kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

referendum

Stranica 1 / 13. 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Go down

referendum Empty referendum

Postaj  Lena 14.11.13 17:01

pitanje...hoćete li izaći na referendum o braku kao zajednici žene i muškarca?
čisto me informativno zanima....ne morate se izjasnit ako planirate izaći da li će te glasat za ili protiv...
ali možete ako hoćete referendum 11484130 
ja hoću i glasam protiv
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

referendum Empty Re: referendum

Postaj  Gost 14.11.13 17:20

Ne izlazim na parlamentarne niti lokalne izbore, ali na referendum jedva cekam izac. Pizda im materina neandertalska. Sta bi da njihovo dijete izraste u gaya...

Ne mogu uopce vjerovati da smo tolika jebovukina da uopce imamo ovakav referendum. Sramota!!!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum Empty Re: referendum

Postaj  Gost 14.11.13 18:40

naravno, i protiv

iako mislim da je apsurdno da uopće imamo ovaj referenduma, ali kao i mica, ne mogu da vjerujem da se vraćamo unazad na početke fašističkog pokreta... nekako isto je i onda krenulo... najprije se izdvojila i proglasila jedna skupina ljudi neprirodnom/nepoželjnom, kasnije druga i tako redom dok nije sve otišlo u pizdu materinu ...

prije neki dan sam na fb napisala na jednom statusu da je samo pitanje vremena kad će pokretači ovog apsurdnog referenduma prst uperiti na nekog drugog i točno to se i dogodila... onaj polumajmun od markačice je prozvala sad i samohrane roditelje neprirodnim okruženjem za njihovu vlastitu djecu.. pa jeboje bog njen ludi, njoj dat vlast i djecu bi otimala i odvodila u domove po istom uzoru kao što je hitler stvarao naci jugend

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum Empty Re: referendum

Postaj  orion 14.11.13 19:51

izaći ću, glasati ću protiv ....

bojim se da će zbog lošeg odaziva referendum proći, da će u ustavu zasjati odrednica o bračnoj zajednici. Jako puno ljudi je za, oni koji su potpisali peticiju sigurno će izaći na glasanje, ostali će većinom ostati doma.

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

referendum Empty Re: referendum

Postaj  Gost 14.11.13 19:54

da, i ja vjerujem da će tako biti... nažalost

grozim se takvih ljudi kao što je gospođa u ime obitelji.

živi i pusti druge da žive...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum Empty Re: referendum

Postaj  orion 14.11.13 19:56

Vel'ka Maca je napisao/la:da, i ja vjerujem da će tako biti... nažalost

grozim se takvih ljudi kao što je gospođa u ime obitelji.

živi i pusti druge da žive...
jebote,  toj je Menegle bijo poticaj i uzor prilikom odabira studija  referendum 1715007743

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

referendum Empty Re: referendum

Postaj  Gost 14.11.13 19:58

orion je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:da, i ja vjerujem da će tako biti... nažalost

grozim se takvih ljudi kao što je gospođa u ime obitelji.

živi i pusti druge da žive...
jebote,  toj je Menegle bijo poticaj i uzor prilikom odabira studija  referendum 1715007743
ne znam od koga se oni brane i tko ih to tako ugrožava... referendum 1425538829 

je l' ima tko na ovom forumu da će biti za referendum?!?!?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum Empty Re: referendum

Postaj  orion 14.11.13 20:02

Vel'ka Maca je napisao/la:
orion je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:da, i ja vjerujem da će tako biti... nažalost

grozim se takvih ljudi kao što je gospođa u ime obitelji.

živi i pusti druge da žive...
jebote,  toj je Menegle bijo poticaj i uzor prilikom odabira studija  referendum 1715007743
ne znam od koga se oni brane i tko ih to tako ugrožava... referendum 1425538829 

je l' ima tko na ovom forumu da će biti za referendum?!?!?
ne znam .... glista mi sumljiva,   jedno piše, drugo misli, treće radi  - kupus gleda, meso vadi .... referendum 1523192931

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

referendum Empty Re: referendum

Postaj  Gost 14.11.13 20:06

orion je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
orion je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:da, i ja vjerujem da će tako biti... nažalost

grozim se takvih ljudi kao što je gospođa u ime obitelji.

živi i pusti druge da žive...
jebote,  toj je Menegle bijo poticaj i uzor prilikom odabira studija  referendum 1715007743
ne znam od koga se oni brane i tko ih to tako ugrožava... referendum 1425538829 

je l' ima tko na ovom forumu da će biti za referendum?!?!?
ne znam .... glista mi sumljiva,   jedno piše, drugo misli, treće radi  - kupus gleda, meso vadi .... referendum 1523192931
je, ti gorljivi PROTIV su uvijek latentni ZA referendum 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum Empty Re: referendum

Postaj  Gost 14.11.13 20:08

iako, imam frendicu koja je totalno širokih vidika, otvorena ženska, humanista, ali neće ona da dva pedera budu u braku.
užasno se zalaže za obitelj kao formaciju mama+tata+djetići iako je i sama rastavljena majka dvoje djece, ali pati, pati za formacijom...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum Empty Re: referendum

