kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Stranica 4 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  pizda 16.03.17 12:49

ligeja je napisao/la:Aaa, znaci to tako ide s fiksnim zvijezdama. Naisla sam na dvije koje se isticu za Strijelca, ali mislim da je kod mene zlosretni Rastaban puno snazniji. Kako su ga naruzili.  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 2329918616 Ako ti nije tesko, bilo bi mi drago dobiti te odlomke o njegovom utjecaju. :-) Hvala.

I da, nesto postavim ovdje kad budem u blizini kompa. Htjela sam malo o tome s tobom prodiskutirati. Vezano uz Mars i tu jaku podvojenost koju cesto osjecam i zivim.

nije vrag da su i tebe u horoskope uvukli? Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Lena 16.03.17 13:14

još si ti ostao i onda su svi asimilirani  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 3384354616 Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  pizda 16.03.17 13:31

Lena je napisao/la:još si ti ostao i onda su svi asimilirani  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 3384354616 Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 1523192931

za to stvarno nema sanse...Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  RobinUd 16.03.17 13:50

Lena je napisao/la:još si ti ostao i onda su svi asimilirani  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 3384354616 Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 1523192931
Nisu !
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 851
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 16.03.17 14:28

ligeja je napisao/la:
Ne znam jesi li primijetila, ali kad piše plahte teksta, onda nije dobro. Zapravo, tu se dođe "iščistiti" pronalazeći "unutarnje neprijatelje". A sve pod krinkom "zabave", potrebe za "diskusijom" i ostale laži koje pokušava prodati.

Da, primetila sam...
Ponekad mi je bude zao, ali kada se onako navali na nekog, onda se i moje sazaljenje drzi u granicama.

I ja sam je, kao i ti, prvi put primetila zbog Kinga. Stvarno ga je maltretirala. Posle mi se ovde nakacila, pa sam vec pre par godina dosla do zakjucka da joj nisu sve koze na broju. Ima raznih faza. Kad nije u ovakvoj fazi zna biti veoma prijatna i draga.





Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Lena 17.03.17 13:08

RobinUd je napisao/la:
Lena je napisao/la:još si ti ostao i onda su svi asimilirani  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 3384354616 Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 1523192931
Nisu !
Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 11484130  samo muški vrdaju, žene propituju sve mogućnosti....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  RobinUd 17.03.17 14:09

Lena je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
Lena je napisao/la:još si ti ostao i onda su svi asimilirani  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 3384354616 Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 1523192931
Nisu !
Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 11484130  samo muški vrdaju, žene propituju sve mogućnosti....
O horoskopima vec rekoh:
Zabrinjavajuce puno osobina, koje stoje u horoskopu znaka, pod kojim sam ja rodjen, se poklapa s mojom osobom. I nekih drugih osoba iz mojeg okruzenja (cak mnogih), koje su isto tako rodjene pod tim znakom.
No, to jos uvijek ne znaci da ja u to vjerujem.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 851
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  pizda 17.03.17 14:19

RobinUd je napisao/la:
Lena je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
Lena je napisao/la:još si ti ostao i onda su svi asimilirani  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 3384354616 Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 1523192931
Nisu !
Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 11484130  samo muški vrdaju, žene propituju sve mogućnosti....
O horoskopima vec rekoh:
Zabrinjavajuce puno osobina, koje stoje u horoskopu znaka, pod kojim sam ja rodjen, se poklapa s mojom osobom. I nekih drugih osoba iz mojeg okruzenja (cak mnogih), koje su isto tako rodjene pod tim znakom.
No, to jos uvijek ne znaci da ja u to vjerujem.

