kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

referendum

Stranica 3 / 13. Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Go down

referendum - Page 3 Empty Re: referendum

Postaj  taja 15.11.13 10:04

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
Ako Markićka dobije ovaj referendum neće stati samo na braku i pederima
to joj nije bila ni početna namjera ... iako, čisto sumnjam da baba uopće zna šta lupeta i da je svjesna da je nečija marioneta ... viš kako odmah drugi dan mijenja priču ne zato jer zaista vjeruje u to što priča, nego zato jer su joj rekli da tako mora ...
Postala je nepopularnija i od Žalosne So(v)e, Karamarka referendum - Page 3 1523192931
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

referendum - Page 3 Empty Re: referendum

Postaj  Gost 15.11.13 10:12

taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
Ako Markićka dobije ovaj referendum neće stati samo na braku i pederima
to joj nije bila ni početna namjera ... iako, čisto sumnjam da baba uopće zna šta lupeta i da je svjesna da je nečija marioneta ... viš kako odmah drugi dan mijenja priču ne zato jer zaista vjeruje u to što priča, nego zato jer su joj rekli da tako mora ...
Postala je nepopularnija i od Žalosne So(v)e, Karamarka referendum - Page 3 1523192931
jok, oni koji su čvrsto uz nju i dijele sva njena ideološka uvjerenja, sad su samo još čvršće uz nju ... malo me strah da ju ne proglase i mučenicom ... al ajd, bar dio koje je uspjela izmanipulirati kroz "brigu za obitelj" je sada progledalo al ima još masa onih koji nikada neće ... zamisli sve one koji se ne služe internetom nit čitaju išta a izvor informacija im je ono šta se kaže sa oltara i kablara

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum - Page 3 Empty Re: referendum

Postaj  taja 15.11.13 10:20

Čitala sam da je splitska profesorica engleskog prijavila novinarima vjeroučitelja koji je ucjenjivao djecu izgubljenom godinom ako ne dokažu da su njihove obitelji glasale po želji te inicijative
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

referendum - Page 3 Empty Re: referendum

Postaj  Gost 15.11.13 10:27

negdje sam spomenula štancanje "naci jugend" ... voala ... tipičan primjerak kako to izgleda i zvuči u reali ... veli cura da je o politici učila u krugu obitelji za obiteljskim stolom  žalosno referendum - Page 3 3102334490  al eto, već je počelo iskorištavanje mladih u promoviranje fašizma .... stvaranje novog naroda, podizanje novih ljudi, boljih, onih koje će "prave žene" štancati , obitelj po istom uzoru i svak ima da prihvati svoju ulogu koju im netko drugi namjeni ... jebote, pozlilo mi od retorike



žene, po prirodi ste potčinjene pa molim da se tako i ponašate ... možete u politiku ko jugend al čim spolno sazrijete, djecu štancat

jadna mala, sve joj se izmiješalo u glavi...da pozitivna diskriminacija poželjna !!! a mamo mila...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum - Page 3 Empty Re: referendum

Postaj  pizda 15.11.13 11:36

ma cemu ni komentirat ocite debile, mogli su jos dovuc i one medjugorske vidjelice pa da debilana bude potpuna...referendum - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

referendum - Page 3 Empty Re: referendum

Postaj  Gost 15.11.13 11:43

pizda je napisao/la:ma cemu ni komentirat ocite debile, mogli su jos dovuc i one medjugorske vidjelice pa da debilana bude potpuna...referendum - Page 3 684758713
pa na forumu, istina, nema nekog smisla osim radi chata

al da mi ovakva ima uživo negdje nastup, bome bih itekako odreagirala i rekla svoje mišljenje jer očito se mnogima kasno pale lampice .... jebote, imati dvije tri ovakve u razedu u kojem ti je i vlastito dijete i začas imaš ogroman problem ... djeca su užas nemilosrdna jedan do drugih jer svoje frustracije odmah izbacuju na van i bez kočnica i bez da ih odrasli nadoje svojim vlastitim predrasudama i to treba u korijenima zatirati i raskrinkavati roditelje koji produciraju ovakve buduće diktatore ... jebote, sledim se kad vidim to praznilo u očima djevojčice koja bi trebala PO PRIRODI biti puna života i otvorena do raznih mogućnosti, pokazivati radoznalost koja je PRIRODNA mladom čovjeku a ne razmišljati o šabloniziranim pizdarijama kojima su joj napunile glavu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum - Page 3 Empty Re: referendum

