kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pravo kultna tema

Stranica 2 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Pravo kultna tema - Page 2 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  Gost 21.08.20 17:45

pizda je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:

Mene je iritirala ta neka upakirana zluradost, ruganje, naslađivanje. Vjerujem kako nije takvim ponašanjem htjela stvoriti odbojnost kod drugih već pokazati nadmoć u koju je bila tada uvjerena. A od spamanja su mi u ružnom sjećanju ostali oni opisi ljudi u uredu.

dobro, zluradost barem ima neku glavu i rep ali vecina je bilo ajme meni...Nemas pojma o cemu prica, kome, zasto. Bujica rijeci bez ikakvog smisla i iza svake recenice smijeh koji je trebao naglasiti poantu koje nema...

Sta si je stvarno zbog toga banirao? Zbog nepreglednog spama? Malo cudno...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 2 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  Gost 21.08.20 19:55

zingaro je napisao/la:


Cuj pederu...ja Glistu ne poznajem samim tim ne mogu neshto reci negativno o njenom pisanju.Ima stvari koje sam chitao i dopale su mi se,,a najvaznije je da je iskrena u svojim opisima i dozivljajima prirode,,,nisam pratio druge stvari u svezi nje i ne nalazim da je forumash kojega je trebalo banirati zato shto se tebi njeno pisanje nije dopalo i zato shto ti odredjujesh shto je to spam..Pa ne zna se svatko tako glupo i kratko  izraziti kao ti...recimo meni to ide na kurac i kod tebe i kod Popa,,,pa ne trazim od tebe ili od onoga shupka admina shto je banirao Probu...za koji kurac ..zato shto chovjek pishe na svoj nachin...Ne chitaj ga i bog Matilda..Nikome nije jebo mater i djecu kao ni Glista,,,a mozda ti je shuknula na drugi nachin ba drugom mjestu pa se osvecujesh,,Kazem mozda,,,jer kakav si egoistichan od tebe je sve ochekivati osim da se sretnesh sa nekom zenskom..Ne ulazim u to kako dilash sa tim silnim akauntima ,,,ja imam samo ovaj ovdje i to mi je previshe,,,Ne ulazim u to shto je medju vama,,,ali vidi se mushka sujeta,,i pichkasti postupak koji si izveo misleci da si mocan..Jedan savjet (mada budalama rijetko to dajem) ostavi se foruma i idi raditi neshto pametnije jer ochito da ovo nije zdravo za tebe..najiskrenije mislim..osh bananu::Pravo kultna tema - Page 2 1619348112)))Jajaro jedna,,,

Više volim tebe u laži ufatit nego onu stvar vidit, majkemi Pravo kultna tema - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 2 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  Gost 21.08.20 19:56

Vel'ka maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:

Mene je iritirala ta neka upakirana zluradost, ruganje, naslađivanje. Vjerujem kako nije takvim ponašanjem htjela stvoriti odbojnost kod drugih već pokazati nadmoć u koju je bila tada uvjerena. A od spamanja su mi u ružnom sjećanju ostali oni opisi ljudi u uredu.

dobro, zluradost barem ima neku glavu i rep ali vecina je bilo ajme meni...Nemas pojma o cemu prica, kome, zasto. Bujica rijeci bez ikakvog smisla i iza svake recenice smijeh koji je trebao naglasiti poantu koje nema...

Sta si je stvarno zbog toga banirao? Zbog nepreglednog spama? Malo cudno...

Zaš bi bilo čudno. Nek si piše doma dnevnik sa šojkama, sovama.. Pravo kultna tema - Page 2 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 2 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  Gost 21.08.20 21:59

“A ljudi... - i mi se vrlo često gadimo jedan drugome. Zbog naravi, karaktera, mentaliteta, više nego zbog fizičkog izgleda.”
― 
Ranko Marinković, Never More: Roman Fuga

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 2 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  blitwa 21.08.20 22:19

Vel'ka maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:

Mene je iritirala ta neka upakirana zluradost, ruganje, naslađivanje. Vjerujem kako nije takvim ponašanjem htjela stvoriti odbojnost kod drugih već pokazati nadmoć u koju je bila tada uvjerena. A od spamanja su mi u ružnom sjećanju ostali oni opisi ljudi u uredu.

dobro, zluradost barem ima neku glavu i rep ali vecina je bilo ajme meni...Nemas pojma o cemu prica, kome, zasto. Bujica rijeci bez ikakvog smisla i iza svake recenice smijeh koji je trebao naglasiti poantu koje nema...

