kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Počeci

Stranica 5 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Počeci - Page 5 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 17.03.17 22:22

pizda je napisao/la:

kako ti je bijo nick prije malaniz? Nesto mi ostalo u sjecanju neko drugo ali jebat ga sto se mogu sjetit...

koi jebate ? imala sam ih brdo prije malaniz i sa njima haračila još po chatu ... Počeci - Page 5 1523192931

sa malaniz sam uletila na forum jer sam mislila da ću pisati ozbiljno al sam vidjela da nema od toga nit kruva nit kolača ... odustala pa otvarala druge nickove ... i ja sam bila neki dečko na pdf teen al odustala ubrzo ... bila sam i james bond i svašta nešto ... Počeci - Page 5 11484130 al najviše sam se zajebavala pod arjunom .. na taj nick se mnogi upecaše

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 5 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 17.03.17 22:32

pizda je napisao/la:
BesposlenPlop je napisao/la:e da, palo mi na pamet još nešto glede ove teme ... meni isto forum il društvene mreže ... i jedno i drugo dosadili .. znam da sam se do suza smijala nečem i na jednom i na drugom mjestu al se ne mogu sjetiti čemu jer sam valjda skroz osvijestila da sam se svo vrijeme smijala zureći u ekran a to mi više nije smiješno ... i nebitno jesam li se smijala kuckajući sa meni nepoznatim ljudima ili poznatim i iz reale ... jednostavno mi to ne može zamijeniti onaj doživljaj uživo  ... tako da mi je forum postalo mjesto za arhiviranje riječi, fejs za arhiviranje slika i to je to ... nisu mi to više mjesta za ikakvu stvarnu komunikaciju al sjećam se kako sam i ja bila umislila da jeste ... prošlo me skroz ... prava komunikacija u virtuali je nemoguća jer fali preko 90% posto onoga što je čini stvarnom ... tako da se moš samo zajebavat preko virtuale i ništa drugo

iz svog bogatog forumaskog iskustva sam izvukao nekoliko pouka. Prva i najbitnija je da su oni koji su najvise pljuvali po forumu dijeleci svima ovisnosti u stvari bili najveci ovisnici. Tako je bilo pocevsi od Sare (koja se po tome najvise isticala u to vrieme) pa nadalje. Brojili su se sati, minute, sekunde koliko ko provodi na forumu pa su neki odlucili provoditi manje vremena na forumu a vise na drustvenim mrezama. Sto bi Antisa rekao "nie govno nego se pas posra". Nije da branim forume ili net opcenito ali zasto niko ne broji koliko je ukupno godina proveo gledajuci televiziju, filmove u kinu ili citajuci nesto sto je neko drugi napisao. Ili, koliko je vremene izgubijo bivajuci drustven i socijalan i slusajuci jedne te iste jalove price od jednih te istih ljudi. Ili, koliko je vremena izgubijo u skolskom obrazovanju u kojem nista nije naucio. Ili, koliko je desetaka godina izgubio na radnom mjestu radeci nesto sto ne voli itd. itd.
Covjek konstantno trazi vraga u svemu bio religiozan ili ne i po svemu se pljuje i ide u krajnosti. Ujedno odgovor Sari na Art forumu, nisam mislijo da ce se ova postava ljudi opet aktivirati ko nekad ( spominjanje revivala ) vec sam mislio na neke druge ljude kojima je pun kurac ljigavih fejsbuka. Nismo samo mi na svietu...

sa mnogo toga se sada nakon tri uzastopne godine stalnog forumašenja slažem ... al isto ti je i na fejsu ko i na forumu ... oni koji najviše pljuju po njemu i ljigav im zapravo stalno tamo i voajerišu druge ... kad to skužim, skidam da im olakšam muke ...

jebat ga, za sebe znam da fakat nisam pratila prije toga forum kao vi nit znala tko je tko ... zato mi i trebalo tri godine da skontam ... sve prije kultnixa je bilo sporadično forumašenje i kako bih se sjetila i ulijetala sama bez čopora i nevezato za druge teme jer ih nisam sve ni otvarala a kamoli čitala ... tako i sad radim jer mi se pokazalo tako najugodnije i neopteretito ...