Postaj  pizda 15.11.13 12:08

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:ma cemu ni komentirat ocite debile, mogli su jos dovuc i one medjugorske vidjelice pa da debilana bude potpuna...referendum - Page 3 684758713
pa na forumu, istina, nema nekog smisla osim radi chata

al da mi ovakva ima uživo negdje nastup, bome bih itekako odreagirala i rekla svoje mišljenje jer očito se mnogima kasno pale lampice .... jebote, imati dvije tri ovakve u razedu u kojem ti je i vlastito dijete i začas imaš ogroman problem ... djeca su užas nemilosrdna jedan do drugih jer svoje frustracije odmah izbacuju na van i bez kočnica  i bez da ih odrasli nadoje svojim vlastitim predrasudama i to treba u korijenima zatirati i raskrinkavati roditelje koji produciraju ovakve buduće diktatore ... jebote, sledim se kad vidim to praznilo u očima djevojčice koja bi trebala PO PRIRODI  biti puna života i otvorena do raznih mogućnosti, pokazivati radoznalost koja je PRIRODNA  mladom čovjeku  a ne razmišljati o šabloniziranim  pizdarijama kojima su joj napunile glavu
na forumu moze kad se tu i onako pise o svacemu onako neobavezno, ne idu mi u glavu ti portali koji objavljuju razne debilne anonimce koji stjecu "slavu"...
Ta debela, praznoglava gadura je sad postala celebrity ...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

referendum - Page 3 Empty Re: referendum

Postaj  Gost 15.11.13 15:05

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:ma cemu ni komentirat ocite debile, mogli su jos dovuc i one medjugorske vidjelice pa da debilana bude potpuna...referendum - Page 3 684758713
pa na forumu, istina, nema nekog smisla osim radi chata

al da mi ovakva ima uživo negdje nastup, bome bih itekako odreagirala i rekla svoje mišljenje jer očito se mnogima kasno pale lampice .... jebote, imati dvije tri ovakve u razedu u kojem ti je i vlastito dijete i začas imaš ogroman problem ... djeca su užas nemilosrdna jedan do drugih jer svoje frustracije odmah izbacuju na van i bez kočnica  i bez da ih odrasli nadoje svojim vlastitim predrasudama i to treba u korijenima zatirati i raskrinkavati roditelje koji produciraju ovakve buduće diktatore ... jebote, sledim se kad vidim to praznilo u očima djevojčice koja bi trebala PO PRIRODI  biti puna života i otvorena do raznih mogućnosti, pokazivati radoznalost koja je PRIRODNA  mladom čovjeku  a ne razmišljati o šabloniziranim  pizdarijama kojima su joj napunile glavu
na forumu moze kad se tu i onako pise o svacemu onako neobavezno, ne idu mi u glavu ti portali koji objavljuju razne debilne anonimce koji stjecu "slavu"...
Ta debela, praznoglava gadura je sad postala celebrity ...
a teško danas postati selebriti... napišeš nešto na portal i nu te u večernjim vijestima kako si reko to i to i cijela obitelj oko stola cijukne od sreće što je netko poznat spomenut na televiziji ... kud neće i ova praznoglava kad je ustoličena od strane crkve ... al zajebi ti to... ako utihneš, eto ti začas nevolje... samo si pomislim koliko bi meni i mojoj djeci život bio drugačiji da nisam uvijek odgovarala na ovakve nebuloze u reali ... ovako se nitko više ne usudi nit meni šta prigovorit a ni moju djecu krivo pogledati ... u biti, ovo bi spadalo pod onu temu o kujama... ako živiš okružen bijesnim kujama ( a nije markička jedina, ima takvih u svakom selu ) , moraš uvijek režati kao da si alfa kuja inače ti ove glavate učas djecu pojedu ( a baš tako i izgleda, kao da jede djecu ... onu samohranih roditelja a još ako ne idu na vjeronauk, ta joj dođu ko desert referendum - Page 3 1523192931  )

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum - Page 3 Empty Re: referendum

Postaj  Lena 15.11.13 15:39

dromsin je napisao/la:
taja je napisao/la:Iako ne podržavam cirkuse homoseksualaca, ovaj put ću izaći i glasati protiv. 
Izabraću bolje od ponuđena dva zla.
Ova mi se Markićka gadiiii, i volila bih joj viditi facu ako izgubi.