Sta si je stvarno zbog toga banirao? Zbog nepreglednog spama? Malo cudno...
Astigamande! Svi se sad čudite kao pura dreku zašto je glista bila banirana.  
A i ona eto nema pojma.  Probudilo je 7 patuljaka iz dubokog sna u toj njenoj šumi, pa sad lovi zlu maćehu koja ju je uspavala.  
Ideš!  Pravo kultna tema - Page 2 11484130 

Koji vaam je? 

 
Ne mislim da Pizdi treba moja potpora, čak štoviše, ali mi jako ide na neku stvar bolest zvana - selektivno pamćenje. 
Ako se mene pita za mišljenje (nema veze što me se ne pita, reći ću ga), prekasno ju je banirao. Imao je i previše strpljenja za ono divljanje. 
Nikad se zbog nikog nisam odjavila s foruma, zbog nje jesam. 

A bome i ti se bližiš granici podnošljivosti. Pretjerala si ga sestro mila, na ama baš  svim frontovima. 

Hoće li više to dno? Da se odgurneš prema vrhu....

_________________
Dakle, zamisli Zemlju. I diši s njom...

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 2 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  blitwa 21.08.20 22:19

Hoće to hoće i više put od dvaput.  Pravo kultna tema - Page 2 1523192931

_________________
Dakle, zamisli Zemlju. I diši s njom...

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 2 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  pizda 22.08.20 0:46

Vel'ka maca je napisao/la:

Sta si je stvarno zbog toga banirao? Zbog nepreglednog spama? Malo cudno...

Nepreglednog spama... Pravo kultna tema - Page 2 684758713. Evo ti Blitvica vec ponesto napisala o nepreglednom spamu pa cu i ja.
Je, malo cudno je da se vas troje iscudjavate oko neceg sto se desilo prije dosta vremena pa bih zamolijo da ubuduce reagirate na nesto sto sam pocinijo, pravovremeno, dok je aktualno a ne nakon godinu, dvije pet...Priznajem krivnju sto ne vodim moderatorski dnevnik a da cu pamtit takve pizdarije, bas i necu. U svakom slucaju mislim da je u sve te godine Glista jedina banirata od moje ruke. Mozda jos jedna osoba, ne sjecam se sa sigurnoscu. To dokazuje da je neka zesca pizdarija u pitanju. Sjecam se spama zbog ceg desetak ljudi nije imalo volju ni otvoriti forum, spominjanja osobnih podataka, nebuloza svih vrsta itd. itd. U svakom slucaju, mogli ste pravovremeno reagirati i ti, Glista (kao Legolas), Cigo ali gle vraga, vi se sjetili nakon godinu – dvije dana!? Pravo kultna tema - Page 2 684758713 Ostali su reagirali predbacivanjem da kog sam kurca toliko cekao i nisam je banirao desetak dana prije. Ne optuzujem ja nikog, znam da je Glista u to vrijeme imala nezgodu, pala je sa picke na beton i pritom dozivjela tezu amneziju iz koje se povratila prije par dana. Normalno, prvo sto joj je palo na pamet da neduzno / naivno / nevino upita “ a zasto sam onomad banirata?” Kuzim i tebe, vas dvije ste ko prst i nokat, dva kraja istog stapa, cak i kucne prijateljice. Jos njenu figuricu ljubomorno cuvas u regalu. Kuzim i guzara Cigu, on na forumu ima ulogu hemoroida i uvlaci se u dupe svakom kome trenutno nisam po volji. I to je logicno, kud ce hemoroid nego li u dupe. Prema tome, preostaje vam da se aktivirate i potrazite te teme u arhivi (ima ih barem desetak) a ja obecajem da cu ubuduce sve bitnije dogadjaje zapisivati u wordu Pravo kultna tema - Page 2 684758713, pa ako se za godinu, dvije, pet...sjetite neceg odmah cu promptno reagirati sa svim podacima.
Glista sad uziva, zna ona jako dobro sto je srala ali eto, zasto ne bi malo ogadila prostor svako toliko...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 2 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  Gost 22.08.20 3:00

