kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Stranica 2 / 11. Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  pizda 28.05.13 8:45

kišna glista je napisao/la:
a uzdizanje svetosti braka i obitelji kao temelja društva, i to je malo žešča floskula... temelj društva je uvijek i samo pojedinac... samo samosvjesni pojedinci mogu stvarati dalje društvo, počevši od kvalitetnih obitelji, brakova pa na dalje hijerarhijom koju jedno društvo i čini... sastavi dva kretena, i imat ćeš kretensku obitelj, kretenski brak i kretensko društvo...

apsolutno, uzdizanje svetosti braka i pravljenje copora djece je temelj nakaradne crkve, nikakvog drustva. Tako dobijaju nove izvore sredstava za tovljenje i obnovu voznog parka...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  Gost 28.05.13 8:47

pizda je napisao/la: Kao, neka novija istrazivanja pokazala da se djeca zaceta i od najblizih srodnika radjaju normalna i da nemaju nikakvih anomalija. .

da nisu pobornici te teorije takva djeca pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 1523192931 jebate, kad se sjetim svog dolaska na otok ... nije bilo razreda u kojem nije bilo neko takvo dijete i meni dovoljno da znam šta je istina ... al tada ih je bilo više pa ih se nije skrivalo nego stavljalo u obične razrede, nema veze što su nako malo čudno izgledali, bili polumutavi i padali razrede ... niti jedno od te djece niej uspjelo proći prvih nekoliko razreda... odjednom bi samo nestali iz škole

al imaš praf glede mješanaca... ja se već veselim i nadam zetovima kinezima... još jedino te azijatske krvi nemamo u obitelji a ioank vele da će kinezi vladat svijetom pa eto, da odma kćeri proguram u dobru obitelj

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  Gost 28.05.13 8:53

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
a uzdizanje svetosti braka i obitelji kao temelja društva, i to je malo žešča floskula... temelj društva je uvijek i samo pojedinac... samo samosvjesni pojedinci mogu stvarati dalje društvo, počevši od kvalitetnih obitelji, brakova pa na dalje hijerarhijom koju jedno društvo i čini... sastavi dva kretena, i imat ćeš kretensku obitelj, kretenski brak i kretensko društvo...

apsolutno, uzdizanje svetosti braka i pravljenje copora djece je temelj nakaradne crkve, nikakvog drustva. Tako dobijaju nove izvore sredstava za tovljenje i obnovu voznog parka...

pa ja, da ovise o mojoj obitelji, ni magare si ne bi mogli priuštiti pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 1523192931 al najbolja fora mi je to kad izvale kako će zahvaljujući homoseksualcima natalitet padati pa ćemo bit uništeni kao ljudska rasa... ha ha ha... i to izjave svećenici koji istina, imaju djecu... jebate, ovi na otoku ih štancaju ko blesavi i onda plaćaju tim ženama šutnju ... mora bit predivno odrastati na taj način... prava sveta obitelj ... otac ti plaća da imaš šta za jest da ti ne bi mater otkrila ono što već svi znaju .. predivno

il kad mi je jedan poznanik pričao kako ih je onaj svećenik pedofil maltretirao pa kad je rekao to svojoj mami, ona ga namlatila kaišem jer kud će takve stvari pričati o svećeniku... primjera uzoritih obitelji oko mene koliko voliš pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  Gost 28.05.13 9:20

ako se ljudi vole
šta ima veze pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  Gost 28.05.13 9:26

g_host je napisao/la:ako se ljudi vole
šta ima veze pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 11484130

tako je... ja sam krešu odavno podržala u njegovoj

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 6378.Kree

al jadan i bidan zna da na nethaeru mora skrivat svoju jubav pred kikijem da kiki ne pobudali za njim ... al očito je kako jedan čuvaju drže leđa... preočito... iz aviona se vidi da su drugačiji...posebni pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  Gost 28.05.13 9:27

pravo me pali ovaj prizor pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  Gost 28.05.13 9:31

g_host je napisao/la:pravo me pali ovaj prizor pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 1619348112

ima toga još...i pipi je imo jednu fazu u životu kad je volijo starije

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 2lld8au

sad je jasno zašto toliko zazire od loših iskustava pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 11484130 čiča ga je pravo iskoristio nako mladog i neiskusnog