Al još uvik se nadam da do referenduma neće doći jer to je previše para bačenih zbog pizdarija
imali smo sličnu temu
izaći ću na referendum i...
do jučer sam mislila glasati ZA, da u ustav uđe da je brak ( riječ i značenje te riječi) isključivo zajednica muškarca i žene) 
   istospolna zajednica nek se zove kak god boli me

Eeeeee i onda između ostalih primitivaca uljeće Markička sa svojim primitivizmom ( da se razmemo žena nije izrijekom tako rekle ali se tako mogu shvatiti njene rječi) i vidim da vrag šalu bere i da ulazimo u zonu sumraka i vračanja u srednji vjek. Da ja ne želim biti u društvu takvih primitivaca, ja sam malo manji primitivac od njih i da će sutra doći i pitanje abortusa na dnevni red.

Izaći ći na referendum i glasati Protiv upisa u ustav da je brak isključivo zajednica muškarca i žene


Za par godina će tražiti usvajanje djece i dobit će je. Zanima me kojom će se brzinom tada usvajati djeca. Sada je to trajalo godinama, dok parovi nisu postali prestari pa im je zahtjev odbijen.
Pa kad gledam što je bolje odgojni dom ili gey roditelji, svakako su bolji gey roditelji

potpisala sam za kad su se skupljali potpisi iz inata
isprovocirale su me te gey parade i fakat mi ih je pun kurac

jel dovoljno iskreno
sisata iskrena plavuša...neodoljivo referendum - Page 3 439160543  referendum - Page 3 1523192931 
baš me zanimalo šta ćeš ti kazati.....svaka čast.....
da...o tome se i radi....izvukla si bit.....a i drugi su na istom tragu.....polako se ide kresanju svakakvih prava mic po mic.....
držim vas za riječ da će te izaći i glasat protiv
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

referendum - Page 3 Empty Re: referendum

Postaj  Jehudi 15.11.13 17:47

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
Ako Markićka dobije ovaj referendum neće stati samo na braku i pederima
to joj nije bila ni početna namjera ... iako, čisto sumnjam da baba uopće zna šta lupeta i da je svjesna da je nečija marioneta ... viš kako odmah drugi dan mijenja priču ne zato jer zaista vjeruje u to što priča, nego zato jer su joj rekli da tako mora ...
Zato i ne okrivaju izvore financiranja..............................referendum - Page 3 727654710 
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

referendum - Page 3 Empty Re: referendum

Postaj  Gost 15.11.13 18:51



dromsin je napisao/la:
taja je napisao/la:Iako ne podržavam cirkuse homoseksualaca, ovaj put ću izaći i glasati protiv. 
Izabraću bolje od ponuđena dva zla.
Ova mi se Markićka gadiiii, i volila bih joj viditi facu ako izgubi.

Al još uvik se nadam da do referenduma neće doći jer to je previše para bačenih zbog pizdarija
imali smo sličnu temu
izaći ću na referendum i...
do jučer sam mislila glasati ZA, da u ustav uđe da je brak ( riječ i značenje te riječi) isključivo zajednica muškarca i žene) 
   istospolna zajednica nek se zove kak god boli me

Eeeeee i onda između ostalih primitivaca uljeće Markička sa svojim primitivizmom ( da se razmemo žena nije izrijekom tako rekle ali se tako mogu shvatiti njene rječi) i vidim da vrag šalu bere i da ulazimo u zonu sumraka i vračanja u srednji vjek. Da ja ne želim biti u društvu takvih primitivaca, ja sam malo manji primitivac od njih i da će sutra doći i pitanje abortusa na dnevni red.

Izaći ći na referendum i glasati Protiv upisa u ustav da je brak isključivo zajednica muškarca i žene


Za par godina će tražiti usvajanje djece i dobit će je. Zanima me kojom će se brzinom tada usvajati djeca. Sada je to trajalo godinama, dok parovi nisu postali prestari pa im je zahtjev odbijen.
Pa kad gledam što je bolje odgojni dom ili gey roditelji, svakako su bolji gey roditelji

potpisala sam za kad su se skupljali potpisi iz inata
isprovocirale su me te gey parade i fakat mi ih je pun kurac

jel dovoljno iskreno
d ajučer nisam pročitala samo uvodni post i meni bi bilo jasno o čemu je riječ referendum - Page 3 1523192931 
hvala dromsi 

tko je da je postavio referendumsko pitanje napravio je to majstorski, trebaš dva prevoditelja da skužiš koji odgovor odražava tvoju volju... dam se kladiti da će pobijediti ZA, jer će ljudi iz čistog nerazumjevanja zaokružiti opciju na koju su navikli-biti ZA i ne buniti se previše referendum - Page 3 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum - Page 3 Empty Re: referendum

Postaj  baaab 15.11.13 19:49

radili anketu u sloveniji...sa pitanjem...

dali vi kao slovenac smatrate da ima previše stranih državljana u sloveniji...

