kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Počeci

Stranica 6 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Počeci - Page 6 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 19.03.17 20:29

(nastavak s prethodne stranice)

Na Kultne sam zalutala čitajući Floriene. (Znala se pojavljivati na SoFi.) Voljela je poeziju. Sjećam se njenih "krpica od snova". : D I trube. Nadam se da je dobro i da uživa gdje god da se nalazila. Na Kultnima vidjeh topic na kojem se "Ubogar zajebava sam sa sobom" pa, nakon što sam na njemu učila solirati, odlučila sam otvoriti Ein Traum. : p

E sad, jaaako dugo uopće nisam mogla ništa povezati. Sjećam se nekih svađa i nekih posve privatnih momenata. Sjećam se avatara s nekim debeljkom koji jede sendvič u čamcu. Je li to Jadranko? Sjećam se Sarite koje me je pomalo bilo strah. Nikada nisam znala hoće li mi raznježeno odgovoriti ili me nečim opiz`iti.  Počeci - Page 6 1523192931 Uostalom, da, nje se sjećam s pdf Znanost. Ondje me se dojmila pameću. Imala je neku zgodnu ženskicu na av-u. Valovite smeđe kose u crvenoj majici, mislim.

Sjećam se Hiena koji je o sebi govorio u trećem licu. Iritantna osobina. Ali shvatila sam to kao način njegove zahebancije. I da, njegovih neprestanih samojebki (poljski: selfie). : )) Jaoo. 

Sjećam se i Kalimerića. Počeci - Page 6 684758713 On se često krvio s Temperom. Hmm, čega se još sjećam? Enjoy s onim gifom crvene cipelice koju klati na nožnom prstu. Svaki bih put taj dio ubrzano skrolala.

Sjećam se i Btw kojoj je Enjoy vrlo ozbiljno dometnula da bi trebala razmisliti koga postavlja na avatar. : ))) Naime, tada je imala Vivien Leigh pa joj je ova htjela poručiti da je glumica imala ozbiljnih psihičkih problema. To mi je bila provala godine. : ))

Onda blank.

Pa se pojavih na novootvorenom Lavovom forumu (nakon što se većina vas razišla). Moram pohvaliti Zingara koji je baš bio srdačan, susretljiv i nastojao me je više uključiti u njihova druženja. 

Ma, zapravo, počela sam istinski uživati na forumu tek nakon što sam se pojavila na onom prvom Escovom forumu. Bez kojeg smo ostali. : ))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 6 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 19.03.17 21:17

BesposlenPlop je napisao/la:
btw je napisao/la:
BesposlenPlop je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
... skoro neosteceni...

Počeci - Page 6 3114667799 Počeci - Page 6 3114667799 Počeci - Page 6 3114667799  meni tek sad zabavno pratiti ovakve teme Počeci - Page 6 1523192931  prije mi bilo dosadno kad bi krenule priče  od stoljeća sedmog tko je kome šta reko i napravijo i to zamisli!VIRTUALNO   Počeci - Page 6 1619348112 al glavno da se paaaatiiiiloooo i pjevaloooo borbeeeneee

pa ja... nisu svi stina, mramor, čelik i željezo... malo je takvih... zapravo, mislim da si u tome jedinstvena... tebe se ništa nije dotaklo, ni ovako ni onako

gdje piše da me se nije ništa dotaklo ? dapače, jeste, i to sve i svašta i redom kako sam upoznavala koji nick ...   i da i ja nisam u svemu svesrdno sudjelovala ko i drugi ne bih vidjela to što vidim pa mi sad zabavno dalje pratiti  ...  a i pojma nemaš šta je meni zabavno sad pratiti iako si opet umišljaš da znaš ... al tko ti brani .. ovdje je umišljanje nacionalni sport kojim se mnogi bave dobrovoljno i bez da ih itko tjera Počeci - Page 6 1619348112  

a snaga nije u tome da  te ništa ne dotiče ... nego upravo suprotno ... dozvolit da te se sve dotakne i bez zadrški ... al na kraju ide rezime i prosijavanje svih koji su te doticali ... i ti si među njima, ne brini Počeci - Page 6 1619348112  sad mi smiješno ono moje izvinjavanje ... jebote, čemu ? zato jer ti nisam javila da se zajebavam ko i sto puta ranije pod tebi nepoznatim nickom Počeci - Page 6 1619348112 ono, upoznaš me uživo pa si odmah daš pravo kontrolirati i osuđivati sve moje poteze ...  a jesam bila budala al neka sam ... sad se i tome mogu smijati Počeci - Page 6 1619348112