a i ostavila tu mnogo svojih razmišljanja kojim se rado vraćam pa rekoh, mogu jednu temu pretvoriti u svoj blog da ne lutam previše između tuđih redova kad se sjetim nadovezati na nešto svoje ... a skrivati nemam šta ... sve šta tu napišem, bez grča ponovim i uživo ... ljudi koji me poznaju uživo, vrlo brzo saznaju iz prve ruke i noge i podpazušja i šta mislim o njima i kako ih doživljavam Počeci - Page 5 684758713 mense ne da glumatati iz čiste ljenosti jer glumatanje zahtjeva trud i ulaganje u bezveze

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 5 Empty Re: Počeci

Postaj  RobinUd 17.03.17 23:24

pizda je napisao/la:.... kako neko ne kuzi bezazlenu provokaciju ili zajebanciju i ne razlikuje je od one stvarne i zlonamjerne?

Bio sam (samo kratko) u iskusenju da te predlozim za Nobelovu nagradu.
Stvarno.
Jer, u ovoj (tvojoj) definiciji je zapravo tajna dobre komunikacije.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Počeci - Page 5 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 18.03.17 0:22

na kultne sam došla kad su banirali antonca i aleluju 3x...e to je bila epizoda za pamćenje Počeci - Page 5 1523192931  
tad su kultni dobili prve moderatore freuda i darkicu... potonju su brzo oborili s trona jer je krešu iz klape kombi banirala koji joj je netom prije rekao da je profuknjača... naravno, prošla sam inicijaciju već nakon par riječi , najprije od moralne fride, a nakon nje je i djubar zvani pizda pokazao svoje veliko srce... nazvao me ustašicom i zamalo ostao bez svojih uspavanih 34 cm Počeci - Page 5 11484130 ... nekako je dharma izgladila sukob, a potrudio se i freud zvani baldrick ... tad su se ona i onaj lubeničar JB šmekarili izigravajui nušu i matana  Počeci - Page 5 684758713

zatekla sam šaroliko društvo...metuzalema ibragu, NMNJ, communista, antonca, već prozvanog Pizdu, JB, lali, darkicu, gox, ambru, evvu, pjesnika borky-a, krešu, fridu, autora, aleluju, oceanidu, oldija, martina, saru, raznorazne kapavce, rommele itd itd...naravno, s darkicom sam odmah imala o čemu trkeljati Počeci - Page 5 11484130  i nakon samo par dana smo se srele, a kako sam ubrzo odselila u split nastavila sam se družiti i sa lali... zbog posla nisam baš stizala na forum, pa sam nakon dvogodišnje pauze zatekla dio stare i neku novu ekipu, darla, orion, babs, lenapomala, kofein, rolo/guja, kiki, urbica, esko, lastavica, kate, napeta krošnja, drug stari, inđojka, tempera, MM, besposlen pop, tarkan, neve, zeev, saudade, dija, zingaro, bazilija, red-a itd ... 

i tako... prođe 15 godina dok trepneš... neki smo još tu, nekima se izgubio svaki trag, a neki novi su zauzeli njihova mjesta... ali sjećanja su živa... bilo je zarazno, napeto, dobro i neponovljivo... i nije mi žao ni jedne minute "izgubljene" u virtualnoj šumi...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 5 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 18.03.17 0:27

hm ... ovo isto ko i kod mene u reali kad mi "introvert" počeo sa evokacijama situacija kojima nisam prisustvovala ... ne čudi me štošta Počeci - Page 5 1425538829  dapače, uopće me ne čudi iako nisam bila prisutna

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 5 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 18.03.17 5:10

