kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pravo kultna tema

Stranica 3 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Pravo kultna tema - Page 3 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  Legolas 23.08.20 1:12

pizda je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
U ovom primjeru, možeš otići iz virtuale. Reala je nešto sasvim drugo.

Pravo kultna tema - Page 3 1523192931  di je sad Jagoda da sakuplja ove primjere. Jebes wayter, ovo je kapitalac. Sumanutost u bezbroj cinova...
Istina, sumanutost, ali ne moja.
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 3 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  pizda 23.08.20 1:12

mislim da je ovo tocnija dijagnoza:

Deluzijski poremecaj

Pri progoniteljskom podtipu osoba vjeruje da se protiv nje kuje zavjera, da je se uhodi, kleveće ili uznemiruje. Osoba može ponavljano nastojati postići pravdu obraćajući se sudovima ili drugim vladinim organizacijama. U svrhu osvete zbog umišljenog proganjanja može pribjeći nasilju.
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 3 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  Legolas 23.08.20 1:16

pizda je napisao/la:mislim da je ovo tocnija dijagnoza:

Deluzijski poremecaj

Pri progoniteljskom podtipu osoba vjeruje da se protiv nje kuje zavjera, da je se uhodi, kleveće ili uznemiruje. Osoba može ponavljano nastojati postići pravdu obraćajući se sudovima ili drugim vladinim organizacijama. U svrhu osvete zbog umišljenog proganjanja može pribjeći nasilju.

Badava ... tko god je čitao unazad postove, jasno mu je šta se tu dogodilo. Poput Mace, sam si se odao.
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 3 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  pizda 23.08.20 1:17

Legolas je napisao/la:
A ne, nisam to nikada ne fejsu pisala.  Pouzdano znam da nisam. A nisam nikome nikada ni diktirala tempo osim svojim primjerom i tko hoće može, tko neće ne mora. Ali zanimljivo da ti znaš takve detalje o mom poslu. Pravo kultna tema - Page 3 11484130 Istina je da sam svima rekla da ću raditi svojim tempom kakvim sam naviknuta kao privatnik. Mnogima je to smetalo jer nisu naviknuti na učinkovitost unutar sustava. Znam da to nisam sa tobom dijelila. Pitanje je, kako si ti znao o tome ? Pravo kultna tema - Page 3 1523192931
 I da, kako su glasila ona dva pravila o proivatnosti na forumu Pravo kultna tema - Page 3 3384354616

pa ko mi je onda pisao? Pravo kultna tema - Page 3 684758713 Tvoj nick, slika, fejs. Zanimljivo da znam takve detalje o tvom poslu? Pa jebote napisala si mi sve, da ides raditi u K... sta ces raditi itd. itd. Poslije si pisala o vec spomenutom, neradnicima, uhljebima a i sebi kao prosvetitelju. Odakle bi inace to znao, po duhu svetom ili po tom Candrlicu? Pravo kultna tema - Page 3 1523192931
Odi procitaj ono o deluzijama....
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 3 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  pizda 23.08.20 1:21

Legolas je napisao/la:
pizda je napisao/la:mislim da je ovo tocnija dijagnoza:

Deluzijski poremecaj

Pri progoniteljskom podtipu osoba vjeruje da se protiv nje kuje zavjera, da je se uhodi, kleveće ili uznemiruje. Osoba može ponavljano nastojati postići pravdu obraćajući se sudovima ili drugim vladinim organizacijama. U svrhu osvete zbog umišljenog proganjanja može pribjeći nasilju.

Badava ... tko god je čitao unazad postove, jasno mu je šta se tu dogodilo. Poput Mace, sam si se odao.

da, kuzim Pravo kultna tema - Page 3 684758713...ovo bi mozda bilo i zabavno ali sam vec sve to prosao u znatno prosirenom obliku. Zato i jesi jedina osoba koju sam morao otpustiti sa fejsa a banirati na forumu. Preporucam ti Macu pa izmjenjujte deluzije do mile volje od sad pa do kraja covjecanstva samo mene zaobidjite...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 3 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  Legolas 23.08.20 1:26

pizda je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
pizda je napisao/la:mislim da je ovo tocnija dijagnoza:

Deluzijski poremecaj

Pri progoniteljskom podtipu osoba vjeruje da se protiv nje kuje zavjera, da je se uhodi, kleveće ili uznemiruje. Osoba može ponavljano nastojati postići pravdu obraćajući se sudovima ili drugim vladinim organizacijama. U svrhu osvete zbog umišljenog proganjanja može pribjeći nasilju.

Badava ... tko god je čitao unazad postove, jasno mu je šta se tu dogodilo. Poput Mace, sam si se odao.

