kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

referendum

Stranica 12 / 13. Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Go down

referendum - Page 12 Empty Re: referendum

Postaj  Gost 04.12.13 20:39

Vel'ka Maca je napisao/la:štampa moja frendičica... oš za božić pod bor... il šta već slaviš u ovo doba godine...
oću ... moram se na neki slikovit način distancirat od svoje neposredne okoline ... kad mi se već nitko ne usudi zavezat vrpcu oko rukava, da im pokažem kako se to radi referendum - Page 12 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum - Page 12 Empty Re: referendum

Postaj  Gost 04.12.13 20:50

referendum - Page 12 2343104142 referendum - Page 12 2343104142 referendum - Page 12 2343104142 referendum - Page 12 2343104142 
kako mi ovo govno od interneta šteka!!!!

kupit ću si za božić tablet - odlučila sam, neki od 500 kuna, ima da surfam dan i noć... ionako drugo ni ne radim za kompjuterom...



nego!!!

šta mislite o novom možebitnom referendumu - onom grubišićevom i  vraćanju vjeronauka u škole...






šta je sljedeće?!?!? hihihihihi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum - Page 12 Empty Re: referendum

Postaj  Gost 04.12.13 20:52

meni jako korektna i ideja i čovac 


samo da se zna - nemam ništa protiv nikoga i iako sam lijevo orijentirana i titova pionirka nije mi se dopalo kad su komunisti zabranjivali vjeru... ali fakat mislim da je vjeri i nauku o istoj mjesto u crkvi, ne u školi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum - Page 12 Empty Re: referendum

Postaj  orion 04.12.13 20:54

Vel'ka Maca je napisao/la:referendum - Page 12 2343104142 referendum - Page 12 2343104142 referendum - Page 12 2343104142 referendum - Page 12 2343104142 
kako mi ovo govno od interneta šteka!!!!

kupit ću si za božić tablet - odlučila sam, neki od 500 kuna, ima da surfam dan i noć... ionako drugo ni ne radim za kompjuterom...



nego!!!

šta mislite o novom možebitnom referendumu - onom grubišićevom i  vraćanju vjeronauka u škole...






šta je sljedeće?!?!? hihihihihi
ak si sa provajderom bez ugovorne obaveze Iskon  nudi tablet za 176,00 kn u sklopu trio paketa za 236,00 kn, na ugovornu obvezu od 24 mjeseca. Mi smo u razmišljanju - rekla sam da mi dostave ugovor, pa kad ga pročitam odlučiti ćemo jel oćemo ili nećemo.

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

referendum - Page 12 Empty Re: referendum

Postaj  Gost 04.12.13 20:57

Vel'ka Maca je napisao/la:meni jako korektna i ideja i čovac 


samo da se zna - nemam ništa protiv nikoga i iako sam lijevo orijentirana i titova pionirka nije mi se dopalo kad su komunisti zabranjivali vjeru... ali fakat mislim da je vjeri i nauku o istoj mjesto u crkvi, ne u školi
isto... sjećam se onomad kako sam bila od onih koja se grozila kad su pojedini nastavnici pljuvali po vjernicima ... imali smo jednog pravog fašistu koji nas je postrojavao ko vojsku pred ulazak u učionicu a onda udri po vjernicima ( predavao je obranu i zaštitu referendum - Page 12 11484130  ) ... tada su se svi smijali kad bi opleo po nekom vjerniku a ja šutila jer mi je bilo degutantno ... i onda je i mene prozvao jer se ne smijem ... pitao me jel mi nije smiješno to što je rekao ja ja rekla da nije ... i od tada me nije nikada više dirao al sve petice imala ... ljudi nisu svjesni koliko se življenje svojih uvjerenja isplati

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum - Page 12 Empty Re: referendum

Postaj  Gost 04.12.13 20:59

orion je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:referendum - Page 12 2343104142 referendum - Page 12 2343104142 referendum - Page 12 2343104142 referendum - Page 12 2343104142 
kako mi ovo govno od interneta šteka!!!!

kupit ću si za božić tablet - odlučila sam, neki od 500 kuna, ima da surfam dan i noć... ionako drugo ni ne radim za kompjuterom...



nego!!!

