kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pravo kultna tema

Stranica 6 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Pravo kultna tema - Page 6 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  Gost 30.08.20 6:01

pizda je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
Imaš pravo ... pogledala i pročitala sve i "istina je" ... redom sve laž do laži ... Ali, onda je to dobra vijest ! Mogu otvoriti temu pod naslovom "Legolasove izmišljotine" i nastaviti pisati "laži i izmišljotine". Jupi ! Pravo kultna tema - Page 6 2634474203

Glistijaneru, ne znam sto je gore, lagati iza ledja ili u facu. Dobro, ono prvo je podlije ali ovo drugo je valjda bezobraznije i pokvarenije. Napala si me bez ikakve veze da odakle meni podaci o onom tvom "novom poslu" i napisao sam ti da si mi ti to rekla, tj. napisala na fejsu. Nisi samo tamo vec si i ovdje na forumu napisala o tom novom poslu i zezala na svoj racun kako ces postati uhljeb. Ponavljam, i ovdje si to napisala. Sto se fejsa i poruka o poslu tice, ima ih valjda na milijarde.
Dakle, stvarno mi je glupavo objavljivati privatne prepiske pa ma koliko god neutralne bile jer mi to izgleda ko da nekog izdajem a ja nisam taj. Medjutim, prisiljavas me na to pa evo sam par poruke, prva i jos par koje sam usput pokupio. Ako nista drugo, toliko da ljudi vide sta sam sve morao citati (bez brige, ubrzo sam prestao Pravo kultna tema - Page 6 684758713 ) Kome se cita nek izvoli:

a) "dobila sam posao kao savjetnik za prostorno uređenje i održivi razvoj u Kraljevici .... eto, Nada me stalno probala ugurati negdje i sva sreća da nisam prihvaćala ranije da budem ravnatelj konzervatorskog centra jerbo bi me sada ono govno od hasanbegovića pomeo ko moju kolegicu nebitno što je posao odrađen preko svakih očekivanja .... ovo moje sada nije mandatno mjesto nego na neodređeno i ne ovisi o tim političkim previranjima na vrhu a imam jako mnogo prostora za napredovati na mjesto pročelnice ureda što me već pripremaju ... posao san snova ... uređivat ću kraljevicu a tamo su sada otvoreni predivni projekti poput uređenja kaštela, utvrde i slično .... smiješno, al prvo su mi dali da im uredim groblje u šmriki ... bilo im neugodno a ja se oduševila ... fakat im je groblje grozno i nastalo stihijski pa izgleda ko parkiralište a ne groblje ... moj posao je nekim manjim zahvatima oplemeniti prostor a to najvolim raditi ... a i super jer ako se svidi ljudima odmah ih pridobijem ... kud ćeš bolje nego urediti i uljepšati im prostor gdje ih vežu najbolnije uspomene ... ma ... mogu brdo toga pričati al neću daviti sa detaljima ...
trebala sam početi 01. 09. ali su me jučer pitali da li bih mogla ranije jer im fali ljudi ... naravno, rekoh ... dakle, čim prođe administracijski rok i stignu povratnice rješenja ostalim kandidatima, krećem raditi, najranije 22. 08. što je meni super ... eto - ukratko ha ha ha po glistinim aršinima"...

b) " ha ha ha ha ha .... ma ne treba ti snage za čitanje nego volje i kad ti se bude dalo a ako ne, zanemari sve skupa ... počela ja raditi ali se budim ka ptičica u ranu zoru i puna elana i da, ne da sam probila led nego mi kolege oduševite kako to brzo ide iako mi j sve novo ... danas sam bila i na lijčničkom i zdrava ka tri drena ... najviše sam se bojala tlaka i pluća jer sam proteklih godin opet imala stresa na kamione i dimila ko tri indijanca al nalazi super ... veli dotur da su mi pluća normalno jaka i kapacitirana i ja ga pitam, jel siguran ? nisam mu rekla da pušim ... he h he .... veli on, a onda ste ziher jako fizički aktivni ... rekoh, ajd, malo ... a u biti ni to nisam baš proteklih godina nego stalno radila i sjedila ... al jebat ga, ono treće je u pitanju o čem ne smiješ pred doturima puno pričati ... radim od 7,30 ali pon, sri, i čet do 15,30, danas do 16,30 a petkom do 14,30 ... samo utorkom i četvtkom sa strankama a ostale dane sam svoj majstor ... idila živa ... a ne boj se za koke ... kad i ako stigneš pročitati moju "knjigu koja to nije", skužit ćeš i zašto ... danas u punoj čekaonici u laboratoriju isprobavala naučen lekcije i skroz funkcioniše ... nekad bi me ljudi niske energije oneraspoložili, ljutili, išli na živac, sada lijepo dignem obrambeni štit i letim i dalje ka i prije .... al da bi se lijepili za mene, i dalje ... samo n mogu više ko nekad ... sad mi je jako puno stvari jasnije glede mene ... jako jako jasnije ... i to moje odijevanje u crno ... i sad sam u crnom kad moram među ljude jer lakše odbija "pijavice" sa mene ... al kad dođem kući kući i među svoje pleme cijelo ljto sam u plavoj haljini ... imao si pravo - skroz dobra boja i ugodna za nositi
ma sad možeš zajebavat po forumu koliko te volja ali bez detalja o lokaciji i stvarnoj službi ... objasnila sam ti zašto me bilo strah ranije ... al ja zaista neću pisati jer neću kompromitirati svoje kolege koje sam sada sve upoznala i suuuuper su svi redom !!! danas sam bila na neformalnoj kavi sa pročelnikom koji je na bolovanju i kliknuli se na prvu glede pogleda na posao, struku, problematike i rješenja ... neki kulturan i dobar čovjek i širokih pogleda .... super ... veli on meni kako se moram naučiti izboriti za svoje mišljenje i uvijek ga otvoreno izraziti ne glede šta drugi misle o tome ... ha ha ha ... ne zna on još tko mu je došao u ured Pravo kultna tema - Page 6 1619348112)))))))))))))) dobro se drži obziorm na bolest i baš bih voljela da se dogodi čudo i ozdravi pa ostane pročelnik a njegova obitelj ostane u komadu još dugo vremena ... je, baš mi je sjekira upala duboko duboko u med .... sad mi je jasno zašto je mene lijevi dlan neprekidno luđački svrbio proteklih godina ... eto, sad odjednom prestalo Pravo kultna tema - Page 6 1619348112))))))))))))) a i tintilinić mi se upristojio ... duže vrijeme su mi nestajali ključevi od kuće i stalno sam krivila djecu da ih gube a onda jučer odjednom svi osvanuli na neobičnim i vrlo vidljivim mjestima !!! a drago mi je da nisam završila u rijeci iako sam već sada često tamo al se vraćam u mali gradić gdje je sve mirnije i na dohvat ruke kako sam i naviknuta a nije krk ... a krk je od sada doslovno i bukvalno moja oaza mira i tišine gdje odem kad ugasim posao u glavi i gdje mi nitko više nikadda neće na vrata kucati radi posla ... to me najviše veseli jer me smorilo to da mi je kuća stalno i u svako doba dana na izvolte i ko autobusni kolodvor .... danas sam dobila službeno rješenje na ruke, potpisala i sad se čeka samo 15 dana rok za morebitnu žalbu ...eto !"