da,  kuzim Pravo kultna tema - Page 3 684758713...ovo bi mozda bilo i zabavno ali sam vec sve to prosao u znatno prosirenom obliku. Zato i jesi jedina osoba koju sam morao otpustiti sa fejsa a banirati na forumu. Preporucam ti Macu pa izmjenjujte deluzije do mile volje od sad pa do kraja covjecanstva samo mene zaobidjite...
Jebiga, čandrlić te spomenuo i odao. Maca, forum i ostali brakrači su mi nebitni. Kužiš ?
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 3 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  Legolas 23.08.20 1:28

pizda je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
A ne, nisam to nikada ne fejsu pisala.  Pouzdano znam da nisam. A nisam nikome nikada ni diktirala tempo osim svojim primjerom i tko hoće može, tko neće ne mora. Ali zanimljivo da ti znaš takve detalje o mom poslu. Pravo kultna tema - Page 3 11484130 Istina je da sam svima rekla da ću raditi svojim tempom kakvim sam naviknuta kao privatnik. Mnogima je to smetalo jer nisu naviknuti na učinkovitost unutar sustava. Znam da to nisam sa tobom dijelila. Pitanje je, kako si ti znao o tome ? Pravo kultna tema - Page 3 1523192931
 I da, kako su glasila ona dva pravila o proivatnosti na forumu Pravo kultna tema - Page 3 3384354616

pa ko mi je onda pisao? Pravo kultna tema - Page 3 684758713 Tvoj nick, slika, fejs.  Zanimljivo da znam takve detalje o tvom poslu? Pa jebote napisala si mi sve, da ides raditi u K... sta ces raditi itd. itd. Poslije si pisala o vec spomenutom, neradnicima, uhljebima a i sebi kao prosvetitelju. Odakle bi inace to znao, po duhu svetom ili po tom Candrlicu?  Pravo kultna tema - Page 3 1523192931
Odi procitaj ono o deluzijama....
Pravo kultna tema - Page 3 684758713 O tome ja tebi nikada nisam pisala. Ali ti jesi neki isprdak Jadrolinije ? Ili nisi
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 3 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  pizda 23.08.20 1:30

Legolas je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
pizda je napisao/la:mislim da je ovo tocnija dijagnoza:

Deluzijski poremecaj

Pri progoniteljskom podtipu osoba vjeruje da se protiv nje kuje zavjera, da je se uhodi, kleveće ili uznemiruje. Osoba može ponavljano nastojati postići pravdu obraćajući se sudovima ili drugim vladinim organizacijama. U svrhu osvete zbog umišljenog proganjanja može pribjeći nasilju.

Badava ... tko god je čitao unazad postove, jasno mu je šta se tu dogodilo. Poput Mace, sam si se odao.

da,  kuzim Pravo kultna tema - Page 3 684758713...ovo bi mozda bilo i zabavno ali sam vec sve to prosao u znatno prosirenom obliku. Zato i jesi jedina osoba koju sam morao otpustiti sa fejsa a banirati na forumu. Preporucam ti Macu pa izmjenjujte deluzije do mile volje od sad pa do kraja covjecanstva samo mene zaobidjite...
Jebiga, čandrlić te spomenuo i odao. Maca, forum i ostali brakrači su mi nebitni. Kužiš ?

kuzim naravno, puno pozdravi Candrlica, nismo se culi odonda kad smo se dogovarali kako tebe sjebati...Pravo kultna tema - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 3 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  Legolas 23.08.20 1:32

pizda je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Legolas je napisao/la:

Badava ... tko god je čitao unazad postove, jasno mu je šta se tu dogodilo. Poput Mace, sam si se odao.

da,  kuzim Pravo kultna tema - Page 3 684758713...ovo bi mozda bilo i zabavno ali sam vec sve to prosao u znatno prosirenom obliku. Zato i jesi jedina osoba koju sam morao otpustiti sa fejsa a banirati na forumu. Preporucam ti Macu pa izmjenjujte deluzije do mile volje od sad pa do kraja covjecanstva samo mene zaobidjite...
Jebiga, čandrlić te spomenuo i odao. Maca, forum i ostali brakrači su mi nebitni. Kužiš ?

kuzim naravno, puno pozdravi Candrlica, nismo se culi odonda kad smo se dogovarali kako tebe sjebati...Pravo kultna tema - Page 3 684758713
Ne mene, sebe
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 3 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  pizda 23.08.20 1:32

Legolas je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
A ne, nisam to nikada ne fejsu pisala.  Pouzdano znam da nisam. A nisam nikome nikada ni diktirala tempo osim svojim primjerom i tko hoće može, tko neće ne mora. Ali zanimljivo da ti znaš takve detalje o mom poslu. Pravo kultna tema - Page 3 11484130 Istina je da sam svima rekla da ću raditi svojim tempom kakvim sam naviknuta kao privatnik. Mnogima je to smetalo jer nisu naviknuti na učinkovitost unutar sustava. Znam da to nisam sa tobom dijelila. Pitanje je, kako si ti znao o tome ? Pravo kultna tema - Page 3 1523192931
 I da, kako su glasila ona dva pravila o proivatnosti na forumu Pravo kultna tema - Page 3 3384354616

pa ko mi je onda pisao? Pravo kultna tema - Page 3 684758713 Tvoj nick, slika, fejs.  Zanimljivo da znam takve detalje o tvom poslu? Pa jebote napisala si mi sve, da ides raditi u K... sta ces raditi itd. itd. Poslije si pisala o vec spomenutom, neradnicima, uhljebima a i sebi kao prosvetitelju. Odakle bi inace to znao, po duhu svetom ili po tom Candrlicu?  Pravo kultna tema - Page 3 1523192931
Odi procitaj ono o deluzijama....
Pravo kultna tema - Page 3 684758713 O tome ja tebi nikada nisam pisala. Ali ti jesi neki isprdak Jadrolinije ? Ili nisi

