kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Stranica 3 / 11. Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  Gost 29.05.13 10:52

pizda je napisao/la:ko prvo, da javis policiji oni bi ti rekli da tu nista ne mogu jer se ne puca, nema provala i kradja i terorizma. Blazeni...

policiji i da javiš da se negdje puca, tuče, krade, prvo tebe uhapse, pa te dobro ispitaju da nisi kriv a tek onda nako preko kurca odu vidjet šta si to prijavio ... jedno ljeto sam radila u istoj zgradi sa policijom i koristili me ko prevoditelja kad bi turisti nešto prijavljivali ... mene bilo sramota prevodit njihova pitanja

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  Gost 29.05.13 10:59

Jehudi je napisao/la:
Koja obitelj i u kom to skladu?
Obitelj čine roditelji i dica a ne jedan roditelj i jedno dite.
yehudi... a što je jedan roditelj i jedno dite... pičkin dim? izopćenici? ruglo? nisu se sve žene rastale... što je s onima kojima je muž poginuo pa žive s jednim djetetom? ako se opet ne udaju nisu obitelj? pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 1425538829

po tvojoj logici svaka žena koja se rastane, trebala bi pod hitno naći očuha svom djetetu kako bi mogli biti priznati kao obitelj?
sjećam se razrednika mog sina u srednjoj... zakrknjeni stari neženja pred mirovinom, koji bi na svakom roditeljskom pljuckao po nama samohranim majkama...maltene smo bile kurve koje su se rastale zato da bi mogle landrati okolo s drugim muškarcima i nismo mislile na svoju djecu kojima će faliti muški uzor, zato su takvi kakvi jesu, grozni, neodgojeni.... propadala sam u zemlju slušajući to pljuckanje dok me jednom nije pozvao na telefon i pitao može li se poslužiti mojim kompom, hitno mora napisati neki seminar jer je školski kao pokvaren... pojavio mi se na vatima s buketom ruža i bonbonjerom milka u obliku srca... skoro sam opala na dupe... prvo me preplavio sram, jer je i moj sin ostao otvorenih usta (jednako posramljen kao i ja), a nakon toga užasan bijes zbog svih onih gutanja uvreda... otela sam mu onaj buket i mlatnula ga po glavi, pljunula ga i rekla da mi se više nikad ne pokaže pred očima jer ću mu oči iskopati... sutradan sam ga prijavila ravnatelju... što misliš je li bilo kakvih sankcija prema starom prdonji? pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 3102334490 da, bilo je, ali prema mom sinu, tako da se je na kraju ispisao iz te škole i tu godinu pauzirao...

hrvatska je grozna sredina za one koji nisu "podobni"... samohrane očeve prikazuju na tv-u kao heroje, majke kao kurve koje su dobile to što su zaslužile... samo iz tog razloga i jedino iz tog razloga sam protiv prava usvajanja djece homoseksualnim parovima, jer znam kako bi se okolina odnosila prema toj djeci...
slovenija je našla kompromis... homoseksualne veze nakon tri godine proglase zakonski važećim (ne bračnim zajednicama) čime im je omogućeno da crpe zakonska prava kao i svi drugi bračni partneri, ali ne mogu usvajati djecu... ne mogu ih usvajati ni hetero samohrani roditelji ili oni koji žive "na kuruzi" (nevjenčano), tako da nema osnove da se bune jer su zakinuti zbog svog seksualnog opredjeljenja...



Gost
Gost


[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  pizda 29.05.13 11:02

Hrvatska je jedna mala ksenofobicna, homofobicna i fasisticka selendra koja se boji sveg sto i malo odskace od uobicajenog... Mislim da je mentalitet u Salvadoru deset puta podnosljiviji...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  Gost 29.05.13 11:05

policija?... pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 1619348112
jednom sam u Puli pozvala pandure kad je moju djelatnicu zamalo zadavio pijani suprug i to u prisustvu njihovih troje djece... bila je noć, stajale smo na ulici pred njenom zgradom, ona je bila luda od brige što joj se događa s djecom gore u stanu... stigli su panduri, rekli da se ne smiju miješati u obiteljske razmirice (razmirice, a ona plava oko vrata!) neka nađe neko prenoćište dok se on ne istrijezni, a poslije neka se pomire ili razvedu... a takvih OBITELJI je more, puno puno više nego onih koje bi trebale biti uzor našoj djeci