A bog te mazo..ovaj Pizda ko Bozanic,,otvorijo temu a ispovijedanje ,,josh samo fali da kaze ,,iskupit cete svoje grijehe shto ste proveli na jebenom forumu vrijeme ako mi popushite,,al poshto nema nishta za popushit,,on Popu podudla i kaze da ga je jebo,,Elem jad da se i ja ispovijedim al poslije toga ima Pizda i meni da prodjira ljubavni organ uzduz i poprijeko,Daklem,,ja kupijo neki PC 1998 sa nabildanih 64MB,,majketi isusove,,za neki klip ti je trebalo pola sata da se pojavi,,Elem ..dok sam nabadao po tipkama skuzim neki serbian cafe,,i tamo se ulogiram ko Ciciban ,,ajme pljuvachine ,,a posebno shto sam im uvalijo kajkavski dijalekt pa su me pol kurca razumili..Banirali su me trajno,,nije mi se dalo druge nadimke izmishljati a bili su i dosadni ko magla ..u jebo te,,,sad me sjetilo,,,bila je neka magla koja nije bila dosadna,,,zajebant do jaja,,,a mene su uvijek takve zenskitze privlachile..,Nakon trajnog bana ,dasko sam internetom i skuzim net.com chat,,e to obozajem,,,Chatovi su bili oduvijek moji fejvoretci,,zashto,,pa zato shto se sve deshava kao u realnom svijetu,,nema vremena da razmishljash i kontash kaj cesh nekome odgovoriti nego shto ti padne na pamet u taj trenutak..To mi nekako poprave bilo prirodno,,,zato sam na neter chatu visijo non stop,,sa nadimkom frka ili taxi3184 ,,tamo je bila poprave dobra zajebancija,,i nije bilo klanova kao na forumima,,Ajd ,,poshto sam oduvijek imao slabost biti informirat a neter je nudijo linkove od drugih medija onda sam se tu skrasijo pa sam pocheo posjecivati forum vijesti,,Tu sam skuzijo bolesnu ekipu i narafski da me to ponukalo da tim ustashama jebem mater u sred pichke,,Jebaji ga,,nisam dugo tamo egzistirao ka ni na serbian cafeu,,dobijo sam ban,,,pa sam skuijo fa se na kultnima moze pichkarati koliko zelish,,U to vrijeme je bila Mandzurija admin,,,josh me jednom pitala,,,dali si bio banirat,,,(valjda mi mislila ponuditi neko moderatorsko mjesto),,reko ,,sestro ja sam od rodjenja banirat,,Bila je fina ,,i pravo vaspitata..a takve me nikad nisu privlachile pa smo se izgubili u komunikaiji,,Jebga ne pamtim sve,,,jer mi je to tlaka,,tko ce pratiti neshto shto nema veze s veom i realnim svijetom,,Uglavnom doshao sam na kultne,,ne znajuci da tamo ima isto tako pun kuratz bolesnika koji su si umislili neke fore o posebnosti posebno o humoru,,Meni je bijo najsmjeshniji od svih Antonatz,,A Ibru i ovce su furali uglavnom bosancerosi kao shto je Pizda iz Kaknja,,Kakanjac bog te jebo kakvog nema,,da ga jebesh to mi nije bilo smijeshno..Elem neki su furali english zajebanciju,,a i to m je bilo skros strano,,,jebo vam mater pejton,,ako se tome netko more smijati onda je fakat napushen do jaja,,Da skratim,,,Najbolja zajebantska ekipa  za mene su bile ,,Tempera ,,Eva i Bazilija,,Njih tri su fakat bile likovi ,,,kojima si se mogao smijati ne zbog gluposti nego zbog inteligentnih nadjebavanja,,ovo ostalo je sve bilo promuckaj i prospi..Nicheg se drugog skoro i ne sjecam,,sa neterovog foruma,,E da ostala mi je u sjecanju ona ljiga Bufitza,,e to je bijo vrhunatz ljudskog smeca,,zbog nje sam i otishao prvi sa netera,,a onda ste i vi svi ostali skuzili da je ljiga.Dodushe neki likovi su koristili forum da dodju do pichke pa je tako Hijen iako mi je bio ljiga kao i Bufitza,,iskoristijo ovaj medij da dodje do pichke pa je tako koliko ja kuzim jebo pola foruma,,,,,,hahahahhahahahahhahahah..jadne male kurvetine koje su pale na lijepe rijechi u svojim ohekivanjiama::Počeci - Page 5 1619348112) jebga on je Imocanin,,zna kako se to radi,,lazi mazi,,jebi i pobjegni:Počeci - Page 5 1619348112) Forum i jeste opstojao na ochekivanjima,,,,za to je zivi primjer Pizda,,znalachki je manipulirao sa zenskitzama dajuci im nadu da ce neshto biti a one su gradile na svojoj mashti svoj virtualno stvarni svijet i tako postojale ovisnice :Počeci - Page 5 1619348112) Meni je uvijek bila spontanost na prvom mjestu,,brzo sam prepoznavao ljude sa dignitetom i chvrstim stavom,,,pa sam se uz njih i vezao ,,,virtualno,,,a bogami sa nekima i stvarno:Počeci - Page 5 684758713)Najveci doivljaj mi je bijo dok mi je Pizda dudlo a ja ga tapsho po glavushitzi,,,govoreci mu,,,ne srami se ja sam Pop:Počeci - Page 5 1619348112))Et..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 5 Empty Re: Počeci

Postaj  antonac 18.03.17 6:59

ako se moze zaboravit dark ljilju, moze svakoga.... Počeci - Page 5 11484130 Počeci - Page 5 11484130 prava drugarica bila.....kad smo onomad pili u conobi kod iveta na srdocima/blecicima.....khe...khe.....