- 18% je odgovorilo...NE
- 7% je odgovorilo...DA
- ostalih 75% je odgovorilo...što to mene pitaš ba...to je vaš problem...

referendum - Page 3 1523192931

_________________
...napad chiwuawe je bio kratak i smrtonosan....
baaab
baaab

Broj postova : 792
Join date : 22.09.2012
Age : 59

[Vrh] Go down

referendum - Page 3 Empty Re: referendum

Postaj  Gost 15.11.13 20:16

baaab je napisao/la:radili anketu u sloveniji...sa pitanjem...

dali vi kao slovenac smatrate da ima previše stranih državljana u sloveniji...

- 18% je odgovorilo...NE
- 7% je odgovorilo...DA
- ostalih 75% je odgovorilo...što to mene pitaš ba...to je vaš problem...

referendum - Page 3 1523192931
samo ja bih dreknula: protiv! bez obzira što ne znam protiv čega sam referendum - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum - Page 3 Empty Re: referendum

Postaj  orion 15.11.13 20:48

propolis je napisao/la:referendum - Page 3 727654710 i od nize  vrste .. referendum - Page 3 3015220106
aaa fak .... nije bilo namjerno, ni u primisli  fašisoidono  diskrimirajuće   referendum - Page 3 1523192931

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

referendum - Page 3 Empty Re: referendum

Postaj  orion 15.11.13 20:51

moica je napisao/la:
baaab je napisao/la:radili anketu u sloveniji...sa pitanjem...

dali vi kao slovenac smatrate da ima previše stranih državljana u sloveniji...

- 18% je odgovorilo...NE
- 7% je odgovorilo...DA
- ostalih 75% je odgovorilo...što to mene pitaš ba...to je vaš problem...

referendum - Page 3 1523192931
samo ja bih dreknula: protiv! bez obzira što ne znam protiv čega sam referendum - Page 3 1523192931
samo ti viči ... moraš biti jako glasna da te ustaški specijalci čuju referendum - Page 3 11484130 .... inače ćemo crnu vunu plesti svi skupa zajedno ....

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

referendum - Page 3 Empty Re: referendum

Postaj  orion 15.11.13 21:03

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:ma cemu ni komentirat ocite debile, mogli su jos dovuc i one medjugorske vidjelice pa da debilana bude potpuna...referendum - Page 3 684758713
pa na forumu, istina, nema nekog smisla osim radi chata

al da mi ovakva ima uživo negdje nastup, bome bih itekako odreagirala i rekla svoje mišljenje jer očito se mnogima kasno pale lampice .... jebote, imati dvije tri ovakve u razedu u kojem ti je i vlastito dijete i začas imaš ogroman problem ... djeca su užas nemilosrdna jedan do drugih jer svoje frustracije odmah izbacuju na van i bez kočnica  i bez da ih odrasli nadoje svojim vlastitim predrasudama i to treba u korijenima zatirati i raskrinkavati roditelje koji produciraju ovakve buduće diktatore ... jebote, sledim se kad vidim to praznilo u očima djevojčice koja bi trebala PO PRIRODI  biti puna života i otvorena do raznih mogućnosti, pokazivati radoznalost koja je PRIRODNA  mladom čovjeku  a ne razmišljati o šabloniziranim  pizdarijama kojima su joj napunile glavu
na forumu moze kad se tu i onako pise o svacemu onako neobavezno, ne idu mi u glavu ti portali koji objavljuju razne debilne anonimce koji stjecu "slavu"...
Ta debela, praznoglava gadura je sad postala celebrity ...
uopće nema kontrolnih mehanizama za reklamiranje stavova interesnih skupina kad je u pitanju referendum. Daklem .... svaka olovljena zadojena šuša može bez pardona injektirati lovu za medijsku kampanju..... iako mislim da to zapravo i nije potrebno- ima ih sasvim dovoljno  koji će glasati za nadopunu ustava.