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  Gost 28.05.13 9:57

sad je jasno otkud kod pipija takav liberalan stav glede pederskih brakova pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  Gost 28.05.13 10:20

g_host je napisao/la:sad je jasno otkud kod pipija takav liberalan stav glede pederskih brakova pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 3776795594

pa ja, on se ne srami svojih eksperimentiranja u životu dok još nije zazirao od raznih iskustava ... za razliku od tonca pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 3384354616

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 5621.Resize-of-foto_5F00_1488

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  pizda 28.05.13 10:57

g_host je napisao/la:sad je jasno otkud kod pipija takav liberalan stav glede pederskih brakova pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 3776795594

nisam mogao odoliti ovom sa brkovima, zavarao me svojom zenstvenoscu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  antonac 28.05.13 19:05

ba s mi je drago da ste se iavili svi vi napredni, iebemvas napredne.....pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 11484130.....nema usvaianja diece od strane pedercina, zivili homo brakovi....pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 11484130

_________________
daite im da seru....pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 29xutcypravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  Jehudi 28.05.13 19:55

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:u prosjeku se svaka treca-cetvrta obitelj rasturi

za moj pojam je svaka obitelj u kojoj ne postoji poštovanje među sudionicima u cijeloj toj igri - rasturena obitelj, tak da poznajem više rasturenih obitelji koje imaju i "sveti oblik" nego onih drugih... iako živim sama sa djecom ne smatram da je moja obitelj rasturena, čakštaviše, tek sad je cjelovita i sa smislom jer djeca odrastaju uz odraslu osobu koja im daje pozitivan primjer i uživa u životu umjesto da stalno kuka kako ništa ne valja a ne diže guzicu sa kauča ... rastureni smo bili ranije dok nam je uljez bio u kući i kvario radost i veselje a dejca gledala kako samo mater radi

samo se sjetim priča nekih žena dok sam vodila žensku inicijativu... da se smrzneš šta sve trpe i one i njihove obitelji...počevši od prihvaćanja silovanja, sexa sa suzama pa do letećih tanjura pred djecom, najtežih uvreda itd itd ... takve stvari moja djeca nisu nikada doživjela tak da rasturat možeš slobodno i unutar jedne sasvim uobičajene obitelji i nanositi takvu štetu djeci da nikada ni ne saznaju kako obitelj može živjeti i u skladu al samo ako su odrasli u toj obitelji u skladu sa samim sobom...

Mensečini da si ti toliko puna sebe da jednostavno ne možeš trpiti nikoga uzase.
Kažeš da ti taj tip (otac tvoje dice) nije valjao.Onda si mogla drugoga naći.
No tebi jednostavno ne treba nitko........................jer bi (kao) ugrožavao tvoju samodostatnost.
Polazeći od sebe, pokušavaš nametnuti svoj pogled na svijet.
To - dok si vodila žensku inicijativu- su tragični slučajevi žena koje su naletile na mamine sinove ili
neke psihopate. Po toj manjini ne možeš generalizirati Ž/M odnose.
To su slučajevi koje mora preuzeti sud i policija.
Sve šta si nabrojila govori da -brak- M/Ž- ne štima
Zašto onda zagovarati pederski brak ? Kao da tu nebi bilo silovanja, nasilja, iskorištavanja itd........zar ne?
Šta je poanta tvojih postova uopće glisto?
Koja obitelj i u kom to skladu?
Obitelj čine roditelji i dica a ne jedan roditelj i jedno dite.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  Jehudi 28.05.13 20:08

