kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Voljeti zivot...

Stranica 4 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Voljeti zivot... - Page 4 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  Gost 25.10.13 13:00

ma jebo dolores. da l si je spominjo pojma nemam... ja je nikad ne bih cestito ni primjetila da se nije desilo. a to da nekog "ubiverzalnog smisla" nema to je tvpj dozivljaj realnosti. meni ga, bome, ima. ja bome svoj smisao punim plucima disem - dovoljno mi je samo jednom mamu odvest doktoru i vidjeti da je sve ok i ne treba mi nista dalje ni vece...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 4 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  pizda 25.10.13 13:07

sara je napisao/la:ma jebo dolores. da l si je spominjo pojma nemam... ja je nikad ne bih cestito ni primjetila da se nije desilo. a to da nekog "ubiverzalnog smisla" nema to je tvpj dozivljaj realnosti. meni ga, bome, ima. ja bome svoj smisao punim plucima disem - dovoljno mi je samo jednom mamu odvest doktoru i vidjeti da je sve ok i ne treba mi nista dalje ni vece...
da i sto je tu univerzalno? Je li taj smisao vrijedi i za mene kome je mama umrla? Cista subjektivnost i subjektivno osmisljavanje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 4 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  Gost 25.10.13 13:08

ne znam, meni je moj subjektivni sasvim dovoljan. ne treba mi univerzala, nit bih htjela bit univerzalna. meni moje osobno sasvim dovoljno.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 4 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  pizda 25.10.13 13:09

sara je napisao/la:ne znam, meni je moj subjektivni sasvim dovoljan. ne treba mi univerzala, nit bih htjela bit univerzalna. meni moje osobno sasvim dovoljno.
pa to je drugi par rukava ali u postu iznad si rekla da postoji univerzalni smisao...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 4 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  Gost 25.10.13 13:10

jebaji ga pipoje mi ko da dva jezika pricamo.
btw. al se nasmijah - upalih tv a neka krmacica, preacher, dere se i prica o voljenju zivota ... loooooool

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 4 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  Gost 25.10.13 13:11

i nisam rekla da ima univerzalnog smisla... aaaaaaaaaaaaaaaa... jebem te... odo jesti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 4 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  pizda 25.10.13 13:12

sara je napisao/la:jebaji ga pipoje mi ko da dva jezika pricamo.
btw. al se nasmijah - upalih tv a neka krmacica, preacher, dere se i prica o voljenju zivota ... loooooool
pricamo jedan te isti samo sto ti malo skaces iz subjektivnosti u univerzalu i obratno Voljeti zivot... - Page 4 684758713.
To se meni cesto desi, da nesto pricam a taj cas na radiu neko kaze to isto...Voljeti zivot... - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 4 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  pizda 25.10.13 13:13

sara je napisao/la:i nisam rekla da ima univerzalnog smisla... aaaaaaaaaaaaaaaa... jebem te... odo jesti
kako nisi, citat: "..a to da nekog "univerzalnog smisla" nema to je tvoj dozivljaj realnosti. meni ga, bome, ima..."
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 4 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  Gost 25.10.13 13:18

pizda je napisao/la:
sara je napisao/la:jebaji ga pipoje mi ko da dva jezika pricamo.
btw. al se nasmijah - upalih tv a neka krmacica, preacher, dere se i prica o voljenju zivota ... loooooool
pricamo jedan te isti samo sto ti malo skaces iz subjektivnosti u univerzalu i obratno Voljeti zivot... - Page 4 684758713.
To se meni cesto desi, da nesto pricam a taj cas na radiu neko kaze to isto...Voljeti zivot... - Page 4 684758713
čemu uopće inzistirati na nečem univerzalnom a po drugoj strani vrednuješ individualno ... pa daj si samo zamisli da ti konačno netko predoči taj univerzalni smisao tako da ga i ti prihvatiš i svi oko tebe ... dovoljno da si odmah zamislim razlog za masovno samoubistvo zbog dosade Voljeti zivot... - Page 4 1523192931  ovako kako stvari stoje je sasvim ok bar za mene

