kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Stranica 6 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  pizda 27.03.17 8:23

btw je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
...,a sada cu ti reci pushi mi kuratz,....  ,a vam kao pretendirash da budesh kao neki fol kurchevi intelektualatz,,.... ti si bio i ostao jebena komunjara suzenih vizura,,iztrenirali su te dok si bio mali da razmishljash kako ti se kaze,,,a ne svojom glavom,,......,,al uz najbolju volju ne kuzim te ni pola kurtza,,,
A vidis, omakne se nehoticno priznanje.....
Naravno da nista ne razumijes.
Zato je iluzorno bilo sta tebi objasnjavati.
Vjernici, osobito oni, suzenog intelekta, koji "ne kuze ni pola muskog organa za razmnozavanje", kao argument za potvrdu svoje vjere, u pravilu koriste pojmove kao "jebena komunjara", i slicno.
To vjeri, pogotovo krscanstvu, daje bozanstvenost.
(Ne treba dodati, da je bog odusevljen takvim sljedbenicima. Jer je medju svojima.)
što ima i onih vjernika koji nemaju sužen intelekt?  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 1869404863
nisi li prije napisao da bi ti trebalo amputirati pola mozga da bi postao vjernik?  

nisi li napisao i ovo: 
Od svega je najgora iskljucivost. 
Najgori pak oblik toga je, "ugradjivanje" svojih opsesija, svojih "istina", svojih fiks-ideja. 
(Nije to samo odlika religije !!) ?



isključivost nije samo odlika religije, ti (kao okorjeli ateist) si najbolji primjer jedne takve skučenosti koja vodi u isključivost... totalna kontradiktornost štreberskoj izjavi da je od svega najgora isključivost!


ljudi koje vole fizički rad = glupi
ljudi koji vjeruju u boga (nebitno kojeg imena) = glupi  
bosanci = glupi
ljudi koji se bave astrologijom, ili oni koji imaju neke neobične sposobnosti = pokvareni i opasni
žene = materijalizam 
oni koji pišu na forumu nisu živi ljudi, nisu osobnosti oni su virtualni likovi


kad vidim mlade ljude da pišu na ovakav način, ne čudim se... neiskustvo je krivo za predrasude i zablude koje će (ne sve, ali većinu da) prije ili kasnije odbaciti i vidjeti kako svijet nije crno bijeli poligon, nego paleta svih boja, jer starenje nas čini mudrijima, mekšima....barem bi tako trebalo biti


i kad pročitam da netko u tvojim godinama, znači s bogatim životnim iskustvom, ima tako zadrte stavove do različitosti,  stvarno se zapitam što bi se tebi trebalo dogoditi da odbaciš barem neku od svojih predrasuda?  


kad bih te trebala opisati nekim smajlićem iz naše bogate kolekcije bio bi to ovaj ->  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 3671336489
ukrućenost duha Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 684758713

ono za bosance nije predrasuda...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  RobinUd 27.03.17 12:11

btw je napisao/la:Tog Johna ću obavezno pročitati... on će meni studiozno objasniti kako se ja osjećam na netu... jebeš vlastita iskustva, važno je što John o tome misli 
ne znaš ništa .....tvoja ocjena ne vrijedi puno
Zapravo ne ti, tvoj virtualni lik...  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 1523192931

Ja pisem o sistemu, o instituciji, o vjeri, religiji....
A ona o meni.
Ja pisem o opcepoznatim stvarima.
A ona o meni.

Nema ova diskusija nikakvog smisla.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 27.03.17 16:37

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:

bosanci = glupi

ono za bosance nije predrasuda...
reče netko tko ne podnosi rasizam, nacionalizam i šovinizam...  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 27.03.17 16:39

RobinUd je napisao/la:
btw je napisao/la:Tog Johna ću obavezno pročitati... on će meni studiozno objasniti kako se ja osjećam na netu... jebeš vlastita iskustva, važno je što John o tome misli 
ne znaš ništa .....tvoja ocjena ne vrijedi puno
Zapravo ne ti, tvoj virtualni lik...  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 1523192931

Ja pisem o sistemu, o instituciji, o vjeri, religiji....
A ona o meni.
Ja pisem o opcepoznatim stvarima.
A ona o meni.

Nema ova diskusija nikakvog smisla.
ne o tebi... o tvom virtualnom liku, a to nije isto  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 11484130

imaš pravo, rasprava nema nikakvog smisla...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 07.04.17 10:16

Hajmo mi dalje s temom ugodne zabave i testica. :-)

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 Each-Animal-on-This-Pic-Reveals-Something-About-You-Which-One-Do-You-See-e1470412708936

E ovdje biste trebali uociti neke zivotinje pa podijelite s nama koje ste prve ugledali, a na linku imate pojasnjenja. Da ne spoilam suvise, navest cu tri zivotinje koje su mi redom dominirale..