@blitva i pizdek


Pa pitam jer se ne sjecam, jebiga, a znam da her komandant ima konjske zifce, a da je razlog spam mi nije prizvao sjecanja... je, zznam da je i meni taj njen ured bio cudesna suma i znam da je histerizirala po svima redom ko da je svi vrazi gone ali ne sjecam se konkretnog razloga... ne sumnjam u racio i ispravnost pizdinih odluka Pravo kultna tema - Page 2 3015220106

A sto se dna tice, davno sam se otisnula s njegovih dubina...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 2 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  blitwa 22.08.20 15:16

Vel'ka maca je napisao/la:@blitva i pizdek


Pa pitam jer se ne sjecam, jebiga, a znam da her komandant ima konjske zifce, a da je razlog spam mi nije prizvao sjecanja... je, zznam da je i meni taj njen ured bio cudesna suma i znam da je histerizirala po svima redom ko da je svi vrazi gone ali ne sjecam se konkretnog razloga... ne sumnjam u racio i ispravnost pizdinih odluka Pravo kultna tema - Page 2 3015220106

A sto se dna tice, davno sam se otisnula s njegovih dubina...
Možda jesi, ali i dalje zuriš u mulj na dnu.
Daleko si ti od površine, draga moja.

_________________
Dakle, zamisli Zemlju. I diši s njom...

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 2 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  RobinUd 22.08.20 15:44

Ja stvarno nisam upucen u ove zavjere po forumu.
Mozda samo da dam vidjenje iz svojeg kuta.

Ja sam imao priliku upoznati Glistu na jednoj polsatnoj kavi.
Da, prije toga sam cuo kojekakve price (traceve, ogovaranja), i ako su stvarno (bile) istinite, nisu bile lijepe.

Mene tjera znatizelja, upoznavati nove ljude.
Neke sam sreo uzivo i sa ovog foruma.
Tako sam i Glistu (u tih pola sata) dozivio kao prilicno dominantnu zensku.
Tracevi me ne zanimaju, eventualno u razgovoru, razmijeniti neke zivotne ideje sa sugovornikom (sugovornicom).

Jedno se moze primjetiti, kod neslaganja u misljenjima (ovdje na forumu), najcesce se napada sugovornik, a ne ideja, koju zastupa.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 2 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  besposlenpop 22.08.20 15:57

RobinUd je napisao/la:...
Jedno se moze primjetiti, kod neslaganja u misljenjima (ovdje na forumu), najcesce se napada sugovornik, a ne ideja, koju zastupa.
Tja, nemo'š napadat Tzigine ideje kadmuje svaka druga riječ peder.
Proglasili binas netolerantnima.  Pravo kultna tema - Page 2 3384354616
Zato mu poručujem da se napuši ...  Pravo kultna tema - Page 2 11484130

_________________
Pravo kultna tema - Page 2 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5740
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 2 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  Legolas 22.08.20 23:18

pizda je napisao/la:
Vel'ka maca je napisao/la:

Sta si je stvarno zbog toga banirao? Zbog nepreglednog spama? Malo cudno...