c) "kratak rezime utisaka sa posla : ljudi jednostavno nisu tamo gdje im je mjesto i onda se ne snlaze i to nesnalaženje je postalo "normlano" a kad netko uleti i snalazi se ispadne "nenormalan" i "monstrum" ... to mi se danas dogodilo jer sam završia neki posao prije nego su ga drugi počeli i planirati ... prebrzo mislim u usporedbi sa onima koji bi mi trebali biti suradnici ... zato ih i nehote doživjavam kao podanike ... jebate, osjećam se ko u onom filmu matriks ... oni ispale rafal metaka prema meni a ja se uspijem i sagnuti, podignuti i popraviti frizuru na koji nisam ni naviknuta i ulovit metak zubima i onda gledati ih zabezeknute kako mi to uspjeva ... i više ih ne žalim ko nekada .... dresiram ih kao što dresiram pse i sa puno ljubavi al ne dam da mi se omege nameću
ovaj moj kolega zamjenik pročelnika će spizdit na živce sa mnom ... svaku podvalu mu otkrijem i onda gledam kako se izmotava i izmišlja razloge kako je došlo do toga da mi je probao uvaliti pogrešnu dokumentaciju ili geod. podlogu ... ne kuži da svaku sitnu razliku vidim i da mi ne može podvaliti geod. podlogu koja je naoko ista kao ona koja je na snazi al nije ... ha ha ha ... a jutros ga gledam kada je ulazio u ured i hoće li mu biti neugodno jer je prešutio da me iz susjedne uprave šalju ne samo na krivu adresu nego i u krivi grad, očekivala da će mu biti bar malo neugodno kad ono jok ... čim je ušao imao osmijeh od uha do uha i sav sretan što je čuo od drugih ( moju laž koju sam im uvalila ) da sam zaista nasjela i išla u rijeku na pogrešnu adresu ... već sa vrata me probao ismijati al badaf ... ostavila ga u uvjerenju da sam fakat lutala po rijeci i još mu rekla da ne brine jer je super ispalo jer sam usput obavila još brdo stvari ( a on nek si misli kojih i koga sam sve kobajagi srela ha ha ha ... a u biti svo vrijeme pila kavu na terasi kod kolegice u ulici i riješila još neke svoje stvari po krku ) ... al mu se nakon toga zamrznuo osmjeh na licu i ušutio se i opet proba uvalit krive dokumente al ne ide pa ne ide ...
rekoh ti ja a već imam iskustva sa takvim ljudima ... na kraju ću im ići toliko na živce da će pucati oko mene ko kokice jer se silno trude naljuti me, uvrijediti, a n ide .... što više pokušavaju a ja sve bolje volj jer kužim sve njihov igrice i bude mi ih još žao al ne previše .... neka s kuhaju u svojim vlastitim sosovima dok ne odustanu ... to isto se trudila i dija raditi kad j bila kod mene ali tada još nisam to kužila pa mi nije bilo jasno zašto je ona sve ljuća i ljuća a ja se silno trudim biti sve bolja do nje ...
al sad mi se živo jebe ... sebi štete a meni svejedno hoću li posao obaviti za jedan sat ili tri dok god nema mog potpisa nigdje - plaća ide i ovako i onako a ja se igram mačke i mišova a bome ih ima oko mene ... sva sreća, svi nadređeni su skroz ok ljudi i sa njima nikakvih problema, dapače, super mi je kad ulovim vremena za chatanje sa njima ... i ova dva mlada referenta u uredu su skužili šta mi kolega radi pa sada oni ulijeću i odgovaraju na moja pitanja da spriječe starog papka da me voza i to me veseli jer znam da ću se ubuduće moći osloniti na njih.... al ovi ostali, bokte, ko da sam na forumu pa krene ono nafinjaka prcanje u zdrav mozak od strane koka a meni jedinoj smiješno Pravo kultna tema - Page 6 1619348112))))))))) al puno zabavnije jer nadjebavanje ide uživo a ja se prekinula nadjebavati ... zajebavam ih ali doslovno ! nakon par mjeseci ću imati materijala za napisati antikafkijanski "proces" i kako sam sjebala birokrate a ne oni mene Pravo kultna tema - Page 6 1619348112)))) jebote, al kako se usudi kad zna da ću mu jedan dan biti šef ? bude li pretjerivao, bome će bit epizoda "imperija uzvraća udarac" a dotad i dalje glumim da sam gluplja neg jesam i da me se tu i tamo može izvozati a to što se malo netko razveseli jer nasjedne na moju laž da sam nasjela, neka mu ... Pravo kultna tema - Page 6 1619348112))) nemoj mi zamjerit, ako sam dosadna preskači al meni iz navike ovo postalo mjesto za svoje zapise ... dnevnik ... štaliveć... "

Evo, samo tri posta a takvih sam dobio ni sam ne znam koliko. Jesi li to pisala ili sam ja to smislio i napisao? :


Znachi ,mogu i ja ovdje prostrijeti plahtice sa nekim forumashicama sa kojim sam se dopisivao na prajvatu.
Daklem Pizdo ajmo se fino i kulturno baniraj ako zelish da ostanesh vjerodostojan...Ja sam odavno tvrdio da si najveca babuskara na ovome forumu a trach ti je kao voda bez kojega ne mozesh zivjeti..Plus toga da si pravo mushko fino bi zamolio ostale forumashice da se ne mijeshaju u tvoju diskusiju sa Glistom ali ne tvoja stara navada je upravo bolesno manipulatorska..Kada je mene Sara proganjala i svashta pisala u bijesu o meni..ti si bio taj koji je kao fol kroz zajebanciju poticao njenu vatru i uzivao u tome kako pljuje po meni,,,Vidish Pizdo ja sam bio dzentlemen i fino sam se maknuo sa foruma ostavljajuci joj vremena da se sabere i shvati neke stvari a nisam kao ti koristio nikoga iako je ona imala u to vrijeme dosta ljutih neprijatelja..Ali ti uvijek koristish neke glupachitze da te podrzavaju...i fakat mi je degutantno chitati koliko mrznje ispoljavate prema Glisti mada ja nikada nisam vidio da ona vas mrzi nego zena tipka najvjerojatnije istinu o svima vama..Meni nije jasno kako mozesh uci u nechiju kucu ..biti primljen kao dragi gost i onda nakon par mjeseci promijeniti mishljenje o nekome,,Ja to nikada ne bi napravio prvenstveno iz poshtovanja prema sebi a onda i iz poshtovanja prema onome tko me je primio i ugostio ,,,jer..i dalje mislim da se ne ide svakome u kucu niti se svako poziva u svoju..Choporashenje je fakat najnizi nivo komunikacije bez obzira tko je u pravu a tko je kriv...Pizdo konjino i jajaro glupa ...alapacho bosanska ...imash li ti imalo nekog mushkog ponosa pa su ti potrebne zenske sa foruma da bi se izborio za "istinu"Glista te ipak navukla na tanak led i iskoristila tvoj sjebani mushki ego pa si pokazao tko si i shto si,,,dodushe nije ti ni prvi ni zadnji put..ja sam sve o tebi znao nakon par tbojih postova koje sam prochitao..Gledaj...zaboli me kuratz tko si shto si i kakav si...ali ako na forumu trazish neka pravila ponashanja kao shto si trazio od mene kada sam u stanju bijesa htjeo postati neke golishave slije od Alhambre onda si mi odgovorio da nemam prava nishta privatno slati na forum.Iskreno nisam ni mislio to uraditi jer ipak drzim do sebe,,,a ti si eto prepisku sa Glistom onjavio onako hladno..Samo me interesira tko ce chitati tu plahtu osim nekih krmachitza koje to zanima,,i koje hranish mrznjom da bi ostao Alfa muzjak medju babama i udatim zenama koje dolaze ovdje nadajuci se da ce ih kaki kurac zakachiti :Pravo kultna tema - Page 6 684758713)Bolesno jebote..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 6 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  Gost 30.08.20 8:43

