kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Stranica 9 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 9 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  pizda 21.04.17 20:46

cat_claw je napisao/la:Tako je Lastice, reci ti njemu! Sta on meni tako za mog didu.
: p


jesi vidila kako se Lasta zajebava na tvoj racun...Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 9 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 9 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 21.04.17 20:51

Jesam. : p
Najebace, sta da ti kazem... Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 9 1619348112

Salim se. : )
Bas sam puno umorna. Zaspacu. Otisla sam. Ciaos Pipika. : )

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 9 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  pizda 21.04.17 20:54

cat_claw je napisao/la:Jesam. : p
Najebace, sta da ti kazem... Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 9 1619348112

Salim se. : )
Bas sam puno umorna. Zaspacu. Otisla sam. Ciaos Pipika. : )

idi. čiao.
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 9 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 21.04.17 20:58

cat_claw je napisao/la:

Pisala sam jednom da planiram raditi smuti detox. I ona se na to tako nakostresila i raspigala, da je to bilo strava. I ne sama, vec sa drugaricama i drugom. Kada je tu krenulo ismejavanje i razvlacenje po forumu, zbog obicnog smutija, pa ne mozes verovati. Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 9 1619348112
Meni je to sad sve smesno, ali tada mi bas i nije bilo smesno. Luda zena, sta da ti kazem.


meni smiješno bilo onda a sad mi još smiješnije   ... Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 9 3114667799  glavno da si ti na kraju priznala tko se raspigao Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 9 1523192931 Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 9 1523192931 Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 9 1523192931

a i sad se sjetila kako je sve krenulo ... sebe nazvala smutikašom glistom a bilo zabranito spominjat smutije Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 9 11484130 detoksi su ozbiljna stvar Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 9 2396358274

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 9 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 24.04.17 12:20

pizda je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Tako je Lastice, reci ti njemu! Sta on meni tako za mog didu.
: p


jesi vidila kako se Lasta zajebava na tvoj racun...Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 9 684758713


Sad imam malo vise vremena i volje, pa cu ti malo opsirnije odgvoriti.
Najradije se salim na svoj sopstveni racun, pa tek onda na tudji. I naravno da se svako moze saliti na moj racun. Ja na Lastin, Lasta na moj. Dokle god se tome obe mozemo smejati. Onog trenutka kada drugoj strani to postane neumesno ili uvredljivo, trebalo bi se stati. I ja verujem da bi Lasta prestala, kao sto bih i ja prestala u njenom slucaju, ukoliko bi videla da joj smeta. Jer ona je meni draga, zelim da se smejemo, a ne da je vredjam ili nerviram. Ako se ne prestane, onda je to izivljavanje, pogotovo, ako je coporativno. Trenutno prema Glisti nemam obzira, jer me jos nosi "pravednicki gnev", ali poznajuci sebe i nje ce mi postati zao.
Ja jesam na ViP-u svasta dozivela, pa i nudjenje ogrlice od odrezanih srpskih decijih prstica, ali sam ovde naivno mislila da sam "medju svojima", pa neke stvari nisam ocekivala.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 9 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  pizda 24.04.17 21:34

cat_claw je napisao/la:
Sad imam malo vise vremena i volje, pa cu ti malo opsirnije odgvoriti.
Najradije se salim na svoj sopstveni racun, pa tek onda na tudji. I naravno da se svako moze saliti na moj racun. Ja na Lastin, Lasta na moj. Dokle god se tome obe mozemo smejati. Onog trenutka kada drugoj strani to postane neumesno ili uvredljivo, trebalo bi se stati. I ja verujem da bi Lasta prestala, kao sto bih i ja prestala u njenom slucaju, ukoliko bi videla da joj smeta. Jer ona je meni draga, zelim da se smejemo, a ne da je vredjam ili nerviram.  Ako se ne prestane, onda je to izivljavanje, pogotovo, ako je coporativno. Trenutno prema Glisti nemam obzira, jer me jos nosi "pravednicki gnev", ali poznajuci sebe i nje ce mi postati zao.
Ja jesam na ViP-u svasta dozivela, pa i nudjenje ogrlice od odrezanih srpskih decijih prstica, ali sam ovde naivno mislila da sam "medju svojima", pa neke stvari nisam ocekivala.