aha, znaci ipak duh sveti Pravo kultna tema - Page 3 684758713 Jadrolinije? Jok, ali sam imao nekad prostor u firmi koja se slicno zove...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 3 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  Legolas 23.08.20 1:44

pizda je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
A ne, nisam to nikada ne fejsu pisala.  Pouzdano znam da nisam. A nisam nikome nikada ni diktirala tempo osim svojim primjerom i tko hoće može, tko neće ne mora. Ali zanimljivo da ti znaš takve detalje o mom poslu. Pravo kultna tema - Page 3 11484130 Istina je da sam svima rekla da ću raditi svojim tempom kakvim sam naviknuta kao privatnik. Mnogima je to smetalo jer nisu naviknuti na učinkovitost unutar sustava. Znam da to nisam sa tobom dijelila. Pitanje je, kako si ti znao o tome ? Pravo kultna tema - Page 3 1523192931
 I da, kako su glasila ona dva pravila o proivatnosti na forumu Pravo kultna tema - Page 3 3384354616

pa ko mi je onda pisao? Pravo kultna tema - Page 3 684758713 Tvoj nick, slika, fejs.  Zanimljivo da znam takve detalje o tvom poslu? Pa jebote napisala si mi sve, da ides raditi u K... sta ces raditi itd. itd. Poslije si pisala o vec spomenutom, neradnicima, uhljebima a i sebi kao prosvetitelju. Odakle bi inace to znao, po duhu svetom ili po tom Candrlicu?  Pravo kultna tema - Page 3 1523192931
Odi procitaj ono o deluzijama....
Pravo kultna tema - Page 3 684758713 O tome ja tebi nikada nisam pisala. Ali ti jesi neki isprdak Jadrolinije ? Ili nisi

aha, znaci ipak duh sveti Pravo kultna tema - Page 3 684758713 Jadrolinije? Jok, ali sam imao nekad prostor u firmi koja se slicno zove...
Znači diluzije su krenule iz Jadrolinije ? Ne čudi me kad se sjetim šta je čandrlić govorio Pravo kultna tema - Page 3 1523192931  Zabavan lik. Znao me nasmijati do suza
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 3 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  pizda 23.08.20 1:51

Legolas je napisao/la:
Znači diluzije su krenule iz Jadrolinije ? Ne čudi me kad se sjetim šta je čandrlić govorio Pravo kultna tema - Page 3 1523192931  Zabavan lik. Znao me nasmijati do suza

je super je, morat cu ga upoznat:). Nego, sad sam malo skocio na fejs i ceprkao po porukama i naletim na one tvoje. Sve su tamo, od prve do zadnje iako sam te casno otpustio ko prijatelja poruke svejedno ostale. Pravo kultna tema - Page 3 684758713 Sve ono sto sam vec naveo, tvoja vidjenja kolega, moja upozorenja da ne naglis da te ne bi izbacili itd. itd. Tu ima cijelo brdo poruka, kad sam te pitao kog mi kurca to saljes napisala si da se ne uznemiravam jer ti to vodis neku vrst dnevnika Pravo kultna tema - Page 3 684758713. Pises o sefovoj dijagnozi, o procelnici "koja se krenula u zadnje vrijeme boriti sa tobom i eno je u bolnici sa uganutom kičmom i hitnom operacijom ..." itd. itd. itd. Jel to tvoje ili od Candrlica? Pravo kultna tema - Page 3 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 3 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  Legolas 23.08.20 2:03

pizda je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
Znači diluzije su krenule iz Jadrolinije ? Ne čudi me kad se sjetim šta je čandrlić govorio Pravo kultna tema - Page 3 1523192931  Zabavan lik. Znao me nasmijati do suza

je super je, morat cu ga upoznat:). Nego, sad sam malo skocio na fejs i ceprkao po porukama i naletim na one tvoje. Sve su tamo, od prve do zadnje iako sam te casno otpustio ko prijatelja poruke svejedno ostale. Pravo kultna tema - Page 3 684758713 Sve ono sto sam vec naveo, tvoja vidjenja kolega, moja upozorenja da ne naglis da te ne bi izbacili itd. itd. Tu ima cijelo brdo  poruka, kad sam te pitao kog mi kurca to saljes napisala si da se ne uznemiravam jer ti to vodis neku vrst dnevnika Pravo kultna tema - Page 3 684758713. Pises o sefovoj dijagnozi, o procelnici  "koja se krenula u zadnje vrijeme boriti sa tobom i eno je u bolnici sa uganutom kičmom i hitnom operacijom ..." itd. itd. itd. Jel to tvoje ili od Candrlica? Pravo kultna tema - Page 3 1523192931.
Ne laži .. ali slobodno nastavi otkrivati kako si bio dio te ekipice Pravo kultna tema - Page 3 684758713 Gadiš mi se kao i svi oni - ljigavci redom. Žali bože foruma koji se oformio oko tvog lika i djela.