ja imam i onaj osobni na pedeset stranica. Dobar sam, super itd. jer mi je kurac u palcu. Pa sam los, nikakav jer mi je palac u kurcu. Pa sve tako, jedno se sa drugim kosi. Po ovom sam velikodusan, darezljiv, po onom skrt, samoziv i sve tako i pitam ja zensku pa dobro kakav sam jebote? Sve moguce osobine koje mogu imat covjek i zivotinja imam a vjerujem da bi tako bilo i svakom drugom. Stvarno se mos pouzdat u to...Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  RobinUd 17.03.17 23:02

pizda je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
Lena je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
Nisu !
Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 11484130  samo muški vrdaju, žene propituju sve mogućnosti....
O horoskopima vec rekoh:
Zabrinjavajuce puno osobina, koje stoje u horoskopu znaka, pod kojim sam ja rodjen, se poklapa s mojom osobom. I nekih drugih osoba iz mojeg okruzenja (cak mnogih), koje su isto tako rodjene pod tim znakom.
No, to jos uvijek ne znaci da ja u to vjerujem.
ja imam i onaj osobni na pedeset stranica. Dobar sam, super itd. jer mi je kurac u palcu. Pa sam los, nikakav jer mi je palac u kurcu. Pa sve tako, jedno se sa drugim kosi. Po ovom sam velikodusan, darezljiv, po onom skrt, samoziv i sve tako i pitam ja zensku pa dobro kakav sam jebote? Sve moguce osobine koje mogu imat covjek i zivotinja imam a vjerujem da bi tako bilo i svakom drugom. Stvarno se mos pouzdat u to...Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 684758713
Paaaa, tako nekako.
Nemam vjerodostojnih podataka, ali mislim da je, kad je o horoskopu rijec, svaki od znakova podjednako podijeljen po zatvorima, univerzitetima, medju nogometasima i pekarima...
I svim ostalim zanimanjima, karakterima, ljepoti, mudrosti, pretilosti.... i svemu ostalom, sto oznacava jednu ljudsku jedinku.
Cak horoskopski znakovi podjednako dugo zive.
Ili podjednako kratko.
Nikola Tesla je bio rak, kao i Ante Pavelic.
Albert Einstein je bio riba.
Adolf H. je bio ovan.
I tako to....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 851
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 18.03.17 0:46

ligeja je napisao/la:Aaa, znaci to tako ide s fiksnim zvijezdama. Naisla sam na dvije koje se isticu za Strijelca, ali mislim da je kod mene zlosretni Rastaban puno snazniji. Kako su ga naruzili.  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 2329918616 Ako ti nije tesko, bilo bi mi drago dobiti te odlomke o njegovom utjecaju. :-) Hvala.

I da, nesto postavim ovdje kad budem u blizini kompa. Htjela sam malo o tome s tobom prodiskutirati. Vezano uz Mars i tu jaku podvojenost koju cesto osjecam i zivim.
ma to što su u strijelcu ne znači da utječu na tebe... aktiviraju se samo ako su na istom stupnju s osobnim planetima ili ascendentom itd (sunce, mjesec, venera, merkur, mars)... 
i odakle ti to da je zlosretan? rekoh ti da astrologija tek djelić smatra sudbinskim, sve ostalo je stvar volje, odnosno učeenje da se većina (ne sve, ali većina da) životnih situacija može okrenuti sebi u korist ako si dovoljno mudar da shvatiš da nije svako zlo za zlo i pokušaš iz svega izvući nešto dobro... 

osim toga, ne postoje samo dobre ili samo loše planete i zvijezde... uzmimo npr. jupitera, koji je poznat kao dobročinitelj... da dobro aspektiran daje dobre odvjetnike, bogatstvo, ugled, sreću općenito, ali loše aspektiran daje neumjerenost u hrani i piću (debljanje, alkoholizam) vjerske fanatike, kockare, megalomane itd... 

mars nema veze s podvojenošću... mars je akcija, pokret, energija, instinkt, on ne misli, on jednostavno djeluje onako kako mu merkur (svijest) a ponekad i mjesec(podsvijest) naredi...a merkur pak mora slušati gospodara ega (sunce) koje ne može sijati ako je gladno... dobro, kod onih koji rastu brže od većine, ponekad intelekt (merkur) ušutka ego (sunce), pa dobijemo ljude koji slove kao nesebični i razumni... 
mislim da je kod tebe problem u merkuru i mjesecu (svijest i podsvijest) više nego u marsu... mars je ono što ispliva na površinu, kad je unutra već sve skuhano... Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 684758713