Gost
Gost


[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  Gost 29.05.13 11:06

pizda je napisao/la:Hrvatska je jedna mala ksenofobicna, homofobicna i fasisticka selendra koja se boji sveg sto i malo odskace od uobicajenog... Mislim da je mentalitet u Salvadoru deset puta podnosljiviji...

i takva će i ostati slijedećih 50 godina... nažalost

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  pizda 29.05.13 11:10

Btw je napisao/la:policija?... pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 1619348112
jednom sam u Puli pozvala pandure kad je moju djelatnicu zamalo zadavio pijani suprug i to u prisustvu njihovih troje djece... bila je noć, stajale smo na ulici pred njenom zgradom, ona je bila luda od brige što joj se događa s djecom gore u stanu... stigli su panduri, rekli da se ne smiju miješati u obiteljske razmirice (razmirice, a ona plava oko vrata!) neka nađe neko prenoćište dok se on ne istrijezni, a poslije neka se pomire ili razvedu... a takvih OBITELJI je more, puno puno više nego onih koje bi trebale biti uzor našoj djeci


znam, citao sam masu puta o takvim situacijama. Ovim danasnjim pandurima je super, za nista nisu nadlezni, nigdje ih nema, ljudi moraju placati zastitare osim sto placaju te debeloguze, korumpirane ljencine. I sad ti takvima nesto prijavi!? Navlacit ce te mjesecima po pritvorima jer je njima logicno da je onaj ko nesto prijavi, ustvari glavni krivac...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  pizda 29.05.13 11:12

Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:Hrvatska je jedna mala ksenofobicna, homofobicna i fasisticka selendra koja se boji sveg sto i malo odskace od uobicajenog... Mislim da je mentalitet u Salvadoru deset puta podnosljiviji...

i takva će i ostati slijedećih 50 godina... nažalost

mislim da ce tada biti jos gora jer je sada Hrvatska vecinom "cista". Kad se nasele bugari, rumunji, ukrajinci...da vidis zuci i mrznje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  Gost 29.05.13 11:18

pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:Hrvatska je jedna mala ksenofobicna, homofobicna i fasisticka selendra koja se boji sveg sto i malo odskace od uobicajenog... Mislim da je mentalitet u Salvadoru deset puta podnosljiviji...

i takva će i ostati slijedećih 50 godina... nažalost

mislim da ce tada biti jos gora jer je sada Hrvatska vecinom "cista". Kad se nasele bugari, rumunji, ukrajinci...da vidis zuci i mrznje...

to sigurno...još malo pa će počet pravo veselje ... bit će neprilagođenih na sve strane, i među domaćinima i među došljacima ... masovna histerija

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  pizda 29.05.13 11:29

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:Hrvatska je jedna mala ksenofobicna, homofobicna i fasisticka selendra koja se boji sveg sto i malo odskace od uobicajenog... Mislim da je mentalitet u Salvadoru deset puta podnosljiviji...

i takva će i ostati slijedećih 50 godina... nažalost

mislim da ce tada biti jos gora jer je sada Hrvatska vecinom "cista". Kad se nasele bugari, rumunji, ukrajinci...da vidis zuci i mrznje...

to sigurno...još malo pa će počet pravo veselje ... bit će neprilagođenih na sve strane, i među domaćinima i među došljacima ... masovna histerija

zamisli tek da se pocnu doseljavat sa bliskog istoka, pa crnci... KKK bi bijo mila majka...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  Jehudi 29.05.13 12:01

kišna glista je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
sve kaj si napisal potpisujem. I na drugim komentarima koje si napisao glisti. Nemrem sve citirati. Glista je opaka verbalna igrčica i teško sa takvom osobom raspravljat, kod nje nema drugačije nego kako ona kaže.