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 4 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  Gost 25.10.13 13:28

pizda je napisao/la:
sara je napisao/la:i nisam rekla da ima univerzalnog smisla... aaaaaaaaaaaaaaaa... jebem te... odo jesti
kako nisi, citat:  "..a to da nekog "univerzalnog smisla" nema to je tvoj dozivljaj realnosti. meni ga, bome, ima..."
mislila sam na smisao - da ga meni bome ima, i da moj dozivljaj nie isti ko tvoj.... Voljeti zivot... - Page 4 684758713 sad me ovo c/p podsjeti na ono kad oni idioti dodju pa prikelje nesto od prie 7 godina ... neka, pipi, ako tebi nema smisla, sasvim mi je to ok. al za tvoje dobro bi bilo ljepse kad bi se barem potrudio - pa zvao ga ti kako os, univerzalni, osobni, svagodnevni, ili kako god os

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 4 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  Gost 25.10.13 13:29

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
sara je napisao/la:jebaji ga pipoje mi ko da dva jezika pricamo.
btw. al se nasmijah - upalih tv a neka krmacica, preacher, dere se i prica o voljenju zivota ... loooooool
pricamo jedan te isti samo sto ti malo skaces iz subjektivnosti u univerzalu i obratno Voljeti zivot... - Page 4 684758713.
To se meni cesto desi, da nesto pricam a taj cas na radiu neko kaze to isto...Voljeti zivot... - Page 4 684758713
čemu uopće inzistirati na nečem univerzalnom a po drugoj strani vrednuješ individualno ... pa daj si samo zamisli da ti konačno netko predoči taj univerzalni smisao tako da ga i ti prihvatiš i svi oko tebe ... dovoljno da si odmah zamislim razlog za masovno samoubistvo zbog dosade Voljeti zivot... - Page 4 1523192931  ovako kako stvari stoje je sasvim ok bar za mene

cemu uopce inzistirati na bilo cemu?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 4 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  pizda 25.10.13 13:33

sara je napisao/la:
pizda je napisao/la:
sara je napisao/la:i nisam rekla da ima univerzalnog smisla... aaaaaaaaaaaaaaaa... jebem te... odo jesti
kako nisi, citat:  "..a to da nekog "univerzalnog smisla" nema to je tvoj dozivljaj realnosti. meni ga, bome, ima..."
mislila sam na smisao - da ga meni bome ima, i da moj dozivljaj nie isti ko tvoj.... Voljeti zivot... - Page 4 684758713 sad me ovo c/p podsjeti na ono kad oni idioti dodju pa prikelje nesto od prie 7 godina ... neka, pipi, ako tebi nema smisla, sasvim mi je to ok. al za tvoje dobro bi bilo ljepse kad bi se barem potrudio - pa zvao ga ti kako os, univerzalni, osobni, svagodnevni, ili kako god os
nisam vidovit a ni telepat da bi znao sto ti mislis Voljeti zivot... - Page 4 1523192931  zato citam ono sto napises a napisala si "univerzalni smisao" i to nije nesto od prije 7 godina vec od prije 7 minuta...
Sto se subjektivnih smislova tice, pa normalno da ih nalazimo, mjenjamo, prilagodjavamo...ti, ja, svako od nas...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 4 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  Gost 25.10.13 13:36

jebo ti glavu svoju. pa samo me to c/p podsjetilo na one nocne more od prije kad su krmacetine vadile c/p od prije sedam godina da eto nekom nesto dokazu i da uzasnu i grozomornu istinu otkriju o nekome ko je eto prije 15 godina reko nesto a sada eto drugacije... ma kako se samo usudijo? ima teske i velike stigme da nosi... otisla sam, jebem te antiprotivnog.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 4 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  Gost 25.10.13 13:36

sara je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
sara je napisao/la:jebaji ga pipoje mi ko da dva jezika pricamo.
btw. al se nasmijah - upalih tv a neka krmacica, preacher, dere se i prica o voljenju zivota ... loooooool
pricamo jedan te isti samo sto ti malo skaces iz subjektivnosti u univerzalu i obratno Voljeti zivot... - Page 4 684758713.
To se meni cesto desi, da nesto pricam a taj cas na radiu neko kaze to isto...Voljeti zivot... - Page 4 684758713
čemu uopće inzistirati na nečem univerzalnom a po drugoj strani vrednuješ individualno ... pa daj si samo zamisli da ti konačno netko predoči taj univerzalni smisao tako da ga i ti prihvatiš i svi oko tebe ... dovoljno da si odmah zamislim razlog za masovno samoubistvo zbog dosade Voljeti zivot... - Page 4 1523192931  ovako kako stvari stoje je sasvim ok bar za mene
cemu uopce inzistirati na bilo cemu?
pa i to ... Voljeti zivot... - Page 4 1523192931  eto vam univerzalnog smisla