Postaj  orion 14.11.13 20:09

Vel'ka Maca je napisao/la:
orion je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
orion je napisao/la:jebote,  toj je Menegle bijo poticaj i uzor prilikom odabira studija  referendum 1715007743
ne znam od koga se oni brane i tko ih to tako ugrožava... referendum 1425538829 

je l' ima tko na ovom forumu da će biti za referendum?!?!?
ne znam .... glista mi sumljiva,   jedno piše, drugo misli, treće radi  - kupus gleda, meso vadi .... referendum 1523192931
je, ti gorljivi PROTIV su uvijek latentni ZA referendum 1523192931
i Pizdu bi bilo zgodno škicnuti kad bude zaokruživao odgovor referendum 1523192931  ....

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

referendum Empty Re: referendum

Postaj  orion 14.11.13 20:15

Vel'ka Maca je napisao/la:iako, imam frendicu koja je totalno širokih vidika, otvorena ženska, humanista, ali neće ona da dva pedera budu u braku.
užasno se zalaže za obitelj kao formaciju mama+tata+djetići iako je i sama rastavljena majka dvoje djece, ali pati, pati za formacijom...
nisam baš sklona opciji posvajanje djece u istospolnim zajednicama, al to je već druga priča - makar, kad bi došlo do javnog odlučivanja ne bih bila protiv- samo mislim da nastaje triki situacija za dijete koje bi ni krivo ni dušno bilo suočeno sa podsmjehom okoline. ... a iz ovog referenduma dobro se vidi kakva nam je okolina.

Za brak ili kako god da se zvalo trebaju ljudi, bilo da su homo ili hetero, imati ista životno praktična  prava.

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

referendum Empty Re: referendum

Postaj  Gost 14.11.13 20:19

orion je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:iako, imam frendicu koja je totalno širokih vidika, otvorena ženska, humanista, ali neće ona da dva pedera budu u braku.
užasno se zalaže za obitelj kao formaciju mama+tata+djetići iako je i sama rastavljena majka dvoje djece, ali pati, pati za formacijom...
nisam baš sklona opciji posvajanje djece u istospolnim zajednicama, al to je već druga priča - makar, kad bi došlo do javnog odlučivanja ne bih bila protiv- samo mislim da nastaje triki situacija za dijete koje bi ni krivo ni dušno bilo suočeno sa podsmjehom okoline. ... a iz ovog referenduma dobro se vidi kakva nam je okolina.

Za brak ili kako god da se zvalo trebaju ljudi, bilo da su homo ili hetero, imati ista životno praktična  prava.
isto mislimo - booooooring referendum 319034421 

djecu bi dala posvajat u nekoj nizozemskoj ili nekom naprednijem društvu...
kod nas bi ga/ju razapeli ko kristuša na križeku...
a isti takvi šta su onda razapinjali raznorazne kristeve, sada bi opet razapinjali.... sve je to ista bratija... referendum 27287599

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum Empty Re: referendum

Postaj  propolis 14.11.13 20:24

ici ili ne ici
zaokruziti da ili ne  ( za i protiv )

kao i izbori, poslje cemo svi se cuditi ko je te izabrao ili gdje  se hrvatska i njeni gradjani vratili ...samo tamo kuda su odlucili

mogao bi kuvertirati rezulatat...no nadam se da gresim i da ce gradjani se izjasniti ...makar gledajuci po raznim anketama i forumima  rezultat je ocit  referendum 727654710
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

referendum Empty Re: referendum

Postaj  Gost 14.11.13 20:25

orion je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
orion je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ne znam od koga se oni brane i tko ih to tako ugrožava... referendum 1425538829 

je l' ima tko na ovom forumu da će biti za referendum?!?!?
ne znam .... glista mi sumljiva,   jedno piše, drugo misli, treće radi  - kupus gleda, meso vadi .... referendum 1523192931
je, ti gorljivi PROTIV su uvijek latentni ZA referendum 1523192931
i Pizdu bi bilo zgodno škicnuti kad bude zaokruživao odgovor referendum 1523192931  ....
je l' ima pizda brkove, ne vidim od tih sunčanih naočala...

ako ima - onda je sve jasno... negdje ispod majce mu se krije i veliki križ... tako to ide...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum Empty Re: referendum

Postaj  Gost 14.11.13 20:26

propolis je napisao/la:ici ili ne ici
zaokruziti da ili ne  ( za i protiv )

kao i izbori, poslje cemo svi se cuditi ko je te izabrao ili gdje  se hrvatska i njeni gradjani vratili ...samo tamo kuda su odlucili

mogao bi kuvertirati rezulatat...no nadam se da gresim i da ce gradjani se izjasniti ...makar gledajuci po raznim anketama i forumima  rezultat je ocit  referendum 727654710
blablabla

a koje je tvoje mišljenje?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum Empty Re: referendum

