski koji imaju slijedeća značenja: Neptun-iluzija tj nadnaravno, nedodirljivo, neopipljivo, Uran-napredak i tehnologija, ratovi potresi, vulkani, Pluton-parapsihološko, mitsko i ono najvažnije smrt. 

Na taj dio ne možemo utjecati slobodnom voljom, jer su to spori planeti koji utječu na cijele generacije, a njihov pozitivan ili negativan utjecaj se osjeća godinama te ih se zato smatra sudbinskim. Ali čak i u situacijama koje su ružne, sudbinske i "kače" jednu cijelu generaciju ne reagiraju svi jednako, jer zahvaljujući upravo svojoj slobodnoj volji neki se prilagode situaciji i iskoriste ju na najbolji mogući način, a drugi (bezvoljni) jednostavno potonu. 

da, zelena mi je baš draga... nekad mi je bila bljaks (poput žute ili oker recimo), ali mi je onda, ne znam kada, jednostavno postala draga... naravno, ne sve nijanse, ali većina da... 

hvala na linku,... Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 684758713
većinu kristala (malahit, lapis lazuli, jantar, gorski kristal, ahat itd) mi je već poklonila moja seka (i ona ih proučava) nadajući se da ću ih nositi, ali ja nisam ljubitelj nakita...zlato ne volim, srebro mi je ok, ali nisam navikla pa mi smeta... za neke posebne prilike, uz malu crnu haljinu bih povremeno stavila crvene koralje drugo ništa...  

stalno nosim samo jedan zlatni prsten s opalom u obliku lotosa, jer mi je poseban zbog osobe koja mi ga je podarila...

Mora biti jako lijepo. Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 684758713 Opal u zlatnom lotosu. Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 684758713 Gledala sam na National Geographicu nalaženje ruda s crnim opalom. Jedan neznatan komadić postiže cijenu oko 56 000 dolara! U Hrvatskoj se može naći kvalitetan ahat. Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 684758713

---

Stvar je s tom astrologicom da sam dosta dugo mislila kako si to, zapravo, ti. : D Imate sličan način pisanja, još si spomenula da si ondje registrirana, a i nekako ste se rijetko javljale, uvijek u noćnim satima pa sam i započela s njome komunicirati misleći da si ti.. Kao, hajde, nećeš se otkriti, poštujem. Međutim, ona nije rogata.

Kakav značaj imaju fiksne zvijezde prilikom tumačenja natalne karte? Meni ispada Rastaban. :-/

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 14.03.17 16:23

cat_claw je napisao/la:Ne zna da li iko drugi, osim Lene, cita te njene umotvorine.
Kada je u ovakvom otrovnom stanju, samo je skrolam. Sto je ponekad problem, jer onda skrolam i druge ljude, sto je steta. Ali ne mogu drugacije. Jer ako samo jednim okom okrznes te njene gnojne cireve, koje je po forumu otvorila, odmah se uvuces u neku crnu pricu. Uzasno je destruktivna. Ali smirice se. Uvek se smiri. Onda je jedno vreme ok... do neke nove havarije u glavi.

Ne znam jesi li primijetila, ali kad piše plahte teksta, onda nije dobro. Zapravo, tu se dođe "iščistiti" pronalazeći "unutarnje neprijatelje". A sve pod krinkom "zabave", potrebe za "diskusijom" i ostale laži koje pokušava prodati.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 14.03.17 16:27

btw je napisao/la:
ligeja je napisao/la:


Indigo je ostao 33, kristal je 28, plava 25. Od navedenih, plava je kao preslika onog kako sad zivim, a indigo i kristal - ne znam. Mislim da dobro pocrtavaju neke negativnosti kod mene. Visegodisnje. Sto se pozitivnih strana tice, previse ih mistificiraju pa mi se razum buni protiv tapsanja po vlastitoj glavi. Puno mi je lakse povjerovati u ono negativno.

Uočih jednu zanimljivost... 

Tebi je plava na 3. mjestu. Kažeš da je to preslika kako sada živiš (u njoj se najbolje vidiš). 
Meni je zelena na 3. mjestu i u njoj sam najviše prepoznala sebe, odnosno onog što mi se događa na svjesnom, nivou. 


Možda je slučajnost, a možda (recimo) pravilo da zapravo primarnih boja aure nismo svjesni i tek ona na trećem mjestu dolazi do naše svijesti i nju prihvatimo kao "svoju"... 

Gdje je nestala ona moja mačketina? Ona sigurno zna odgovor. Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 684758713

Da. Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 14.03.17 16:29

btw je napisao/la:uaput, nađoh jedno malo prošireno tumačenje boja aure

Boje aure

Čula sam savjete jedne žene koja vidi boje aure da se najbolje uočavaju perifernim vidom. Mislim kod početnika.. Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 684758713 Pa eto, ti već vidiš neke siluete.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  RobinUd 14.03.17 18:03

cat_claw je napisao/la:Li, uradila sam onaj kratki Star Trek testic. I samo 35%. Previse rupa u znaju.Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 30caqzl U neka pitanja sam blenula, kao da nikad Star Trek nisam gledala.
Jos sam i jedan deo odgovarala na srecu, pa mi je verovatno i tu upao neki procenat.

