kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

referendum

Stranica 2 / 13. Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Go down

referendum - Page 2 Empty Re: referendum

Postaj  propolis 14.11.13 20:59

referendum - Page 2 727654710 i od nize  vrste .. referendum - Page 2 3015220106
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

referendum - Page 2 Empty Re: referendum

Postaj  Gost 14.11.13 21:04

propolis je napisao/la:referendum - Page 2 727654710 i od nize  vrste .. referendum - Page 2 3015220106
hahahahhahaha - ti si tako sladak nekada... referendum - Page 2 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum - Page 2 Empty Re: referendum

Postaj  propolis 14.11.13 21:07

mozda   referendum - Page 2 3111943984 


na zalost nisam uvjek bas opusten...( ipak jos se zaradjuje a ovaj nacin ipak nije opusten ) referendum - Page 2 11484130 


volem biti sladak ... i to uz okus vanilije i ruma..referendum - Page 2 2634474203
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

referendum - Page 2 Empty Re: referendum

Postaj  Gost 14.11.13 21:11

propolis je napisao/la:mozda   referendum - Page 2 3111943984 


na zalost nisam uvjek bas opusten...( ipak jos se zaradjuje a ovaj nacin ipak nije opusten ) referendum - Page 2 11484130 


volem biti sladak ... i to uz okus vanilije i ruma..referendum - Page 2 2634474203
ja sam baš u virtuali opuštena...
to je zbog piđame referendum - Page 2 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum - Page 2 Empty Re: referendum

Postaj  propolis 14.11.13 21:17

kod mene je pitanje samo glave ..virtuala ili reala meni je svejedno..

referendum - Page 2 727654710  visem i uzvisenom bicu ..koji ushit pruza

vise bica zovu..referendum - Page 2 3111943984
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

referendum - Page 2 Empty Re: referendum

Postaj  taja 14.11.13 21:22

Iako ne podržavam cirkuse homoseksualaca, ovaj put ću izaći i glasati protiv. 
Izabraću bolje od ponuđena dva zla.
Ova mi se Markićka gadiiii, i volila bih joj viditi facu ako izgubi.

Al još uvik se nadam da do referenduma neće doći jer to je previše para bačenih zbog pizdarija
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

referendum - Page 2 Empty Re: referendum

Postaj  Gost 14.11.13 22:40

taja je napisao/la:Iako ne podržavam cirkuse homoseksualaca, ovaj put ću izaći i glasati protiv. 
Izabraću bolje od ponuđena dva zla.
Ova mi se Markićka gadiiii, i volila bih joj viditi facu ako izgubi.

Al još uvik se nadam da do referenduma neće doći jer to je previše para bačenih zbog pizdarija
imali smo sličnu temu
izaći ću na referendum i...
do jučer sam mislila glasati ZA, da u ustav uđe da je brak ( riječ i značenje te riječi) isključivo zajednica muškarca i žene) 
   istospolna zajednica nek se zove kak god boli me

Eeeeee i onda između ostalih primitivaca uljeće Markička sa svojim primitivizmom ( da se razmemo žena nije izrijekom tako rekle ali se tako mogu shvatiti njene rječi) i vidim da vrag šalu bere i da ulazimo u zonu sumraka i vračanja u srednji vjek. Da ja ne želim biti u društvu takvih primitivaca, ja sam malo manji primitivac od njih i da će sutra doći i pitanje abortusa na dnevni red.

Izaći ći na referendum i glasati Protiv upisa u ustav da je brak isključivo zajednica muškarca i žene


Za par godina će tražiti usvajanje djece i dobit će je. Zanima me kojom će se brzinom tada usvajati djeca. Sada je to trajalo godinama, dok parovi nisu postali prestari pa im je zahtjev odbijen.
Pa kad gledam što je bolje odgojni dom ili gey roditelji, svakako su bolji gey roditelji

potpisala sam za kad su se skupljali potpisi iz inata
isprovocirale su me te gey parade i fakat mi ih je pun kurac

jel dovoljno iskreno

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum - Page 2 Empty Re: referendum

Postaj  taja 14.11.13 22:52

dromsin je napisao/la:
taja je napisao/la:Iako ne podržavam cirkuse homoseksualaca, ovaj put ću izaći i glasati protiv. 
Izabraću bolje od ponuđena dva zla.
Ova mi se Markićka gadiiii, i volila bih joj viditi facu ako izgubi.