dromsi, ja da sam opaka verbalna igračica sad bih se išla zajebavat n račun toga zašto ste ti i jehudi tako reagirali i sveli raspravu na osobni nivo... obzirom da nisam, samo se trudim argumentirano objasnit svoje mišljenje što vas dvoje niste učinili... a mišljenje mi počiva uglavnom na iskustvima... namjerno nisam odgovarala na jehudijeve upise jer je meni to smiješno... čuj, ja ću odgovarati nekome zbog toga što znam za kojekakve nesretne slučajeve i nisam to prijavila policiji pa sam saučesnik? pa di vi živite? baš zato jer sam u nekim slučajevima kontaktirala socijalnu službu, skoro pokupila sebi kući djiete sa riječkog korza koje je usred zime u 22,00 sata šetalo u ljetnoj haljinici napola smrznuto, jer sam uključena u rad udruga znam da se ne može svijet spašavati na takav način kako vi zamišljate...ako ne vjerujete, probajte pa ćemo razmijeniti iskustva pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 1523192931

Ta mala sa korza je bila na radnom mistu i sa tobom bi pošla doma samo na po ure-uru pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 1523192931

Zato je i bila tako obučena u tu uru kako bi izazvala osjećaje da je netko odvede doma.

Nego kako funkcioniraju te udruge (ili ta u kojoj si), sidi se u toplim uredima i mudruje ili?

P.S. Nemoj se uzrujavati radi mojih komentara. To ja onako, malo te cimam da se naljitiš i nekome odereš kožu sa glave

prepiliš na pola i raskomadaš, nahraniš kućne ljubimce i tako dalje. pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 11484130
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  Jehudi 29.05.13 12:06

pizda je napisao/la:Hrvatska je jedna mala ksenofobicna, homofobicna i fasisticka selendra koja se boji sveg sto i malo odskace od uobicajenog... Mislim da je mentalitet u Salvadoru deset puta podnosljiviji...

Taman.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  Lena 29.05.13 16:03

obitelj je sve ono šta od nje naprave svi njeni članovi.....

za mene je obitelj i jedan roditelj i jedno dijete kao i sve one kombinacije koje se mogu dogoditi.....da sad ne nabrajam....obitelj su ti najbliži i najdraži uz koje želiš živit.....ako više nije tako onda se obitelj mijenja.....čista činjenica

mene nikako ne ugrožava zajednica/jer sad nemaju mogućnost braka/ dvoje muškaraca niti dvije žene.....kako bi me to moglo ugroziti?mene i moj brak,moju obitelj?.....štiti se sami naziv "brak",a meni osobno ne smata ako se i za 2 istospolne osobe omogući da imaju "brak"....

percepcija je da će sad homo samo tako hrliti u brak ako im se omogući da se kao "brak" negdje upišu.....

moš misliti.....i svi će prijavit za posvajanje djece i onda smo propali kao društvo pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 11484130

društvo "propada" jer se puno brakovia raspada iz sasvim konkretnih razloga....danas većina ne želi trpiti neke stvari koje su se davno prije trpile.....odu iz braka....ili uđu u brak premladi,ne upoznaju se dovoljno....pa onda nevjera,bezvoljnost i socijalni uvjeti i još svašta je tu moguće.....ne propadaju jer bi šime i mate u brak....neka ih šta se mene tiče....

društvo propada jer jesmo i odgajamo gotovane....sve im se daje,dopušta,a nema odgovornosti ni za šta....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  Jehudi 29.05.13 16:49

Percepcija je kažeš kako će sad homići pohrliti u brak. Da bi eto bili obitelj.

Neki dan gledam statistiku (iz Španjolske) di je 95 % homo brakova doživilo krah tj. razvod

već do treće god. U % ih , kažu, kao i svuda ima valda 2%.

I šta sad. Taman da se svi požene, ubrzo bi se razveli.

