kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Voljeti zivot...

Stranica 5 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Voljeti zivot... - Page 5 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  Gost 26.10.13 12:03

Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:boktemazo, natukli ste 6 gusto tipkanih stranica... Voljeti zivot... - Page 5 984513234 
za ovo pročitati bih trebala uzeti godišnji odmor... 
drugi put narode, živim punim plućima Voljeti zivot... - Page 5 1523192931 ne stignem
ja sad ne smijem ništa napisat jer znam da će me sutra biti sram svega napisanog  Voljeti zivot... - Page 5 1724307051  Voljeti zivot... - Page 5 11484130 
ajde piši....dat ćemo ti nobela za forumski doprinos Voljeti zivot... - Page 5 11484130
pa sad više nije fora da dobijem nobela ... treba izmislit nešto bolje, prestižnije... jebote nobel, to malo malo pa netko dobije samo nako

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 5 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  Lena 27.10.13 7:25

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:boktemazo, natukli ste 6 gusto tipkanih stranica... Voljeti zivot... - Page 5 984513234 
za ovo pročitati bih trebala uzeti godišnji odmor... 
drugi put narode, živim punim plućima Voljeti zivot... - Page 5 1523192931 ne stignem
ja sad ne smijem ništa napisat jer znam da će me sutra biti sram svega napisanog  Voljeti zivot... - Page 5 1724307051  Voljeti zivot... - Page 5 11484130 
ajde piši....dat ćemo ti nobela za forumski doprinos Voljeti zivot... - Page 5 11484130
pa sad više nije fora da dobijem nobela ... treba izmislit nešto bolje, prestižnije... jebote nobel, to malo malo pa netko dobije samo nako
onda možemo smisliti nešto tipa formel.....forumaska nagrada za doprinos i promoviranje forumašenja....dodjeljuje je uvaženi rom mel.....Voljeti zivot... - Page 5 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 5 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  Gost 27.10.13 9:36

kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:boktemazo, natukli ste 6 gusto tipkanih stranica... Voljeti zivot... - Page 5 984513234 
za ovo pročitati bih trebala uzeti godišnji odmor... 
drugi put narode, živim punim plućima Voljeti zivot... - Page 5 1523192931 ne stignem
ja sad ne smijem ništa napisat jer znam da će me sutra biti sram svega napisanog  Voljeti zivot... - Page 5 1724307051  Voljeti zivot... - Page 5 11484130 
aj ne laži... kad je tebe bilo sram napisanog Voljeti zivot... - Page 5 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 5 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  Gost 27.10.13 9:37

svidjela mi se ova slija... možda je ovo formula onih koji žive punim plućima Voljeti zivot... - Page 5 684758713
Voljeti zivot... - Page 5 Meoifx31hltpmmuly6y

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 5 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  Gost 27.10.13 11:21

ja sam noćas voljela život na pizdin način...
imam odvaratan mamurluk, glava mi je dva broja veća i jedva čekam sutra

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 5 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  Gost 28.10.13 2:45