zakačuJU se dva socijalistička soldata apokalipse oko mladih partizanki koje pri samrti reproduktivne mašine žele iskoristit ono šta im soci,-naci odgoj prikazuje kao najvećeg neprijatelja socijalističkom usponu,,,,UNUTARNJE PORIVE , a tog nema u ciganskim pizdama koje su postale guzarsko porivne u traženju smisla svega tog šta im je socijalizam obeća 

SMISAO SEXA  u vas je gospodo ,,ukurcu ,, patogeno zaražen besmislom , prilike su takve da se kurčite da se ne seksate , a sad bi da saznate , šta je to vami soci-rasizam stavlja ka neku stavku u poziciju di drugovi i drugarice tribaju imati od plenuma kontroliranu prcoloku koju triba obogatiti sa što više antiljudskih kontracepata, 

nemožete gospodo socijalisti uživati u seksu , osobito u poznim godinama kad vam je smisao života besmislje koje produkte seksa stavlja u poziciju da nisu bitni i kontraceptivno je neophodno   uništavati da bi živio socijalizam a ne puk koji bi bio produkt sexa 

zamislite da imate sex sa osobon koja  je svitu podarila armiju vaših nasljednika i sa vama ima akt  inicijacije reproduktivnosti u radosti onog šta želite svakome na svitu ....toga u vas nema,,,,,,,,,,, boktejebo ,,,,,


iz ovog šta san na portalu soci-nacista pročita san siguran ,,,glavon garantiran da je vami socijalizam uništio seksualnu, ljubavnu ,ljusdku, prisutnost u samom sebi , kao šta je rimokatolička crkva celibaton separirala i regrutante ustrojavala u svoj stroj tako je kompletan soci-naci puk socijalizam stavio u celibat osijećaja svoje kamikaze 


sad kad prid smrt ka svaki dosadašnji socijalista želite neku mentalnu ovisnost ka zvizdu vodilju postajete  religiozni po religiji kojoj vaš puk pripada , neznajući da je religija nadvladala i sebe i druge i postala sekularna najveća  evoluciska vrijednost koja u homosapiensu oblikuje ljudskost a ne nadnaravnu obećanu socijalističko-rasističku veličinu koja vam je obećana dok ste se krstili rasismom ka mladi pioniri zakletvama koje iziskuje religija jugonacizma 


interesantna su prikazana iskustva parazita civilizacije od homosapiensa koji ne akceptira ništa šta je današnja civilizacija dosegnula uz sve pozitivne naučne , evoluciske , sekularne ,vojne, tehnološke , kulturne ,nacionalne ,vrijednosti da su u svojoj sredini omogućili da svatko tko želi sebi dobro može imati smisao svog života i ispuniti svoj osobni životni cilj 

ne .....ne ....ne ....socijalisti nemaju nikakav cilj osim tog da svoj karcinom razuma i smisla života u socijalizmu prošire parazitski na okolinu i kad su več oni uništeni nek bude cili svit 

JEDINO SE TO DA PROČITATI U SVIM SOCI-RASISTIČKIM TEMEMA  A OSOBITO U  OVOJ TEMI 

u ovoj temi di kamikaza sa ban pendekom zamišlja da drka i misli da će kad ban penderk pljuCne ban začeti novog socijalistu u forumskom reproduktivnom organu mentalnih štraca kojima je socijalizam i seksualni nagon stavija u svoju besmislenost 

sa najdubljim štovanjem svakoj osobenosti u vama sam pisao i uvijek samo tako pišen , i nadam se da ću to probuditi 


soci-naci-rasistički 

ZA SMRT

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 6 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  Legolas 30.08.20 9:49

pizda je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
pizda je napisao/la:
blitwa je napisao/la: 

Pala ti je bila žlica u med i uspjela si sve sjebati svojim nebulozama. Bome, za takvo nešto treba biti posebno glup.   Pravo kultna tema - Page 6 1523192931

mislis li da nece opet? Bit ce u pravom smislu rijeci putujuce zlo...Pravo kultna tema - Page 6 684758713
Misliš kao raketa s navođenjem? Znat ćemo po spaljenoj zemlji.  Pravo kultna tema - Page 6 3111943984

stic ce ona do amerike jos malo, pazi sta ti kazem...Pravo kultna tema - Page 6 684758713

Neka sam ja vas dvoje ujedinila, i to mi je čast znati Pravo kultna tema - Page 6 1523192931 

Ali ne brinite, nikuda ja nisam otišla a pogotovo sada kad je krenulo biti zanimljivo. Konačno je ovaj forum i meni zanimljiv. A za razliku od Pizde, ja se nemam naviku skrivati. Bez po muke ušetam tamo gdje me se najmanje očekuje. Ali, otom, potom. Pravo kultna tema - Page 6 3111943984 

Uglavnom, za ovako nešto doživjeti na forumu mora da sam pogodila drito u nečije žice Pravo kultna tema - Page 6 3384354616
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 6 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  Gost 30.08.20 10:28

Legolas je napisao/la:
pizda je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
pizda je napisao/la:

mislis li da nece opet? Bit ce u pravom smislu rijeci putujuce zlo...Pravo kultna tema - Page 6 684758713
Misliš kao raketa s navođenjem? Znat ćemo po spaljenoj zemlji.  Pravo kultna tema - Page 6 3111943984

stic ce ona do amerike jos malo, pazi sta ti kazem...Pravo kultna tema - Page 6 684758713

Neka sam ja vas dvoje ujedinila, i to mi je čast znati Pravo kultna tema - Page 6 1523192931 

Ali ne brinite, nikuda ja nisam otišla a pogotovo sada kad je krenulo biti zanimljivo. Konačno je ovaj forum i meni zanimljiv. A za razliku od Pizde, ja se nemam naviku skrivati. Bez po muke ušetam tamo gdje me se najmanje očekuje. Ali, otom, potom. Pravo kultna tema - Page 6 3111943984 

Uglavnom, za ovako nešto doživjeti na forumu mora da sam pogodila drito u nečije žice Pravo kultna tema - Page 6 3384354616


upozoravan te da ne pretpostavljaš da iole cijenim od tebe napisane "ljudskosti" nevezano za guzarske nebuloze frigidnih jadnika koji tvoju iskrenu maloumnost ubrajaju u neljudkost 

ponavljam upozorenje,,,,,,,, i navodim  da je u tebe primjetna izuzetost od hrvatske ovisnosti o socijalističkim ovisnostima iako tu patogenu bolest puka nemilice kosristiš , što pod uvijetom da si svesna je evidentni kazneni akt , al to nisi , i zato si socijalistima odvratna ,,,jer nisi savijesno griješna socijalistica 


ZA SMRT

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 6 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  besposlenpop 30.08.20 12:29

Pravo kultna tema - Page 6 1695130124
4 stranice!?