_________________
daite im da seru....Počeci - Page 5 29xutcyPočeci - Page 5 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Počeci - Page 5 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 18.03.17 10:01

zingaro je napisao/la:Chatovi su bili oduvijek moji fejvoretci,,zashto,,pa zato shto se sve deshava kao u realnom svijetu,,nema vremena da razmishljash i kontash kaj cesh nekome odgovoriti nego shto ti padne na pamet u taj trenutak.

a na forumu se razmišlja i ulaže vrijeme šta ćeš kome odgovoriti ? Počeci - Page 5 984513234

Počeci - Page 5 1686688635  sad se sjetih tko mi je dao taj savjet i kad ... ono, zastaneš, pa malo prošetaš a tek onda odgovoriš ako ti prsti zasvrbe ... a ja se još pitala čemu ? pa nije to poso nit ukućani .... a moš nekom odgovorit i bez prostačenja a da kažeš šta ti je na pameti i direct u centar ...

tek sad mi zabavno tu doć pročitati neke upise ... tebe zingaro se sjećam ali ne sa kultnih ... kultni su mi odmah bili papazjanija i mjesto gdje se samo moš zajebavat i to na niskim granama .. ono, na jednom pdf-u si ozbiljni moderator , uvodiš pravila a onda odeš na kultne i tamo se ispičkaraš i ispušeš i pokažeš svoje pravo balkansko lice ... doslovno ko cigo kad nosi tijesne cipele a onda kad dođe u svoju kuću odahne kad ih skine  - uf, kad se sjetim takvih i moderatoratorica, bilo ih uvijek  ... a za to ti čak ne treba ni bit nešto posebno obdarit da bi pokazao to balkansko lice i lako se prilagodit okolini ... al tko nije takav nemre ostat zauvjek pod mimikrijom  da bi upozno druge ... zabavno probati al samo to ... kad tad svak postane ono što jeste i krene uvoditi svoje standarde

al sjetih se, na vip-u sam ja tebe čitala kako si žongliro one maskirane nacionalniste ... to mi je bilo odlično za čitati kako bi odmah skočili na zadnje i onda kobajagi hajka na tebe a iz avijona se vidjelo da ih zajebavaš a njima to bijo ozbiljan posao ... ne mogu se sjetiti nickova al bilo je tamo mustri koliko voleš ... meni su vip, sociologija i psihologija i religija zato bili puno zabavniji pdf-ovi od kultnih i moglo se puno sofisticiranije zajebavati ...

kultni sam odmah svrstala u nethaer mjesto za pražanjenje - ćenifa ... a tek puno puno kasnije skužila da se koristi i za srednjoškolsko ljubovanje ... ha ha ha ... to no ko scena sa mnom i vukom u wc-u kad nam uletijo vepar misleć da će nas ulovit kako se hvatamo ko srednjoškolci jer njemu to normalno da se odrasli hvataju po wc-ima ... jebote, a sve ko neki odrasli ljudi pišu i žive po šumama Počeci - Page 5 1619348112  ajd, sad su još neke stvari puno jasnije ... znači, ti si bijo frka ? meni to mrak nadimak Počeci - Page 5 1523192931  jes ti bijo i onaj isuf ? i ono mi bio super nick Počeci - Page 5 1523192931  čovjek se bavijo tarotom i svime čime se bave pravi vješci

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 5 Empty Re: Počeci

Postaj  Lena 18.03.17 10:51

i ja sam četala....jebote sjećam se nika taxi,ali ne pamtim detalje kakav stila je imao zingaro.....frka i ne pamtim.....
bila je dya na chetu,a i iluzijin nik pamtim, da
bila je davnih vremena jedna soba kiss&hug i skupila se odlična ekipa.....baš su bili i opušteni i ok ljudi i pamtim toliko smijeha i dobre vibre....i jednu dragu barbaru  Počeci - Page 5 684758713 
kasnije sam bila najčešće u mislim da se soba zvala batak ili bitak....pozaboravljala sam više....
bilo je isto krvave ekipe i smijeha.....pa se chat nekako pokvario....sami debili ili balava djeca.....
e onda sam postala forumašica  Počeci - Page 5 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Počeci - Page 5 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 18.03.17 10:54