Čemu onda ta strka i galama tolika oko homo-braka (da bi i oni bili obitelj) kad je to

stvarno jedna manjina koja i na druge načine može ostvariti sva prava za koja tvrde

da su im uskraćena.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  Gost 29.05.13 18:48

Jehudi je napisao/la:Percepcija je kažeš kako će sad homići pohrliti u brak. Da bi eto bili obitelj.

Neki dan gledam statistiku (iz Španjolske) di je 95 % homo brakova doživilo krah tj. razvod

već do treće god. U % ih , kažu, kao i svuda ima valda 2%.

I šta sad. Taman da se svi požene, ubrzo bi se razveli.

Čemu onda ta strka i galama tolika oko homo-braka (da bi i oni bili obitelj) kad je to

stvarno jedna manjina koja i na druge načine može ostvariti sva prava za koja tvrde

da su im uskraćena.

čuj čemu?
klasično spinovanje, eto šta je.

govorim iz perspektive našeg društva. recimo, pred gomilom problema se zdušno zatvaraju oči, ali pitanje jedne minorne manjine (minorne u ovim balkanskim prilikama) se diže na nivo državnog prioriteta.
ja ne kažem da gej problematika nije nešto sa čim se sva moderna društva suočavaju u smislu ostvarivanja prava, diskriminacije bla bla..ali zaboga, mi smo toliko svetlosnih godina daleko od dobre, kvalitetne i pravedne socijalne zaštite recimo, pa još koji kilometar u duboki kosmos po pitanju zdravstvene zaštite, syeban i urušen obrazovni sistem koji je na socijalističku ostavštinu samo prepisao neodrživu bolonjsku formu itd itd, da bi se bavili i trošili vreme, medijski prostor ili bilo kakve resurse i pažnju javnosti na nešto toliko nebitno kao što je gej brak ili nekakvu paradu i sl.. fuck. pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 2758896589

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  antonac 29.05.13 18:59

g_host je napisao/la: čuj čemu?
klasično spinovanje, eto šta je.

govorim iz perspektive našeg društva. recimo, pred gomilom problema se zdušno zatvaraju oči, ali pitanje jedne minorne manjine (minorne u ovim balkanskim prilikama) se diže na nivo državnog prioriteta.
ja ne kažem da gej problematika nije nešto sa čim se sva moderna društva suočavaju u smislu ostvarivanja prava, diskriminacije bla bla..ali zaboga, mi smo toliko svetlosnih godina daleko od dobre, kvalitetne i pravedne socijalne zaštite recimo, pa još koji kilometar u duboki kosmos po pitanju zdravstvene zaštite, syeban i urušen obrazovni sistem koji je na socijalističku ostavštinu samo prepisao neodrživu bolonjsku formu itd itd, da bi se bavili i trošili vreme, medijski prostor ili bilo kakve resurse i pažnju javnosti na nešto toliko nebitno kao što je gej brak ili nekakvu paradu i sl.. fuck. pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 2758896589

dec a point.....imamo puno previse vazniih problema....ovo sa gej zajednicom mi izgleda samo kao uvezena moda sa zapada.....vidla zaba da konja podkivaiu pa i ona digla nogu......pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 11484130

_________________
daite im da seru....pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 29xutcypravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  taja 29.05.13 19:28

g_host je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:Percepcija je kažeš kako će sad homići pohrliti u brak. Da bi eto bili obitelj.

Neki dan gledam statistiku (iz Španjolske) di je 95 % homo brakova doživilo krah tj. razvod

već do treće god. U % ih , kažu, kao i svuda ima valda 2%.

I šta sad. Taman da se svi požene, ubrzo bi se razveli.

Čemu onda ta strka i galama tolika oko homo-braka (da bi i oni bili obitelj) kad je to

stvarno jedna manjina koja i na druge načine može ostvariti sva prava za koja tvrde

da su im uskraćena.