šta mislite o novom možebitnom referendumu - onom grubišićevom i  vraćanju vjeronauka u škole...






šta je sljedeće?!?!? hihihihihi
ak si sa provajderom bez ugovorne obaveze Iskon  nudi tablet za 176,00 kn u sklopu trio paketa za 236,00 kn, na ugovornu obvezu od 24 mjeseca. Mi smo u razmišljanju - rekla sam da mi dostave ugovor, pa kad ga pročitam odlučiti ćemo jel oćemo ili nećemo.
dobro je znati...

na t-comu sam, nema ugovora, internet (nije flat jer mi ne treba), tv sam odjavila i lelefon za 200 čuna... nepovoljno u svakom slučaju
ne da mi se ništa mijenjat... uvijek me strah dok se sve to ušemi i uglazbi...
neam pojma...
vidjet ću kad mi braco dođe. on mi je tehnišn men

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum - Page 12 Empty Re: referendum

Postaj  Gost 04.12.13 21:02

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:meni jako korektna i ideja i čovac 


samo da se zna - nemam ništa protiv nikoga i iako sam lijevo orijentirana i titova pionirka nije mi se dopalo kad su komunisti zabranjivali vjeru... ali fakat mislim da je vjeri i nauku o istoj mjesto u crkvi, ne u školi
isto... sjećam se onomad kako sam bila od onih koja se grozila kad su pojedini nastavnici pljuvali po vjernicima ... imali smo jednog pravog fašistu koji nas je postrojavao ko vojsku pred ulazak u učionicu a onda udri po vjernicima ( predavao je obranu i zaštitu  referendum - Page 12 11484130  ) ... tada su se svi smijali kad bi opleo po nekom vjerniku a ja šutila jer mi je bilo degutantno ... i onda je i mene prozvao jer se ne smijem ... pitao me jel mi nije smiješno to što je rekao ja ja rekla da nije ... i od tada me nije nikada više dirao al sve petice imala ... ljudi nisu svjesni koliko se življenje svojih uvjerenja isplati
 live and let live...

nisam baš sigurna koliko je pametno uvijek živjeti svoja uvjerenja, ja sam se nemali broj puta grdno opekla... ali se nisam baš opametila

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum - Page 12 Empty Re: referendum

Postaj  Gost 04.12.13 21:04

Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:meni jako korektna i ideja i čovac 


samo da se zna - nemam ništa protiv nikoga i iako sam lijevo orijentirana i titova pionirka nije mi se dopalo kad su komunisti zabranjivali vjeru... ali fakat mislim da je vjeri i nauku o istoj mjesto u crkvi, ne u školi
isto... sjećam se onomad kako sam bila od onih koja se grozila kad su pojedini nastavnici pljuvali po vjernicima ... imali smo jednog pravog fašistu koji nas je postrojavao ko vojsku pred ulazak u učionicu a onda udri po vjernicima ( predavao je obranu i zaštitu  referendum - Page 12 11484130  ) ... tada su se svi smijali kad bi opleo po nekom vjerniku a ja šutila jer mi je bilo degutantno ... i onda je i mene prozvao jer se ne smijem ... pitao me jel mi nije smiješno to što je rekao ja ja rekla da nije ... i od tada me nije nikada više dirao al sve petice imala ... ljudi nisu svjesni koliko se življenje svojih uvjerenja isplati
 live and let live...

nisam baš sigurna koliko je pametno uvijek živjeti svoja uvjerenja, ja sam se nemali broj puta grdno opekla... ali se nisam baš opametila
to je zato jer ti to sve nako ko maca, umilno ... moraš zarežat ... il u tvom primjeru - puhnut referendum - Page 12 1523192931  pitaj mamu orion ... ona i o zid pritisne protivnika pa tek onda kroz zube prozbori uvjerenje ... to je onda skroz uvjerljivo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum - Page 12 Empty Re: referendum