BesposlenPlop je napisao/la:
pizda je napisao/la:

kako ti je bijo nick prije malaniz? Nesto mi ostalo u sjecanju neko drugo ali jebat ga sto se mogu sjetit...


sjetila se jednog kojeg sam dugo koristila .... da nije Nevera ? al nema šamse da si me zapamtio pod tim nickom ... Počeci - Page 5 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 5 Empty Re: Počeci

Postaj  Lena 18.03.17 11:12

hoće li meni već jednom netko kazat tko je bio dečko 13?
je li to bio neki stari forumaš u novom ruhu ili ipak oriđinal.....

još ne znam!!!!  Počeci - Page 5 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Počeci - Page 5 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 18.03.17 17:51

antonac je napisao/la:ako se moze zaboravit dark ljilju, moze svakoga.... Počeci - Page 5 11484130 Počeci - Page 5 11484130 prava drugarica bila.....kad smo onomad pili u conobi kod iveta na srdocima/blecicima.....khe...khe.....

darkicu je nemoguće zaboraviti... da je nije bilo trebalo bi je izmisliti...  Počeci - Page 5 684758713

i onog šupka baldricka... upisi kratki, britki i nevjerojatno inteligentni... ti on i pipi ste mi bili najduhovitiji trojac...pa komunjara sa svojim sofistificiranim humorom... 
a i ona desničarka lali je bila živa provala... 

a dečko 13 je ipak bio najorginalniji lik kultnih... 
da li je bio netko od poznatih? ne znam, ali uvijek sam sumnjala na red-a da bi to mogao biti on... ali on se izjasnio da nije... PREMA TOME!!! ne znam...  Počeci - Page 5 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 5 Empty Re: Počeci

Postaj  pizda 18.03.17 21:15

Lena je napisao/la:hoće li meni već jednom netko kazat tko je bio dečko 13?
je li to bio neki stari forumaš u novom ruhu ili ipak oriđinal.....

još ne znam!!!!  Počeci - Page 5 11484130

Decko je "dijete" Sare i CP Neta koi su tad svalerirali Počeci - Page 5 684758713...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Počeci - Page 5 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 18.03.17 23:34

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:hoće li meni već jednom netko kazat tko je bio dečko 13?
je li to bio neki stari forumaš u novom ruhu ili ipak oriđinal.....

još ne znam!!!!  Počeci - Page 5 11484130

Decko je "dijete" Sare i CP Neta koi su tad svalerirali Počeci - Page 5 684758713...

jadna sara se našvalerisala virtualno da ne čudi što je tu i tamo pukla ... hoće to kod virtualnog švalerisanja ... al dobro, sad znam i tko je bijo cp net bez da sam ga čitala Počeci - Page 5 1523192931  sjetila se tko me navodio da je upravo on dečko 13 ... čega se vi tu igrate, još ste svi i dobri ... Počeci - Page 5 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 5 Empty Re: Počeci

Postaj  RobinUd 19.03.17 3:42

BesposlenPlop je napisao/la:... čega se vi tu igrate, još ste svi i dobri ... Počeci - Page 5 1425538829
... skoro neosteceni...
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Počeci - Page 5 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 19.03.17 5:24

Lena je napisao/la:i ja sam četala....jebote sjećam se nika taxi,ali ne pamtim detalje kakav stila je imao zingaro.....frka i ne pamtim.....
bila je dya na chetu,a i iluzijin nik pamtim, da
bila je davnih vremena jedna soba kiss&hug i skupila se odlična ekipa.....baš su bili i opušteni i ok ljudi i pamtim toliko smijeha i dobre vibre....i jednu dragu barbaru  Počeci - Page 5 684758713 
kasnije sam bila najčešće u mislim da se soba zvala batak ili bitak....pozaboravljala sam više....
bilo je isto krvave ekipe i smijeha.....pa se chat nekako pokvario....sami debili ili balava djeca.....
e onda sam postala forumašica  Počeci - Page 5 11484130

ma bilo je bash fora,,doc,,tam i zajebavat se do jaja,bilo je par dalmoshitza,,(fakat neam pojam zashto me bash dalmoshitce toliko privlache,,,valjda zato shto su ludje od mene)koje su bile otkachene ko moja muda::Počeci - Page 5 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 5 Empty Re: Počeci