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 4 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  pizda 25.10.13 13:36

kišna glista je napisao/la:
čemu uopće inzistirati na nečem univerzalnom a po drugoj strani vrednuješ individualno ... pa daj si samo zamisli da ti konačno netko predoči taj univerzalni smisao tako da ga i ti prihvatiš i svi oko tebe ... dovoljno da si odmah zamislim razlog za masovno samoubistvo zbog dosade Voljeti zivot... - Page 4 1523192931  ovako kako stvari stoje je sasvim ok bar za mene
cemu uopce izmisljati da ja inzistiram Voljeti zivot... - Page 4 1523192931 . Ne inzistiram ja na nicemu, samo kazem da zivot nema nekog univerzalnog smisla. Osmisljavamo si ga svako na svoj nacin ko sto i Sara kaze samo sto ona to zove univerzalnim a ja subjektivnim...Voljeti zivot... - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 4 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  pizda 25.10.13 13:38

sara je napisao/la:jebo ti glavu svoju. pa samo me to c/p podsjetilo na one nocne more od prije kad su krmacetine vadile c/p od prije sedam godina da eto nekom nesto dokazu i da uzasnu i grozomornu istinu otkriju o nekome ko je eto prije 15 godina reko nesto a sada eto drugacije... ma kako se samo usudijo? ima teske i velike stigme da nosi... otisla sam, jebem te antiprotivnog.
kurac antiprotivan, ti i ja cijelo vrijeme isto pricamo samo sto ti to zoves krivim imenom a mislis ispravno...Voljeti zivot... - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 4 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  Gost 25.10.13 13:40

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
čemu uopće inzistirati na nečem univerzalnom a po drugoj strani vrednuješ individualno ... pa daj si samo zamisli da ti konačno netko predoči taj univerzalni smisao tako da ga i ti prihvatiš i svi oko tebe ... dovoljno da si odmah zamislim razlog za masovno samoubistvo zbog dosade Voljeti zivot... - Page 4 1523192931  ovako kako stvari stoje je sasvim ok bar za mene
cemu uopce izmisljati da ja inzistiram Voljeti zivot... - Page 4 1523192931 . Ne inzistiram ja na nicemu, samo kazem da zivot nema nekog univerzalnog smisla. Osmisljavamo si ga svako na svoj nacin ko sto i Sara kaze samo sto ona to zove univerzalnim a ja subjektivnim...Voljeti zivot... - Page 4 684758713
znači ti inzistiraš na tome da se usaglasite oko univerzalnog naziva onoga o čemu pričate ? Voljeti zivot... - Page 4 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 4 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  pizda 25.10.13 13:41

kišna glista je napisao/la:
znači ti inzistiraš na tome da se usaglasite oko univerzalnog naziva onoga o čemu pričate ? Voljeti zivot... - Page 4 1523192931 
ne, ja samo kazem da univerzalni smisao ne postoji. Ko ima suprotne dokaze nek ih pokaze, moguce grijesim...Voljeti zivot... - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 4 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  Gost 25.10.13 13:43

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
znači ti inzistiraš na tome da se usaglasite oko univerzalnog naziva onoga o čemu pričate ? Voljeti zivot... - Page 4 1523192931 
ne, ja samo kazem da univerzalni smisao ne postoji. Ko ima suprotne dokaze nek ih pokaze, moguce grijesim...Voljeti zivot... - Page 4 684758713
dokaži ti da univerzalni smisao ne postoji Voljeti zivot... - Page 4 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 4 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  pizda 25.10.13 13:50

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
znači ti inzistiraš na tome da se usaglasite oko univerzalnog naziva onoga o čemu pričate ? Voljeti zivot... - Page 4 1523192931 
ne, ja samo kazem da univerzalni smisao ne postoji. Ko ima suprotne dokaze nek ih pokaze, moguce grijesim...Voljeti zivot... - Page 4 684758713
dokaži ti da univerzalni smisao ne postoji  Voljeti zivot... - Page 4 1523192931 
ne postoji cim ga nitko ne zna...Voljeti zivot... - Page 4 684758713 idem doma a vi trazite univerzale do mile volje...Voljeti zivot... - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 4 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  Gost 25.10.13 13:56