Postaj  Gost 04.12.13 21:07

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:meni jako korektna i ideja i čovac 


samo da se zna - nemam ništa protiv nikoga i iako sam lijevo orijentirana i titova pionirka nije mi se dopalo kad su komunisti zabranjivali vjeru... ali fakat mislim da je vjeri i nauku o istoj mjesto u crkvi, ne u školi
isto... sjećam se onomad kako sam bila od onih koja se grozila kad su pojedini nastavnici pljuvali po vjernicima ... imali smo jednog pravog fašistu koji nas je postrojavao ko vojsku pred ulazak u učionicu a onda udri po vjernicima ( predavao je obranu i zaštitu  referendum - Page 12 11484130  ) ... tada su se svi smijali kad bi opleo po nekom vjerniku a ja šutila jer mi je bilo degutantno ... i onda je i mene prozvao jer se ne smijem ... pitao me jel mi nije smiješno to što je rekao ja ja rekla da nije ... i od tada me nije nikada više dirao al sve petice imala ... ljudi nisu svjesni koliko se življenje svojih uvjerenja isplati
 live and let live...

nisam baš sigurna koliko je pametno uvijek živjeti svoja uvjerenja, ja sam se nemali broj puta grdno opekla... ali se nisam baš opametila
to je zato jer ti to sve nako ko maca, umilno ... moraš zarežat ... il u tvom primjeru - puhnut referendum - Page 12 1523192931  pitaj mamu orion ... ona i o zid pritisne protivnika pa tek onda kroz zube prozbori uvjerenje ... to je onda skroz uvjerljivo
o, da sam bar ko maca mudra pa da protivnike dobijem na lijepu riječ, a ne na agresivu i verbalnu nezgrapnost...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum - Page 12 Empty Re: referendum

Postaj  Gost 04.12.13 21:09

Vel'ka Maca je napisao/la:a ne na agresivu i verbalnu nezgrapnost...
tko kaže da moraš bit verbalno nezgrapna ? moš bit agresivna i verbalno vrlo gracijozna ... to ledi krv u žilama referendum - Page 12 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum - Page 12 Empty Re: referendum

Postaj  orion 04.12.13 21:10

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:meni jako korektna i ideja i čovac 


samo da se zna - nemam ništa protiv nikoga i iako sam lijevo orijentirana i titova pionirka nije mi se dopalo kad su komunisti zabranjivali vjeru... ali fakat mislim da je vjeri i nauku o istoj mjesto u crkvi, ne u školi
isto... sjećam se onomad kako sam bila od onih koja se grozila kad su pojedini nastavnici pljuvali po vjernicima ... imali smo jednog pravog fašistu koji nas je postrojavao ko vojsku pred ulazak u učionicu a onda udri po vjernicima ( predavao je obranu i zaštitu  referendum - Page 12 11484130  ) ... tada su se svi smijali kad bi opleo po nekom vjerniku a ja šutila jer mi je bilo degutantno ... i onda je i mene prozvao jer se ne smijem ... pitao me jel mi nije smiješno to što je rekao ja ja rekla da nije ... i od tada me nije nikada više dirao al sve petice imala ... ljudi nisu svjesni koliko se življenje svojih uvjerenja isplati
 live and let live...

nisam baš sigurna koliko je pametno uvijek živjeti svoja uvjerenja, ja sam se nemali broj puta grdno opekla... ali se nisam baš opametila
to je zato jer ti to sve nako ko maca, umilno ... moraš zarežat ... il u tvom primjeru - puhnut referendum - Page 12 1523192931  pitaj mamu orion ... ona i o zid pritisne protivnika pa tek onda kroz zube prozbori uvjerenje ... to je onda skroz uvjerljivo
....nu nego kaj,  nikomene nebujebal u mojoj kuruzi  referendum - Page 12 3111943984

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

referendum - Page 12 Empty Re: referendum

Postaj  orion 04.12.13 21:12

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:a ne na agresivu i verbalnu nezgrapnost...
tko kaže da moraš bit verbalno nezgrapna ?  moš bit agresivna i verbalno vrlo gracijozna  ... to ledi krv u žilama  referendum - Page 12 11484130 
referendum - Page 12 3890829408  ..... što mirnije i tiše zboriš to te pažljivije slušaju i bolje čuju