je, stvarno mos zajebanciju oko smutija ili noktica usporediti sa izjavama debila sa vip-a...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 9 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 25.04.17 5:41

cat_claw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Tako je Lastice, reci ti njemu! Sta on meni tako za mog didu.
: p


jesi vidila kako se Lasta zajebava na tvoj racun...Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 9 684758713


Sad imam malo vise vremena i volje, pa cu ti malo opsirnije odgvoriti.
Najradije se salim na svoj sopstveni racun, pa tek onda na tudji. I naravno da se svako moze saliti na moj racun. Ja na Lastin, Lasta na moj. Dokle god se tome obe mozemo smejati. Onog trenutka kada drugoj strani to postane neumesno ili uvredljivo, trebalo bi se stati. I ja verujem da bi Lasta prestala, kao sto bih i ja prestala u njenom slucaju, ukoliko bi videla da joj smeta. Jer ona je meni draga, zelim da se smejemo, a ne da je vredjam ili nerviram. Ako se ne prestane, onda je to izivljavanje, pogotovo, ako je coporativno. Trenutno prema Glisti nemam obzira, jer me jos nosi "pravednicki gnev", ali poznajuci sebe i nje ce mi postati zao.
Ja jesam na ViP-u svasta dozivela, pa i nudjenje ogrlice od odrezanih srpskih decijih prstica, ali sam ovde naivno mislila da sam "medju svojima", pa neke stvari nisam ocekivala.

Bok te,,citam te i nemrem bilivit da si postala tako osjetljiva,,fali ti neznih zagrljaja ,,gugutanja,,cmokanja,,,dodira ochima i telom ,,jebga mi blizanci postanemo agresivni chim nema toga,,onda te povrijedi onaj indijaner sa Gedzom,,pa jebo te,,ja imam preko puta mene jednu indijanku,,odvratna zena,,radje bi jebo pizdu nego nju iako mi se upucava vec deset godina,,a toliko je na ignore,,i nemre shvatiti da netko nekoga moze toliko dugo gledati kao kroz staklo..I sad zbog takvih kretena ja moram zakljuchiti da su svi indijaneri kreteni,,A imao sam jednu,,chak sam i slije posto iz Cheroki rezervata,,jebo sam je na potoku,,,kad se sagela da zahvati krchag vode,,tak da o svim indijankama nemrem prichati loshe,,,kontash:Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 9 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 9 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 25.04.17 6:39

Bit ce da i ta ima balkanske krvi. : p

Ma ne sudi o indijanerima na temelju Gliste. : D Doticnoj "jedna druga strana" preteze u glavi pa imas obicnu balkansku seljancicu koja sikce na sve ono i sve one koji ne plesu kako si je ona zamislila.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 9 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  RobinUd 25.04.17 11:12

cat_claw je napisao/la:Najradije se salim na svoj sopstveni racun, pa tek onda na tudji.

Sala se racuna kao uspjela, kad se obadvije strane (na)smiju.
Ne postoji bolji znak.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 851
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 9 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Gost 25.04.17 12:01

@ Zing-Zing
Ali ja sam oduvek bila takva. Osetljiva. Pogovoto do ljudi, koji su mi dragi. Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 9 1zouo36
Ili kako bi to Pipika rekao - razmazena princeza na zrnu graska.  Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 9 309394051

@Pipika, nije to bas sve tako bilo, ali nema veze.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Testovi, pitalice, ugodna zabava :-) - Page 9 Empty Re: Testovi, pitalice, ugodna zabava :-)

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.