Postaj  Lena 19.03.17 10:08

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:hoće li meni već jednom netko kazat tko je bio dečko 13?
je li to bio neki stari forumaš u novom ruhu ili ipak oriđinal.....

još ne znam!!!!  Počeci - Page 5 11484130

Decko je "dijete" Sare i CP Neta koi su tad svalerirali Počeci - Page 5 684758713...

a jel....e pa da, ima smisla.....cp je uvijek bio duhovit,a i sarita je imala ekstra dara za dupliće....

super su bili kao dečko 13 Počeci - Page 5 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Počeci - Page 5 Empty Re: Počeci

Postaj  Lena 19.03.17 10:30

zingaro je napisao/la:
Lena je napisao/la:i ja sam četala....jebote sjećam se nika taxi,ali ne pamtim detalje kakav stila je imao zingaro.....frka i ne pamtim.....
bila je dya na chetu,a i iluzijin nik pamtim, da
bila je davnih vremena jedna soba kiss&hug i skupila se odlična ekipa.....baš su bili i opušteni i ok ljudi i pamtim toliko smijeha i dobre vibre....i jednu dragu barbaru  Počeci - Page 5 684758713 
kasnije sam bila najčešće u mislim da se soba zvala batak ili bitak....pozaboravljala sam više....
bilo je isto krvave ekipe i smijeha.....pa se chat nekako pokvario....sami debili ili balava djeca.....
e onda sam postala forumašica  Počeci - Page 5 11484130

ma bilo je bash fora,,doc,,tam i zajebavat se do jaja,bilo je par dalmoshitza,,(fakat neam pojam zashto me bash dalmoshitce toliko privlache,,,valjda zato shto su ludje od mene)koje su bile otkachene ko moja muda::Počeci - Page 5 684758713

je....dalmošice (ja tako mislim) jesu nešto otvorenije i luđe.....
meni je krvava bila frakcija, odlična je bila....mislim da se kasnije i na VIP bila prebacila....znam da sam je i tamo povremeno pročitala.....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Počeci - Page 5 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 19.03.17 10:50

eto, kod mene upravo obrnuta iskustva ... koga god sam upoznala uživo, nije mi bio ni malo nalik na virtualni lik ... ono krcato samopouzdanja koje se da virtualno odglumiti, uživo bi nestajalo nakon par razgovora ... ajd, ako napiješ nekoga, još se da oljuštiti do srži kakvi bi bili da nisu naučeni glumatati, al trijezni se odmah vrate u "odijela i maske" ... a  mense ne da stalno ljude držati pod gasom da bi meni bili pitkiji ... radije  nalazim one koji su i bez alkoholiziranja pitki i ne mijenjaju se ovisno o tome koliko promila im teče venama

takvi su mi tek super kad se napiju Počeci - Page 5 1619348112  nema mi ljepše nego vidjeti prirodno veselog čovjeka zdravo pijanog ( razlika od onog nezdravog i čestog ) pa bude duplo veseliji i duhovitiji Počeci - Page 5 11484130

a čitajući sada vaša sjećanja i u meni nepoznatim likovima vidim tko bi to mogao biti ... znači, cp net ... tko mi je ono jednom reko da je i to bijo dečko tlinaest Počeci - Page 5 1619348112  krivo navođenje je uvijek dobro došlo za čitati ljude ... tako me i vepar krivo navodijo pa na kraju dobila kristalno jasnu sliku svega što sam trebala i htjela vidjeti ... znači, davno kad sam uletila na kultnix fakat bila u pravu kad sam rekla da mi se čini da tamo piše daleko manje ljudi nego se uprizoruje ... ono, jedan čouk vodijo igru a ostali bili zgodna publika Počeci - Page 5 3114667799 čovjek si našo svoj osobni insektarij i bocka li ga bocka

Počeci - Page 5 280662968


Zadnja promjena: BesposlenPlop; 19.03.17 10:59; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 5 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 19.03.17 10:58

RobinUd je napisao/la:
BesposlenPlop je napisao/la:... čega se vi tu igrate, još ste svi i dobri ... Počeci - Page 5 1425538829
... skoro neosteceni...