Nepreglednog spama... Pravo kultna tema - Page 2 684758713. Evo ti Blitvica vec ponesto napisala o nepreglednom spamu pa cu i ja.
Je, malo cudno je da se vas troje iscudjavate oko neceg sto se desilo prije dosta vremena pa bih zamolijo da ubuduce reagirate na nesto sto sam pocinijo, pravovremeno, dok je aktualno a ne nakon godinu, dvije pet...Priznajem krivnju sto ne vodim moderatorski dnevnik a da cu pamtit takve pizdarije, bas i necu. U svakom slucaju mislim da je u sve te godine Glista jedina banirata od moje ruke. Mozda jos jedna osoba, ne sjecam se sa sigurnoscu. To dokazuje da je neka zesca pizdarija u pitanju. Sjecam se spama zbog ceg desetak ljudi nije imalo volju ni otvoriti forum, spominjanja osobnih podataka, nebuloza svih vrsta itd. itd. U svakom slucaju, mogli ste pravovremeno reagirati i ti, Glista (kao Legolas), Cigo ali gle vraga, vi se sjetili nakon godinu – dvije dana!? Pravo kultna tema - Page 2 684758713 Ostali su reagirali predbacivanjem da kog sam kurca toliko cekao i nisam je banirao desetak dana prije. Ne optuzujem ja nikog, znam da je Glista u to vrijeme imala nezgodu, pala je sa picke na beton i pritom dozivjela tezu amneziju iz koje se povratila prije par dana. Normalno, prvo sto joj je palo na pamet da neduzno / naivno / nevino upita “ a zasto sam onomad banirata?” Kuzim i tebe, vas dvije ste ko prst i nokat, dva kraja istog stapa, cak i kucne prijateljice. Jos njenu figuricu ljubomorno cuvas u regalu. Kuzim i guzara Cigu, on na forumu ima ulogu hemoroida i uvlaci se u dupe svakom kome trenutno nisam po volji. I to je logicno, kud ce hemoroid nego li u dupe. Prema tome, preostaje vam da se aktivirate i potrazite te teme u arhivi (ima ih barem desetak) a ja obecajem da cu ubuduce sve bitnije dogadjaje zapisivati u wordu Pravo kultna tema - Page 2 684758713, pa ako se za godinu, dvije, pet...sjetite neceg odmah cu promptno reagirati sa svim podacima.
Glista sad uziva, zna ona jako dobro sto je srala ali eto, zasto ne bi malo ogadila prostor svako toliko...
Preletila sam pa da krenem od onoga što me sada štrecnulo. Ja sam odavala osobne podatke forumaša ? Gdje konkretno ? Jebate, dok sam pojačano pisala, uopće nisam pisala o forumašima. Nisu mi bili ni na kraj pameti.

A zašto ja osobno nisam pravovaljano reagirala. Zato jer nisam pratila forum. I kad otvorim forum  ne pratim sve teme. Nisam kao vi da moraju pročitati ama svaki napisani post na forumu. Takva sam, jebiga. Ako sam kriva zbog toga, onda jebiga, ne pripadam ovdje.

A te tvoje insinuacije da sam imala nezgodu, pa doživjela amezniju, jebiga, ništa i od toga. Svaki post koji sam tada napisala, i ovog trena znam i zašto sam ga napisala i o kome. Amneziju prikači onom/oj zbog koje si me onomad iznebuha nazvao da mi  preneseš poruku da pognem glavu i radim svoj posao inače ću dobiti otkaz. Toliko o kršenju forumskih pravila u kojima je privatnost bila najbitnija. I sada želiš insuinirati kako sam ko prst i nokat u to vrijeme bila sa Blitvom ili Macom ? Odjebi. Namjerno sam tada prekinula sve kontakte sa svima na forumu tako da do takvih insinuacija ne može doći. Zajeb malo žešči.  Ako itko glumi amneziju, onda si to ti. Pravo kultna tema - Page 2 1425538829
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 2 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  Legolas 22.08.20 23:24

blitwa je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
pizda je napisao/la: Izgleda da ko god dodje kod tebe vise nije sav svoj. Dobro da si se preselila..Pravo kultna tema - Page 2 684758713
 Ovime si sve rekao i ne trebaju mi dodatna objašnjena. Naravno. Tko god dođe k meni sa lažima, naravno da više nakon boravka u mojoj kući nije svoj. Ponosim se što sam banirana na ovakvom forumu. Uživajte u svojim peripetijama i što ste konačno našli "vješticu" protiv koje ćete se skupa boriti i opravdati svoje ljigavoštine ne bi li se osjećali bolje sa samim sobom. Slobodno ugasite moj nick. Da mogu, ugasila bih ga sama ali net.hr više ne postoji. I istina je , dobro da sam se preselila. Ne možete me više stalkirati i podmetati te  tražiti u mom životu nešto kompromitirajuče čime bi pravdali svoje neuspjehe.

Ma lako za nas koji smo ušli, kratko boravili i otišli, ali toplo se nadam da si stvarno napustila tu kuću, jer na kraju si ti bila ta koja više nije svoja. I to prilično dugo vremena. Zajeban neki duhić, na kraju je opizdil i gazdaricu...  Pravo kultna tema - Page 2 1523192931

Boktepito s kakvim lažima si ti došla u nju kad te tako moćno očarapilo.  Pravo kultna tema - Page 2 684758713
Tebi neću zamjeriti je si ovim postom dokazala da pojma nemaš šta se događalo.