šaljem cijelu knjigu, čitaj, zanimljivo je... tvoje je negdje pred kraj...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 18.03.17 1:17

ne pušta PDF... fotkala sam tvoj dio i poslala... valjda je odlepršalo...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 18.03.17 1:35

RobinUd je napisao/la:
pizda je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
Lena je napisao/la:
Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 11484130  samo muški vrdaju, žene propituju sve mogućnosti....
O horoskopima vec rekoh:
Zabrinjavajuce puno osobina, koje stoje u horoskopu znaka, pod kojim sam ja rodjen, se poklapa s mojom osobom. I nekih drugih osoba iz mojeg okruzenja (cak mnogih), koje su isto tako rodjene pod tim znakom.
No, to jos uvijek ne znaci da ja u to vjerujem.
ja imam i onaj osobni na pedeset stranica. Dobar sam, super itd. jer mi je kurac u palcu. Pa sam los, nikakav jer mi je palac u kurcu. Pa sve tako, jedno se sa drugim kosi. Po ovom sam velikodusan, darezljiv, po onom skrt, samoziv i sve tako i pitam ja zensku pa dobro kakav sam jebote? Sve moguce osobine koje mogu imat covjek i zivotinja imam a vjerujem da bi tako bilo i svakom drugom. Stvarno se mos pouzdat u to...Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 684758713
Paaaa, tako nekako.
Nemam vjerodostojnih podataka, ali mislim da je, kad je o horoskopu rijec, svaki od znakova podjednako podijeljen po zatvorima, univerzitetima, medju nogometasima i pekarima...
I svim ostalim zanimanjima, karakterima, ljepoti, mudrosti, pretilosti.... i svemu ostalom, sto oznacava jednu ljudsku jedinku.
Cak horoskopski znakovi podjednako dugo zive.
Ili podjednako kratko.
Nikola Tesla je bio rak, kao i Ante Pavelic.
Albert Einstein je bio riba.
Adolf H. je bio ovan.
I tako to....
vjerujem, ne vjerujem... pričate o astrologiji kao da je sekta ili religija, pa ono ima nešto ali nisam vjernik...  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 1425538829

muškima je neugodno pitati, ali kad već priupitaju onda su pažljiviji slušatelji od žena... žene uglavnom kad čuju nešto što im ne paše traže "drugo mišljenje" dok ne čuju ono što žele čuti Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 1523192931

@   pipi, ništa ti nije slagala, ti jesi i dobar i loš, jer svi smo i dobri i loši... jedino su omjeri dobrog i lošeg različiti, a dobre ili loše osobine različito raspoređene i korištene tokom života...zapravo, sviimamo slabe i jake karike i ako osvijestimo svoje slabe i jake strane (a to je cilj tumačenja natalne karte, a ne slika budućnosti u koju bi svi odreda rado zavirili) , možemo shodno tome i djelovati...

@  Hićo je rođen na granici ovna i bika, a kako nije poznato vrijeme rođenja uzimaju se u obzire oba znaka... agresivnost ovna i fanatična ustrajnost bika...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 18.03.17 5:21

ja mislim da te testove ispunjavaju samo oni koji nisu sigurni u sebe nego traze jebenu potvrdu da li su pametni u tim testovima,,a nemaju pojma da su ti testovi napravljeni kako bi iste budale josh vishe zagljupljivali,,Jebo te kako su ljudi naivni i glupi ,,,za popizdit..vjeruju u sve shto prochitaju na internetu,,pa jebo te,,,,nismo djeca..daj se loma skulirajte i uozbiljite,,