Počeci - Page 5 3114667799 Počeci - Page 5 3114667799 Počeci - Page 5 3114667799 meni tek sad zabavno pratiti ovakve teme Počeci - Page 5 1523192931 prije mi bilo dosadno kad bi krenule priče od stoljeća sedmog tko je kome šta reko i napravijo i to zamisli!VIRTUALNO Počeci - Page 5 1619348112 al glavno da se paaaatiiiiloooo i pjevaloooo borbeeeneee


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 5 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 19.03.17 11:06

al evo sad malo ozbiljno ... meni osobno najjači lik sa nethaera je definitvno Andromeda ... taj je bio jedan od rijetkih ljudi sa kojim sam govorila istim jezikom ... sa njim bih opet rado prodivanila Počeci - Page 5 684758713

Gnjus je bio duhovit i inteligentan

ostalih se fakat više ne sjećam jer očito nisu ni ostavili neki posebno upečatljiv utisak na mene ... sve neke svađalice i kontrolfrikovi a pogotovo na religiji gdje sam najviše vremena provodila Počeci - Page 5 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 5 Empty Re: Počeci

Postaj  Lena 19.03.17 17:02

BesposlenPlop je napisao/la:al evo sad malo ozbiljno ... meni osobno najjači lik sa nethaera je definitvno Andromeda ... taj je bio jedan od rijetkih ljudi sa kojim sam govorila istim jezikom ... sa njim bih opet rado prodivanila Počeci - Page 5 684758713

Gnjus je bio duhovit i inteligentan

ostalih se fakat više ne sjećam jer očito nisu ni ostavili neki posebno upečatljiv utisak na mene ... sve neke svađalice i kontrolfrikovi a pogotovo na religiji gdje sam najviše vremena provodila Počeci - Page 5 684758713

pamtim i andromedu,ali sa drugih foruma, ne kultne stvari....na kultnim je možda napisao/la par postova....

pa ne možeš ni pamtiti sve ove likove gore nabrojane jer si više bila na religiji jel da.....kultne imaju cijelu povijest....ono stari zavjet,novi zavjet i onda divljaštvo i apokalipsa Počeci - Page 5 1523192931
puno je ljudi pisalo, otprilike 30-35 konstantno,još toliko povremeno i još gostujući sporadično.....
ja jasno pamtim lijepe trenutke i zezanje.....i mislim da je bilo iskreno i bez sustezanja, a onda kao u nekim brakovima-kako to nisam vidio/la ranije, nisi onakva/onakav kakvog sam te smatrala...itd itd....sad je svaka riječ povod za neko drugo ili skriveno značenje....
jebi ga
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Počeci - Page 5 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 19.03.17 17:32

BesposlenPlop je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
BesposlenPlop je napisao/la:... čega se vi tu igrate, još ste svi i dobri ... Počeci - Page 5 1425538829
... skoro neosteceni...

Počeci - Page 5 3114667799 Počeci - Page 5 3114667799 Počeci - Page 5 3114667799  meni tek sad zabavno pratiti ovakve teme Počeci - Page 5 1523192931  prije mi bilo dosadno kad bi krenule priče  od stoljeća sedmog tko je kome šta reko i napravijo i to zamisli!VIRTUALNO   Počeci - Page 5 1619348112 al glavno da se paaaatiiiiloooo i pjevaloooo borbeeeneee

pa ja... nisu svi stina, mramor, čelik i željezo... malo je takvih... zapravo, mislim da si u tome jedinstvena... tebe se ništa nije dotaklo, ni ovako ni onako

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 5 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 19.03.17 19:04

btw je napisao/la:
BesposlenPlop je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
BesposlenPlop je napisao/la:... čega se vi tu igrate, još ste svi i dobri ... Počeci - Page 5 1425538829
... skoro neosteceni...