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
a uzdizanje svetosti braka i obitelji kao temelja društva, i to je malo žešča floskula... temelj društva je uvijek i samo pojedinac... samo samosvjesni pojedinci mogu stvarati dalje društvo, počevši od kvalitetnih obitelji, brakova pa na dalje hijerarhijom koju jedno društvo i čini... sastavi dva kretena, i imat ćeš kretensku obitelj, kretenski brak i kretensko društvo...

apsolutno, uzdizanje svetosti braka i pravljenje copora djece je temelj nakaradne crkve, nikakvog drustva. Tako dobijaju nove izvore sredstava za tovljenje i obnovu voznog parka...

pa ja, da ovise o mojoj obitelji, ni magare si ne bi mogli priuštiti pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 1523192931 al najbolja fora mi je to kad izvale kako će zahvaljujući homoseksualcima natalitet padati pa ćemo bit uništeni kao ljudska rasa... ha ha ha... i to izjave svećenici koji istina, imaju djecu... jebate, ovi na otoku ih štancaju ko blesavi i onda plaćaju tim ženama šutnju ... mora bit predivno odrastati na taj način... prava sveta obitelj ... otac ti plaća da imaš šta za jest da ti ne bi mater otkrila ono što već svi znaju .. predivno

il kad mi je jedan poznanik pričao kako ih je onaj svećenik pedofil maltretirao pa kad je rekao to svojoj mami, ona ga namlatila kaišem jer kud će takve stvari pričati o svećeniku... primjera uzoritih obitelji oko mene koliko voliš pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 1523192931

Poznati su ti takvi slučajevi?

A ti mudro šutiš pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 3102334490 Time sebe činiš sudionikom!

Izvoli sve javno reći, prozvati odgovorne i izadji sa podacima u javnost.

Sve ostalo je apsolutno neprihvatljivo.

Ili sve objelodani ili nemoj po forumima pisati stvari za koje nemaš dokaze.

Ako ih imaš, onda si kao gradjanka dužna sve prijaviti policiji. pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 3827417775
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  Jehudi 28.05.13 20:11

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la: Trebaju se zeniti bliski rodjaci...

što bliskiji to bolje... to ti je inače i teorija i praksa na otocima i to još uvijek ... zato su im djeca tako lijepa i pametna pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 1523192931
samo na otoku krku imaš ne znam koliko skrivene djece po kućama kojih se rođeni roditelji srame i drže ih doslovno zatvorene od vanjskog svijeta.... kolegica slučajno to saznala jer su evidentirana kao djeca sa poteškoćama u razvoju jer i sama ima dijete sa blažim oblikom autizmom pa se sva angažirala u tim raznim udrugama i trudila svom djetetu pomoći na razne načine da se nauči uklopiti među ostalu djecu ... ostala je frapirana kad je saznala za ovu drugu djecu i o kolikom broju se radi , od koje su vlastiti roditelji odustali i zatvorili ih u ormar te postoje još jedino kao statistički podatak ... užas... i onda ti takvi kojima je to normalno propovjedaju i pričaju šta je skladna obitelj... moš si misliti uvjerljivosti

Ovo ćeš morati ponoviti pred organima gonjenja.

I navesti sve svoje spoznaje o dici u ormarima.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  orion 28.05.13 20:19

kišna glista je napisao/la:
g_host je napisao/la:sad je jasno otkud kod pipija takav liberalan stav glede pederskih brakova pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 3776795594

pa ja, on se ne srami svojih eksperimentiranja u životu dok još nije zazirao od raznih iskustava ... za razliku od tonca pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 3384354616

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 5621.Resize-of-foto_5F00_1488

prvo ću se osvrniti na nogice pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 2319274739 ...viskoa A klasa ... i boja štiklica je skroz trendovska. pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 3260170596 .....
...malko mi faca kvari opći dojam-al dobro - nije beg cicija, pa neće picajzlirati pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 1523192931

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  orion 28.05.13 20:37

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la: Trebaju se zeniti bliski rodjaci...