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Lena 18.03.17 10:55

nije horoskop vjera pa da se u njega "vjeruje".....to je neka vrtsa putokaza za osobnu upotrebu.....
i kako je btw-ica napisala ključno je da sami možemo mijenjati sebe, pa tako i loše "predispozicije".....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Lena 18.03.17 10:58

zingaro je napisao/la:ja mislim da te testove ispunjavaju samo oni koji nisu sigurni u sebe nego traze jebenu potvrdu da li su pametni u tim testovima,,a nemaju pojma da su ti testovi napravljeni kako bi iste budale josh vishe zagljupljivali,,Jebo te kako su ljudi naivni i glupi ,,,za popizdit..vjeruju u sve shto prochitaju na internetu,,pa jebo te,,,,nismo djeca..daj se loma skulirajte i uozbiljite,,

meni baš gušta nekad ispunit te gluparije,čisto da vidim šta mi kao pokaže.....nema ni tu vjerovanja nego više radoznalost....normalno da tako jednostavni opisi nisu relevantni.....
ali ako su dugi kao šta je bio ovaj o auri malo dozvizdi, da.....
sjećam se onih ranijih spomenara....đizs bilo je po 100 pitanja  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 1619348112
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  RobinUd 18.03.17 14:14

Lena je napisao/la:nije horoskop vjera pa da se u njega "vjeruje".....to je neka vrtsa putokaza za osobnu upotrebu.....
i kako je btw-ica napisala ključno je da sami možemo mijenjati sebe, pa tako i loše "predispozicije".....
Horoskop spada u istu kategoriju, kao i ovi "astroloski i ini mudraci", koji zagadjuju nocno-jutarnji medijski prostor na TV-kanalima, kojekakvi vidoviti MIlani, i slicne kreature.
Ja razumijem zabavni karakter tih emislija, za gledateljstvo, kojem treba taj vid zabave.
Ali, ima cak i onih, koji u to vjeruju, i cak svoj zivot tome podrede.

Ima tako jedna prica od prije par godina, jedan od "najvidovitijih" iz te branse se utopio.
Pa da sam ja tako vidovit, i znam da ce mi voda jednom presuditi, ne bih je ni okusio. Zivio bih od pive... ili vec neceg drugog, donekle tekuceg.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 851
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 18.03.17 17:35

Astrologija i vidovitost nemaju veze jedno s drugim, premda se mogu kombinirati. Vidovitost je dar koji se dobije rođenjem i ne da se naučiti, dok astrologiju može naučiti bilo tko ukoliko ima volju i barem malo sklonosti analizama i sintezama jer se nauče pravila koja se poslije kombiniraju. Da li će je poslije koristiti je sekundarna stvar, bitno je da se može naučiti.

Pretpostavljam da je Ud mislio na Ivicu sa Srebrnjaka. 
Zabluda je da vidovit čovjek vidi svoju budućnost (sudbinu). Može vidjeti tuđu nesreću, ali svoju ne, jer mozak ima svoja ograničenja i ne želi percipirati ono što tog trenutka ne može podnijeti. 
Ali ako ne vidi, možda može naslutiti. I on je napravio nešto što nikad prije nije uradio. Vjerovao je da ga velike količine zlata štite (trebam li naglasiti da je bio lav Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 1523192931 ) i nosio je par kg zlata oko vrata... i to non stop. Taj put kad je ulazio u ocean ga je skinuo. Slučajnost ili ne, ne znam. 

Uostalom, svi imamo taj trenutak koji nas čeka, susret s tetom Matildom. Iskreno, ne želim znati gdje ćemo se sresti, a još manje kad će to biti. A kad dođe, već ćemo se dogovoriti, žene smo  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  pizda 20.03.17 9:27

btw je napisao/la:

@   pipi, ništa ti nije slagala, ti jesi i dobar i loš, jer svi smo i dobri i loši...

pa to znam i bez horoskopa, cemu onda ?...Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 20.03.17 9:38

Pa da imas i napismeno. Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 1658420748

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  pizda 20.03.17 9:46

cat_claw je napisao/la:Pa da imas i napismeno. Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 1658420748

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  RobinUd 20.03.17 13:31

RobinUd je napisao/la:
Lena je napisao/la:nije horoskop vjera pa da se u njega "vjeruje".....to je neka vrtsa putokaza za osobnu upotrebu.....
i kako je btw-ica napisala ključno je da sami možemo mijenjati sebe, pa tako i loše "predispozicije".....
Horoskop spada u istu kategoriju, kao i ovi "astroloski i ini mudraci", koji zagadjuju nocno-jutarnji medijski prostor na TV-kanalima, kojekakvi vidoviti MIlani, i slicne kreature.
Ja razumijem zabavni karakter tih emislija, za gledateljstvo, kojem treba taj vid zabave.
Ali, ima cak i onih, koji u to vjeruju, i cak svoj zivot tome podrede.