A svoja sam kao što sam bila kad si me upoznala. I bila i ostala. Tu se nisu dogodile nikakve značajne promjene.
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 2 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  Legolas 22.08.20 23:34

RobinUd je napisao/la:Ja stvarno nisam upucen u ove zavjere po forumu.
Mozda samo da dam vidjenje iz svojeg kuta.

Ja sam imao priliku upoznati Glistu na jednoj polsatnoj kavi.
Da, prije toga sam cuo kojekakve price (traceve, ogovaranja), i ako su stvarno (bile) istinite, nisu bile lijepe.

Mene tjera znatizelja, upoznavati nove ljude.
Neke sam sreo uzivo i sa ovog foruma.
Tako sam i Glistu (u tih pola sata) dozivio kao prilicno dominantnu zensku.
Tracevi me ne zanimaju, eventualno u razgovoru, razmijeniti neke zivotne ideje sa sugovornikom (sugovornicom).

Jedno se moze primjetiti, kod neslaganja u misljenjima (ovdje na forumu), najcesce se napada sugovornik, a ne ideja, koju zastupa.


I, jesam li koga tračala ? Ili smo pričali o našim životima ? Ali lijepo je znati da su i do tebe stizali tračevi o meni. O tračevima imam reći samo jedno: dok me ljudi tračaju iza mojih leđa, meni je to ok. Jasno im je gdje im je mjesto. Ali ovo što sam uspjela isprovocirati na forumu svojim pisanje, pomoglo mi je iskristalizirati sve skupa i shvatiti sa kojim se ljudima još isplati u budućnosti razgovarati, a sa kojima ne.
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 2 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  Legolas 22.08.20 23:51

Još jednu stvar bih demantirala a vidim da Pizda, a ponegdje i Blitva,   pokušavaju insuinirati. Maca i ja nikako nismo kao prst i nokat. Zadnji puta sam Macu vidjela uživo, kao što sam i opisala na svojim upisima na temama sa Mubarakom - kad se kao mulica opijala sa mojom bivšom šogi u mojoj roditeljskoj kući i izbjegavala bilo kakvu komunikaciju sa mnom. Nakon toga je nikada nisam uživo ni srela a ni razgovarala sa njom. Ali, zgodno je mene sada poistovjećivati sa Macom koja je priznala svoju dijagnozu, priznala da je na doživotnoj terapiji pa eto, neka se i za mene misli da sam ista takva. Jebiga, nisam. Ali zabavlja čitati kako "priča" ide dalje i tko ju pokušava pričati. 

Predvidivo.

Sva sreća na "forumu" postoji masa mojih upisa kojim mogu svjedočiti ne samo svoju razboritost, nego i iznimnu snagu i staloženost u trenucima kada se dirigirano i čoporativno  proba ići protiv mene. Ako itko ne boluje od amnezije, onda sam to ja. Pamtim ko slon, sve, u datalje. Jedva čekam da netko to moje pamćenje izazove na megdan. Pravo kultna tema - Page 2 684758713
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 2 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  pizda 23.08.20 0:36

Legolas je napisao/la: Amneziju prikači onom/oj zbog koje si me onomad iznebuha nazvao da mi  preneseš poruku da pognem glavu i radim svoj posao inače ću dobiti otkaz. Toliko o kršenju forumskih pravila u kojima je privatnost bila najbitnija.

to sam ti napisao na fejsu kad si pisala da su na tvom novom radnom mjestu sve neki uhljebi, ne rade, nemaju ideja a ti nastupila ko osloboditelj i pocela im diktirati tempo. Rekao sam ti da malo prikocis da ne ostanes bez posla sto se ko sto vidim i desilo. Kakve to jebene veze ima sa krsenjem forumaskih pravila, privatnoscu i ko je to "ona" ? Pravo kultna tema - Page 2 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 2 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  pizda 23.08.20 0:38

Legolas je napisao/la:

Sva sreća na "forumu" postoji masa mojih upisa kojim mogu svjedočiti ne samo svoju razboritost, nego i iznimnu snagu i staloženost u trenucima kada se dirigirano i čoporativno  proba ići protiv mene. Ako itko ne boluje od amnezije, onda sam to ja. Pamtim ko slon, sve, u datalje. Jedva čekam da netko to moje pamćenje izazove na megdan. Pravo kultna tema - Page 2 684758713

Pravo kultna tema - Page 2 1523192931 Pravo kultna tema - Page 2 1523192931 Pravo kultna tema - Page 2 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 2 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  Legolas 23.08.20 0:43

pizda je napisao/la:
Legolas je napisao/la: Amneziju prikači onom/oj zbog koje si me onomad iznebuha nazvao da mi  preneseš poruku da pognem glavu i radim svoj posao inače ću dobiti otkaz. Toliko o kršenju forumskih pravila u kojima je privatnost bila najbitnija.

to sam ti napisao na fejsu kad si pisala da su na tvom novom radnom mjestu sve neki uhljebi, ne rade, nemaju ideja a ti nastupila ko osloboditelj i pocela im diktirati tempo. Rekao sam ti da malo prikocis da ne ostanes bez posla sto se ko sto vidim i desilo. Kakve to jebene veze ima sa krsenjem forumaskih pravila, privatnoscu i ko je to "ona" ? Pravo kultna tema - Page 2 1523192931

nisi mi napisao na fejsu nego nazvao. Prijateljica mi je svjedok. Kako vidiš da sam ostala bez posla ? I zašto si me nazvao da prikočim i to zbog pisanja na forumu ? Jel ti taj netko iz mog radnog okruženja bio  poznanik, drug da si me nazvao da mi preneseš upozorenje ?  Jer, i ti i taj ste si zamislili da ću ja biti UHLJEB kao i vi. Pa zajebali ste se. Pravo kultna tema - Page 2 3384354616


Zadnja promjena: Legolas; 23.08.20 0:48; ukupno mijenjano 1 put.
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 2 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  pizda 23.08.20 0:46

Legolas je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Legolas je napisao/la: Amneziju prikači onom/oj zbog koje si me onomad iznebuha nazvao da mi  preneseš poruku da pognem glavu i radim svoj posao inače ću dobiti otkaz. Toliko o kršenju forumskih pravila u kojima je privatnost bila najbitnija.

to sam ti napisao na fejsu kad si pisala da su na tvom novom radnom mjestu sve neki uhljebi, ne rade, nemaju ideja a ti nastupila ko osloboditelj i pocela im diktirati tempo. Rekao sam ti da malo prikocis da ne ostanes bez posla sto se ko sto vidim i desilo. Kakve to jebene veze ima sa krsenjem forumaskih pravila, privatnoscu i ko je to "ona" ? Pravo kultna tema - Page 2 1523192931

Kako vidiš da sam ostala bez posla ? I zašto si me nazvao da prikočim ? Jel ti taj netko iz mog radnog okruženja bio  poznanik, drug da si me nazvao da mi preneseš upozorenje ?  Jer, i ti i taj ste si zamislili da ću ja biti UHLJEB kao i vi. Pa zajebali ste se.

aha, znaci opet paranoje i ludila, zato i kazem da ste ti i Maca ko prst i nokat. Nisam ja tebe nazvao u zivotu a kamo li u vezi tvog posla i tvog radnog okruzenja o kom pojma nemam nit me zanima (lo). Sto se posla tice, pa po tvom pisanju ispada da si otisla vani a sigurno nisi otisla zaposlena...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 2 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  pizda 23.08.20 0:50

Legolas je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Legolas je napisao/la: Amneziju prikači onom/oj zbog koje si me onomad iznebuha nazvao da mi  preneseš poruku da pognem glavu i radim svoj posao inače ću dobiti otkaz. Toliko o kršenju forumskih pravila u kojima je privatnost bila najbitnija.

to sam ti napisao na fejsu kad si pisala da su na tvom novom radnom mjestu sve neki uhljebi, ne rade, nemaju ideja a ti nastupila ko osloboditelj i pocela im diktirati tempo. Rekao sam ti da malo prikocis da ne ostanes bez posla sto se ko sto vidim i desilo. Kakve to jebene veze ima sa krsenjem forumaskih pravila, privatnoscu i ko je to "ona" ? Pravo kultna tema - Page 2 1523192931

nisi mi napisao na fejsu nego nazvao. Prijateljica mi je svjedok. Kako vidiš da sam ostala bez posla ? I zašto si me nazvao da prikočim ? Jel ti taj netko iz mog radnog okruženja bio  poznanik, drug da si me nazvao da mi preneseš upozorenje ?  Jer, i ti i taj ste si zamislili da ću ja biti UHLJEB kao i vi. Pa zajebali ste se.