Počeci - Page 6 684758713 

glisto, kontrola je tvoja uža specijalnost, a ne moja... 

moj "grijeh" je što ne trpim zakulisne igrice, maskiranja i skakanje po drugima dok se netko "igra" .. a zapravo je moj pravi grijeh (i fakat bih se istriskala zbog svoje gluposti)  što nisam skužila da se ti ne igraš nego prazniš svoje frustracije i netrpeljivost prema svim ženama umotavajući ih u celofan zajebancije... i sve dođu na red prije ili kasnije, bez obzira jesu li ti bilo kada bilo što krivo napisale... 
ne znam da li si svjesna svog pisanja, ali kako netko već reče, uistinu zračiš poput černobila.... 
a komentari.... možeš komotno izostaviti slova, jer umjesto komentara koje pišeš u zadnje vrijeme, stavi ovaj smajlić, svi se mogu opisati njime  Počeci - Page 6 997057239



i da raščistimo nešto... vidjela sam te jednom uživo, a upoznala sam te puno kasnije...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 6 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 19.03.17 21:21

ligeja je napisao/la:

Sjećam se i Btw kojoj je Enjoy vrlo ozbiljno dometnula da bi trebala razmisliti koga postavlja na avatar. : ))) Naime, tada je imala Vivien Leigh pa joj je ova htjela poručiti da je glumica imala ozbiljnih psihičkih problema. To mi je bila provala godine. : ))

dada sjećam se toga... još me pitala zašto i kod njih ne (o)stavim taj avatar (imala sam onog kamiondžiju), pa sam joj rekla da ću ga ipak ponijeti sa sobom, jer oni imaju dovoljno svojih psihopata  Počeci - Page 6 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 6 Empty Re: Počeci

Postaj  RobinUd 19.03.17 22:19

Bas se svih likova sa Religije ne sjecam, samo onih, koji su na neki nacin odskakali:
Vec sam bio nabrojio neke.

zeev - zidov, bio je penicilin za krscane, poznao je krscanstvo (sve lazi i obmane) bolje od svakog popa
Henok - najcesci zeev-ov kontrahent, krscanski ultrakonzervativac, tumacio je vjeru na svoj nacin, zajebavali su ga jer je bio ozenjen, pa rastavljen (zapravo, zena ga je ostavila), cista suprotnost krscanskom ucenju...
Razbojnikova Nevjesta (Nevenka) - donekle liberalna i otvorena, znala je napisati pametan post

zanimljivo, tamo alahovih sljedbenika nije bilo, ako je koji i zalutao, kad je vidio kako krscani prolaze, pobjegao je glavom bez obzira...
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Počeci - Page 6 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 19.03.17 23:12

btw je napisao/la:
glisto, kontrola je tvoja uža specijalnost, a ne moja... 

moj "grijeh" je što ne trpim zakulisne igrice, maskiranja i skakanje po drugima dok se netko "igra" .. a zapravo je moj pravi grijeh (i fakat bih se istriskala zbog svoje gluposti)  što nisam skužila da se ti ne igraš nego prazniš svoje frustracije i netrpeljivost prema svim ženama umotavajući ih u celofan zajebancije... i sve dođu na red prije ili kasnije, bez obzira jesu li ti bilo kada bilo što krivo napisale... 
ne znam da li si svjesna svog pisanja, ali kako netko već reče, uistinu zračiš poput černobila.... 
a komentari.... možeš komotno izostaviti slova, jer umjesto komentara koje pišeš u zadnje vrijeme, stavi ovaj smajlić, svi se mogu opisati njime  Počeci - Page 6 997057239



i da raščistimo nešto... vidjela sam te jednom uživo, a upoznala sam te puno kasnije...