što bliskiji to bolje... to ti je inače i teorija i praksa na otocima i to još uvijek ... zato su im djeca tako lijepa i pametna pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 1523192931
samo na otoku krku imaš ne znam koliko skrivene djece po kućama kojih se rođeni roditelji srame i drže ih doslovno zatvorene od vanjskog svijeta.... kolegica slučajno to saznala jer su evidentirana kao djeca sa poteškoćama u razvoju jer i sama ima dijete sa blažim oblikom autizmom pa se sva angažirala u tim raznim udrugama i trudila svom djetetu pomoći na razne načine da se nauči uklopiti među ostalu djecu ... ostala je frapirana kad je saznala za ovu drugu djecu i o kolikom broju se radi , od koje su vlastiti roditelji odustali i zatvorili ih u ormar te postoje još jedino kao statistički podatak ... užas... i onda ti takvi kojima je to normalno propovjedaju i pričaju šta je skladna obitelj... moš si misliti uvjerljivosti

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 1695130124 ...nisam shvatila, zar su roditelji te djece bliski rođaci ? .... zar su ti bliski rođaci u u braku ?
...zapravo, prilikom stupanja u brak ima se na uvid tek prvo koljeno, odnosno u rodnom listu vide se roditelji....a bokte, ako nema usmenog prigovora sve je moguće.
...al zato pse možeš regularno pariti tek nakon trećeg koljena, tj. rodovnik pokriva do prapretka / da ne kažem pradjede i prababe/pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 1523192931

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  taja 28.05.13 20:56

Jehudi je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la: Trebaju se zeniti bliski rodjaci...

što bliskiji to bolje... to ti je inače i teorija i praksa na otocima i to još uvijek ... zato su im djeca tako lijepa i pametna pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 1523192931
samo na otoku krku imaš ne znam koliko skrivene djece po kućama kojih se rođeni roditelji srame i drže ih doslovno zatvorene od vanjskog svijeta.... kolegica slučajno to saznala jer su evidentirana kao djeca sa poteškoćama u razvoju jer i sama ima dijete sa blažim oblikom autizmom pa se sva angažirala u tim raznim udrugama i trudila svom djetetu pomoći na razne načine da se nauči uklopiti među ostalu djecu ... ostala je frapirana kad je saznala za ovu drugu djecu i o kolikom broju se radi , od koje su vlastiti roditelji odustali i zatvorili ih u ormar te postoje još jedino kao statistički podatak ... užas... i onda ti takvi kojima je to normalno propovjedaju i pričaju šta je skladna obitelj... moš si misliti uvjerljivosti

Ovo ćeš morati ponoviti pred organima gonjenja.

I navesti sve svoje spoznaje o dici u ormarima.

Hmmm da...
Te puste udruge bi se trebale više baviti ovakvim problemima osim zazivanja raznih referenduma i ustava.
To bi svakako trebalo prijaviti centru za socijalnu skrb ukoliko su te glasine rekla kazala istinite
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  taja 28.05.13 20:58

orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la: Trebaju se zeniti bliski rodjaci...

što bliskiji to bolje... to ti je inače i teorija i praksa na otocima i to još uvijek ... zato su im djeca tako lijepa i pametna pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 1523192931
samo na otoku krku imaš ne znam koliko skrivene djece po kućama kojih se rođeni roditelji srame i drže ih doslovno zatvorene od vanjskog svijeta.... kolegica slučajno to saznala jer su evidentirana kao djeca sa poteškoćama u razvoju jer i sama ima dijete sa blažim oblikom autizmom pa se sva angažirala u tim raznim udrugama i trudila svom djetetu pomoći na razne načine da se nauči uklopiti među ostalu djecu ... ostala je frapirana kad je saznala za ovu drugu djecu i o kolikom broju se radi , od koje su vlastiti roditelji odustali i zatvorili ih u ormar te postoje još jedino kao statistički podatak ... užas... i onda ti takvi kojima je to normalno propovjedaju i pričaju šta je skladna obitelj... moš si misliti uvjerljivosti