Dakle, K, pa P i glava magarca kojeg uopce nema medju prikazanim likovima. : ))


http://www.theearthchild.co.za/the-animal-you-see-first-reveals-your-personality-traits/

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 07.04.17 10:32

Ptica, rak, dinosaurus.

Idem sad videti sta kaze tumacenje.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 07.04.17 10:34

Kaze da nema dinosaurusa. Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 30caqzl

Zar vama ono u gornjem levom uglu ne lici na glavu dinosaurusa? Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 33ej67tTestovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  maledetta primavera 07.04.17 10:35

ligeja je napisao/la:Hajmo mi dalje s temom ugodne zabave i testica. :-)

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 Each-Animal-on-This-Pic-Reveals-Something-About-You-Which-One-Do-You-See-e1470412708936

E ovdje biste trebali uociti neke zivotinje pa podijelite s nama koje ste prve ugledali, a na linku imate pojasnjenja. Da ne spoilam suvise, navest cu tri zivotinje koje su mi redom dominirale..

Dakle, K, pa P i glava magarca kojeg uopce nema medju prikazanim likovima. : ))


http://www.theearthchild.co.za/the-animal-you-see-first-reveals-your-personality-traits/
Ptica, konj, delfin, po redu i otprve.

Potom neka dva oka u seedini slike, velima otvorena usta i dva zuba takodjer sredisnji lik, linevo dole td ub i nove od guske pa kao neki rogovi desno, ili neka divokoza ili cak unicorn uz to ili neka sapa sa kandjama a to je svd vec masta. Ucinilo mi se da je tu i neka babaroga, ona d a oka i otvorena usta. Mozda babun??
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 07.04.17 16:16

maledetta primavera je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Hajmo mi dalje s temom ugodne zabave i testica. :-)

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 Each-Animal-on-This-Pic-Reveals-Something-About-You-Which-One-Do-You-See-e1470412708936

E ovdje biste trebali uociti neke zivotinje pa podijelite s nama koje ste prve ugledali, a na linku imate pojasnjenja. Da ne spoilam suvise, navest cu tri zivotinje koje su mi redom dominirale..

Dakle, K, pa P i glava magarca kojeg uopce nema medju prikazanim likovima. : ))


http://www.theearthchild.co.za/the-animal-you-see-first-reveals-your-personality-traits/
Ptica, konj, delfin, po redu i otprve.

Potom neka dva oka u seedini slike, velima otvorena usta i dva zuba takodjer sredisnji lik, linevo dole td ub i nove od guske pa kao neki rogovi desno, ili neka divokoza ili cak unicorn uz to ili neka sapa sa kandjama a to je svd vec masta. Ucinilo mi se da je tu i neka babaroga, ona d a oka i otvorena usta. Mozda babun??


Jee, i ti vidiš ono čega nema. : D Ja sam kasnije vidjela i iguanu. Nema je..  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 1523192931

Vele ti da ako si prvo pticu ugledala, tada si otvorena i dojmljiva osoba (tako bih prevela ovo "outgoing and expressive personality").
Konja vide nezavisne osobe, slobodnog duha, a delfina kreativne, artistički orijentirane osobe.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 07.04.17 16:17

cat_claw je napisao/la:Kaze da nema dinosaurusa. Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 30caqzl

Zar vama ono u gornjem levom uglu ne lici na glavu dinosaurusa? Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 33ej67tTestovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 30caqzl

: ))))

Eeee, ja sam to vidjela kao iguanuu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 07.04.17 16:49

Ptica, konj i ogromna sova


Sovu i dalje vidim, nakon sto sam procitala znacenja, bas je tu i najveca od sviju  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 07.04.17 16:49

Ptica, konj i ogromna sova


Sovu i dalje vidim, nakon sto sam procitala znacenja, bas je tu i najveca od sviju  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  pizda 07.04.17 21:59

dominira riba pa ptica, delfin, konj, rak i nesto na pocetku lijevo, ne raspoznajem koja bi to zivina mogla bit, mozda ofca...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  pizda 07.04.17 22:04

sad vidim objasnjenja i ribe uopce nema Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 1523192931 meni je to ziva riba, plosnata, smedja...Jebo takav test a nema ribe...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Lena 08.04.17 6:34

ligeja je napisao/la:Hajmo mi dalje s temom ugodne zabave i testica. :-)

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 Each-Animal-on-This-Pic-Reveals-Something-About-You-Which-One-Do-You-See-e1470412708936

E ovdje biste trebali uociti neke zivotinje pa podijelite s nama koje ste prve ugledali, a na linku imate pojasnjenja. Da ne spoilam suvise, navest cu tri zivotinje koje su mi redom dominirale..