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

referendum - Page 3 Empty Re: referendum

Postaj  Gost 16.11.13 12:58

orion je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:ma cemu ni komentirat ocite debile, mogli su jos dovuc i one medjugorske vidjelice pa da debilana bude potpuna...referendum - Page 3 684758713
pa na forumu, istina, nema nekog smisla osim radi chata

al da mi ovakva ima uživo negdje nastup, bome bih itekako odreagirala i rekla svoje mišljenje jer očito se mnogima kasno pale lampice .... jebote, imati dvije tri ovakve u razedu u kojem ti je i vlastito dijete i začas imaš ogroman problem ... djeca su užas nemilosrdna jedan do drugih jer svoje frustracije odmah izbacuju na van i bez kočnica  i bez da ih odrasli nadoje svojim vlastitim predrasudama i to treba u korijenima zatirati i raskrinkavati roditelje koji produciraju ovakve buduće diktatore ... jebote, sledim se kad vidim to praznilo u očima djevojčice koja bi trebala PO PRIRODI  biti puna života i otvorena do raznih mogućnosti, pokazivati radoznalost koja je PRIRODNA  mladom čovjeku  a ne razmišljati o šabloniziranim  pizdarijama kojima su joj napunile glavu
na forumu moze kad se tu i onako pise o svacemu onako neobavezno, ne idu mi u glavu ti portali koji objavljuju razne debilne anonimce koji stjecu "slavu"...
Ta debela, praznoglava gadura je sad postala celebrity ...
uopće nema kontrolnih mehanizama za reklamiranje stavova interesnih skupina kad je u pitanju referendum. Daklem .... svaka olovljena zadojena šuša može bez pardona injektirati lovu za medijsku kampanju..... iako mislim da to zapravo i nije potrebno- ima ih sasvim dovoljno  koji će glasati za nadopunu ustava.
što je najbolje, koji god ishod referenduma bio, opet se ništa neće promijeniti ... jebote, pola nam naroda polupismeno ( al doslovno, ne u prenesenom značenju ) a  sa sad ko velika važnost šta u ustavu piše... ionak ga nitko ne čita i nitko ga se ne drži ... samo se sjetim kako smo uletili u nato savez ... tad nitko nije ni spominjao da po ustavu ne možemo bez referenduma nego šaptom pali ... kad je trebalo u eu, e onda se sjetili da treba referendum al  polupismenjakovići vikali protiv tog referenduma ... a sad kad je izletila totalno nebitna nebuloza koja zaista ništa neće promijeniti jer će opet svak živjeti onako kako mu je prirođeno, e sad polupismenjakovići inzistiraju da to uđe u ustav... mislim, svaki put vrijedi iskoristiti i reći svoje mišljenje čisto nako da se zna da ne spadaš u tu razularenu masu bezglavih polupismenjakovića ... da se slučajno tko ne zabuni i pomisli da si i ti jedan od njih  i zaobiđe te kad krene opet neka glupava propaganda referendum - Page 3 1523192931  meni je već to zadovoljavajući rezultat kad ih vidim da dijele neku propagandu po gradu, skaču na sve ostale a mene zaobiđu u širokom luku jer me se boje  referendum - Page 3 1523192931 mogla bih im kakav urok baciti ako ne već oplesti jezikom nasred glavnog trga il ulice referendum - Page 3 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum - Page 3 Empty Re: referendum

Postaj  Gost 16.11.13 13:05

Jehudi je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
Ako Markićka dobije ovaj referendum neće stati samo na braku i pederima
to joj nije bila ni početna namjera ... iako, čisto sumnjam da baba uopće zna šta lupeta i da je svjesna da je nečija marioneta ... viš kako odmah drugi dan mijenja priču ne zato jer zaista vjeruje u to što priča, nego zato jer su joj rekli da tako mora ...
   Zato i ne okrivaju izvore financiranja..............................referendum - Page 3 727654710 
a jest teško pogodit koji su izvori financiranja kad je izašlo na vidjelo da su im volonteri bili plaćeni i to pošteno ... zato ih je i bilo onoliko ... moš mislit što se netko pretrgo da stoji na ulici na štandu iz vlastitih uvjerenja referendum - Page 3 1523192931 ponudiš današnjoj sirotinji par tisuća kuna i preobratit će se u šta god hoćeš i još ako ide kakav bonus na broj skupljenih potpisa, ide onda i navlačenje ljudi za rukav, razne igre manipulacije, u krajnjim slučajevima i agresivni pristupi ... al zanimljivo živjeti u takvoj državi gdje takve prozirne stvari prolaze a svi se prave da ništa ne vide