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 1695130124 ...nisam shvatila, zar su roditelji te djece bliski rođaci ? .... zar su ti bliski rođaci u u braku ?
...zapravo, prilikom stupanja u brak ima se na uvid tek prvo koljeno, odnosno u rodnom listu vide se roditelji....a bokte, ako nema usmenog prigovora sve je moguće.
...al zato pse možeš regularno pariti tek nakon trećeg koljena, tj. rodovnik pokriva do prapretka / da ne kažem pradjede i prababe/pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 1523192931
Nigdje nisam vidjela toliko psihički bolesnih ljudi ko na otocima. Što dalji otok to luđi
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  orion 28.05.13 20:59

taja je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la: Trebaju se zeniti bliski rodjaci...

što bliskiji to bolje... to ti je inače i teorija i praksa na otocima i to još uvijek ... zato su im djeca tako lijepa i pametna pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 1523192931
samo na otoku krku imaš ne znam koliko skrivene djece po kućama kojih se rođeni roditelji srame i drže ih doslovno zatvorene od vanjskog svijeta.... kolegica slučajno to saznala jer su evidentirana kao djeca sa poteškoćama u razvoju jer i sama ima dijete sa blažim oblikom autizmom pa se sva angažirala u tim raznim udrugama i trudila svom djetetu pomoći na razne načine da se nauči uklopiti među ostalu djecu ... ostala je frapirana kad je saznala za ovu drugu djecu i o kolikom broju se radi , od koje su vlastiti roditelji odustali i zatvorili ih u ormar te postoje još jedino kao statistički podatak ... užas... i onda ti takvi kojima je to normalno propovjedaju i pričaju šta je skladna obitelj... moš si misliti uvjerljivosti

Ovo ćeš morati ponoviti pred organima gonjenja.

I navesti sve svoje spoznaje o dici u ormarima.

Hmmm da...
Te puste udruge bi se trebale više baviti ovakvim problemima osim zazivanja raznih referenduma i ustava.
To bi svakako trebalo prijaviti centru za socijalnu skrb ukoliko su te glasine rekla kazala istinite

oduvjek kruže priče da je po otocima raspašoj .... pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 1523192931

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  taja 28.05.13 21:05

Lako za raspašoj...Nek se ljudi praše
Ali to s djecom je već druga priča. A toga ima svugdje, i na otocima i na kopnu
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  orion 28.05.13 21:16

taja je napisao/la:Lako za raspašoj...Nek se ljudi praše
Ali to s djecom je već druga priča. A toga ima svugdje, i na otocima i na kopnu

u krajevima oko Karlovca veći je problem što ima puno djece začete pod alkoholom, oni nemaju tako izražene anomalije, al se brzo prokuži da nešto nije kak treba ...

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  Gost 29.05.13 9:38

Jehudi je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:u prosjeku se svaka treca-cetvrta obitelj rasturi

za moj pojam je svaka obitelj u kojoj ne postoji poštovanje među sudionicima u cijeloj toj igri - rasturena obitelj, tak da poznajem više rasturenih obitelji koje imaju i "sveti oblik" nego onih drugih... iako živim sama sa djecom ne smatram da je moja obitelj rasturena, čakštaviše, tek sad je cjelovita i sa smislom jer djeca odrastaju uz odraslu osobu koja im daje pozitivan primjer i uživa u životu umjesto da stalno kuka kako ništa ne valja a ne diže guzicu sa kauča ... rastureni smo bili ranije dok nam je uljez bio u kući i kvario radost i veselje a dejca gledala kako samo mater radi

samo se sjetim priča nekih žena dok sam vodila žensku inicijativu... da se smrzneš šta sve trpe i one i njihove obitelji...počevši od prihvaćanja silovanja, sexa sa suzama pa do letećih tanjura pred djecom, najtežih uvreda itd itd ... takve stvari moja djeca nisu nikada doživjela tak da rasturat možeš slobodno i unutar jedne sasvim uobičajene obitelji i nanositi takvu štetu djeci da nikada ni ne saznaju kako obitelj može živjeti i u skladu al samo ako su odrasli u toj obitelji u skladu sa samim sobom...