Dakle, K, pa P i glava magarca kojeg uopce nema medju prikazanim likovima. : ))


http://www.theearthchild.co.za/the-animal-you-see-first-reveals-your-personality-traits/

konj,ptica,onda lice sa dva velika oka?...ili je lijevo oko jež možda.....pile,pa raka.....to vidim


ajde da pročitam šta kaže.....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Lena 08.04.17 6:43

konj - nezavisni i slobodnog uma
The Horse – This image usually jumps right out at people who are more independent and free-spirited.


ptica-otvoreni i izražajne naravi
 • The Bird – If the first image you saw was the bird, you tend to have a more outgoing and expressive personality


nije pile nego pačić i to dva, al svejedno-oko za detalje,tihi,fokusirani  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 11484130


• The Ducklings – This image can actually be difficult for many to find. Seeing it first means you are detailed, quieter, and more focused.


rak-sretna osoba i dobar smisao za humor

• The Crab – If you saw the crab first, you tend to be happier and have a better sense of humor.

ježića nema.....


Zadnja promjena: Lena; 08.04.17 6:45; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : ...)
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 08.04.17 7:00

jasno se vidi ptica, konj, rak... pileće noge u lijevom donjem kutu, a u sredini nasmiješena faca nečega što ne znam što bi bilo... možda neki gušter...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 08.04.17 7:04

Lena je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Hajmo mi dalje s temom ugodne zabave i testica. :-)

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 Each-Animal-on-This-Pic-Reveals-Something-About-You-Which-One-Do-You-See-e1470412708936

E ovdje biste trebali uociti neke zivotinje pa podijelite s nama koje ste prve ugledali, a na linku imate pojasnjenja. Da ne spoilam suvise, navest cu tri zivotinje koje su mi redom dominirale..

Dakle, K, pa P i glava magarca kojeg uopce nema medju prikazanim likovima. : ))


http://www.theearthchild.co.za/the-animal-you-see-first-reveals-your-personality-traits/

konj,ptica,onda lice sa dva velika oka?...ili je lijevo oko jež možda.....pile,pa raka.....to vidim


ajde da pročitam šta kaže.....
leno,sad sam se zabrinula... doduše ja ne vidim ježa nego guštera....  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Lena 08.04.17 7:10

btw je napisao/la:leno,sad sam se zabrinula... doduše ja ne vidim ježa nego guštera....  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 1619348112

kako se preklapaju slike onda na nekim mjestima stvarno ispadaju novi likovi,obrisi.....
nema veze....šta god da je moje je  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 08.04.17 7:11

hm... sad kad sam vidjela svaku slike pojedinačno, vidim i delfina na zajedničkoj, ali psa i medvjeda i dalje ne vidim...  dakle ne mogu sagledati širu sliku bez da obraćam pozornost na detalje  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 08.04.17 7:12

Lena je napisao/la:
btw je napisao/la:leno,sad sam se zabrinula... doduše ja ne vidim ježa nego guštera....  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 1619348112

kako se preklapaju slike onda na nekim mjestima stvarno ispadaju novi likovi,obrisi.....
nema veze....šta god da je moje je  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 11484130
jeste... ne dam svoje pa makar bio i nasmješeni gušter  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Lena 08.04.17 7:25

btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:
btw je napisao/la:leno,sad sam se zabrinula... doduše ja ne vidim ježa nego guštera....  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 1619348112

kako se preklapaju slike onda na nekim mjestima stvarno ispadaju novi likovi,obrisi.....
nema veze....šta god da je moje je  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 11484130
jeste... ne dam svoje pa makar bio i nasmješeni gušter  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 3114667799

pa da...kao i moj ježić  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 08.04.17 7:48

Te oci su vam na glavi sove... vis kako rakove nozice lijepo upotpunjavaju te sovine oke (raka sam tek kasnije skuzila)...  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 1523192931
Ja sam bacila prve impresije nakon preleta preko slike od sekunda...  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 08.04.17 8:24

Vel'ka Maca je napisao/la:Te oci su vam na glavi sove... vis kako rakove nozice lijepo upotpunjavaju te sovine oke (raka sam tek kasnije skuzila)...  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 1523192931
Ja sam bacila prve impresije nakon preleta preko slike od sekunda...  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 11484130
nije sova, nigdje nema kljuna... i smješka se... nasmješeni gušter je sto posto...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  maledetta primavera 08.04.17 20:04

jako otvorena usta sa naglašenim očnjacima, u sredini slike. još nitko to nije vidio? 
prve tri životinje ugledala sam po prvi put na mobitelu ( ptica, konj i delfin ) , sad tek vidim raka, ili mislim barem da je .... 
kuži li netko mogućeg bijelog medvjeda?
gusku/labuda?
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 6 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.