Al još uvik se nadam da do referenduma neće doći jer to je previše para bačenih zbog pizdarija
imali smo sličnu temu
izaći ću na referendum i...
do jučer sam mislila glasati ZA, da u ustav uđe da je brak ( riječ i značenje te riječi) isključivo zajednica muškarca i žene) 
   istospolna zajednica nek se zove kak god boli me

Eeeeee i onda između ostalih primitivaca uljeće Markička sa svojim primitivizmom ( da se razmemo žena nije izrijekom tako rekle ali se tako mogu shvatiti njene rječi) i vidim da vrag šalu bere i da ulazimo u zonu sumraka i vračanja u srednji vjek. Da ja ne želim biti u društvu takvih primitivaca, ja sam malo manji primitivac od njih i da će sutra doći i pitanje abortusa na dnevni red.

Izaći ći na referendum i glasati Protiv upisa u ustav da je brak isključivo zajednica muškarca i žene


Za par godina će tražiti usvajanje djece i dobit će je. Zanima me kojom će se brzinom tada usvajati djeca. Sada je to trajalo godinama, dok parovi nisu postali prestari pa im je zahtjev odbijen.
Pa kad gledam što je bolje odgojni dom ili gey roditelji, svakako su bolji gey roditelji

potpisala sam za kad su se skupljali potpisi iz inata
isprovocirale su me te gey parade i fakat mi ih je pun kurac

jel dovoljno iskreno
je

I moje je mišljenje slično
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

referendum - Page 2 Empty Re: referendum

Postaj  Gost 14.11.13 23:04

Lena je napisao/la:pitanje...hoćete li izaći na referendum o braku kao zajednici žene i muškarca?
čisto me informativno zanima....ne morate se izjasnit ako planirate izaći da li će te glasat za ili protiv...
ali možete ako hoćete referendum - Page 2 11484130 
ja hoću i glasam protiv
protiv koga/čega? 
ovdje su svi na peticijama protiv poreza na nekretnine... referendum - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum - Page 2 Empty Re: referendum

Postaj  pizda 14.11.13 23:20


brak je totalno neprirodna zajednica dva potpuna stranca koji cak nisu ni u rodu
i kao takva nema nikakve sanse za uspjeh. Shodno tomu, ja sam naravno protiv.
Vidim da na anketi Indexa oni sa Protiv vode u postotku 64 : 36% ali to je ipak net i ljudi su ponesto normalniji i obrazovatiji.
Obzirom da na izbore disciplinirano izlazi starija populacija jer je to jedino vrijeme kad se i njih neko sjeti, za ocekivat je da oni sa Da, odnesu pobjedu. Jos kad se tome pribroje razni kamenjari, lizaci oltara, desnicari, Hdzovci i ostala olos ispuzala ispod kamena, mislim da cemo uskoro postati i ozvaniceno homofobna drzavica. Osim sto smo jadni, siromasni, pokradeni, nesposobni i lopovi svih mogucih vrsta. Jedina sansa gradjana ove drzave je da se proda regija po regija zainteresiranim susjednim zemljama a ostatak pripoji Bosni i Hercegovini...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

referendum - Page 2 Empty Re: referendum

Postaj  Gost 14.11.13 23:30

orion je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:da, i ja vjerujem da će tako biti... nažalost

grozim se takvih ljudi kao što je gospođa u ime obitelji.

živi i pusti druge da žive...
jebote,  toj je Menegle bijo poticaj i uzor prilikom odabira studija  referendum - Page 2 1715007743
daleko je ona od mengele .... ona je samo glupača koja misli da priča nešto važno. nije ona oasna već je to društvo koje njenim riječima daje određeni kredibilitet i u njima se ogleda.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum - Page 2 Empty Re: referendum