Iako sam i ja pogledao pokoju od tih serija, ne vjerujem da bih bilo sta polozio.
Ja te stvari gledam zbog vizija buducnosti.
Kuda idu razmisljanja autora, koji stvaraju takve emisije o buducnosti....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 851
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 14.03.17 23:24

ligeja je napisao/la:


Mora biti jako lijepo. Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 684758713 Opal u zlatnom lotosu. Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 684758713 Gledala sam na National Geographicu nalaženje ruda s crnim opalom. Jedan neznatan komadić postiže cijenu oko 56 000 dolara! U Hrvatskoj se može naći kvalitetan ahat. Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 684758713

---

Stvar je s tom astrologicom da sam dosta dugo mislila kako si to, zapravo, ti. : D Imate sličan način pisanja, još si spomenula da si ondje registrirana, a i nekako ste se rijetko javljale, uvijek u noćnim satima pa sam i započela s njome komunicirati misleći da si ti.. Kao, hajde, nećeš se otkriti, poštujem. Međutim, ona nije rogata.

Kakav značaj imaju fiksne zvijezde prilikom tumačenja natalne karte? Meni ispada Rastaban. :-/
je, lijep je...opal je (bio) nježno modre boje, ali je na žalost na mojoj ruci posivio... obožavam opale, ali definitivno im moje društvo ne godi Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 1523192931 ... zapravo prsten "ima priču" i napišem je nekom drugom zgodom, sad je malo kasno... 

haha, fora... od kud ti ideja da bi jedna rogata ovnuša prešutjela svoj identitet?  

osim jedne zgode s RTL-om na nethaeru kad su mi dodijelili ulogu psihologinje ( Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 1523192931 ) nikad nisam pisala pod nijednim drugim nickom nego kao Btw odnosno bitvica... tu su me babs i pipi iz zeze prozvali Moica jer sam živjela na Bledu, tako da mi je ovaj nick nakratko bio zamijenjan... 
kod guzde sam bila prijavljena kao svojja, ali sam odmah rekla tko sam i to je sve od mojih forumskih imena... naravno, maškare koje smo imali ne računam, ali nikad nakon toga nisam koristila ni jedan od tih nick-ova, čak se niti ne sjećam koji su bili...zapravo, uopće ne volim maskiranje, pa čak i na maskenbale odem otkrivene face...  

mislim da na kicovom forumu nisam napisala ništa, čak nisam sigurna ni da sam se prijavila... na početku sam čitala, ali nije mi "leglo" to mjesto... nemam neki razuman razlog za to, jednostavno mi ne paše okruženje... 


fiksne zvijezde se rijetko uzimaju u obzir kod tumačenja natalne karte, osim kad se neki planet "ne ponaša" onako kako bi trebao s obzirom na svoju poziciju i aspekte... tad se pretpostavi da je "krivac" neka fiksna zvijezda koja tvori konjunkciju na taj planet (ne računamo tri spora, uran neptun i pluton)... kad je fiksna zvijezda (fiksna jer im treba 72 godine za 1 stupanj zodijaka)  blizu nekog osobnog planeta (po mogućnosti na istom stupnju) ona ga ili podupire ili oslabi, ovisno da li je "po karakteru" srodna tom planetu ili opozit... zovemo ih (pazi sad  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 11484130) stupovi sudbine, jer znaju u nekom trenutku (dobrog ili lošeg tranzita) mijenjati tok stvari na puno gore ili puno bolje, doslovce okrenuti život naglavačke.... 

ne znam odakle ti taj podatak da je tvoja zvijezda Rastaban, koja je jedna od tri najsjajnije zvijezde na glavi zmaja, čije sazvježđe pak zauzima dio strijelca, a kako si ti strijelac, pretpostavljam da je na istom stupnju kao tvoje sunce...povezana je sa snagom i stalnom borbom za više ciljeve... (pogledaj grčku mitologiju Herkul, zlatne jabuke itd)

Ako želiš više o tome imam odličnu knjigu u PDF-u Stupovi sudbine-Aleksandar Imširagić, pa ću ti je poslati na pp... ili samo dijelove koji se tiču tvoje zvijezde stalnice...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 16.03.17 12:38

Aaa, znaci to tako ide s fiksnim zvijezdama. Naisla sam na dvije koje se isticu za Strijelca, ali mislim da je kod mene zlosretni Rastaban puno snazniji. Kako su ga naruzili. Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 2329918616 Ako ti nije tesko, bilo bi mi drago dobiti te odlomke o njegovom utjecaju. :-) Hvala.

I da, nesto postavim ovdje kad budem u blizini kompa. Htjela sam malo o tome s tobom prodiskutirati. Vezano uz Mars i tu jaku podvojenost koju cesto osjecam i zivim.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 3 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.