Jebote, ima resimeaux?  Pravo kultna tema - Page 6 1656216332

_________________
Pravo kultna tema - Page 6 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5740
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 6 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  Gost 30.08.20 12:32

besposlenpop je napisao/la:Pravo kultna tema - Page 6 1695130124
4 stranice!?

Jebote, ima resimeaux?  Pravo kultna tema - Page 6 1656216332
Nema Baldricka... Pravo kultna tema - Page 6 A0623

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 6 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  pizda 30.08.20 18:00

zingaro je napisao/la:a ti si eto prepisku sa Glistom onjavio onako hladno..Samo me interesira tko ce chitati tu plahtu osim nekih krmachitza koje to zanima,,i koje hranish mrznjom da bi ostao Alfa muzjak medju babama i udatim zenama koje dolaze ovdje nadajuci se da ce ih kaki kurac zakachiti :Pravo kultna tema - Page 6 684758713)Bolesno jebote..

prepiska sa Glistom Pravo kultna tema - Page 6 684758713 je ustvari njen monolog o novom poslu o kojem mi kao, nikad nije rekla niti pisala. Cak me napala da odakle ja znam za to. Dakle, nista privatno niti je bilo obnazenih fotografija koje tebi zene nestedimice salju. Pravo kultna tema - Page 6 1523192931 U biti je i poanta ovog tvog posta bio cilj da se nekog diskreditira a sebe pohvali kao muzjaka. Da ponovim, ti si cigo seljacina, priglupa, vulgarna, nemastovita, preskromnih potencijala a zlobna i zavidna ko zadnja seoska babetina. Uz to, kome je picka stalno na ustima taj ustvari o kurcu sanja pa nije ni cudo da se zavrsio na floridi, guzaru Pravo kultna tema - Page 6 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 6 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  Gost 31.08.20 16:45

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:a ti si eto prepisku sa Glistom onjavio onako hladno..Samo me interesira tko ce chitati tu plahtu osim nekih krmachitza koje to zanima,,i koje hranish mrznjom da bi ostao Alfa muzjak medju babama i udatim zenama koje dolaze ovdje nadajuci se da ce ih kaki kurac zakachiti :Pravo kultna tema - Page 6 684758713)Bolesno jebote..

prepiska sa Glistom Pravo kultna tema - Page 6 684758713 je ustvari njen monolog o novom poslu o kojem mi kao, nikad nije rekla niti pisala. Cak me napala da odakle ja znam za to. Dakle, nista privatno niti je bilo obnazenih fotografija koje tebi zene nestedimice salju. Pravo kultna tema - Page 6 1523192931 U biti je i poanta ovog tvog posta bio cilj da se nekog diskreditira a sebe pohvali kao muzjaka. Da ponovim, ti si cigo seljacina, priglupa, vulgarna, nemastovita, preskromnih potencijala a zlobna i zavidna ko zadnja seoska babetina. Uz to, kome je picka stalno na ustima taj ustvari o kurcu sanja pa nije ni cudo da se zavrsio na floridi, guzaru Pravo kultna tema - Page 6 684758713


Ma gle iskreno..znam kolika si jajara pa zato ti palim mashtu jer se hranish takvim trivijalnim glupostima...i ne bi sigurno nikada objavio ni jednu sliku javno ..ako bi to vec napravio onda bi poslao njenom muzu da vidi sa kime zivi...a opet i to nije pravedno jer mogu zamisliti jednu zenu koja se ostvarila kroz zivot ali je opet nesretna jer nema pravog kurca u kuci..A shto je najgore,,,nema strasti a ona se samo pali na to..:Pravo kultna tema - Page 6 1619348112)I ne bi ovo pisao (mada imam materijala za pravu sapunicu pa bi se mnogi iznenadili kakva je to osoba kao shto sam se i ja iznenadio) da nije na onom forumu kod Kica pisala razne izmishljotine o meni kao i ti shto rdish i ne samo o meni nego o svima koji ti nisu simpatichni ili ti ne povladjuju..Eto ja sam fakat priglup i vulgaran ..skromnih potencijala i zloban i zavidan...Pa jebo ti bog mater glupu (meni je oproshteno unaprijed jer sam ja vulgaran ,,,samo mi nije jasno zashto si ti tako popametan i mashtovit ...ne ljubomoran,,,to mi nekako ne sjeda u logiku) kako netko moze biti ljubomoran na virtualnog lika o kome ne znam nishta a i da znam zabo li me kurac za tvoj zivot i kako zivish u stvarnom svijetu...ja ovdje jajaro pishem o tvome karakteru ..i shta sam fulo ovakav glup kad si se sam opisao dajuci si nadimak Pizda..Pa to je karakterna osobina pichketino rqzvaljena:::Pravo kultna tema - Page 6 1619348112)I Kako ja mogu imati prema tebi neko poshtovanje i respekt ako zelish da budesh taj ljigavi organ...Kako ...ajde ti pametnjakovicu reci kako ..Meni je zabavno kada te vidim kako si ozbiljan a vamo kao fol sve zajebancija,,,pa jebo te ajde ti dokazi da se ja ne zajebavam sa tobom,,,cimam te da ti zivot bude interesantniji,,,da imash tim svojim ameba mozgom o chemu razmishljati,,,jer ionako nemash nikakav sadrzaj u svome sjebanom zivotu na koji kao ja trebam da budem ljubomoran...o sunce ti jebem zareno...fakat si se uzivio..Ma ja bi tebe zaobilazio jarane u shirokom luku jer mi nisi interesantan po nichemu osim shto stalno shirish lazi i izmishljash (mislim ono mashta ti je tu neogranichena,a ja takvu ne posjedujem osim one kreativne kroz koju sam se dokazao sam sebi a ne shupcima kao shto si ti,) gluposti na nivou osmogodishnjaka ..E to me vodi da ti natipkam ponekada par rijechi jer te ne dozivljavam kao stvarnog lika nego neku budalu iz crtica..Kuzish li ishta...da li mozesh povezati ono shto pishesh i mozesh li to pratiti pa da vidimo neku normalnu smislenu crtu koja se provlachi kroz tvoj mali mozak.
I znash shto ..vidim da budali nema smisla nishta objashnjavati jer su i prije pokushali neki mnogo pametniji od mene pa cu te govance malo zaobilaziti u shirokom luku..jer uvijek kada te dotaknem shtapom zasmrdish josh vishe,,A sad odjebi jajaro ..mashtovita i kreativna.....o isusa ti krista...hhahahahahahahahahahahahahahha.Kreativac iz foto shopa...hahahahhahahahahahahahhahaha..ne razlikuje nijanse neke boje a kamo li odnos velichina na glavi pa natakari neku glavu od sto kila na tijelo od 50kg..ma ,,,fakju funjaro::Pravo kultna tema - Page 6 1619348112))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 6 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  pizda 31.08.20 23:40

ajd se udruzite ti i Glista, imate slican stil pisanja. Brdo rijeci protkano sa hahahahaha. Ko ce to citat jebote...isto ko sto sam i Glistu citao...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 6 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  blitwa 03.09.20 23:49