pizda je napisao/la:na temu me ponukao jucerasnji tragicni dozivljaj tj. od reda svi o pokojnici pisu kao o osobi punoj zivota, koja je voljela zivot i sl.
Nedvojbeno je to istina jer je sto se kaze, cielim bicem odrazavala i izrazavala tako nesto. Stalno u muvingu, stalno na javnim i manje javnim mjestima, uvijek vedra i raspolozena, afere itd. Mislim da je ona najmanje vremena provodila kuci a vecinu svuda naokolo i moze se stvarno reci da je zivjela i voljela zivot.
Koliko se u to voljenje zivota uklapamo mi anonimni ljudi kojima je vecinom problem izaci do nekog kafica i popiti kavu sa nekim a kamo li po cijele dane biti u muvingu, letjeti sa mjesta na mjesto, ulaziti-izlaziti iz veze u vezu i opcenito zivjeti jako intenzivno? Volimo li mi manje zivot jer eto zivimo kako zivimo, oklonosti, stvar naravi?
mislim da ti brkaš kruške i jabuke... kao primjer si uzeo osobu koja je stara trijst i kusur i onda generalizirano pričaš o svima nama ( a vjerojatno i o sebi ) kroz okulus uljenitih .... pa ne znam baš dal to tako ide... kad sam bila doloresinih godina i sama sam letila sa mjesta na mjesto, bila željna upoznavanja svakakvih ljudi bez ikakvih kriterija al se godinama i iskustvom to mijenja... stvoriš i kriterije i počneš osjećati šta ti odgovara a šta ne i postaneš izbirljiv ne zato da pokvariš kvalitetu života nego da ju popraviš i nadogradiš ... vjerujem da bi se i njoj to dogodilo da je poživjela al se na žalost to nije dogodilo ... kao što sam rekla pa da ponovim, nije ona još ni došla u godine da počne uživati u životu niti ju osuđujem kao mnogi ( pogotovo po medijima ) zbog njenih odabira i načina života, čakštaviše, neka je probala sve šta joj se nudilo ako joj se tako prohtjelo ... vjerujem da u životu može uživati tek netko tko je iskreno sam sa sobom opipao svoje vlastite gabarite, stvorio neke kriterije i toga se drži ... i da, bez ikakvih pretenzija vjerujem da tek onda možeš istinski početi uživati u životu a ono prethodno zujanje je tek zujanje koje ne omalovažavam al postavljam tamo gdje mu je mjesto ... sve je to tek ispipavanje ne bi li saznao u čemu istinski uživaš ... i nije uživanje u tome da si stalno u muvingu, da letaš s mjesta ne mjesto, ulaziš il izlaziš u veze kako ti se sprdne nego u tome da znaš u čemu uživaš i toga se držiš .... a intenzitet ? jebga, pitanje je sad šta je intenzitet življenja života? živjeti intenzivno onako kako ti odgovara i kako uživaš il živjeti intenzivno tako da svi dobiju dojam da intenzivno živiš ... po mom mišljenju je ono prvo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 5 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  Gost 28.10.13 2:57

taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:ma to je samo primjer, nije ni stvar u tome koliko se izlazi vec u tome koliko se uziva u zivotu. Pitanje i je na neki nacin, da li onaj ko se vecinom najbolje osjeca doma, voli zivot jednako ko i neka osoba koja uziva na jasno vidljiv i daleko aktivniji nacin...
Ne radi se o ljubavi prema životu nego načinu života koji voliš.
Netko voli aktivan život, prepun adrenalina, zabave, izlazaka, a netko voli, dosadan (za neke) obiteljski život bez izlazaka i drštvenih događanja. To nipošto ne znači da te osobe manje vole život, samo vole mirniji život
upravo tako... znam ljude koji su svima dosadni al njima je baš super i uživaju u tom svom, za druge, pasivnijem načinu života ... nemaju onu potrebu da se pred ikim dokazuju i vole ono što vole, obitelj, zajedničko lješkarenje, maženje, potporu u malim stvarima koje život znače i zabole ih tko će to razumjeti ili ne i jesu li nekome zanimljivi ili ne ... ali, naravno, to treba razlikovati od onih pasivaca koji stalno kukaju, stalno im ništa ne valja a lijeni su pokrenuti se i nešto promijeniti u svojim životima da osjete da ga uistinu žive ... al imaš i one koji su obrnuta slika: vječito u nekom muvigu, vječito na fb slikama osvajaju neke himalaje, te vamo na domjenku, te tamo na otvaranju a isto tako kukaju jer upravo tim muvinzima koje vole javno prezentirati pokušavaju opravdati sami sebe pred drugima i kompenziraju prazninu koju osjećaju u sebi ... idelano je naći svoju ravnotežu i tjerati to do kraja i sa svim nadolazećim promjenama ne glede na okolinu ... život i jest konstantna potraga za time ... biti sretan i zadovoljan onime što živiš i prihvatiti to ne glede na standarde koje ti pokušava uvaliti neposredna okolina .. nema tu ni pravila ni standarda ... svak je sebi i pravilo i standard