I izmišljaj i drugima umeći riječi koje nisu nikada niti napisali niti izrekli. U tome si najvještiji.
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 3 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  pizda 23.08.20 2:14

Legolas je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
Znači diluzije su krenule iz Jadrolinije ? Ne čudi me kad se sjetim šta je čandrlić govorio Pravo kultna tema - Page 3 1523192931  Zabavan lik. Znao me nasmijati do suza

je super je, morat cu ga upoznat:). Nego, sad sam malo skocio na fejs i ceprkao po porukama i naletim na one tvoje. Sve su tamo, od prve do zadnje iako sam te casno otpustio ko prijatelja poruke svejedno ostale. Pravo kultna tema - Page 3 684758713 Sve ono sto sam vec naveo, tvoja vidjenja kolega, moja upozorenja da ne naglis da te ne bi izbacili itd. itd. Tu ima cijelo brdo  poruka, kad sam te pitao kog mi kurca to saljes napisala si da se ne uznemiravam jer ti to vodis neku vrst dnevnika Pravo kultna tema - Page 3 684758713. Pises o sefovoj dijagnozi, o procelnici  "koja se krenula u zadnje vrijeme boriti sa tobom i eno je u bolnici sa uganutom kičmom i hitnom operacijom ..." itd. itd. itd. Jel to tvoje ili od Candrlica? Pravo kultna tema - Page 3 1523192931.
Ne laži .. ali slobodno nastavi otkrivati kako si bio dio te ekipice Pravo kultna tema - Page 3 684758713 Gadiš mi se kao i svi oni - ljigavci redom. Žali bože foruma koji se oformio oko tvog lika i djela.

I izmišljaj i drugima umeći riječi koje nisu nikada niti napisali niti izrekli. U tome si najvještiji.

jebote ti si stvarno u ozbiljnijem stanju nego li sam mislio...Imas i ti sve te poruke pa si osvijezi pamcenje i osvjedoci odakle ja znam o tvom nekadasnjem poslu i je li me informirala "ona", Candrlic, Jadrolinija Pravo kultna tema - Page 3 684758713 ili ti...
Uz to, uprkos deluzijama, osoba koja tako i toliko laze valjda jos nije krocila na ovaj forum...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 3 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  Gost 23.08.20 4:49

PIZDA BOKTEJEJEBO TISI UISTINU PUKO

razmontira te ova partizanka koja nezna kojoj glavu nosi , dok se ponosi zaslugama za soci-rasizam i pripadajućim jugo-uhljeb  obrocima 

stoka ste vi drugovi , hrvatski soci-rasisti vam rasturiše jugo-naci titow koljački raj 

zamisli da su banovi smrti , pa ti bi ka oni u vukovaru   il oni poslje oluje, a sve pod komandama socijalističke titowe rulje  tamanio nemilice 

kad samo vidim kako udvorevaš adminskoj gnjidi od titowog kopileta , dovoljno je 

al neka tebe tu , vrijednost je imati jugogamad u živućim originalima . da se ima primjer šta je produkt soci-rasizma ,,,,samo je problem šta pokoka sve koji te kuže 

druže usanjani jugosu 

ZA SMRT

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 3 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  Legolas 26.08.20 23:45

pizda je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
Znači diluzije su krenule iz Jadrolinije ? Ne čudi me kad se sjetim šta je čandrlić govorio Pravo kultna tema - Page 3 1523192931  Zabavan lik. Znao me nasmijati do suza

je super je, morat cu ga upoznat:). Nego, sad sam malo skocio na fejs i ceprkao po porukama i naletim na one tvoje. Sve su tamo, od prve do zadnje iako sam te casno otpustio ko prijatelja poruke svejedno ostale. Pravo kultna tema - Page 3 684758713 Sve ono sto sam vec naveo, tvoja vidjenja kolega, moja upozorenja da ne naglis da te ne bi izbacili itd. itd. Tu ima cijelo brdo  poruka, kad sam te pitao kog mi kurca to saljes napisala si da se ne uznemiravam jer ti to vodis neku vrst dnevnika Pravo kultna tema - Page 3 684758713. Pises o sefovoj dijagnozi, o procelnici  "koja se krenula u zadnje vrijeme boriti sa tobom i eno je u bolnici sa uganutom kičmom i hitnom operacijom ..." itd. itd. itd. Jel to tvoje ili od Candrlica? Pravo kultna tema - Page 3 1523192931.
Ne laži .. ali slobodno nastavi otkrivati kako si bio dio te ekipice Pravo kultna tema - Page 3 684758713 Gadiš mi se kao i svi oni - ljigavci redom. Žali bože foruma koji se oformio oko tvog lika i djela.

I izmišljaj i drugima umeći riječi koje nisu nikada niti napisali niti izrekli. U tome si najvještiji.

jebote ti si stvarno u ozbiljnijem stanju nego li sam mislio...Imas i ti sve te poruke pa si osvijezi pamcenje i osvjedoci odakle ja znam o tvom nekadasnjem poslu i je li me informirala "ona", Candrlic, Jadrolinija Pravo kultna tema - Page 3 684758713 ili ti...
Uz to, uprkos deluzijama, osoba koja tako i toliko laze valjda jos nije krocila na ovaj forum...
Imaš pravo ... pogledala i pročitala sve i "istina je" ... redom sve laž do laži ... Ali, onda je to dobra vijest ! Mogu otvoriti temu pod naslovom "Legolasove izmišljotine" i nastaviti pisati "laži i izmišljotine". Jupi ! Pravo kultna tema - Page 3 2634474203
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 3 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  pizda 27.08.20 2:19

Legolas je napisao/la:
Imaš pravo ... pogledala i pročitala sve i "istina je" ... redom sve laž do laži ... Ali, onda je to dobra vijest ! Mogu otvoriti temu pod naslovom "Legolasove izmišljotine" i nastaviti pisati "laži i izmišljotine". Jupi ! Pravo kultna tema - Page 3 2634474203