Počeci - Page 5 3114667799 Počeci - Page 5 3114667799 Počeci - Page 5 3114667799  meni tek sad zabavno pratiti ovakve teme Počeci - Page 5 1523192931  prije mi bilo dosadno kad bi krenule priče  od stoljeća sedmog tko je kome šta reko i napravijo i to zamisli!VIRTUALNO   Počeci - Page 5 1619348112 al glavno da se paaaatiiiiloooo i pjevaloooo borbeeeneee

pa ja... nisu svi stina, mramor, čelik i željezo... malo je takvih... zapravo, mislim da si u tome jedinstvena... tebe se ništa nije dotaklo, ni ovako ni onako

gdje piše da me se nije ništa dotaklo ? dapače, jeste, i to sve i svašta i redom kako sam upoznavala koji nick ...   i da i ja nisam u svemu svesrdno sudjelovala ko i drugi ne bih vidjela to što vidim pa mi sad zabavno dalje pratiti  ...  a i pojma nemaš šta je meni zabavno sad pratiti iako si opet umišljaš da znaš ... al tko ti brani .. ovdje je umišljanje nacionalni sport kojim se mnogi bave dobrovoljno i bez da ih itko tjera Počeci - Page 5 1619348112  

a snaga nije u tome da  te ništa ne dotiče ... nego upravo suprotno ... dozvolit da te se sve dotakne i bez zadrški ... al na kraju ide rezime i prosijavanje svih koji su te doticali ... i ti si među njima, ne brini Počeci - Page 5 1619348112  sad mi smiješno ono moje izvinjavanje ... jebote, čemu ? zato jer ti nisam javila da se zajebavam ko i sto puta ranije pod tebi nepoznatim nickom Počeci - Page 5 1619348112 ono, upoznaš me uživo pa si odmah daš pravo kontrolirati i osuđivati sve moje poteze ...  a jesam bila budala al neka sam ... sad se i tome mogu smijati Počeci - Page 5 1619348112


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 5 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 19.03.17 20:00

Sjećam se nekih trenutaka, detalja, avatara pojedinih nickova. Nisam bila dio neke ekipe pa su me privlačile teme. Pojavila sam se, čini mi se, 2006. na nethaeru kad sam pretraživala nešto o Indiji. Bila sam na dreku od kompa, dial-up konekcija s prestrašnim zvukovima povezivanja  Počeci - Page 5 1523192931, o sporosti i učitavanju stranica, fotografija neću govoriti. Videozapise nisam ni gledala. Učitavanje nekog yt-linka od tri minute trajalo je najmanje pola sata.  

Pojavila sam se prvi put na Religiji. Strpljivo sam čitala većinu tema, od prve do posljednje stranice, razmislila bih što imam za reći i tada, eventualno, nešto dometnula što sudionici nisu spomenuli. Malo me je nervirao Jivashakti s konstantnim pozivanjem na autoritete.  Počeci - Page 5 1523192931 Nisam ga doživljavala slobodoumnim pa se nisam ni zadržavala u raspravama s njime. Zatim Masovna histerija (Šekspir) s "bog ne postoji, on jest", znao je izazvati moju demonstraciju logičkog raščlanjivanja istinosne vrijednosti tog njegovog iskaza. Sjećam se i Metilde koja se u to vrijeme nazivala Baba i imala avatar s presisatom Pamelom Anderson.  Počeci - Page 5 11484130 Voljela sam čitati pametne upise Razbojnikove Nevjeste i još nekoliko ljudi čijih se nickova, nažalost, uopće ne sjećam. 

Povremeno bi se ondje pojavljivao nadr`ani Lav kao prvosvećenik ne-sjećam-se-koje-ono-zvijezde. Bio je duhovit.

Sjećam se i Darle koja se pojavila na tom pdf-u nešto kasnije. Djelovala je nježno, strpljivo. I ona je bila duhovita.

I sad imam jedan veliki blank.

Pa sjećanja na otvaranje topica na SoFi. Bilo je pametnih ljudi, odličnih postova. Pa drugovanje sa Slobodnom9 koja me je dovukla do Gazde. Počeci - Page 5 684758713

Ondje sam zamijetila LenuMalenu. Počeci - Page 5 684758713 I još neke osobe. Sjećam se nekog pravnika koji je vrlo pametno zborio, ali me je lagano nervirao jer je znao emotivno ucijeniti svojim hendikepom tijekom rasprava. Ne znam, možda su mi sjećanja iskrivljena. Sjećam se i Californiamena koji mi je, iako izuzetno načitana osoba, izazivao gađenje zbog romantičnih paralelki. Švaler. Muljator. Počeci - Page 5 684758713 Uostalom, bilo je još takvih.

Sjećam se i Mandžurije. Znala sam s njome razmijeniti inbox razmišljanja. Nešto o iluzornosti percepcije. Bila je draga.

Onda opet blank.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 5 Empty Re: Počeci

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.