a jok, kontrola je tvoja uža specijalnost a kako sam dugo dozvoljavala da me upravo ti prezentiraš drugima, ispalo da je moja ... badaf se trudiš ...

drugo je to što mnogi iznošenje drugačijeg mišljenja od njihovog smatraju pokušajem kontroliranja ... a nije ... na forumu moš samo iznijeti svoje  mišljenje a nikako kontrolirati druge ... nemoguća misija ... upravo to pokušavaš al nejde Počeci - Page 6 1425538829

a da zračim to je istina ... jebat ga, proljeće, vedri dani pa i ja zračim po njima ...  al ne ko černobil ... to opet sebe prikazuješ kroz moj lik a mendosadilo da to dozvoljavam mirno i radi toga što uvijek ispala neka fertutma nakon toga skužila da mnogima pašu fertutme jer tek onda živnu ... sad ih lijepo izmišljajte al preko svojih nickova i bez da mene petljate u njih Počeci - Page 6 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 6 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 19.03.17 23:17

joj da, californiaman je meni bio ooodličan ... super teme je postavljao i znao ih voditi ... uživala sam sudjelovati u njima iako sam brzo odustala jer bih zaboravila upalit forum ... al kad god bih naletjela na njegove teme, rado sam čitala uvod i kako je lijepo on to psotavio ko hranu za mozak pa se dalo dalje razvijati razna mišljenja

naletila dosta kasnije na njega na jednom drugom skroz nepoznatom forumu i mislila se ulogirat al odustala ... mislim da se zvao točkica forum il tako nešto ... al kad sam ponovo išla otvarati, zamro taj forum i pretvorijo se u žemski trič trač

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 6 Empty Re: Počeci

Postaj  pizda 20.03.17 9:13

antonac je napisao/la:ako se moze zaboravit dark ljilju, moze svakoga.... Počeci - Page 6 11484130 Počeci - Page 6 11484130 prava drugarica bila.....kad smo onomad pili u conobi kod iveta na srdocima/blecicima.....khe...khe.....

pa nije je niko ni zaboravijo...Počeci - Page 6 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Počeci - Page 6 Empty Re: Počeci

Postaj  pizda 20.03.17 9:14

BesposlenPlop je napisao/la:
BesposlenPlop je napisao/la:
pizda je napisao/la:

kako ti je bijo nick prije malaniz? Nesto mi ostalo u sjecanju neko drugo ali jebat ga sto se mogu sjetit...


sjetila se jednog kojeg sam dugo koristila  .... da nije Nevera ? al nema šamse da si me zapamtio pod tim nickom ... Počeci - Page 6 1425538829

mislim da je bilo neko sa dvije rieci...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Počeci - Page 6 Empty Re: Počeci

Postaj  pizda 20.03.17 9:16

kako se lijepo pise Počeci - Page 6 684758713, ljudi vole evociranja uspomena ili pak svadjanja a vole i bit intervjuirati...
U svakom slucaju, prisjetio sam se mnogih koje sam vec skoro pa zaboravio...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Počeci - Page 6 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 20.03.17 9:29

Bas je tesko pisati i citirati preko mobitela, ali pokusacu.