Postaj  propolis 14.11.13 20:30

napisao sam ..i na zalost znam....referendum 11484130 

a da pisemo o tome poslje 01.12.2013.  pa i da iskreno kazemo ko je uopce izasao na referendum...nije bitno sto je zakruzio..referendum 439160543
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

referendum Empty Re: referendum

Postaj  orion 14.11.13 20:32

Vel'ka Maca je napisao/la:
orion je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:iako, imam frendicu koja je totalno širokih vidika, otvorena ženska, humanista, ali neće ona da dva pedera budu u braku.
užasno se zalaže za obitelj kao formaciju mama+tata+djetići iako je i sama rastavljena majka dvoje djece, ali pati, pati za formacijom...
nisam baš sklona opciji posvajanje djece u istospolnim zajednicama, al to je već druga priča - makar, kad bi došlo do javnog odlučivanja ne bih bila protiv- samo mislim da nastaje triki situacija za dijete koje bi ni krivo ni dušno bilo suočeno sa podsmjehom okoline. ... a iz ovog referenduma dobro se vidi kakva nam je okolina.

Za brak ili kako god da se zvalo trebaju ljudi, bilo da su homo ili hetero, imati ista životno praktična  prava.
isto mislimo - booooooring referendum 319034421 

djecu bi dala posvajat u nekoj nizozemskoj ili nekom naprednijem društvu...
kod nas bi ga/ju razapeli ko kristuša na križeku...
a isti takvi šta su onda razapinjali raznorazne kristeve, sada bi opet razapinjali.... sve je to ista bratija... referendum 27287599
jebat ga kad je tak ....

ima tu još nešto, puno pametnih iz bio branše tvrdi da  svako ljudsko biće u sebi nosi djelić biseksualnosti koja bi u puno većem udjelu prevagnula u uvjetima istospolnih brakova .... Ne kažem da je to ni dobro, ni loše - drugačije je,  i ne znam jesam li baš sasvim spremna prihvatiti takav scenarij.
Svejedno mislim da je osnovna nit opstanka produženje vrste - pa stog gledišta nema opasnosti.
Zapravo sve je to li_la referendum 3111943984  .... a moj stav je vaga_šema referendum 3111943984

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

referendum Empty Re: referendum

Postaj  orion 14.11.13 20:35

propolis je napisao/la:ici ili ne ici
zaokruziti da ili ne  ( za i protiv )

kao i izbori, poslje cemo svi se cuditi ko je te izabrao ili gdje  se hrvatska i njeni gradjani vratili ...samo tamo kuda su odlucili

mogao bi kuvertirati rezulatat...no nadam se da gresim i da ce gradjani se izjasniti ...makar gledajuci po raznim anketama i forumima  rezultat je ocit  referendum 727654710
referendum nema cenzus postotka izlaska...prema tome ako izađe 10 ljudi, tih deset zaokruži da - referendum je uspio, ustav se mijenja. 
Ako si za ne moraš izaći ....

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

referendum Empty Re: referendum

Postaj  orion 14.11.13 20:36

Vel'ka Maca je napisao/la:
orion je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
orion je napisao/la:ne znam .... glista mi sumljiva,   jedno piše, drugo misli, treće radi  - kupus gleda, meso vadi .... referendum 1523192931
je, ti gorljivi PROTIV su uvijek latentni ZA referendum 1523192931
i Pizdu bi bilo zgodno škicnuti kad bude zaokruživao odgovor referendum 1523192931  ....
je l' ima pizda brkove, ne vidim od tih sunčanih naočala...

ako ima - onda je sve jasno... negdje ispod majce mu se krije i veliki križ... tako to ide...
referendum 3111943984  ..... da brkove - dlakav je po lelom telu referendum 1523192931

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

referendum Empty Re: referendum

Postaj  Gost 14.11.13 20:37

moje je mišljenje (a mišljenje je ko i šupak, svak ga ima), a isto tako misli dosta upućenih, da se perder/lezba ne postaje, da se takav rađaš.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum Empty Re: referendum

Postaj  orion 14.11.13 20:44

propolis je napisao/la:napisao sam ..i na zalost znam....referendum 11484130 

a da pisemo o tome poslje 01.12.2013.  pa i da iskreno kazemo ko je uopce izasao na referendum...nije bitno sto je zakruzio..referendum 439160543
i te kako je bitno ....

ne vjerujem da će prevladati glasovi protiv,  svejedno ću izaći  - iz inata, inata, inata .....referendum 1523192931

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

referendum Empty Re: referendum

Postaj  orion 14.11.13 20:51

odoh Maco referendum 3859399978  ... pasa mater i cucku moram još svašta nešto napravit večeras referendum 4060723073

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

referendum Empty Re: referendum

Postaj  propolis 14.11.13 20:51

ako si za bilo koju opciju a odgovoran SI PREMA SEBI   izaci ces na referendum ..i tek tada imas pravo da nesto kazes
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

referendum Empty Re: referendum

Postaj  Gost 14.11.13 20:52

orion je napisao/la:odoh Maco referendum 3859399978  ... pasa mater i cucku moram još svašta nešto napravit večeras referendum 4060723073
papa

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum Empty Re: referendum

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 13. 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.