Postaj  Gost 14.11.13 23:37

pizda je napisao/la:
brak je totalno neprirodna zajednica dva potpuna stranca koji cak nisu ni u rodu
i kao takva nema nikakve sanse za uspjeh. Shodno tomu, ja sam naravno protiv.
Vidim da na anketi Indexa oni sa Protiv vode u postotku 64 : 36% ali to je ipak net i ljudi su ponesto normalniji i obrazovatiji.
Obzirom da na izbore disciplinirano izlazi starija populacija jer je to jedino vrijeme kad se i njih neko sjeti, za ocekivat je da oni sa Da, odnesu pobjedu. Jos kad se tome pribroje razni kamenjari, lizaci oltara, desnicari, Hdzovci i ostala olos ispuzala ispod kamena, mislim da cemo uskoro postati i ozvaniceno homofobna drzavica. Osim sto smo jadni, siromasni, pokradeni, nesposobni i lopovi svih mogucih vrsta. Jedina sansa gradjana ove drzave je da se proda regija po regija zainteresiranim susjednim zemljama a ostatak pripoji Bosni i Hercegovini...
protiv čega si ti? protiv braka? bokte ja nikako skužiti protiv čega bi se trebalo glasati... dobro da me nema tamo, zajebala bih gejeve jer bih glasala za krivi protiv referendum - Page 2 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum - Page 2 Empty Re: referendum

Postaj  pizda 15.11.13 8:24

moica je napisao/la:protiv čega si ti? protiv braka? bokte ja nikako skužiti protiv čega bi se trebalo glasati... dobro da me nema tamo, zajebala bih gejeve jer bih glasala za krivi protiv referendum - Page 2 1619348112
protiv braka opcenito:) ali u ovom slucaju sam protiv da je brak samo zajednica muskarca i zene.
Bojim se da ce nekuzenja biti i previse. Malo je anketa glupavo formulirana, postavljena je tako da sugerira da zaokruzis DA...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

referendum - Page 2 Empty Re: referendum

Postaj  Gost 15.11.13 8:39

pizda je napisao/la:
moica je napisao/la:protiv čega si ti? protiv braka? bokte ja nikako skužiti protiv čega bi se trebalo glasati... dobro da me nema tamo, zajebala bih gejeve jer bih glasala za krivi protiv referendum - Page 2 1619348112
protiv braka opcenito:) ali u ovom slucaju sam protiv da je brak samo zajednica muskarca i zene.
Bojim se da ce nekuzenja biti i previse. Malo je anketa glupavo formulirana, postavljena je tako da sugerira da zaokruzis DA...
nije uopće glupo postavljeno pitanje - vrlo inteligentno je sve skupa izvedeno ... od samog početka je to bilo itekako dobro smišljeno da pridobiju što više potpisa... pitali su ljude jesu li za obitelj? pa jebote, tko nije ? tako ih se mnogo navuklo da potpišu za referendum ... i naravno, kao začin je bilo iskoristiti ljudske predrasude do pripadnika lgbt a onda na mala vrata uvest ono na čemu rade otkad je hrvatske - pojačati utjecaj rkc do te mjere da se u sam ustav i zakone učahuri i nastavi sisati sisu koja se od početka sama nudila ... pa vidiš da je i dromsi pala na te fore, taja ... takvih je mnogo ... u biti je markička napravila super kiks al to ionako lako iz njih izvuči u razgovorima na koje nisu pripremljeni samo je sad prekasno ...kad nema jačih igrača da im suflira kako i šta a da zavaraju i izmanipuliraju mase što im je prvenstveni motiv, onda ih lako navučeš da prospu svoju prostačku i fašistički nastrojenu dušu ... tako sam i ja pred čitavom vijećnicom Ilčića rašarafila do te mjere da je prosipao takve gluposti da je za nepovjerovati da je danas uopće moguće da takvi ljudi mogu pridobiti ičiju pažnju a kamoli dovuć do toga da se proračunski novac baca na apsurdan referendum koji će na kraju i proći .. al ajd, ionako nam je sve naglavačke postavljeno pa što ne bi i Ustav bio takav ... ako to uđe u Ustav, imat ćemo smijuriju od Ustava u kojem se jedan članak kosi sa drugim - sprdačina ! al kakvi ljudi, takva i država

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum - Page 2 Empty Re: referendum

Postaj  pizda 15.11.13 8:48

kazem da je anketa glupava jer ocito sugerira jedan odgovor a ankete ne bi smjele takve biti. Neko to valjda i ocjenjuje i proglasava vjerodostojim.
Glupavo je i sa strane tih kamenjara jer je sve skupa preocito. Najglupaviji su oni koji dozvoljavaju tako formulirane ankete i daju pristanak.
Sto se crkve tice, stakori ce pocrkat skupa sa brodom koji tone. Ne zbog ideala i vitestva vec zato jer nemaju kamo sa broda...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

referendum - Page 2 Empty Re: referendum

Postaj  Gost 15.11.13 8:54

orion je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
orion je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:da, i ja vjerujem da će tako biti... nažalost

grozim se takvih ljudi kao što je gospođa u ime obitelji.