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum - Page 3 Empty Re: referendum

Postaj  Gost 16.11.13 13:10

moica je napisao/la:

tko je da je postavio referendumsko pitanje napravio je to majstorski
pa kad su učili na vlastitim greškama... sjetim se sličnog pokreta nakon osamostaljenja hr ... tada su isto organizirali neke udruge samo nisu se zvale "za obitelj" nego "za život" i odma direct u centar krenuli sa anketom protiv abortusa i isto tako angažirali predstavnike medicinske struke ( znaju da narod vjeruje il popu il doturima ) ... malo se ujebali jer se odmah i druga strana organizirala ( tada sam i ja prvi puta osnovala udrugu i u tri dana skupila pet puta više potpisa nego oni u deset ) referendum - Page 3 11484130 

sad su pametniji pa to ide nako kako sami vele da se ideologije uvlače... na mala vrata i zguza ... samo jebote, kud onda angažirali onu glavatu markičku ??? ona kad ti proviri na "mala vrata" nema šanse da ne primjetiš i rogove i rep

dobro je ono u nekom proročanstvu rečeno da će vrag progovorit kroz samu crkvu ... zanimljivo živjeti u vremenima gdje moš sve to pratiti dok grickaš kokice ... film samo taki, ima i drame, i akcije i seljačkih buna ...  pravi blockbuster a ti sjediš u vip lođi   referendum - Page 3 280662968

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum - Page 3 Empty Re: referendum

Postaj  Jehudi 16.11.13 16:27


A baš interesannte godine.

Evo ovi više ni papu ne slušaju, kažu -ma koji kurac sere taj njofra- (na netaeru)

cccccccccccccccccccccccccc di ovi desničari idu.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

referendum - Page 3 Empty Re: referendum

Postaj  antonac 17.11.13 22:00


ZA.....referendum - Page 3 11484130 

_________________
daite im da seru....referendum - Page 3 29xutcyreferendum - Page 3 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

referendum - Page 3 Empty Re: referendum

Postaj  pizda 18.11.13 8:44

antonac je napisao/la:

ZA.....referendum - Page 3 11484130 
dabogda taracu nikad ne dovrsijo i bila ti puna gljivica ko Popini nokti...referendum - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

referendum - Page 3 Empty Re: referendum

Postaj  Gost 18.11.13 8:50

pizda je napisao/la:
antonac je napisao/la:

ZA.....referendum - Page 3 11484130 
dabogda taracu nikad ne dovrsijo i bila ti puna gljivica ko Popini nokti...referendum - Page 3 684758713
bit će mu obećali pločice od oniksa ako glasa ZA referendum - Page 3 11484130  u tom slučaju je za razumjet

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum - Page 3 Empty Re: referendum

Postaj  pizda 18.11.13 8:55

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
antonac je napisao/la:

ZA.....referendum - Page 3 11484130 
dabogda taracu nikad ne dovrsijo i bila ti puna gljivica ko Popini nokti...referendum - Page 3 684758713
bit će mu obećali pločice od oniksa  ako glasa ZA referendum - Page 3 11484130  u tom slučaju je za razumjet
onda ce morat zamjenit i one koje je proteklih godina stavijo a te su sa uzorcima sahovnice...referendum - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

referendum - Page 3 Empty Re: referendum

Postaj  Gost 18.11.13 8:59

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
antonac je napisao/la:
dabogda taracu nikad ne dovrsijo i bila ti puna gljivica ko Popini nokti...referendum - Page 3 684758713
bit će mu obećali pločice od oniksa  ako glasa ZA referendum - Page 3 11484130  u tom slučaju je za razumjet
onda ce morat zamjenit i one koje je proteklih godina stavijo a te su sa uzorcima sahovnice...referendum - Page 3 684758713
ma ne mora... samo polijepi preko i malo podreže balkonska vrata da se mogu i dalje otvarati na van referendum - Page 3 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum - Page 3 Empty Re: referendum

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 13. Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.