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

referendum - Page 12 Empty Re: referendum

Postaj  Gost 04.12.13 21:15

orion je napisao/la:....nu nego kaj,  nikomene nebujebal u mojoj kuruzi  referendum - Page 12 3111943984
čim se sjetim one šibice u svojoj bravi, pred očima mi slika tebe kako držiš susjeda o zid i dahćeš mu o vrat ko alian ... uvjerenja se uvjerljivo cijede niz tvoje zube pa njegov vrat referendum - Page 12 11484130  jebga, kad sam vizualan tip pa pamtim slike lakše nego tekst referendum - Page 12 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum - Page 12 Empty Re: referendum

Postaj  Gost 04.12.13 21:16

orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:a ne na agresivu i verbalnu nezgrapnost...
tko kaže da moraš bit verbalno nezgrapna ?  moš bit agresivna i verbalno vrlo gracijozna  ... to ledi krv u žilama  referendum - Page 12 11484130 
referendum - Page 12 3890829408  ..... što mirnije i tiše zboriš to te pažljivije slušaju i bolje čuju
nema goreg neg kad se oni pjene i oči im krvave a ti nak ladno ko špricer odgovoriš da ćeš im vratić okrenut ko piletu referendum - Page 12 2996664870  odma se umire

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum - Page 12 Empty Re: referendum

Postaj  orion 04.12.13 21:21

kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:....nu nego kaj,  nikomene nebujebal u mojoj kuruzi  referendum - Page 12 3111943984
čim se sjetim one šibice u svojoj bravi, pred očima mi slika tebe kako držiš susjeda o zid i dahćeš mu o vrat ko alian ... uvjerenja se uvjerljivo cijede niz tvoje zube pa njegov vrat  referendum - Page 12 11484130  jebga, kad sam vizualan tip pa pamtim slike lakše nego tekst  referendum - Page 12 1523192931 
  jebote kak pamtiš gluposti referendum - Page 12 3111943984 .... dobila je rok od 6 mjeseci da  odseli iz zgrade - pošteno ga je ispoštovala 

Moja trpna granica je do kraja oštra..... ako volji volji ako ne volji kolji referendum - Page 12 1523192931

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

referendum - Page 12 Empty Re: referendum

Postaj  Gost 04.12.13 21:26

orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:....nu nego kaj,  nikomene nebujebal u mojoj kuruzi  referendum - Page 12 3111943984
čim se sjetim one šibice u svojoj bravi, pred očima mi slika tebe kako držiš susjeda o zid i dahćeš mu o vrat ko alian ... uvjerenja se uvjerljivo cijede niz tvoje zube pa njegov vrat  referendum - Page 12 11484130  jebga, kad sam vizualan tip pa pamtim slike lakše nego tekst  referendum - Page 12 1523192931 
  jebote kak pamtiš gluposti referendum - Page 12 3111943984 .... dobila je rok od 6 mjeseci da  odseli iz zgrade - pošteno ga je ispoštovala 

Moja trpna granica je do kraja oštra..... ako volji volji ako ne volji kolji referendum - Page 12 1523192931
reko još mubarak da mi je pamćenje malo čudno  referendum - Page 12 1523192931  a jest pamtim i iskopam iz pamćenja svašta jer radi mašta ... al nek se vidi nek se zna, šta je ljubav majčinska referendum - Page 12 1521376178 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum - Page 12 Empty Re: referendum

Postaj  orion 04.12.13 21:30

a jesam se nasmijala večeras referendum - Page 12 11484130 

 moram gibat - na poslu sam bila od 8 do 8 - sad ću koji korak napravit....
 poprimam oblik stolice, nedostaju mi jedino četiri noge, zapravo dvije - dvije imam

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

referendum - Page 12 Empty Re: referendum

Postaj  Gost 04.12.13 21:33

orion je napisao/la:a jesam se nasmijala večeras referendum - Page 12 11484130 

 moram gibat - na poslu sam bila od 8 do 8 - sad ću koji korak napravit....
 poprimam oblik stolice, nedostaju mi jedino četiri noge, zapravo dvije - dvije imam
moram priznati da ste i meni pomogli da se opustim ... fala fala referendum - Page 12 684758713 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum - Page 12 Empty Re: referendum