Legolas je napisao/la:
pizda je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
pizda je napisao/la:

mislis li da nece opet? Bit ce u pravom smislu rijeci putujuce zlo...Pravo kultna tema - Page 6 684758713
Misliš kao raketa s navođenjem? Znat ćemo po spaljenoj zemlji.  Pravo kultna tema - Page 6 3111943984

stic ce ona do amerike jos malo, pazi sta ti kazem...Pravo kultna tema - Page 6 684758713

Neka sam ja vas dvoje ujedinila, i to mi je čast znati Pravo kultna tema - Page 6 1523192931 

Ali ne brinite, nikuda ja nisam otišla a pogotovo sada kad je krenulo biti zanimljivo. Konačno je ovaj forum i meni zanimljiv. A za razliku od Pizde, ja se nemam naviku skrivati. Bez po muke ušetam tamo gdje me se najmanje očekuje. Ali, otom, potom. Pravo kultna tema - Page 6 3111943984 

Uglavnom, za ovako nešto doživjeti na forumu mora da sam pogodila drito u nečije žice Pravo kultna tema - Page 6 3384354616
Nisi ti nas ujedinila nego mi je bilo više odvratno gledati kako mu podmećeš i pri tome koristiš mene kao nekog na kome gradiš svoju vjerodostojnost. Pravo kultna tema - Page 6 684758713

Samo ti ušetaj.

Ja sam se jednom odlogirala zbog tebe, ali više neću.


Ti voliš dizati stare teme, je li?  Pravo kultna tema - Page 6 1869404863

Zašto zaobilaziš recimo one iz perioda- veljača 2017. (kad je počelo tvoje divljanje) do veljače 2018. kad si banirana? Pisala si u tom periodu kao Beposlenplop, Malaniz, Legolas i kišna glista.
Dakle, tom Pizdi kojeg napadaš je trebalo godinu dana da te banira. Godinu dana tvojih sranja. 
Imaš tamo teme kao što je menopauza, pa wajter..  ili recimo tvoje teme - vjerodostojnost,- odgovornost, pa- glista u zemlji čudesa na drugom PDF-u. 
Prepune su tvojih upisa o ljudima s kojima si radila, događaja s posla itd. Čak su te neki tada upozoravali da to nije profesionalno i da se zbog takvog ogovaranja kolega dobiva otkaz. Trtljala si da proučava zakone Eu i da će završiti na sudu, čišćenjem javne uprave itd.itd. 
I onda dođeš i napadneš Pizdu da od kud to on zna gdje si radila i odakle mu toliko detalja o tvom radnom mjestu. 
Čuj odakle mu? Od Čandrlića.  Pravo kultna tema - Page 6 1619348112

Što je najsmješnije i Lena je s tobom u toj tvojoj neurotičnoj šumi pričala o polaganju državnog ispita i o tvom poslu, a sad ne zna kome bi vjerovala kad kažeš da nikom nisi rekla gdje radiš i da je to Pizdai saznao iz kuloara. Ludilo brale.  Pravo kultna tema - Page 6 1523192931

Uglavnom, da mi (barem privremeno) završimo ovu prepisku.
Ne znam zašto sve izvrćeš i što pokupavaš (i kome) dokazati, ali si izabrala i krive ljude i krivi način i u konačnici i krivo mjesto. 

Iskreno, žao mi je što si profućkala tu priliku, ali nije ti to zadnja prilika. Valjda si nešto naučila i nećeš ponoviti istu grešku kad ti dođe slijedeća.
Ako si odselila iz zemlje, čestitam i želim ti svu sreću. Vani će se više cijeniti tvoja stručnost i spremnost na ozbiljan rad. Naravno, ako budeš znala držati jezičinu tamo gdje joj je mjesto, jer nitko nije nezamjenjiv, pa ni oni najstručniji. 

Ne želim te vidjeti ni čuti nikad više, ali ma što ti mislila ja ti želim svu sreću i uspjeh, ma gdje bila i ma što radila. Stvarno, iskreno iz srca.

Ne budeš li se toliko osvrtala i tražila krivce (za svoje propuste) uspjet ćeš sigurno.

_________________
Dakle, zamisli Zemlju. I diši s njom...

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 6 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  pizda 04.09.20 1:01

blitwa je napisao/la:

Ne budeš li se toliko osvrtala i tražila krivce (za svoje propuste) uspjet ćeš sigurno.

nema sanse, to je jace od nje. Bit ce ubrzo so long Marianne...Pravo kultna tema - Page 6 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 6 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  Gost 04.09.20 1:50

blitwa je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
pizda je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
Misliš kao raketa s navođenjem? Znat ćemo po spaljenoj zemlji.  Pravo kultna tema - Page 6 3111943984

stic ce ona do amerike jos malo, pazi sta ti kazem...Pravo kultna tema - Page 6 684758713

Neka sam ja vas dvoje ujedinila, i to mi je čast znati Pravo kultna tema - Page 6 1523192931 

Ali ne brinite, nikuda ja nisam otišla a pogotovo sada kad je krenulo biti zanimljivo. Konačno je ovaj forum i meni zanimljiv. A za razliku od Pizde, ja se nemam naviku skrivati. Bez po muke ušetam tamo gdje me se najmanje očekuje. Ali, otom, potom. Pravo kultna tema - Page 6 3111943984 

Uglavnom, za ovako nešto doživjeti na forumu mora da sam pogodila drito u nečije žice Pravo kultna tema - Page 6 3384354616
Nisi ti nas ujedinila nego mi je bilo više odvratno gledati kako mu podmećeš i pri tome koristiš mene kao nekog na kome gradiš svoju vjerodostojnost. Pravo kultna tema - Page 6 684758713

Samo ti ušetaj.

Ja sam se jednom odlogirala zbog tebe, ali više neću.