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
znači ti inzistiraš na tome da se usaglasite oko univerzalnog naziva onoga o čemu pričate ? Voljeti zivot... - Page 4 1523192931 
ne, ja samo kazem da univerzalni smisao ne postoji. Ko ima suprotne dokaze nek ih pokaze, moguce grijesim...Voljeti zivot... - Page 4 684758713
dokaži ti da univerzalni smisao ne postoji  Voljeti zivot... - Page 4 1523192931 
ne postoji cim ga nitko ne zna...Voljeti zivot... - Page 4 684758713 idem doma a vi trazite univerzale do mile volje...Voljeti zivot... - Page 4 684758713
pa šalim se... ne dokazuješ da nešto ne postoji ako već pristupaš sa znanstvenog stajališta

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 4 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  Lena 25.10.13 14:47

pizda je napisao/la:na temu me ponukao jucerasnji tragicni dozivljaj tj. od reda svi o pokojnici pisu kao o osobi punoj zivota, koja je voljela zivot i sl.
Nedvojbeno je to istina jer je sto se kaze, cielim bicem odrazavala i izrazavala tako nesto. Stalno u muvingu, stalno na javnim i manje javnim mjestima, uvijek vedra i raspolozena, afere itd. Mislim da je ona najmanje vremena provodila kuci a vecinu svuda naokolo i moze se stvarno reci da je zivjela i voljela zivot.
Koliko se u to voljenje zivota uklapamo mi anonimni ljudi kojima je vecinom problem izaci do nekog kafica i popiti kavu sa nekim a kamo li po cijele dane biti u muvingu, letjeti sa mjesta na mjesto, ulaziti-izlaziti iz veze u vezu i opcenito zivjeti jako intenzivno? Volimo li mi manje zivot jer eto zivimo kako zivimo, oklonosti, stvar naravi?
biti stalno u muvingu ne znači nužno i biti sretan ili voljeti život.....zapravo nekad znači veliku usamljanost i ispunjavanje "sebe" mnoštvom ljudi,događaja,mjesta.....tako da nije muving = zanimljiv,ispunjen život.....ali može biti ako si takva osoba.....nije isključeno naravno
voljeti život za mene sad u ovom trenutku znači prije svega uhvatiti vremena za sebe,za dječicu,biti zajedno (šta više),smijati se,dijeliti.....
isto tako znači mijenjati stvari koje mi smetaju i za koje mislim da mogu drugačije i uvjetno bolje......šta se kaže uzeti stvari u svoje ruke....to....
šta se tiče izlazaka i puno ljudi to jako izbjegavam jer me masa ljudi umara.....u poslu sam u kontaktu sa puno ljudi,pa ih u slobodno vrijeme skoro izbjegavam....
rađe društvo malo osoba koje mi pašu....takav mi je period.....
zapravo smo mi poprilično slični i neki gadni događaji nas natjeraju da malo mućnemo glavama,a ubrzo se sve vrati starim načinima.....ali prebrzo prolazi sve zato treba ispunjavati svoje snove dok si tu....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 4 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  Gost 25.10.13 23:00

boktemazo, natukli ste 6 gusto tipkanih stranica... Voljeti zivot... - Page 4 984513234 
za ovo pročitati bih trebala uzeti godišnji odmor... 
drugi put narode, živim punim plućima Voljeti zivot... - Page 4 1523192931 ne stignem

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 4 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  Gost 26.10.13 0:00

moica je napisao/la:boktemazo, natukli ste 6 gusto tipkanih stranica... Voljeti zivot... - Page 4 984513234 
za ovo pročitati bih trebala uzeti godišnji odmor... 
drugi put narode, živim punim plućima Voljeti zivot... - Page 4 1523192931 ne stignem
ja sad ne smijem ništa napisat jer znam da će me sutra biti sram svega napisanog Voljeti zivot... - Page 4 1724307051  Voljeti zivot... - Page 4 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 4 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  Lena 26.10.13 7:12

kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:boktemazo, natukli ste 6 gusto tipkanih stranica... Voljeti zivot... - Page 4 984513234 
za ovo pročitati bih trebala uzeti godišnji odmor... 
drugi put narode, živim punim plućima Voljeti zivot... - Page 4 1523192931 ne stignem
ja sad ne smijem ništa napisat jer znam da će me sutra biti sram svega napisanog  Voljeti zivot... - Page 4 1724307051  Voljeti zivot... - Page 4 11484130 
ajde piši....dat ćemo ti nobela za forumski doprinos Voljeti zivot... - Page 4 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 4 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.