živi i pusti druge da žive...
jebote,  toj je Menegle bijo poticaj i uzor prilikom odabira studija  referendum - Page 2 1715007743
ne znam od koga se oni brane i tko ih to tako ugrožava... referendum - Page 2 1425538829 

je l' ima tko na ovom forumu da će biti za referendum?!?!?
ne znam .... glista mi sumljiva,   jedno piše, drugo misli, treće radi  - kupus gleda, meso vadi .... referendum - Page 2 1523192931
jeap ! sad ste i mene otkrili .... a jebga, kad me rkc super plaća da sudjelujem u njihovim kulinarkim majstorijama  referendum - Page 2 1523192931  referendum - Page 2 1523192931  referendum - Page 2 1523192931 ipak smo si tu u krku prvi susjedi pa treba brinuti jedan za drugog ....

jebate, neki dan sam imala sjednicu školskog odbora i birao se novi kadar .... ima jedna predivna vjeroučiteljica iz slavonije  koja je baš nako vjernik u duši i u praksi... ona i muž  redovno  na svoju ruku organiziraju pomoć onima koji to trebaju i sa puno entuzijazma i iskrenim uvjerenjem da svijet tako treba funkcionirati - štonobise reklo, prakticiraju ono što vjeruju i ne nedostaje im vjerodostojnosti ... ova se skroz ispraksirala u pomaganju djeci sa posebnim potrebama i radi već godinama u školi kao dodatna učiteljica djeci sa autizmom i djeca ju obožavaju ... al eto, ima peh da su i ona i muž nako poprilično liberalni, istetovirani i oblače se kao da im je maca stilist pa joj krčka biskupija ne dozvoljava raditi kao vjeroučiteljica al smo ju eto, postavili na drugo mjesto jer je šteta izgubiti tako kvalitetan kadar ... zanimljivo je to da bi u slavoniji odmah dobila mjesto kao vjeroučiteljica al u krku niks .... al tako mi je drago da smo našli način da ženu zaposlimo za stalno i pljucnemo kleru posred čela ... imaju pravo dirigirati takvima kako će živjeti i izgledati dok obavljaju službu vjeroučitelja,  ako su na drugom mjestu, mogu im soli staviti na rep .... al u usporedbi sa drugim vjeroučiteljicama koje su po mjeri biskupije i hodaju naokolo ko da im je pizda uštirkana, ova je baš super... njoj bih dala da i moju djecu uči vjeronauku dočim je ovim drugim zabranjen pristup mojoj djeci  referendum - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum - Page 2 Empty Re: referendum

Postaj  pizda 15.11.13 8:58

"..liberalni, istetovirani i oblače se kao da im je maca stilist..."

referendum - Page 2 1523192931 referendum - Page 2 1523192931 referendum - Page 2 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

referendum - Page 2 Empty Re: referendum

Postaj  Gost 15.11.13 9:11

pizda je napisao/la:
Glupavo je i sa strane tih kamenjara jer je sve skupa preocito. Najglupaviji su oni koji dozvoljavaju tako formulirane ankete i daju pristanak.
Glupavo je tebi i meni i koliko vidim većini na ovom forumu... al većina ljudi jesu kamenjari i ofce i ne vide zakulisne igre nego pojure na prvu čim im ponudiš nešto na što se iz čistog refleksa dižu na zadnje noge a to su u ovom slučaju bili pripadnici lgbt ... pa sjeti se na šta je ličilo to potpisivanje !!! prije toga sve skupa zbog običnog i to vrlo konzervativno sastavljenog ZO ? njihova kampanja traje već dosta dugo i teren se za ovo pripremao godinama .... al velim, super je da je markička napravila kiks prozvavši i samohrane roditelje ( iako nisu jedini na listi nepoželjnih, pa zaboga, radi se o opus dei ! )  i pokazala rep jer će se bar dio tih koji su nesjeli na njihove igrice osvijestiti do referenduma pa postoji bar malecka mogućnost da ishod bude drugačiji ( jebga, neizlječivi optimista sam ) ... mi jesmo narod ljenčina, gotovana i malodušnih jer eto, svi volimo kukati kako ništa ne valja al kad treba jedan dan otić i glasati, onda nam se neeee daaaa i nađemo milion razloga zašto to ne napraviti ... igra ide u oba smjera... jedne ofce ritneš tako da im zamašeš zastavu duginih boja pred očima, druge pak tako da im spustiš kad su njihove guzice u pitanju ( samohrani roditelji ) ... al ni jedni ni drugi neće pravovaljano odreagirati jer od samog početka slušaju i trude se čuti šta se dešava iza kulisa ... jebga, ni ne može nam biti bolje kad nikako da naučimo lekcije iz povijesti i to ne tako davne... samo se sjetim kako su svi vikali da je nemoguće da će doći do rata dok im rat doslovno nije pokucao na vrata i ismijavali su me kad sam im govorila da stvari ne izgledaju dobro godinu dana ranije ... tako i sad, nitko ozbiljno nije shvaćao taj jebeni ugovor koji smo potpisali sa vatikanom kakav nije niti jedna država na cijelom svijetu potpisala !!!  ... a sad se svi čude otkud jedna markička sa takvim nebulozama ??? da otkud ?