Ti voliš dizati stare teme, je li?  Pravo kultna tema - Page 6 1869404863

Zašto zaobilaziš recimo one iz perioda- veljača 2017. (kad je počelo tvoje divljanje) do veljače 2018. kad si banirana? Pisala si u tom periodu kao Beposlenplop, Malaniz, Legolas i kišna glista.
Dakle, tom Pizdi kojeg napadaš je trebalo godinu dana da te banira. Godinu dana tvojih sranja. 
Imaš tamo teme kao što je menopauza, pa wajter..  ili recimo tvoje teme - vjerodostojnost,- odgovornost, pa- glista u zemlji čudesa na drugom PDF-u. 
Prepune su tvojih upisa o ljudima s kojima si radila, događaja s posla itd. Čak su te neki tada upozoravali da to nije profesionalno i da se zbog takvog ogovaranja kolega dobiva otkaz. Trtljala si da proučava zakone Eu i da će završiti na sudu, čišćenjem javne uprave itd.itd. 
I onda dođeš i napadneš Pizdu da od kud to on zna gdje si radila i odakle mu toliko detalja o tvom radnom mjestu. 
Čuj odakle mu? Od Čandrlića.  Pravo kultna tema - Page 6 1619348112

Što je najsmješnije i Lena je s tobom u toj tvojoj neurotičnoj šumi pričala o polaganju državnog ispita i o tvom poslu, a sad ne zna kome bi vjerovala kad kažeš da nikom nisi rekla gdje radiš i da je to Pizdai saznao iz kuloara. Ludilo brale.  Pravo kultna tema - Page 6 1523192931

Uglavnom, da mi (barem privremeno) završimo ovu prepisku.
Ne znam zašto sve izvrćeš i što pokupavaš (i kome) dokazati, ali si izabrala i krive ljude i krivi način i u konačnici i krivo mjesto. 

Iskreno, žao mi je što si profućkala tu priliku, ali nije ti to zadnja prilika. Valjda si nešto naučila i nećeš ponoviti istu grešku kad ti dođe slijedeća.
Ako si odselila iz zemlje, čestitam i želim ti svu sreću. Vani će se više cijeniti tvoja stručnost i spremnost na ozbiljan rad. Naravno, ako budeš znala držati jezičinu tamo gdje joj je mjesto, jer nitko nije nezamjenjiv, pa ni oni najstručniji. 

Ne želim te vidjeti ni čuti nikad više, ali ma što ti mislila ja ti želim svu sreću i uspjeh, ma gdje bila i ma što radila. Stvarno, iskreno iz srca.

Ne budeš li se toliko osvrtala i tražila krivce (za svoje propuste) uspjet ćeš sigurno.
ni-e samo pizda pizda 

nisi ti blitva , ti si ona isprđena blitva po logici kojom si dokazala najutemeljeniji šablon neljudskosti 

ovde viljuškar ima resimeux , malo podalje od njegove umne sposobnosti , al ako ti gnjev prevrne ka balegu i pusti da malo odstoji ,,,morbit da će skontat šta si sakrila u kazivanju a piše međ redovin 

uglavnom najveća portalska štraca je definitivno istresla svoj prljavi veš 


ZA SMRT

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 6 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  Gost 04.09.20 1:59

pizda je napisao/la:
blitwa je napisao/la:

Ne budeš li se toliko osvrtala i tražila krivce (za svoje propuste) uspjet ćeš sigurno.

nema sanse, to je jace od nje. Bit ce ubrzo so long Marianne...Pravo kultna tema - Page 6 684758713
ti drkanjem isprazni kapacitet logike kojim bi  kako štraca veli ima šansu da nađeš krivca ,,, a niko od vas nema ogledalce i vidi da je ego nahranjen banom 

bolesno je to dati ban , pa sam desetljećima poslije tražiti razlog , a  znaš da si unaprijed slaga sam sebi , i još se naoruža sa štracom za sigurnu ubijeđenost onom šta bi bilo nirvana soci-logike 

naci-socijalizam ti je spržija logiku 

ZA SMRT

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 6 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  besposlenpop 04.09.20 14:33

blitwa je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
pizda je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
Misliš kao raketa s navođenjem? Znat ćemo po spaljenoj zemlji.  Pravo kultna tema - Page 6 3111943984

stic ce ona do amerike jos malo, pazi sta ti kazem...Pravo kultna tema - Page 6 684758713

Neka sam ja vas dvoje ujedinila, i to mi je čast znati Pravo kultna tema - Page 6 1523192931 

Ali ne brinite, nikuda ja nisam otišla a pogotovo sada kad je krenulo biti zanimljivo. Konačno je ovaj forum i meni zanimljiv. A za razliku od Pizde, ja se nemam naviku skrivati. Bez po muke ušetam tamo gdje me se najmanje očekuje. Ali, otom, potom. Pravo kultna tema - Page 6 3111943984 

Uglavnom, za ovako nešto doživjeti na forumu mora da sam pogodila drito u nečije žice Pravo kultna tema - Page 6 3384354616
Nisi ti nas ujedinila nego mi je bilo više odvratno gledati kako mu podmećeš i pri tome koristiš mene kao nekog na kome gradiš svoju vjerodostojnost. Pravo kultna tema - Page 6 684758713

Samo ti ušetaj.

Ja sam se jednom odlogirala zbog tebe, ali više neću.


Ti voliš dizati stare teme, je li?  Pravo kultna tema - Page 6 1869404863

Zašto zaobilaziš recimo one iz perioda- veljača 2017. (kad je počelo tvoje divljanje) do veljače 2018. kad si banirana? Pisala si u tom periodu kao Beposlenplop, Malaniz, Legolas i kišna glista.
Dakle, tom Pizdi kojeg napadaš je trebalo godinu dana da te banira. Godinu dana tvojih sranja. 
Imaš tamo teme kao što je menopauza, pa wajter..  ili recimo tvoje teme - vjerodostojnost,- odgovornost, pa- glista u zemlji čudesa na drugom PDF-u. 
Prepune su tvojih upisa o ljudima s kojima si radila, događaja s posla itd. Čak su te neki tada upozoravali da to nije profesionalno i da se zbog takvog ogovaranja kolega dobiva otkaz. Trtljala si da proučava zakone Eu i da će završiti na sudu, čišćenjem javne uprave itd.itd. 
I onda dođeš i napadneš Pizdu da od kud to on zna gdje si radila i odakle mu toliko detalja o tvom radnom mjestu. 
Čuj odakle mu? Od Čandrlića.  Pravo kultna tema - Page 6 1619348112

Što je najsmješnije i Lena je s tobom u toj tvojoj neurotičnoj šumi pričala o polaganju državnog ispita i o tvom poslu, a sad ne zna kome bi vjerovala kad kažeš da nikom nisi rekla gdje radiš i da je to Pizdai saznao iz kuloara. Ludilo brale.  Pravo kultna tema - Page 6 1523192931

Uglavnom, da mi (barem privremeno) završimo ovu prepisku.
Ne znam zašto sve izvrćeš i što pokupavaš (i kome) dokazati, ali si izabrala i krive ljude i krivi način i u konačnici i krivo mjesto. 

Iskreno, žao mi je što si profućkala tu priliku, ali nije ti to zadnja prilika. Valjda si nešto naučila i nećeš ponoviti istu grešku kad ti dođe slijedeća.
Ako si odselila iz zemlje, čestitam i želim ti svu sreću. Vani će se više cijeniti tvoja stručnost i spremnost na ozbiljan rad. Naravno, ako budeš znala držati jezičinu tamo gdje joj je mjesto, jer nitko nije nezamjenjiv, pa ni oni najstručniji. 