Postaj  proba 05.12.13 6:31

kišna glista je napisao/la:
proba je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
proba je napisao/la:drugarice razvedene
kovanje kriv sto neznate pusit
oš reć da se dobrim pušenjem brže i lakše stupa u brak ? ajme, dobro si mi reko ... ajmo sad i to u ustav !!!

a ja ti ionako ne želim u ovi ustavni brak pa svejedno za mene ... jab sad u ono životno partnerstvo ... pazsad kad krenem u borbu protiv diskriminacije heteroseksualaca... ajme, šta su ovim lgbt dobar zakon skrojili, isto ko ovi za brak samo bolji  ... i još ima članak koji ga povezuje na internacionalnom nivou pa si opet mogu nać nekog stranca bez da me pilaju sa kojekakvim apostilima i prevođenjima vjenčanog lista ... oću i ja to ... oću i ja da se to zove parterstvo jer ak toga nema u vezi, onda nema ničega ... ni ljubavi, ni međusobnog poštovanja, nema ničega ... tak da mi sasvim svejedno sad tko će ulazit u ovi brak šta je zaštićen ustavom ... ako mi se zalomi opet, meni nekako draže da imam partnera neg muža  referendum - Page 12 1523192931  imat muža mi sad zvuči skroz bezveze ... em se ne smim s njim seksat prije braka, moram djecu rađat, kuvat mu i prat ... u braku samo kako ti drugi kažu a vamo sa partnerom možeš svašta  i sve po dogovoru ... jebote, odo se opet anagažirat da to bude alternativa i za nas hetero ... da ga jebeš, sad su ovi lgbt u boljoj poziciji i imaju veća prava od nas  referendum - Page 12 1523192931 nije fer  referendum - Page 12 3114667799
 

koliko puta si u ocima svoje dice vidjela da im netko nedostaje na stolici za nedjeljnim ruckom

nemojmi reci da je tvoj bivsi kriv za to

i boli kurac nekoga sta ti mislis

samo je problem da tvoja zaostalost savjetuje da pravimo situacije da djeci teku suze

bolesna si , svoj problem jedi sama i uzivaj
o, evo mi kolateralne žrtve  referendum - Page 12 11484130 

probice, kako nisam živjela čisti rvacki brak, tako se nisam ni razvodila po rvacki ... meni je sasvim jasno da ti to ne možeš razumjeti, van tvog domašaja .... u rvata kad krene razvod lete tanjuri, pičke materine, kolje se i ubija a sve preko dječje glave ... niš se ti ne boj za moju djecu iako ti fala na brizi ... moja djeca i dalje imaju oca, ručavaju sa njim, i nisu nikad doživjela da se sa mnom gleda preko nišana ... al to su ti oni nenormalni tzv građanski i civilizirani brakovi te razvodi gdje ljudi razgovaraju i ako jedna strana i frca iskrama da zapali požar, druga to zalije vodom i na kraju sve ide dalje svojim tokom ... ljudi žive svoje živote dalje ... al ko što rekoh, znam da ti to ne možeš razumjet jer ti si još u četrspetoj i biješ boj sa po šumarcima zaostalim četnicima te partizanima  referendum - Page 12 1523192931  referendum - Page 12 1523192931  referendum - Page 12 1523192931 jebeš život i sreću i veselje kad treba neprijatelja porazit do temelja ... i zalit kiselinom da se nikad više ne pojavi
da ti nacrtam

cetnika nema vise u sumi , materimjebem svi otisli u rvacku vladu a partizani pratri prave bosnjacku naciju

hvala ti kao majci da da nisi primjetila da ti djetetu ne nedostaje obitelj , odgojila si gradjansku gamad  il si sljepa , trece nema


da ne zaboravis , po cilon svitu hrvatska je jos uvijek takva da hrvati dobivaju azil //ako triba maloumnima ovo pojasnim , rado//




za dom
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

referendum - Page 12 Empty Re: referendum

Postaj  Gost 05.12.13 6:48

proba je napisao/la:
cetnika nema vise u sumi , materimjebem svi otisli u rvacku vladu a partizani pratri prave bosnjacku naciju