Glistijaneru, ne znam sto je gore, lagati iza ledja ili u facu. Dobro, ono prvo je podlije ali ovo drugo je valjda bezobraznije i pokvarenije. Napala si me bez ikakve veze da odakle meni podaci o onom tvom "novom poslu" i napisao sam ti da si mi ti to rekla, tj. napisala na fejsu. Nisi samo tamo vec si i ovdje na forumu napisala o tom novom poslu i zezala na svoj racun kako ces postati uhljeb. Ponavljam, i ovdje si to napisala. Sto se fejsa i poruka o poslu tice, ima ih valjda na milijarde.
Dakle, stvarno mi je glupavo objavljivati privatne prepiske pa ma koliko god neutralne bile jer mi to izgleda ko da nekog izdajem a ja nisam taj. Medjutim, prisiljavas me na to pa evo sam par poruke, prva i jos par koje sam usput pokupio. Ako nista drugo, toliko da ljudi vide sta sam sve morao citati (bez brige, ubrzo sam prestao Pravo kultna tema - Page 3 684758713 ) Kome se cita nek izvoli:

a) "dobila sam posao kao savjetnik za prostorno uređenje i održivi razvoj u Kraljevici .... eto, Nada me stalno probala ugurati negdje i sva sreća da nisam prihvaćala ranije da budem ravnatelj konzervatorskog centra jerbo bi me sada ono govno od hasanbegovića pomeo ko moju kolegicu nebitno što je posao odrađen preko svakih očekivanja .... ovo moje sada nije mandatno mjesto nego na neodređeno i ne ovisi o tim političkim previranjima na vrhu a imam jako mnogo prostora za napredovati na mjesto pročelnice ureda što me već pripremaju ... posao san snova ... uređivat ću kraljevicu a tamo su sada otvoreni predivni projekti poput uređenja kaštela, utvrde i slično .... smiješno, al prvo su mi dali da im uredim groblje u šmriki ... bilo im neugodno a ja se oduševila ... fakat im je groblje grozno i nastalo stihijski pa izgleda ko parkiralište a ne groblje ... moj posao je nekim manjim zahvatima oplemeniti prostor a to najvolim raditi ... a i super jer ako se svidi ljudima odmah ih pridobijem ... kud ćeš bolje nego urediti i uljepšati im prostor gdje ih vežu najbolnije uspomene ... ma ... mogu brdo toga pričati al neću daviti sa detaljima ...
trebala sam početi 01. 09. ali su me jučer pitali da li bih mogla ranije jer im fali ljudi ... naravno, rekoh ... dakle, čim prođe administracijski rok i stignu povratnice rješenja ostalim kandidatima, krećem raditi, najranije 22. 08. što je meni super ... eto - ukratko ha ha ha po glistinim aršinima"...

b) " ha ha ha ha ha .... ma ne treba ti snage za čitanje nego volje i kad ti se bude dalo a ako ne, zanemari sve skupa ... počela ja raditi ali se budim ka ptičica u ranu zoru i puna elana i da, ne da sam probila led nego mi kolege oduševite kako to brzo ide iako mi j sve novo ... danas sam bila i na lijčničkom i zdrava ka tri drena ... najviše sam se bojala tlaka i pluća jer sam proteklih godin opet imala stresa na kamione i dimila ko tri indijanca al nalazi super ... veli dotur da su mi pluća normalno jaka i kapacitirana i ja ga pitam, jel siguran ? nisam mu rekla da pušim ... he h he .... veli on, a onda ste ziher jako fizički aktivni ... rekoh, ajd, malo ... a u biti ni to nisam baš proteklih godina nego stalno radila i sjedila ... al jebat ga, ono treće je u pitanju o čem ne smiješ pred doturima puno pričati ... radim od 7,30 ali pon, sri, i čet do 15,30, danas do 16,30 a petkom do 14,30 ... samo utorkom i četvtkom sa strankama a ostale dane sam svoj majstor ... idila živa ... a ne boj se za koke ... kad i ako stigneš pročitati moju "knjigu koja to nije", skužit ćeš i zašto ... danas u punoj čekaonici u laboratoriju isprobavala naučen lekcije i skroz funkcioniše ... nekad bi me ljudi niske energije oneraspoložili, ljutili, išli na živac, sada lijepo dignem obrambeni štit i letim i dalje ka i prije .... al da bi se lijepili za mene, i dalje ... samo n mogu više ko nekad ... sad mi je jako puno stvari jasnije glede mene ... jako jako jasnije ... i to moje odijevanje u crno ... i sad sam u crnom kad moram među ljude jer lakše odbija "pijavice" sa mene ... al kad dođem kući kući i među svoje pleme cijelo ljto sam u plavoj haljini ... imao si pravo - skroz dobra boja i ugodna za nositi
ma sad možeš zajebavat po forumu koliko te volja ali bez detalja o lokaciji i stvarnoj službi ... objasnila sam ti zašto me bilo strah ranije ... al ja zaista neću pisati jer neću kompromitirati svoje kolege koje sam sada sve upoznala i suuuuper su svi redom !!! danas sam bila na neformalnoj kavi sa pročelnikom koji je na bolovanju i kliknuli se na prvu glede pogleda na posao, struku, problematike i rješenja ... neki kulturan i dobar čovjek i širokih pogleda .... super ... veli on meni kako se moram naučiti izboriti za svoje mišljenje i uvijek ga otvoreno izraziti ne glede šta drugi misle o tome ... ha ha ha ... ne zna on još tko mu je došao u ured Pravo kultna tema - Page 3 1619348112)))))))))))))) dobro se drži obziorm na bolest i baš bih voljela da se dogodi čudo i ozdravi pa ostane pročelnik a njegova obitelj ostane u komadu još dugo vremena ... je, baš mi je sjekira upala duboko duboko u med .... sad mi je jasno zašto je mene lijevi dlan neprekidno luđački svrbio proteklih godina ... eto, sad odjednom prestalo Pravo kultna tema - Page 3 1619348112))))))))))))) a i tintilinić mi se upristojio ... duže vrijeme su mi nestajali ključevi od kuće i stalno sam krivila djecu da ih gube a onda jučer odjednom svi osvanuli na neobičnim i vrlo vidljivim mjestima !!! a drago mi je da nisam završila u rijeci iako sam već sada često tamo al se vraćam u mali gradić gdje je sve mirnije i na dohvat ruke kako sam i naviknuta a nije krk ... a krk je od sada doslovno i bukvalno moja oaza mira i tišine gdje odem kad ugasim posao u glavi i gdje mi nitko više nikadda neće na vrata kucati radi posla ... to me najviše veseli jer me smorilo to da mi je kuća stalno i u svako doba dana na izvolte i ko autobusni kolodvor .... danas sam dobila službeno rješenje na ruke, potpisala i sad se čeka samo 15 dana rok za morebitnu žalbu ...eto !"