Ne želim te vidjeti ni čuti nikad više, ali ma što ti mislila ja ti želim svu sreću i uspjeh, ma gdje bila i ma što radila. Stvarno, iskreno iz srca.

Ne budeš li se toliko osvrtala i tražila krivce (za svoje propuste) uspjet ćeš sigurno.
Jeto resimeaux ...? Pravo kultna tema - Page 6 G035

_________________
Pravo kultna tema - Page 6 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5740
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 6 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  Legolas 12.09.20 22:32

besposlenpop je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
pizda je napisao/la:

stic ce ona do amerike jos malo, pazi sta ti kazem...Pravo kultna tema - Page 6 684758713

Neka sam ja vas dvoje ujedinila, i to mi je čast znati Pravo kultna tema - Page 6 1523192931 

Ali ne brinite, nikuda ja nisam otišla a pogotovo sada kad je krenulo biti zanimljivo. Konačno je ovaj forum i meni zanimljiv. A za razliku od Pizde, ja se nemam naviku skrivati. Bez po muke ušetam tamo gdje me se najmanje očekuje. Ali, otom, potom. Pravo kultna tema - Page 6 3111943984 

Uglavnom, za ovako nešto doživjeti na forumu mora da sam pogodila drito u nečije žice Pravo kultna tema - Page 6 3384354616
Nisi ti nas ujedinila nego mi je bilo više odvratno gledati kako mu podmećeš i pri tome koristiš mene kao nekog na kome gradiš svoju vjerodostojnost. Pravo kultna tema - Page 6 684758713

Samo ti ušetaj.

Ja sam se jednom odlogirala zbog tebe, ali više neću.


Ti voliš dizati stare teme, je li?  Pravo kultna tema - Page 6 1869404863

Zašto zaobilaziš recimo one iz perioda- veljača 2017. (kad je počelo tvoje divljanje) do veljače 2018. kad si banirana? Pisala si u tom periodu kao Beposlenplop, Malaniz, Legolas i kišna glista.
Dakle, tom Pizdi kojeg napadaš je trebalo godinu dana da te banira. Godinu dana tvojih sranja. 
Imaš tamo teme kao što je menopauza, pa wajter..  ili recimo tvoje teme - vjerodostojnost,- odgovornost, pa- glista u zemlji čudesa na drugom PDF-u. 
Prepune su tvojih upisa o ljudima s kojima si radila, događaja s posla itd. Čak su te neki tada upozoravali da to nije profesionalno i da se zbog takvog ogovaranja kolega dobiva otkaz. Trtljala si da proučava zakone Eu i da će završiti na sudu, čišćenjem javne uprave itd.itd. 
I onda dođeš i napadneš Pizdu da od kud to on zna gdje si radila i odakle mu toliko detalja o tvom radnom mjestu. 
Čuj odakle mu? Od Čandrlića.  Pravo kultna tema - Page 6 1619348112

Što je najsmješnije i Lena je s tobom u toj tvojoj neurotičnoj šumi pričala o polaganju državnog ispita i o tvom poslu, a sad ne zna kome bi vjerovala kad kažeš da nikom nisi rekla gdje radiš i da je to Pizdai saznao iz kuloara. Ludilo brale.  Pravo kultna tema - Page 6 1523192931

Uglavnom, da mi (barem privremeno) završimo ovu prepisku.
Ne znam zašto sve izvrćeš i što pokupavaš (i kome) dokazati, ali si izabrala i krive ljude i krivi način i u konačnici i krivo mjesto. 

Iskreno, žao mi je što si profućkala tu priliku, ali nije ti to zadnja prilika. Valjda si nešto naučila i nećeš ponoviti istu grešku kad ti dođe slijedeća.
Ako si odselila iz zemlje, čestitam i želim ti svu sreću. Vani će se više cijeniti tvoja stručnost i spremnost na ozbiljan rad. Naravno, ako budeš znala držati jezičinu tamo gdje joj je mjesto, jer nitko nije nezamjenjiv, pa ni oni najstručniji. 

Ne želim te vidjeti ni čuti nikad više, ali ma što ti mislila ja ti želim svu sreću i uspjeh, ma gdje bila i ma što radila. Stvarno, iskreno iz srca.

Ne budeš li se toliko osvrtala i tražila krivce (za svoje propuste) uspjet ćeš sigurno.
Jeto resimeaux ...? Pravo kultna tema - Page 6 G035
Nie ... to ću ja napisati na ovom forumu ili drugdje kada za to dođe pravo vrijeme  Pravo kultna tema - Page 6 1523192931  Tajming is the bič
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 6 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  Legolas 12.09.20 22:49

Ali fora je čitati blitvu kako odaje kako je upetljana svugdje i po horizontalama i vertikalama. Na čudi da se prepoznala u sovi iz moje priče Pravo kultna tema - Page 6 1523192931 To mi je najbolje - isplivaju cipli koji vole gutati tuđa govna i prodavati ih pod hranjivost.

Osjećala sam se ko budala. Iskreno. A opet sam bila fina i nisam joj to rekla. Isto kao što sam se osjećala kao budala sa Dijom kad sam saznala da je u moju kuću ušla nakon je po forumu prodala priču da je netom prošla operaciju srca a od nje je prošlo 7 godina. Postoje ljudi kojima zaista treba pomoći i postoje oni koji preko emocionalnih ucjena postaje valuta za "uhljebiti se". Blitva i Dija su za mene par exelance uhlkjebice. Ne čudi da su pizdu izliudile svojim teorijama.

Ali, otom potom, tu sam. živa sam pa ću i pripovijedati o svemu.



Sa užitkom. Jer iznad svega volim Istinu Pravo kultna tema - Page 6 684758713
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 6 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  Legolas 12.09.20 23:06

Jedva čekam susret uživo. A dogodit će se Pravo kultna tema - Page 6 1523192931
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 6 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  RobinUd 12.09.20 23:38

kakve ono (ekranizirane) sapunice sve postoje: Meksicke, spanjolske, turske... pa i nase, hrvatske.
Sve je to zivi Q prema ovom spletkarenju.
Trebalo bi pozvati pisce tih scenarija, inspiracije (ovdje) koliko hoces.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 6 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  blitwa 13.09.20 1:08

Legolas je napisao/la:Jedva čekam susret uživo. A dogodit će se Pravo kultna tema - Page 6 1523192931
S kim? Sa mnom, Dijom ili onim zbog koje si ste ti i Anabela sjebala eskov forum? Da dođemo svo troje koje si to ljeto ugostila u svom domu? 
Diju si proglasila ludom, njemu si prijetila poreznom prijavom, a meni ćeš prevrtati mrtve?   
kad bi ti taj susret čevrtkom ili da se pojavimo u surbotu?
Ili želiš susret samo sa mnom? 

Vjeruj mi, nakon ovoga s bratom vrlo rado bih se srela s tobom, govno odvratno smrdljivo.