Ima tako jedna prica od prije par godina, jedan od "najvidovitijih" iz te branse se utopio.
Pa da sam ja tako vidovit, i znam da ce mi voda jednom presuditi, ne bih je ni okusio. Zivio bih od pive... ili vec neceg drugog, donekle tekuceg.

Da malo prosirim pricu... ili zaokruzim....
Covjek je izgubio (skoro) sve one zivotinjske instinkte. Pojela civilizacija.
Pripadnici primitivnih plemena jos posjeduju tako nesto.

A vidovnjaci.... ako netko takav, ne moze vidjeti sebe, niti svoj zivotni put, gdje i kad ce riknuti, pa neka ide onda kod "kolege" iz iste branse.
Moze i incognito.
Pa i lijecnik ne lijeci sam sebe, nego ide kod kolege !!
No, ovi "vidoviti" znaju da je to muljaza....
Rekoh, sve to ima jedan zabavni karakter, i to priznajem.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 851
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 20.03.17 17:54

RobinUd je napisao/la:


Da malo prosirim pricu... ili zaokruzim....
Covjek je izgubio (skoro) sve one zivotinjske instinkte. Pojela civilizacija.
Pripadnici primitivnih plemena jos posjeduju tako nesto.

A vidovnjaci.... ako netko takav, ne moze vidjeti sebe, niti svoj zivotni put, gdje i kad ce riknuti, pa neka ide onda kod "kolege" iz iste branse.
Moze i incognito.
Pa i lijecnik ne lijeci sam sebe, nego ide kod kolege !!
No, ovi "vidoviti" znaju da je to muljaza....
Rekoh, sve to ima jedan zabavni karakter, i to priznajem.
Robine, čak i kad bih "vidjela" da će netko uskoro umrijeti nikad mu to ne bih rekla... samo lud čovjek može poželjeti takvu informaciju, a od mene je sigurno nikad ne bi dobio, jer ja prva ne želim znati do kada ću živjeti...moć sugestije je strašna stvar, pa čak i kad je riječ o skepticima koji ne vjeruju u takve prognoze...

kad je sestra umirala od raka, sve dok sama nije prihvatila svoj kraj, ja sam joj ulijevala nadu... tek kad se pomirila s odlaskom, tek tada smo o tome otvoreno razgovarale....toliko otvoreno da smo se sprdale i rugale smrti...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  RobinUd 21.03.17 0:59

btw je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:Da malo prosirim pricu... ili zaokruzim....
Covjek je izgubio (skoro) sve one zivotinjske instinkte. Pojela civilizacija.
Pripadnici primitivnih plemena jos posjeduju tako nesto.

A vidovnjaci.... ako netko takav, ne moze vidjeti sebe, niti svoj zivotni put, gdje i kad ce riknuti, pa neka ide onda kod "kolege" iz iste branse.
Moze i incognito.
Pa i lijecnik ne lijeci sam sebe, nego ide kod kolege !!
No, ovi "vidoviti" znaju da je to muljaza....
Rekoh, sve to ima jedan zabavni karakter, i to priznajem.
Robine, čak i kad bih "vidjela" da će netko uskoro umrijeti nikad mu to ne bih rekla... samo lud čovjek može poželjeti takvu informaciju, a od mene je sigurno nikad ne bi dobio, jer ja prva ne želim znati do kada ću živjeti...moć sugestije je strašna stvar, pa čak i kad je riječ o skepticima koji ne vjeruju u takve prognoze...

kad je sestra umirala od raka, sve dok sama nije prihvatila svoj kraj, ja sam joj ulijevala nadu... tek kad se pomirila s odlaskom, tek tada smo o tome otvoreno razgovarale....toliko otvoreno da smo se sprdale i rugale smrti...