c) "kratak rezime utisaka sa posla : ljudi jednostavno nisu tamo gdje im je mjesto i onda se ne snlaze i to nesnalaženje je postalo "normlano" a kad netko uleti i snalazi se ispadne "nenormalan" i "monstrum" ... to mi se danas dogodilo jer sam završia neki posao prije nego su ga drugi počeli i planirati ... prebrzo mislim u usporedbi sa onima koji bi mi trebali biti suradnici ... zato ih i nehote doživjavam kao podanike ... jebate, osjećam se ko u onom filmu matriks ... oni ispale rafal metaka prema meni a ja se uspijem i sagnuti, podignuti i popraviti frizuru na koji nisam ni naviknuta i ulovit metak zubima i onda gledati ih zabezeknute kako mi to uspjeva ... i više ih ne žalim ko nekada .... dresiram ih kao što dresiram pse i sa puno ljubavi al ne dam da mi se omege nameću
ovaj moj kolega zamjenik pročelnika će spizdit na živce sa mnom ... svaku podvalu mu otkrijem i onda gledam kako se izmotava i izmišlja razloge kako je došlo do toga da mi je probao uvaliti pogrešnu dokumentaciju ili geod. podlogu ... ne kuži da svaku sitnu razliku vidim i da mi ne može podvaliti geod. podlogu koja je naoko ista kao ona koja je na snazi al nije ... ha ha ha ... a jutros ga gledam kada je ulazio u ured i hoće li mu biti neugodno jer je prešutio da me iz susjedne uprave šalju ne samo na krivu adresu nego i u krivi grad, očekivala da će mu biti bar malo neugodno kad ono jok ... čim je ušao imao osmijeh od uha do uha i sav sretan što je čuo od drugih ( moju laž koju sam im uvalila ) da sam zaista nasjela i išla u rijeku na pogrešnu adresu ... već sa vrata me probao ismijati al badaf ... ostavila ga u uvjerenju da sam fakat lutala po rijeci i još mu rekla da ne brine jer je super ispalo jer sam usput obavila još brdo stvari ( a on nek si misli kojih i koga sam sve kobajagi srela ha ha ha ... a u biti svo vrijeme pila kavu na terasi kod kolegice u ulici i riješila još neke svoje stvari po krku ) ... al mu se nakon toga zamrznuo osmjeh na licu i ušutio se i opet proba uvalit krive dokumente al ne ide pa ne ide ...
rekoh ti ja a već imam iskustva sa takvim ljudima ... na kraju ću im ići toliko na živce da će pucati oko mene ko kokice jer se silno trude naljuti me, uvrijediti, a n ide .... što više pokušavaju a ja sve bolje volj jer kužim sve njihov igrice i bude mi ih još žao al ne previše .... neka s kuhaju u svojim vlastitim sosovima dok ne odustanu ... to isto se trudila i dija raditi kad j bila kod mene ali tada još nisam to kužila pa mi nije bilo jasno zašto je ona sve ljuća i ljuća a ja se silno trudim biti sve bolja do nje ...
al sad mi se živo jebe ... sebi štete a meni svejedno hoću li posao obaviti za jedan sat ili tri dok god nema mog potpisa nigdje - plaća ide i ovako i onako a ja se igram mačke i mišova a bome ih ima oko mene ... sva sreća, svi nadređeni su skroz ok ljudi i sa njima nikakvih problema, dapače, super mi je kad ulovim vremena za chatanje sa njima ... i ova dva mlada referenta u uredu su skužili šta mi kolega radi pa sada oni ulijeću i odgovaraju na moja pitanja da spriječe starog papka da me voza i to me veseli jer znam da ću se ubuduće moći osloniti na njih.... al ovi ostali, bokte, ko da sam na forumu pa krene ono nafinjaka prcanje u zdrav mozak od strane koka a meni jedinoj smiješno Pravo kultna tema - Page 3 1619348112))))))))) al puno zabavnije jer nadjebavanje ide uživo a ja se prekinula nadjebavati ... zajebavam ih ali doslovno ! nakon par mjeseci ću imati materijala za napisati antikafkijanski "proces" i kako sam sjebala birokrate a ne oni mene Pravo kultna tema - Page 3 1619348112)))) jebote, al kako se usudi kad zna da ću mu jedan dan biti šef ? bude li pretjerivao, bome će bit epizoda "imperija uzvraća udarac" a dotad i dalje glumim da sam gluplja neg jesam i da me se tu i tamo može izvozati a to što se malo netko razveseli jer nasjedne na moju laž da sam nasjela, neka mu ... Pravo kultna tema - Page 3 1619348112))) nemoj mi zamjerit, ako sam dosadna preskači al meni iz navike ovo postalo mjesto za svoje zapise ... dnevnik ... štaliveć... "