jel kome poznat ovaj citat od ranije? :

Prvo su došli po komuniste, a ja se nisam pobunio, jer nisam bio komunist.
Zatim su došli po Židove, a ja se nisam pobunio, jer nisam bio Židov.
Zatim su došli po katolike, a ja se nisam pobunio, jer ja sam bio protestant.
Zatim su došli po mene, a tada više nikoga nije bilo da se zauzme za mene.

Martin Niemoeller

il ono einsteinovo ( parafraziram ) : ne leži zlo svijeta u onima koji su zli i čine zlo, nego u onima koji ništa ne poduzmu u vezi toga

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum - Page 2 Empty Re: referendum

Postaj  pizda 15.11.13 9:16

ni prijasnja anketa a ni ova se nisu smjele dozvoliti tako formulirane. Isto ko da glasas za parlamentarnu stranku i stavis na listic HDZ ogromnim masnim slovima a ostale stranke skroz malim slovima za koje ti treba teleskop da ih vidis.
To je neciji gadan propust, valjda nasi rukovodijoci znaju ko je taj.
Sto se ostalog tice, nema beda da ce se nama ponoviti scenario nacisticke Nijemacke. Mi smo samo marionete koje ce brzo dobit po prstima...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

referendum - Page 2 Empty Re: referendum

Postaj  Gost 15.11.13 9:33

pizda je napisao/la:
Sto se ostalog tice, nema beda da ce se nama ponoviti scenario nacisticke Nijemacke. Mi smo samo marionete koje ce brzo dobit po prstima...
nama se taj scenarij u tom obimu neće dogoditi zato jer nemamo osobu koja je dovoljno katizmatična da povuče dugoročnije masu ovaca ... al nek se pojavi neki novi tito i odosmo mi opet u nesvrstane samo tako referendum - Page 2 1523192931  situacija poprilično slična samo manje burna jer se ni svjecki ratovi više ne vode na poljima ko nekad nego na burzama ... vanjski neprijatelj je tu ( eu i komplet zapadni svijet ), unutarnji se štancaju preko noći, oš lgbt, oš samohrane roditelje, oš liberale koji su samo produžena ruka vanjskog neprijatelja ... jest da nam je ideološki lideršip malo zamijenio boje, nekad je to bio komunizam, sad je to katoličanstvo, nekad si imo male pionire, sad djeca hodaju u procesijama u bijelim haljinama, al da ga jebeš, meni sve pomalo liči na dejavu referendum - Page 2 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum - Page 2 Empty Re: referendum

Postaj  Gost 15.11.13 9:39

pizda je napisao/la:ni prijasnja anketa a ni ova se nisu smjele dozvoliti tako formulirane.
ti kao udruga moš naštancat kakvo hoćeš pitanje i postaviti građanima ... druga je stvar što to nije učinila udruga ( udruga je samo paravan i to proziran )  , nego netko drugi jer ni jedna udruga nema toliko para za takve egzibicije... al to recimo nikome ne pada na pamet ozbiljno propitivati - financiranje svega skupa ... kompletan "pokret za obitelj" i svi mogući grozdovi koji su odranije bili okačeni o isto sranje drugo pakovanje nitko još nije pozvao na red glede financija ... a da se to napravilo, sve bi odmah bilo jasno

eno, sad su dobili od banditića i prostor na korištenje besplatno i to samo 6 mjeseci otkad su ustanovljeni i registrirani  i to samo za potrebe oraganiziranja referenduma ... na osnovu čega ? zašto druge udruge koje stvarno pomažu obiteljima sa ozbiljnim poteškoćama ne dobiju tako preko noći prostor na korištenje da im se olakša rad  ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum - Page 2 Empty Re: referendum