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 5 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  Gost 28.10.13 3:08

taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:
Ali ne možemo reći da svatko koga ne interesira aktivnost ne voli život
normalno da ne, uostalom, ne mislim da osim nekih ekstrema postoji neko ko bas ne voli zivot. Mislio sam samo na tu zivotnu volju, nekima zivot prodje u milijardama raznolikih slika, recimo to fotografskim rjecnikom:) a neko ne moze napuniti jedan tanki album. Ispada da potonji ipak ne uzivaju bas toliko u zivotu i nekako ga minoriziraju...
Jbg... Da bismo napunili album trebaju nam i puniji džepovi
Ili barem posao koji bi nam omogućio da nešto vidimo i prođemo.
ne slažem se sa ovim... potrebna nam je percepcija u kojem vrednujemo ono što smo proživjeli kao nešto osebujno i posebno, intrigantno, zanimljivo i drugačije ... postoji neka izreka koja kaže da nije događaj u tome kako se odvio, gdje se odvio i na koji način se odvio nego u tome kako ga prvenstveno sami sebi znamo opisati da ga doživimo kao poseban doživljaj .... jednoteistu životnu priču možeš prepričati i doživjeti na stotine raznih načina ovisno o svojoj percepciji, osjećaju za detalje, oduševljenošću životom samim, i na kraju, ako baš osjetiš potrebu da ju podijeliš sa drugima, svojim pripovjedačkim sposobnostima ... na onoj temi sa mubarakom sam probala to objasniti kada sam rekla da svi ljudi teže tome da budu posebniji od drugih ... nema posebnijih od drugih... postoje samo oni koji znaju sasvim običnu priču iz života prepričati na drugima zanimljiv način i oni koji to ne znaju ... na tome se i zasniva cijela pripovjedačka vještina i brdo omiljene nam literature je utemeljena na toj sposobnosti ... pojedinci koji zapažaju detalje i znaju ih interpretirati i uplesti u priču tako da i druge zaintrigiraju time, i oni koji ništa ne vide, sve im je dooooosadno i tu istu dosadu prenose živeći svoje živote dosađujući drugima ...

na ovom forumu je dromsica savršen primjer toga ... a i ti tajo iako si prepričala samo par priča

voljeti život bi po mom mišljenju bilo sposobnost viđenja i doživljavanja detalja i nijansi svega što nam život svakodnevno servira

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 5 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  Gost 28.10.13 3:25

po mom mišljenju, pogrešno je mišljenje da su poznati pisci koje čitamo a pogotovo ako čitamo njihove biografije, ljudi koji su proživjeli posebnije živote od nas ... postoje daleko veći hemingveji od hemingveja, remarci od remarka, wildovi od wildova itd itd itd ... jedina razlika između njih i nas je ta da su znali zapamtiti detalje sasvim uobičajenih životnih priča koje su se događale oko njih, osjetili su povezanost detalja u jednu priču, vidjeli te detalje i znali prepričati nešto što se u njihovo vrijeme dešavalo mnogima, al jebga, oni su si uzeli vremena i imali volje to prepričati i imali talent pripovijedanja ... time ne umanjujem njihovu važnost, dapače, mišljenja sam da je njihov doprinos toliko vrijedan da bi ih se moglo uzeti kao primjer življenja života sa ljubavlju do života jer su ga smatrali vrijednim zapisati i prenijeti drugima bez lažnog osjećaja srama, gorčine, ljutnje ili ponosa... vele da se priča najbolje može ispričati tek onda kad se napravi emotivni odmak od onoga o čemu želimo pisati ... slažem se sa time


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 5 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  Gost 28.10.13 3:28

moica je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:boktemazo, natukli ste 6 gusto tipkanih stranica... Voljeti zivot... - Page 5 984513234 
za ovo pročitati bih trebala uzeti godišnji odmor... 
drugi put narode, živim punim plućima Voljeti zivot... - Page 5 1523192931 ne stignem
ja sad ne smijem ništa napisat jer znam da će me sutra biti sram svega napisanog  Voljeti zivot... - Page 5 1724307051  Voljeti zivot... - Page 5 11484130 
aj ne laži... kad je tebe bilo sram napisanog Voljeti zivot... - Page 5 3111943984
opet ti odaješ privatne podatke Voljeti zivot... - Page 5 1523192931  Voljeti zivot... - Page 5 3084372643  a naravno da me ništa nije sram napisati ... al moram malo paziti da druge ne bude sram onoga što napišem Voljeti zivot... - Page 5 1523192931  Voljeti zivot... - Page 5 1523192931  Voljeti zivot... - Page 5 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 5 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  Gost 28.10.13 3:36

Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ja sad ne smijem ništa napisat jer znam da će me sutra biti sram svega napisanog  Voljeti zivot... - Page 5 1724307051  Voljeti zivot... - Page 5 11484130 
ajde piši....dat ćemo ti nobela za forumski doprinos Voljeti zivot... - Page 5 11484130
pa sad više nije fora da dobijem nobela ... treba izmislit nešto bolje, prestižnije... jebote nobel, to malo malo pa netko dobije samo nako
onda možemo smisliti nešto tipa formel.....forumaska nagrada za doprinos i promoviranje forumašenja....dodjeljuje je uvaženi rom mel.....Voljeti zivot... - Page 5 11484130
na kraju sam ipak tu i tamo naletila na postove uvaženog rom mela... fino osmišljen lik al ne bih pala ne to ... da sam i naletila, da sam i shvatila to kao ozbiljan nick, vjerojatno bih ga išla zajebavati ... ne padam na takve napirlitane fraze i dobro je pizda reko, ljigav do besvijesti... bokte, obećanja i ponuda da mu poželiš vratić okrenuti beskrupulozno svojski i javno

al jedno priznajem, ne bih nikada pomislila da se iza tog nicka krije pizda ... ni nalik njemu i svaka mu čast na glumi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 5 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  Gost 28.10.13 5:49

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:ajde piši....dat ćemo ti nobela za forumski doprinos Voljeti zivot... - Page 5 11484130
pa sad više nije fora da dobijem nobela ... treba izmislit nešto bolje, prestižnije... jebote nobel, to malo malo pa netko dobije samo nako
onda možemo smisliti nešto tipa formel.....forumaska nagrada za doprinos i promoviranje forumašenja....dodjeljuje je uvaženi rom mel.....Voljeti zivot... - Page 5 11484130
na kraju sam ipak tu i tamo naletila na postove uvaženog rom mela... fino osmišljen lik al ne bih pala ne to ... da sam i naletila, da sam i shvatila to kao ozbiljan nick, vjerojatno bih ga išla zajebavati ... ne padam na takve napirlitane fraze i dobro je pizda reko, ljigav do besvijesti... bokte, obećanja i ponuda da mu poželiš vratić okrenuti beskrupulozno svojski i javno

al jedno priznajem, ne bih nikada pomislila da se iza tog nicka krije pizda ... ni nalik njemu i svaka mu čast na glumi
Romela sam doživjela kao jednog finog gospona, i sad ti hočeš reći da naš Pizda nije fini

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 5 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  Gost 28.10.13 7:45

dromsin je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:pa sad više nije fora da dobijem nobela ... treba izmislit nešto bolje, prestižnije... jebote nobel, to malo malo pa netko dobije samo nako
onda možemo smisliti nešto tipa formel.....forumaska nagrada za doprinos i promoviranje forumašenja....dodjeljuje je uvaženi rom mel.....Voljeti zivot... - Page 5 11484130
na kraju sam ipak tu i tamo naletila na postove uvaženog rom mela... fino osmišljen lik al ne bih pala ne to ... da sam i naletila, da sam i shvatila to kao ozbiljan nick, vjerojatno bih ga išla zajebavati ... ne padam na takve napirlitane fraze i dobro je pizda reko, ljigav do besvijesti... bokte, obećanja i ponuda da mu poželiš vratić okrenuti beskrupulozno svojski i javno

al jedno priznajem, ne bih nikada pomislila da se iza tog nicka krije pizda ... ni nalik njemu i svaka mu čast na glumi
Romela sam doživjela kao jednog finog gospona, i sad ti hočeš reći da naš Pizda nije fini
naravno da nisam to rekla, al pizda će to shvatiti kako treba