_________________
Dakle, zamisli Zemlju. I diši s njom...

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 6 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  pizda 13.09.20 1:14

korisnice Legolas ne jebi sa objavom privatnih stvari, bliskih osoba itd. Imas ti dovoljno otrova i bez tog...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 6 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  pizda 13.09.20 1:16

Legolas je napisao/la: Blitva i Dija su za mene par exelance uhlkjebice. Ne čudi da su pizdu izliudile svojim teorijama.

Pravo kultna tema - Page 6 1523192931 nisu mene izludile Blitwa i Dya vec ti sa svojim umobolnim teorijama...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 6 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  blitwa 13.09.20 2:28

RobinUd je napisao/la:kakve ono (ekranizirane) sapunice sve postoje: Meksicke, spanjolske, turske... pa i nase, hrvatske. 
Sve je to zivi Q prema ovom spletkarenju. 
Trebalo bi pozvati pisce tih scenarija, inspiracije (ovdje) koliko hoces.
Trebalo bi pozvati psihijatre, a ne pisce.
Kad netko na silu želi vratiti vjerodostojnost, dokazati da jedini vozi u pravom smjeru, a svi drugi u krivom smjeru, taj netko ne preza ni od čega kako bi svoju opsesiju prikazao kao istinu. 

Taj netko je dovoljno nenormalan da se nakači nekom na leđa i okrivi ga za sve svoje promašaje, ali je i dovoljno lukav da vrti laži u svim smjerovima, mijenja im oblik i prilagođava ih, ponavlja ih toliko puta dok i promatrači ne počnu sumnjati u ono čemu su sami bili svjedoci, pa više ne vjeruju ni svojim očima. 
Svi zapravo znaju da njena priča ne drži vodu, svi znaju da laže, ali svi šute jer se ne dotiče direktno njih, jer su željni sočnih detalja, jer su ovo kultni, slobodni i liberalni. 
Šute ili daju ovakve komentare kao ti. 

Moram te pitati:
Kakva osoba prilikom spletkarenja (pokušaja dokazivanja bilo čega) koristi pokojnika kao adut? Kakva, Robine? 
Misliš li da je tvoj komentar primjeren? Ono što je napisala je tebi sapunica? 



Da. Kultna sloboda na koju se stalkeri pozivaju i koju debelo koriste za liječenje svojih frustracija je izgleda prisjela priličnom broju ljudi. 
U ime slobode pojedinca, bez slobode ostane ostatak ekipe, koji dolazi tu da se opusti uz čašicu razgovora. I svima je puna kapa govana koja se valjaju. ali...
... i dalje svi šute. Čitaju i čekaju nove sočne detalje. 

Doduše počelo je kao prava sapunica, rivalstvom i ljubomorom dvije ženturače koje su željele istog muškarca. To nije ni prvi ni zadnji primjer nečeg takvog na netu, ali ono što je zabrinjavajuće je što je prilično banalna stvar kasnije izazvala gomilu sranja koja su se dogodila kako bi se ušutkalo osobu koja je sve to napisla na starom eskovom forumu. I sve je valjda svima bilo jasno, ali nitko osim Dije nije to rekao na glas. 
I bila je u pravu. Sto posto je žena bila u pravu, a svi smo je ismijali i povjerovali uvijuši. Dija laže, Dija priča pizdarije. 
A ja sam joj valjda tada poslužila kao dodatak koji treba diskreditirati Dijine navode. Iskreno, osjećam se kao zadnji debil.

Teško je normalnom čovjeku povjerovati u toliku količinu toksičnosti bilo koje osobe, a pogotovo one koju poznaješ osobno, koja se prikazivala u sasvim drugom svjetlu. 
Odvratan je osjećaj kad shvatiš koliko se čovjek zapravo može zeznuti u procjeni ljudi. 

Prvi puta sam se odjavila zbog zamjene mojih fotografija pornografskim uracima. Nisam nikog optužila, u nikog upirala prstom, čak ni onda kad je dotična sama priznala da je to ona učinila. 
Otišla sam. I sad imam potrebu otići jer mi se povraća od onog što sam pročitala. 

Ali, pitam se (a i vas) budemo li se svi mi sklanjali agresivnim spodobama, kamo nas to vodi?

Drugo pitanje je; je li ovaj forum, i svi vi koji sa sigurne udaljenosti pratite ovu sapunicu, jeste li mi toliko vrijedni da zbog povremenog druženja s vama podnosim bilo čiju agresiju i podmetanja... i da se ovako loše osjećam?

I na kraju, ne mogu a da se ne upitam: Koliko sam ja vama vrijedna kad se povlačenje mojih pokojnika u raspravu komentira kao inspiracija za sapunicu?  

Ili se uopće ne komentira jer je to moj problem, a ne vaš. Jbg. Ne znam sada. 
Možda budem ujutro znala.

_________________
Dakle, zamisli Zemlju. I diši s njom...

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 6 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  blitwa 13.09.20 2:39

pizda je napisao/la:korisnice Legolas ne jebi sa objavom privatnih stvari, bliskih osoba itd.  Imas ti dovoljno otrova i bez tog...
Nije govorila o nekim bliskim osobama pisala je o mom pokojnom bratu.

Ne znam što bih ti rekla. Stvarno ne znam.

_________________
Dakle, zamisli Zemlju. I diši s njom...

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 6 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  blitwa 13.09.20 2:42

A zapravo se tu i nema što pametno za reći.

_________________
Dakle, zamisli Zemlju. I diši s njom...

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 6 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  RobinUd 13.09.20 2:48

blitwa je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:kakve ono (ekranizirane) sapunice sve postoje: Meksicke, spanjolske, turske... pa i nase, hrvatske. 
Sve je to zivi Q prema ovom spletkarenju. 
Trebalo bi pozvati pisce tih scenarija, inspiracije (ovdje) koliko hoces.
Trebalo bi pozvati psihijatre, a ne pisce.

Šute ili daju ovakve komentare kao ti. 

Moram te pitati:
Kakva osoba prilikom spletkarenja (pokušaja dokazivanja bilo čega) koristi pokojnika kao adut? Kakva, Robine? 
Misliš li da je tvoj komentar primjeren? Ono što je napisala je tebi sapunica? 

I na kraju, ne mogu a da se ne upitam: Koliko sam ja vama vrijedna kad se povlačenje mojih pokojnika u raspravu komentira kao inspiracija za sapunicu?  

Ili se uopće ne komentira jer je to moj problem, a ne vaš. Jbg. Ne znam sada. 
Možda budem ujutro znala.
Ne znam sto bih rekao.... napisao.
Ja nisam dio takve igre, niti takvih igara.
Oni, koji me poznaju, znaju (ili pretpostavljaju) kakav sam tip, na kakav nacin komuniciram, i kakav mi je (otprilike) moralni kodeks... ili status.

Ja cak nisam znao da cu biti prozvan, da cu ja biti tema.
Na ovaj nacin ne zelim biti nigdje centar paznje, pa cu se vjerojatno od foruma operirati, kao sto ucinih vec (najmanje) jednom.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 6 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.