Evo, samo tri posta a takvih sam dobio ni sam ne znam koliko. Jesi li to pisala ili sam ja to smislio i napisao? Pravo kultna tema - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 3 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  Show 27.08.20 5:40

ledtejebo, i ti si čitao ove plahte?

najbolji je ovaj dio... "ma ... mogu brdo toga pričati al neću daviti sa detaljima ..."

Pravo kultna tema - Page 3 2733991369
Show
Show

Broj postova : 34
Join date : 24.08.2020

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 3 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  Gost 27.08.20 21:48

o j3bot3... kako smo razliciti... svi skupa i medjusobno...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 3 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  Legolas 29.08.20 22:44

pizda je napisao/la:

Evo, samo tri posta a takvih sam dobio ni sam ne znam koliko. Jesi li to pisala ili sam ja to smislio i napisao? Pravo kultna tema - Page 3 684758713
 A ne, nećeš se kititi tuđim perjem. To sam sve ja smislila i napisala. Na tebi je sada da probaš shvatiti zašto Pravo kultna tema - Page 3 1523192931  Btw, hvala na ovome. Dokazao si tko je najveća tračara među forumašima, a i tko ne samo prosljeđuje tuđe privatne prepiske sa tobom ostalima, nego  sada i javno objavljuje. Dugo mi je trebalo da to dokažem, ali eto, strpljen spašen. Pravo kultna tema - Page 3 11484130 

Kako su se u mojoj kuću našle dvije forumašice i obje me upućivale na tebe, o tome neću. Jebiga, ne odajem ni tuđe prepiske a ni komunikaciju sa istim.

Idemo dalje. Pravo kultna tema - Page 3 1523192931

Jebiga, bila bih predobra da sada ne upitam, a tko to odaje privatne podatke po forumu ? Ja ili ti ? Pravo kultna tema - Page 3 1523192931 Koga se trebalo banirati zbog toga ?
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 3 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  blitwa 29.08.20 23:24

Legolas je napisao/la:
pizda je napisao/la:

Evo, samo tri posta a takvih sam dobio ni sam ne znam koliko. Jesi li to pisala ili sam ja to smislio i napisao? Pravo kultna tema - Page 3 684758713
 A ne, nećeš se kititi tuđim perjem. To sam sve ja smislila i napisala. Na tebi je sada da probaš shvatiti zašto Pravo kultna tema - Page 3 1523192931  Btw, hvala na ovome. Dokazao si tko je najveća tračara među forumašima, a i tko ne samo prosljeđuje tuđe privatne prepiske sa tobom ostalima, nego  sada i javno objavljuje. Dugo mi je trebalo da to dokažem, ali eto, strpljen spašen. Pravo kultna tema - Page 3 11484130 

Kako su se u mojoj kuću našle dvije forumašice i obje me upućivale na tebe,
o tome neću. Jebiga, ne odajem ni tuđe prepiske a ni komunikaciju sa istim.

Idemo dalje. Pravo kultna tema - Page 3 1523192931

Jebiga, bila bih predobra da sada ne upitam, a tko to odaje privatne podatke po forumu ? Ja ili ti ? Pravo kultna tema - Page 3 1523192931 Koga se trebalo banirati zbog toga ?

Bacaš ješke na koje se još jedino Pizda naivno hvata. Koja manipulacija i uvijanje. 

Baš si glista. 

Molim te u tim svojim jurišima i bacanju polena pod njegove noge izostavi mene. Ne izmišljaj i ne vuci me za jezik, stvarno gubim strpljenje. 

Ako nisi u stanju pisati normalno, bez da konstrantno ovdje tražiš krivce za sve što ti se događa u RL treba te banirati zauvijek i to sve tvoje dupliće, altere i orginale. 

Jebote godinama nas handriš. Stani više, dosta je!

_________________
Dakle, zamisli Zemlju. I diši s njom...

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 3 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  blitwa 29.08.20 23:24

.