Kod mene je isto kao i kod Pipike. Par ljudi, koje sam upoznala me nikako nisu razocarali, vec su mi sa upoznavanjem postali blizi i drazi.
S tim sto nikog od njih nisam pojebala, sto znaci da sam negde falila! Ali kako se nadam da cemo se Bitvica i ja opet videti, moguce da se i to promeni. A, sta kazes, Bitvice? Počeci - Page 6 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 6 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 20.03.17 9:36

Ponekad ju je zaista tesko preskociti. Previse razvijen periferni vid, pa sam primetila i taj dusebriznicki post. Počeci - Page 6 1425538829

Sarita pise bar 17 godina na ovim forumuma. Za to se vreme uspela cak ( a nemoralne zene!) dva puta zaljubiti. Otvorena, kakva jeste, to nije ni krila. Pa je sad "jadna i silno" se svalerisala. A kao slobodna osoba moze da ima svaki dan drugog, ako tako zeli, sve dok ne pronadje muskarca, koji joj intelektualno, emocionalno, seksualno i po svim drugim kriterijumima, koji su joj bitni, odgovara.
Jebem ti koliko Glista otrova moze prosuti, pa to nije normalno.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 6 Empty Re: Počeci

Postaj  pizda 20.03.17 9:36

cat_claw je napisao/la:Bas je tesko pisati i citirati preko mobitela, ali pokusacu.

Kod mene je isto kao i kod Pipike. Par ljudi, koje sam upoznala me nikako nisu razocarali, vec su mi sa upoznavanjem postali blizi i drazi.
S tim sto nikog od njih nisam pojebala, sto znaci da sam negde falila! Ali kako se nadam da cemo se Bitvica i ja opet videti, moguce da se i to promeni. A, sta kazes, Bitvice? Počeci - Page 6 11484130

sto se tebe tice, tu me Darla zajebala...Počeci - Page 6 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Počeci - Page 6 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 20.03.17 9:42

A mozda se jednom vidimo. Počeci - Page 6 684758713 Meni bi bilo drago. Bitvica je i onako svetski putnik, pa kad trkne do Rieke, eto i mene.
Hvalila te Darla, nemas pojma koliko.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 6 Empty Re: Počeci

Postaj  pizda 20.03.17 9:45

cat_claw je napisao/la:A mozda se jednom vidimo. Počeci - Page 6 684758713 Meni bi bilo drago. Bitvica je i onako svetski putnik, pa kad trkne do Rieke, eto i mene.
Hvalila te Darla, nemas pojma koliko.

kako i nece, jebali smo se satima na klupi u Konobi kod Ive i nista se nisam zalijo iako je ona bila ispod...Počeci - Page 6 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Počeci - Page 6 Empty Re: Počeci

Postaj  RobinUd 20.03.17 13:21

cat_claw je napisao/la:.... muskarca, koji joj intelektualno, emocionalno, seksualno i po svim drugim kriterijumima....

Uvijek me zanimao zenski redosljed prioriteta.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Počeci - Page 6 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 20.03.17 15:10

RobinUd je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:.... muskarca, koji joj intelektualno, emocionalno, seksualno i po svim drugim kriterijumima....

Uvijek me zanimao zenski redosljed prioriteta.


To je neki moj redosled. Spontano napisan. Obicno mi je muskarac, koji mi je intelektualno privlacan i uzbudljiv, ujedno i seksualno privlacan, ali da bi doslo do odnosa mora da prodje i emocionalnu komponentu. Odnosno morala bih imati osecaj da se i tu mozemo lepo nadopunjavati i jedno drugom biti podrska.

Racunica je jednostavna.  Intelektualno + emocionalno = seksualno. Počeci - Page 6 F24sqg

Malo se salim, ali mislim da to kod mene tako nekako ide...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 6 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 20.03.17 17:25

BesposlenPlop je napisao/la:
btw je napisao/la:
glisto, kontrola je tvoja uža specijalnost, a ne moja... 

moj "grijeh" je što ne trpim zakulisne igrice, maskiranja i skakanje po drugima dok se netko "igra" .. a zapravo je moj pravi grijeh (i fakat bih se istriskala zbog svoje gluposti)  što nisam skužila da se ti ne igraš nego prazniš svoje frustracije i netrpeljivost prema svim ženama umotavajući ih u celofan zajebancije... i sve dođu na red prije ili kasnije, bez obzira jesu li ti bilo kada bilo što krivo napisale... 
ne znam da li si svjesna svog pisanja, ali kako netko već reče, uistinu zračiš poput černobila.... 
a komentari.... možeš komotno izostaviti slova, jer umjesto komentara koje pišeš u zadnje vrijeme, stavi ovaj smajlić, svi se mogu opisati njime  Počeci - Page 6 997057239



i da raščistimo nešto... vidjela sam te jednom uživo, a upoznala sam te puno kasnije...