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 5 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  Gost 28.10.13 8:05

kišna glista je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:onda možemo smisliti nešto tipa formel.....forumaska nagrada za doprinos i promoviranje forumašenja....dodjeljuje je uvaženi rom mel.....Voljeti zivot... - Page 5 11484130
na kraju sam ipak tu i tamo naletila na postove uvaženog rom mela... fino osmišljen lik al ne bih pala ne to ... da sam i naletila, da sam i shvatila to kao ozbiljan nick, vjerojatno bih ga išla zajebavati ... ne padam na takve napirlitane fraze i dobro je pizda reko, ljigav do besvijesti... bokte, obećanja i ponuda da mu poželiš vratić okrenuti beskrupulozno svojski i javno

al jedno priznajem, ne bih nikada pomislila da se iza tog nicka krije pizda ... ni nalik njemu i svaka mu čast na glumi
Romela sam doživjela kao jednog finog gospona, i sad ti hočeš reći da naš Pizda nije fini  Voljeti zivot... - Page 5 3776795594 
naravno da nisam to rekla, al pizda će to shvatiti kako treba
ovdje je falil smajlić da nebi netko krivo protumačio moj post Voljeti zivot... - Page 5 3601362807

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 5 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  pizda 28.10.13 8:45

Vel'ka Maca je napisao/la:ja sam noćas voljela život na pizdin način...
imam odvaratan mamurluk, glava mi je dva broja veća i jedva čekam sutra
koi to moj nacin? Nit piem nit se kurvam...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 5 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  pizda 28.10.13 9:00

kišna glista je napisao/la: ... al imaš i one koji su obrnuta slika: vječito u nekom muvigu, vječito na fb slikama osvajaju neke himalaje, te vamo na domjenku, te tamo na otvaranju a isto tako kukaju jer upravo tim muvinzima koje vole javno prezentirati pokušavaju  opravdati sami sebe pred drugima i  kompenziraju prazninu koju osjećaju u sebi ...
a odakle ti to da stvar tako stoji? Znaci on/ona u muvingu, prezentiraju se a sve zato da kompenziraju prazninu u sebi? Pa odakle ti, ja ili neko drugi znamo jel ta osoba prazna, jel joj trebaju kompenzacije itd. itd.?
Kad mi uzivamo u malim stvarima, kolotecinama onda smo pozitivci koji nista ne kompenziraju a ovi aktivniji su kompenzatori!? Voljeti zivot... - Page 5 684758713
Da ga jebes al malo povrsan i proizvoljan stav...
Sumnjam da itko od nas skromnih i kolotecinskih ne bi uzivao na nekoj jahti, u voznji nekim skuterom za vodu, jahanju konja ili posjetu Parizu, Londonu itd. itd. i to ne jednom u deset godina vec onako intenzivno, da se svaki dan nesto zbiva. Isto tako bi uzivali i u dobrim restoranima jeduci skampe na zaru i ostale vrhunske delicije uz to ispijajuci neko vrhunsko vino.
Naravno da je lijepo kad covjek moze uzivati u sitnicama i to je spas za njega jer bi inace svisnuo od muke ali mi niko ne moze reci da je zivot po sistemu "poso, kuca, birtija" i poneki izlet vikendom, nesto savrseno i osmisljeno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 5 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  taja 28.10.13 9:24

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ja sam noćas voljela život na pizdin način...
imam odvaratan mamurluk, glava mi je dva broja veća i jedva čekam sutra
koi to moj nacin? Nit piem nit se kurvam...
Ne zalijeći se
Vidiš da je pizda napisala malim slovom, misli valjda na svoju macu Voljeti zivot... - Page 5 684758713
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 5 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  pizda 28.10.13 9:34

taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ja sam noćas voljela život na pizdin način...
imam odvaratan mamurluk, glava mi je dva broja veća i jedva čekam sutra
koi to moj nacin? Nit piem nit se kurvam...
Ne zalijeći se
Vidiš da je pizda napisala malim slovom, misli valjda na svoju macu Voljeti zivot... - Page 5 684758713
moguce da je i to u pitanju Voljeti zivot... - Page 5 684758713 ali i Glista pise Pizda malim slovom. Mislis da i ona ustvari misli na svoju macu? Voljeti zivot... - Page 5 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 5 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  taja 28.10.13 9:45

pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ja sam noćas voljela život na pizdin način...
imam odvaratan mamurluk, glava mi je dva broja veća i jedva čekam sutra
koi to moj nacin? Nit piem nit se kurvam...
Ne zalijeći se
Vidiš da je pizda napisala malim slovom, misli valjda na svoju macu Voljeti zivot... - Page 5 684758713
moguce da je i to u pitanju :)ali i Glista pise Pizda malim slovom. Mislis da i ona ustvari misli na svoju macu? Voljeti zivot... - Page 5 1523192931 
sigurno....
Bit će šou sad kad je budemo čitali kako piše o pizdi Voljeti zivot... - Page 5 1619348112
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 5 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  Gost 28.10.13 10:14