čuj čemu?
klasično spinovanje, eto šta je.

govorim iz perspektive našeg društva. recimo, pred gomilom problema se zdušno zatvaraju oči, ali pitanje jedne minorne manjine (minorne u ovim balkanskim prilikama) se diže na nivo državnog prioriteta.
ja ne kažem da gej problematika nije nešto sa čim se sva moderna društva suočavaju u smislu ostvarivanja prava, diskriminacije bla bla..ali zaboga, mi smo toliko svetlosnih godina daleko od dobre, kvalitetne i pravedne socijalne zaštite recimo, pa još koji kilometar u duboki kosmos po pitanju zdravstvene zaštite, syeban i urušen obrazovni sistem koji je na socijalističku ostavštinu samo prepisao neodrživu bolonjsku formu itd itd, da bi se bavili i trošili vreme, medijski prostor ili bilo kakve resurse i pažnju javnosti na nešto toliko nebitno kao što je gej brak ili nekakvu paradu i sl.. fuck. pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 2758896589

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 3890829408
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  Gost 29.05.13 19:47

g_host je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:Percepcija je kažeš kako će sad homići pohrliti u brak. Da bi eto bili obitelj.

Neki dan gledam statistiku (iz Španjolske) di je 95 % homo brakova doživilo krah tj. razvod

već do treće god. U % ih , kažu, kao i svuda ima valda 2%.

I šta sad. Taman da se svi požene, ubrzo bi se razveli.

Čemu onda ta strka i galama tolika oko homo-braka (da bi i oni bili obitelj) kad je to

stvarno jedna manjina koja i na druge načine može ostvariti sva prava za koja tvrde

da su im uskraćena.

čuj čemu?
klasično spinovanje, eto šta je.

govorim iz perspektive našeg društva. recimo, pred gomilom problema se zdušno zatvaraju oči, ali pitanje jedne minorne manjine (minorne u ovim balkanskim prilikama) se diže na nivo državnog prioriteta.
ja ne kažem da gej problematika nije nešto sa čim se sva moderna društva suočavaju u smislu ostvarivanja prava, diskriminacije bla bla..ali zaboga, mi smo toliko svetlosnih godina daleko od dobre, kvalitetne i pravedne socijalne zaštite recimo, pa još koji kilometar u duboki kosmos po pitanju zdravstvene zaštite, syeban i urušen obrazovni sistem koji je na socijalističku ostavštinu samo prepisao neodrživu bolonjsku formu itd itd, da bi se bavili i trošili vreme, medijski prostor ili bilo kakve resurse i pažnju javnosti na nešto toliko nebitno kao što je gej brak ili nekakvu paradu i sl.. fuck. pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 2758896589

Prvo, pitanje "gej brakova" pitanje je jednakih prava za sve. U protivnom, imamo fašistoidnu većinu koja zbog određenog vrijednosnog sustava ne dopušta manjini da ostvaruje ono što njima dođe kao "normalno". Drugo, promjene se ne mogu i ne smiju odgađati za neko bolje sutra. Uvijek će se iznaći nešto bitnije od navedenog (odnosno, navest će se niz razloga zašto navedeno pitanje nije prioritetno). Ako se ne izborim za sebe samu, hoće li to netko učiniti umjesto mene? Ma naravno da neće. Ako budem popuštala i čekala povoljniju "klimu", hoću li je dočekati? Aha, kako da ne.

Ukratko, argument ti ne stoji jer se zasniva na emotivnom spinu. pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 3015220106

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  Gost 29.05.13 20:01

Jehudi je napisao/la:Percepcija je kažeš kako će sad homići pohrliti u brak. Da bi eto bili obitelj.

Neki dan gledam statistiku (iz Španjolske) di je 95 % homo brakova doživilo krah tj. razvod

već do treće god. U % ih , kažu, kao i svuda ima valda 2%.

I šta sad. Taman da se svi požene, ubrzo bi se razveli.

Čemu onda ta strka i galama tolika oko homo-braka (da bi i oni bili obitelj) kad je to

stvarno jedna manjina koja i na druge načine može ostvariti sva prava za koja tvrde

da su im uskraćena.