pa sta si sad izmjenila tekst kad u biti isto pises? Ponavljam, nisam te nazvao u zivotu a da i jesam sigurno ne bih zbog tvog posla Pravo kultna tema - Page 2 684758713. Ne poznajem ni tebe ni tvoje radno okruzenje bog te jebo ludu. Izgleda da nema druge nego li da i ja odem, ovdje se nakupilo ludila na lopate...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 2 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  Legolas 23.08.20 0:58

pizda je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Legolas je napisao/la: Amneziju prikači onom/oj zbog koje si me onomad iznebuha nazvao da mi  preneseš poruku da pognem glavu i radim svoj posao inače ću dobiti otkaz. Toliko o kršenju forumskih pravila u kojima je privatnost bila najbitnija.

to sam ti napisao na fejsu kad si pisala da su na tvom novom radnom mjestu sve neki uhljebi, ne rade, nemaju ideja a ti nastupila ko osloboditelj i pocela im diktirati tempo. Rekao sam ti da malo prikocis da ne ostanes bez posla sto se ko sto vidim i desilo. Kakve to jebene veze ima sa krsenjem forumaskih pravila, privatnoscu i ko je to "ona" ? Pravo kultna tema - Page 2 1523192931

Kako vidiš da sam ostala bez posla ? I zašto si me nazvao da prikočim ? Jel ti taj netko iz mog radnog okruženja bio  poznanik, drug da si me nazvao da mi preneseš upozorenje ?  Jer, i ti i taj ste si zamislili da ću ja biti UHLJEB kao i vi. Pa zajebali ste se.

aha, znaci opet paranoje i ludila, zato i kazem da ste ti i Maca ko prst i nokat. Nisam ja tebe nazvao u zivotu a kamo li u vezi tvog posla i tvog radnog okruzenja o kom pojma nemam nit me zanima (lo). Sto se posla tice, pa po tvom pisanju ispada da si otisla vani a sigurno nisi otisla zaposlena...
Kako si mi ono jednom preko telefona rekao, kad ti netko jednom slaže, on je onda lažljivac. Paranoje ? Ne bih rekla. Paranoje su strah od proganjanja a ja toga nemam. Ozbiljna sam poslovna žena sa dugogodišnjim iskustvom u profiliranju.  Ovim si svim svojim upisom jasno dao do znanja da sam u pravu glede svega. Sretno i tebi i tvojim drugovima. Pozdravi mi puno Čandrlića. Pravo kultna tema - Page 2 727654710 Odao si ga samo tako. Jedva čekam da krene dokazivanje jesam li ili nisam luda. Ako ćemo se kladiti, kladim se da nisam Pravo kultna tema - Page 2 1523192931 Dobro se sjećam tvog oduševljenja kad sam dobila tvoj posao. Sad znam i zašto Pravo kultna tema - Page 2 11484130
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 2 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  Legolas 23.08.20 1:01

pizda je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Legolas je napisao/la: Amneziju prikači onom/oj zbog koje si me onomad iznebuha nazvao da mi  preneseš poruku da pognem glavu i radim svoj posao inače ću dobiti otkaz. Toliko o kršenju forumskih pravila u kojima je privatnost bila najbitnija.

to sam ti napisao na fejsu kad si pisala da su na tvom novom radnom mjestu sve neki uhljebi, ne rade, nemaju ideja a ti nastupila ko osloboditelj i pocela im diktirati tempo. Rekao sam ti da malo prikocis da ne ostanes bez posla sto se ko sto vidim i desilo. Kakve to jebene veze ima sa krsenjem forumaskih pravila, privatnoscu i ko je to "ona" ? Pravo kultna tema - Page 2 1523192931

nisi mi napisao na fejsu nego nazvao. Prijateljica mi je svjedok. Kako vidiš da sam ostala bez posla ? I zašto si me nazvao da prikočim ? Jel ti taj netko iz mog radnog okruženja bio  poznanik, drug da si me nazvao da mi preneseš upozorenje ?  Jer, i ti i taj ste si zamislili da ću ja biti UHLJEB kao i vi. Pa zajebali ste se.