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ja sam noćas voljela život na pizdin način...
imam odvaratan mamurluk, glava mi je dva broja veća i jedva čekam sutra
koi to moj nacin? Nit piem nit se kurvam...
naučit ću te... Voljeti zivot... - Page 5 3114667799 

(glupačice (ovo od milja), tvoj način jer si naveo doloresku kao svijetli primjer, kao vrelo sokova i fontanu uzbuđenja Voljeti zivot... - Page 5 1523192931 )

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 5 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  Gost 28.10.13 10:17

taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ja sam noćas voljela život na pizdin način...
imam odvaratan mamurluk, glava mi je dva broja veća i jedva čekam sutra
koi to moj nacin? Nit piem nit se kurvam...
Ne zalijeći se
Vidiš da je pizda napisala malim slovom, misli valjda na svoju macu Voljeti zivot... - Page 5 684758713
moja maca, alias big pussy uživa sa autističnim doktorom (onaj isti, ranije spominjan)... molit ću ne trpati pizdu mojoj maci Voljeti zivot... - Page 5 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 5 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  taja 28.10.13 10:34

Vel'ka Maca je napisao/la:
taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ja sam noćas voljela život na pizdin način...
imam odvaratan mamurluk, glava mi je dva broja veća i jedva čekam sutra
koi to moj nacin? Nit piem nit se kurvam...
Ne zalijeći se
Vidiš da je pizda napisala malim slovom, misli valjda na svoju macu Voljeti zivot... - Page 5 684758713
moja maca, alias big pussy uživa sa autističnim doktorom (onaj isti, ranije spominjan)... molit ću ne trpati pizdu mojoj maci Voljeti zivot... - Page 5 3114667799
što bi falilo?
Još i imenjaci Voljeti zivot... - Page 5 1523192931
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 5 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  pizda 28.10.13 10:56

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ja sam noćas voljela život na pizdin način...
imam odvaratan mamurluk, glava mi je dva broja veća i jedva čekam sutra
koi to moj nacin? Nit piem nit se kurvam...
naučit ću te... Voljeti zivot... - Page 5 3114667799 

(glupačice (ovo od milja), tvoj način jer si naveo doloresku kao svijetli primjer, kao vrelo sokova i fontanu uzbuđenja Voljeti zivot... - Page 5 1523192931 )
jebalo te vrelo, naveo sam, da je zena bila puna zivota i bila je...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 5 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  pizda 28.10.13 10:58

Vel'ka Maca je napisao/la:
taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ja sam noćas voljela život na pizdin način...
imam odvaratan mamurluk, glava mi je dva broja veća i jedva čekam sutra
koi to moj nacin? Nit piem nit se kurvam...
Ne zalijeći se
Vidiš da je pizda napisala malim slovom, misli valjda na svoju macu Voljeti zivot... - Page 5 684758713
moja maca, alias big pussy uživa sa autističnim doktorom (onaj isti, ranije spominjan)... molit ću ne trpati pizdu mojoj maci Voljeti zivot... - Page 5 3114667799
sta si se sa filozofa prebacila na doktore? Ajde de, ovaj barem manje pizdi...Voljeti zivot... - Page 5 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 5 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  Gost 28.10.13 11:00

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ja sam noćas voljela život na pizdin način...
imam odvaratan mamurluk, glava mi je dva broja veća i jedva čekam sutra
koi to moj nacin? Nit piem nit se kurvam...
naučit ću te... Voljeti zivot... - Page 5 3114667799 

(glupačice (ovo od milja), tvoj način jer si naveo doloresku kao svijetli primjer, kao vrelo sokova i fontanu uzbuđenja Voljeti zivot... - Page 5 1523192931 )
jebalo te vrelo, naveo sam, da je zena bila puna zivota i bila je...
ne razumijem po čemu se ona razlikuje od plejade sličnih ljepotica koje šmrču belo, jašu kurce i naslikavaju se po raznim eventima
ali dobro - nije na meni da sve razumijem Voljeti zivot... - Page 5 27287599

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 5 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.