Postaj  pizda 15.11.13 9:41

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Sto se ostalog tice, nema beda da ce se nama ponoviti scenario nacisticke Nijemacke. Mi smo samo marionete koje ce brzo dobit po prstima...
nama se taj scenarij u tom obimu neće dogoditi zato jer nemamo osobu koja je dovoljno katizmatična da povuče dugoročnije masu ovaca ... al nek se pojavi neki novi tito i odosmo mi opet u nesvrstane samo tako referendum - Page 2 1523192931  situacija poprilično slična samo manje burna jer se ni svjecki ratovi više ne vode na poljima ko nekad nego na burzama ... vanjski neprijatelj je tu ( eu i komplet zapadni svijet ), unutarnji se štancaju preko noći, oš lgbt, oš samohrane roditelje, oš liberale koji su samo produžena ruka vanjskog neprijatelja ... jest da nam je ideološki lideršip malo zamijenio boje, nekad je to bio komunizam, sad je to katoličanstvo, nekad si imo male pionire, sad djeca hodaju u procesijama u bijelim haljinama,  al da ga jebeš, meni sve pomalo liči na dejavu  referendum - Page 2 1523192931 
ma kakvi, sa vodjom ili bez njega mi smo premala prcija. Uz to, drzava je razjedinjena barem popola iako mislim da umjereniji ipak prevladavaju barem u omjeru 60:40...
Novog Tita neces pronac pa da ga pincetom trazis, di god ubodes, lopov...referendum - Page 2 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

referendum - Page 2 Empty Re: referendum

Postaj  Gost 15.11.13 9:52

pizda je napisao/la:Uz to, drzava je razjedinjena barem popola iako mislim da umjereniji ipak prevladavaju barem u omjeru 60:40...
 
iskreno, voljela bih da si u pravu... al bojim se da se debelo varaš ... ne postoje umjereni ... postoje više il manje sugestibilni ... a manipulatora koliko voleš ... i previše na tolišnu prčiju ... samo, koliko se sjećam, sva veća sranja su i nastajala zbog kojekakvih prčija ... prčije su ti ka svjećica za upalit veći motor, jesu male i jedva ih primijetiš, al jebote, kad bace pravu iskru

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum - Page 2 Empty Re: referendum

Postaj  taja 15.11.13 9:54

pizda je napisao/la:
brak je totalno neprirodna zajednica dva potpuna stranca koji cak nisu ni u rodu
i kao takva nema nikakve sanse za uspjeh. Shodno tomu, ja sam naravno protiv.
Vidim da na anketi Indexa oni sa Protiv vode u postotku 64 : 36% ali to je ipak net i ljudi su ponesto normalniji i obrazovatiji.
Obzirom da na izbore disciplinirano izlazi starija populacija jer je to jedino vrijeme kad se i njih neko sjeti, za ocekivat je da oni sa Da, odnesu pobjedu. Jos kad se tome pribroje razni kamenjari, lizaci oltara, desnicari, Hdzovci i ostala olos ispuzala ispod kamena, mislim da cemo uskoro postati i ozvaniceno homofobna drzavica. Osim sto smo jadni, siromasni, pokradeni, nesposobni i lopovi svih mogucih vrsta. Jedina sansa gradjana ove drzave je da se proda regija po regija zainteresiranim susjednim zemljama a ostatak pripoji Bosni i Hercegovini...
upravo je zato bitno da izađemo svi, pa i mi kojima se zapravo yebe ko će se a ko neće ženiti
Ako Markićka dobije ovaj referendum neće stati samo na braku i pederima
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

referendum - Page 2 Empty Re: referendum

Postaj  Gost 15.11.13 9:57

taja je napisao/la:
Ako Markićka dobije ovaj referendum neće stati samo na braku i pederima
to joj nije bila ni početna namjera ... iako, čisto sumnjam da baba uopće zna šta lupeta i da je svjesna da je nečija marioneta ... viš kako odmah drugi dan mijenja priču ne zato jer zaista vjeruje u to što priča, nego zato jer su joj rekli da tako mora ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

referendum - Page 2 Empty Re: referendum

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 13. Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.