pa sta si sad izmjenila tekst kad u biti isto pises? Ponavljam, nisam te nazvao u zivotu a da i jesam sigurno ne bih zbog tvog posla Pravo kultna tema - Page 2 684758713. Ne poznajem ni tebe ni tvoje radno okruzenje bog te jebo ludu. Izgleda da nema druge nego li da i ja odem, ovdje se nakupilo ludila na lopate...
U ovom primjeru, možeš otići iz virtuale. Reala je nešto sasvim drugo.
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 2 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  pizda 23.08.20 1:05

Legolas je napisao/la:
Kako si mi ono jednom preko telefona rekao, kad ti netko jednom slaže, on je onda lažljivac. Paranoje ? Ne bih rekla. Paranoje su strah od proganjanja a ja toga nemam. Ozbiljna sam poslovna žena sa dugogodišnjim iskustvom u profiliranju.  Ovim si svim svojim upisom jasno dao do znanja da sam u pravu glede svega. Sretno i tebi i tvojim drugovima. Pozdravi mi puno Čandrlića. Pravo kultna tema - Page 2 727654710 Odao si ga samo tako. Jedva čekam da krene dokazivanje jesam li ili nisam luda. Ako ćemo se kladiti, kladim se da nisam Pravo kultna tema - Page 2 1523192931 Dobro se sjećam tvog oduševljenja kad sam dobila tvoj posao. Sad znam i zašto Pravo kultna tema - Page 2 11484130

ti si dobila moj posao??? Pravo kultna tema - Page 2 1523192931 Pa kad si prije postala bio.... ? A ko ti je sad taj Candrlic? Pravo kultna tema - Page 2 684758713
Duso draga aj se ti lijepo lijeci ali onako temeljito, natenane. Jebote, jedna luda sjasi, druga me zajasi. Rekli bi ljudi da je karma u pitanju ali ne vjerujem u karmu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 2 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  pizda 23.08.20 1:08

Legolas je napisao/la:
U ovom primjeru, možeš otići iz virtuale. Reala je nešto sasvim drugo.

Pravo kultna tema - Page 2 1523192931 di je sad Jagoda da sakuplja ove primjere. Jebes wayter, ovo je kapitalac. Sumanutost u bezbroj cinova...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 2 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  Legolas 23.08.20 1:11

pizda je napisao/la:
Legolas je napisao/la: Amneziju prikači onom/oj zbog koje si me onomad iznebuha nazvao da mi  preneseš poruku da pognem glavu i radim svoj posao inače ću dobiti otkaz. Toliko o kršenju forumskih pravila u kojima je privatnost bila najbitnija.

to sam ti napisao na fejsu kad si pisala da su na tvom novom radnom mjestu sve neki uhljebi, ne rade, nemaju ideja a ti nastupila ko osloboditelj i pocela im diktirati tempo. Rekao sam ti da malo prikocis da ne ostanes bez posla sto se ko sto vidim i desilo. Kakve to jebene veze ima sa krsenjem forumaskih pravila, privatnoscu i ko je to "ona" ? Pravo kultna tema - Page 2 1523192931
A ne, nisam to nikada ne fejsu pisala.  Pouzdano znam da nisam. A nisam nikome nikada ni diktirala tempo osim svojim primjerom i tko hoće može, tko neće ne mora. Ali zanimljivo da ti znaš takve detalje o mom poslu. Pravo kultna tema - Page 2 11484130 Istina je da sam svima rekla da ću raditi svojim tempom kakvim sam naviknuta kao privatnik. Mnogima je to smetalo jer nisu naviknuti na učinkovitost unutar sustava. Znam da to nisam sa tobom dijelila. Pitanje je, kako si ti znao o tome ? Pravo kultna tema - Page 2 1523192931
 I da, kako su glasila ona dva pravila o proivatnosti na forumu Pravo kultna tema - Page 2 3384354616
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

Pravo kultna tema - Page 2 Empty Re: Pravo kultna tema

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.