_________________
Dakle, zamisli Zemlju. I diši s njom...

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 3 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  Legolas 29.08.20 23:38

blitwa je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
pizda je napisao/la:

Evo, samo tri posta a takvih sam dobio ni sam ne znam koliko. Jesi li to pisala ili sam ja to smislio i napisao? Pravo kultna tema - Page 3 684758713
 A ne, nećeš se kititi tuđim perjem. To sam sve ja smislila i napisala. Na tebi je sada da probaš shvatiti zašto Pravo kultna tema - Page 3 1523192931  Btw, hvala na ovome. Dokazao si tko je najveća tračara među forumašima, a i tko ne samo prosljeđuje tuđe privatne prepiske sa tobom ostalima, nego  sada i javno objavljuje. Dugo mi je trebalo da to dokažem, ali eto, strpljen spašen. Pravo kultna tema - Page 3 11484130 

Kako su se u mojoj kuću našle dvije forumašice i obje me upućivale na tebe,
o tome neću. Jebiga, ne odajem ni tuđe prepiske a ni komunikaciju sa istim.

Idemo dalje. Pravo kultna tema - Page 3 1523192931

Jebiga, bila bih predobra da sada ne upitam, a tko to odaje privatne podatke po forumu ? Ja ili ti ? Pravo kultna tema - Page 3 1523192931 Koga se trebalo banirati zbog toga ?

Bacaš ješke na koje se još jedino Pizda naivno hvata. Koja manipulacija i uvijanje. 

Baš si glista. 

Molim te u tim svojim jurišima i bacanju polena pod njegove noge izostavi mene. Ne izmišljaj i ne vuci me za jezik, stvarno gubim strpljenje. 

Ako nisi u stanju pisati normalno, bez da konstrantno ovdje tražiš krivce za sve što ti se događa u RL treba te banirati zauvijek i to sve tvoje dupliće, altere i orginale. 

Jebote godinama nas handriš. Stani više, dosta je!
Ne bacam ja nikakve ješke. Samo sam izverzirana u praćenju bačenih. Jebiga, moji su me preci naučili da ribu možeš uloviti ako kreneš razmišljati kao riba. Zanimljivo mi je kako se krenulo odmotavati klupko. Ako sam kriva zbog toga, jebiga, banirajte me. Izmislite neka nova pravila da i to možete. Ništa me ne bi čudilo na ovom forumu. Btw, nisi li ti prva nakon si ušla u moju kuću izrekla da u mojoj kući postoji tintilinić. U etičkom kodeksu mog naroda je da se svačije duhovno iskustvo smatra vjerodostojnim jer je osobne prirode. I to sam učinila. A sada izmišljam jer sam tvoje vjerovanje uzela zdravo za gotovo ... ccccc
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 3 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  Legolas 29.08.20 23:49

Eto, ako ikoga ne zanima, mene zanima, tko na ovom forumu laže a tko ne ? Pouzdano znam da sam se svojski trudila ne lagati, ali ne možeš istinu osvijetliti kada se nađeš u grotlu lažljivaca i manipulatora.
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 3 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  Legolas 30.08.20 0:01

blitwa je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
pizda je napisao/la:

Evo, samo tri posta a takvih sam dobio ni sam ne znam koliko. Jesi li to pisala ili sam ja to smislio i napisao? Pravo kultna tema - Page 3 684758713
 A ne, nećeš se kititi tuđim perjem. To sam sve ja smislila i napisala. Na tebi je sada da probaš shvatiti zašto Pravo kultna tema - Page 3 1523192931  Btw, hvala na ovome. Dokazao si tko je najveća tračara među forumašima, a i tko ne samo prosljeđuje tuđe privatne prepiske sa tobom ostalima, nego  sada i javno objavljuje. Dugo mi je trebalo da to dokažem, ali eto, strpljen spašen. Pravo kultna tema - Page 3 11484130 

Kako su se u mojoj kuću našle dvije forumašice i obje me upućivale na tebe,
o tome neću. Jebiga, ne odajem ni tuđe prepiske a ni komunikaciju sa istim.

Idemo dalje. Pravo kultna tema - Page 3 1523192931

Jebiga, bila bih predobra da sada ne upitam, a tko to odaje privatne podatke po forumu ? Ja ili ti ? Pravo kultna tema - Page 3 1523192931 Koga se trebalo banirati zbog toga ?

Bacaš ješke na koje se još jedino Pizda naivno hvata. Koja manipulacija i uvijanje. 

Baš si glista. 

Molim te u tim svojim jurišima i bacanju polena pod njegove noge izostavi mene. Ne izmišljaj i ne vuci me za jezik, stvarno gubim strpljenje. 

Ako nisi u stanju pisati normalno, bez da konstrantno ovdje tražiš krivce za sve što ti se događa u RL treba te banirati zauvijek i to sve tvoje dupliće, altere i orginale. 

Jebote godinama nas handriš. Stani više, dosta je!
Čitam ponovo tvoj post i ne mogu se iščuditi o čemu ti to pričaš ?  Kakve krivce ja to tražim ? Pa zaboga, otvoreno sam i često pisala o svojim htijenjima da napustim tu otužnu lijepu našu i na svoju korist. Iz čistog egoizma, jer znam da mogu bolje negdje drugdje. I sada mi se to i počelo događati jer sam konačno donijela odluku, i po ne znam koji puta se meni karte okrenu sretno, a ti bi sada to prikazala kao suprotno ? Ok, jasno mi je. tebe je ta moja kuća na Krku grebala jer si dvije profućkala al eto, ja nisam. Sve jasno, ne moraš u detalje. Ona ljubomora na moj život nije bila tuđa negp tvoja.
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 3 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.