a jok, kontrola je tvoja uža specijalnost a kako sam dugo dozvoljavala da me upravo ti prezentiraš drugima, ispalo da je moja ... badaf se trudiš ...

drugo je to što mnogi iznošenje drugačijeg mišljenja od njihovog smatraju pokušajem kontroliranja ... a nije ... na forumu moš samo iznijeti svoje  mišljenje a nikako kontrolirati druge ... nemoguća misija ... upravo to pokušavaš al nejde Počeci - Page 6 1425538829

a da zračim to je istina ... jebat ga, proljeće, vedri dani pa i ja zračim po njima ...  al ne ko černobil ... to opet sebe prikazuješ kroz moj lik a mendosadilo da to dozvoljavam mirno i radi toga što uvijek ispala neka fertutma nakon toga  skužila da mnogima pašu fertutme jer tek onda živnu ... sad ih lijepo izmišljajte al preko svojih nickova i bez da mene petljate u njih Počeci - Page 6 1425538829
je... da te namontiraju u krško bilo bi struje za cijeli balkan  Počeci - Page 6 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 6 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 20.03.17 17:32

cat_claw je napisao/la:Bas je tesko pisati i citirati preko mobitela, ali pokusacu.

Kod mene je isto kao i kod Pipike. Par ljudi, koje sam upoznala me nikako nisu razocarali, vec su mi sa upoznavanjem postali blizi i drazi.
S tim sto nikog od njih nisam pojebala, sto znaci da sam negde falila! Ali kako se nadam da cemo se Bitvica i ja opet videti, moguce da se i to promeni. A, sta kazes, Bitvice? Počeci - Page 6 11484130
Kato, znaš da sam promiskujitetna, vatrena, a ti si komad i pol... Prema tome!  Počeci - Page 6 2281111077

Čekaj da sinku bude trebalo što raditi u stanu, eto mene u Vieni.   Počeci - Page 6 1523192931

U drugoj polovici junija sam se predbilježila za godišnji... nadam se da ćeš biti doma Počeci - Page 6 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 6 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 20.03.17 17:37

cat_claw je napisao/la:A mozda se jednom vidimo. Počeci - Page 6 684758713 Meni bi bilo drago. Bitvica je i onako svetski putnik, pa kad trkne do Rieke, eto i mene.
Hvalila te Darla, nemas pojma koliko.
aha, Darla ga je toliko (na)hvalila da trebaš mene kao garde damu?  Počeci - Page 6 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 6 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 20.03.17 18:03

pizda je napisao/la:kako se lijepo pise Počeci - Page 6 684758713, ljudi vole evociranja uspomena ili pak svadjanja a vole i bit intervjuirati...
U svakom slucaju, prisjetio sam se mnogih koje sam vec skoro pa zaboravio...


Zašto?

Možda žele potvrdu da se ne sjećaju izmišljenih stvari, da su sudjelovali u istim događanjima, da su njihovi osjećaji bili uzvraćeni, da su bili bitni drugim ljudima. Da nisu izbrisani iz postojanja. Postovi odlaze u arhivu, jednako tako i nestaju, ali osjećaji ostaju. Većina se sjeća kako se osjećala u nečijem društvu. Možda je zato teško zaboraviti uvrede, podbadanja, iživljavanja. Možda zato netko to i čini drugima - da ne bi bio zaboravljen.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 6 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 20.03.17 18:15

ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:kako se lijepo pise Počeci - Page 6 684758713, ljudi vole evociranja uspomena ili pak svadjanja a vole i bit intervjuirati...
U svakom slucaju, prisjetio sam se mnogih koje sam vec skoro pa zaboravio...


Zašto?