Ma koji si ti faktor da si uzimaš za pravo određivati nekome što bi mogli ili ne bi mogli? Sad tu mašeš nekim podacima iz Španjolske i maltene sve to predstavljaš apsurdnim budući da na temelju statistike (proizašle iz primjera u Španjolskoj) većina njih bi trebala, ionako, biti razvedena za koju godinu. Lijepo. Poanta je u tome da na temelju potpuno pogrešnih kriterija jednoj skupini ljudi onemogućeno je odlučivati o svojem životu na način koji bi htjela, budući da većina misli kako je taj kriterij posve dostatan da se zanemare sve njihove druge (ljudske) kvalitete. Eto što je poanta, hebala vas statistika!





Gost
Gost


[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  antonac 29.05.13 22:19

bitno je samo da ne mogu usvaiati diecu.....nek se zene kolko god oce ko i normalan sviet.....pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 11484130

_________________
daite im da seru....pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 29xutcypravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  Gost 29.05.13 22:34

antonac je napisao/la:bitno je samo da ne mogu usvaiati diecu.....nek se zene kolko god oce ko i normalan sviet.....pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 11484130

zapravo uz malo domišljatosti već mogu i jedno i drugo pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 11484130... moj gay kolega se u ljubljani dogovorio sa hetero kolegicom da se vjenčaju da bi dobio državljanstvo... tko im sad brani tražit dijete na usvojenje da to žele... formalno su u sasvim "normalnom" braku, oboje financijski više nego dobro situirani, žive sasvim normalne živote, rade, poštuju ljude oko sebe, ne rade ništa čega bi ih trebalo biti sramota , ne kradu, ne ubijaju, ne siluju, ne piju, ne kockaju se, plaćaju uredno porez ... ono što me najviše smeta kod cijele stvari je da se ljude doslovno tjera da budu i odglume ono što nisu da bi ostvarili prava kao i ostali građani... i što reče saudade, kriteriji po kojima ih se vrednuje su suženi doslovno na nešto što nikom ne bi palo na pamet da koriste kao kriterij za profiliranje nekog heteroseksualca... nitko normalan te neće pitati kakav seks preferiraš prije nego ti dozvoli da usvojiš dijete nego će te pitati masu drugih pitanja koja su mjerodavnija prije takve odluke ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  Lena 30.05.13 5:40

Jehudi je napisao/la:Percepcija je kažeš kako će sad homići pohrliti u brak. Da bi eto bili obitelj.

Neki dan gledam statistiku (iz Španjolske) di je 95 % homo brakova doživilo krah tj. razvod

već do treće god. U % ih , kažu, kao i svuda ima valda 2%.

I šta sad. Taman da se svi požene, ubrzo bi se razveli.

Čemu onda ta strka i galama tolika oko homo-braka (da bi i oni bili obitelj) kad je to

stvarno jedna manjina koja i na druge načine može ostvariti sva prava za koja tvrde

da su im uskraćena.

statistika je sranje ....da prostiš....

neka je i takva...sve dok je i jedna osoba zakinuta za ista prava kao i svi drugi to nije u redu....

neka se žene i neka se rastavljaju....

bar država ima u tome neke koristi....ono takse i slično pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 3384354616
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  Lena 30.05.13 5:49

kišna glista je napisao/la:
antonac je napisao/la:bitno je samo da ne mogu usvaiati diecu.....nek se zene kolko god oce ko i normalan sviet.....pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 11484130

zapravo uz malo domišljatosti već mogu i jedno i drugo pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 11484130... moj gay kolega se u ljubljani dogovorio sa hetero kolegicom da se vjenčaju da bi dobio državljanstvo... tko im sad brani tražit dijete na usvojenje da to žele... formalno su u sasvim "normalnom" braku, oboje financijski više nego dobro situirani, žive sasvim normalne živote, rade, poštuju ljude oko sebe, ne rade ništa čega bi ih trebalo biti sramota , ne kradu, ne ubijaju, ne siluju, ne piju, ne kockaju se, plaćaju uredno porez ... ono što me najviše smeta kod cijele stvari je da se ljude doslovno tjera da budu i odglume ono što nisu da bi ostvarili prava kao i ostali građani... i što reče saudade, kriteriji po kojima ih se vrednuje su suženi doslovno na nešto što nikom ne bi palo na pamet da koriste kao kriterij za profiliranje nekog heteroseksualca... nitko normalan te neće pitati kakav seks preferiraš prije nego ti dozvoli da usvojiš dijete nego će te pitati masu drugih pitanja koja su mjerodavnija prije takve odluke ...