Izgleda da sam opet u milosti, kad me se citira i komentira, usprkos objavi, da se to nece dogoditi.
Nedostaje jos samo malo, pa cu uobraziti, da pisem nesto pametno, nesto vrijedno komentara.

Sugestija je jedna jako komplicirana stvar.
Nekad nema nikakve veze sa realnim zivotom.
Nekad pak, moze imati poguban utjecaj na zivot.

Moja baka Mandica je svoje zadnje dane zivota provela u starackom domu.
Od uvijek je govorila da ce umrijeti na svoj 80. rodjendan, jer joj je to rekla jedna ciganka, kad je imala nekih 14 godina.
Baku Mandicu nikad nitko nije shvacao ozbiljno. Inace je, ali tu njezinu opsesiju nije.
Na njezim 80. rodjenda je k njoj dosao njezin zet. Rekao joj je, evo Mandica, donio sam ti ovo sta volis.
Necu ja to, Andrija, ja cu sad umrijeti. `Ajd´, ne zezaj se.
Mandica se okrenula prema zidu i umrla.

U covjeku postoje jos neistrazeni mehanizmi. Neki (po)vjeruju u Isusa, neki u Muhameda, neki u ciganku.
Zbog cega postoje religije, astrologija, vidovnjaci, vjestice, popovi.... svi oni koriste te slabe tocke covjecje psihe, da bi od toga lagodno zivjeli.
Tek na kraju receno... ja (osobno) sam do sada izazvao sve moguce i nemoguce bogove ovog svijeta, i sav njihov zemaljski personal.
Bogovima sam rekao (trebali su me cuti, ako su svemoguci !!), ako imaju muda, neka mi se dodju ukazati, predstaviti, sta god....
A zemaljskom prersonalu sam rekao: mozete mi prijetiti, kleti... sta god...samo, ima jedna zajebana stvar, moja mentalna snaga je toliko jaka, da ce se klevetniku to stostruko vratiti.

Ja sam jos uvijek tu... i jako mi je dobro....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 851
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Lena 21.03.17 7:42

ali opet ne možeš znati je li mandica umrla jer joj je zaista došlo vrijeme, je li ta ciganka "vidila" to.....ili jer je sama sugestija odradila prijevremeno.....
sugestija može biti moćna i ponekad odraditi nešto u šta čovjek jako povjeruje....to stoji
snaga volje, naše želje, misli, sve nas to određuje.....
vidiš da si ti sam odlučio i postavio se tako da te se ne može lako poljuljati.....
ovo da se često koriste ljudske slabe točke i da neki to iskorištavaju stoji.....ljudi u nevolji često posežu za svim mogućim i nemogućim sredstvima u nadi da će im to pomoći.....takvi lažni šarlatani/tanke mi se gade....prodavači magle.....
joj sad sam se sjetila kad si već pisao o mandici slične priče.....
u srednjoj školi smo prijateljica i ja jednom na nagovor treće prijeteljice otišle jednoj baki-vračari koju su svi hvalili kako "vidi" budućnost.....baka je živila na zabačenom mjestu i jedno sat vremena je trebalo pješačiti do nje, ne može se autobusom,autom.....uglavnom baka je jednoj i drugoj rekla nekoliko stvari,a ja jasno pamtim samo dvije koje se i jesu ostvarile tako kako je i rekla....
jedna od dvije stvari za mene je bila poprilično "važna" i bilo je skroz točno, čak i vremenski točno....
baka nije uzimala pare nego skromne stvari tipa keksi i kava, bombonjera.....
neki ljudi imaju i dar da ponešto "vide"....

meni je taj horoskop samo još jedan uvid i sagledavanje mene.....nije sveto pismo

i ja sam još uvijek tu i dobro mi je  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 21.03.17 11:45

Lezao mali vrabac s nogama u zraku pa ga upita drugi vrabac sto to radi.
"Drzim nebo!"
Znatizeljni vrabac krene mu se rugati
i smijati a ovaj mu odgovori:
"Svatko cini ono sto je u njegovoj moci".

:-)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 4 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.