Možda žele potvrdu da se ne sjećaju izmišljenih stvari, da su sudjelovali u istim događanjima, da su njihovi osjećaji bili uzvraćeni, da su bili bitni drugim ljudima. Da nisu izbrisani iz postojanja. Postovi odlaze u arhivu, jednako tako i nestaju, ali osjećaji ostaju. Većina se sjeća kako se osjećala u nečijem društvu. Možda je zato teško zaboraviti uvrede, podbadanja, iživljavanja. Možda zato netko to i čini drugima - da ne bi bio zaboravljen.
da... ali su mi ostala u sjećanju one lijepe emocije, njih ne dam i njih čuvam kao nešto dragocjeno. a oniom ružnimse danas smijem... 

zanimljivo je kako se ljudi trude sačuvati sjećanje na neke emocije ili čak cijeli period života u kojem su bili najsrećniji, najuspješniji itd.... to često vidim kod unutrašnjeg uređenja, koje pločice odabiru, namještaj... skoro nepogrešivo se može pogoditi njihov najbolji period života...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 6 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 20.03.17 23:55

pizda je napisao/la:
BesposlenPlop je napisao/la:
BesposlenPlop je napisao/la:
pizda je napisao/la:

kako ti je bijo nick prije malaniz? Nesto mi ostalo u sjecanju neko drugo ali jebat ga sto se mogu sjetit...


sjetila se jednog kojeg sam dugo koristila  .... da nije Nevera ? al nema šamse da si me zapamtio pod tim nickom ... Počeci - Page 6 1425538829

mislim da je bilo neko sa dvije rieci...

nemam pojma na šta misliš ... prije malaniz je bilo svega i svačega .. tko će se sada toga sjetiti jer je sve bilo nešto brzopotezno

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 6 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 21.03.17 0:02

btw je napisao/la:
je... da te namontiraju u krško bilo bi struje za cijeli balkan  Počeci - Page 6 1523192931

pa dobro to ... al to je korisno ... ja volem kad ima svjetla i muvinga  ... ajme, šta je forum razigrat i svak tamo gdje mu je mjesto ...ko i u mojoj drugoj šumi ... naučila kako zatvarati strujne krugove Počeci - Page 6 11484130

Počeci - Page 6 3827645783


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 6 Empty Re: Počeci

Postaj  Lena 21.03.17 7:51

onda je kišnoj vrijeme da mijenja nik u - radiacia  Počeci - Page 6 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Počeci - Page 6 Empty Re: Počeci

Postaj  pizda 21.03.17 8:42

ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:kako se lijepo pise Počeci - Page 6 684758713, ljudi vole evociranja uspomena ili pak svadjanja a vole i bit intervjuirati...
U svakom slucaju, prisjetio sam se mnogih koje sam vec skoro pa zaboravio...


Zašto?

Možda žele potvrdu da se ne sjećaju izmišljenih stvari, da su sudjelovali u istim događanjima, da su njihovi osjećaji bili uzvraćeni, da su bili bitni drugim ljudima. Da nisu izbrisani iz postojanja. Postovi odlaze u arhivu, jednako tako i nestaju, ali osjećaji ostaju. Većina se sjeća kako se osjećala u nečijem društvu. Možda je zato teško zaboraviti uvrede, podbadanja, iživljavanja. Možda zato netko to i čini drugima - da ne bi bio zaboravljen.

rijetko ko voli evocirati lose uspomene, osim onih sa sretnim svrsetkom. Stoga je odgovor, zato jer se vole prisjecati neceg sto im je ipak vecinom bilo lijepo, novo, bili su mladji i sve ono sto stoji u podnaslovu. Uostalom, sumnjam da bi se itko toliko zadrzao negdje gdje mu nije dobro. Sto se tice yang dijela tvog pitanja Počeci - Page 6 684758713, sumnjam da neko cini zlo zato da ne bi bio zaboravljen. Cini ga zato jer je jednostavno zao...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Počeci - Page 6 Empty Re: Počeci

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.