pa da.....zadovolji formu da bi mogao usvojiti dijete....a kasnije nema nikakve kontrole kako je toj djeci....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  orion 30.05.13 6:01

već sam negdje iskazala skeptičnost oko usvajanja djece od strane homo parova zbog prizemno kulturološkog okvira u kojima živimo, pa mislim da bi ta djeca, ni kriva ni dužna, kroz odrastanje nosila dodatni teret. Unutar obitelji sve ovisi o ljudima i njihovim osobinama - ako su hladni, zločesti, sebični tako je svejedno jel su homo ili hetero.

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  Lena 30.05.13 6:28

Saudade je napisao/la:Prvo, pitanje "gej brakova" pitanje je jednakih prava za sve. U protivnom, imamo fašistoidnu većinu koja zbog određenog vrijednosnog sustava ne dopušta manjini da ostvaruje ono što njima dođe kao "normalno". Drugo, promjene se ne mogu i ne smiju odgađati za neko bolje sutra. Uvijek će se iznaći nešto bitnije od navedenog (odnosno, navest će se niz razloga zašto navedeno pitanje nije prioritetno). Ako se ne izborim za sebe samu, hoće li to netko učiniti umjesto mene? Ma naravno da neće. Ako budem popuštala i čekala povoljniju "klimu", hoću li je dočekati? Aha, kako da ne.

Ukratko, argument ti ne stoji jer se zasniva na emotivnom spinu. pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 3015220106

upravo tako.....neće nitko sam od sebe nešto napraviti za tebe.....treba vikat,tražiti,oznojit se.....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  taja 30.05.13 9:38

orion je napisao/la:već sam negdje iskazala skeptičnost oko usvajanja djece od strane homo parova zbog prizemno kulturološkog okvira u kojima živimo, pa mislim da bi ta djeca, ni kriva ni dužna, kroz odrastanje nosila dodatni teret. Unutar obitelji sve ovisi o ljudima i njihovim osobinama - ako su hladni, zločesti, sebični tako je svejedno jel su homo ili hetero.
Ma kakvo usvajanje djece i pizdarije...
Sad bih ja trebala davati podršku homićima da ne ispadnem zatucana i da bih u očima drugih izgledala moderna i napredna.
Ne slijedim po tom pitanju ni crkvene institucije a ni tradicionalne, poznato je da nisam tradicionalist.
Ali slijedim prirodne zakone koji su nam dali prekrasna tijela i omogućila nastavak ljudske vrste.
Samo muško i žensko mogu stvarati potomke i to je ono bitno. I to je i svrha čovječanstva
Sve ostalo je pitanje vlastitih seksualnih užitaka, da ne kažem perverzija i ako budemo slijedili takve tjelesne instikte di je tome kraj. Sutra će se pojaviti udruga za prava osoba koje vole općiti sa životinjama, pa će biti ista priča- ja rođen s tim, ne mogu odoliti da uvalim kravi dok pase travu ....
I nemojte se čuditi usporedbi.
Prije par stotina godina se tako čudilo i homo sklonostima i eto, ko bi rekao da će danas tražiti posvajanje djece i vjenčanja.
Tako može biti i s ovim

U budućnosti je ljudska vrsta najebala bude li se na život gledalo samo kroz vlastito tjelesno zadovoljstvo.
Sve je to proizvod pretjeranog slobodnog vremena i hedonizma.
Stvori ti čovječe obitelj s troje djece i gledaj kako da ih prehraniš pa će te manje svrbiti, nećeš se imati vremena počešati
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... - Page 3 Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 11. Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.