Mensečini da si ti toliko puna sebe da jednostavno ne možeš trpiti nikoga uzase.
Kažeš da ti taj tip (otac tvoje dice) nije valjao.Onda si mogla drugoga naći.
No tebi jednostavno ne treba nitko........................jer bi (kao) ugrožavao tvoju samodostatnost.
Polazeći od sebe, pokušavaš nametnuti svoj pogled na svijet.
To - dok si vodila žensku inicijativu- su tragični slučajevi žena koje su naletile na mamine sinove ili
neke psihopate. Po toj manjini ne možeš generalizirati Ž/M odnose.
To su slučajevi koje mora preuzeti sud i policija.
Sve šta si nabrojila govori da -brak- M/Ž- ne štima
Zašto onda zagovarati pederski brak ? Kao da tu nebi bilo silovanja, nasilja, iskorištavanja itd........zar ne?
Šta je poanta tvojih postova uopće glisto?
Koja obitelj i u kom to skladu?
Obitelj čine roditelji i dica a ne jedan roditelj i jedno dite.
sve kaj si napisal potpisujem. I na drugim komentarima koje si napisao glisti. Nemrem sve citirati. Glista je opaka verbalna igrčica i teško sa takvom osobom raspravljat, kod nje nema drugačije nego kako ona kaže.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  pizda 29.05.13 9:49

dromsin je napisao/la:sve kaj si napisal potpisujem. I na drugim komentarima koje si napisao glisti. Nemrem sve citirati. Glista je opaka verbalna igrčica i teško sa takvom osobom raspravljat, kod nje nema drugačije nego kako ona kaže.

jebate opakosti:), ona ima svoj stav ti svoj i mirna bosna. Ko kaze da se moras slozit sa njom ili ona sa tobom...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  Gost 29.05.13 10:20

dromsin je napisao/la:
sve kaj si napisal potpisujem. I na drugim komentarima koje si napisao glisti. Nemrem sve citirati. Glista je opaka verbalna igrčica i teško sa takvom osobom raspravljat, kod nje nema drugačije nego kako ona kaže.

dromsi, ja da sam opaka verbalna igračica sad bih se išla zajebavat n račun toga zašto ste ti i jehudi tako reagirali i sveli raspravu na osobni nivo... obzirom da nisam, samo se trudim argumentirano objasnit svoje mišljenje što vas dvoje niste učinili... a mišljenje mi počiva uglavnom na iskustvima... namjerno nisam odgovarala na jehudijeve upise jer je meni to smiješno... čuj, ja ću odgovarati nekome zbog toga što znam za kojekakve nesretne slučajeve i nisam to prijavila policiji pa sam saučesnik? pa di vi živite? baš zato jer sam u nekim slučajevima kontaktirala socijalnu službu, skoro pokupila sebi kući djiete sa riječkog korza koje je usred zime u 22,00 sata šetalo u ljetnoj haljinici napola smrznuto, jer sam uključena u rad udruga znam da se ne može svijet spašavati na takav način kako vi zamišljate...ako ne vjerujete, probajte pa ćemo razmijeniti iskustva pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  pizda 29.05.13 10:45

ko prvo, da javis policiji oni bi ti rekli da tu nista ne mogu jer se ne puca, nema provala i kradja i terorizma. Blazeni...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 2 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 11. Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.