hvala ti kao majci da da nisi primjetila da ti djetetu ne nedostaje obitelj , odgojila si gradjansku gamad  il si sljepa , trece nema


da ne zaboravis , po cilon svitu hrvatska je jos uvijek takva da hrvati dobivaju azil //ako triba maloumnima ovo pojasnim , rado//




za domestos

referendum - Page 12 3776795594  referendum - Page 12 11484130  bome, dobar si al si i ti ostario ... znao si ti i bolje odrapit o materiji koju su ti stariji prenijeli s koljena na gležanj ... ko što rekoh, kurca si ti razumio al nisi ti kriv ... referendum - Page 12 11484130 

al drago mi čut da si i ti postao ljubitelj opere referendum - Page 12 1656216332  ... godine i godine života u njemačkoj to znaju učinit od običnog čouka ... oš neš mic po mic ta jebena kultura ti se uvuće pod kožu pa te zasvrbi ... ček da dođeš do wagnera ... on će ti se posebno svidjeti referendum - Page 12 3859399978 


Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum - Page 12 Empty Re: referendum

Postaj  Jehudi 05.12.13 8:42

orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:a ne na agresivu i verbalnu nezgrapnost...
tko kaže da moraš bit verbalno nezgrapna ?  moš bit agresivna i verbalno vrlo gracijozna  ... to ledi krv u žilama  referendum - Page 12 11484130 
referendum - Page 12 3890829408  ..... što mirnije i tiše zboriš to te pažljivije slušaju i bolje čuju
Da, slažem se. Ma nikako se tomu naučiti nego često referendum - Page 12 3827417775  (hahaha ovaj smajlić se zove-esco)
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

referendum - Page 12 Empty Re: referendum

Postaj  proba 05.12.13 8:43

kišna glista je napisao/la:
proba je napisao/la:
cetnika nema vise u sumi , materimjebem svi otisli u rvacku vladu a partizani pratri prave bosnjacku naciju

hvala ti kao majci da da nisi primjetila da ti djetetu ne nedostaje obitelj , odgojila si gradjansku gamad  il si sljepa , trece nema


da ne zaboravis , po cilon svitu hrvatska je jos uvijek takva da hrvati dobivaju azil //ako triba maloumnima ovo pojasnim , rado//




za domestos
referendum - Page 12 3776795594  referendum - Page 12 11484130  bome, dobar si al si i ti ostario ... znao si ti i bolje odrapit o materiji koju su ti stariji prenijeli s koljena na gležanj  ... ko što rekoh, kurca si ti razumio al nisi ti kriv ... referendum - Page 12 11484130 

al drago mi čut da si i ti postao ljubitelj opere  referendum - Page 12 1656216332   ... godine i godine života u njemačkoj to znaju učinit od običnog čouka ... oš neš mic po mic ta jebena kultura ti se uvuće pod kožu pa te zasvrbi ... ček da dođeš do wagnera ... on će ti se posebno svidjeti  referendum - Page 12 3859399978 

kojoj crnoj nimacko , sta ti to znaci ,

isusati sto su te tvoje jake , na kojin si sad poslje apaurina

_________________
draga yugogamadi ,,,,,,,, socijalistički rasizam je nadmašio sve genocide svita  ,........... a vi ga joŠ ljubite ko krvnika tita
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

referendum - Page 12 Empty Re: referendum

Postaj  pizda 05.12.13 8:45

proba je napisao/la:kojoj crnoj nimacko , sta ti to znaci ,

isusati sto su te tvoje jake , na kojin si sad poslje apaurina
pa ti si non stop po njemackoj...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

referendum - Page 12 Empty Re: referendum

Postaj  Gost 05.12.13 21:29

pizda je napisao/la:
proba je napisao/la:kojoj crnoj nimacko , sta ti to znaci ,

isusati sto su te tvoje jake , na kojin si sad poslje apaurina
pa ti si non stop u umobolnici

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum - Page 12 Empty Re: referendum

Postaj  marinija_amburator 06.12.13 8:19

kaj je reverendum još uvijek tema?
marinija_amburator
marinija_amburator

Broj postova : 1012
Join date : 03.10.2012
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

referendum - Page 12 Empty Re: referendum

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 12 / 13. Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.